Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i konkursy towarzyskie
Biskupiec, 15-16 września 2018 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:23:03
2018-09-13 17:19:54
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:23:00
2018-09-13 15:40:32
Dorota Gębicka NATIONS CUP
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:22:58
2018-09-13 15:39:30
Piotr Gębicki CHRISTO
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:22:54
2018-09-13 15:38:48
Malwina Kozań KAMELOT
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 15:20:16
2018-09-13 12:55:22
Martyna Rynkiewicz NIRMETTE
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 15:20:14
2018-09-13 12:54:57
Martyna Rynkiewicz NELA
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 15:20:12
2018-09-13 08:29:17
Maja Drobny GANGES
  • 1x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:05
2018-09-12 21:49:30
Anna Piotrowska VOLF
  • 1x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:22:52
2018-09-12 21:38:05
Maria Syrowska HONDA J
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:10
2018-09-12 20:22:19
Agnieszka Kot - Sendlewska OSTRÓŻKA
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:12
2018-09-12 20:04:30
Krzysztofa Wieczerzak OSTRÓŻKA
  • 1x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:14
2018-09-12 19:52:41
Zuzanna Ciecholewska DASSILIO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:16
2018-09-12 19:51:56
Zuzanna Ciecholewska CIVIS
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:18
2018-09-12 18:12:17
Martyna Sochocka CZAKO
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:20:19
2018-09-12 13:54:03
Piotr Koper HULTAJ
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:03:26
2018-09-12 09:38:27
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:00:41
2018-09-11 20:48:12
Mateusz Olszewski TAVIANO
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:58:43
2018-09-11 19:32:08
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:56:49
2018-09-11 18:42:44
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:54:26
2018-09-11 18:37:45
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:11
2018-09-11 08:23:01
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:13
2018-09-10 21:01:30
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:15
2018-09-10 19:17:14
Sławomir Hartman NICE`N COOL D`IVE Z
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:16
2018-09-10 19:16:32
Sławomir Hartman ORLANDO VAN DE BERGHOEVE
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:17
2018-09-10 19:15:47
Sławomir Hartman HILBERT Z
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:18
2018-09-10 18:35:39
Patrycja Grochowska POLIDION
  • 2x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:19
2018-09-10 18:18:50
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 1x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:21
2018-09-10 18:15:01
Józef Orzechowski ALCAPONE
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:22
2018-09-10 17:02:12
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:23
2018-09-10 14:50:52
Michalina Ujazdowska KORTINA
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:11
2018-09-10 07:05:06
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:28
2018-09-09 22:50:33
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:13
2018-09-09 21:42:45
Artur Stańczak KARDROCK VAN NAVAGNE
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:15
2018-09-09 21:33:39
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:16
2018-09-09 21:32:09
Wiktoria Smolińska ANONIM
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:17
2018-09-09 21:21:54
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/GRAND PRIX, zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:27:29
2018-09-09 21:21:25
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:53:31
2018-09-09 20:32:03
Agata Burzyńska SEXY MK
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 23:42:16
2018-09-09 18:09:52
Wiktoria Gordon ROCK STAR
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 13R/L/100/Konkurs licencyjny
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:50:05
2018-09-09 17:53:16
Maria Bemong GABIŚ
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:24
2018-09-09 17:43:52
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:25
2018-09-09 17:02:08
Dawid Czarnecki QUENTIN
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:26
2018-09-09 16:58:45
Dawid Czarnecki ZORINA
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:39:26
2018-09-09 16:57:36
Dawid Czarnecki VAN PERSIE DH Z
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:29
2018-09-09 16:56:59
Dawid Czarnecki CORLEONE
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:30
2018-09-09 16:56:30
Dawid Czarnecki CHACCO ONE
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
  • 1x 12R/C/GRAND PRIX, zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:32
2018-09-09 16:56:03
Dawid Czarnecki CASSINA ROYALE
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:33
2018-09-09 16:55:35
Dawid Czarnecki BERETTA
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:29:16
2018-09-09 16:55:06
Dawid Czarnecki BELLISIMA
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 22:25:15
2018-09-09 16:53:44
Aneta Zbysław DOCENT J
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:37
2018-09-09 07:50:11
Beata Ejankowska LE SOLEI
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:38
2018-09-09 07:48:23
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:46
2018-09-09 07:47:37
Monika Pasik CRISTAL
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:47
2018-09-09 07:46:57
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:49
2018-09-09 07:46:02
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:50
2018-09-08 17:12:06
Katarzyna Tobiszewska BOBA FETT
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/GRAND PRIX, zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:52
2018-09-08 13:37:55
Patrycja Wojenkowska SABAT
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:39:53
2018-09-08 12:20:06
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:40:05
2018-09-07 20:57:01
Jan Grzybowski KLEO
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 17:47:20
2018-09-07 11:51:08
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/GRAND PRIX, zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:44:54
2018-09-06 22:21:10
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:44:29
2018-09-06 21:30:02
Karolina Hartman-Hanis GRANDIOS
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:42:38
2018-09-06 19:09:54
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:41:00
2018-09-06 15:17:56
Monika Święcka DEBATA II
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:39:50
2018-09-06 15:17:13
Monika Święcka DOLOMIT
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:38:26
2018-09-06 13:14:11
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:37:59
2018-09-06 13:13:38
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 8T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:35
2018-09-05 10:50:18
Jacek Zagor FOR VITO
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:37
2018-09-05 10:46:59
Jacek Zagor VAIKA DE DIAMANT
  • 1x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:38
2018-09-05 10:29:26
Jacek Zagor JEZIORNA
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:41
2018-09-05 10:28:54
Jacek Zagor GULLIT H
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:42
2018-09-05 10:28:09
Jacek Zagor CONCORD DE COEUR
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:44
2018-09-05 09:46:38
Karolina Hartman-Hanis CULUMBUS
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 12R/C/GRAND PRIX, zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:47
2018-09-04 20:42:21
Magdalena Ćwik DAVINELL Z
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 11R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:49
2018-09-04 20:33:20
Magdalena Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
  • 1x 12R/C/GRAND PRIX, zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:51
2018-09-04 13:16:51
Tomasz Miśkiewicz QUINANKA LAZAR
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:52
2018-09-04 13:16:27
Tomasz Miśkiewicz WESTA
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:53
2018-09-04 13:15:32
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:55
2018-09-04 13:15:03
Tomasz Miśkiewicz NICO UNO
  • 1x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:56
2018-09-04 13:14:42
Tomasz Miśkiewicz CORDELLI
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:57
2018-09-04 13:14:14
Tomasz Miśkiewicz CLIPPER
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:27:58
2018-09-04 13:13:38
Tomasz Miśkiewicz CARMEN S
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 6R/C/Dwufazowy, Art. 274.5.6
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:28:00
2018-08-31 22:28:26
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:28:01
2018-08-30 21:27:45
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 08:00:49
2018-08-30 21:26:51
Zuzanna Twardowska DRAPACZ
  • 2x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:28:04
2018-08-30 20:37:45
Maciej Kaczmarczyk FREJKA
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:28:05
2018-08-30 20:37:18
Maciej Kaczmarczyk ARMAGEDON
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:41:47
2018-08-29 11:59:22
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:40:18
2018-08-29 11:58:58
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:38:54
2018-08-29 11:58:19
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:38:33
2018-08-29 11:57:16
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:51:39
2018-08-28 18:29:33
Marcin Olszewski AREGON
  • 2x 2T/LL/85cm/Dokładności, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 22:28:14
2018-08-28 17:55:26
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 4R/P/Dwufazowy, Art. 274.5.3
  • 1x 5R/N/Zwykły, Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:30:47
2018-08-23 11:22:47
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ W
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:29:22
2018-08-23 11:10:45
Michalina Łącka SZLACHCIC
  • 2x 1T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
  • 2x 7T/LL/70cm/Dokładności, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:25:53
2018-08-23 11:08:49
Alicja Łącka LADY
  • 2x 3T/L/Zwykły, Art. 238.2.1
  • 2x 9T/L/Dwufazowy, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
brak
2. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
3. Bejda Julia KJ Bertyn Piastowo
2000 (J.)
O031160
4. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
5. Brandt Denisa KJ Bracia Romanowscy
2002 (J.)
O042874
6. Burzyńska Agata bpk
2001 (J.)
O044398
7. Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
O011247
8. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
9. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
10. Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
S
O003411
11. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
12. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
13. Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
S
O011326
14. Gębicki Piotr KJ Bertyn Piastowo
S
O002455
15. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
16. Gordon Wiktoria LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (JM.)
O048300
17. Grochowska Patrycja KJ Pałac Pacółtowo
S
O035114
18. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
O040856
19. Hartman Sławomir KJ Lotar Biskupiec
S
O000757
20. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
21. Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
22. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
23. Kaczmarczyk Maciej KJ Kaczmarczyk
2001 (J.)
O033705
24. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
25. Kot - Sendlewska Agnieszka BLG Consulting
S
O024910
26. Kozań Malwina bpk
1999 (MJ.)
O044235
27. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
O009798
28. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
29. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O049201
30. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
brak
31. Mackiewicz Marcin JKS u Robsonów
S
O026937
32. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
33. Myszka Paula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025764
34. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O025506
35. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
36. Olszewski Mateusz JKS Rywal Grudziądz
1999 (MJ.)
O029028
37. Orzechowski Józef Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
O014480
38. Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec
S
O013754
39. Pasik Monika LKJ w Gałkowie
S
O003969
40. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
41. Piotrowska Anna bpk
S
brak
42. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
43. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
44. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
O031797
45. Smolińska Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O038537
46. Sochocka Martyna bpk
S
O011228
47. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
48. Święcka Monika bpk
S
O004390
49. Syrowska Maria bpk
2006 (JM.)
O048296
50. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
51. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
52. Telej Marcel bpk
2003 (JM.)
O044719
53. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
54. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
55. Ujazdowska Michalina KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
S
O038535
56. Wieczerzak Krzysztofa bpk
S
brak
57. Wilczewska Weronika bpk
2002 (J.)
O028241
58. Wojenkowska Patrycja niezrzeszona
2003 (JM.)
29592/17
59. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

95

ALCAPONE WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contender Son / Contender
M: Aida / Correro
O: Józef Orzechowski
B: Ewa Hauer
K017606 616007600369909
2.

67

ANONIM MŁP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mariot / Top Gun
M: Alwina / Irak
O: Anna Smolińska
B: Wiesław Kraszewski
K024645 006520077208
3.

31

AREGON SP POL 2014 Ogier gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
4.

55

ARMAGEDON WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Hingis /
M: Ala Flavia / Kerman
O: Sławomir Kaczmarczyk
B: Sławomir Kaczmarczyk
K025240 616007600280812
5.

68

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
6.

78

BELLISIMA SP POL 2012 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: B Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
O:
B:
K023669 616009510342512
7.

77

BERETTA HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cheetano / Coriano M
M: Hagitta / Leonid / Landgraf I
O:
B: Peters Timm
K020111 DE421000170409
8.

43

BIJZONDER S KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Utoloma S / Libero H
O: Magdalena Ćwik
B:
K011435 52800300027376
9.

85

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
O: Tomasz Tobiszewski
B: Dorota Zauszkiewicz
K014346 POL009661245008
10.

89

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
11.

120

CARILO HOL GER 2012 walach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
O:
B:
K022674 DE42000259512
12.

50

CARMEN S Niem. Sport. GER 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B:
K020255 DE456570217309
13.

118

CASPAR MS HOL GER 2004 Wałach gniada F: Carpaccio / Caretino
M: Paloma R / Larry
O: Michał Szadkowski
B: Monika Schulz
103BV35 DE421000289204 103BV35
14.

76

CASSINA ROYALE HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Claudio / Carthago
M: Toskania IV / Cassini I
O:
B: Peters Timm
K021157 DE421000138510
15.

75

CHACCO ONE OLD GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z / Quick Star
O:
B: Paul Schockemohle
K020332 DE418184010710
16.

114

CHRISTO Niem. Sport. GER 2010 Wałach gniada F: Clinsmann Jun. B /
M: Hacy / Balou Du Rouet
O: Piotr Gębicki
B: Nils Penderok
K026408 DE455870346210
17.

107

CIVIS XX POL 2001 Wałach gniada F: Jape /
M: Cisza / Mehari
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140 POL010000001153 POL40349
18.

49

CLIPPER HOL POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Bella Rose / Cassini I
O: Martyna Górska
B: Ryszard Kosicki
K026417 DE421000600813
19.

84

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III / Argentinus
M: Montana Du Pas / Quick Star
O: Maciej Pietras
B: Semilly
K022968 25000112273645F
20.

34

COLA CAO WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: ool Lady / Caretino Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: Montis Sp. z o. o.
K020854 DE441411167811
21.

40

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe de Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik
B:
K020781 DE421000001511
22.

20

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
23.

48

CORDELLI WESTF POL 2013 Klacz siwa F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Tomasz Miśkiewcz
B: Dr Alex Schürner, Gestüt Gut Neuenhof
K025211 DE441410264213
24.

74

CORLEONE HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cachas / Caretino
M: Winona I / For Pleasure
O:
B: Peters Timm
K018371 DE421000138610
25.

83

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti Van De Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
26.

82

CRISTAL HAN GER 2013 Wałach siwa F: Christian / Cartani
M: Dornroschen IV / Drosselklang
O: Andrzej Felski
B: Elizabeth Kappe
K023990 DE431310558813
27.

51

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
28.

41

CULUMBUS WESTF POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey / Phosph'Or
M: Chmura / Arbór
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227 DE441411197610
29.

108

CZAKO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Kołczan /
M: Czantoria / Widłak
O: Martyna Sochocka
B: Martyna Sochocka
K019554 616007600287706
30.

81

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 / Boreas
M: Dosia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
31.

9

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
32.

63

DARK PEARL REN GER 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol / Capitol I
M: Riverdance / Rupie Star
O: Paula Myszka
B: Josef Hüpen
K010599 DE443434023504 102YT21
33.

106

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
34.

42

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
35.

58

DOLOMIT SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Deizi / Cooper / Cassin I
O: Zbigniew Kowalewski
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 POL009600072707
36.

53

DRAPACZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Draska /
O: Daria Kobiernik
B: Honorata Furkacz
K022064
37.

66

EXEQUATOR Pełna Krew Angielska GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz /
M: Elly Fleetfoot / Elmaamul
O: Brygida Rosiak
B: J. F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
38.

36

FOR VITO HAN POL 2000 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
39.

69

GABIŚ WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Barito /
M: Gordonia /
O: Paulina Pesta
B: Dariusz Szpurek
brak 616007610070409
40.

61

GRANDIOS Niem. Sport. GER 2006 Wałach kasztanowata F: Goldwing / Goldfever
M: Gravour / Graf Grannus
O: Michał Mordzelewski
B:
K024166 457000002006
41.

52

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
42.

39

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Njirina M / Amaretto I
O: Waldemar Zientek
B:
K020759 528003201106947
43.

117

HANDSOME KWPN HOL 2012 wałach ciemnogniada F: Den Ham Blue R / Mr. Blue
M: Den Ham Blue R / Mr. Blue
O:
B:
K025713 528003201206810
44.

92

HILBERT Z ZANG GER 2011 Wałach kasztanowata F: Hos D'O / Dollar De La Pierre
M: Utopia / Andiamo Z
O: Hubert Kierznowski
B:
K022815 056015Z55849111 106AA89
45.

96

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
O: Marek Baranowski
B: Asociacija Žirgu Augintoju
K024646 030619
46.

27

HONDA J WLKP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Folio /
M: Huta /
O: Magdalena Sarnowska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
47.

109

HULTAJ SP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: Herubinek /
M: Hattona / Etat
O: Piotr Koper
B: Andrzej Ciesielski
K016347 POL009600084904
48.

56

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco /
M: Akcyza / Lukier
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
K022233 616007520145310
49.

122

JARANT F:
M:
O:
B:
50.

38

JEZIORNA SO POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Jemioła / Marino
O: PUH Hetman Janusz Branicki
B: Karolina Ferenstein
K013998 616009600370909
51.

64

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
52.

87

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Kora / Ambasador / Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
K022665 616009520095512
53.

113

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada F: Campari M / Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Beata Kozań
B:
K009026 POL009540043504
54.

19

KLEO DRP GER 2009 Klacz kara/kuc:141 F: Kennedy / Kaiserjaeger
M: Lisa / nn
O: Jan Grzybowski
B: Heinrich Hilbers
K025007 DE435350055809
55.

99

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
O: Kamilla Sarnowska
B: Robert Śliwiński
K018945 616007610210710
56.

21

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial /
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
57.

97

KORTINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Niels / Los Angels
M: Kora / Ambasador
O: Michalina Ujazdowska
B: Karol Małkiewicz
K022571 616009520128210
58.

100

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Jerzy Bejda
B: Jerzy Bejda
K021715 DE441411166011
59.

28

LADY SP POL 2007 Klacz gniada/174 F: Niels / Los Angels
M: Legenda / Mywill
O: Aldona Łącka
B: Katarzyna Niedźwiecka
K020194 616009600310207
60.

121

LARINO SP POL 2012 Wałach gniada F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: La Coruna / Corland
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: SK nad Wigrami
K021008 616009510343612 105XD27
61.

80

LE SOLEI SP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Solaris / Stalypso
M: Lunia / Baldini II
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K023160 616009600245012
62.

90

NICE`N COOL D`IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier kara F: Nabab De Reve /
M: Radetsky / Chin Chin
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Eeckhout Van Isabelle
K026297 056015Z55650914
63.

47

NICO UNO HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Pilotin / Esteban
O: Martyna Górska
B: Ryszard Kosicki
K026330 421000549714
64.

91

ORLANDO VAN DE BERGHOEVE BWP BEL 2014 Wałach gniada F: Dieu-Merci Van T&L /
M: Chica Van De Berghoeve / Conversus
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: VADEBO N. V.
K026290 056002W00308570
65.

104

OSTRÓŻKA Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 Klacz gniada F: Wanderfürst /
M: Ornelia /
O: Krzysztofa Wieczerzak
B: SK Jaroszówka
brak
66.

105

OSTRÓŻKA Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 Klacz gniada F: Wanderfurst /
M: Ornelia /
O: Krzysztofa Wieczerzak
B: SK Jaroszówka
brak
67.

88

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage /
M: Weintraum / Castro
O:
B: Hans Abel
K019516 DE433330122302
68.

93

POLIDION WLKP POL 2008 Wałach gniada/165 F: Dionizos /
M: Polinezja / Polinezja
O: Patrycja Grochowska
B: Remigiusz Wojciechowski
K025871 POL0076001789
69.

102

PRINCE TS POL 1998 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jankowska
B:
K023993 616999600092298
70.

44

QUINANKA LAZAR OLD POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar Z
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025194 DE433330956713
71.

23

ROCK STAR SP POL 2013 Wałach gniada F: Radeberger / Ramiro Z
M: Roxana Waro / Robin II Z
O: Mirosław Gordon
B: Mirosław Gordon
K026225 616999530253913
72.

86

SABAT Wielkopolska POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Pistolet
M: Szabla
O: Tomasz Wojenkowski
B: Szturmowicz Mirosław
29592/17
73.

60

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada F: Index /
M: Sigma /
O:
B:
brak
74.

22

SEXY MK SP POL 2010 Klacz siwa F: Avero /
M: Susan / Cardiff
O: Dorota Burzyńska
B:
K016638 616009600230910
75.

119

SYMFONIA OLD GER 2007 klacz gniada F: Stalon /
M: Sikorka / Pigmalion
O:
B:
K016708 DE433331562607
76.

29

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: Verdi Ponysport / Złoty Ruczaj
M: Stokrotka /
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954 616013640003112
77.

94

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
O: Iwona Pawłowicz
B:
K020834 616007520050705
78.

101

TAVIANO WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Tanita
O: Anna Sipak- Olszewska
B: Piotr Kozłowski
K008591 POL009611114604
79.

62

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
80.

33

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
81.

32

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
O: Andrzej Dąbrowski
B: Grzegorz Kotwicki
K014651 POL013640024405
82.

37

VAIKA DE DIAMANT HAN GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Diamont De Semilly / Le Tot De Semylly
M: Babischka / Prince d'Elle
O: Mariusz Trojan
B:
K022363 25000109284148W
83.

73

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 Wałach gniada/168 F: Va-Vitte / Heartbreaker
M: Annabell V. D. Rampaarden
O: Ryszard Osowski
B:
K022055
84.

46

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Angela De La Cruz / Numero Uno
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K025188 DE433331727513
85.

35

VERONA OS GER 2013 Klacz gniada/168 F: Valeron /
M: Fiorini Van De Nethe / Darco
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema
K025852 DE418182570913
86.

103

VOLF KUC POL 2014 Klacz bułana/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Siatkowska
B:
brak
87.

45

WESTA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger, Adrian Burzych
B:
K020686 616009661037610
88.

30

WOLF`S MORITZ W DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B:
K018713 DE434340050807
89.

25

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
90.

72

ZORINA SP POL 2011 Klacz gniada/172 F: Solaris / Stalypso / Stakkato
M: Zorza / Arvel II / Luron
O:
B:
K022160
Rider Club
Competition
Prize
Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
50
SUM:
50.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
300
SUM:
300.00
Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
250
SUM:
250.00
Czarnecki Dawid Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
800
50
50
400
100
SUM:
1400.00
Ejankowska Beata LKJ w Gałkowie
50
SUM:
50.00
Gębicki Piotr KJ Bertyn Piastowo
50
SUM:
50.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
100
50
200
100
SUM:
450.00
Hartman-Hanis Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
200
400
500
SUM:
1400.00
Kozań Malwina bpk
200
600
SUM:
800.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1000
SUM:
1000.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
700
SUM:
700.00
Pasik Monika LKJ w Gałkowie
150
150
50
100
100
300
SUM:
850.00
Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
200
SUM:
200.00
Święcka Monika bpk
50
SUM:
50.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
600
SUM:
600.00
Wilczewska Weronika bpk
100
200
200
300
1500
SUM:
2300.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1000
2500
300
400
SUM:
4200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (60)
2018-09-15
15
2018-09-15
13
2018-09-16
8
2018-09-16
5
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (96)
2018-09-15
1
2018-09-15
23
2018-09-15
Bejda Julia
KJ Bertyn Piastowo
LACHATI (100)
2018-09-16
12
2018-09-16
18
Bemong Maria
KJ Galiny
GABIŚ (69)
2018-09-15
2018-09-15
36
2018-09-16
26
2018-09-16
25
Brandt Denisa
KJ Bracia Romanowscy
SYMFONIA (119)
2018-09-16
27
2018-09-16
22
Burzyńska Agata
bpk
SEXY MK (22)
2018-09-15
17
2018-09-16
2018-09-16
Ciecholewska Zuzanna
KJ Classic Solec Kujawski
DASSILIO (106)
2018-09-15
17
2018-09-15
15
2018-09-16
16
2018-09-16
20
CIVIS (107)
2018-09-15
7
2018-09-15
6
50
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-15
16
2018-09-15
8
2018-09-16
1
300
2018-09-16
13
2018-09-15
9
2018-09-16
10
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (62)
2018-09-15
7
2018-09-15
24
2018-09-16
1
250
2018-09-16
13
Czarnecki Dawid
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2018-09-15
14
2018-09-16
12
2018-09-15
9
2018-09-16
8
2018-09-15
11
2018-09-16
3
800
2018-09-15
5
50
2018-09-16
5
50
BERETTA (77)
2018-09-15
4
400
2018-09-16
6
100
2018-09-15
21
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
10
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-15
1
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-09-15
8
2018-09-15
12
VERONA (35)
2018-09-15
28
2018-09-15
14
Ejankowska Beata
LKJ w Gałkowie
2018-09-15
29
2018-09-15
20
2018-09-16
6
50
2018-09-16
7
Gębicki Piotr
KJ Bertyn Piastowo
CHRISTO (114)
2018-09-15
5
2018-09-15
5
50
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CONTESS (20)
2018-09-15
18
2018-09-15
2018-09-16
7
2018-09-16
23
2018-09-15
3
100
2018-09-15
4
50
2018-09-16
2
200
2018-09-16
5
100
CARILO (120)
2018-09-16
11
Gordon Wiktoria
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
12
2018-09-15
29
2018-09-16
10
2018-09-16
1
Grochowska Patrycja
KJ Pałac Pacółtowo
2018-09-15
1
2018-09-15
17
2018-09-16
1
2018-09-16
29
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
KLEO (19)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-16
5
2018-09-16
5
Hartman Sławomir
KJ Lotar Biskupiec
2018-09-15
16
2018-09-16
15
2018-09-15
2018-09-15
27
2018-09-16
2018-09-16
20
2018-09-15
7
2018-09-15
8
2018-09-16
11
2018-09-16
7
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
3
300
2018-09-15
6
200
2018-09-16
2
400
2018-09-16
4
500
Hartman-Hanis Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
12
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (89)
2018-09-16
7
2018-09-16
9
Kaczmarczyk Maciej
KJ Kaczmarczyk
2018-09-15
34
2018-09-15
2018-09-16
9
2018-09-16
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
HULTAJ (109)
2018-09-15
26
2018-09-15
Kot - Sendlewska Agnieszka
BLG Consulting
2018-09-16
13
Kozań Malwina
bpk
KAMELOT (113)
2018-09-15
2
200
2018-09-15
1
600
Lisińska Milena
JKS Rywal Grudziądz
2018-09-15
8
2018-09-15
23
2018-09-16
4
2018-09-16
24
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
2018-09-15
22
2018-09-15
1
250
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
LADY (28)
2018-09-15
24
2018-09-15
2018-09-16
21
2018-09-16
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2018-09-15
2018-09-15
14
2018-09-15
1
2018-09-15
9
2018-09-16
10
2018-09-16
2018-09-16
1
Mackiewicz Marcin
JKS u Robsonów
2018-09-15
16
2018-09-15
32
2018-09-16
1
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
22
2018-09-15
19
2018-09-16
23
2018-09-16
9
WESTA (45)
2018-09-15
11
2018-09-15
7
2018-09-15
21
2018-09-15
27
2018-09-16
14
2018-09-16
19
2018-09-15
12
2018-09-15
10
2018-09-16
2018-09-16
18
2018-09-15
31
2018-09-15
17
2018-09-16
15
2018-09-16
18
CLIPPER (49)
2018-09-15
20
2018-09-15
2018-09-16
17
2018-09-16
17
2018-09-15
16
2018-09-15
2
1000
2018-09-16
10
2018-09-16
11
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
13
2018-09-15
3
700
2018-09-16
16
2018-09-16
8
Olszewska Alicja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (88)
2018-09-15
4
2018-09-15
11
2018-09-16
11
2018-09-16
22
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
AREGON (31)
2018-09-15
10
2018-09-15
1
2018-09-16
9
SEKWOJA (60)
2018-09-15
17
2018-09-16
12
Olszewski Mateusz
JKS Rywal Grudziądz
TAVIANO (101)
2018-09-15
9
2018-09-15
2018-09-16
5
Orzechowski Józef
Działdowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
2018-09-15
1
2018-09-15
15
2018-09-16
1
2018-09-16
24
Palmowska Natalia
KJ Lotar Biskupiec
CARILO (120)
2018-09-15
13
2018-09-15
15
LARINO (121)
2018-09-16
1
2018-09-16
1
JARANT (122)
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Pasik Monika
LKJ w Gałkowie
2018-09-15
6
2018-09-15
26
2018-09-16
2
150
2018-09-16
20
CRISTAL (82)
2018-09-15
2
150
2018-09-15
12
2018-09-16
14
2018-09-16
14
CORSIMO (83)
2018-09-15
10
2018-09-15
8
2018-09-16
6
50
2018-09-16
2018-09-15
3
100
2018-09-15
5
100
2018-09-16
3
300
2018-09-16
9
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (94)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-15
12
Piotrowska Anna
bpk
VOLF (103)
2018-09-15
9
2018-09-15
12
Płoskonka Konstancja
bpk
PRINCE (102)
2018-09-16
6
2018-09-16
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2018-09-16
25
2018-09-16
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (99)
2018-09-15
30
2018-09-15
25
2018-09-16
3
100
2018-09-16
27
Smolińska Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
ANONIM (67)
2018-09-16
2018-09-16
Sochocka Martyna
bpk
CZAKO (108)
2018-09-15
33
2018-09-15
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (68)
2018-09-15
10
2018-09-15
10
2018-09-16
17
2018-09-16
5
200
Święcka Monika
bpk
DOLOMIT (58)
2018-09-15
35
2018-09-15
2018-09-16
19
2018-09-16
4
50
Syrowska Maria
bpk
HONDA J (27)
2018-09-15
9
2018-09-15
9
2018-09-16
9
2018-09-16
10
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (51)
2018-09-15
2018-09-15
12
2018-09-16
8
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (64)
2018-09-15
25
2018-09-15
2018-09-16
16
2018-09-16
Telej Marcel
bpk
ZORINA (72)
2018-09-15
14
2018-09-15
2018-09-16
10
2018-09-16
26
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (25)
2018-09-16
19
2018-09-16
1
600
2018-09-16
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
11
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
22
DRAPACZ (53)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Ujazdowska Michalina
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
KORTINA (97)
2018-09-15
10
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
28
Wieczerzak Krzysztofa
bpk
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Wilczewska Weronika
bpk
HANDSOME (117)
2018-09-15
13
2018-09-15
18
2018-09-16
3
100
2018-09-16
4
200
CASPAR MS (118)
2018-09-15
4
200
2018-09-15
5
300
2018-09-16
2
1500
Wojenkowska Patrycja
niezrzeszona
SABAT (86)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-09-15
1
1000
2018-09-16
1
2500
2018-09-16
8
2018-09-15
20
2018-09-15
19
2018-09-15
19
2018-09-15
1
300
2018-09-16
21
2018-09-15
2
400
2018-09-16
15
2018-09-15
28
2018-09-15
17
2018-09-16
21

Number of Riders: 59

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 15 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl