Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CDN
CAVALIADA POZNAŃ 2018
MTP Poznań, 1-2.12.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:04
2018-11-18 14:08:58
Ilona Janas ARRIBA Z
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:08
2018-11-16 20:40:46
Viktorija Kundrotaitė HEFAISTAS
  • 2x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 2x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 2x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:12
2018-11-16 16:54:38
Julia Naumovich-Shabovskaya HADES
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:16
2018-11-16 11:09:39
Piotr Wierzchowski CORIANDER
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:57
2018-11-14 18:28:32
Marta Błażko DEVINETTE
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:15:00
2018-11-13 09:24:28
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 2x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 2x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:15:04
2018-11-12 19:27:54
Sandra Sysojeva BOSS DIAMANT
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:15:07
2018-11-05 10:36:11
Aleksandra Szulc BREAKDANCE
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:15:09
2018-11-04 11:24:19
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:41
2018-11-02 09:32:51
Dr Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:35
2018-11-01 10:20:24
Aleksandra Tomala MOZART-P
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:34
2018-10-31 19:50:24
Marta Wiśniewska SALVATORE
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:31
2018-10-31 13:45:53
Danuta Kosecka LEYLA
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:27
2018-10-30 18:41:41
Izabela Dyrek- Matuszewska SAMIRO 35
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 2/CDN/Finał B Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 21:14:24
2018-10-30 14:10:37
Michalina Maria Terlecka SULEYKEN
  • 1x 1/CDN/Konkurs klasy CC-5 Program międzynarodowy Intermediate I
  • 1x 3/CDN/Finał A Konkurs klasy CC- 7 Program międzynarodowy dowolny z muzyką na poziomie Intermediate I
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Błażko Marta KJ Golden Dream
S
O013182
2. Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ
S
O003374
3. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
4. Kosecka Danuta LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
Brak
5. Kundrotaite Viktorija Žirgu pasaulis
S
none
6. Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
S
O014082
7. Opyd Dr Dorota KJ Facimiech
S
O041789
10167513
8. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
9. Sysojeva Sandra UAB ZIRGU PASAULIS
S
NONE
10087086
10. Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
S
O003378
11. Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1998 (MJ.)
O019382
12. Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
S
O009463
13. Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
S
O002320
14. Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
S
Brak
15. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
S
O003866
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

864

ABSOLUT FOLDAGER DEN 2012 gelding dark bay F: Tailormade Attention
M: Acanthi Foldager Akinos
O: Aleksandr BELYAEV
B:
106BD36
2.

306

ADORABLE CHABALITO DSP GER 2007 Gelding Bay F: ALMIRO Z
M: GINA GINELLI/GOLDFEVER
O: Family Kink, Kaia Loviisa KINK
B:
EE276125107 105HP47
3.

423

AFTER MIDNIGHT PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw PLATOS, Dariusz KAMINSKI
B: Alicja Hadrys
616007610110409 106BU31
4.

364

ALANDA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LANDINO
M: ALICJA/ELVIS
O: Magdalena Jedrychowska
B: Ewa Libich
616009590183906 104RA36
5.

859

ALIANS SP POL 2003 gelding bay F:
M:
O: Michał Stogniew
B: Michał Stogniew
106FV89
6.

338

ALINA PZHK POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
616009690142710 105TU05
7.

328

ALONSO HOLST GER 2008 Gelding Bay F: ARAGORN
M: TEQUILA V/
O: SHITOV, Andrey
B:
DE 421 000196508 105GG80
8.

854

AMADEUS 791 MECKL GER 2003 gelding bay F:
M:
O: Uhlig, Karin
B:
103FL13
9.

316

AMARETTO OT OLDBG GER 2011 Stallion Black F: ARMITAGE 2
M: GINA/PRINZREGENT 11
O: Klaas, Anne
B: Thoele, Agnes & Ostermann, Maria
DE 433330247411 105PM87
10.

470

ARES PZHK POL 2005 Stallion Bay F: CANTANIS
M: ARMILA (WLKP)/ARAK (WLKP)
O: Henryk Eron
B: HENRYK ERON, GDANSK (POL)
POL007530239205 103HQ71
11.

454

ARIA PZHK POL 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Horsetrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
616009690190709 105QL19
12.

802

ARRIBA Z Zangersheide POL 2009 Ogier gniada/172 F: Alex
M: Vivianne van Vlasvinkel
O: krzysztof piwowarski
B: vanhambrouck marijke
KO12345
13.

439

ASHFORD 4 OLDBG GER 2004 Stallion Other F: ARS VIVENDI
M: PETITE CROIX/COUPON
O: Firma Handlowo-Uslugowa Robert Kakol
B: Gruener, Ewald
DE 433331414204 103CW88
14.

370

ASTERIX PZHK POL 2009 Gelding Bay F: HELERIS
M: ASTA/HAMLET GO
O: Robert Hestkowski
B: SK Liski Sp. z o.o.
616007600272409 104QX92
15.

350

BACANTI WESTF GER 2010 Male Chestnut F:
M: /
O: Andrzej ZAGDANSKI
B: Friedel u.Michaels Eisberg
DE441410464110 106GE93
16.

321

BEBE GER 2007 Mare Bay F: BALOU DU ROUET
M: WEROLA/WINTERWALD
O: Vytautas Sarmavicius/Elena Makarauskiene
B: Katarina Tunemann
DE431310518207 104QA60
17.

622

BECA LTU 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Almutis RAILA
B: Darius Jokubaitis
LTU006490066812 106EM18
18.

491

BELLA BELLISIMA HOLST GER 2009 Mare Bay F: DIARADO
M: REGINA I/CAROLUS I
O: Burakowski, Marcin
B: BOERNER HANS JACOB, BUNSOH (GER)
DE421000168609 104YG72
19.

315

BELLACOR HOLST USA 2009 Mare Bay F: CORMINT
M: VILLA/CORIANO
O: Jakubiec, Juliana
B: DAVIS GERRISH WENDY, WEATHERFORD TX 76087 (USA)
DE 421000360309 104YK88
20.

478

BERLINA KWPN NED 2006 Mare Chestnut F: CARTHINO Z
M: CAROLINA Z/CALVARO Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H.A.M. LURVINK, HAARLE GEM TUBBERGEN (NED)
104733 103YZ70
21.

601

BIG LORD CARTHAGO SF FRA 2011 Gelding Bay F: MYLORD CARTHAGO
M: NUMCAMADA/PAPILLON ROUGE
O: Leyn Antoon
B: Antoon Leyn
970921 105JC22
22.

477

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Gelding Bay F: ABKE
M: UTOLOMA S/ACHILL / LIBERO H
O: Monika Gauza
B: H. GROENEVELD, LATTROP-BREKLENKAMP (NED)
52800300027376 103ZK88
23.

863

BIKER Ukraine Warmblood RUS 2007 gelding braun F: Brig
M: Bella
O: Martyanova Natalia
B:
104UR83
24.

647

BLACK & WHITE 3 HOLST GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Marek PERZ
B: Stall Moorhof Michael Herz
DE421000268311 106GX44
25.

339

BLUEGREY HOLST GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: KYRA XXII/LORD CALANDO
O: Marcin Burakowski
B: ROHDE WOLFGANG, SCHRUM (GER)
DE421000152409 104NC85
26.

814

BOSS DIAMANT UWB UKR 2007 Wałach ciemnogniada F: Sandros Diamant
M: Biruza
O: Sandra Sysojeva
B: no info
103OP48
27.

815

BREAKDANCE Wielkopolski POL 2011 Wałach siwa F: Fred
M: Bossa Nova
O: Aleksandra Szulc
B: Polska
K019716 105FK24
28.

360

BRIANCE HOLST GER 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Michaela KARPISZ
B: Lothar & Sven Voelz
DE421000143409 105WR77
29.

344

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Katarzyna FRUNZE-KOSTEK
B: Heinrich Ramsbrock
DE441411274011 106CG69
30.

428

CABALTICA OS GER 2008 Mare Chestnut F: CORDIOLAN (HOLST)
M: GRAND BALUBA (OS)/BALOUBET DU ROUET (SF)
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
DE418181327008 104QJ86
31.

621

CABERNE GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: Georg Clausen, Gestuet Rabenhof
DE410106069712 106EU85
32.

450

CAIRO AK PZHK POL 2010 Male Bay F:
M: /
O: Jacek KUSNIERCZAK
B: Andrzej Kramer
616009610140610 106GO07
33.

471

CALANTINO HOLST GER 2010 Stallion Grey F:
M: /
O: Aleksandra MUDRY
B: Linse Burkhardt
DE421000592610 105VQ47
34.

301

CALIMERO HOLST GER 2009 Gelding Bay F: CASSINI II
M: /
O: Sarah OMARI
B: Witt Pferdezucht Gbr
965739 104TD48
35.

389

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Gelding Bay F: NOW OR NEVER M (NL)
M: ALLEGRA GIULIA (HANN)/ARGENTINUS (HANN)
O: Ewa RUDZKA
B: Julia Christoffers
DE431313908607 104QO61
36.

322

CAMPARI W WESTF GER 2009 Mare Bay F: CAPRONI
M: OLOLIQUE B/LORDANOS
O: Elena Makarauskiene/Paulius Makarauskas
B: Gerd Wüst
DE441411355209 105EW98
37.

639

CANTANIS PZHK 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Magdalena Ferdyn
B: Rogacki Jakub
616007610053912 105TC98
38.

314

CAPETOWN 9 OLDBG GER 2012 Gelding Grey F: CHIRIVELL
M: ACORDIA/VOLTAIRE
O: Franziska LASS
B: Brueggehagen, Alfons
DE 433330681612 106EP45
39.

626

CARANJA HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Zuzanna ZUK
B: Heike Arendt
DE421000220511 105UH70
40.

418

CARBONARA MK HANN GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Rinaldo KIECON, Artur MOKSIEWICZ
B: Gestuet Lewitz
DE431319603712 106GN68
41.

611

CARINA BRAND GER 2012 Mare Grey F: CELLESTIAL
M: ALICE/ASKARI 173
O: Torsten RITTER
B: Torsten Ritter
DE 456370187212 106GI46
42.

307

CARLA 125 OLDBG GER 2006 Mare Chestnut F: COLEUR-RUBIN
M: LAVINIA/LANDOR S
O: Albrecht, Saskia & Conredel, Robert
B: Fleming, Hans
DE 433330539706 104NI05
43.

429

CARMINA PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Violetta RYCHLINSKA
B: Gospodarstwo Rolne Dabki Roman Barlik
616009610139311 106GN84
44.

397

CARTIER PZHK POL 2005 Gelding Grey F: FAIR PLAY COUDREAU
M: CASABLANCA/ELVIS
O: ASC Workers
B: JOANNA CZAJA, NAGAWCZYNA (POL)
POL009630121405 102UZ84
45.

400

CARTINA L HOLST 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Przedsiebiorstwo I-B-U Szpakowski
B: Mageins Heiko
DE421000236907 105LZ40
46.

421

CASARO OLDBG GER 2009 Male Bay F:
M: /
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
DE433330946909 105KJ79
47.

856

CASPAR SP 2007 gelding bay F:
M:
O: Patrycja Basiejko
B: Tomasz Lepper
105MN08
48.

388

CASPAR DE VALD OS GER 2006 Stallion Grey F: CASPAR
M: OH CHIC/
O: Ferma Drobiu Janusz Blaszczak
B: Gestuet Lewitz
80997 103DX62
49.

319

CASQUETTA GER 2010 Mare Bay F: CASQUETTO HLP
M: LORANDA I HOL/CORONADO HLP
O: Kristine Egle, Gundars Egle
B: Schmidt Arne M.
DE421000342310 105ER87
50.

497

CASSINI'S ANGEL HOLST GER 2007 Gelding Grey F: CASSINI II
M: PAMINA I/CAROLUS I
O: Ludger Beerbaum Stables GmbH
B: JOHANNSEN MAX-HERMANN, HOERUP (GER)
DE 421000149907 104BI02
51.

310

CASTINO 4 HOLST GER 2006 Male Bay F: CASSINI II
M: O-CARETINA/CARETINO
O: Gestüt Bonhomme GmbH&Co.KG & Albrecht, Saskia
B: Harring, Wilhelm
DE 421000241206 103JL51
52.

637

CATALAYA HOLST GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Natalia Kuzma
B: Lass GbR
DE421000141412 105PT18
53.

645

CATARINA 216 OS GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Patrycja DZIEWOLSKA
B: Gestuet Lewitz
DE418184042811 105VT10
54.

486

CELEBRITY OS POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta DANECKA
B: Malgorzata Siergiej
DE418180906211 105PX75
55.

443

CENTOO SWB SWE 2005 Gelding Other F: CARDENTO
M: AQUA/ARAM 866
O: Ryszard Kiewrel
B: SHIGERU ISHIDA (SWE)
54051001 103EO35
56.

305

CESAR ESHB EST 2012 Stallion Bay F: CASH
M: DAALIA/DINAAR
O: Mariann PUHNO
B: Andres Trei
EE233105512 105YF37
57.

313

CETELLUS HOLST GER 2010 Gelding Bay F: CARETINO 2
M: PATENTE I/CONTENDER
O: Lass, Hubertus & Franziska
B: Andresen, Harald
DE 421000266010 104QF97
58.

488

CHACARTA OS GER 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Gestüt Lewitz
B: Gestuet Lewitz
DE418185066812 106GV70
59.

475

CHAMP ACOR HOLST GER 2011 Gelding Grey F: CHIN CHAMP
M: MISS ACORA F/ACORD II
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: ZG Boening/Hens-Verelst Jan-Gottfried + Jef
DE421000278311 105AT49
60.

612

CHAPO 2 BRAND GER 2011 Gelding Chestnut F: CHAP 47
M: LEVINIA/LEVISTO
O: EH Pferde GbR
B: Ploewka, Erhard
DE 456370184411 106GO05
61.

476

CHARDONNAY SZUMAWA OS GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Krzysztof Szuminski
B: Julia Becker
DE418180171910 105TO40
62.

604

CHARLOTTE DUNDAS ESHB EST 2012 Mare Other F: CLOSE HARMONY
M: LANCOME/LAKMUS
O: Mariann PUHNO
B: Tooma tall OÜ
EE233205712 105YF38
63.

417

CHARYZMA W PZHK POL 2006 Mare Bay F: LARGO (HOLST)
M: CHALTURA (M)/JURAND (M)
O: Nawojka Kiecon
B: RINALDO KIECON, WALOWICE (POL)
616009680024906 104ED58
64.

615

CHATAME'COOLE SF FRA 2012 Mare Bay F: CONRAD
M: HEIDI DE MONTSEC/RIVAGE DU PONCEL
O: MAZZAIA CAROL
B:
18939A 105NK95
65.

375

CHE GUEVARA L HOLST GER 2005 Stallion Bay F: SAN PATRIGNANO CASSINI
M: O-CONTENDRA/CONTENDER
O: Jan Ludwiczak
B: LUETKEMEIER FRIEDRICH, PADERBORN (GER)
421000633305 102ZD07
66.

634

CHEPETTANO HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
B: Christiane Tropschug
DE421000206012 105QT15
67.

331

CHIMAIRA PJ HANN GER 2009 Mare Bay F: CHACCO-BLUE
M: GAMBA/GRAF GRANNUS
O: MC Weyer
B: Pferdezucht Dr. Jacobs GbR
DE 431316837809 105NG78
68.

320

CINCINATTI Z BEL 2009 Mare Bay F: JKH TRUCKS COMMANCHI HOLST
M: ALLETTA V KWPN/BENTLEY LH
O: Gundars Egle, Kristine Egle
B: JK Horsetrucks
056015Z55633509 104UR47
69.

608

CIRO 7 HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CONLANDER
M: ZIRA I/
O: Stall Tjeert Rijkens
B: Rijkens, Tjeert
DE 421000025411 105LJ91
70.

853

CLARC KWPN NED 2007 gelding bay F: Dreamcatcher
M: Miss Sinclair
O: J. van Aerle, H. van de Bunt &
B:
104SQ23
71.

387

CLICQUOT DSP GER 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Ewa JANNASZ
B: Waldemar Kaluza
DE455870127810 106DB09
72.

393

CLINTENDO DWB DEN 2009 Male Black F: CLINTON II
M: /
O: LP SPRINGHESTE
B:
208333200903743 105JP69
73.

460

CLOUD 27 HOLST GER 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Stanislaw JOZWIAKOWSKI
B: Anna-Maria Tolle
DE421000060909 106GT87
74.

640

COCA LIGHT SEMILLY FRA 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Maciej PIETRAS
B: Pietras Maciej
25000112273645F 106EG67
75.

449

COCO CHANEL K PZHK POL 2006 Mare Bay F: CONTENDUS (HOLST)
M: CZUNITA K (SP)/GIN TONIC STAR (SF)
O: Jacek Kusnierczak
B: ANDRZEJ KRAMER, KOWANOWKO (POL)
11295 104ON79
76.

425

COCO LADY HOLST GER 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Lukasz Pieta
B: Silke & Guenter Lueders ZG
DE421000014810 105KX08
77.

302

COCOA GIRL CZEWB CZE 2010 Mare Bay F: DROSSELKLANG II
M: CABANA/CALVERO
O: Tamara LYSKOVA
B:
203009226534310 106GQ34
78.

489

COCOGOLD HANN GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Gestüt Lewitz
B: Gestuet Lewitz
DE431316861811 105VY57
79.

385

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Mare Bay F: HOLD UP PREMIER
M: GODETIA/JASPER
O: Lidia BARANSKA
B: VDL STUD, BEARS FR (NED)
528003000712597 104FE75
80.

614

COLUMBCILLE GIPSY ISH IRL 2011 Mare Bay F: TOULON
M: GIPSY III/
O: Robert HOUSTON
B: Eamonn Murphy
3246381 105TY91
81.

494

COMANDER 12 OS GER 2008 Stallion Other F: CHACCO-BLUE
M: QUOLCENTA/CENTO
O: Artem ABAIMOV
B: Gestuet Lewitz
DE 418181337008 104ED89
82.

346

COME ON DONE Z BEL 2007 Gelding Bay F: CROWN Z
M: BALUGA/
O: Mobi Sp. z o.o. Sp. K.
B:
38366 104NM78
83.

496

COMMAND 2003 Stallion Bay F: CON AIR 7
M: GOLDFEE IV/CALYPSO III
O: Horizontal Sp. z o.o.
B: Nohrn Gerhard
DE 421000172903 GER43536
84.

501

COMPLIMENT RUS 2011 Stallion Bay F: QUAZIMODO Z
M: OKLA HOMA/ROSIRE
O: Kharlam SIMONIA, Natalia SIMONIA
B:
017140 105RM79
85.

448

CONIKA Z ZANG GER 2007 Mare Grey F: CONTEFINO (HOLST)
M: NOIKA ROUGE (SF)/PAPILLON ROUGE (SF)
O: Iwona GOLA
B: Paul Schockemohle
Z694107 104EW36
86.

433

CONRALDIK IV HOLST GER 2009 Gelding Grey F: CORRADO I (HOLST)
M: NERINA IV (HOLST)/HERALDIK (XX)
O: Jerzy Cerba
B: Thies Piening
DE421000248909 105AY78
87.

805

CORIANDER SP POL 2007 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus / Graf Grannus
M: Corsatyna / Saturn
O: Dariusz Madeja
B: Beniamin Tomaszewski
K016289 POL009530146707
88.

474

CORJANO HOLST NED 2010 Gelding Bay F: CORNET OBOLENSKY (BWP)
M: UTENDRA DS (KWPN)/CONTENDRO I (HOLST)
O: Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
B: Liezen Wolter
DE421000513410 105EG39
89.

641

CORSIMO SWE 2012 Male Bay F:
M: /
O: Monika PASIK
B: Pasik Monika
752004041201160 106EG66
90.

630

COURAGE 140 HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Przemyslaw ROZENEK
B: Hans Peter Jensen
DE421000116911 106DB43
91.

318

CSARINA HC Z ZANG BEL 2005 Mare Grey F: CANADIAN RIVER
M: GATINA MURY MARIAS Z/GALANT DE LA COUR
O: LEVI ELISABETTA
B: Hippo Centros- Teirlinck Danielle
947220 103PB86
92.

343

CYTRA PZHK POL 2004 Mare Bay F:
M: /
O: Norbert MEYER, Zuzanna MEYER
B: Sylwester Kosinski
12373 106GW95
93.

352

CZUMEN K PZHK POL 2003 Stallion Grey F: ARIADOS (SP)
M: CZUNIA (SP)/AJAX (HANN)
O: Gospodarstwo Rolno-Handlowe Zydowo Sp. z o.o.
B: ANDRZEJ KRAMER, KOWANOWKO (POL)
11732 104LR72
94.

323

DALASAS LTU 2010 Gelding Chestnut F: ARTAS
M: UNKNOWN/EGMUNDAS
O: Elena Makarauskiene
B: Darius Ragelis
LTU005170108310 104XV36
95.

399

DANTOS KWPN NED 2008 Gelding Bay F: CANTOS
M: TOMKE H/NAIROBI
O: Euforia Msciwoj Kiecon
B: H.B.C. STAL BV, BOIJL (NED)
528003000806018 104OQ43
96.

479

DESAND PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Julia DABROWSKA
B: Jacek Soska
616009570101609 106AC79
97.

812

DEVINETTE Hanowerska DEU 2008 Klacz kara F: Dancier
M: Wanja
O: Marta Błażko
B: Erwin von Dehsen
K017570
98.

485

DIABLO DE CASTELLO PZHK POL 2008 Male Bay F:
M: /
O: Nina JANUSZKIEWICZ
B: Beata Wandel
POL009640053708 106GS53
99.

605

DIALORA HOLST GER 2012 Mare Bay F: DIARADO
M: DAWINA I/LORD
O: Klaus-Peter WIEPERT
B: Wiepert, Klaus-Peter
DE 421000069912 106GE97
100.

317

DIAMOND BWP BEL 2003 Gelding Bay F: ORLANDO
M: IDYLLE/PHILIPPUS
O: Inter Horse Truck Kft.
B: FRANCIS RAXHON
BEL-W-218697-BWP AUT41064
101.

378

DIE KLEINE LADY 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Marcin SMURA
B: Szigeti-Centrum Kft.
HUNKMF092440220 105WO50
102.

398

DIMPLE OS POL 2009 Stallion Bay F: DIARADO (HOLST)
M: QUEEN DE REVEL (SP)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Marta Baczynska-Nowak
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
DE418180155809 104WI94
103.

492

DIOR V KWPN NED 2008 Stallion Bay F: INDOCTRO
M: LESLIE/GARANCO
O: Hubert Kierznowski
B: P.L.M. VAESSEN, WIJNANDSRADE (NED)
5282003000808987 104LE73
104.

481

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Stallion Bay F: DOLLAR DU MURIER (SF)
M: LOLA II (WESTF)/LANDER III (HOLST)
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o.o.
DE441411221808 104OZ48
105.

335

DOLORES M PZHK 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Jasmina Dmyszewicz
B:
616009690010209 105KV69
106.

442

DON ESPADRON PZHK POL 2009 Gelding Chestnut F: LORD ODER I (TRAK)
M: DANIJA (TRAK)/ESAUL (TRAK)
O: Maciej Pietras
B: Adam Krysiak
12011 104PX96
107.

483

E-ACTION B KWPN NED 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Brzezinska-Blaszczak JOANNA
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F.
528003200914363 105OG50
108.

436

ECCE LAMPO BWP BEL 2004 Mare Bay F:
M: /
O: Michal PRZYBECKI
B: Lampo Pol
W231322BWP 106GP54
109.

329

EHNING NED 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Almutis RAILA
B: Anglo European
826002090022098 106EP48
110.

467

EKWADOR PZHK POL 2007 Stallion Bay F:
M: /
O: Joanna JANKOWSKA
B: Maciej Grygier
12185 105ZE00
111.

324

ENCINASOLA CDE ESP 2008 Mare Grey F: CAMPIONE
M: CHAMPAN/CHAMPUS
O: JOAQUIN TINAO PEREZ
B:
72401610804047 104QZ06
112.

381

ENDO PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Maciej CHWALINSKI
B: Maciej Grygier
12745 105ZI22
113.

372

EROS D'HOYO SBS BEL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: S.A. Thibaud d'Echallens
B: S.A. Thibaud d'Echallens
056007000E48447 106CI57
114.

402

ESPRESSO 22 HANN GER 2006 Male Bay F: ESCUDO I
M: ITS ME DU SARTAY/FEO
O: Winter-Schulze, Madeleine
B: Schulze, Dietrich
DE 431317406106 103WV59
115.

426

EULVE KWPN POL 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Antoni DAHLKE
B: Antoni Dahlke
528003200914366 105VW36
116.

345

F. ADERMIE KWPN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna Lipinska
B:
528003201006544 105QA94
117.

461

FABIANO 82 HANN GER 2007 Gelding Other F: FOR EDITION
M: RUBINA/RAMIRO'S SON II
O: Rueben, Johannes
B: van Holten, Volker
DE 431314311607 104PW08
118.

334

FARGITA KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: AFELLAY
M: URGITA/PIERROT
O: Zbigniew Kruk
B: Stal Hendrix
528003201011252 105BA09
119.

444

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Klub Jezdziecki Zloty Rubin Sp. z o.o.
B: Comb. Wessels/Vetker
528003201010624 106BF21
120.

405

FEBRINA KWPN NED 2010 Mare Grey F:
M: /
O: Rafal KIERNIKOWSKI
B: E K. Dolfijn
528003201011893 106BI06
121.

422

FIDELIO HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jana BECK
B: Georg Gerken jun.
DE431314204810 106GM20
122.

384

FIORUCCI HANN GER 2009 Gelding Chestnut F: FIRST EDITION
M: FOR FAME/FOR JOY
O: Beata Grundkowska
B: Helmut Mügge
DE431316568109 104QI82
123.

333

FIREFLY H KWPN NED 2010 Mare Bay F: DOUGLAS
M: BESMERLE H/DARCO
O: Stall Gullik A/S
B: J. Hogewind
528003201010587 105CB89
124.

369

FLASH BLUE B KWPN NED 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Klaudia PRYMEK
B: Stal Burg B.V.
528003201002887 106AW17
125.

487

FORSTER KWPN NED 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Marek KAZMIERCZAK
B: R.Hagedoorn
528003201008789 106CI88
126.

349

FREYA KWPN NED 2010 Mare Bay F: BOSS
M: BON-BON/UP TO DATE
O: Andrzej Zagdanski
B: J. Werners
528003201003309 105HQ02
127.

642

FRUGO PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Slawomir GRZELCZYK
B: Slawomir Grzelczyk
A0010092S 106AZ41
128.

445

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Pawel KRUSZYK
B: J.Van Meever
528003201009728 106GG42
129.

499

G'ZEUS POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Leonid LOSHAKOV
B:
POL 009610020407 106FC47
130.

357

GAL PZHK POL 2007 Gelding Grey F:
M: /
O: Piotr KLODAWSKI
B: Zbigniew Piecuch
12424 105VS53
131.

462

GALAN OS GER 2012 Male Chestnut F:
M: /
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Gestuet Sprehe GmbH
DE418181073612 106GS45
132.

468

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Zbigniew JANKOWSKI
B: J.G.J. Olthof
528003201102664 105ZD95
133.

365

GERRY GREY HANN GER 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Aleksander KADLUBOWSKI
B: Horst Seide
DE431311900812 106GG39
134.

366

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Nederlands Pool Paardencentrum Sp.z.o.o.
528003201111872 106FL60
135.

431

GIRARD PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Tomasz ZDZIEBKOWSKI
B: Genactiv Sp. z o.o.
616009640058712 106GP91
136.

327

GOEJE VRIJDAG BWP BEL 2006 Male Grey F: QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
M: KAROLI ST. HUBERTUSHOEVE/HIBRAHIM VON PFERDHEIM
O: VsI Hobby Horse
B: RUTS JOZEF, MOL (BEL)
BEL-W-250092-BWP 103JG53
137.

631

GOOGLE THIS KWPN NED 2011 Stallion Chestnut F:
M: /
O: Dawid RAKOCZY
B: S. van der Beek
528003201107074 106BI15
138.

332

GRACELAND KWPN NED 2011 Mare Chestnut F: BALTIC VDL
M: NUSIE/ZUIDHORN
O: K TEPPER, Suzanne TEPPER
B: Tepper
528003201108476 105VO18
139.

603

GRAFFITI KWPN NED 2011 Mare Bay F: SPARTACUS TN
M: BLOODY MARY /PADINUS
O: Daisy Ellermann
B: E.J.Bakhuis
EE528214111 105SH79
140.

356

GRAL PZHK POL 2003 Gelding Bay F:
M: /
O: Narcyz PERZ
B: Krzysztof Palyska
10964 106GD41
141.

480

GRANDEZA PZHK POL 2006 Mare Bay F: ETOS (HOLST)
M: GASKONIA (SP)/WARUS (SP)
O: Wojciech Wszedybyl
B: ADAM MARAS, KRZYWICZYNY (POL)
11602 104IL40
142.

650

GREATEST KWPN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Wanda Szmyt
B: J. van Kooten BV
528003201108944 105PH45
143.

858

GROJEC R PZHK POL 2003 Male Black F: CAMPARI M
M: GO FOR MONEY/GOLDSTERN
O: Fryderyk Walaszek
B: Romuald Halabuda
10016 102TN88
144.

440

GULLIT H KWPN NED 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Waldemar Zientek
B: Stal Hendrix
528003201106947 105FD95
145.

446

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Joanna BABIAK
B: J. Vrenken
528003201101450 105PS28
146.

804

HADES Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: LANDOR
M: HIACYNTA
O: Głogowski Tomasz
B: Siębor Piotr
K019561 616009520037611
147.

602

HAPPYGIRL G KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Trojan Horse Ltd, Rein PILL
B: M.G.M. Gerner
EE528222612 105ZQ55
148.

620

HARVEY RG KWPN NED 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: VsI Hobby Horse
B: A.J.M. Van Ravenstein
528003201206029 105QT26
149.

434

HATOKI PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CATOKI (HOLST)
M: HISZPANKA (SP)/CONTENDUS (HOLST)
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
616009610072909 105AY61
150.

619

HEESAMAR KWPN NED 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Anna ARKHIPOVA, Sergei DOMAEV
B:
528003201205850 105YZ37
151.

803

HEFAISTAS BH LTU 2007 Wałach ciemnogniada F: Forsaitas
M: Herarchija
O: Viktorija Kundrotait?
B: Petras Bočkus
none
152.

624

HEINEKEN VK VDL KWPN NED 2012 Stallion Bay F: VDL ZIROCCO BLUE
M: REGINA ADELHEID Z/REBEL II Z
O: Stoeterij van Kleef, VDL Stud
B: van Kleef
528003201208980 106CT47
153.

617

HIGH POINT VDL KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Andis VARNA
B:
528003201208471 106AZ30
154.

359

HIP HOP PZHK 2006 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jaroslaw Celski
B: Marek Sutnik
11198 105LU37
155.

613

HIPICA KWPN NED 2012 Mare Bay F: PLOT-BLUE
M: IPICA VAN ST-MAARTEN/KANNAN
O: Waldman Horses
B: Y. Okkerman
528003201209670 105XY64
156.

618

HUMPHRY KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Linda ANSULE, Andis VARNA
B:
528003201201302 106FL03
157.

401

ICE ICE BABY HANN GER 2010 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Jakub Lis
B: Dieter Wetjen
DE431315405510 105KG15
158.

395

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Male Bay F: CASSINI II
M: EILEEN 111 (BWP)/ACTION-BREAKER
O: Hubert Kierznowski
B: STOFFELEN BENNY-THEEUWES HARRIE
950292 103XM91
159.

633

IL DE FONSE PZHK POL 2012 Gelding Grey F:
M: /
O: Aneta KLAWE
B: Katarzyna Bawlowicz
616009680042312 105YD90
160.

860

INGRIA WLKP POL 2003 mare Chestnut F: Mywill KWPN
M: Idioma WLKP Damon XX
O: Mariusz Woszczek
B: SK Pepowo
104IX58
161.

459

INTELIGO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CORLENSKY (WESTF)
M: INES (WLKP)/VOLTAIRE (HANN)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: Stanislaw Jozwiakowski
616007610092610 105CF36
162.

379

INTRYGA WESTF POL 2009 Mare Grey F: ILUZJON (SP)
M: PRETTY CENTA (OLDBG)/CENTO (HOLST)
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
DE441413129809 104QN38
163.

424

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX
M: PONITA/PLUSPUNKT
O: Olimpia Maciejewska
B: Theo Lohmann
DE441410634109 104YH11
164.

380

JAQUIN HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Donata Kopacz
B: Helmut Jaeger
DE421000530311 105MM14
165.

466

KANTANO MAX PZHK POL 2008 Gelding Bay F:
M: /
O: Anna ZAWADZKA
B: Ireneusz Lipinski
12560 106GQ61
166.

632

KARDAMON HOLST GER 2012 Stallion Grey F:
M: /
O: Dorota ZIENIEWICZ
B: Dieter Hackenbeck
DE421000191812 106CA48
167.

469

KARDO VAN 'T STEENPUTJE BWP BLR 2010 Gelding Bay F: DARCO
M: PEHATRA VAN 'T STEENPUTJE/FEINSCHNITT I V D RICHTER
O: Iwona KRUSZYNSKA
B: ERNEST PIETERS
056002W00295062 105GA32
168.

382

KASTELLO BWP NED 2010 Gelding Bay F: ECHO VAN 'T SPIEVELD
M: GWENNY VAN 'T ROOSAKKER/DIAMANT DE SEMILLY
O: Waldman Horses.com.BV
B: KLUSKENS MARC, SINT-GILLIS-WAAS (BEL)
056002W00296774 104QX63
169.

391

KONTENDRO WESTF POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDRO I (HOLST)
M: KALOE (SP)/SPARTAKUS (SP)
O: Samanta FORLINI
B: Andrzej Herrmann
DE441411900208 104ZU72
170.

394

KUROSAWA PZHK POL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Edyta TOMCZYK
B: Aleksandra Klamecka
616009680111609 106CP58
171.

303

L'AMOUR HANN GER 2008 Mare Chestnut F: LORDANOS
M: ACADIA/ACORADO
O: Sobichova- vinckier
B:
966393 104JV40
172.

308

L'AMOUR TOUJOURS 7 OLDBG GER 2011 Mare Bay F: LISSARO VAN DE HELLE
M: ESTELLE/RENOIR I
O: Robert CONREDEL, Gestüt Bonhomme GmbH & Co.KG
B: Harten, Helmut
DE 433330483511 105VK15
173.

463

LA COSTA HOLST GER 2010 Mare Grey F: LARIMAR
M: RAVENNA IV/CALIPPO
O: Sport a Media, s.r.o.
B:
09349 104YG61
174.

627

LA VULKANO L PZHK POL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
616009610020612 105PL93
175.

493

LADY TDE PZHK POL 2009 Mare Grey F:
M: /
O: Janusz EJMA
B: Jerzy Ejma
POL009640011509 106ER29
176.

355

LAMBIK 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Cavallini Stal
B:
977660 105EB90
177.

337

LARIFARI HOLST GER 2009 Gelding Bay F: LARIMAR
M: SHACIRA/CAROLUS I
O: Wioletta Kosicka
B: KNICKREHM LEON, GROSSENSEE (GER)
DE421000404109 104GB31
178.

482

LAVISTO STAR BWP BEL 2011 Male Bay F: GAME BOY
M: NATASJA/VOLTAIRE
O: Joanna Brzezinska-Blaszczak
B: Familie Custers
976399 105BB48
179.

374

LE CORBUSIER PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: LA PALOMA/PALEGRO
O: Wiktor SZALA
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
616009510445310 105HA51
180.

361

LEDANAJA II W PZHK 2007 Mare Grey F:
M: /
O: Adam PECIAK
B: Wojtyczka Waldemar
POL009540111107 105WX07
181.

367

LEMA WM DSP GER 2007 Mare Bay F:
M: /
O: Jerzy KORONA
B: Wojciech Majewski
DE455877002307 106GE38
182.

808

LEYLA Oldenburska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Veronika
O: Danuta Kosecka
B: Pietrzyk
K013117
183.

452

LOANA HAB BAVAR GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Anne TILP
B: Anne Tilp
DE481810112111 106GQ00
184.

390

LORGAN S PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Przemyslaw Rozynek
B: Franciszek Spytek
616009640116509 105KT77
185.

609

LOT OF SCOPE SATHU GER 2011 Gelding Chestnut F: LEWINSKI
M: WILMA E/WERTHER
O: Werner KÖLZ
B: Kölz, Werner
DE 455878135111 105UR12
186.

646

LUCKY STAR HOLST GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela DYREK
B: Uwe Bruhn
DE421000109212 105WN83
187.

495

LUDWIG LIBERTY OLDBG GER 2009 Gelding Bay F: LUDWIG VON BAYERN
M: BELLE BIJOU/ACORD II
O: VsI Vakaru zirgai /Ralfas Rackus
B: Gerd Sosath
DE 433330214109 104KD16
188.

855

LUK SP POL 2005 gelding bay F:
M:
O: Magdalena Uracz
B: RSP Brzezina
105AU36
189.

437

LUKRECJA PZHK POL 2002 Mare Bay F: TURBUD QUIRINUS (BWP)
M: LOZANNA (SP)/CZAD (SP)
O: Stanislaw Jozwiakowski
B: BALAZS-ZEUSCHNER ANNA, LUSKOWO (POL)
10485 103YM62
190.

403

MAESTRO PZHK POL 2011 Gelding Black F:
M: /
O: Beata JENDRYCH
B: Maciej Pietras
12757 106CF82
191.

354

MARIO PZHK POL 2009 Gelding Bay F: MARINO
M: MANILLA/COTTONCLUB
O: Krzysztof Szczypa
B: Jan Ciesielski
616007610036709 105GU31
192.

861

MARTINUS HO Friesian Horse NED 2012 gelding black F:
M:
O: Oksana POPOVA
B:
105VT43
193.

852

MAX LU DEN 2009 gelding bay F:
M:
O: Ejvind HASSELSTROM
B:
105WH81
194.

643

MISTER DR HEIGL WESTF GER 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Kamil GRZELCZYK
B: Friedrich Niemeyer
DE441411329712 105RP51
195.

430

MISTER STAKKATO S PZHK POL 2011 Stallion Bay F:
M: /
O: Jadwiga LOS
B: Jadwiga Los
616007661243011 105XL69
196.

810

MOZART-P SP POL 2005 Ogier bułana F: Corleone Z
M: Mojra
O: Jadwiga Pawłowicz
B: Bogdan Parkitny
K009806 POL009670010505
197.

606

MR FUCHS KWPN NED 2011 Male Chestnut F: MR. BLUE
M: UTRAVOLA/BALOUBET DU ROUET
O: Marina FEDOROVSKAYA
B:
528003201101013 105WZ41
198.

635

MYSTIQUE HOLST GER 2012 Stallion Bay F:
M: /
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Anton Vullers
DE421000079312 105WY99
199.

341

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: NONSTOP
M: PIGONY VAN'T SCORRE/FEINSCHNITT I VD RICHTER
O: Malgorzata ZIELINSKA
B: Romagnoli Martina
976395 105BB44
200.

325

NEED FOR SPEED GER 2009 Male Bay F: NEKTON
M: TECNO/CHELLO I
O: Aušra Mudenaite
B: Walter Luedrichsen
DE421000127109 105HX68
201.

353

NERON PZHK POL 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zielinski
12803 105QL18
202.

432

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Gelding Bay F: NUMERO UNO
M: CHANTANA/LEGAAT
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: F. BOLSCHER, DAMWÂLD (NED)
NLD003200412585 103HD85
203.

453

NINA ZAREWITSCH HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Joanna LEHMANN
B: Henrike Feldhaus
DE421000114511 106GP88
204.

607

OAK GROVE'S ZILZAL KWPN NED 2012 Gelding Chestnut F: ZAMBESI TN
M: SPORT STAR S/EPILOT
O: Gestüt Eichenhain GmbH
B: R. de Groot
NLD003201207106 105TT80
205.

851

OBREJA'S SLY DWB DEN 2005 gelding bay F: BLUE HORS DON SCHUFRO
M: LILLEVANGS SALOME RAMBO
O: Carina Obreja
B: Carina Obreja
106GT28
206.

625

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Ireneusz Slawek
B: Ireneusz Slawek
056015Z55748312 105QU15
207.

457

ORBITAL PZHK POL 2003 Gelding Bay F:
M: /
O: Izabela Wozniak
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
12742 105KU66
208.

490

PABLO I OLDBG GER 2004 Male Bay F: PIK LABIONICS HANN
M: ONDRA/COR DE BRILLANT
O: Anna Michalak
B: GROTE, KARL (GER)
DE433330321904 102XR90
209.

383

PAPILLON 142 WESTF 2001 Gelding Bay F: PHANTOM
M: INDIAN LADY/PERLENGLANZ
O: DIM Spolka Akcyjna
B: Ahlmann Georg
DE 441411593601 GER44276
210.

451

PENETOSA PZHK POL 2009 Mare Black F:
M: /
O: Ewa WASZCZAK
B: Remigiusz Wojciechowski
616007600298909 106GJ36
211.

472

PODIAVOLA PZHK POL 2010 Gelding Grey F:
M: /
O: Karolina MARKIEWICZ
B: Rudiger Wassibauer
616009690142510 106GH52
212.

386

PORTOS PZHK POL 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Ewa JANNASZ
B: Slawomir Cichminski
616009600276411 105UA36
213.

363

PRESTIGE PZHK POL 2009 Stallion Grey F:
M: /
O: Robert Mielenczuk
B: Jan Szpak
616009640101009 105MP24
214.

413

PRINCE NOIR BWP BEL 2010 Gelding Bay F: NABAB DE REVE
M: PHILADELPHIA Z/PAPILLON ROUGE
O: Agata Lach
B: CORNEEL FRANKEN, WUUSTWEZEL (BEL)
056002W00296284 104SX91
215.

330

QUATTRA 14 HANN GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Elena Makarauskiene/Paulius Makarauskas
B: Wilhelm Bollhorst
DE431310569909 105LU08
216.

406

QUESTA HANN POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
DE431316556911 105OG19
217.

638

QUETAL HANN GER 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Jakub Krzyzosiak
B: Diether Baust
DE431310081711 105SP39
218.

411

QUI GIGI OLDBG GER 2007 Male Bay F: QUIDAM'S RUBIN
M: HAGRANJA/GRANNUS
O: Andrzej Blazejewski
B: Veronika Kaeter
DE433330394907 104KN17
219.

348

QUICKCORDE K Z ZANG NED 2009 Mare Bay F: QUICK STAR
M: VANITY R./HATTRICK
O: Ewa GOLAB
B: C. Klaver
056015Z55783209 105IU93
220.

414

QUINTELLO HOLST GER 2011 Gelding Grey F:
M: /
O: Paulina PIERZYNSKA
B: Hans Otto Krohn
DE421000154811 105VW77
221.

362

QUITANA OS POL 2007 Mare Bay F: COLA (HOLST)
M: QUANTA (OLD)/QUIDAM'S RUBIN (HOLST)
O: Kazimierz Mordaka
B: Malgorzata & Tomasz Siergiej
DE418181540907 104QF63
222.

644

QUITO HANN 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Katarzyna KOKOWSKA
B: HUBERT ULL
DE431318109111 106AJ19
223.

377

RATINO PZHK POL 2006 Stallion Bay F: LE VOLTAIRE (KWPN)
M: ROKSANA (SP)/OLIMP (SP)
O: Patrycja Biernacka
B: ZBIGNIEW KOWALEWSKI, BARCZEWKO (POL)
11179 104GL48
224.

347

REFLECTION SLO 2004 Gelding Grey F: CORELLI
M: VIDI/SANSON
O: Piotr BRANKA
B: SK Mada Bulik
703001752123104 103FH18
225.

326

REMEMBER ME LTU 2011 Stallion Chestnut F: RASSVET
M: PALETE/CHARITONAS
O: Andrius Petrovas
B:
LTU005170116311 105FJ42
226.

312

REXANO Z ZANG BEL 2011 Gelding Bay F: REX Z
M: LUCCA/VOLTAIRE
O: Jens HILLRINGHAUS
B: Ute Keller
BEL015Z55744411 106BQ40
227.

340

REXONEA P PZHK POL 2010 Mare Bay F: CONTENDOR (OLD)
M: REBELLA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Malgorzata Zielinska
B: H.Z.Z. WITOLD POLOWCZYK, RAWICZ (POL)
616009610239410 104XA65
228.

408

ROCKY PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CARETELLO B HOL.
M: RED ALLEGRA SI/ROMMEL
O: Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michalowice
B: Agata Zawada
616009660709309 105FT01
229.

458

ROKSANA PZHK POL 2004 Mare Bay F:
M: /
O: Karolina Golek
B: unknown
12743 105KU67
230.

464

ROMEO DES VAUX SF FRA 2005 Stallion Chestnut F: QREDO DE PAULSTRA
M: GLORIA DES VAUX/QUIDAM DE REVEL
O: Arctander Family
B: M. GEORGES LEPETIT,MME MARIE-THERESE LEPETIT, PORTBAIL (FRA)
05007649C 103QK01
231.

616

RONDINE DEL TERRICCIO Mipaaf ITA 2011 Mare Chestnut F: TINKA'S BOY (HOOPER)
M: FALCONIERA DEL TERRICCIO/
O: SCUDERIA EMILIO BICOCCHI SRL
B:
14505F 105DK20
232.

456

ROSA BELLA PZHK POL 2007 Mare Bay F: BAJOU DU ROUET (HOLST)
M: ROSA FAMA (SP)/FANIMO (KWPN)
O: Stanislaw MARCHWICKI
B: STEFAN KIERZNOWSKI, WIKTOROWO (POL)
11769 104JV52
233.

465

ROSANNA GER 2008 Mare Chestnut F:
M: /
O: Iwona HENZEL
B: Kerstin Ottenwess Bokel
DE435350022308 106EB11
234.

809

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
O: Iwona Wiśniewska
B: Gerd Danneman
K014195 DE433331063908
235.

610

SALVATORE 29 HANN GER 2012 Gelding Grey F: STAKKATO GOLD
M: LBBW CENTINA/DOBEL'S CENTO
O: Gestüt Sprehe GmbH
B: Siemsglüss, Jan
DE 431316697012 105RV12
236.

807

SAMIRO 35 HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Samarant / Sandro Hit
M: Donna Eleska / De Niro
O: Jarosław Skrzyczyński
B:
K017965 DE431310653406
237.

811

SANDRO HERO OLDBG GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Sandblume / Padarco
O: Dr Dorota Opyd
B: Gestut Lewitz
K021910 DE433331570204 105YT37
238.

396

SANTIAGO OS GER 2004 Stallion Bay F: KANNAN (KWPN)
M: CONCERTA (OLD)/LANCER III (HOLST)
O: Monika Klapinska
B: Gestuet Lewitz
DE418180103604 103OZ81
239.

628

SANTORINI L HOLST GER 2011 Mare Bay F:
M: /
O: Jan LUDWICZAK
B: Lothar & Sven Voelz
DE421000142111 105VL90
240.

438

SAVOY 51 HANN GER 2005 Gelding Bay F: STOLZENBERG
M: LONI/LORDANOS
O: Mariusz Kakol
B: Eitel Wehrs
DE431311306205 103KJ80
241.

311

SCHENKENBERG HANN NED 2011 Stallion Other F: STOLZENBERG
M: MADAME/MONTENDRO
O: Gestüt Bonhomme GmbH & Co.KG & Albrecht, Saskia
B: Denneboom, Alfred
DE 431316912111 105SX34
242.

376

SELENA PZHK POL 2005 Mare Black F:
M: /
O: Izabela DREGER
B: JACEK TOKARSKI
POL009580118005 106EG51
243.

342

SEPHORA MZ PZHK POL 2011 Mare Bay F: CONUS B
M: SZUBA/BANITA
O: Aneta PIETRZAK
B: Michal Zdebel
616009540106911 106AO86
244.

862

SILVA LE ANDRO WEST GER 2005 gelding dark bay F: Sandro Hit
M: Rubia Rohdiamant
O: PAKHOMOVA, Anna
B:
104IL63
245.

373

SILVER V PZHK POL 2002 Gelding Grey F:
M: /
O: Martyna OSTAPCZUK
B: Zbigniew Koperski
09284 105XI17
246.

420

SINGULORD SAPHIR HOLST GER 2007 Stallion Bay F: SINGULORD JOTER
M: TOSKANIA/ACORD II
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: SCHROETER GUIDO, WESTERLAND/SYLT (GER)
DE421000203607 103YJ83
247.

412

SPEED PZHK POL 2009 Stallion Bay F:
M: /
O: Lidia ANDRZEJEWSKA
B: Marek Pietrzyk
616013610222909 106BW88
248.

806

SULEYKEN Hanowerska DEU 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: San Amour
M: Della Casa W
O: Michalina Terlecka
B: Niemcy
K018334 DE431310570710
249.

416

SWEET NOISE M PZHK POL 2009 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Marek FRIEDMAN
B: Krzysztof Stelmaszyk
616009530086909 105ZI19
250.

857

SYBILLA SP POL 2008 mare bay F:
M:
O: Magdalena Cycak
B: Damian Wechta
105MN99
251.

455

SZAFIR M PZHK POL 2006 Gelding Bay F: SO IN LOVE (KWPN)
M: SELENE M (SP)/ELVIS (KWPN)
O: Aleksandra SLUSZNIAK MARCHWICKA
B: STADNINA KONI MOSZNA SP. Z O. O., MOSZNA (POL)
11912 104LP94
252.

407

SZIMANO PZHK 2009 Male Bay F:
M: /
O: Eliza Przeradowska
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o.
616009540116409 105LA00
253.

813

TARA SP POL 2008 Klacz kara F: De Niro
M: Tallisto M.H.
O: Agnieszka Wiśniewska
B: Lucjan Kornak
K015483 616009580861708
254.

415

TEKILA-K PZHK 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
616009610027612 105QV53
255.

368

TINKERBELL W BWP BEL 2007 Mare Grey F: CICERO Z
M: VINNY VAN DE ROSHOEVE/QUICKFEUER VAN KOEKSHOF
O: GUY WILLIAMS
B: STELS JEAN PIERRE
W 259973 BWP 104LO42
256.

648

TITUS Z ZANG BEL 2012 Gelding Bay F:
M: /
O: Egor SHCHIBRIK
B: LAMERS.VAN INGEN H.J.
056015255839412 105KR97
257.

447

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Pawel JAROSZ
B: Jan Kopec
056015Z55847809 106GT35
258.

404

TREZOR PZHK POL 2010 Gelding Bay F: COLOX CUP
M: TEMKE/ELMSHORN
O: Rubikon Ewa Retka
B: SK Rzeczna Sp. z o.o.
616009600108710 105GA16
259.

427

TYPIER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: PIETREK
M: TIFFANY/LOROSTROM
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
11598 105AA23
260.

336

ULOTKA-K PZHK 2011 Mare Grey F:
M: /
O: Marek KUBACKI
B: Kubacki Marek
616009610009711 105VV90
261.

410

ULYSSE DE GRANDERIE FRA 2008 Gelding Chestnut F: NEWTON DE KREISKER
M: LUNANIME DE GRANDRY/QUIDAM DE REVEL
O: Rafal Janusz
B: S.C.E.A. Generation la Granderie
08110466A 104ZC67
262.

816

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B:
K006502 0201382 104NL54
263.

629

VAN HALEN 10 HANN GER 2012 Gelding Chestnut F: VALENTINO 240
M: GESA/GRAND CRU
O: Nicole DERLIN
B: Bredehoeft, Klaus
DE 431313320112 106CP35
264.

409

VASCO HANN GER 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Bartosz CZAPRANSKI
B: Henning Brandt
DE431310523411 106CP81
265.

623

VDL LATINA VAN 'T MERELSNEST BWP BEL 2011 Mare Bay F: NABAB DE REVE
M: INDI BLUE-W/MR BLUE
O: VDL Stud
B: Stoeterij 't Merelsnest
056-002-w00299419 105WN34
266.

498

VEIT 32 HANN GER 2010 Gelding Other F: VALENTINO 240
M: SANTANA/SANDRO
O: Philipp Weishaupt GmbH
B: Griesen, Bernhard
DE 431318803110 105NY59
267.

502

VERSAILLES DU BUST SF FRA 2009 Stallion Bay F: TOULON
M: LIANE DE GOUEY/VERSAILLES II
O: Marcin Burakowski
B: M. LOIC TRIPON, ORGLANDES (FRA)
09253181T 104LT06
268.

435

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Gelding Grey F: GERMUS R
M: ONNAMORKA/NIMMERDOR
O: Leslaw Sarachmann
B: A. BOER, BOSKOOP (NL)
02.00654 POL40526
269.

392

VULKANA 6 DSP GER 2010 Mare Grey F: VULKANO
M: LEVINIA/LEVISTO
O: Pferdewelt am Wollberg GbR/Vogler & Vogler, Ramona
B: Huschke, Matthias
DE 456570092210 105IY31
270.

441

WARS PZHK POL 2012 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Klub Sportowy Nad Wigrami Sp. z o.o.
B: Eco-Abi Ewa Fabinska
616009510343412 106CV31
271.

304

WHITE DREAM SWB SWE 2009 Gelding Grey F: HIP HOP
M: WHITE CHOCOLATE/SANTA CRUZ VDL
O: Leena SALONEN
B:
VV752109509 106EH67
272.

371

WHO KNOWS HANN GER 2008 Gelding Black F: ESCUDO I
M: ROMINA ROSE/LEGAL LEGEND
O: Monika Sliwinska
B: Raeael Antkowski
DE431312320908 105GY45
273.

484

WINCHESTER PZHK POL 2007 Gelding Bay F: QULESTER (HOLST)
M: WINONA (SP)/NOBODY (KWPN)
O: Daria Kobiernik
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
616009540082407 104NJ26
274.

419

ZANDO M KWPN NED 2004 Gelding Bay F: PLACIDO
M: NALETTE/GOODWILL
O: Artur Moksiewicz
B: J.H. MITTENDORFF, DE KRIM (NED)
528003 04.01481 103KX55
275.

500

ZONENBOLD UKR 2008 Stallion Bay F: PAVAROTI
M: BURKA/
O: LOSHAKOV LEONID
B: RUS TRAKEN
371 103MI43
Rider Club
Competition
Prize
Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
700
SUM:
700.00
Kundrotaite Viktorija Žirgu pasaulis
500
SUM:
500.00
Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN
300
SUM:
300.00
Sysojeva Sandra UAB ZIRGU PASAULIS
500
900
SUM:
1400.00
Szulc Aleksandra KJ Golden Dream
650
SUM:
650.00
Terlecka Michalina Maria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1100
SUM:
1100.00
Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków
300
SUM:
300.00
Wierzchowski Piotr WKJ Lublin
200
SUM:
200.00
Wiśniewska Agnieszka SKJ Bajardo
900
750
SUM:
1650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błażko Marta
KJ Golden Dream
DEVINETTE (812)
2018-12-01
12
2018-12-02
7
Dyrek- Matuszewska Izabela
Karkonoski KJ
SAMIRO 35 (807)
2018-12-01
9
2018-12-02
6
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
ARRIBA Z (802)
2018-12-01
2
700
2018-12-02
6
Kosecka Danuta
LKS Nadwislanin Kwidzyn
LEYLA (808)
2018-12-01
7
2018-12-02
7
Kundrotaite Viktorija
Žirgu pasaulis
HEFAISTAS (803)
2018-12-01
8
2018-12-02
1
500
Naumovich-Shabovskaya Julia
STAJNIA JARUŻYN
HADES (804)
2018-12-01
11
2018-12-02
2
300
Opyd Dr Dorota
KJ Facimiech
2018-12-01
15
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2018-12-01
14
2018-12-02
5
Sysojeva Sandra
UAB ZIRGU PASAULIS
2018-12-01
3
500
2018-12-02
2
900
Szulc Aleksandra
KJ Golden Dream
2018-12-01
6
2018-12-02
4
650
Terlecka Michalina Maria
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
SULEYKEN (806)
2018-12-01
5
2018-12-02
1
1100
Tomala Aleksandra
KJ Lider Radzionków
MOZART-P (810)
2018-12-01
4
300
2018-12-02
5
Wierzchowski Piotr
WKJ Lublin
CORIANDER (805)
2018-12-01
10
2018-12-02
3
200
Wiśniewska Agnieszka
SKJ Bajardo
TARA (813)
2018-12-01
1
900
2018-12-02
3
750
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
SALVATORE (809)
2018-12-01
13
2018-12-02
4

Number of Riders: 15

Number of Horses: 275

The sum of prizes: 6 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl