Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Poznań Wola
Poznań, 20.10.2018

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
198 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 07:47:48
2018-10-18 23:02:50
Kinga Kurek ANKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:19
2018-10-18 22:10:18
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:10
2018-10-18 21:54:16
Jan Mossakowski BIKILA ADEBE L
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:12
2018-10-18 21:53:58
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:14
2018-10-18 21:26:37
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:06
2018-10-18 21:26:25
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:04
2018-10-18 21:23:12
Hubert Ludwiczak GAYA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
191 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:56
2018-10-18 21:08:17
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
190 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:52
2018-10-18 21:07:23
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:59
2018-10-18 21:06:34
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:47
2018-10-18 20:56:20
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:45
2018-10-18 20:55:34
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:43
2018-10-18 20:54:36
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:37
2018-10-18 20:06:26
Magdalena Nowak GENERAŁ
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:36
2018-10-18 20:06:07
Michał Wieloch AISZA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:31
2018-10-18 19:41:21
Joachim Włoch SARA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:29
2018-10-18 19:03:56
Zuzanna Polcyn CUBA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:23
2018-10-18 18:24:04
Zenon Najderek MIKADO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:14
2018-10-18 17:25:08
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:24:44
2018-10-18 17:24:34
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:23:42
2018-10-18 15:50:42
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:19
2018-10-18 15:21:47
Aleksandra Orczyk DAFNE
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:21
2018-10-18 15:21:08
Zofia Orczyk MACIEJKA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:23
2018-10-18 14:11:23
Piotr Bąk LIRADO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:25
2018-10-18 12:07:45
Zofia Orłowska BIKILA ADEBE L
  • 1x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:29
2018-10-18 11:48:44
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:31
2018-10-18 11:22:09
Klaudiusz Jach WELLA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:33
2018-10-18 11:21:45
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:28:20
2018-10-18 11:14:53
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:28:22
2018-10-18 10:43:24
Dagmara Dolińska CORTINA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:28:24
2018-10-18 10:03:16
Zofia Czwojdrak GENGHIS KHAN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 09:39:25
2018-10-18 09:02:13
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:47:02
2018-10-18 07:41:39
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:47:09
2018-10-18 07:41:11
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:12
2018-10-18 07:15:36
Zuzanna Dąbrowska LEON
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:47:11
2018-10-18 06:28:35
Maciej Drygas CHANEL
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:04
2018-10-18 00:52:07
Marcin Matelski BIANCA W
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:09
2018-10-18 00:51:45
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:12
2018-10-18 00:51:08
Marcin Matelski HERR CATOO
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:14
2018-10-18 00:37:39
Maria Buzała IROS
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:17
2018-10-18 00:37:19
Maria Buzała BARTONIA
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:22
2018-10-17 23:22:29
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:24
2018-10-17 23:22:12
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:27
2018-10-17 22:41:16
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:28
2018-10-17 22:39:28
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:31
2018-10-17 21:00:10
Michał Nowacki NOMEN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:33
2018-10-17 20:44:18
Kaja Korbalewska CARRY 70
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:35
2018-10-17 19:57:15
Michał Pol JANKES
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:38
2018-10-17 19:55:33
Michał Pol HARDY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:40
2018-10-17 19:44:31
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:42
2018-10-17 19:28:13
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:45
2018-10-17 19:17:21
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:48
2018-10-17 19:16:29
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:51
2018-10-17 19:10:14
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:53
2018-10-17 19:06:58
Nicoletta Walkowiak PENGO
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:55
2018-10-17 19:06:22
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:57
2018-10-17 19:05:50
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:01
2018-10-17 19:05:07
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:03
2018-10-17 19:00:25
Adam Kucia DANTE
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:05
2018-10-17 18:59:42
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:08
2018-10-17 18:35:21
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:10
2018-10-17 18:34:15
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:12
2018-10-17 17:58:00
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:15
2018-10-17 17:51:34
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:17
2018-10-17 15:42:24
Joanna Popiołkiewicz DAKINI
  • 2x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:19
2018-10-17 14:46:55
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:21
2018-10-17 14:46:28
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:25
2018-10-17 13:17:40
Michalina Szczepaniak BAKARA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:28
2018-10-17 13:09:51
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:31
2018-10-17 13:09:27
Julia Klepaczko ARNIKA
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:33
2018-10-17 13:09:27
Laura Sprenger BEL DIOR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:36
2018-10-17 13:08:51
Julia Sobczak HORTA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:40
2018-10-17 13:04:11
Alicja Kucharska BEL DIOR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:42
2018-10-17 13:03:06
Kaja Kasprowicz ROSZPONKA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:44
2018-10-17 12:29:24
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:46
2018-10-17 12:03:26
Antonina Jaworska HILIN RIVERDANCE RJT
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 10:37:11
2018-10-17 11:33:58
Katarzyna Kaczmarek ANNALOTTA N
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:51
2018-10-17 11:08:24
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:53
2018-10-17 10:18:40
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:55
2018-10-17 10:02:39
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:53
2018-10-17 09:58:20
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:52
2018-10-17 09:43:13
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:48
2018-10-17 09:39:59
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:47
2018-10-17 09:39:36
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:45
2018-10-17 09:37:26
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:41
2018-10-17 09:37:06
Maksymilian Mateja JULISZ CEZAR
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:38
2018-10-17 09:36:12
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:35
2018-10-17 09:34:53
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:33
2018-10-17 09:22:47
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:30
2018-10-17 09:00:06
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:26
2018-10-17 08:59:44
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:24
2018-10-17 08:59:06
Oliwia Jach DENIS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:22
2018-10-17 08:58:32
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:27
2018-10-17 08:16:39
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:29
2018-10-17 07:51:35
Julia Halladin JULY
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:30
2018-10-17 07:50:58
Julia Halladin DEERYVEENEY SPARROW
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:31
2018-10-17 06:42:20
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 19:19:40
2018-10-17 06:42:02
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:56
2018-10-16 23:07:38
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:40
2018-10-16 21:32:15
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:51
2018-10-16 20:25:01
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:53
2018-10-16 20:23:22
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:54
2018-10-16 20:05:57
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:55
2018-10-16 20:05:02
Maria Wandzel CEOVILLE S
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:57
2018-10-16 18:55:28
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:59
2018-10-16 18:51:30
Michał Przybecki ECCE LAMPO
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:00
2018-10-16 18:51:09
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:01
2018-10-16 18:50:26
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:03
2018-10-16 18:49:51
Michał Przybecki ESTLIO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:05
2018-10-16 18:45:29
Dominika Ostańska Cybulska CALVADOS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:07
2018-10-16 18:44:57
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:08
2018-10-16 18:44:20
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:09
2018-10-16 18:43:11
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:11
2018-10-16 18:41:38
Edyta Bednarz ARIZONA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:12
2018-10-16 16:02:05
Roksana Oczki ISQA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:13
2018-10-16 16:01:48
Anaztazja Oczki ISQA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:15
2018-10-16 13:55:04
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:16
2018-10-16 13:54:40
Przemysław Olejnik BERANG
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:17
2018-10-16 13:29:40
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:29:23
2018-10-16 13:27:02
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:35:35
2018-10-15 22:15:44
Wiktoria Dukarska LAMPART
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:35:38
2018-10-15 22:15:10
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:24:15
2018-10-15 21:02:48
Karol Luboński CAREN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:24:20
2018-10-15 20:46:25
Borys Kramer LA COSTA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:09
2018-10-15 20:44:46
Borys Kramer CORA LYNGRIIS
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:10
2018-10-15 20:43:42
Borys Kramer ROMEO DES VAUX
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:12
2018-10-15 20:37:03
Zuzanna Zmuda T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:14
2018-10-15 20:36:42
Zuzanna Zmuda GOLDQUIDAME L
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:15
2018-10-15 19:51:00
Adrianna Siuda K- TAURYN
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:17
2018-10-15 19:46:57
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:47
2018-10-15 18:55:27
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:37
2018-10-15 18:16:31
Rafał Krajewski QUERIDA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:39
2018-10-15 18:15:55
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:40
2018-10-15 18:15:23
Rafał Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:22:58
2018-10-15 17:14:25
Ewa Koper TRIPLE SPEED
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:01
2018-10-15 17:10:38
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:02
2018-10-15 15:49:22
Piotr Bąk GRETA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:06
2018-10-15 12:36:32
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:08
2018-10-15 11:16:43
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:09
2018-10-15 11:16:12
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:11
2018-10-15 10:20:08
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:12
2018-10-15 09:28:39
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:13
2018-10-14 22:52:30
Klaudia Skrzypczyk REGRANDA S
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:16
2018-10-14 22:51:57
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:22
2018-10-14 22:51:20
Julia Bruska MIĘTUS
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:24
2018-10-14 22:36:04
Karolina Derc GRAND
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:26
2018-10-14 21:47:44
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:27
2018-10-14 21:47:10
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:29
2018-10-14 19:10:17
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:30
2018-10-14 16:53:36
Antonina Warzywoda BEZA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:32
2018-10-14 15:10:48
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:33
2018-10-14 15:07:29
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:36
2018-10-14 15:07:02
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:58
2018-10-14 15:06:38
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:39
2018-10-14 14:30:50
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:41
2018-10-14 12:55:59
Alina Dziamska PEGAZ
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:43
2018-10-14 09:35:12
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:44
2018-10-13 23:21:02
Gabriela Biedka JAMBO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:46
2018-10-12 22:02:56
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:47
2018-10-12 17:26:55
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 12:26:26
2018-10-12 09:34:07
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 12:26:28
2018-10-12 01:03:58
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:01
2018-10-11 20:53:56
Aleksandra Mikosza ELGRAN
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:03
2018-10-11 19:20:30
Oliwia Matwiej FIOŁEK
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:05
2018-10-11 13:57:01
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:06
2018-10-11 12:22:39
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:08
2018-10-11 12:11:12
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:09
2018-10-10 21:42:16
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:11
2018-10-10 21:41:40
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:12
2018-10-10 19:53:16
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:13
2018-10-10 14:11:33
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:15
2018-10-10 14:10:54
Robert Rakowski HARTEMOR R
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:16
2018-10-10 14:10:01
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:29:26
2018-10-09 21:02:27
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:13:21
2018-10-09 20:43:02
Nikola Góralska KAIR
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:23:56
2018-10-09 08:30:53
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:24
2018-10-08 19:35:43
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 07:47:55
2018-10-08 15:08:22
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:27
2018-10-08 15:07:36
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:28
2018-10-08 15:07:17
Aleksandra Piotrowska GLOSA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:31
2018-10-08 15:06:38
Natalia Derezińska GLOSA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:32
2018-10-08 15:06:15
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:33
2018-10-08 00:06:28
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:35
2018-10-08 00:05:57
Dagmara Dolińska BAKUMA MATATA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:36
2018-10-06 21:43:17
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:37
2018-10-06 18:45:04
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:39
2018-10-06 18:44:39
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:40
2018-10-04 23:43:24
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:41
2018-10-04 23:43:00
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:42
2018-10-04 17:16:44
Sara Kicińska GRECJA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:44
2018-10-04 17:15:42
Julia Szczerbal ERKAN
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:45
2018-10-04 17:15:12
Malgorzata Rybakowska ERKAN
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:46
2018-10-04 17:14:38
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:18
2018-10-03 17:24:07
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:49
2018-10-03 16:24:56
Urszula Marcinów KAŚKA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:53
2018-10-02 21:58:16
Filip Kapała CHILI
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:54
2018-10-02 20:56:50
Eliza Janowiak LITTLE TANZER
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:20
2018-10-02 10:50:07
Joanna Wicenty WASYL
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
3. Adamski Jakub bpk
1999 (MJ.)
O026051
4. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Bednarz Edyta Kj Michałówka
S
ba
7. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
8. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
9. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
10. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
11. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
12. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
13. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
14. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
15. Brychczyńska Alicja KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (J.)
O044624
16. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse
2005 (JM.)
brak
17. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
18. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
b
19. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (MJ.)
O032825
20. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
21. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
22. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O051804
23. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
24. Czyż Aleksandra brak
2000 (MJ.)
O032311
25. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
26. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
27. Danielewicz Anna bpk
S
brak
28. Derc Karolina bpk
S
O041437
29. Derezińska Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
30. Desailly-Markowska Charlotte bez klubu
S
brak
31. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
32. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
33. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
34. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (J.)
brak
35. Dziamska Alina KJ Abrasives Group Jakubowo
2003 (J.)
brak
36. Foligowska Karolina bpk
S
brak
37. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
38. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
39. Frandzelski Marcin Bez przynależności klubowej
S
Brak
40. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
41. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
42. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
43. Góralska Nikola Bpk
2005 (JM.)
Brak
44. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
45. Gromada Mariusz ,,MARKLIN TUREK
S
brak
46. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
47. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
48. Halladin Julia BPK
2001 (MJ.)
brak
49. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
50. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
51. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
52. Janowiak Eliza KJ Abrasives Group
2001 (MJ.)
O037256
53. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2003 (J.)
brak
54. Jaworska Antonina bpk
2005 (JM.)
O043819
55. Jęchorek Weronika Kj Michałówka
S
.
56. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O042012
57. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
58. Kaczmarek Katarzyna bpk
2000 (MJ.)
O049228
59. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
60. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O033282
61. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
62. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (MJ.)
brak
63. Kicińska Sara bez klubu
2007 (JM.)
brak
64. Klepaczko Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
brak
65. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (J.)
O047013
66. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
67. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
68. Koper Ewa bpk
2002 (J.)
brak
69. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
70. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
71. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
72. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
73. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
74. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
75. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O044698
76. Kucharska Alicja RANCHO- POZNAŃ
2002 (J.)
brak
77. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
78. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
79. Kurek Kinga Harmony Club
2001 (MJ.)
O033908
80. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
81. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
none
82. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
83. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
84. Marcinów Urszula bez przynależności klubowej
S
brak
85. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
none
86. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
87. Matusz Marcelina bpk
S
none
88. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
89. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
90. Modzelewska Justyna Stajnia Rusin
S
Brak
91. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
92. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
93. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
94. Nowak Magdalena RANCHO- POZNAŃ
S
brak
95. Oczki Roksana BPK
2003 (J.)
O042581
96. Olech Natalia Harmony Club Poznań
S
O024789
97. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
98. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
99. Orłowska Zofia Brak
2002 (J.)
31859/17
100. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
O020766
101. Ostańska Cybulska Dominika KJ Michałówka
2001 (MJ.)
brak
102. Pakula Marcin POL
S
10028422
103. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (MJ.)
brak
104. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
105. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
106. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
107. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
108. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
109. Popiołkiewicz Joanna SJ Baborówko
S
O002752
110. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
111. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
112. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (MJ.)
O040781
113. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
114. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
115. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
116. Rybakowska Malgorzata bez klubu
S
brak
117. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
118. Siuda Adrianna Harmony Club
2000 (MJ.)
O021133
119. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
120. Siwińska Weronika bpk
S
O024870
121. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
122. Skrzypczak Klaudia Delta Biedrusko
2001 (MJ.)
brak
123. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O043645
124. Sobczak Julia RANCHO- POZNAŃ
2007 (JM.)
brak
125. Sprenger Laura RANCHO- POZNAŃ
2002 (J.)
brak
126. Szczepaniak Michalina Rancho- Poznań
2005 (JM.)
brak
127. Szczerbal Julia bez klubu
2005 (JM.)
brak
128. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
129. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
130. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
131. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
132. Walkiewicz Wiktoria Racocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
00262006082
133. Walkowiak Nicoletta bpk
S
O008636
134. Wandzel Maria bpk
2004 (J.)
brak
135. Warzywoda Antonina bpk
2003 (J.)
O046050
136. Weigt Agata Racocki KJ
S
O023367
137. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (MJ.)
O046968
138. Wicenty Joanna -
S
Brak
139. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
brak
140. Wieloch Michał RANCHO- POZNAŃ
S
brak
141. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
142. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
143. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
144. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
145. Zmuda Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O020879
146. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
brak
2.

68

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes
M: Artia
brak
3.

14

AISZA WIELKOPOLSKA POL 2004 Klacz jelena F: CZANDOR
M: ASTA
brak
4.

143

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
K013303 DE433331562707
5.

178

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
brak
6.

88

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada F: Szaman /
M: Ali Drabka /
K024411 616013610039513
7.

116

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire
M: Afera
none
8.

153

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
K015570 POL009610016307
9.

198

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II
M: Melissa
brak
10.

162

ANNALOTTA N HOL POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
K022922 DE421000272108
11.

60

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL013670022306
12.

196

ARABIAN-ATIN-RO KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
K022186 616013610122112
13.

23

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
14.

100

ARIZONA BWP BEL 2002 Klacz gniada F: Kannan
M: c
.
15.

156

ARNIKA WLKP POL 2000 Klacz kara F: nn / nn
M: nn / nn
brak
16.

154

BAKARA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dragon
M: Bawaria
brak
17.

19

BAKUMA MATATA Deutsche Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc: F: Makuna Matata
M: Miss Barneby
brak
18.

127

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
K021456 616007610161912
19.

157

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet
M: Daria
brak
20.

129

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
21.

61

BEQUICK WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Barakuda / Scherif D-elle
K026488 616007610212811
22.

103

BERANG AC POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
23.

62

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
24.

123

BIANCA W HOL POL 2009 Klacz biała F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
K021589
25.

175

BIKILA ADEBE L WIELKOPOLSKA POL 28.02.2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L
M: Belgia 2 L
Brak 616 007 00208 12
26.

194

BIKILA ADEBE L WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L
M: Belgia II L
brak
27.

113

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
28.

131

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
K020442
29.

52

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
30.

9

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
K014066 DE418180685309
31.

96

CALVADOS SP POL 2010 Wałach gniada F: .
M: .
b
32.

165

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
33.

82

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
K019537 616009610148811
34.

133

CARRY 70 HOL GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo / Cascavelle
M: Golden Gate / Lesanto
K022455 DE421000187505
35.

21

CASTAL B WĘG. PÓŁKREW HUN 2010 Wałach siwa/168 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
K016477 HUNMMF100290000
36.

75

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
37.

136

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
38.

90

CEOVILLE S SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centka / Marino
brak POL009520047808
39.

124

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Capriosa N / Cancooon
K024813
40.

186

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
41.

191

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311 105AT49
42.

167

CHANEL HOL GER 2013 Klacz siwa F: Contact Me /
M: F-Viva /
brak
43.

29

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
K024889 616007610080910
44.

202

CICERO Z NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K023250 DE498560045210
45.

59

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
46.

144

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada F: Wiwaldi /
M: Cara /
K025378 616009610181812
47.

22

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
K016465 DE441413067809
48.

48

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
K016465 DE441413067809
49.

168

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/164 F: Concert / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
50.

86

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
K016464 DE418181991110
51.

121

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quolcenta / Cento
K024162 DE418181337008 104ED89
52.

170

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
53.

110

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
brak
54.

65

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
K020301 DE421000085411
55.

76

CORA LYNGRIIS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Quirado / Quidam De Revel
M: Princess L. / Calido I
K025998 DE421000251210 105OC52
56.

148

CORDESSO WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Cordess / Clinton
M: Cleine Queena / Cristallo I
K022638 441411169213
57.

180

CORTINA OLD POL 2008 Klacz gniada/167 F: Kaiser Karl/
M: Marchen D/
brak DE433331567808
58.

11

CRAZY QUEEN WESTF POL 2013 Klacz skarogniada F: COTTONCLUB
M: LANCONA
brak
59.

183

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Literat
M: Call Girl
K024055 616009680025913
60.

108

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
K009416 POL009681015601
61.

44

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
62.

172

DAFNE SP POL 2008 Klacz gniada F: Denar / Caletto's Son
M: Darna / Loxley
K020540 POL009610154608
63.

151

DAKINI WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/164 cm F: Polder
M: Dumka
brak
64.

43

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
K020297 616006610076511
65.

145

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
66.

142

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Darina / nn
K019970 616009610201210
67.

107

DEERYVEENEY SPARROW CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/148 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
brak
68.

102

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
brak
69.

112

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
brak
70.

1

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
brak DE 431310147610
71.

203

Diadento F:
M:
72.

147

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
K026243 616009520045912
73.

197

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
K019097
74.

89

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
K023154 616009520122212
75.

195

EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
K021480 528270002692896
76.

92

ECCE LAMPO BWP POL 2004 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Cinderella / Carte D Or
K012366 W-231322-BWP
77.

33

ELGRAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Azarro / Acord II
M: Elipsa / Royal Court
K015411 POL009640027108
78.

171

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
K024914 616009610063312
79.

26

ERKAN ŚLĄSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
brak POL 008 67 00477 04
80.

95

ESTLIO SP POL 2014 Ogier siwa F: Bankiet
M: E
.
81.

2

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
82.

105

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
K015442 DE441411981408
83.

81

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
K021562 616009590193601
84.

137

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
85.

34

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
brak
86.

6

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
K020429 616009610171811
87.

39

FOR CANTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantolar / Canstakko
M: For Fun / For Pleasure
K024920 616009610128614
88.

192

GAYA HOL POL 2008 Klacz siwa F: Clinton I
M: /Pilox
K026009
89.

185

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament
M: Genua
brak
90.

74

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
K024620 056007000G52724
91.

181

GENGHIS KHAN HANN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dancier
M: World Dream
K019044
92.

201

Gloria SP POL 2003 M Grey F: Lambado/Levantos II
M: Good Bye/Gotthardsen
K010087 103UM75
93.

204

GLORIA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Hickstead / Hamlet
M: U Cascada / Cassini I
K024858 DE421000549114
94.

17

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
95.

79

GOLDQUIDAME L SP POL 2012 Klacz gniada F: nn / nn
M: Goldmaedel / Grannus
K018177 616009610241811
96.

71

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
97.

58

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L / Levantinos I
M: Grenada / Gramento
K024033 POL009610167408
98.

94

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
99.

51

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
100.

25

GRECJA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wesolek
M: Gracja
brak POL 013 68 00147 08
101.

49

GRETA BRAK POL 2014 Klacz siwa F: Brak
M: Brak
Brak
102.

146

GREY GRANNUS KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: CAMPBELL
M: BUBALA
K018696
103.

135

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa F: Grand Master
M: Czumen K
brak
104.

42

HARTEMOR R WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
K025383 616007610021413
105.

117

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
106.

50

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013128 POL999520057800
107.

125

HERR CATOO WALK POL 2014 Wałach gniada F: Catoo
M: Himera
K026546
108.

161

HILIN RIVERDANCE RJT WELSH PONY GER 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: .
M: .
brak
109.

120

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
brak
110.

41

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
111.

35

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
K019464 616009640037811
112.

158

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun
M: Hulja
brak
113.

38

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
K014668 POL009640034307
114.

54

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
115.

126

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
K025245 528003201309097
116.

176

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
K022379 616007610117912
117.

101

ISQA SP POL 2009 Klacz gniada F: Drop
M: Energia
Brak
118.

85

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop
M: Euforie
K018465
119.

69

JAMBO KWPN NED 2014 Wałach gniada F: I’m Special de Muze /
M: Irco Mena /
brak
120.

134

JANKES SP POL 2014 Wałach gniada F: Clavius
M: Drawid
brak
121.

66

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
K021728 616006590203412
122.

160

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
123.

149

JOHNNY SP POL 2000 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
124.

199

Joyride F:
M:
125.

118

JULISZ CEZAR SP POL 2006 Wałach gniada F: na
M: na
none
126.

106

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
brak
127.

80

K- TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Chaber
M: Ważna
K024176
128.

32

KAIR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant
M: Kiria
Brak 616009640071614
129.

155

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
130.

40

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
brak
131.

28

KAŚKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto
M: Lady
brak
132.

164

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
133.

166

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
134.

138

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
brak
135.

37

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son / Contender
M: Landmina /
brak
136.

83

LA COSTA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Larimar / Lavall II
M: Larimar / Lavall II
K026599 DE421000131810
137.

115

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
K016253 POL009640011509
138.

189

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
K013737 DE431310901808 103VT04
139.

84

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
brak
140.

87

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K022255 616009610092111
141.

20

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
brak DE431316701205
142.

15

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
143.

140

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
K025828 DE421000324408
144.

174

LIRADO HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: Brak
M: Brak
Brak
145.

169

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
146.

30

LITTLE TANZER TRAK GER 2012 Wałach kasztanowata F: Editorial / Connery
M: Thalia / Hoftanzer
K024459 DE409090405712
147.

31

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
148.

152

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
149.

173

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
brak
150.

57

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610329807
151.

182

MIKADO WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/174 F: Turbud Quirinus
M: Magma
Brak 616007610173113
152.

193

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
K023341 POL013611043903
153.

16

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
154.

91

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
brak
155.

132

NOMEN SP POL 2012 Ogier izabelowata F: nn / nn
M: nn
brak
156.

109

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
157.

122

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianela
brak
158.

67

PEGAZ SP POL 2006 Wałach kara F: Endemit /
M: Pola /
brak
159.

141

PENGO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Piroga / Czynel
K015203 POL007611115204
160.

139

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
K014101 616999520184308 K014101
161.

150

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K014101 616999520184308
162.

104

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
K016829 POL009640012408
163.

114

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
K026059 DE418180108109
164.

73

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
K024303 DE421000063511
165.

72

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
K025187 DE431310351012
166.

190

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
K021567 DE431316556911 105OG19
167.

200

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender /
M: Carmaniola / Calido-Wether
K023777
168.

188

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
169.

128

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
K016891 616009610060310
170.

77

ROMEO DES VAUX SF FRA 2013 Ogier kasztanowata F: Qredo De Paulstra / Galoubet A
M: Gloria Des Vaux / Quidam De Revel
K010593 SF05007649C
171.

159

ROSZPONKA HAFLINGER POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dunaj
M: Roszka
brak
172.

119

RUDE SUNSHINE SP POL 2005 Klacz skarogniada F:
M:
Brak
173.

24

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
174.

184

SARA KUC POL 2010 Klacz kara F: nn
M: nn
brak 616999610278510
175.

179

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
176.

36

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit / Colorado
M: Samba / Lwówek
K025809 616007610160712
177.

98

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
178.

187

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
K023735 DE431319602412
179.

56

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
brak
180.

78

T.GOLD QUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
181.

130

TAJFUN MAŁY KOŃ POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
brak
182.

64

TALOUSIMONICA K Z ZANGERSHEIDE BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
K018024 Z-651706 104ZL40
183.

63

TEN ANKERS SHEELAHOM NEW FOREST PONY NED 2013 Ogier gniada/kuc: F: Vivenne's Vision Freedom / Hadin
M: She Elah / Oleander
K026254 528018020131036
184.

70

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
brak 616999610226312
185.

7

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
186.

47

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
K024216
187.

93

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
188.

99

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Coriano As
M: Wangara
.
189.

45

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
K025711 616007610108412
190.

5

WASYL HUCUŁ POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif
M: Warta
Brak 616012610204312
191.

177

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
Brak
192.

27

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon
M: Wenecja
brak 616 009 69 00135 12
193.

163

WERONA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten
M: Wiki
K025825 616007600208313
194.

97

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
195.

18

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
196.

53

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
197.

111

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
LADY TDE (115)
2018-10-20
11
2018-10-20
3
100
2018-10-20
27
2018-10-20
19
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (35)
2018-10-20
39
2018-10-20
29
Adamski Jakub
bpk
BEQUICK (61)
2018-10-20
54
2018-10-20
3
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (149)
2018-10-20
2018-10-20
3
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-10-20
GRETA (49)
2018-10-20
35
2018-10-20
LIRADO (174)
2018-10-20
2018-10-20
49
Bednarz Edyta
Kj Michałówka
ARIZONA (100)
2018-10-20
14
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (138)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Biedka Gabriela
bkp
JAMBO (69)
2018-10-20
2018-10-20
41
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (89)
2018-10-20
7
2018-10-20
22
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-10-20
46
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (144)
2018-10-20
52
2018-10-20
51
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
REWERS (128)
2018-10-20
33
2018-10-20
9
BENEFIS (129)
2018-10-20
2
100
2018-10-20
8
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-10-20
10
2018-10-20
16
Bruska Julia
Delta Biedrusko
MIĘTUS (57)
2018-10-20
23
2018-10-20
1
Brychczyńska Alicja
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
SING (36)
2018-10-20
28
2018-10-20
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse
P-LUSI (109)
2018-10-20
29
2018-10-20
23
2018-10-20
2018-10-20
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
PRINCESSA (104)
2018-10-20
2018-10-20
25
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (98)
2018-10-20
3
2018-10-20
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (126)
2018-10-20
17
2018-10-20
14
BARTONIA (127)
2018-10-20
2018-10-20
14
2018-10-20
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
CAVALDOS (136)
2018-10-20
35
2018-10-20
32
2018-10-20
Charadnik Vitalii
bpk
Joyride (199)
2018-10-20
16
2018-10-20
15
2018-10-20
13
2018-10-20
2
150
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
TAJFUN (130)
2018-10-20
6
2018-10-20
23
BRANDON (131)
2018-10-20
1
2018-10-20
65
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2018-10-20
2018-10-20
47
Czyż Aleksandra
brak
2018-10-20
10
2018-10-20
2
Dąbrowska Marta
bpk
LAMARCK (189)
2018-10-20
8
QUESTA (190)
2018-10-20
5
2018-10-20
1
2018-10-20
8
2018-10-20
20
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (15)
2018-10-20
2018-10-20
2
Danielewicz Anna
bpk
2018-10-20
11
2018-10-20
30
HINGIS (120)
2018-10-20
31
Derc Karolina
bpk
GRAND (58)
2018-10-20
41
2018-10-20
13
Derezińska Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-10-20
25
Desailly-Markowska Charlotte
bez klubu
WENTO (27)
2018-10-20
60
Dolińska Dagmara
KJ Złoty Rubin
2018-10-20
2018-10-20
23
CORTINA (180)
2018-10-20
17
2018-10-20
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHANEL (167)
2018-10-20
49
2018-10-20
22
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-10-20
21
2018-10-20
23
Dukarska Wiktoria
bpk
LAMPART (84)
2018-10-20
21
2018-10-20
Dziamska Alina
KJ Abrasives Group Jakubowo
PEGAZ (67)
2018-10-20
2018-10-20
26
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (91)
2018-10-20
7
2018-10-20
22
Frąckowiak Piotr
bpk
DARLA (142)
2018-10-20
42
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (150)
2018-10-20
11
2018-10-20
24
Frandzelski Marcin
Bez przynależności klubowej
POKER (139)
2018-10-20
4
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (176)
2018-10-20
12
2018-10-20
22
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (88)
2018-10-20
6
2018-10-20
1
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (137)
2018-10-20
28
2018-10-20
18
Góralska Nikola
Bpk
KAIR (32)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (45)
2018-10-20
9
2018-10-20
4
Gromada Mariusz
,,MARKLIN TUREK
2018-10-20
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (110)
2018-10-20
1
2018-10-20
63
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (53)
2018-10-20
9
2018-10-20
4
Halladin Julia
BPK
JULY (106)
2018-10-20
22
2018-10-20
18
2018-10-20
7
2018-10-20
23
Hemmerling Julia
Kj Agro-handel Śrem
2018-10-20
5
2018-10-20
24
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
6
2018-10-20
6
2018-10-20
7
2018-10-20
1
WELLA (177)
2018-10-20
2018-10-20
30
ALISTER (178)
2018-10-20
3
2018-10-20
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
19
2018-10-20
3
DENIS (112)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
200
Janowiak Eliza
KJ Abrasives Group
2018-10-20
26
2018-10-20
28
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2018-10-20
27
2018-10-20
25
Jaworska Antonina
bpk
2018-10-20
24
2018-10-20
27
2018-10-20
12
2018-10-20
29
Jęchorek Weronika
Kj Michałówka
WANGA (99)
2018-10-20
42
2018-10-20
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-20
25
2018-10-20
50
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2018-10-20
2
2018-10-20
Kaczmarek Katarzyna
bpk
2018-10-20
1
2018-10-20
18
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (31)
2018-10-20
34
2018-10-20
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-20
37
2018-10-20
31
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (29)
2018-10-20
13
2018-10-20
Kaźmierczak Marta
bpk
PASJONAT (122)
2018-10-20
1
2018-10-20
13
Kicińska Sara
bez klubu
GRECJA (25)
2018-10-20
7
Klepaczko Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
ARNIKA (156)
2018-10-20
1
2018-10-20
64
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
ALEXANDER (143)
2018-10-20
34
2018-10-20
11
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
LION FLY (140)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
21
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
MARIHUANA (152)
2018-10-20
3
50
2018-10-20
10
2018-10-20
6
2018-10-20
17
Koper Ewa
bpk
2018-10-20
2018-10-20
35
2018-10-20
48
Kopras Marek
KJ Kopras
2018-10-20
2018-10-20
15
2018-10-20
2018-10-20
19
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-10-20
54
2018-10-20
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-10-20
9
Kowalczyk Mateusz
bpk
2018-10-20
30
2018-10-20
21
EMO (171)
2018-10-20
10
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
QUERIDA (72)
2018-10-20
14
2018-10-20
6
QUATRO (73)
2018-10-20
12
2018-10-20
1
2018-10-20
21
2018-10-20
6
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
11
2018-10-20
1
2018-10-20
15
2018-10-20
12
2018-10-20
4
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (60)
2018-10-20
1
2018-10-20
33
Kucharska Alicja
RANCHO- POZNAŃ
BEL DIOR (157)
2018-10-20
32
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (145)
2018-10-20
4
2018-10-20
34
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (81)
2018-10-20
2
2018-10-20
17
Kurek Kinga
Harmony Club
ANKA (198)
2018-10-20
23
2018-10-20
16
Luboński Karol
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (82)
2018-10-20
2018-10-20
5
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (116)
2018-10-20
16
2018-10-20
5
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
KARINKA (155)
2018-10-20
1
2018-10-20
9
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-10-20
26
2018-10-20
32
Marcinów Urszula
bez przynależności klubowej
KAŚKA (28)
2018-10-20
29
2018-10-20
19
2018-10-20
Mateja Maksymilian
bpk
2018-10-20
1
2018-10-20
40
2018-10-20
2018-10-20
1
2018-10-20
10
2018-10-20
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
BIANCA W (123)
2018-10-20
CERVANTES (124)
2018-10-20
30
2018-10-20
16
2018-10-20
46
2018-10-20
20
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (120)
2018-10-20
1
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
CZANOS (44)
2018-10-20
14
2018-10-20
12
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-10-20
26
2018-10-20
1
300
Modzelewska Justyna
Stajnia Rusin
2018-10-20
5
2018-10-20
32
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
2018-10-20
43
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (54)
2018-10-20
20
2018-10-20
6
Nowacki Michał
Racocki KJ
NOMEN (132)
2018-10-20
39
2018-10-20
Nowak Magdalena
RANCHO- POZNAŃ
GENERAŁ (185)
2018-10-20
57
2018-10-20
Oczki Roksana
BPK
ISQA (101)
2018-10-20
17
2018-10-20
Olech Natalia
Harmony Club Poznań
2018-10-20
13
2018-10-20
1
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
DEJLOU (102)
2018-10-20
18
2018-10-20
BERANG (103)
2018-10-20
2018-10-20
45
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (173)
2018-10-20
2018-10-20
5
Orłowska Zofia
Brak
2018-10-20
58
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (197)
2018-10-20
2018-10-20
Ostańska Cybulska Dominika
KJ Michałówka
2018-10-20
2018-10-20
Pakula Marcin
POL
CICERO Z (202)
2018-10-20
20
Diadento (203)
2018-10-20
5
GLORIA (204)
2018-10-20
29
2018-10-20
38
Pawlak Nicole
KJ Rancho Poznań
2018-10-20
8
2018-10-20
7
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (71)
2018-10-20
15
2018-10-20
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-10-20
1
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (7)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
JANKES (134)
2018-10-20
2018-10-20
55
HARDY (135)
2018-10-20
2018-10-20
62
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
CUBA (183)
2018-10-20
50
2018-10-20
Popiołkiewicz Joanna
SJ Baborówko
DAKINI (151)
2018-10-20
1
2018-10-20
53
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-10-20
8
2018-10-20
23
2018-10-20
ESTLIO (95)
2018-10-20
36
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-10-20
51
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-10-20
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (43)
2018-10-20
34
2018-10-20
23
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-10-20
28
2018-10-20
44
2018-10-20
2018-10-20
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (108)
2018-10-20
56
2018-10-20
Rybakowska Malgorzata
bez klubu
ERKAN (26)
2018-10-20
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (193)
2018-10-20
4
2018-10-20
4
Siuda Adrianna
Harmony Club
2018-10-20
33
2018-10-20
33
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (59)
2018-10-20
1
Siwińska Weronika
bpk
2018-10-20
1
2018-10-20
59
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-10-20
1
2018-10-20
66
Skrzypczak Klaudia
Delta Biedrusko
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2018-10-20
Sobczak Julia
RANCHO- POZNAŃ
HORTA (158)
2018-10-20
9
2018-10-20
1
Sprenger Laura
RANCHO- POZNAŃ
BEL DIOR (157)
2018-10-20
44
Szczepaniak Michalina
Rancho- Poznań
BAKARA (154)
2018-10-20
1
2018-10-20
53
Szczerbal Julia
bez klubu
ERKAN (26)
2018-10-20
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2018-10-20
31
2018-10-20
25
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (38)
2018-10-20
24
2018-10-20
7
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (50)
2018-10-20
20
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
WERONA (163)
2018-10-20
2018-10-20
Walkiewicz Wiktoria
Racocki Klub Jeździecki
SESILA G (179)
2018-10-20
23
2018-10-20
31
Walkowiak Nicoletta
bpk
PENGO (141)
2018-10-20
43
Wandzel Maria
bpk
2018-10-20
61
2018-10-20
Warzywoda Antonina
bpk
BEZA (62)
2018-10-20
2018-10-20
38
Weigt Agata
Racocki KJ
2018-10-20
2018-10-20
6
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (188)
2018-10-20
36
2018-10-20
Wicenty Joanna
-
WASYL (5)
2018-10-20
8
2018-10-20
37
2018-10-20
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (18)
2018-10-20
52
2018-10-20
Wieloch Michał
RANCHO- POZNAŃ
AISZA (14)
2018-10-20
2018-10-20
Włoch Joachim
bpk
SARA (184)
2018-10-20
8
2018-10-20
2018-10-20
28
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (56)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIVA (147)
2018-10-20
47
2018-10-20
45
CORDESSO (148)
2018-10-20
19
2018-10-20
40
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (23)
2018-10-20
15
SALMIN (24)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
5
Zmuda Zuzanna
LKS Cwał Poznań
2018-10-20
9
2018-10-20
48
2018-10-20
18
Zobel Marcelina
LZS Lech Gniezno
2018-10-20
2
2018-10-20
36

Number of Riders: 146

Number of Horses: 197

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl