Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:14:23
2020-06-25 08:14:23
Nayon Lee SENTENCJA
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:43:48
2020-06-24 23:32:07
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:41:41
2020-06-24 22:42:59
Weronika Grum GOLDI LOCKS
  • 2x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:40:31
2020-06-24 22:26:27
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:38:24
2020-06-24 19:50:09
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 7T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:34:11
2020-06-24 19:47:26
Bruno Haniszewski MORIS
  • 2x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:32:28
2020-06-24 19:46:02
Amelia Łuc SELMA-R
  • 2x 11R/L/100/Konkurs kwalifikacyjny (licencyjny) z oceną stylu zawodnika art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:30:15
2020-06-24 19:25:24
Nina Jarosz SANSIERRA
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:29:26
2020-06-24 17:43:54
Bartłomiej Rogaczewski MEJSON
  • 1x 11R/L/100/Konkurs kwalifikacyjny (licencyjny) z oceną stylu zawodnika art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:28:17
2020-06-24 17:42:42
Julia Nowak TORO
  • 2x 11R/L/100/Konkurs kwalifikacyjny (licencyjny) z oceną stylu zawodnika art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:26:24
2020-06-24 15:58:54
Piotr Lubiatowski PIPPI
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:25:02
2020-06-24 15:56:33
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:24:17
2020-06-24 15:56:15
Iga Tokarska INDIGO
  • 2x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:23:06
2020-06-24 15:55:40
Piotr Jacek Tokarski CASALL AZZURRO
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 21:03:41
2020-06-24 15:55:00
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:21:08
2020-06-24 13:29:54
Joanna Pociecha - Ochab TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:18:45
2020-06-24 10:35:55
Milena Barczyk JAVELOT-WM
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:17:21
2020-06-24 09:14:08
Joanna Trojnar VICKY CRISTINA
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-06-24 21:03:13
2020-06-24 08:56:13
Zuzanna Hądzlik COLLIEN
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:15:55
2020-06-24 08:04:41
Ewa Hoffmann KATI-P
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:14:19
2020-06-23 23:09:45
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:13:04
2020-06-23 20:00:58
Rafał Mazur VICKY CRISTINA
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:10:55
2020-06-23 19:00:54
Marta Witos JUMPER MK
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:46:45
2020-06-23 18:59:54
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:46:43
2020-06-23 18:59:25
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:08:58
2020-06-23 18:58:54
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:46:31
2020-06-23 18:58:23
Michał Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:07:54
2020-06-23 18:58:07
Jaub Wycisk ELECTRA MK
  • 2x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 20:46:26
2020-06-23 18:57:34
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:06:24
2020-06-23 18:54:14
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:04:17
2020-06-23 15:05:59
Natalia Morsztyn GOLD MARKE
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 20:03:27
2020-06-23 15:05:41
Natalia Morsztyn SIENA M
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:59:55
2020-06-23 14:09:07
Julia Gałka DA LUNA
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:58:30
2020-06-23 12:08:50
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:52:37
2020-06-23 07:23:27
Laura Fuja METEOR
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:50:36
2020-06-23 07:18:30
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:49:13
2020-06-23 07:18:05
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:46:49
2020-06-22 23:13:10
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:44:42
2020-06-22 18:57:39
Tomasz Kuczerawy DREAM Z
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:42:27
2020-06-22 17:09:08
Wiktoria Pałys AWATARA
  • 2x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:41:24
2020-06-22 16:34:22
Anna Szymanek CASSANOVA
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:38:59
2020-06-22 15:24:11
Kaja Żuk VALENCIA
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:36:53
2020-06-22 09:24:37
Justyna Klinikowska SANG JANG
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:37:31
2020-06-22 09:23:28
Dominika Bandura BOHUN
  • 2x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:37:14
2020-06-22 09:22:43
Grzegorz Grodzicki KAMPHORAS LEGACY
  • 2x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:31:38
2020-06-21 22:09:13
Kacper Zatwarnicki FAROZO
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:29:32
2020-06-21 19:51:22
Weronika Guszpil SCOOBY DOO
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:27:46
2020-06-21 19:47:31
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:24:21
2020-06-21 19:46:21
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:22:50
2020-06-21 19:33:50
Klaudia Adamczewska HEAVENLY HERA
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 19:20:59
2020-06-21 18:33:32
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 10:34:25
2020-06-21 10:39:23
Maciej Teska CZESTER
  • 2x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 11:36:48
2020-06-20 20:06:57
Amelia Lis DIARETINA
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:11:55
2020-06-20 19:36:51
Kornelia Birunt ROBIN HOOD-LS
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-27 17:00:48
2020-06-20 19:36:28
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:10:21
2020-06-20 15:03:39
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:08:34
2020-06-20 10:47:00
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:07:14
2020-06-20 10:45:04
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:07:36
2020-06-19 23:09:11
Emilia Wiśniewska KASANDRA
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:04:39
2020-06-19 20:51:50
Emilia Wnuk DŻUDI
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:02:44
2020-06-19 20:21:14
Aleksandra Głowacz ORSZA-S
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:01:28
2020-06-19 19:54:37
Wiktoria Woźniak QUICKY 14
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 11:35:31
2020-06-19 19:54:06
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 11:35:26
2020-06-19 19:53:11
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 11:35:23
2020-06-19 19:52:20
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:58:54
2020-06-19 19:26:44
Sandy Kulejewska COLA LADY
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:57:08
2020-06-19 16:24:30
Hanna Baszniak GAWRON
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:55:12
2020-06-19 10:39:54
Beata Byś GEMME-S
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-22 21:40:45
2020-06-18 23:24:44
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:53:31
2020-06-18 12:40:47
Emilia Mielnik CZARDASZ
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:51:55
2020-06-18 07:47:04
Paulina Szulc FORTUNA
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:49:55
2020-06-17 22:18:50
Zuzanna Kuczerawy WEKTOR
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:47:21
2020-06-17 22:13:09
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:45:21
2020-06-17 13:56:58
Paulina Werner BAKIER
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:44:17
2020-06-17 11:21:28
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:42:13
2020-06-17 08:30:51
Andrea Kreutzer QUIDAM DE HENRY
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:35:34
2020-06-17 06:18:49
Ewa Milian SAUL T
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:33:10
2020-06-17 06:16:29
Julia Pietrzak SAUL T
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 08:13:25
2020-06-17 06:14:26
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:34:42
2020-06-17 06:08:58
Milena Kolawa AVRIL
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:30:04
2020-06-17 06:07:46
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:28:34
2020-06-17 06:02:55
Martyna Rams TROJAN
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 7T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:27:24
2020-06-17 05:55:23
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:26:59
2020-06-17 05:51:39
Maria Kabzińska FENOMEN-W
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:26:38
2020-06-17 05:47:46
Zuzanna Gałysa GINA
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:26:15
2020-06-17 05:40:19
Pola Hajder TERCJA
  • 2x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 2x 7T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:31
2020-06-17 05:25:57
Nikola Kosakiewicz ENRICO
  • 1x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:23:01
2020-06-17 05:24:33
Alicja Poniatowska STORMING AHEAD
  • 1x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 1x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 13:11:35
2020-06-16 23:37:21
Anna Magierska CALITICO
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:20:57
2020-06-16 11:06:02
Karolina Kościelniak CAYENNE
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-26 08:08:23
2020-06-16 00:28:18
Julia Wieczorek PIANOLA
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 9R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:06:36
2020-06-16 00:01:24
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:13:26
2020-06-15 22:38:20
Milena Barczyk MAFIA
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:12:37
2020-06-15 20:41:48
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/100/Konkurs kwalifikacyjny (licencyjny) z oceną stylu zawodnika art. 6 Reg. PZJ (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:10:22
2020-06-15 17:12:05
Kinga Duziak KORGAN
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:08:10
2020-06-15 16:53:56
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 5R/P/110/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/N/120/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 13R/N1/125/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 13:09:58
2020-06-14 15:22:12
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 3R/LL/90/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:03:31
2020-06-13 21:45:50
Anna Nadolna STAR MANGAL
  • 2x 1T/Mini LL/60/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 07:00:51
2020-06-12 07:51:43
Julia Śnieżek NABAB DE COKOT
  • 2x 4R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/L/100/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/110/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-25 06:59:08
2020-06-12 07:50:27
Julia Śnieżek HARDY
  • 2x 2T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
  • 2x 8T/Mini LL/75/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 75 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia KJ Stajnia Odra Głoska
2004 (J.)
O038231
2. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
3. Bandura Dominika St. RJ Galopuj z Nami
2003 (J.)
brak
4. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
5. Baszniak Hanna Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2004 (J.)
O030556
6. Biazik Roksana St. KJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
7. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
8. Bocheńska Urszula Jeździecki Klub Sportowy W siodle
2005 (JM.)
9. Boodie Samiloby Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
O058563
10. Byś Beata KJ Partynice Wrocław
S
O009678
11. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
12. Dubiniak Michał JKS w Jaroszówce
2007 (JM.)
O044119
13. Duziak Kinga bpk
2004 (J.)
brak
14. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
brak
15. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
O050162
16. Gałysa Zuzanna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2011 (Mł.)
brak
17. Gaworczak Laura KJ Stajnia S.S. Jakubów
2003 (J.)
O047661
18. Głowacz Aleksandra bpk
S
O009475
19. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
20. Grodzicki Grzegorz St. RJ Galopuj z Nami
S
brak
21. Grum Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
O058822
22. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
23. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
24. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (Mł.)
brak
25. Hałka Oliwia KS Arkadia Wielka Lipa
2003 (J.)
O038729
26. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
O042625
27. Hoffmann Ewa St. KS Arkadia
S
brak
28. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
S
O027017
29. Kabzińska Maria Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (JM.)
O058680
30. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador Dziuplina
S
O026259
31. Klimek Paulina JKS w Jaroszówce
2009 (Mł.)
O052417
32. Klinikowska Justyna St. RJ Galopuj z Nami
2007 (JM.)
O045639
33. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
34. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
35. Kosakiewicz Nikola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O054156
36. Kościelniak Karolina OSK Michalscy Trzebnica
2006 (JM.)
O047335
37. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
38. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
brak
39. Kreutzer Andrea KJ Stajnia Bukowiec
1999 (MJ.)
O026825
40. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (J.)
O033138
41. Kuczerawy Tomasz KJ Platan
S
O001835
42. Kuczerawy Zuzanna KJ Platan Wrocław
2010 (Mł.)
2406/20
43. Kuczyńska Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2010 (Mł.)
O057351
44. Kulejewska Sandy KJ Picador Diuplina
S
O021864
45. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
46. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
O028608
47. Lis Amelia St. KS Arkadia
2003 (J.)
O042801
48. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
49. Łuc Amelia KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O047428
50. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
2005 (JM.)
O056089
51. Magierska Anna St. KS Arkadia
S
4872/19
52. Mazur Rafał bpk
S
brak
53. Mielnik Emilia bpk
2004 (J.)
brak
54. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
S
O024394
55. Morsztyn Natalia KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O035846
56. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
57. Nadolna Anna KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027541
58. Natkaniec Martyna KJ Stajnia Odra Głoska
2005 (JM.)
O045857
59. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (JM.)
O043124
60. Oleś Magdalena KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O026462
61. Pałys Wiktoria bpk
2009 (Mł.)
brak
62. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (J.)
O038703
63. Pociecha - Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
64. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
65. Poprawska Aleksandra KJ Stajnia Odra Głoska
2001 (MJ.)
O046435
66. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
67. Rajewska-Poręba Beata KJ Maximus Kowary
S
O031209
68. Rams Martyna Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O058479
69. Robak Wiktoria KJ Folwark Wenus Suszki
2003 (J.)
O050459
70. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
71. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
72. Staszak Alicja bpk
2001 (MJ.)
O028836
73. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
74. Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
S
O025678
75. Szymanek Anna St. KS Arkadia
S
O031121
76. Szymanowska Maja KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O042625
77. Teska Maciej LKJ Platan Wrocław
S
O055900
78. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
79. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
80. Trojnar Joanna bpk
2004 (J.)
brak
81. Werner Paulina KJ Stajnia Ozorowice
S
O013413
82. Wieczorek Julia KJ Picador Dziuplina
2005 (JM.)
O042412
83. Wiśniewska Emilia KJ Stajnia Odra Głoska
2002 (J.)
O046901
84. Witos Marta St. KJ Legia Kozielska
S
O026762
85. Wnuk Emilia bpk
2006 (JM.)
brak
86. Woźniak Wiktoria Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2002 (J.)
O023612
87. Wycisk Jaub bpk
2004 (J.)
brak
88. Zatwarnicki Kacper KJ Jaroszówka
2003 (J.)
O040625
89. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (J.)
O034429
90. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

AVRIL KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top / Durello
M: Adria / Bolero
K017181 POL013640008007
2.

65

AWATARA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
3.

43

B CATILLIA KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
K020875 528003000709725
4.

50

B GERALDIEN KWPN NED 2011 klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
K021632 528003201101176
5.

35

BAKIER KUC POL 2007 wałach kasztanowata/mk:147 F: Garnizon /
M: Bajka / Lubas
K025533 POL013600148507
6.

92

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
7.

61

BOHUN ŚLĄSKA POL 2014 wałach gniada/163 F: Rycerz /
M: Bianka /
brak 616008670090614
8.

55

C-LANCASTER HAN POL 2005 wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
K014617 616009670115305
9.

26

CALITICO HAN GER 2009 wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
K023625 DE431314900309
10.

93

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: K028423
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
11.

44

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
K024811 DE421000000111
12.

64

CASSANOVA WESTF GER 2010 wałach gniada/172 F: Congress
M: High Society / Hogwart
K027967 DE441411439110
13.

25

CAYENNE SP POL 2011 wałach siwa/168 F: Bajou Du Rouet /
M: Carrera /
brak 616009670099111
14.

51

COCO CHANELL SP POL 2009 klacz kasztanowata F: Guffi /
M: Classik Lady / Janczar
K014920 616009670117409
15.

40

COLA LADY SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Chaline / Carbid
K022209 616009580146411
16.

89

COLLIEN MEKL GER 2006 Klacz gniada F: Collini / Contender
M: Gran Gloria / Grand Amour
K023834 DE427270498906
17.

8

CYRKON SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Colox Cup /
M: Cybina / Barasz
K017190 616009600108610
18.

37

CZARDASZ SP POL 2000 wałach kasztanowata/163 F: Nurjev /
M: Cynia /
brak POL009670070900
19.

41

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
K022234 616007610044911
20.

74

DA LUNA Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2013 klacz gniada/165/6 F: Needham's Fort /
M: Da Lakta / Sorbie Tower
K023398 616POL13008183T
21.

21

DARLING Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/170 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
K020558 056015Z55605910
22.

49

DAYTONA KWPN NED 2008 klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
23.

106

DEKLARACJA WLKP 2014 F: ETOS
M: DEKLINA
24.

54

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
K024927 DE421000190612
25.

68

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Verdi / Quidam de Revel
K018207 528003000803577
26.

66

DREAM Z ZANG POL 2016 wałach kara/172 F: Dominator 2000 Z /
M: Uraca v.d. Heydehoek / Esprit De Conquete
K027967 056015Z55714316
27.

47

DŻUDI Pełna Krew Angielska POL 2003 klacz ciemnogniada/mk:151 cm F: Aprizzo /
M: Dżulia /
brak POL030000002397
28.

79

ELECTRA MK SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Avero /
M: Emilla /
brak 616009600231010
29.

28

ENRICO XX POL 2005 Wałach skarogniada/mk:157 F: Surako /
M: Enigma / Vilnius
K022645 050000003653
30.

105

EVEREST 2015 GEL F: CZARCZAF
M: ESMIRA
31.

59

FAROZO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/171 F: Salamon /Darco
M: Feola / Lavendel
K029379 616009640018914
32.

81

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
K020917 616999670027912
33.

31

FENOMEN-W KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:140 F: El-vis / Visbaden
M: Fifi / Wacat
K012587 POL013580374908
34.

77

FIESTA EWITA KUC DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
35.

6

FLAVIO SP POL 2007 wałach kasztanowata/164 F: Ulco /
M: Falina / Caretino K
K021004 POL009670074207
36.

95

FLORENTINUS WESTF GER 2009 wałach kasztanowata F: Florenciano / Florencio I
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
37.

36

FORTUNA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/165 F: Dalman /
M: For You / Louis
K023089 616009670058810
38.

83

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
39.

102

GAJOWY XX POL 2003 wałach gniada/160 F: Eternitys Breath /
M: Gifty Girl / Mooving Dream
K011948 POL030000002386
40.

39

GAWRON MŁP POL 2003 wałach ciemnogniada/172 F: Efekt /
M: Gracja /
brak 616006670115603
41.

38

GEMME-S SP POL 2007 klacz gniada/164 F: Cajero /
M: Germanica / Babant
K021196 POL009670077207
42.

30

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
43.

76

GOLD MARKE SP POL 2011 wałach jasnokasztanowata/- F: Calto Kama /
M: Gitane De Furnes /
K021284 616009640057011
44.

103

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
45.

15

HARDY WLKP POL 2014 wałach siwa/mk:158 F: Grand MAster /
M: Hiona /
brak 616007610044514
46.

56

HEAVENLY HERA HAN POL 2014 klacz siwa/165 F: Companiero /
M: Hanna /
brak 276431436925914
47.

94

INDIGO KWPN NED 2013 wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: Arsina / Larino
K025073 528003201301714
48.

90

JAVELOT-WM Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach gniada/165 F: Czarownik /
M: Jariva-WM /
brak 276455879016916
49.

84

JUMPER MK SP POL 2015 wałach gniada/. F: Marino /
M: Jade MK / Elf
K028620 616098200156317
50.

60

KAMPHORAS LEGACY MAŁY KOŃ APH POL 2013 klacz gniada/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
51.

48

KASANDRA KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Cascarillo / Casall
M: Zissi / Karandasj
K028205 528003201506741
52.

87

KATI-P SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Corleone Z /
M: Kati /
brak POL009670042007
53.

82

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
54.

22

KORGAN SP POL 2010 wałach gniada/165 F: Candis /
M: Kasandra /
K023016 616009530144310
55.

10

LADY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
K025441 POL013670164707
56.

88

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
57.

23

MAFIA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K028564 616999670063315
58.

98

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
59.

70

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
60.

104

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys / Monsun
M: Domena / Baksik
K028995 616999680067212
61.

2

MONSUN TS POL 2010 wałach siwa/168 F: Batman T /
M: Montana /
K020138 616999540056010
62.

101

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K028417 616999610257211
63.

16

NABAB DE COKOT Deutsche Sportpferd POL 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve /
M: Sandra / Sandro Boy
K026562 DE455-8702056-14
64.

73

NADIR WLKP POL 2013 wałach gniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Newada / Kiler
K023630 61600760055513
65.

78

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
66.

69

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme /
M: Orgia Profi /
brak 616009540003311
67.

17

ORESTES SP POL 2013 wałach gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Ornelia / Royal Court
K022585 616009510253513
68.

46

ORSZA-S SP POL 2003 klacz gniada/162 F: Power Prince / Pilot
M: Old Lady / Lord Hippo
K011374 POL009670123603
69.

52

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
K011669 POL009690091204 103YU52
70.

32

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
71.

24

PIANOLA MŁP POL 2006 klacz gniada/165 F: Dalet /
M: rzemsza / Dolus
K015142 POL006630213106
72.

96

PIPPI HAN GER 2011 klacz kara/169 F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
K022654 DE431318501211
73.

67

POKERLONE NIEM. SPORT. GER 2012 klacz gniada/166 F: Skyflight /
M: Paloma / Polydor
K028949 DE455-8703148-12
74.

45

QUICKY 14 HAN GER 2003 klacz gniada/158 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Cara / Calypso II
K011968 DE431319836103
75.

18

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 wałach gniada/168 F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
K014831 DE433330109104 DE433330109104
76.

53

ROBIN HOOD-LS CZEWD CZE 2009 wałach gniada/172 F: Quick Lauro Z / Quick Star
M: Rokina vd Wateringhoeve / Jokinal de Bornival
K025964 203009223068709 105PJ40
77.

71

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
78.

62

SANG JANG XX POL 2010 wałach gniada/157 F: Sorbie Tower /
M: Sorbona /
brak 616POL10006739T
79.

99

SANSIERRA WESTF GER 2005 klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
K019153 DE441411339105
80.

13

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:135 F: Anapon Spartacus /
M: Swatka / Wers
K029209 61601360019716
81.

5

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach gniada/168 F: Skyflight /
M: Puce / Pilot
K028950 DE455870332311
82.

58

SCOOBY DOO SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Acusse / Acord II
M: Sepia / Stalypso
brak 61600967006926
83.

100

SELMA-R SP POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Steep /
M: Suplika / Five Star Camp
K029208 POL009670063303
84.

4

SENTENCJA SP POL 2004 klacz gniada F: Lider /
M: Sukcesja / Szaniec
K022249 616009670065104
85.

57

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos / Levantos II
M: Sepia / Stalypso
K028066 616009670063814
86.

72

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
87.

86

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action - Breaker /
M: S Easy Fly Ex Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
88.

75

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913 616009690072112
89.

80

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025093 826082001100940
90.

19

STAR MANGAL Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/168 F: King Charlemagne /
M: Sea Of Star / Persian Bold
K022994 POL080000000001
91.

27

STORMING AHEAD ISH POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
92.

20

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: San/ Rancouver
M: Satena / Adriatyk
K023009 POL999540148806
93.

91

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z ZANG POL 2015 wałach gniada/162 F: Torado II /
M: W-Quinet / Bambino Van't Zorgvliet
K028423 056015Z55673215
94.

29

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata/kuc:118 F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
95.

34

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 wałach srokata/kuc:143 F: nn / nn
M: nn / nn
3291/20 826089440TC0573
96.

97

TORO TRAKEN POL 2013 wałach ciemnogniada F: Eloquent /
M: Talina / Thalys
K023286 732010076613
97.

33

TROJAN KUC FELIŃSKI POL 2002 wałach inna F: Kentacky /
M: Troja /
brak
98.

42

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
K022251 528003000804410
99.

63

VALENCIA AES POL 2002 klacz gniada/167 F: Dick Z / Drossan
M: Safier / Omnistar
K015052 02008427 103ZQ12
100.

85

VICKY CRISTINA HOL GER 2006 klacz gniada/160 F: Landsdown /
M: Isabelle V / Acord Ii
K013273 DE421000141305
101.

7

WEKTOR KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:135 F: Oskal /
M: Wanilia / Halif
K024170 616013610082611
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SAFIAN (71)
2020-06-27
2020-06-27
SIBILIA (72)
2020-06-27
2020-06-27
Bandura Dominika
St. RJ Galopuj z Nami
BOHUN (61)
2020-06-27
11
2020-06-27
12
Barczyk Milena
bpk
MAFIA (23)
2020-06-27
3
2020-06-27
2020-06-27
10
2020-06-27
Baszniak Hanna
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
GAWRON (39)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Biazik Roksana
St. KJ Stajnia Czarna Perła
2020-06-28
1
2020-06-28
16
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2020-06-27
4
2020-06-27
3
50
2020-06-27
1
2020-06-27
8
Bocheńska Urszula
Jeździecki Klub Sportowy W siodle
2020-06-28
15
2020-06-28
Boodie Samiloby
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (3)
2020-06-27
1
2020-06-27
9
Byś Beata
KJ Partynice Wrocław
GEMME-S (38)
2020-06-27
19
2020-06-27
1
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
FENIKS (81)
2020-06-27
7
2020-06-27
2
100
2020-06-27
2
100
2020-06-27
1
150
2020-06-28
6
2020-06-28
Dubiniak Michał
JKS w Jaroszówce
2020-06-27
1
2020-06-27
19
2020-06-27
1
2020-06-27
29
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Duziak Kinga
bpk
KORGAN (22)
2020-06-27
22
2020-06-27
1
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
METEOR (70)
2020-06-27
16
2020-06-27
Gałka Julia
KJ Arkadia
DA LUNA (74)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
17
Gałysa Zuzanna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (30)
2020-06-27
16
2020-06-27
2020-06-28
7
2020-06-28
1
Gaworczak Laura
KJ Stajnia S.S. Jakubów
NADIR (73)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Głowacz Aleksandra
bpk
ORSZA-S (46)
2020-06-28
2020-06-28
5
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-06-27
17
2020-06-27
2020-06-28
13
2020-06-28
13
Grodzicki Grzegorz
St. RJ Galopuj z Nami
2020-06-27
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
6
Grum Weronika
KJ Folwark Wenus Suszki
2020-06-28
5
2020-06-28
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
SHANTAL (57)
2020-06-27
9
2020-06-27
5
2020-06-27
28
2020-06-27
1
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (88)
2020-06-27
2020-06-27
COLLIEN (89)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (29)
2020-06-27
1
2020-06-27
18
2020-06-28
2020-06-28
Hałka Oliwia
KS Arkadia Wielka Lipa
2020-06-27
2020-06-27
2020-06-28
2020-06-28
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (101)
2020-06-28
2
2020-06-28
Hoffmann Ewa
St. KS Arkadia
KATI-P (87)
2020-06-27
2020-06-27
31
2020-06-28
20
2020-06-28
1
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Kabzińska Maria
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-06-27
13
2020-06-27
13
2020-06-28
2020-06-28
3
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador Dziuplina
2020-06-27
5
2020-06-27
4
2020-06-28
17
2020-06-28
9
Klimek Paulina
JKS w Jaroszówce
2020-06-27
5
2020-06-27
Klinikowska Justyna
St. RJ Galopuj z Nami
2020-06-27
1
2020-06-27
18
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (3)
2020-06-28
1
2020-06-28
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (6)
2020-06-27
19
2020-06-27
1
2020-06-28
17
2020-06-28
1
Kosakiewicz Nikola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
ENRICO (28)
2020-06-27
1
2020-06-27
15
2020-06-28
2020-06-28
11
Kościelniak Karolina
OSK Michalscy Trzebnica
CAYENNE (25)
2020-06-27
28
2020-06-27
22
2020-06-28
13
2020-06-28
19
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-06-27
6
2020-06-27
32
2020-06-28
21
2020-06-28
22
Kozłowska Lidia
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
DONJA (68)
2020-06-28
7
2020-06-28
1
150
2020-06-28
1
125
2020-06-28
3
50
Kreutzer Andrea
KJ Stajnia Bukowiec
2020-06-27
1
2020-06-27
22
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2020-06-28
5
2020-06-28
8
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan
DREAM Z (66)
2020-06-27
2020-06-27
30
Kuczerawy Zuzanna
KJ Platan Wrocław
WEKTOR (7)
2020-06-27
16
2020-06-27
14
2020-06-28
2020-06-28
14
Kuczyńska Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
TOMMY (34)
2020-06-28
1
2020-06-28
13
Kulejewska Sandy
KJ Picador Diuplina
MONSUN (2)
2020-06-27
6
2020-06-27
7
2020-06-27
30
2020-06-27
19
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-06-27
1
2020-06-28
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (8)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Lis Amelia
St. KS Arkadia
2020-06-27
32
2020-06-27
2020-06-28
2020-06-28
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (96)
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Łuc Amelia
KJ Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (100)
2020-06-28
2020-06-28
1
Łuczkiewicz Weronika
Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
EVEREST (105)
2020-06-28
10
2020-06-28
Magierska Anna
St. KS Arkadia
2020-06-27
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Mazur Rafał
bpk
2020-06-27
11
Mielnik Emilia
bpk
2020-06-27
8
2020-06-27
2020-06-28
2020-06-28
8
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-06-27
1
2020-06-28
26
SAUL T (5)
2020-06-27
19
2020-06-28
17
Morsztyn Natalia
KJ Kietlów
SIENA M (75)
2020-06-28
10
2020-06-28
6
2020-06-28
13
2020-06-28
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ORESTES (17)
2020-06-27
1
2020-06-27
3
50
2020-06-28
4
2020-06-28
1
Nadolna Anna
KJ Picador Dziuplina
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
13
2020-06-28
Natkaniec Martyna
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-06-28
18
2020-06-28
Nowak Julia
KJ Dworzysko
TORO (97)
2020-06-28
2020-06-28
Oleś Magdalena
KJ Picador Dziuplina
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Pałys Wiktoria
bpk
AWATARA (65)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
6
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SAUL T (5)
2020-06-27
1
2020-06-28
13
Pociecha - Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
1
2020-06-28
1
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
13
2020-06-28
1
Poprawska Aleksandra
KJ Stajnia Odra Głoska
DAYTONA (49)
2020-06-28
11
2020-06-28
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
V DALLY (42)
2020-06-28
3
50
2020-06-28
2
100
Rajewska-Poręba Beata
KJ Maximus Kowary
2020-06-28
1
2020-06-28
8
Rams Martyna
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TROJAN (33)
2020-06-27
2020-06-27
12
2020-06-28
1
2020-06-28
9
Robak Wiktoria
KJ Folwark Wenus Suszki
GAJOWY (102)
2020-06-28
1
2020-06-28
9
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
MEJSON (98)
2020-06-28
17
2020-06-28
17
Śnieżek Julia
bpk
HARDY (15)
2020-06-27
2020-06-27
7
2020-06-28
2020-06-28
12
2020-06-27
19
2020-06-27
19
2020-06-28
15
Staszak Alicja
bpk
SICILIA (86)
2020-06-27
1
2020-06-27
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2020-06-28
16
2020-06-28
11
Szulc Paulina
KS Pegaz w Chwałowicach
FORTUNA (36)
2020-06-27
19
2020-06-27
19
Szymanek Anna
St. KS Arkadia
2020-06-27
1
2020-06-27
22
2020-06-28
1
2020-06-28
17
Szymanowska Maja
KJ Folwark Wenus Suszki
SARA (13)
2020-06-28
1
2020-06-28
4
Teska Maciej
LKJ Platan Wrocław
CZESTER (41)
2020-06-28
1
2020-06-28
27
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
INDIGO (94)
2020-06-28
17
2020-06-28
19
Tokarski Piotr Jacek
KJ Bachmat Pruszowice
2020-06-28
Trojnar Joanna
bpk
2020-06-27
2
Werner Paulina
KJ Stajnia Ozorowice
BAKIER (35)
2020-06-27
22
2020-06-27
Wieczorek Julia
KJ Picador Dziuplina
PIANOLA (24)
2020-06-27
1
2020-06-27
1
2020-06-28
17
2020-06-28
17
Wiśniewska Emilia
KJ Stajnia Odra Głoska
2020-06-27
30
2020-06-27
1
Witos Marta
St. KJ Legia Kozielska
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Wnuk Emilia
bpk
DŻUDI (47)
2020-06-27
1
2020-06-27
4
Woźniak Wiktoria
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2020-06-28
14
2020-06-28
7
2020-06-28
12
2020-06-28
4
Wycisk Jaub
bpk
2020-06-27
13
2020-06-27
13
Zatwarnicki Kacper
KJ Jaroszówka
FAROZO (59)
2020-06-27
22
2020-06-27
19
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2020-06-27
1
2020-06-27
1
Żuk Kaja
KJ Kietlów
2020-06-27
1
150
2020-06-27
6
2020-06-28
1
125
2020-06-28
10

Number of Riders: 90

Number of Horses: 101

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl