Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT Poznań Wola
Poznań, 20.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
207 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 07:47:48
2018-10-18 23:02:50
Kinga Kurek ANKA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:19
2018-10-18 22:10:18
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:10
2018-10-18 21:54:16
Jan Mossakowski BIKILA ADEBE L
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:12
2018-10-18 21:53:58
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:14
2018-10-18 21:26:37
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:06
2018-10-18 21:26:25
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:16:04
2018-10-18 21:23:12
Hubert Ludwiczak GAYA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
200 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:56
2018-10-18 21:08:17
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
199 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:52
2018-10-18 21:07:23
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:59
2018-10-18 21:06:34
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:47
2018-10-18 20:56:20
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:45
2018-10-18 20:55:34
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:43
2018-10-18 20:54:36
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:37
2018-10-18 20:06:26
Magdalena Nowak GENERAŁ
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:36
2018-10-18 20:06:07
Michał Wieloch AISZA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:31
2018-10-18 19:41:21
Joachim Włoch SARA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:29
2018-10-18 19:03:56
Zuzanna Polcyn CUBA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:23
2018-10-18 18:24:04
Zenon Najderek MIKADO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:14
2018-10-18 17:25:08
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:24:44
2018-10-18 17:24:34
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:23:42
2018-10-18 15:50:42
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:19
2018-10-18 15:21:47
Aleksandra Orczyk DAFNE
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:21
2018-10-18 15:21:08
Zofia Orczyk MERIDA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:23
2018-10-18 14:11:23
Piotr Bąk LIRADO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:25
2018-10-18 12:07:45
Zofia Orłowska BIKILA ADEBE L
  • 1x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:29
2018-10-18 11:48:44
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:31
2018-10-18 11:22:09
Klaudiusz Jach WELLA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:27:33
2018-10-18 11:21:45
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:28:20
2018-10-18 11:14:53
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:28:22
2018-10-18 10:43:24
Dagmara Dolińska CORTINA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 17:28:24
2018-10-18 10:03:16
Zofia Czwojdrak GENGHIS KHAN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 09:39:25
2018-10-18 09:02:13
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:47:02
2018-10-18 07:41:39
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:47:09
2018-10-18 07:41:11
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:12
2018-10-18 07:15:36
Zuzanna Dąbrowska LEON
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 08:47:11
2018-10-18 06:28:35
Maciej Drygas CHANEL
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:04
2018-10-18 00:52:07
Marcin Matelski BIANCA W
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
170 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:09
2018-10-18 00:51:45
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
169 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:12
2018-10-18 00:51:08
Marcin Matelski HERR CATOO
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:14
2018-10-18 00:37:39
Maria Buzała IROS
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:17
2018-10-18 00:37:19
Maria Buzała BARTONIA
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:22
2018-10-17 23:22:29
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
165 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:24
2018-10-17 23:22:12
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
164 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:27
2018-10-17 22:41:16
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:28
2018-10-17 22:39:28
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:31
2018-10-17 21:00:10
Michał Nowacki NOMEN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:33
2018-10-17 20:44:18
Kaja Korbalewska CARRY 70
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:35
2018-10-17 19:57:15
Michał Pol JANKES
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:38
2018-10-17 19:55:33
Michał Pol HARDY
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:40
2018-10-17 19:44:31
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:42
2018-10-17 19:28:13
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
156 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:45
2018-10-17 19:17:21
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:48
2018-10-17 19:16:29
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:51
2018-10-17 19:10:14
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:53
2018-10-17 19:06:58
Nicoletta Walkowiak PENGO
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:55
2018-10-17 19:06:22
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:17:57
2018-10-17 19:05:50
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:01
2018-10-17 19:05:07
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:03
2018-10-17 19:00:25
Adam Kucia DANTE
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:05
2018-10-17 18:59:42
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:08
2018-10-17 18:35:21
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:10
2018-10-17 18:34:15
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:12
2018-10-17 17:58:00
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:15
2018-10-17 17:51:34
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:17
2018-10-17 15:42:24
Joanna Popiołkiewicz DAKINI
  • 2x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:19
2018-10-17 14:46:55
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
141 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:21
2018-10-17 14:46:28
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
139 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:25
2018-10-17 13:17:40
Michalina Szczepaniak BAKARA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:28
2018-10-17 13:09:51
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:31
2018-10-17 13:09:27
Julia Klepaczko ARNIKA
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:33
2018-10-17 13:09:27
Laura Sprenger BEL DIOR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:36
2018-10-17 13:08:51
Julia Sobczak HORTA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:40
2018-10-17 13:04:11
Alicja Kucharska BEL DIOR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:42
2018-10-17 13:03:06
Kaja Kasprowicz ROSZPONKA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:44
2018-10-17 12:29:24
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:46
2018-10-17 12:03:26
Antonina Jaworska HILIN RIVERDANCE RJT
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 10:37:11
2018-10-17 11:33:58
Katarzyna Kaczmarek ANNALOTTA N
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:51
2018-10-17 11:08:24
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:53
2018-10-17 10:18:40
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:55
2018-10-17 10:02:39
Marta Kaźmierczak PASJONAT
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:53
2018-10-17 09:58:20
Artem Abaimov COMANDER 12
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:52
2018-10-17 09:43:13
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 6AR/LL/Konkurs dokłdności art. 238.1.1 (wys. 90 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:48
2018-10-17 09:39:59
Anna Danielewicz HINGIS
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:47
2018-10-17 09:39:36
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:45
2018-10-17 09:37:26
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:41
2018-10-17 09:37:06
Maksymilian Mateja JULISZ CEZAR
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:38
2018-10-17 09:36:12
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:35
2018-10-17 09:34:53
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:33
2018-10-17 09:22:47
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:30
2018-10-17 09:00:06
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:26
2018-10-17 08:59:44
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:24
2018-10-17 08:59:06
Oliwia Jach DENIS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 10:07:22
2018-10-17 08:58:32
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:27
2018-10-17 08:16:39
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:29
2018-10-17 07:51:35
Julia Halladin JULY
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:30
2018-10-17 07:50:58
Julia Halladin DEERYVEENEY SPARROW
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:31
2018-10-17 06:42:20
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 19:19:40
2018-10-17 06:42:02
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:56
2018-10-16 23:07:38
Kaja Korbalewska CREAZY QUEEN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-17 08:31:40
2018-10-16 21:32:15
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:51
2018-10-16 20:25:01
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:53
2018-10-16 20:23:22
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:54
2018-10-16 20:05:57
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:55
2018-10-16 20:05:02
Maria Wandzel CEOVILLE S
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:57
2018-10-16 18:55:28
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:33:59
2018-10-16 18:51:30
Michał Przybecki ECCE LAMPO
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:00
2018-10-16 18:51:09
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:01
2018-10-16 18:50:26
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:03
2018-10-16 18:49:51
Michał Przybecki ESTLIO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:05
2018-10-16 18:45:29
Dominika Ostańska Cybulska CALVADOS
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:07
2018-10-16 18:44:57
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:08
2018-10-16 18:44:20
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:09
2018-10-16 18:43:11
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:11
2018-10-16 18:41:38
Edyta Bednarz ARIZONA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:12
2018-10-16 16:02:05
Roksana Oczki ISQA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:13
2018-10-16 16:01:48
Anaztazja Oczki ISQA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:15
2018-10-16 13:55:04
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:16
2018-10-16 13:54:40
Przemysław Olejnik BERANG
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 20:34:17
2018-10-16 13:29:40
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:29:23
2018-10-16 13:27:02
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:35:35
2018-10-15 22:15:44
Wiktoria Dukarska LAMPART
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 07:35:38
2018-10-15 22:15:10
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:24:15
2018-10-15 21:02:48
Karol Luboński CAREN
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 21:24:20
2018-10-15 20:46:25
Borys Kramer LA COSTA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:09
2018-10-15 20:44:46
Borys Kramer CORA LYNGRIIS
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:10
2018-10-15 20:43:42
Borys Kramer ROMEO DES VAUX
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:12
2018-10-15 20:37:03
Zuzanna Zmuda T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:14
2018-10-15 20:36:42
Zuzanna Zmuda GOLDQUIDAME L
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:15
2018-10-15 19:51:00
Adrianna Siuda K- TAURYN
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 20:45:17
2018-10-15 19:46:57
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:47
2018-10-15 18:55:27
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:37
2018-10-15 18:16:31
Rafał Krajewski QUERIDA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:39
2018-10-15 18:15:55
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 19:14:40
2018-10-15 18:15:23
Rafał Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:22:58
2018-10-15 17:14:25
Ewa Koper TRIPLE SPEED
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:01
2018-10-15 17:10:38
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:02
2018-10-15 15:49:22
Piotr Bąk GRETA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:06
2018-10-15 12:36:32
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:08
2018-10-15 11:16:43
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:09
2018-10-15 11:16:12
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:11
2018-10-15 10:20:08
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:12
2018-10-15 09:28:39
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:13
2018-10-14 22:52:30
Klaudia Skrzypczak REGRANDA S
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:16
2018-10-14 22:51:57
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:22
2018-10-14 22:51:20
Julia Bruska MIĘTUS
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:24
2018-10-14 22:36:04
Karolina Derc GRAND
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:26
2018-10-14 21:47:44
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:27
2018-10-14 21:47:10
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:29
2018-10-14 19:10:17
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:30
2018-10-14 16:53:36
Antonina Warzywoda BEZA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:32
2018-10-14 15:10:48
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:33
2018-10-14 15:07:29
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:36
2018-10-14 15:07:02
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 01:18:58
2018-10-14 15:06:38
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:39
2018-10-14 14:30:50
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:41
2018-10-14 12:55:59
Alina Dziamska PEGAZ
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:43
2018-10-14 09:35:12
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:44
2018-10-13 23:21:02
Gabriela Biedka JAMBO
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:46
2018-10-12 22:02:56
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 17:23:47
2018-10-12 17:26:55
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 12:26:26
2018-10-12 09:34:07
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 12:26:28
2018-10-12 01:03:58
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:01
2018-10-11 20:53:56
Aleksandra Mikosza ELGRAN
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:03
2018-10-11 19:20:30
Oliwia Matwiej FIOŁEK
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:05
2018-10-11 13:57:01
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:06
2018-10-11 12:22:39
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:08
2018-10-11 12:11:12
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:09
2018-10-10 21:42:16
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:11
2018-10-10 21:41:40
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:12
2018-10-10 19:53:16
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:13
2018-10-10 14:11:33
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:15
2018-10-10 14:10:54
Robert Rakowski HARTEMOR R
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 22:47:16
2018-10-10 14:10:01
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 13:29:26
2018-10-09 21:02:27
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 22:13:21
2018-10-09 20:43:02
Nikola Góralska KAIR
  • 2x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 14:23:56
2018-10-09 08:30:53
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:24
2018-10-08 19:35:43
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-19 07:47:55
2018-10-08 15:08:22
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:27
2018-10-08 15:07:36
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:28
2018-10-08 15:07:17
Aleksandra Piotrowska GLOSA
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:31
2018-10-08 15:06:38
Natalia Derezińska GLOSA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:32
2018-10-08 15:06:15
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:33
2018-10-08 00:06:28
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:35
2018-10-08 00:05:57
Dagmara Dolińska BAKUMA MATATA
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:36
2018-10-06 21:43:17
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:37
2018-10-06 18:45:04
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:39
2018-10-06 18:44:39
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.6 (wys. 120 cm) - każda para jedzie drugą fazę
  • 1x 9R/N/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 120 cm) do zbierania oczek
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:40
2018-10-04 23:43:24
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:41
2018-10-04 23:43:00
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:42
2018-10-04 17:16:44
Sara Kicińska GRECJA
  • 1x 1T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 50 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:44
2018-10-04 17:15:42
Julia Szczerbal ERKAN
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:45
2018-10-04 17:15:12
Malgorzata Rybakowska ERKAN
  • 1x 3T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:46
2018-10-04 17:14:38
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:18
2018-10-03 17:24:07
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 6R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:49
2018-10-03 16:24:56
Urszula Marcinów KAŚKA
  • 2x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:53
2018-10-02 21:58:16
Filip Kapała CHILI
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 07:37:54
2018-10-02 20:56:50
Eliza Janowiak LITTLE TANZER
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 22:15:20
2018-10-02 10:50:07
Joanna Wicenty WASYL
  • 1x 2T/KUCE/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm)
  • 1x 4T/LL/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 80/90 cm)
  • 1x 5T/L/Grand Prix Amatorów konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 100 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
3. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
O026051
4. Antkowiak Zuzanna K.J. Equarius
2007 (Mł.)
-
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Bednarz Edyta Kj Michałówka
S
ba
7. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
8. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
9. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
10. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
11. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (JM.)
O040737
12. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
13. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
14. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
15. Brychczyńska Alicja KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
brak
16. Bukczyńska Jagoda KS GRAND HORSE
2005 (JM.)
brak
17. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
18. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (Mł.)
b
19. Buzała Maria KJ Dilmar Kobylarnia
2000 (J.)
O032825
20. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
21. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
22. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
23. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
24. Czyż Aleksandra brak
2000 (J.)
O032311
25. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
26. Dąbrowska Zuzanna Kj Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
Brak
27. Danielewicz Anna bpk
S
brak
28. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
29. Derezińska Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
30. Desailly-Markowska Charlotte bez klubu
S
brak
31. Dolińska Dagmara KJ Złoty Rubin
S
O003678
32. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
33. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
34. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
35. Dziamska Alina ABRASIVES GROUP
2003 (JM.)
brak
36. Foligowska Karolina bpk
1997 (MJ.)
brak
37. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
38. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
39. Frandzelski Marcin Bez przynależności klubowej
S
Brak
40. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
41. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
42. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
43. Góralska Nikola Bpk
2005 (JM.)
Brak
44. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
45. Gromada Mariusz ,,MARKLIN TUREK
S
brak
46. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (JM.)
brak
47. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
48. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
49. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
50. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
51. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
52. Janowiak Eliza KJ Abrasives Group
2001 (J.)
O037256
53. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2003 (JM.)
brak
54. Jaworska Antonina bpk
2005 (JM.)
O043819
55. Jęchorek Weronika Kj Michałówka
S
.
56. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
57. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
58. Kaczmarek Katarzyna bpk
2000 (J.)
O049228
59. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
60. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
61. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
62. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (J.)
brak
63. Kicińska Sara bez klubu
2007 (Mł.)
brak
64. Klepaczko Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
brak
65. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O047013
66. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
67. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
68. Koper Ewa bpk
2002 (J.)
brak
69. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
70. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
71. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
72. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
73. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
74. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
75. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
76. Kucharska Alicja RANCHO- POZNAŃ
2002 (J.)
brak
77. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
78. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
79. Kurek Kinga Harmony Club
2001 (J.)
O033908
80. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
81. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
none
82. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
83. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
84. Marcinów Urszula bez przynależności klubowej
S
brak
85. Mateja Maksymilian bpk
2003 (JM.)
none
86. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
87. Matusz Marcelina bpk
S
none
88. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
89. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
90. Modzelewska Justyna Stajnia Rusin
S
Brak
91. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
92. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
93. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
94. Nowak Magdalena RANCHO- POZNAŃ
S
brak
95. Oczki Roksana BPK
2003 (JM.)
O042581
96. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
97. Orczyk Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
98. Orłowska Zofia Brak
2002 (J.)
31859/17
99. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
brak
100. Ostańska Cybulska Dominika KJ Michałówka
2001 (J.)
brak
101. Pakula Marcin POL
S
10028422
102. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
103. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
104. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
105. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
106. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
107. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (JM.)
O041166
108. Popiołkiewicz Joanna SJ Baborówko
S
O002752
109. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
110. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
111. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
112. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
113. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
114. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
115. Rybakowska Malgorzata bez klubu
S
brak
116. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
117. Siuda Adrianna Harmony Club
2000 (J.)
O021133
118. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (JM.)
O032998
119. Siwińska Weronika Brak
S
O024870
120. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
121. Skrzypczak Klaudia Delta Biedrusko
2001 (J.)
brak
122. Skrzypkowiak Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
123. Sobczak Julia RANCHO- POZNAŃ
2007 (Mł.)
brak
124. Sprenger Laura RANCHO- POZNAŃ
2002 (J.)
brak
125. Szczepaniak Michalina Rancho- Poznań
2015 (Mł.)
brak
126. Szczerbal Julia bez klubu
2005 (JM.)
brak
127. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
128. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
129. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
130. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
131. Walkiewicz Wiktoria Racocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
00262006082
132. Walkowiak Nicoletta brak
S
brak
brak
133. Wandzel Maria brak
2004 (JM.)
brak
134. Warzywoda Antonina bpk
2003 (JM.)
O046050
135. Weigt Agata Racocki KJ
1998 (MJ.)
O023367
136. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
137. Wicenty Joanna -
S
Brak
138. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
139. Wieloch Michał RANCHO- POZNAŃ
S
brak
140. Włoch Joachim bpk
2007 (Mł.)
brak
141. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
142. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
143. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
144. Zmuda Zuzanna LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O020879
145. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
2.

68

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes
M: Artia
O: Justyna Modzelewska
B: Mariusz Gruszka
brak
3.

14

AISZA Wielkopolska POL 2004 Klacz jelena F: CZANDOR
M: ASTA
O: Katarzyna Malecka
B: JASIAK MARIUSZ
brak
4.

143

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
5.

178

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
6.

88

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
7.

116

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire
M: Afera
O: Jacek Mateja
B:
none
8.

153

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
9.

198

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II
M: Melissa
O: Kamila Świercz
B: Kamila Świercz
brak
10.

162

ANNALOTTA N HOL POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: Uwe Nilsson
K022922 DE421000272108
11.

60

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
12.

196

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
13.

23

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
14.

100

ARIZONA BWP BEL 2002 Klacz gniada F: Kannan
M: c
O: E.Bednarz
B: Zange
.
15.

156

ARNIKA WLKP POL 2000 Klacz kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
16.

154

BAKARA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dragon
M: Bawaria
O: Katarzyna Malecka
B: Gospodarstwo Rolne Kosakowscy Urszula i Kazimierz
brak
17.

19

BAKUMA MATATA Deutsche Reitpony POL 2013 Klacz kara/kuc: F: Makuna Matata
M: Miss Barneby
O: Karol Roszak
B: -
brak
18.

127

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Michał Buzała
B:
K021456 616007610161912
19.

157

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet
M: Daria
O: Katarzyna Malecka
B: Portala Karolina
brak
20.

129

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
21.

61

BEQUICK Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Barakuda
O: Tatiana Zaworska
B: Bogucka-Sydow Agnieszka
K026488
22.

103

BERANG AC POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Przemysław Olejnik
B: Przemysław Olejnik
brak
23.

62

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jakubowska
B:
brak
24.

123

BIANCA W HOL POL 2009 Klacz biała F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Żaneta Kaniewska
B: Żaneta Kaniewska
K021589
25.

175

BIKILA ADEBE L Wielkopolska POL 28.02.2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L
M: Belgia 2 L
O: Zofia Orłowska
B: Jan Ludwiczak
Brak 616 007 00208 12
26.

194

BIKILA ADEBE L Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L
M: Belgia II L
O: Zofia Orłowska
B: Jan Ludwiczak
brak
27.

113

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
28.

131

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
29.

52

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
30.

96

CALVADOS SP POL 2010 Wałach gniada F: .
M: .
O: Marcin Cybulski
B: .
b
31.

165

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
32.

82

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
33.

136

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
34.

90

CEOVILLE S SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centka / Marino
O: Monika Michlak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520047808
35.

124

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Capriosa N / Cancooon
O: Marcin Matelski
B: Marcin Matelski
K024813
36.

191

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
37.

167

CHANEL HOL GER 2013 Klacz siwa F: Contact Me /
M: F-Viva /
O: Krzysztof
B: Krzysztof
brak
38.

29

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Magdalena Płowens
B: Henryk Tabaczyński
K024889 616007610080910
39.

202

CICERO Z Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: RJT Sp. z o. o.
B:
K023250 DE498560045210
40.

59

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
41.

144

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada F: Wiwaldi /
M: Cara /
O: Mirosława Borowska
B: Aleksandra Nowak
K025378 616009610181812
42.

168

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
43.

121

COMANDER 12 OLD GER 2008 Ogier siwa/170 F: Chacco-Blue
M: Quolcenta
O: Artem Abaimov
B: Gestuet Lewitz
K12345 DE418181337008 104ED89
44.

170

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
45.

110

CONGO AK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Contendus
M: Czunita K
O: Monika Grzegorek
B: -
brak
46.

76

CORA LYNGRIIS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princess L
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Nr PZJ: K025998
47.

148

CORDESSO WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Cordess / Clinton
M: Cleine Queena / Cristallo I
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Agnieszka i Robert Michalak
K022638 441411169213
48.

180

CORTINA OLD POL 2008 Klacz gniada/167 F: Kaiser Karl/
M: Marchen D/
O: Dagmara Dolińska
B: Zenon Lewandowski
brak DE433331567808
49.

11

CREAZY QUEEN WESTF POL 2013 Klacz skarogniada F: COTTONCLUB
M: LANCONA
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
brak
50.

183

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Literat
M: Call Girl
O: Marcin Polcyn
B: Ryszard Gardyjas
K024055 616009680025913
51.

108

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
52.

44

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos
M: Czurina
O: Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
53.

151

DAKINI Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada/164 cm F: Polder
M: Dumka
O: Joanna Popiołkiewicz
B: Paweł Knopkiewicz
brak
54.

43

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
55.

145

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
56.

142

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Darina / nn
O: Beata Walkowiak
B:
K019970 616009610201210
57.

107

DEERYVEENEY SPARROW Connemara IRL 2014 Wałach siwa/148 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
O: Anna Halladin
B: Irlandia
brak
58.

102

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
59.

112

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic/ cantanis
M: Dalmacja/ saturn
O: Stadnina koni Wapno Jach
B: Romanowski Marek
12664
60.

1

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
61.

203

Diadento F:
M:
O:
B:
62.

147

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
63.

197

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
brak
64.

89

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
65.

195

EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
O: Aleksandra Czyż
B: J.A.VAn HOUT
K021480 528270002692896
66.

92

ECCE LAMPO BWP POL 2004 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Cinderella / Carte D Or
O: Michał Przybecki
B: Lampo Pol
K012366 W-231322-BWP
67.

171

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
68.

26

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanislaw
brak POL 008 67 00477 04
69.

95

ESTLIO SP POL 2014 Ogier siwa F: Bankiet
M: E
O: M.Klinkiewicz
B: M.Klinkiewicz
.
70.

2

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
71.

105

EVER FOR LUCK WESTF GER 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Welt Power / Woronow
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elżbieta Mallert
K015442 DE441411981408
72.

81

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
73.

137

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
74.

6

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
75.

39

FOR CANTO BRAK POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
76.

185

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament
M: Genua
O: Katarzyna Malecka
B: Mańczuk Tomasz
brak
77.

74

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
78.

181

GENGHIS KHAN HANN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dancier
M: World Dream
O: Zofia Czwojdrak
B: DE
K019044
79.

204

GLORIA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Hickstead / Hamlet
M: U Cascada / Cassini I
O: Marcin Pakuła
B:
K024858 DE421000549114
80.

17

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
81.

79

GOLDQUIDAME L BRAK POL 2012 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
82.

71

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
83.

58

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
84.

94

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
O: Michałówka Sp. z o. o.
B: J.H.M. Evers
K023225 528003201100163
85.

51

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K025164 616009610033513
86.

25

GRECJA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wesolek
M: Gracja
O: Mateusz Kicinski
B: Andrys Tadeusz
brak POL 013 68 00147 08
87.

49

GRETA BRAK POL 2014 Klacz siwa F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
88.

146

GREY GRANNUS KWPN NLD 2011 Wałach siwa F: CAMPBELL
M: BUBALA
O: MARIUSZ GROMADA
B: J. R. VLOT
K018696
89.

135

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa F: Grand Master
M: Czumen K
O: Rafał Kiernikowski
B: Mirosław Tomikowski
brak
90.

42

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
91.

117

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
92.

50

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
93.

125

HERR CATOO WALK POL 2014 Wałach gniada F: Catoo
M: Himera
O: Marcin Matelski
B: Marcin Matelski
K026546
94.

161

HILIN RIVERDANCE RJT Welsh Pony GBR 2007 Wałach jelena/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: RJT Sp. z o. o.
B:
brak
95.

120

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus
M: Highvellya
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
96.

41

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
97.

35

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
98.

158

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun
M: Hulja
O: Katarzyna Malecka
B: Zielński Zbigniew
brak
99.

38

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
100.

54

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
101.

126

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: Michał Buzała
B:
K025245 528003201309097
102.

176

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
103.

101

ISQA SP POL 2009 Klacz gniada F: Drop
M: Energia
O: Roksana oczki
B: Stelmaszczyk monika
Brak
104.

85

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop
M: Euforie
O: Andrzej Jaremko
B: .
K018465
105.

69

JAMBO KWPN POL 2014 Wałach gniada F: I’m Special de Muze
M: Irco Mena
O: Gabriela Biedka
B: Holandia
Brak
106.

134

JANKES SP POL 2014 Wałach gniada F: Clavius
M: Drawid
O: Rafał Kiernikowski
B: Artur Cap
brak
107.

66

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728 616006590203412
108.

160

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler- Korban
K010873 POL009670056106
109.

149

JOHNNY - POL 2000 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
110.

199

Joyride F:
M:
O:
B:
111.

118

JULISZ CEZAR SP POL 2006 Wałach gniada F: na
M: na
O: Jacek Mateja
B: na
none
112.

106

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Ząbrsko górne
brak
113.

80

K- TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Chaber
M: Ważna
O: Adrianna Siuda
B: Waldemar Olech
K024176
114.

32

KAIR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant
M: Kiria
O: Nikola Góralska
B: Płóciennik Stanisław
Brak 616009640071614
115.

155

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan stołowski
B:
brak
116.

28

KAŚKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto
M: Lady
O: Wiktoria Woźniak
B: brak
brak
117.

164

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Casteleside Tigue
M: Hollbrook Ash
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Paddy Reilly
brak S3-3720004100015899
118.

166

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
119.

138

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L/
M: Kaoma/
O: Martyna i Michał Popkowscy
B: Witalis Ptaszek
brak
120.

37

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son
M: Landmina
O: Weronika Siwińska
B: Piotr Wilczewski
Brak
121.

83

LA COSTA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Larimar
M: Calippo
O: Borys Kramer
B: Niemcy
brak
122.

115

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
K016253 POL009640011509
123.

189

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
124.

84

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
125.

87

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
126.

20

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Paweł Pawlak
B: ZG Duysens- Mulder-Saul
Brak DE431316701205
127.

15

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
128.

140

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
K025828 DE421000324408
129.

174

LIRADO HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
130.

169

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
131.

30

LITTLE TANZER TRAK GER 2012 Wałach kasztanowata F: Editorial / Connery
M: Thalia / Hoftanzer
O: Agnieszka Janowiak
B: Karl-Heinz Schulenburg
K024459 DE409090405712
132.

31

LORA SP POL 2007 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Daria Kwiatkowska
B:
brak
133.

152

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
134.

173

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Orczyk
B: nn
brak
135.

57

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
136.

193

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
137.

16

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
138.

91

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
brak
139.

132

NOMEN SP POL 2012 Ogier izabelowata F: -
M: -
O: Antoni Czyż
B: -
Brak
140.

109

P-LUSI BRAK POL 2011 Klacz gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
141.

122

PASJONAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Taede fan't Kolkenlan
M: Pianela
O: Maciej Olek
B: Sławomir Łukaszewski
brak
142.

67

PEGAZ Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kara F: Endemit
M: Pola
O: Lucyna Dziamska
B: brak
brak
143.

141

PENGO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Piroga / Czynel
O: Nicoletta Walkowiak
B:
K015203 POL007611115204
144.

150

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
145.

139

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308 K014101
146.

104

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
147.

114

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
148.

73

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
149.

72

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
O:
B:
K025187 DE431310351012
150.

190

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911 105OG19
151.

200

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender /
M: Carmaniola / Calido-Wether
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
brak
152.

188

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
153.

128

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
154.

77

ROMEO DES VAUX SF FRA 2013 Ogier kasztanowata F: Qredo de Paulstra
M: Gloria de Vaux
O: Katarzyna Szun Borys Kramer
B: Francja
brak
155.

119

RUDE SUNSHINE SP POL 2005 Klacz skarogniada F:
M:
O:
B:
Brak
156.

24

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini
M: Segata
O: Fortuniak Paweł
B: Sekuła
K022490
157.

184

SARA KUC POL 2010 Klacz kara F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
158.

179

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
159.

36

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit /
M: Samba /
O: Magdalena Brychczyńska
B:
brak
160.

98

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
161.

56

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus / Placido / Animo
M: Siena
O: Wojciechowicz
B: *
brak
162.

78

T.GOLD QUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 056015Z55850113
163.

130

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
164.

63

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest Pony NED 2013 Ogier gniada/kuc: F: Vivenne's Vision Freedom / Hadin
M: She Elah / Oleander
O: Magdalena Hałas
B:
K026254 528018020131036
165.

70

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
166.

7

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
167.

47

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
168.

93

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
169.

99

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Coriano As
M: Wangara
O: Weronika Jęchorek
B: sk Racot
.
170.

45

WANILIA Wielkoposka POL 2012 Klacz siwa/169 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: GA Lidia Wożniczka
K025711 616007610108412
171.

5

WASYL Hucuł POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif
M: Warta
O: Mateusz Hofman
B: Mariusz Chojnacki
Brak 616012610204312
172.

177

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: Stadnina koni Wapno
B: Gospodarstwo rolne wienc-rol sp. Z.o.o.
Brak
173.

27

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616 009 69 00135 12
174.

163

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten
M: Wiki
O: Paulina Wachowiak
B: Filipek Zofia
KO25825 616007600208313
175.

97

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacińska
B:
brak
176.

18

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
177.

53

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
178.

111

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
LADY TDE (115)
2018-10-20
11
2018-10-20
3
100
2018-10-20
27
2018-10-20
18
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (35)
2018-10-20
39
2018-10-20
29
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (61)
2018-10-20
54
2018-10-20
1
Antkowiak Zuzanna
K.J. Equarius
JOHNNY (149)
2018-10-20
2018-10-20
3
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-10-20
GRETA (49)
2018-10-20
35
2018-10-20
LIRADO (174)
2018-10-20
2018-10-20
49
Bednarz Edyta
Kj Michałówka
ARIZONA (100)
2018-10-20
14
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (138)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Biedka Gabriela
bkp
JAMBO (69)
2018-10-20
2018-10-20
41
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (89)
2018-10-20
7
2018-10-20
21
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-10-20
46
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (144)
2018-10-20
51
2018-10-20
51
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
REWERS (128)
2018-10-20
33
2018-10-20
9
BENEFIS (129)
2018-10-20
2
100
2018-10-20
8
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-10-20
1
2018-10-20
16
Bruska Julia
Delta Biedrusko
MIĘTUS (57)
2018-10-20
23
2018-10-20
1
Brychczyńska Alicja
KJ Ranczo Kołata
SING (36)
2018-10-20
28
2018-10-20
Bukczyńska Jagoda
KS GRAND HORSE
P-LUSI (109)
2018-10-20
29
2018-10-20
23
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
PRINCESSA (104)
2018-10-20
2018-10-20
23
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (98)
2018-10-20
3
2018-10-20
Buzała Maria
KJ Dilmar Kobylarnia
IROS (126)
2018-10-20
1
2018-10-20
14
BARTONIA (127)
2018-10-20
2018-10-20
1
2018-10-20
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
CAVALDOS (136)
2018-10-20
23
2018-10-20
32
2018-10-20
Charadnik Vitalii
bpk
Joyride (199)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-20
13
2018-10-20
2
150
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
TAJFUN (130)
2018-10-20
6
2018-10-20
23
BRANDON (131)
2018-10-20
1
2018-10-20
65
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2018-10-20
2018-10-20
47
Czyż Aleksandra
brak
2018-10-20
10
2018-10-20
1
Dąbrowska Marta
bpk
LAMARCK (189)
2018-10-20
8
QUESTA (190)
2018-10-20
5
2018-10-20
1
2018-10-20
1
2018-10-20
20
Dąbrowska Zuzanna
Kj Podkowa Gruszczyn
LEON (15)
2018-10-20
2018-10-20
2
Danielewicz Anna
bpk
2018-10-20
11
2018-10-20
30
HINGIS (120)
2018-10-20
31
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (58)
2018-10-20
39
2018-10-20
1
Derezińska Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-10-20
25
Desailly-Markowska Charlotte
bez klubu
WENTO (27)
2018-10-20
60
Dolińska Dagmara
KJ Złoty Rubin
2018-10-20
2018-10-20
23
CORTINA (180)
2018-10-20
17
2018-10-20
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHANEL (167)
2018-10-20
49
2018-10-20
19
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-10-20
21
2018-10-20
23
Dukarska Wiktoria
bpk
LAMPART (84)
2018-10-20
21
2018-10-20
Dziamska Alina
ABRASIVES GROUP
PEGAZ (67)
2018-10-20
2018-10-20
26
Foligowska Karolina
bpk
NIWA (91)
2018-10-20
7
2018-10-20
22
Frąckowiak Piotr
bpk
DARLA (142)
2018-10-20
42
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (150)
2018-10-20
11
2018-10-20
23
Frandzelski Marcin
Bez przynależności klubowej
POKER (139)
2018-10-20
4
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (176)
2018-10-20
12
2018-10-20
22
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (88)
2018-10-20
6
2018-10-20
1
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (137)
2018-10-20
28
2018-10-20
17
Góralska Nikola
Bpk
KAIR (32)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
WANILIA (45)
2018-10-20
9
2018-10-20
1
Gromada Mariusz
,,MARKLIN TUREK
2018-10-20
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
CONGO AK (110)
2018-10-20
1
2018-10-20
63
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (53)
2018-10-20
1
2018-10-20
4
Halladin Julia
BPK
JULY (106)
2018-10-20
22
2018-10-20
18
2018-10-20
7
2018-10-20
23
Hemmerling Julia
Kj Agro-handel Śrem
2018-10-20
1
2018-10-20
24
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
6
2018-10-20
5
2018-10-20
7
2018-10-20
1
WELLA (177)
2018-10-20
2018-10-20
30
ALISTER (178)
2018-10-20
3
2018-10-20
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
19
2018-10-20
3
DENIS (112)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
200
Janowiak Eliza
KJ Abrasives Group
2018-10-20
26
2018-10-20
28
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2018-10-20
23
2018-10-20
25
Jaworska Antonina
bpk
2018-10-20
24
2018-10-20
27
2018-10-20
12
2018-10-20
29
Jęchorek Weronika
Kj Michałówka
WANGA (99)
2018-10-20
42
2018-10-20
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-20
25
2018-10-20
50
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2018-10-20
2
2018-10-20
Kaczmarek Katarzyna
bpk
2018-10-20
1
2018-10-20
18
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (31)
2018-10-20
34
2018-10-20
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-20
23
2018-10-20
31
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (29)
2018-10-20
13
2018-10-20
Kaźmierczak Marta
bpk
PASJONAT (122)
2018-10-20
1
2018-10-20
13
Kicińska Sara
bez klubu
GRECJA (25)
2018-10-20
7
Klepaczko Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
ARNIKA (156)
2018-10-20
1
2018-10-20
64
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
ALEXANDER (143)
2018-10-20
34
2018-10-20
1
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
LION FLY (140)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
19
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
MARIHUANA (152)
2018-10-20
3
50
2018-10-20
10
2018-10-20
6
2018-10-20
16
Koper Ewa
bpk
2018-10-20
2018-10-20
35
2018-10-20
48
Kopras Marek
KJ Kopras
2018-10-20
2018-10-20
15
2018-10-20
2018-10-20
19
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-10-20
54
2018-10-20
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-10-20
9
Kowalczyk Mateusz
BPK - WIE
2018-10-20
23
2018-10-20
21
EMO (171)
2018-10-20
10
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
QUERIDA (72)
2018-10-20
13
2018-10-20
5
QUATRO (73)
2018-10-20
12
2018-10-20
1
2018-10-20
20
2018-10-20
5
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
2018-10-20
11
2018-10-20
1
2018-10-20
15
2018-10-20
12
2018-10-20
4
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (60)
2018-10-20
1
2018-10-20
33
Kucharska Alicja
RANCHO- POZNAŃ
BEL DIOR (157)
2018-10-20
32
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (145)
2018-10-20
4
2018-10-20
23
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (81)
2018-10-20
2
2018-10-20
17
Kurek Kinga
Harmony Club
ANKA (198)
2018-10-20
23
2018-10-20
16
Luboński Karol
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (82)
2018-10-20
2018-10-20
5
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (116)
2018-10-20
16
2018-10-20
5
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
KARINKA (155)
2018-10-20
1
2018-10-20
9
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-10-20
26
2018-10-20
23
Marcinów Urszula
bez przynależności klubowej
KAŚKA (28)
2018-10-20
29
2018-10-20
19
2018-10-20
Mateja Maksymilian
bpk
2018-10-20
1
2018-10-20
40
2018-10-20
2018-10-20
1
2018-10-20
10
2018-10-20
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
BIANCA W (123)
2018-10-20
CERVANTES (124)
2018-10-20
30
2018-10-20
15
2018-10-20
42
2018-10-20
19
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (120)
2018-10-20
1
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
CZANOS (44)
2018-10-20
14
2018-10-20
1
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-10-20
26
2018-10-20
1
300
Modzelewska Justyna
Stajnia Rusin
2018-10-20
5
2018-10-20
32
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
2018-10-20
43
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (54)
2018-10-20
20
2018-10-20
6
Nowacki Michał
Racocki KJ
NOMEN (132)
2018-10-20
39
2018-10-20
Nowak Magdalena
RANCHO- POZNAŃ
GENERAŁ (185)
2018-10-20
57
2018-10-20
Oczki Roksana
BPK
ISQA (101)
2018-10-20
17
2018-10-20
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
DEJLOU (102)
2018-10-20
18
2018-10-20
BERANG (103)
2018-10-20
2018-10-20
45
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (173)
2018-10-20
2018-10-20
5
Orłowska Zofia
Brak
2018-10-20
58
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (197)
2018-10-20
2018-10-20
Ostańska Cybulska Dominika
KJ Michałówka
2018-10-20
2018-10-20
Pakula Marcin
POL
CICERO Z (202)
2018-10-20
19
Diadento (203)
2018-10-20
5
GLORIA (204)
2018-10-20
23
2018-10-20
23
Pawlak Nicole
Kj Rancho Poznań
2018-10-20
8
2018-10-20
7
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (71)
2018-10-20
14
2018-10-20
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-10-20
1
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (7)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
JANKES (134)
2018-10-20
2018-10-20
55
HARDY (135)
2018-10-20
2018-10-20
62
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
CUBA (183)
2018-10-20
50
2018-10-20
Popiołkiewicz Joanna
SJ Baborówko
DAKINI (151)
2018-10-20
1
2018-10-20
53
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-10-20
8
2018-10-20
23
2018-10-20
ESTLIO (95)
2018-10-20
36
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-10-20
51
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-10-20
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (43)
2018-10-20
34
2018-10-20
22
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-10-20
23
2018-10-20
42
2018-10-20
2018-10-20
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (108)
2018-10-20
56
2018-10-20
Rybakowska Malgorzata
bez klubu
ERKAN (26)
2018-10-20
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
MILUNIA (193)
2018-10-20
4
2018-10-20
4
Siuda Adrianna
Harmony Club
2018-10-20
33
2018-10-20
23
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (59)
2018-10-20
1
Siwińska Weronika
Brak
2018-10-20
1
2018-10-20
59
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-10-20
1
2018-10-20
66
Skrzypczak Klaudia
Delta Biedrusko
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Skrzypkowiak Wiktoria
bpk
2018-10-20
Sobczak Julia
RANCHO- POZNAŃ
HORTA (158)
2018-10-20
9
2018-10-20
1
Sprenger Laura
RANCHO- POZNAŃ
BEL DIOR (157)
2018-10-20
44
Szczepaniak Michalina
Rancho- Poznań
BAKARA (154)
2018-10-20
1
2018-10-20
53
Szczerbal Julia
bez klubu
ERKAN (26)
2018-10-20
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2018-10-20
31
2018-10-20
23
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (38)
2018-10-20
24
2018-10-20
1
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (50)
2018-10-20
20
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
WERONA (163)
2018-10-20
2018-10-20
Walkiewicz Wiktoria
Racocki Klub Jeździecki
SESILA G (179)
2018-10-20
23
2018-10-20
23
Walkowiak Nicoletta
brak
PENGO (141)
2018-10-20
42
Wandzel Maria
brak
2018-10-20
61
2018-10-20
Warzywoda Antonina
bpk
BEZA (62)
2018-10-20
2018-10-20
38
Weigt Agata
Racocki KJ
2018-10-20
2018-10-20
1
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (188)
2018-10-20
23
2018-10-20
Wicenty Joanna
-
WASYL (5)
2018-10-20
8
2018-10-20
37
2018-10-20
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (18)
2018-10-20
52
2018-10-20
Wieloch Michał
RANCHO- POZNAŃ
AISZA (14)
2018-10-20
2018-10-20
Włoch Joachim
bpk
SARA (184)
2018-10-20
8
2018-10-20
2018-10-20
28
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (56)
2018-10-20
1
2018-10-20
1
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
DIVA (147)
2018-10-20
42
2018-10-20
42
CORDESSO (148)
2018-10-20
19
2018-10-20
39
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (23)
2018-10-20
15
SALMIN (24)
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
2018-10-20
5
Zmuda Zuzanna
LKS Cwał Poznań
2018-10-20
9
2018-10-20
42
2018-10-20
1
Zobel Marcelina
LZS Lech Gniezno
2018-10-20
2
2018-10-20
36

Number of Riders: 145

Number of Horses: 178

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl