Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 06:10:58
2020-02-14 00:38:22
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 23:08:34
2020-02-13 22:57:39
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 23:08:36
2020-02-13 22:56:43
Róża Nowaczyk MEKLAR
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 23:08:38
2020-02-13 21:44:51
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 23:08:40
2020-02-13 21:26:47
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:44:53
2020-02-13 19:33:21
Hubert Ludwiczak CASSIUS CLAY
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:44:58
2020-02-13 19:32:05
Hubert Ludwiczak OXFORD VAN DE GERKENBERG
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:45:01
2020-02-13 19:31:30
Hubert Ludwiczak CARRAMBA L Z
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:45:03
2020-02-13 19:31:09
Hubert Ludwiczak AMBASSADOR Z
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:58:21
2020-02-13 18:40:58
Katarzyna Wawrzyniak OLA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:58:19
2020-02-13 18:39:39
Beata Jankowska DUMKA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:03:45
2020-02-13 18:02:02
Halina Kosakowska MACZO
  • 2x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:03:48
2020-02-13 18:01:14
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:03:52
2020-02-13 18:00:44
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:03:55
2020-02-13 18:00:15
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:03:56
2020-02-13 17:57:13
Kinga Kurek GRANIM
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 18:03:59
2020-02-13 14:37:40
Antoni Krysiak BERNY
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 14:00:20
2020-02-13 13:56:57
Michał Pol SEPTEMBER HIT
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 14:00:23
2020-02-13 13:56:17
Jowita Wawrzeńczyk SYMFONIA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 13:47:35
2020-02-13 13:30:33
Monika Majorczyk BON ARCUS
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:17
2020-02-13 10:21:17
Aleksandra Andrzejewska ARTEMIS
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:18
2020-02-13 10:10:59
Antoni Przybylski IMPERATOR
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:20
2020-02-13 10:10:08
Maria Krauwicka FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:21
2020-02-13 10:08:55
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:23
2020-02-13 10:07:58
Emilia Kurp WIVIAN
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:25
2020-02-13 09:59:12
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:26
2020-02-13 09:58:24
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:28
2020-02-13 09:56:45
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:29
2020-02-13 09:51:10
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 10:28:31
2020-02-13 09:07:04
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:58:59
2020-02-13 06:31:46
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:02
2020-02-13 06:31:03
Sławomir Klóska GRASSHOPPER
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:07
2020-02-13 06:30:31
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:12
2020-02-12 23:20:17
Anna Kępa ORINOKO
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:16
2020-02-12 23:19:24
Anna Kępa MOHITO
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:21
2020-02-12 22:57:48
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:24
2020-02-12 22:54:51
Klaudia Kostrzewska VINCI
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:28
2020-02-12 22:54:14
Klaudia Kostrzewska LIWIA
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:32
2020-02-12 22:19:10
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:35
2020-02-12 22:18:37
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:38
2020-02-12 22:18:09
Joanna Kopania SOFKA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:41
2020-02-12 22:01:55
Wojciech Szeszycki LENN SLAM L
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:44
2020-02-12 20:32:35
Inga Kosmowska ARMIA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:37
2020-02-12 20:21:44
Paula Jeziorek NANOU VAN HET SCHAECK
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:39
2020-02-12 20:21:01
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:41
2020-02-12 19:42:20
Agata Kamińska MORGAN
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:42
2020-02-12 19:41:58
Zofia Ćwiklińska SENDOR
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:44
2020-02-12 19:33:13
Inga Michalak HARDY
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:46
2020-02-12 18:58:51
Wojciech Dahlke CAPESIZE
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:48
2020-02-12 18:57:53
Agata Dahlke UPRIMO
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:49
2020-02-12 18:31:19
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 20:27:51
2020-02-12 18:16:56
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:40:03
2020-02-12 16:20:49
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:40:06
2020-02-12 15:58:01
Jolantha Kreuzinger-Janik SHARAN
  • 2x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:40:08
2020-02-12 15:34:21
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:40:11
2020-02-12 15:33:25
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:40:12
2020-02-12 15:32:46
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 17:40:13
2020-02-12 14:57:35
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 13:37:51
2020-02-12 13:07:10
Maja Życka HOSTEL
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 12:52:09
2020-02-12 12:30:08
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 09:58:26
2020-02-12 09:54:52
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 21:04:51
2020-02-11 20:27:28
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 19:24:32
2020-02-11 17:59:18
Dominika Kwiatkowska MESSI
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 19:24:34
2020-02-11 17:57:20
Dominika Kwiatkowska TANKRED
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 17:10:11
2020-02-11 16:45:34
Hanna Kanoniczak TIFI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 17:10:14
2020-02-11 16:44:43
Martyna Łukaszewska TIFI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:45:47
2020-02-11 15:36:55
Iga Baryła ROBIR BOY
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:45:50
2020-02-11 15:29:38
Malwina Duk PUSHEEN
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:32
2020-02-11 15:21:36
Wiktoria Czyżewska ROSE OF NIGHT
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 11:50:00
2020-02-11 15:09:31
Natalia Cegielska RAKSA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:37
2020-02-11 14:27:48
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:40
2020-02-11 14:27:09
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:43
2020-02-11 13:35:45
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:45
2020-02-11 13:35:10
Dominika Henzel LITTLE JOE 1
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:48
2020-02-11 13:32:26
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:51
2020-02-11 13:31:43
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 06:59:47
2020-02-11 13:00:15
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:55:56
2020-02-11 11:57:48
Izabela Bąk PRINCESA K
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:00
2020-02-11 11:47:06
Izabela Bąk LACRIMA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 09:03:42
2020-02-11 08:15:33
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 09:03:39
2020-02-11 08:14:15
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:17
2020-02-10 21:38:44
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:18
2020-02-10 21:15:39
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:20
2020-02-10 21:14:57
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:21
2020-02-10 21:12:44
Bartosz Czaprański CASHES FEELING
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:23
2020-02-10 17:06:12
Wiktoria Widzińska DOMENA
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:24
2020-02-10 16:13:59
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 06:47:27
2020-02-10 16:13:43
Marta Zielińska SUNNY BOY
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:57:30
2020-02-10 12:35:23
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 12:02:21
2020-02-10 10:35:46
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:05
2020-02-10 07:48:23
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:07
2020-02-09 21:27:26
Magdalena Jabłońska BRANDO
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:08
2020-02-09 16:56:24
Marta Kunaj PIPI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:10
2020-02-09 15:24:01
Karolina Foligowska NIWA
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:15
2020-02-09 13:34:43
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:17
2020-02-09 13:29:09
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:18
2020-02-08 13:36:46
Barbara Kurek EUPHORIA
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 13:13:34
2020-02-08 13:12:32
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-08 13:13:38
2020-02-07 23:11:15
Jagienka Łukomska ZANZIBAR
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 18:58:10
2020-02-07 10:22:49
Milena Sołtysiak FIOŁEK
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 18:58:13
2020-02-06 18:33:40
Michał Klatkiewicz SLAND
  • 2x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:03
2020-02-05 22:30:19
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:04
2020-02-05 20:18:49
Maria Woźnicka LEON
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:05
2020-02-05 20:18:26
Halszka Krupińska ANTONY HOPKINS
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:07
2020-02-05 20:05:48
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:09
2020-02-05 09:26:35
Amelia Salbach MANTA- J
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:12
2020-02-05 09:26:17
Agata Przybył MANTA- J
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:14
2020-02-05 09:25:49
Alicja Piotrowska RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:17
2020-02-05 09:25:30
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:20
2020-02-05 09:25:14
Aleksandra Helwich RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:22
2020-02-05 09:23:26
Oktawia Kubiś DESPERADO
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:27
2020-02-05 09:22:51
Dominika Popiołek DESPERADO
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:29
2020-02-05 09:22:04
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:32
2020-02-05 09:21:43
Oliwia Frankowska GLOSA
  • 1x 3T/mini LL/60 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:34
2020-02-05 09:21:14
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:37
2020-02-05 09:20:57
Natalia Dzudzewicz GLOSA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:43
2020-02-04 22:59:52
Filip Kapała AYLA
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:46
2020-02-04 17:35:16
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:48
2020-02-03 22:32:00
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 2x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:51
2020-02-03 20:07:02
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:54
2020-02-02 14:27:22
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 16:48:57
2020-01-29 16:46:23
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:05
2020-01-28 08:12:55
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:08
2020-01-28 08:12:33
Marcin Maćkowiak KUFONIA L
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 13:47:30
2020-01-27 11:15:13
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:21
2020-01-26 21:30:58
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:24
2020-01-25 21:07:52
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:27
2020-01-25 10:05:44
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:30
2020-01-23 12:13:06
Szymon Tęcza HASAL
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:33
2020-01-23 11:06:53
Patrycja Obst ELEKTRA O
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:36
2020-01-23 11:06:15
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:39
2020-01-23 11:05:59
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 1T/KUCE/55 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 55 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:41
2020-01-23 10:44:47
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:44
2020-01-23 10:44:30
Szymon Tęcza TALMAN O Z
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:11
2020-01-23 10:44:12
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:42:49
2020-01-23 10:43:53
Szymon Tęcza KINGSIZE D.
  • 2x /100 cm/Parkur treningowy wys. 100 cm (9 przeszkód, 10 skoków)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:16
2020-01-23 10:43:33
Szymon Tęcza MALECON L
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:18
2020-01-23 10:43:11
Dawid Skiba ZANZIBAR L
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:21
2020-01-23 10:42:50
Dawid Skiba TORONTO CVN Z
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:25
2020-01-23 10:42:21
Dawid Skiba JESSIE JAMES D.V.
  • 2x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:43:09
2020-01-23 10:42:01
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x /110 cm/Parkur treningowy wys. 110 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
  • 1x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 15:56:29
2020-01-23 10:41:37
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 2x /120 cm/Parkur treningowy wys. 120 cm (10 przeszkód, 12 skoków)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:43:15
2020-01-23 00:16:45
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 2x 2T/KUCE/70 cm/KUCE konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:43:18
2020-01-23 00:16:01
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:43:21
2020-01-23 00:12:28
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
  • 1x 5T/L/100 cm/Grand Prix Amatorów konkurs z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 08:32:20
2020-01-20 00:44:13
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 4T/LL/80/85 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.1.5.3 (wys. 80/85 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Lora bpk
2. Suzan bpk
3. Andrzejewska Aleksandra Cwał Zakrzewo
2000 (MJ.)
Brak
4. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
5. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
6. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
7. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
brak
8. Baryła Iga Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
9. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
10. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
11. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
12. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
13. Czyżewska Wiktoria JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O049737
14. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
15. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
16. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
17. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
18. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
19. Duk Malwina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
20. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
21. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
22. Frankowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
23. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
24. Gola Helena JKS Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
25. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
26. Goszczyński Adam KS Jumping Events
2011 (Mł.)
brak
27. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
28. Helwich Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
29. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
30. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
31. Jabłońska Magdalena Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
32. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
33. Jankowska Beata Stajnia Zamysłowo
S
Brak
34. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
S
O034245
35. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
36. Kamieniarz Ewa Bez Przynależności Klubowej
S
0053663
37. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
38. Kanoniczak Hanna Kj podkowa gruszczyn
2008 (JM.)
Brak
39. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
40. Kępa Anna Budzyński KJ Kłos SJ
2007 (JM.)
brak
41. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
42. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
43. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
44. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
45. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
S
O001315
46. Kluza Anna-Maria KS Grand Horse
S
brak
47. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
48. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
49. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
50. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
51. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
S
O020156
52. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
53. Krauwicka Maria Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
54. Kreuzinger-Janik Jolantha St. J Baborówko
S
brak
55. Krupińska Halszka KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
56. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
57. Kubiś Oktawia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
58. Kunaj Marta Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
59. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
60. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
61. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
62. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
63. Kwiatkowska Dominika Stajnia Anielin
1999 (MJ.)
O025842
64. Liske Machado Nadia KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
65. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
O001944
66. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
67. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
68. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
69. Majorczyk Jagoda Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
brak
70. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
71. Majorczyk Nikola Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
brak
72. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
73. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
74. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
75. Michalak Inga bk
2005 (JM.)
brak
76. Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice
S
O026035
77. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
78. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
79. Nowaczyk Róża OJ Kalina
2006 (JM.)
.
80. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
81. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
O043189
82. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
83. Piotrowska Alicja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
84. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2019 (Mł.)
O025816
85. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
86. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
87. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
88. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
89. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
90. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
91. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2019 (Mł.)
O021133
92. Siwińska Weronika bpk
S
O024870
93. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
94. Skrzeczkowska Emilia bpk
2006 (JM.)
O052778
95. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
brak
96. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
97. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
98. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
99. Szeszycki Wojciech Bp
S
Brak
100. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
101. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
102. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
103. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
104. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
105. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (J.)
brak
106. Wawrzyniak Katarzyna Stajnia Zamysłowo
S
Brak
107. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
108. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
109. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
110. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
111. Woźnicka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
brak
112. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
113. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (J.)
O046688
114. Życka Maja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040744
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

85

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk:156 F: Celebes / Kłobuk
M: Artia / Consensus
K028401 616009530271312
2.

65

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
K013040 5280030503317
3.

45

AMADEOS TS GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
4.

139

AMBASSADOR Z Z NED 2014 Wałach gniada/163 F: Aganix Du Seigneur / Organo Sitte
M: Aganix Du Seigneur / Organo Sitte
K026712 056015Z55591014
5.

111

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
K015570 POL009610016307
6.

35

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
7.

55

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske / Carthago
M: Urella / Little Rock
K016296 5280030504720
8.

114

ARMIA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Rulon
M: Andora
Brak
9.

115

ARTEMIS WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Tjungske
M: Artemiza
Brak Brak
10.

78

ASTI SPUMANTE L HANN. GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
11.

41

AYLA HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As / Adlantus As
M: Jenny B / Jet Stream
K028538 DE431316634906
12.

129

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
13.

143

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy /
M: Babet /
brak 616013640053209
14.

44

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
15.

32

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
16.

133

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
Brak Brak
17.

71

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
18.

125

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus /
M: Bona /
brak POL006540016202
19.

52

BRANDO WLKP POL 2009 Wałach gniada/kuc:140 F: .
M: .
brak .
20.

42

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
21.

130

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
K028548 616007610152812
22.

30

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
23.

140

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
24.

98

CAPESIZE HOLST POL 2016 Ogier gniada/170 F: Cascadello I
M: T- Casina
Brak -
25.

104

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
26.

138

CARRAMBA L Z ZANG BEL 2014 Wałach siwa/169 F: Cumano / Cassini I
M: Camena / Calato Z
K026715 056015Z55591114
27.

26

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
K018968 616009610105411
28.

63

CASHES FEELING WĘG. PÓLKREW HUN 2015 Wałach siwa/167 F: Casello /
M: For You /
brak -
29.

94

CASSANDRA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz skarogniada/168 F: LASINO
M: I-CASANNA
BRAK BRAK BRAK
30.

136

CASSIUS CLAY HOL POL 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Brak
31.

59

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
32.

120

CELIM TS POL 2008 Wałach gniada/168 F: nn / nn
M: Call Girl /
brak POL999640077008
33.

90

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
34.

62

CHACCO ROKA WEG. PÓŁKREW HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon / Chacco Blue
M: Fernando Zsibongo / Fernando Farsang
K028407 HUNMF144820320
35.

91

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
36.

1

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
37.

83

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
K027765 DE441411225414
38.

33

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
39.

25

CZORT MAŁY KOŃ POL 2003 Wałach siwa/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
40.

123

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
K017356 POL007600111504
41.

39

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
brak DE 431310147610
42.

60

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
43.

64

DOMENA SP POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Bolshoi /
M: Doba /
K028684 616007610172811
44.

46

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
brak 616007610160913
45.

134

DUMKA KOŃ MAŁY POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Oskariusz /
M: Duszka /
brak POL013610063705
46.

131

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/161 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
47.

24

ELEKTRA O SP POL 2015 Klacz gniada/175 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
48.

57

EUPHORIA SP POL 2012 Klacz siwa/160 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
49.

145

Fatima F:
M:
50.

47

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:143 F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
51.

148

Florencja F:
M:
52.

61

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
K028088 056015Z55545015
53.

75

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
54.

117

FURIOSO XXXVI-79 FERGETEG Furioso-North Star HUN 2011 Ogier gniada/160 F: Gyanu I /
M: The Bart Furioso /
brak -
55.

40

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
56.

132

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
57.

103

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa/160 F: Corrado Boy
M: Girlfrend
K025164 616009610033513
58.

21

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
59.

97

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa/165 F: GRAND MASTER
M: /CZUMEN K
BRAK 616007610044514
60.

118

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks /
M: Horsa /
brak -
61.

23

HASAL SP POL 2015 Wałach kara/176 F: Salamon
M: Hesja
brak brak
62.

56

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
63.

86

HOSTEL SP POL 2008 Wałach gniada/162 F: Viscount / Pythagoras
M: Hostella / Czad
K014667 POL009640017108
64.

116

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
brak
65.

151

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/176 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
66.

68

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
67.

146

Inga F:
M:
68.

92

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
69.

107

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
70.

67

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
71.

6

JESSIE JAMES D.V. KWPN NED 2014 Klacz gniada/168 F: Zirocco Blue VDL / Mr Blue
M: Untouchable / Lux
K027239 528003201403540
72.

122

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
73.

100

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
brak 616009640071614
74.

149

Kin Afira F:
M:
75.

28

KINGSIZE D. KWPN NED 2015 Klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
76.

150

Konik F:
M:
77.

79

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor de le Bryere
M: Ufonia / Contender
K026962 528003201508259
78.

22

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son / Contender
M: Landmina /
brak
79.

77

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
80.

102

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
81.

2

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: Lanzarote L sp./ Che Guevara L hol.
K025026 616009610020214
82.

152

LATIFA F:
M:
83.

20

LAVALLO-STAR HANOWERSKA GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
84.

113

LENN SLAM L KWPN POL 2016 Ogier gniada/168 F: Grand Slam Vdl
M: Ulla XIII
BRAK
85.

34

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
86.

58

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
87.

147

Lira F:
M:
88.

73

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
89.

109

LIWIA KOŃ MAŁY POL 2014 Klacz gniada/kuc:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
brak .
90.

8

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
91.

18

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/kuc:149 F: Nonet
M: Mafia
brak 616006610281708
92.

128

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
93.

3

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
94.

37

MANTA- J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
Brak 616 009 61 00853 14
95.

110

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
96.

141

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
97.

81

MESSI WLKP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
K021082 POL007610177007
98.

43

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
99.

106

MOHITO TS POL 2010 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
100.

95

MORGAN KUC POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: X
M: X
Bd Bd
101.

124

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
102.

31

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
103.

93

NANOU VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz gniada/169 F: NONSTOP
M: GIN TONIC DE MUZE
BRAK BRAK BRAK
104.

54

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
105.

7

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
K025118 056002W00307166
106.

135

OLA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz siwa/165 F: Foliał
M: Olimpiada
Brak 616007610201609
107.

51

ONTARIO SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/158 F: Nieznany
M: Nieznana
KRWZJ/208/19 616999600303113
108.

105

ORINOKO TS POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
109.

137

OXFORD VAN DE GERKENBERG BEL BEL 2014 Wałach gniada/167 F: King Julio / King Kolibri
M: Quick Pearl / Concorde
K026705 05602W00368918
110.

53

PIPI KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
111.

87

PRADA WLKP POL 2009 Klacz gniada/. F: Leonardo /
M: Priscala /
brak .
112.

76

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/mk:148 F: Mielno
M: Pacynka
Brak Brak
113.

101

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
114.

15

PUSHEEN TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999680096606
115.

72

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
116.

38

RAGGIO DI SPERANZA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/157 F: Cytolog
M: Reakcja
brak 616007610110809
117.

16

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
K016982 POL007680046408
118.

14

ROBIR BOY WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach srokata/167 F: Czuwaj
M: Randia
brak 616007681012214
119.

69

ROSE OF NIGHT SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Randia
brak 616009680023112
120.

17

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
121.

144

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
122.

96

SENDOR KUC POL 2015 Ogier izabelowata/kuc:131 F: X
M: C
Brak Bd
123.

126

SEPTEMBER HIT OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Sadomant /
M: Calato /
brak -
124.

88

SHARAN Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach gniada/172 F: Barner / Caretino
M: Shisha / Real Diamond
K025415 616009640059014
125.

48

SLAND HAN POL 2016 Wałach izabelowata/165 F: Stakkato
M: St.Pr.St.Queensland po Quintender
brak brak
126.

112

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Ormuz /
M: Sofia /
K023281 616009610105513
127.

89

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
128.

66

SUNNY BOY Deutsches Sportpferd GER 2008 Wałach gniada/. F: Singulord Koterski II
M: Lena
Brak DE 456-3701009-08
129.

127

SYMFONIA WLKP POL 2011 Klacz gniada/164 F: La Mistral /
M: / Pawiment
brak -
130.

27

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
131.

82

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
132.

80

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
133.

142

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
134.

5

TORONTO CVN Z Z NED 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Tallmann TN / Toulon
M: Vurana W / Murano
K027530 056015Z55624015
135.

29

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
K022800 DE441410365213
136.

99

UPRIMO SP POL 2016 Wałach gniada/164 F: Magnum van den Bisschop
M: Ulinela
Brak -
137.

74

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
138.

108

VINCI HANOWESKA POL 2011 Wałach gniada/. F: Now or Never
M: Loree
. .
139.

84

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard/Genius
M: Wenus/Halfi
- - -
140.

36

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Tijd's Viljt Santiago
M: Warta
brak
141.

49

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
142.

119

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
brak -
143.

70

WIZARD JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:119 F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
K026589 616 013 52 00725 12
144.

121

ZAAKI TS POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324708
145.

50

ZANZIBAR MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach gniada/mk:162 F: Gran Chaco
M: Zambia
brak -
146.

4

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan KWPN/ Voltaire
M: First Of April KWPN/ Clinton hol.
K025120 528003201407235
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
Cwał Zakrzewo
ARTEMIS (115)
2020-02-15
2020-02-15
7
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (59)
2020-02-15
13
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
EL DŻAMA (131)
2020-02-15
2020-02-15
15
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
2020-02-15
21
2020-02-15
1
LACRIMA (77)
2020-02-15
2020-02-15
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (36)
2020-02-15
9
2020-02-15
2
Baryła Iga
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2020-02-15
24
2020-02-15
2020-02-15
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
33
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (16)
2020-02-15
31
2020-02-15
2020-02-15
11
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
SENDOR (96)
2020-02-15
2020-02-15
Czyżewska Wiktoria
JKS Robir Chwalęcice
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-15
17
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (101)
2020-02-15
2020-02-15
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-02-15
5
Duk Malwina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
PUSHEEN (15)
2020-02-15
2020-02-15
34
2020-02-15
10
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (40)
2020-02-15
35
Frankowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (40)
2020-02-15
25
Gola Helena
JKS Fer Więckowice
2020-02-15
6
2020-02-15
1
Góralska Nikola
bpk
KAIR (100)
2020-02-15
11
2020-02-15
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (67)
2020-02-15
INDIA (151)
2020-02-15
8
Helwich Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
Jabłońska Magdalena
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
BRANDO (52)
2020-02-15
5
2020-02-15
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (120)
2020-02-15
9
2020-02-15
4
Jankowska Beata
Stajnia Zamysłowo
DUMKA (134)
2020-02-15
1
2020-02-15
21
Kamieniarz Ewa
Bez Przynależności Klubowej
ONTARIO (51)
2020-02-15
4
2020-02-15
18
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
MORGAN (95)
2020-02-15
2020-02-15
Kanoniczak Hanna
Kj podkowa gruszczyn
TIFI (80)
2020-02-15
8
Kępa Anna
Budzyński KJ Kłos SJ
ORINOKO (105)
2020-02-15
2
150
MOHITO (106)
2020-02-15
17
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-02-15
30
2020-02-15
14
2020-02-15
1
150
2020-02-15
7
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (30)
2020-02-15
2020-02-15
1
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
SLAND (48)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MACZO (128)
2020-02-15
23
BABILON (129)
2020-02-15
23
2020-02-15
16
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
ARMIA (114)
2020-02-15
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (45)
2020-02-15
8
2020-02-15
20
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
VINCI (108)
2020-02-15
29
2020-02-15
LIWIA (109)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
BAZYLIA (143)
2020-02-15
3
50
2020-02-15
Krauwicka Maria
Cwał Zakrzewo
2020-02-15
1
2020-02-15
27
Kreuzinger-Janik Jolantha
St. J Baborówko
SHARAN (88)
2020-02-15
19
2020-02-15
22
Krupińska Halszka
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-15
2020-02-15
5
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2020-02-15
3
2020-02-15
4
BERNY (133)
2020-02-15
2020-02-15
7
Kubiś Oktawia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
1
Kunaj Marta
Pony Jumping Team
PIPI (53)
2020-02-15
2020-02-15
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (119)
2020-02-15
5
2020-02-15
6
Kwiatkowska Dominika
Stajnia Anielin
MESSI (81)
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-15
6
TANKRED (82)
2020-02-15
18
2020-02-15
15
Liske Machado Nadia
KJ Runowo
ZAAKI (121)
2020-02-15
2020-02-15
36
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (80)
2020-02-15
6
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2020-02-15
21
2020-02-15
Majorczyk Jagoda
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
CZORT (25)
2020-02-15
1
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
BON ARCUS (125)
2020-02-15
32
2020-02-15
Majorczyk Nikola
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
CZORT (25)
2020-02-15
7
Mateja Maksymilian
bpk
2020-02-15
12
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
HARMONIA (118)
2020-02-15
1
2020-02-15
21
Michalak Inga
bk
HARDY (97)
2020-02-15
1
2020-02-15
20
Nowaczyk Róża
OJ Kalina
MEKLAR (141)
2020-02-15
2020-02-15
10
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2020-02-15
16
2020-02-15
9
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (130)
2020-02-15
2020-02-15
24
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2020-02-15
24
Piotrowska Alicja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
1
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
26
Przybylski Antoni
Cwał Zakrzewo
IMPERATOR (116)
2020-02-15
1
2020-02-15
28
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
37
GLOSA (40)
2020-02-15
2
100
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
JAGODA (67)
2020-02-15
21
INDIA (68)
2020-02-15
19
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2020-02-15
1
2020-02-15
38
Siwińska Weronika
bpk
2020-02-15
14
2020-02-15
Skrzeczkowska Emilia
bpk
2020-02-15
12
2020-02-15
3
100
Sołtysiak Milena
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (47)
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-15
13
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (44)
2020-02-15
1
100
Tomaszewska Wiktoria
St. KJ Stajnia ADAMUS
LIDER (58)
2020-02-15
2
2020-02-15
8
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (21)
2020-02-15
2020-02-15
25
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
SYMFONIA (127)
2020-02-15
2020-02-15
Wawrzyniak Katarzyna
Stajnia Zamysłowo
OLA (135)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2020-02-15
3
2020-02-15
1
Wojnowski Marek
bpk
2020-02-15
22
2020-02-15
Woźnicka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (34)
2020-02-15
2020-02-15
4
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-02-15
2020-02-15

Number of Riders: 114

Number of Horses: 146

The sum of prizes: 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl