Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:19:55
2018-09-27 23:37:13
Łukasz Wylęga LEO-B
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:19:57
2018-09-27 23:33:44
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 13R/C1/135 cm/Konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:19:59
2018-09-27 23:33:12
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:00
2018-09-27 23:28:57
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:02
2018-09-27 23:28:19
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 4T/MINI LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:04
2018-09-27 18:55:37
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:06
2018-09-27 18:55:18
Beata Szuber FORT
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:09
2018-09-27 18:52:41
Beata Szuber COMETA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:11
2018-09-27 18:52:19
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:12
2018-09-27 18:49:55
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:14
2018-09-27 18:49:38
Clothilde Curnis C-COS-AS
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:15
2018-09-27 18:23:17
Aleksandra Stempniewicz EMPATIA L
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/MINI LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:17
2018-09-27 15:29:56
Seweryn Murdzia CORINA-N
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:18
2018-09-27 14:55:45
Mariusz Lempert DIMROY
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:20
2018-09-27 13:46:23
Natalia Stawiarska LINDA
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:22
2018-09-27 13:26:37
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:23
2018-09-27 13:26:07
Sylwia Podsiadło FOXY KNOXY
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:26
2018-09-27 13:24:41
Małgorzata Kieszniewska FOXY KNOXY
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:27
2018-09-27 10:37:19
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 4T/MINI LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:29
2018-09-27 10:35:44
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 4T/MINI LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:30
2018-09-27 09:47:35
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:34
2018-09-27 09:47:10
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:37
2018-09-27 09:22:32
Iga Tokarska DISCOVERY
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:56:55
2018-09-27 08:03:25
Marika Iwanek AMSTERDAM M
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:54:32
2018-09-26 22:19:56
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:52:53
2018-09-26 21:25:21
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/MINI LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:51:11
2018-09-26 21:06:26
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 2x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 08:50:43
2018-09-26 21:05:40
Tomasz Gałczyński ESCADO
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:58:38
2018-09-26 21:05:05
Tomasz Gałczyński LE COU COU
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:52:25
2018-09-26 19:54:53
Szymon Stasiak DEMETER
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:52:04
2018-09-26 16:51:48
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 7R/LL/90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:51:32
2018-09-26 16:51:04
Jakub Chwiłkowski ORLANDO
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:50:38
2018-09-26 16:30:54
Patrycja Biernacka RATINO
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:47:49
2018-09-26 15:47:08
Kamil Grzelczyk HOPKINS
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:45:55
2018-09-26 15:46:44
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:02:44
2018-09-25 22:30:49
Lena Matusiak SATURN
  • 2x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:00:59
2018-09-25 22:23:53
Jakub Chwiłkowski ORLANDO
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:58:24
2018-09-25 21:40:04
Anna Stasiak TIBERIUS IMPERIAL
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 13R/C1/135 cm/Konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:57:54
2018-09-25 21:39:24
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 13R/C1/135 cm/Konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:57:31
2018-09-25 21:38:56
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:56:33
2018-09-25 17:15:46
Marek Strzyż CASH S
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:55:11
2018-09-25 17:15:08
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:54:51
2018-09-25 14:35:37
Seweryn Murdzia QUIVISTO
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:45:29
2018-09-25 13:55:54
Karolina Urbaniak MANTY( MARLEY)
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:41:43
2018-09-25 13:36:08
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:40:40
2018-09-25 13:35:41
Pola Rynowiecka DOLMET MILKA
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:49:11
2018-09-25 13:30:41
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:48:25
2018-09-25 13:08:18
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 7R/LL/90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:47:55
2018-09-25 11:14:48
Wiktoria Szymkowicz DONATELLA Q
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:39:44
2018-09-25 11:13:35
Gabriela Szura WELA
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:37:20
2018-09-25 11:12:54
Kamil Maziarz JUSTE MILIEU
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:35:54
2018-09-25 11:11:55
Justyna Kurek MAVERICK
  • 2x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:35:26
2018-09-24 22:17:42
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:35:06
2018-09-24 18:37:56
Julia Garstka LIZA
  • 2x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:27:33
2018-09-24 16:19:30
Marcin Kryjom LIZBONA
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:21:04
2018-09-24 16:03:50
Zosia Plewińska ELTON
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:19:20
2018-09-24 15:42:45
Gabrysia Kierzynka EMANCJA
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:09:35
2018-09-24 14:20:36
Damian Ostręga QUICK STAR'S LORD
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:06:47
2018-09-24 14:19:58
Damian Ostręga DONAU
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:05:53
2018-09-24 14:19:11
Damian Ostręga CONSTANTIA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:02:39
2018-09-24 14:11:52
Damian Ostręga BISCAYA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:59:29
2018-09-24 10:38:14
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:58:51
2018-09-24 10:37:31
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:57:10
2018-09-24 09:15:14
Anita Powolna LAWINA
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:54:14
2018-09-24 08:15:07
Patrycja Skiba NIKOZJA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:53:17
2018-09-24 08:14:38
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:52:07
2018-09-23 22:08:12
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:51:17
2018-09-23 22:07:57
Julia Szmuc ICE COFFEE
  • 2x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:52:13
2018-09-23 20:47:14
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:51:15
2018-09-23 19:27:27
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:50:41
2018-09-23 15:48:24
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:49:59
2018-09-23 08:46:24
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:48:41
2018-09-22 19:02:29
Kinga Szczotka KRISTIANO GL
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:48:07
2018-09-22 09:26:36
Natalia Maraszek HACONA K
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:38
2018-09-22 09:26:12
Marcin Czerwiński HACONA K
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:40
2018-09-22 09:25:39
Marcin Czerwiński ASYRIA J
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 22:44:46
2018-09-21 20:38:35
Patrycja Kołodziej BAILANDO
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:43:39
2018-09-21 20:03:37
Julia Szut EWEREST N
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:41:25
2018-09-21 18:42:40
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:41:08
2018-09-21 15:23:30
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:40:46
2018-09-21 12:22:02
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:39:29
2018-09-20 15:30:44
Marta Wejfel BIANKA
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 21:36:54
2018-09-18 17:29:41
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 17:24:45
2018-09-15 12:39:01
Karolina Kempa HABRA
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 16:59:15
2018-09-15 08:23:19
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 13R/C1/135 cm/Konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 16:58:51
2018-09-14 10:50:16
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 16:58:16
2018-09-14 10:49:21
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:42
2018-09-12 10:48:58
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 22:58:49
2018-09-11 17:50:34
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/LL/90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 22:58:02
2018-09-11 16:56:45
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:44
2018-09-10 16:41:02
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:53:56
2018-09-08 22:06:20
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:53:10
2018-09-08 22:04:56
Karolina Godoś ROZKOSZ
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:50:42
2018-09-08 21:55:50
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:49:51
2018-09-08 21:49:45
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:49:28
2018-09-08 21:47:21
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 12:49:01
2018-09-07 23:35:26
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:31:51
2018-09-06 11:42:41
Sara Wróbel CHARLOTA
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 5T/MINI LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 09:05:04
2018-09-02 14:07:41
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 13R/C1/135 cm/Konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:46:16
2018-08-30 14:44:39
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P1/115 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 115 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy (nie zaliczany do pucharu), art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:43:50
2018-08-29 14:24:06
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:42:45
2018-08-29 14:23:41
Natalia Maraszek ASYRIA J
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:21:02
2018-08-27 19:57:50
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 12R/N1/125 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 125 cm)
  • 1x 13R/C1/135 cm/Konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 15:20:46
2018-08-27 08:16:32
Anita Powolna KOLIBER
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Biernacka Patrycja Tuszyński KJ Garbówek
S
O020916
3. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
4. Bryk Martyna KJ Equiteam
S
O012639
5. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
brak
6. Curnis Clothilde KJ Bachmat
S
Brak
7. Czerwiński Marcin bpk
S
brak
8. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
9. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
10. Garstka Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
brak
11. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
12. Grzelczyk Kamil bpk
S
O009181
13. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
14. Jerzyk Żaneta KJ Korys Przygorzele
S
O034007
15. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1997 (MJ.)
O023514
16. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
17. Kempa Karolina Sokołowski Team
2005 (JM.)
brak
18. Kierzynka Gabrysia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
19. Kieszniewska Małgorzata Klub Jeździecki EQUITEAM
S
brak
20. Kołodziej Patrycja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O006878
21. Kryjom Marcin KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O048573
22. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
23. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
24. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
25. Kurek Justyna bpk
S
brak
26. Lempert Mariusz brak
S
brak
27. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
28. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
29. Matusiak Lena bpk
1997 (MJ.)
brak
30. Maziarz Kamil bpk
2000 (J.)
O040010
31. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
32. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
33. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
34. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
35. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
36. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
37. Plewińska Zosia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
brak
38. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
39. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
40. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
41. Powolna Anita KJ Champion
S
O008582
42. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
43. Przewdzięk Jakub bpk
2005 (JM.)
brak
44. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
45. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
46. Skiba Patrycja bpk
2003 (JM.)
O036349
47. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
48. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
49. Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
50. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
51. Stawiarska Natalia bpk
2004 (JM.)
brak
52. Stempniewicz Aleksandra bpk
S
brak
53. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
54. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
55. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O034032
56. Szmuc Julia KJ Pegaz Chwałowice
2001 (J.)
O028522
57. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (JM.)
O028523
58. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
59. Szura Gabriela bpk
2006 (JM.)
brak
60. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (J.)
O027573
61. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
62. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
63. Urbaniak Karolina Stajnia Pasja Rakowice
2005 (JM.)
brak
64. Wejfel Marta Ranczo Bobrowniki
2004 (JM.)
brak
65. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O045616
66. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
67. Wróbel Sara bpk
2001 (J.)
O034362
68. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
69. Wylęga Julia bpk
2007 (Mł.)
brak
70. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
71. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
72. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
73. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

AMSTERDAM M SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Afryka / Fanimo
O: Karolina Lis, Paweł Muszyński
B: SK Moszna
K025079 POL009690058306
2.

104

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa F: Konkret 2 /
M: Aguaja / Sapiecha
O: Dorota Puchała
B: Waldemar Skonieczny
K026206 616009520025414
3.

93

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
4.

42

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
O: Patrycja Skiba
B: Bogna Hupa
K023615 6160761402210
5.

15

ASYRIA J MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/163 F: Łyskacz /
M: Ascania /
O: Natalia Maraszek
B: Mirosław Kaczor
brak POL006590315504
6.

11

BAILANDO SP POL 2010 Wałach kara/174 F: Salazar / Elmero
M: Bardsey / Cottonclub
O: Patrycja Kołodziej
B: Stanisława Głąbicka
K016896 616009610219010
7.

30

BIANKA POL 2011 Klacz gniada/156 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bożena Wejfel
B: Bożena Wejfel
brak
8.

47

BISCAYA HOL BEL 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B: SOFINO S. C.
K019799 DE421000407209
9.

106

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quida De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K017329 DE421000147310 105GO04
10.

88

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
O: Łukasz Wylęga
B: Janina Glazer
brak
11.

94

C-COS-AS SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Corofini
M: Gere
O: Clothilde Curnis
B: Kalinowski
Brak
12.

36

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
13.

19

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
14.

8

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Aleksandra Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
15.

86

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
16.

61

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
17.

17

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Liberatto P /
M: Chanel / Grando
O: Justyna Wróbel
B: Romualda Dolata
K020791 616009610056408
18.

41

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
O: Rafał Szmuc
B: Albers Jens
K011516 DE421000562908
19.

48

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
20.

107

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
21.

96

CORINA-N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
brak
22.

38

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
23.

89

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
24.

24

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
25.

101

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marika Iwanek
B: Nieznany
Brak 616999610218513
26.

29

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
27.

77

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
28.

97

DIMROY SP POL 2010 Wałach gniada/171cm F: Nimroy B
M: Dragonia
O: Mariusz Lempert
B: Mariusz Lempert
brak 616009610146810
29.

105

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kuc walijski
M: Dora/Vilnius
O: Iga Tokarska
B: Polska
Brak
30.

59

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o. o.
brak
31.

49

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
32.

21

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
O: Karolina Godoś
B: P. & A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
K018405 528003000811231 104PU77
33.

82

DUKE OF HOPE SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Corleo Lord L /
M: Garlanda /
O: Martyna Bryk
B: Mateusz Kożuch
K026263 616009540002912
34.

52

ELTON SP POL 2006 Wałach gniada F: Pigmalion /
M: Epifama /
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
brak
35.

51

EMANCJA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Lider /
M: Elistora /
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
brak
36.

95

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba /
O: Aleksandra Stempniewicz
B: Helena Beym
brak 616009610072613
37.

79

ESCADO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chacco Fly /
M: Eneida / Izyr
O: Marta Gryglak
B: Marta Gryglak
K021126 616009640044512
38.

34

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
39.

27

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
40.

45

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
41.

90

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
42.

100

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
O: Marta Trela
B: Anita Lund og Maria Robertz
brak
43.

37

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
44.

20

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811 106DC88
45.

72

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus /
M: Georgia / Bajou Du Rouet
O:
B:
K025158 616009640026811
46.

28

HABRA WLKP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Moskit
M: Haska /
O: Sławomir Sokołowski
B: Piotr Kotecki
brak POL007610164905
47.

13

HACONA K SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/168 F: Contender Son / Calypso II
M: Haga / Arnold
O: Natalia Maraszek
B: Natalia Maraszek
K018081 POL009611079801
48.

73

HOPKINS SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O:
B:
K019464 616009640037811
49.

40

ICE COFFEE WLKP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Conus B /
M: Izera / Caretino K
O: Rafał Szmuc
B: Lucjan Hilla
K017291 616007690050010
50.

57

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
O: Katarzyna Kasprzak
B: Krzysztof Ferenstein
K006462 POL009600086199
51.

46

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam De Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
52.

1

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Beata Powolna
B: Antoni Chłapowski
K008522 POL009640033603
53.

35

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
54.

33

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
55.

32

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Klaudia Jesion
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
56.

44

LAWINA SP POL 2012 Klacz siwa F: Benitol / Harwest
M: Latina / Pawlin
O: Anita Powolna
B: Dariusz Wróbel
brak 616009610006212
57.

78

LE COU COU WESTF GER 2009 Klacz kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Aleksandra Skąpska
B:
K018361 DE418182092009
58.

84

LEO-B SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cooton Club /
M: La Corrada / Corrado Son
O: Patrycja Pacyna
B: Jerzy Bartkowiak
K026369 616009610028712
59.

85

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
60.

98

LINDA Haflinger POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arat /
M: Lila /
O: Przemysła Bluz
B: Jerzy Podgórski
brak
61.

54

LIZA WLKP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Asceta /
M: Latorośl /
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
brak
62.

53

LIZBONA WLKP POL 2001 Klacz gniada F: Mangan / Magnes
M: Laszkari / Koropiec
O: Magdalena Wygrała
B: Józef Morawiec
K008635 POL007611018801
63.

81

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/174 F: Krepon /
M: Monarda /
O: Michał Przewdzięk
B: Mieczysław Rachuta
brak 616999610047509
64.

92

MANILA S Hanowerska GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic
M: Ronda
O: A. Schemelhaack
B: Niemcy
Brak
65.

14

MANTY( MARLEY) SP POL 2013 Klacz srokata F: Antek /
M: Mira /
O: Katarzyna Włodarczyk
B: Katarzyna Włodarczyk
brak
66.

56

MAVERICK SP POL 2014 Wałach kara F: Kiljan 38 /
M: MIrabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
brak
67.

102

NASTIA SP POL 2013 Klacz siwa F: Boliwar
M: Nobia
O: Marika Iwanek
B: T
Brak
68.

67

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
69.

43

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Oberon Du Moulin
M: Nitoloma / Concorde
O: Angelika Skiba
B: Krzysztof Tyszko
K015560 616009540044909
70.

68

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
71.

80

NUMERUS WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: La Gloria / Lancar III
O: Tomasz Gałczyński
B: Montis Sp. z o. o.
K025159 DE441411461312
72.

70

ORLANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tadeusz Wolarz
B:
brak
73.

65

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
74.

87

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
75.

55

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/176 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
76.

60

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
77.

76

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
78.

99

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
79.

16

QUI GIGI OLD GER 2006 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
80.

50

QUICK STAR'S LORD HOL GER 2012 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka / Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Anderas Kosicki
K024830 DE421000582112
81.

4

QUINTANA MAKL GER 2009 Klacz gniada F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
82.

64

QUIVISTO SP POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
83.

74

RATINO SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: La Voltaire / Voltaire
M: Roksana / Olimp
O: Patrycja Biernacka
B: Zbigniew Kowalewski
K010572 POL009600109506
84.

22

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
brak
85.

71

SATURN TS POL 2006 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Radosław Matusiak
B:
brak 616999592000406
86.

25

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
87.

26

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
88.

69

TIBERIUS IMPERIAL HOL GER 2008 Wałach gniada/182 F: Talkative / Fitzcarraldo
M: O-Charisma IM / Calato
O: Katarzyna Sadzka
B: Riedel Susanne
K024493 DE4211000131308
89.

39

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
90.

7

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
91.

103

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: Uppercut DS / Nonstop
M: Etopia Van Het Ruiterhof / Vancouver
O: Jagoda Wszędybył
B: Francesca Rossetto
K024711 056015Z55789012
92.

3

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
93.

18

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
94.

23

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
95.

58

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
O: Anetta Kucharska
B: Marzena Skrzypczak
brak
Rider Club
Competition
Prize
Godoś Karolina KJ Royal Opole
100
200
250
400
150
300
100
200
200
SUM:
1900.00
Grzelczyk Kamil bpk
350
SUM:
350.00
Iwanek Marika St. R&S Stables
150
SUM:
150.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
800
200
SUM:
1000.00
Murdzia Seweryn bpk
600
1000
800
SUM:
2400.00
Murdzia Seweryn bkp
400
SUM:
400.00
Nikolas Kaja bpk
100
SUM:
100.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
50
400
600
400
SUM:
1450.00
Perz Wiktoria bpk
250
SUM:
250.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
100
600
SUM:
700.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
300
SUM:
300.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
600
1000
SUM:
1600.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
350
SUM:
350.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (60)
2018-09-30
2
2018-09-30
7
Biernacka Patrycja
Tuszyński KJ Garbówek
RATINO (74)
2018-09-30
9
2018-09-30
5
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (36)
2018-09-29
15
2018-09-29
20
Bryk Martyna
KJ Equiteam
2018-09-29
6
2018-09-29
6
2018-09-29
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek Jeździecki Borowianka
ORLANDO (70)
2018-09-30
1
2018-09-30
6
Curnis Clothilde
KJ Bachmat
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
4
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Czerwiński Marcin
bpk
2018-09-30
1
2018-09-30
5
2018-09-30
17
2018-09-30
11
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (24)
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-30
2018-09-30
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-30
5
2018-09-29
7
2018-09-29
22
2018-09-30
8
2018-09-30
10
ESCADO (79)
2018-09-29
2
2018-09-29
4
NUMERUS (80)
2018-09-29
14
Garstka Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LIZA (54)
2018-09-30
2018-09-30
2
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-09-29
4
100
2018-09-29
4
200
2018-09-30
2
250
2018-09-30
12
2018-09-29
15
2018-09-29
4
400
2018-09-30
3
150
2018-09-30
3
300
2018-09-29
5
100
2018-09-29
5
200
2018-09-30
9
2018-09-30
5
200
ROZKOSZ (22)
2018-09-29
5
2018-09-29
2018-09-30
1
Grzelczyk Kamil
bpk
GREACE (72)
2018-09-30
12
2018-09-30
17
HOPKINS (73)
2018-09-30
1
350
2018-09-30
6
Iwanek Marika
St. R&S Stables
2018-09-29
3
150
2018-09-29
22
2018-09-30
20
2018-09-30
15
Jerzyk Żaneta
KJ Korys Przygorzele
TOPAZ (39)
2018-09-30
18
2018-09-30
16
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (32)
2018-09-29
23
2018-09-29
19
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (93)
2018-09-29
10
2018-09-29
25
Kempa Karolina
Sokołowski Team
HABRA (28)
2018-09-30
1
2018-09-30
12
Kierzynka Gabrysia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
EMANCJA (51)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Kieszniewska Małgorzata
Klub Jeździecki EQUITEAM
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2018-09-30
8
Kołodziej Patrycja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-09-29
9
2018-09-29
27
2018-09-30
2018-09-30
26
Kryjom Marcin
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LIZBONA (53)
2018-09-30
1
2018-09-30
9
Kubacka Dominika
bpk
2018-09-29
12
2018-09-29
11
2018-09-30
8
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (76)
2018-09-30
1
2018-09-30
5
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (89)
2018-09-29
11
2018-09-29
7
2018-09-30
6
2018-09-30
7
Kurek Justyna
bpk
2018-09-29
2018-09-29
4
2018-09-30
3
2018-09-30
Lempert Mariusz
brak
DIMROY (97)
2018-09-29
2018-09-29
8
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-09-29
2
800
2018-09-30
8
2018-09-29
10
2018-09-30
4
200
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2018-09-29
5
2018-09-29
10
2018-09-30
16
2018-09-30
9
Matusiak Lena
bpk
SATURN (71)
2018-09-29
2018-09-29
1
Maziarz Kamil
bpk
2018-09-29
5
2018-09-29
7
2018-09-30
3
2018-09-30
Murdzia Seweryn
bpk
2018-09-29
1
600
2018-09-29
1
1000
2018-09-30
8
2018-09-30
2
800
Murdzia Seweryn
bkp
2018-09-29
6
2018-09-30
4
400
Murdzia Seweryn
bpk
2018-09-29
2
2018-09-29
2018-09-30
8
2018-09-30
11
2018-09-29
8
2018-09-29
21
2018-09-30
2
2018-09-30
13
Nikolas Kaja
bpk
2018-09-29
19
2018-09-29
7
2018-09-30
4
100
2018-09-30
15
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BISCAYA (47)
2018-09-29
5
50
2018-09-29
21
2018-09-29
9
2018-09-29
12
2018-09-30
6
2018-09-30
14
DONAU (49)
2018-09-29
2
400
2018-09-29
3
600
2018-09-30
2
400
2018-09-30
11
2018-09-29
9
2018-09-29
9
BOCCACCIO (106)
2018-09-30
6
2018-09-30
10
2018-09-30
13
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (37)
2018-09-29
2
250
2018-09-29
11
2018-09-30
3
2018-09-30
6
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-09-29
14
2018-09-29
8
2018-09-30
5
100
2018-09-30
3
600
2018-09-29
2
2018-09-29
20
2018-09-30
1
2018-09-30
22
Plewińska Zosia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
ELTON (52)
2018-09-30
1
2018-09-30
7
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2018-09-29
4
2018-09-29
1
2018-09-30
4
2018-09-30
12
2018-09-29
3
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
2018-09-29
13
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
12
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
NASTIA (102)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
15
2018-09-30
9
Powolna Anita
KJ Champion
2018-09-29
5
2018-09-29
1
LAWINA (44)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-09-29
8
2018-09-29
11
2018-09-30
13
2018-09-30
7
Przewdzięk Jakub
bpk
MAJA (81)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Sacherski Dawid
bkp
2018-09-29
15
2018-09-29
14
2018-09-30
15
2018-09-30
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-09-30
Skiba Patrycja
bpk
2018-09-29
8
2018-09-29
NIKOZJA (43)
2018-09-29
16
2018-09-29
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-09-29
3
300
2018-09-29
10
2018-09-30
14
2018-09-30
10
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-09-30
19
2018-09-30
1
NILUS (68)
2018-09-30
1
600
2018-09-30
1
1000
Stasiak Szymon
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
DEMETER (77)
2018-09-30
21
2018-09-30
2
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (87)
2018-09-30
3
2018-09-30
17
Stawiarska Natalia
bpk
LINDA (98)
2018-09-29
13
2018-09-29
1
Stempniewicz Aleksandra
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
16
2018-09-30
1
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
OTELLO (65)
2018-09-29
17
2018-09-29
13
2018-09-30
11
2018-09-30
11
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-09-29
3
2018-09-29
13
2018-09-30
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-09-29
6
2018-09-29
2018-09-30
7
2018-09-30
Szmuc Julia
KJ Pegaz Chwałowice
2018-09-30
2
2018-09-30
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
CITIZEN (41)
2018-09-30
13
2018-09-30
25
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (90)
2018-09-29
7
2018-09-30
7
2018-09-29
6
2018-09-29
17
2018-09-30
15
2018-09-30
8
Szura Gabriela
bpk
WELA (58)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2018-09-30
14
2018-09-30
7
Szymkowicz Wiktoria
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
3
2018-09-30
6
2018-09-30
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (29)
2018-09-29
26
2018-09-29
18
2018-09-30
23
2018-09-30
4
DISCOVERY (105)
2018-09-29
7
2018-09-29
2018-09-29
9
Urbaniak Karolina
Stajnia Pasja Rakowice
2018-09-29
1
2018-09-29
Wejfel Marta
Ranczo Bobrowniki
BIANKA (30)
2018-09-29
13
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
ROZKOSZ (22)
2018-09-30
12
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (45)
2018-09-29
1
350
2018-09-29
16
KAMIRA (46)
2018-09-29
18
Wróbel Sara
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
2
2018-09-30
14
2018-09-30
10
2018-09-30
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-09-29
4
2018-09-29
12
2018-09-30
4
2018-09-30
24
AQUARIUS (104)
2018-09-29
8
2018-09-29
13
2018-09-30
2018-09-30
10
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (88)
2018-09-30
5
2018-09-30
Wylęga Łukasz
KJ Jumping Team Brynica
LEO-B (84)
2018-09-30
9
2018-09-30
14
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2018-09-30
9
CEZANE (86)
2018-09-30
12
2018-09-30
10
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-09-29
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-09-29
24
2018-09-29
6
2018-09-30
5
50
2018-09-30
11

Number of Riders: 73

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 11 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl