Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i konkursy towarzyskie
Biskupiec, 12-13.06.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
146 ACCEPTED 2021-06-11 09:44:08
2021-06-10 21:17:57
Julia Szawlińska NELSON
  • 1x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
145 ACCEPTED 2021-06-11 09:44:07
2021-06-10 20:09:04
Maciej Chmielewski KAROTTA
  • 1x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
144 ACCEPTED 2021-06-10 14:43:17
2021-06-10 14:42:55
Sławomir Hartman GOLDMAN S
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
143 ACCEPTED 2021-06-10 14:43:14
2021-06-10 14:42:35
Sławomir Hartman LOCARNO HDH
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
142 ACCEPTED 2021-06-10 14:43:10
2021-06-10 14:41:58
Sławomir Hartman LORENZO
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
141 ACCEPTED 2021-06-10 13:59:57
2021-06-10 13:42:37
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
140 ACCEPTED 2021-06-10 13:59:45
2021-06-10 10:49:32
Wiktoria Gordon ROMA
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
139 ACCEPTED 2021-06-10 13:59:39
2021-06-09 23:01:47
Wiktoria Wieczyńska Jm'06 RANCOREZ
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
138 ACCEPTED 2021-06-10 13:59:36
2021-06-09 23:01:26
Marcin Paw ELEN AA
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
137 ACCEPTED 2021-06-10 13:59:31
2021-06-09 23:01:06
Anna Chojniak GOYA EWITA
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
136 ACCEPTED 2021-06-10 13:59:20
2021-06-09 21:51:28
Jacek Zagor LORENZO
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
135 ACCEPTED 2021-06-09 17:54:00
2021-06-09 14:10:55
Zuzanna Golicka CHANTILLY
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
134 ACCEPTED 2021-06-09 07:19:55
2021-06-08 22:52:42
Zuzanna Strzelczyk WRÓBLICA CWANIARA
  • 2x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
133 ACCEPTED 2021-06-08 21:46:42
2021-06-08 21:41:30
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
132 ACCEPTED 2021-06-07 22:02:00
2021-06-07 21:33:51
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
131 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:54
2021-06-07 21:28:40
Tomasz Miśkiewicz BIG BEN
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
130 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:50
2021-06-07 21:22:06
Tomasz Miśkiewicz RAVEL
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
129 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:45
2021-06-07 21:19:01
Tomasz Miśkiewicz LADY FEBRINA
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
128 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:40
2021-06-07 21:16:46
Tomasz Miśkiewicz VANILIA LAZAR
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
127 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:35
2021-06-07 21:14:48
Tomasz Miśkiewicz SAMSEL LAZAR
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
126 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:30
2021-06-07 21:12:08
Tomasz Miśkiewicz OK LAZAR
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
125 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:24
2021-06-07 21:11:22
Tomasz Miśkiewicz SKYWALKER LAZAR
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
124 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:19
2021-06-07 21:10:33
Tomasz Miśkiewicz ROCK AND ROLL LAZAR
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
123 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:00
2021-06-07 21:10:11
Tomasz Miśkiewicz LOVELY SILVA
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
122 ACCEPTED 2021-06-07 22:01:09
2021-06-07 21:09:17
Tomasz Miśkiewicz CHACCORTHAGO
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
121 ACCEPTED 2021-06-07 20:49:31
2021-06-07 19:23:14
Laura Ciepluch DIAVOJ
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
120 ACCEPTED 2021-06-07 18:54:35
2021-06-07 14:08:01
Piotr Gębicki CINZANO
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
119 ACCEPTED 2021-06-07 18:54:31
2021-06-07 14:04:18
Piotr Gębicki ARKO WP Z
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
118 ACCEPTED 2021-06-08 20:15:34
2021-06-07 14:02:03
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
117 ACCEPTED 2021-06-07 18:54:21
2021-06-07 13:52:35
Julia Sistermann TORONTO CVN Z
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
116 ACCEPTED 2021-06-07 13:34:58
2021-06-07 13:31:10
Wiktoria Tykarska PASJONATA ARNI
  • 1x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 22T/KUCE/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
115 ACCEPTED 2021-06-07 10:03:42
2021-06-07 09:14:14
Daria Sbikowska CEZANNE
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
114 ACCEPTED 2021-06-07 10:03:37
2021-06-07 09:12:49
Edyta Łątkowska CALIMERO DN Z
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ACCEPTED 2021-06-07 10:03:33
2021-06-07 08:53:23
Oskar Lodowski NATIONS CUP
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
112 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:31
2021-06-06 22:15:11
Tomasz Dobek DIANA
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
111 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:27
2021-06-06 21:31:34
Maria Syrowska RAINBOW DASH M
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
110 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:22
2021-06-06 20:25:58
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 28R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
109 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:18
2021-06-06 20:25:40
Katarzyna Tobiszewska BALOU BOMBANCE
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
108 ACCEPTED 2021-06-07 07:40:14
2021-06-06 20:18:22
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
107 ACCEPTED 2021-06-05 00:18:06
2021-06-04 23:33:48
Klaudia Mówińska ELEGANCJA M
  • 2x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
106 ACCEPTED 2021-06-04 15:16:55
2021-06-04 13:13:55
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
105 ACCEPTED 2021-06-04 15:16:51
2021-06-04 13:12:36
Paulina Endraszka DONATELLA V
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
104 ACCEPTED 2021-06-04 15:16:48
2021-06-04 13:12:01
Paulina Endraszka DELILAH
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ACCEPTED 2021-06-04 15:16:43
2021-06-04 13:11:16
Paulina Endraszka DAME LA VIDA
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
102 ACCEPTED 2021-06-03 22:45:15
2021-06-03 20:28:41
Marcin Olszewski HAPPY BOY
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
101 ACCEPTED 2021-06-03 22:45:11
2021-06-03 20:28:21
Aleksandra Babiarz IKE
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
100 ACCEPTED 2021-06-03 22:45:07
2021-06-03 20:28:03
Aleksandra Babiarz VIVARO
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
99 ACCEPTED 2021-06-03 17:37:50
2021-06-03 16:20:37
Dominika Szablewska IBIZA
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
98 ACCEPTED 2021-06-03 16:14:50
2021-06-03 15:00:00
Martyna Pawłowicz TAJFUN
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
97 ACCEPTED 2021-06-03 16:14:45
2021-06-03 14:07:51
Julia Pawłowicz LUPINUS
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
96 ACCEPTED 2021-06-03 11:24:53
2021-06-03 10:18:06
Zofia Teper LEONARDO
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
95 ACCEPTED 2021-06-03 11:24:42
2021-06-03 10:17:05
Zofia Teper EMIR
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
94 ACCEPTED 2021-06-03 11:24:26
2021-06-02 22:02:48
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
93 ACCEPTED 2021-06-03 11:24:19
2021-06-02 21:45:14
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
92 ACCEPTED 2021-06-02 12:41:41
2021-06-02 11:58:27
Justyna Staszak MISSUNI
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ACCEPTED 2021-06-02 11:14:52
2021-06-02 10:21:38
Julia Błaszczak KAPITO
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
90 ACCEPTED 2021-06-02 11:14:46
2021-06-02 10:21:21
Julia Błaszczak LIGHTNING 100
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
89 ACCEPTED 2021-06-05 21:01:39
2021-06-02 10:21:05
Julia Błaszczak GACARLA VDL
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 20R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
88 ACCEPTED 2021-06-02 11:14:38
2021-06-02 10:20:50
Julia Błaszczak CORCON
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 20R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
87 ACCEPTED 2021-06-02 11:14:33
2021-06-02 10:20:33
Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
  • 1x 20R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
86 ACCEPTED 2021-06-02 11:14:28
2021-06-02 07:54:20
Alicja Olszewska HIT
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
85 ACCEPTED 2021-06-02 11:14:23
2021-06-01 20:54:36
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
84 ACCEPTED 2021-06-01 14:41:21
2021-06-01 11:11:53
Karolina Madej TORNADO
  • 2x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
83 ACCEPTED 2021-06-01 14:41:15
2021-05-31 22:59:54
Krzysztof Ludwiczak CORSAL KNT
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
82 ACCEPTED 2021-06-01 14:41:05
2021-05-31 22:59:00
Krzysztof Ludwiczak GEORGIA
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
81 ACCEPTED 2021-06-01 14:41:01
2021-05-31 22:58:06
Krzysztof Ludwiczak I CLEAR VICTORY
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
80 ACCEPTED 2021-06-01 14:40:48
2021-05-31 22:56:27
Krzysztof Ludwiczak CORLANDER
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
79 ACCEPTED 2021-06-01 14:40:42
2021-05-31 22:49:12
Krzysztof Ludwiczak GARY COOPER RED WINE Z
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
78 ACCEPTED 2021-05-31 22:46:44
2021-05-31 21:59:35
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
77 ACCEPTED 2021-05-31 22:46:39
2021-05-31 20:35:09
Włodzimierz Rudasz SHEHANA
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
76 ACCEPTED 2021-05-31 22:46:35
2021-05-31 20:33:37
Karina Falkowska - Jaroszewska JUST FOR LEO
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
75 ACCEPTED 2021-05-31 19:08:16
2021-05-31 17:37:27
Jacek Zagor ELENA STAR Z
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
74 ACCEPTED 2021-05-31 14:09:23
2021-05-31 11:35:13
Klara Fanslau STAYERHOF’S RUFINA
  • 2x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
73 ACCEPTED 2021-05-31 08:27:20
2021-05-30 23:11:50
Amelia Dembska PASJONATA
  • 1x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 12T/KUCE/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
72 ACCEPTED 2021-05-31 08:27:12
2021-05-30 20:34:19
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
71 ACCEPTED 2021-05-31 08:27:09
2021-05-30 20:34:02
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
70 ACCEPTED 2021-05-31 08:27:06
2021-05-30 20:33:25
Oliwia Wierzbowska CHICHA MINT
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
69 ACCEPTED 2021-05-30 19:36:04
2021-05-30 18:53:40
Paulina Kozłowska LAMBI II
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
68 ACCEPTED 2021-05-30 19:35:59
2021-05-30 18:53:06
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
67 ACCEPTED 2021-05-30 19:35:55
2021-05-30 18:51:48
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
66 ACCEPTED 2021-06-04 15:16:28
2021-05-30 10:54:08
Marianna Kołacka CHIVAS
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
65 ACCEPTED 2021-05-30 17:27:39
2021-05-30 10:53:38
Lena Kołacka GRANDEZA
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
64 ACCEPTED 2021-05-30 17:27:36
2021-05-30 10:53:03
Lena Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
63 ACCEPTED 2021-06-07 20:49:11
2021-05-29 20:35:49
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ACCEPTED 2021-05-29 20:55:41
2021-05-29 16:55:26
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
61 ACCEPTED 2021-05-29 07:06:39
2021-05-28 16:49:27
Kornelia Rosiak MARKUS
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
60 ACCEPTED 2021-05-29 07:06:34
2021-05-28 14:33:23
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
59 ACCEPTED 2021-05-29 07:06:23
2021-05-28 14:06:35
Dagmara Poleszak CHANEL B
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
58 ACCEPTED 2021-05-29 07:06:17
2021-05-28 08:42:55
Monika Dudkowska SORENTO
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
57 ACCEPTED 2021-05-27 21:55:46
2021-05-27 21:19:59
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
56 ACCEPTED 2021-06-04 09:43:34
2021-05-27 13:33:51
Bartosz Gauza ICEBERG ST
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
55 ACCEPTED 2021-05-27 21:55:34
2021-05-27 13:30:58
Bartosz Gauza DAVINELL Z
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
54 ACCEPTED 2021-06-09 09:05:42
2021-05-26 18:23:13
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
53 ACCEPTED 2021-05-26 18:38:42
2021-05-26 18:22:54
Aleksandra Pobłocka CZUCARLOS
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
52 ACCEPTED 2021-05-26 18:38:37
2021-05-26 18:22:33
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 20R/CC/140 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
  • 1x 28R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
51 ACCEPTED 2021-06-09 18:52:29
2021-05-26 18:22:02
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 28R/CC/140 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 140 cm)
50 ACCEPTED 2021-05-26 18:38:19
2021-05-26 16:45:09
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
49 ACCEPTED 2021-05-26 18:38:05
2021-05-26 13:13:58
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
48 ACCEPTED 2021-05-26 18:37:55
2021-05-26 13:13:17
Julia Wiese EMIRO
  • 2x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
47 ACCEPTED 2021-05-26 18:37:42
2021-05-26 13:12:41
Julia Wiese ONLY YOU
  • 2x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
46 ACCEPTED 2021-05-26 18:37:29
2021-05-26 09:00:03
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 27R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 130 cm)
45 ACCEPTED 2021-05-26 18:37:22
2021-05-26 08:59:04
Monika Jackiewicz - Rąbca HERITAGE OF ECUADOR
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
44 ACCEPTED 2021-05-26 18:37:12
2021-05-25 21:25:23
Zofia Połczyńska FARON
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
43 ACCEPTED 2021-06-03 06:55:18
2021-05-25 14:03:03
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
42 ACCEPTED 2021-06-06 19:06:03
2021-05-25 14:02:25
Zuzanna Golicka BRATISLAVIA
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
41 ACCEPTED 2021-05-31 08:27:01
2021-05-25 09:32:28
Roksana Wojtasik GOLDARETTE
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
40 ACCEPTED 2021-05-25 15:59:10
2021-05-24 23:37:11
Dariusz Kirszkowski CORTINA
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
39 ACCEPTED 2021-05-27 21:55:28
2021-05-24 23:36:47
Patrycja Ruskowska BERVIGO
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
38 ACCEPTED 2021-05-27 21:55:23
2021-05-24 23:36:21
Mateusz Ruskowski HYDRA DE HUS
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
37 ACCEPTED 2021-05-29 07:06:12
2021-05-24 23:36:00
Patrycja Ruskowska C’EST MA VIE
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
36 ACCEPTED 2021-05-25 15:58:56
2021-05-24 23:35:36
Patrycja Ruskowska ASKIA
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
35 ACCEPTED 2021-05-25 15:58:53
2021-05-24 23:34:57
Mateusz Ruskowski VAGARADO
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
34 ACCEPTED 2021-05-25 15:58:49
2021-05-24 23:34:34
Mateusz Ruskowski VAGANEED
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
33 ACCEPTED 2021-05-27 21:55:16
2021-05-24 23:34:00
Mateusz Ruskowski UNTOUCH
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
32 ACCEPTED 2021-05-29 07:06:07
2021-05-24 23:33:16
Mateusz Ruskowski RUN 2 THE LIMIT
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
31 ACCEPTED 2021-06-07 20:48:58
2021-05-23 20:25:00
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
30 ACCEPTED 2021-06-07 20:48:50
2021-05-23 19:52:34
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
29 ACCEPTED 2021-06-03 22:44:57
2021-05-21 09:08:21
Aleksandra Babiarz SCARLET
  • 2x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
28 ACCEPTED 2021-05-21 15:54:59
2021-05-21 08:13:50
Ewa Babiarz CREOVILLA S
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
27 ACCEPTED 2021-05-21 15:54:55
2021-05-21 08:13:29
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
26 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:22
2021-05-20 17:57:22
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 19R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
25 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:19
2021-05-20 17:53:29
Weronika Łopato-Jędrasik NAZIR
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
24 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:15
2021-05-20 17:53:28
Justyna Łopato FIGHTING JACK S
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
23 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:12
2021-05-20 17:53:08
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
22 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:08
2021-05-20 17:52:51
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
21 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:05
2021-05-20 11:58:49
Julia Klonowska HADIYA
  • 1x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
20 ACCEPTED 2021-05-20 18:07:01
2021-05-20 11:28:00
Barbara Firyn HADIYA
  • 1x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
19 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:27
2021-05-19 21:53:33
Marcin Olszewski HISPANUS
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
18 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:07
2021-05-19 19:52:22
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
17 ACCEPTED 2021-05-19 22:24:02
2021-05-19 19:51:16
Matthias Vulsteke CHALONO DMEERS Z
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
16 ACCEPTED 2021-06-05 21:01:28
2021-05-19 14:05:50
Włodzimierz Rudasz LIKEUR PJT
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
15 ACCEPTED 2021-05-19 22:23:52
2021-05-18 13:24:20
Marta Gapska WHY NOT
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
14 ACCEPTED 2021-05-18 09:26:40
2021-05-18 08:15:08
Magdalena Ćwik KICKARA TS
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
13 ACCEPTED 2021-06-07 20:48:40
2021-05-18 08:14:42
Magdalena Ćwik MR. IT'S POSSIBLE SRK
  • 2x 11T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 60 cm)
  • 1x 21T/mini LL/60 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 60 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
12 ACCEPTED 2021-05-18 09:26:33
2021-05-18 08:12:46
Zofia Ćwik IRALSINA
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
11 ACCEPTED 2021-05-18 09:26:29
2021-05-18 08:10:54
Emilia Pilarska GORAN
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
10 ACCEPTED 2021-05-18 09:26:20
2021-05-18 08:10:30
Agata Kołaczyk CARINO O
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
9 ACCEPTED 2021-05-18 09:26:16
2021-05-18 08:10:03
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 1x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
8 ACCEPTED 2021-05-27 11:28:09
2021-05-18 08:09:40
Włodzimierz Rudasz BESARIAN
  • 2x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
7 ACCEPTED 2021-06-07 20:48:26
2021-05-18 08:09:37
Jan Grzybowski QUIZ 12
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
6 ACCEPTED 2021-05-18 09:26:06
2021-05-18 08:09:16
Bartosz Gauza COUNTESS
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 18R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 26R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
5 ACCEPTED 2021-06-07 20:48:15
2021-05-18 08:08:49
Iga Ciszewska CALASIA
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 1x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
4 ACCEPTED 2021-05-18 09:25:53
2021-05-14 11:20:38
Zuzanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
3 ACCEPTED 2021-05-18 09:25:49
2021-05-14 11:16:36
Zuzanna Ciecholewska CASH
  • 2x 13T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5RK (wys. 80 cm)
  • 2x 23T/LL/80 cm/Konkurs z trafieniem w normę czasu ank. 5 RK (wys. 80 cm)
2 ACCEPTED 2021-05-18 09:25:45
2021-05-14 00:07:29
Włodzimierz Rudasz FOR FUTURE PJT
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
1 ACCEPTED 2021-05-18 09:25:37
2021-05-14 00:06:30
Pola Tonina Joppek HARLEY PJT
  • 1x 14T/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 17T/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 24R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 25R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
3. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
4. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
5. Błaszczak Julia SKJ Red Team
2001 (MJ.)
O038588
6. Chmielewski Maciej Brak
2005 (J.)
Brak
7. Chojniak Anna Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O009162
8. Ciecholewska Zuzanna St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
9. Ciepluch Laura Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2003 (J.)
O045519
10. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
11. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
12. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
13. Dembska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
14. Dobek Tomasz Brak
S
Brak
15. Dudkowska Monika KJ Stajnia Szyldak
S
O022478
16. Endraszka Paulina FS Succin
S
O003891
10074861
17. Falkowska - Jaroszewska Karina bpk
S
O008230
18. Fanslau Klara SJ Turzyn
2004 (J.)
O062643
19. Firyn Barbara Zaplątani w Końskich Grzywach
2002 (MJ.)
38466/19
20. Frąckiewicz Emma FS Succin
2005 (J.)
O046368
10195911
21. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
22. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
23. Gębicki Piotr KJ G-Ride Team
S
O002455
24. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
25. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (J.)
O048300
26. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
27. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
28. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
29. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
30. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
31. Joppek Pola Tonina Sopocki KJ
2006 (JM.)
O058951
32. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
33. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O048490
34. Kirszkowski Dariusz Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
35. Klonowska Julia Zaplątani w Końskich Grzywach
2005 (J.)
45922/20
36. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
37. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
38. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
39. Kołaczyk Agata Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2002 (MJ.)
O037464
40. Kostecki Kacper Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O003146
41. Lodowski Oskar St. KJ G-Ride Team
2004 (J.)
O050349
42. Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O000363
43. Łątkowska Edyta Stajnia Tarant Miłomłyn
S
O043430
44. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
45. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
46. Łopato-Jędrasik Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019291
47. Madej Karolina bpk
2004 (J.)
Brak
48. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
49. Mówińska Klaudia Klub Jeździecki Dilmar
2005 (J.)
O055391
50. Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O019073
51. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
52. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O011251
53. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
54. Paw Marcin Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
S
O054481
55. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (JM.)
O048843
56. Pawłowicz Martyna SKJ Stajnia pod wierzbą
2003 (J.)
O062405
57. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
58. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
59. Pilarska Emilia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O061897
60. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
61. Poleszak Dagmara Fundacja Stajnia Ludwiczak
2004 (J.)
O040940
62. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
63. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (J.)
O044142
10231040
64. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
65. Rudasz Włodzimierz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O001688
66. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
67. Ruskowska Patrycja JKS Rywal Grudziądz
S
O008543
68. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O002060
69. Sbikowska Daria Stajnia Tarant Miłomłyn
2007 (JM.)
Brak
70. Sistermann Julia St. KJ G-Ride Team
2005 (J.)
O044639
71. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki Arpav
S
O003062
10139870
72. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
73. Staszak Justyna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
S
O022027
74. Strzelczyk Zuzanna brak
2003 (J.)
O043728
75. Syrowska Maria Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2006 (JM.)
O048296
76. Szablewska Dominika KS AZS UWM Olsztyn
2002 (MJ.)
O034005
77. Szawlińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
78. Szrejder Zbigniew Rywal Grudziądz
S
O004337
79. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
80. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
81. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055934
82. Tykarska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O054104
83. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
84. Wieczyńska Jm'06 Wiktoria Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2006 (JM.)
O061259
85. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
86. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O031143
87. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
88. Wojtasik Roksana Pomorska Liga Jeździecka
S
O059362
89. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

90

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi
M: Alizacja
K026851 616009610072314
2.

145

ARKO WP Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/176 F: Andiamo Z
M: Roulette
Brak 056015Z55687416
3.

73

ASKIA NIEM. SPORT. GER 2015 klacz kasztanowata/170 F: Askari /
M: King Kate /
K029362 456560262015
4.

23

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
5.

136

BALOU BOMBANCE SP POL 2014 klacz kasztanowata/~170 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Benza / Silver
K027072 616009590119414
6.

17

BERVIGO KWPN GER 2017 ogier kasztanowata/. F: .
M: .
brak 528003200904984
7.

53

BESARIAN WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Numerus / Numero Uno ex Norton/
M: Bonasera / Biskwit
K030690 616007610106115
8.

157

BIG BEN BAYER POL 2013 ogier skarogniada/171 F: Big Star jr Z
M: Po Coriano Z
K024151 6
9.

137

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
10.

133

BRANDY SP POL 2012 klacz gniada/163 F: Maaik / Equador
M: Bagazja / Gin Tonic Star
K026639 616009610046712
11.

21

BRATISLAVIA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Torado 2
M: Baja
K028980 6160096701
12.

15

C’EST MA VIE HAN GER 2015 Klacz gniada/172 F: Canstakko /
M: Isea /
K029363 -
13.

2

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
14.

141

CALIMERO DN Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach gniada/178 F: CARTIER DE MUSK D .N
M: UKIOLITA
K031706 056015Z55665812
15.

75

CARILO HOL GER 2012 wałach gniada/184 F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
K022674 DE42000259512
16.

55

CARINO O SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Numerus / Numero Uno
M: Cyfra / Vandamme
K029506 616009610017715
17.

158

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
18.

50

CASH SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Magnum vd Bisschop
M: Callie Z
brak 616009610032717
19.

115

CASPAR DE VALD OLD GER 2006 Ogier siwa F: Caspar (Eurocommerce Berlin) / Cassini I
M: Oh Chic / Baloubet Du Rouet
K022964 DE418180155906
20.

142

CEZANNE Czysta Krew Arabska POL 2008 ogier gniada/mk:152 F: Pentamer
M: Corina-Corina
Brak 080000004144
21.

149

CHACCORTHAGO OS GER 2014 ogier gniada/168 F: Chacco-Blue mekl./ Chambertin
M: Utopica old./ Carinue old.
K022808 Utopica / Carinue
22.

60

CHALONO DMEERS Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z
M: Urlando / Concorde
Brak Brak
23.

88

CHANEL B OLD GER 2014 klacz siwa/166 F: COLMAN
M: ODESSA XXXI
K031687 276418181118214
24.

161

CHANTILLY SP POL 2016 klacz gniada/171 F: SERGIO L
M: Charyzma
Brak 616009520065316
25.

61

CHELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
26.

98

CHICHA MINT BRAK GER 2015 Klacz gniada/170 F: brak
M: brak
K029302 brak
27.

29

CHIVAS SP POL 2011 wałach siwa/166 F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
K024441 616009680051511
28.

146

CINZANO SP POL 2013 wałach gniada/180 F: Colox Cup
M: Cicha Woda
Brak 616009600261214
29.

95

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
30.

92

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
K023083 616 009 53 02384 11
31.

116

CORCON HOL GER 2010 wałach gniada/168 F: Corrado I
M: Vametta/Contender
K030670 29209BXX
32.

108

CORLANDER OLD POL 2016 ogier gniada/173 F: Cornet Colbert
M: La Donna
brak DE 418185017216
33.

111

CORSAL KNT HOLSZTYN POL 2016 ogier kasztanowata/167 F: CASALL
M: FOR PLEASURE
BRAK DE421000076810
34.

74

CORTINA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Całka
Brak Brak
35.

52

COUNTESS SP POL 2014 klacz kara/170 F: Cassilio / Cassini I
M: Cabona / Calido I
K029407 616009610120214
36.

174

COUP DE FOUDRE F:
M:
37.

106

CRAZY DAISY G NIEM. SPORT. GER 2013 klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
K025057 DE455870285413
38.

70

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
39.

84

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
40.

130

DAME LA VIDA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Zamelus W /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029335 616009530173116
41.

86

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
42.

131

DELILAH SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Zambesi /
M: Doria S / Grand De La Cour
K029336 616009530115715
43.

139

DIANA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Tak
44.

147

DIAVOJ Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/170 F: convoi
M: diana
K017626 616009530267508
45.

177

DICANNO F:
M:
46.

132

DONATELLA V DWB DEN 2015 klacz kasztanowata/162 F: Don Ruto /
M: Corolla V / Come Back II
K029334 208333201503211
47.

100

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 .
48.

134

ELEGANCJA M MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/157 F: Ganges
M: Elandra
K031401 616006510315510
49.

164

ELEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz jasnogniada/170 F: Dionizos
M: Elekcja
K031986 616 006 59 02420 06
50.

103

ELENA STAR Z ZANG POL 2016 klacz siwa/170 F: Estar /
M: Balou Du Rouet /
K029905
51.

122

EMIR PKSP POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
K018116 616009520111910
52.

81

EMIRO Westfälisches Reitpferd POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
53.

76

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
54.

77

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
55.

113

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
56.

66

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/167 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
57.

83

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
58.

49

FOR FUTURE PJT HOL GER 2014 wałach ciemnogniada/170 F: For Fashion / For Plesure
M: The Best /
K028619 DE421000046314
59.

99

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman
M: V-Chicabo Blue
K030114 0000
60.

38

GACARLA VDL KWPN NED 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL/Chin Chin
M: Bacarla VDL/Indoctro
K030245 528003201110593
61.

107

GARY COOPER RED WINE Z Z POL 2015 gelding bay/169 F: Gare du Nord
M: Santa Helena
K029077 056015Z55808115
62.

110

GEORGIA OS POL 2014 klacz gniada/172 F: Uriko
M: Sogni di Gloria
K027623 DE418189812314
63.

172

GOLD RUSH WLKP 2016 Wałach gn F: Correro / Claudio
M: Greace / Larnon
K029135
64.

18

GOLDARETTE SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Gipsy Level KG / Vandame
K029708 616009610212616
65.

169

GOLDMAN S KWPN NLD 2011 wałach siwa/176 F: Colman /
M: Nadette S / Lux
K021040 528003201109860
66.

56

GORAN SP POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
K014381 616009690135309
67.

163

GOYA EWITA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: LIBERADO
M: GAGA
K031985 009670148208
68.

68

GRAD MŁP POL 2009 ogier siwa/. F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
K014099 616006540115709
69.

94

GRANDEZA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: ETOS
M: GASKONIA
K011645 POL009690070806
70.

63

HADIYA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Berlin Bej
M: Higiena
Brak 616006580451011
71.

129

HAPPY BOY SP POL 13 wałach kara/165 F: Golden Boy /
M: Hekabe /
brak POL009600241206
72.

48

HARLEY PJT SP POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Santiego / Saint Cloud
M: Harfa / Alek
K028617 616009520045913
73.

78

HERITAGE OF ECUADOR SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Ekwador
M: Hurysa
K030368 616009530175715
74.

79

HIGH QUALITY SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Cascall
M: Homily
K020708 616009530226911
75.

62

HISPANUS Niemiecki Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/163 F: Accuse
M: Historyjka
K031915 DE455557963117
76.

114

HIT Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Cantero
M: Hestia
K028054 616009530038715
77.

121

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
78.

16

HYDRA DE HUS . GER 2017 klacz siwa/. F: .
M: .
Brak .
79.

109

I CLEAR VICTORY WEST POL 2014 klacz gniada/168 F: cormint
M: Incelka
brak DE 455-8702059-14
80.

126

IBIZA SP POL 2008 klacz gniada/158 F: Niels / Los Angeles
M: Isia / Duch Asty
K012959 616009520116908
81.

26

ICEBERG ST BWP BEL 2008 wałach gniada/170 F: Cassini II
M: Eileen 111
103XM91 BEL-W-270289-BWP
82.

128

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Falk
M: Ijsselvliedt's Fabian
Brak 616013520089214
83.

57

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
84.

120

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
K022951 616009600306110
85.

93

JUNIOR 152 OLD GER 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
86.

104

JUST FOR LEO OLD GER 2013 wałach gniada/170 F: Julio / Julio Mariner
M: Quirada / Quirado
K030263 DE418180277113
87.

118

KAPITO SP POL 2011 Wałach gniada F: Apollo / Caletto's Son
M: Kastylia / Turbud Imbir
K019995 616009660324311 106BE67
88.

170

KAROTTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/174 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Kreta
Brak 616009610083916
89.

173

KASZTANKA F:
M:
90.

58

KICKARA TS KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/166 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Dickara TS / Mr. Blue
K028880 528003201509095
91.

11

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/162 F: Lissaro / Colox Cup
M: Liviera / Landor
K026892 616007520004015
92.

155

LADY FEBRINA KWPN POL 2016 klacz kasztanowata/173 F: Arezzo Vdl
M: Po Cardento
Brak 3
93.

97

LAMBI II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/174 F: Ever For Pleasure /
M: Lusi / Bolero De Ravel
K019865 616009600268311
94.

12

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
95.

123

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/mk:153 F: Almos
M: Lota
K031273 A0016430S
96.

117

LIGHTNING 100 HOLST GER 2008 Wałach gniada F: Landos
M: Popstar / Carpaccio
K017088
97.

6

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: AREZZO VDL
M: SIROCCO Z
00000000 528003201602993
98.

168

LOCARNO HDH WBFSH NED 2016 wałach gniada/168 F: COLOR ME CREAM Z
M: LOKARNO
K030675 826002160877228
99.

51

LORD CASTLE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Castle Rock
M: Lady Catoki
Brak 616009520035217
100.

162

LORENZO KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: Grand Slam
M: Cin-Cin
brak 00000
101.

167

LORENZO KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Baltic VDL /
M: Valerike /
K030979 528003201604411
102.

148

LOVELY SILVA DSP GER 2015 klacz gniada/169 F: Lyanero
M: Po Convoi
K029361 12345
103.

96

LUBICZ SP POL 2014 wałach gniada/172 F: Solaris /
M: Lunia / Baldini II
K026046 616009600245414
104.

124

LUPINUS SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Markies V/Guidam ex. Adagio IV
M: Landora/Landor S
K030528 616009600058815
105.

91

MARKUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/180 F: Almanzor L / Acord II
M: Miriam / Revel
K027309 616009600117714
106.

135

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
107.

119

MISSUNI WIEKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/158 F: Czarczaf
M: Madmłazel
K031399 616007520050513
108.

85

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
109.

4

MR. IT'S POSSIBLE SRK KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: It's Possible SRK
M: Aloma/Tygo
brak 00000000
110.

140

NATIONS CUP WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Colox Cup /
M: Naomi /
K022899 616007600275512
111.

67

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
112.

171

NELSON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 wałach gniada/164 F: Seul
M: Nodera
Brak POL 009 52 00120 07
113.

54

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy /
M: Nancy / Concert
K030612 -
114.

152

OK LAZAR OLD. POL 2016 ogier siwa/166 F: Malito de Reve SF/ Cumano
M: Bokilly DS Z/ Berlin hol.
K029314 DE433330888816
115.

80

ONLY YOU OLDENBURGER POL 2015 klacz gniada/169 F: Clinton I
M: Oh Wiskey
K031943 DE 418182520015
116.

101

PASJONATA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:147 F: Sanwan
M: Prima W
Brak 616013520039110
117.

143

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:138 F: Rondo's Matador
M: Anja
K026123 616013610075212
118.

159

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana/161 F: -
M: -
K025971 616999520132411
119.

3

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
120.

138

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Ramona / Skaner-A
K021596 616007610082012
121.

82

RAMBO DV BWP POL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako de muze
M: XX/ cassini
K031122 00
122.

165

RANCOREZ WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: SILVER DREAM
M: ROSELLA
K031987 616 007 52 00600 10
123.

156

RAVEL DO POL 2016 wałach siwa/172 F: Tjungske
M: Po Lagrain
Brak 1
124.

150

ROCK AND ROLL LAZAR OLD POL 2016 ogier kara/170 F: Querlybet Hero /
M: Via M / Quick Star
K029313 DE433330828216
125.

175

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
K026225 616999530253913
126.

166

ROMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Hiacynt
M: Roxana Waro
Brak 616009600251915
127.

13

RUN 2 THE LIMIT OS POL 2014 wałach gniada/176 F: Chatender /
M: Ready To Win / Cyrano
K029360 DE418184038914
128.

153

SAMSEL LAZAR OLD POL 2017 ogier kasztanowata/168 F: Diamant de Semily
M: Velvet Lazar / Verdi
Brak 1
129.

178

SATILIO SP POL 2014 Wałach gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Saturday / Animo
K027533 K027533
130.

10

SCARLET SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Castel Rock
M: Stegna
Brak XXX
131.

28

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
132.

105

SHEHANA KWPN GER 2016 klacz gniada/160 F: Kanaan / Voltaire
M: Kashmira / Kashmir Van Het Schuttrshof
K030261 826002160878090
133.

64

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
134.

65

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
135.

151

SKYWALKER LAZAR OLD. POL 2015 Ogier gniada/168 F: Nabab De Reve BWP/ Quidam de Revel
M: Vogue KWPN/ Darco BWP
K026989 DE43333905415
136.

89

SORENTO SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Almanzor L /
M: Sunshine / Saganek
K028061 61600960018
137.

102

STAYERHOF’S RUFINA KUC WALIJSKI POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Wester Alkema’s Nando
M: Delilah
K007094 1111111111
138.

125

TAJFUN WLKP POL 2005 wałach kara/170 F: Asyż/Hamlet Go
M: Tunika/Polonus
K020834 POL007520050705
139.

45

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: ALCATRAZ
M: Tęcza
K024992 616098200155455
140.

112

TORNADO Kłusak Litewski POL 2014 wałach gniada/168 F: Nn
M: Nn
Brak X
141.

144

TORONTO CVN Z Z NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Tallmann TN/Taulon
M: Vurana W/Murano
K027530 056015Z55624015
142.

14

UNTOUCH KWPN GER 2017 ogier siwa/165 F: .
M: .
brak 528003201602720
143.

71

VAGANEED HAN. GER 2017 ogier gniada/. F: .
M: .
Brak .
144.

72

VAGARADO HAN. GER 2017 ogier gniada/165 F: .
M: .
Brak .
145.

87

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond De La Pomme / Vigo D'Arsouille
M: Fatima / Castilio
K022876 DE418180227113
146.

154

VANILIA LAZAR OLD. POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Velvet Lazar/Verdi
Brak 2
147.

176

VENKA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Van Gogh
M: Emilka
brak DE 441410848915
148.

69

VHS CASCATO DU ROUET WEST POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou du Rouet
M: VHS Castella
Brak DE441411473316
149.

127

VIVARO WLKP POL 2004 wałach siwa/155 F: Cewar
M: Visa
Brak 007520067004
150.

59

WHY NOT WLKP POL 2016 ogier siwa/163 F: MJT Nevados S sp / Calvados II
M: Whiskey wlkp/ Solaris han.
K029406 616007520047816
151.

160

WRÓBLICA CWANIARA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Lissaro
M: Wena
brak 616009520003817
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
200
SUM:
200.00
Błaszczak Julia SKJ Red Team
400
300
200
150
SUM:
1050.00
Ciepluch Laura Jeździecki Klub Sportowy Rywal
150
SUM:
150.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
100
SUM:
250.00
Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
150
250
SUM:
400.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
50
SUM:
50.00
Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Ludwiczak Krzysztof Fundacja Stajnia Ludwiczak
300
200
150
200
SUM:
850.00
Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
150
200
150
300
SUM:
800.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
150
250
300
400
400
SUM:
1600.00
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
150
400
SUM:
550.00
Staszak Justyna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
50
SUM:
50.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
100
300
SUM:
400.00
Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2021-06-13
6
2021-06-13
3
200
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SCARLET (10)
2021-06-12
2
2021-06-13
29
2021-06-13
VIVARO (127)
2021-06-12
26
2021-06-12
2021-06-13
21
2021-06-13
IKE (128)
2021-06-12
4
2021-06-12
48
2021-06-13
17
Babiarz Ewa
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
41
2021-06-12
2021-06-13
15
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (121)
2021-06-12
28
2021-06-12
19
Błaszczak Julia
SKJ Red Team
2021-06-12
9
2021-06-12
1
400
2021-06-12
2
300
CORCON (116)
2021-06-12
10
2021-06-12
3
200
2021-06-12
3
150
2021-06-12
6
KAPITO (118)
2021-06-12
18
2021-06-12
8
Chmielewski Maciej
Brak
KAROTTA (170)
2021-06-13
6
2021-06-13
27
Chojniak Anna
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
2021-06-13
15
2021-06-13
Ciecholewska Zuzanna
St. Kujawsko Pomorski KJ w Bydgoszczy
CASH (50)
2021-06-12
21
2021-06-12
2021-06-13
13
2021-06-13
ROCK STAR (175)
2021-06-12
8
2021-06-12
Ciepluch Laura
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
DIAVOJ (147)
2021-06-13
14
2021-06-13
2
150
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
7
2021-06-12
2021-06-13
7
2021-06-13
12
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
7
2021-06-12
1
2021-06-13
5
2021-06-12
2
150
2021-06-13
5
100
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
6
2021-06-12
6
2021-06-13
4
2021-06-13
3
100
Dembska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
PASJONATA (101)
2021-06-12
Dobek Tomasz
Brak
DIANA (139)
2021-06-12
25
2021-06-12
Dudkowska Monika
KJ Stajnia Szyldak
SORENTO (89)
2021-06-12
11
2021-06-12
35
Endraszka Paulina
FS Succin
2021-06-12
24
2021-06-12
17
2021-06-13
19
2021-06-13
14
DELILAH (131)
2021-06-12
38
2021-06-12
30
2021-06-13
13
2021-06-13
31
2021-06-12
16
2021-06-13
Falkowska - Jaroszewska Karina
bpk
2021-06-13
37
2021-06-13
24
Fanslau Klara
SJ Turzyn
2021-06-12
3
2021-06-12
2021-06-13
1
2021-06-13
Firyn Barbara
Zaplątani w Końskich Grzywach
HADIYA (63)
2021-06-12
5
2021-06-12
22
2021-06-13
28
Frąckiewicz Emma
FS Succin
BRANDY (133)
2021-06-12
18
2021-06-13
6
2021-06-13
11
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WHY NOT (59)
2021-06-12
29
2021-06-12
2021-06-13
38
2021-06-13
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
13
2021-06-13
2021-06-13
17
2021-06-13
8
2021-06-12
1
150
2021-06-12
1
250
2021-06-13
23
Gębicki Piotr
KJ G-Ride Team
ARKO WP Z (145)
2021-06-12
45
2021-06-12
CINZANO (146)
2021-06-12
20
2021-06-12
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2021-06-12
4
2021-06-12
5
2021-06-13
8
2021-06-13
38
CARILO (75)
2021-06-12
5
100
2021-06-13
7
2021-06-13
10
CHANTILLY (161)
2021-06-12
28
2021-06-12
44
2021-06-13
34
2021-06-13
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROMA (166)
2021-06-12
33
2021-06-12
2021-06-13
26
2021-06-13
KASZTANKA (173)
2021-06-12
29
2021-06-12
2021-06-13
19
2021-06-13
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
2
100
2021-06-12
32
2021-06-13
22
2021-06-13
29
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LABRIA (11)
2021-06-12
13
2021-06-12
2021-06-13
43
2021-06-13
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
LORENZO (167)
2021-06-12
11
2021-06-12
12
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2021-06-12
21
2021-06-12
7
2021-06-13
32
2021-06-13
16
2021-06-12
19
2021-06-12
2021-06-13
9
2021-06-13
12
Joppek Marcin
Sopocki KJ
2021-06-13
10
2021-06-13
Joppek Pola Tonina
Sopocki KJ
2021-06-12
42
2021-06-12
34
2021-06-13
31
2021-06-13
13
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-13
10
2021-06-12
9
2021-06-12
14
2021-06-13
10
2021-06-13
26
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki J.J. Darboven
PEPE (159)
2021-06-13
7
2021-06-13
Kirszkowski Dariusz
Bez Przynależności Klubowej
CORTINA (74)
2021-06-12
13
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
Klonowska Julia
Zaplątani w Końskich Grzywach
HADIYA (63)
2021-06-13
2
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
3
2021-06-12
7
2021-06-13
3
50
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2021-06-12
2
200
2021-06-13
14
2021-06-12
9
2021-06-13
21
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
CHIVAS (29)
2021-06-12
1
300
2021-06-13
6
Kołaczyk Agata
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
17
2021-06-13
9
2021-06-13
21
Kostecki Kacper
Sekcja Jeździecka Turzyn
2021-06-12
10
2021-06-12
14
2021-06-13
10
Lodowski Oskar
St. KJ G-Ride Team
2021-06-12
25
2021-06-12
15
Ludwiczak Krzysztof
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2021-06-12
10
2021-06-12
2
300
2021-06-13
2
200
2021-06-13
9
CORLANDER (108)
2021-06-12
34
2021-06-12
21
2021-06-13
16
2021-06-13
14
VENKA (176)
2021-06-12
14
2021-06-12
15
2021-06-13
34
2021-06-13
16
DICANNO (177)
2021-06-12
7
2021-06-12
4
150
2021-06-13
12
2021-06-13
3
200
SATILIO (178)
2021-06-12
6
2021-06-12
7
2021-06-13
11
Łątkowska Edyta
Stajnia Tarant Miłomłyn
2021-06-12
28
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-12
15
2021-06-12
16
2021-06-13
33
2021-06-13
33
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
GRAD (68)
2021-06-12
4
150
2021-06-12
3
200
2021-06-13
4
150
2021-06-13
2
300
Łopato-Jędrasik Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
NAZIR (67)
2021-06-12
8
2021-06-12
12
2021-06-13
11
2021-06-13
19
Madej Karolina
bpk
TORNADO (112)
2021-06-12
6
2021-06-12
24
2021-06-13
12
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
8
2021-06-13
13
2021-06-12
17
2021-06-12
5
100
2021-06-13
4
150
2021-06-12
22
2021-06-13
12
2021-06-12
11
2021-06-13
1
250
2021-06-13
1
300
OK LAZAR (152)
2021-06-12
33
2021-06-12
2021-06-13
21
2021-06-13
15
2021-06-12
12
2021-06-12
2021-06-13
42
2021-06-13
2021-06-12
32
2021-06-12
17
2021-06-13
22
2021-06-13
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
40
2021-06-13
RAVEL (156)
2021-06-12
35
2021-06-12
2021-06-13
27
2021-06-13
18
BIG BEN (157)
2021-06-12
11
2021-06-13
13
CARMEN S (158)
2021-06-12
1
400
2021-06-13
1
400
Mówińska Klaudia
Klub Jeździecki Dilmar
2021-06-13
4
2021-06-13
16
Nowakowska Paulina
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
ALISTER (90)
2021-06-12
2021-06-12
19
2021-06-13
25
2021-06-13
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HIT (114)
2021-06-12
20
2021-06-12
39
2021-06-13
30
2021-06-13
28
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-06-13
41
2021-06-12
6
2021-06-12
50
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
20
2021-06-13
HAPPY BOY (129)
2021-06-12
37
2021-06-13
1
150
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
ROCK STAR (175)
2021-06-13
18
Paw Marcin
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
ELEN AA (164)
2021-06-13
2021-06-13
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LUPINUS (124)
2021-06-12
23
2021-06-12
49
Pawłowicz Martyna
SKJ Stajnia pod wierzbą
TAJFUN (125)
2021-06-12
18
2021-06-12
43
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-06-12
13
2021-06-13
15
2021-06-13
8
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-06-12
2021-06-13
3
150
2021-06-12
2021-06-13
7
2021-06-13
1
400
Pilarska Emilia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
GORAN (56)
2021-06-12
5
2021-06-12
2021-06-13
3
2021-06-13
5
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-06-12
47
2021-06-12
2021-06-13
36
2021-06-13
40
Poleszak Dagmara
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2021-06-12
22
2021-06-12
33
2021-06-13
39
2021-06-13
18
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
FARON (77)
2021-06-13
20
2021-06-13
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
MARKUS (91)
2021-06-12
5
2021-06-12
23
2021-06-13
6
2021-06-13
35
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
2021-06-12
1
2021-06-12
32
2021-06-12
36
2021-06-13
28
2021-06-13
37
Rudasz Włodzimierz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2021-06-12
25
2021-06-12
2021-06-13
23
2021-06-13
27
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
10
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SHEHANA (105)
2021-06-12
27
2021-06-13
18
2021-06-13
19
2021-06-12
Ruskowska Patrycja
JKS Rywal Grudziądz
2021-06-12
16
2021-06-12
27
2021-06-13
24
2021-06-13
9
BERVIGO (17)
2021-06-12
9
2021-06-12
2021-06-13
11
2021-06-13
ASKIA (73)
2021-06-12
23
2021-06-12
31
2021-06-13
35
2021-06-13
7
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
31
2021-06-12
26
2021-06-13
4
2021-06-13
25
UNTOUCH (14)
2021-06-12
34
2021-06-12
2021-06-13
6
2021-06-13
2021-06-12
2021-06-12
2
2021-06-13
14
2021-06-13
2021-06-12
8
2021-06-12
2021-06-13
4
2021-06-13
2021-06-12
27
2021-06-12
2021-06-13
1
2021-06-13
Sbikowska Daria
Stajnia Tarant Miłomłyn
CEZANNE (142)
2021-06-12
2021-06-12
Sistermann Julia
St. KJ G-Ride Team
2021-06-12
40
2021-06-12
24
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki Arpav
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Staszak Justyna
Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
MISSUNI (119)
2021-06-13
9
2021-06-13
2
100
Strzelczyk Zuzanna
brak
2021-06-13
2021-06-13
Syrowska Maria
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-06-12
14
2021-06-12
2021-06-13
24
2021-06-13
Szablewska Dominika
KS AZS UWM Olsztyn
IBIZA (126)
2021-06-12
2021-06-12
9
Szawlińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
NELSON (171)
2021-06-13
3
2021-06-13
22
Szrejder Zbigniew
Rywal Grudziądz
2021-06-12
46
2021-06-12
2021-06-13
39
2021-06-13
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (120)
2021-06-12
2021-06-12
3
50
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2021-06-13
24
2021-06-13
17
BOBA FETT (137)
2021-06-13
5
100
2021-06-13
2
300
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (92)
2021-06-12
16
2021-06-12
2021-06-13
23
2021-06-13
Tykarska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-13
5
2021-06-13
1
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-12
31
2021-06-12
2021-06-13
17
2021-06-13
2021-06-12
8
2021-06-12
3
100
2021-06-13
32
2021-06-13
5
Wieczyńska Jm'06 Wiktoria
Fundacja Klub Jeździecki Pałasz
RANCOREZ (165)
2021-06-13
2021-06-13
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-06-12
2021-06-12
19
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2021-06-12
4
2021-06-12
2021-06-13
8
2021-06-13
EMIRO (81)
2021-06-12
15
2021-06-12
2021-06-13
30
2021-06-13
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-06-12
18
2021-06-13
20
2021-06-12
12
2021-06-12
20
2021-06-13
8
Wojtasik Roksana
Pomorska Liga Jeździecka
2021-06-12
36
2021-06-12
29
2021-06-13
11
2021-06-13
30
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-06-12
26
2021-06-12
4
2021-06-13
36
2021-06-13
20
LORENZO (162)
2021-06-12
2021-06-12
30
2021-06-12
30
2021-06-13
26
2021-06-13
29

Number of Riders: 89

Number of Horses: 151

The sum of prizes: 7 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl