Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:36:34
2018-09-03 22:21:42
Dominika Luty ARCHIMEDES
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:36:49
2018-09-03 22:21:02
Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:37:10
2018-09-03 21:54:58
Milena Kolawa TERCJA
  • 1x 2/55 i 70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/55 i 70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/60 i 75 cm/Finał Kucy gr A (60 cm) i gr B (75 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:37:22
2018-09-03 21:52:15
Alicja Kozłowska GINA
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:38:11
2018-09-03 21:51:02
Julia Pietrzak PENELOPA
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:38:31
2018-09-03 21:48:38
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:38:44
2018-09-03 21:12:48
Joanna Zadora DOMINICA
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:38:55
2018-09-03 21:10:24
Sylwia Smolis AWATARA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 15:39:07
2018-09-03 21:06:14
Pola Borys OBSESJA
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:05
2018-09-03 19:24:19
Ewa Hoffmann KATI-P
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:07
2018-09-03 18:56:18
Natalia Till G-ARIE
  • 2x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:08
2018-09-03 18:29:35
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:10
2018-09-03 17:47:22
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:12
2018-09-03 17:46:20
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:13
2018-09-03 17:45:11
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:15
2018-09-03 17:44:23
Matylda Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:17
2018-09-03 17:43:23
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:18
2018-09-03 17:02:07
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:20
2018-09-03 15:35:04
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:22
2018-09-03 15:27:42
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:23
2018-09-03 15:07:43
Daria Mioduszewska SEKRET
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:25
2018-09-03 14:54:19
Maciej Głuszek MISI
  • 2x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:27
2018-09-03 14:53:57
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:29
2018-09-03 14:52:08
Maciej Głuszek COLLIEN
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
  • 1x 16bR/N1/125 cm/Regionalny otwarty, zwykły At. 238.2.1
  • 1x 23bR/N1/C/125/130 cm/Regionalny otwarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:30
2018-09-03 11:32:05
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:32
2018-09-03 11:29:23
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16bR/N1/125 cm/Regionalny otwarty, zwykły At. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:33
2018-09-03 10:13:19
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:35
2018-09-03 10:12:47
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:37
2018-09-03 10:11:50
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:40
2018-09-03 00:44:30
Malwina Idczak KLON
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:42
2018-09-02 22:30:49
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:44
2018-09-02 22:22:08
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:45
2018-09-02 22:21:47
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:47
2018-09-02 21:46:20
Martyna Sterenga TORO
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:49
2018-09-02 21:44:05
Julia Górlicka ETAŻERKA
  • 2x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:50
2018-09-02 21:28:37
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:52
2018-09-02 20:43:11
Adrianna Petyniak COLA LAYDY
  • 1x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:53
2018-09-02 20:42:02
Anna Litewka DARLING
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:55
2018-09-02 20:34:01
Olga Rojewska DANLOP
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:56
2018-09-02 20:32:12
Anna Nadolna STARMANGAL
  • 2x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:58
2018-09-02 20:30:14
Kuba Czrnota TURUL
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:37:59
2018-09-02 20:27:46
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:01
2018-09-02 20:26:07
Julia Blazan ZIZI
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:02
2018-09-02 20:17:36
Maja Dziatkowiak LEGION
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:04
2018-09-02 20:11:27
Maja Dziatkowiak TARANTINO
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:05
2018-09-02 20:10:14
Hanna Dziatkowiak MYSZKA MINNIE
  • 1x 2/55 i 70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/55 i 70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/60 i 75 cm/Finał Kucy gr A (60 cm) i gr B (75 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:07
2018-09-02 20:06:37
Lena Pałasz ARES
  • 1x 2/55 i 70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/55 i 70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/60 i 75 cm/Finał Kucy gr A (60 cm) i gr B (75 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:09
2018-09-02 19:47:14
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:10
2018-09-02 19:46:19
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:12
2018-09-02 19:04:08
Aleksandra Barańska TOLERANCJA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:13
2018-09-02 18:45:57
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:15
2018-09-02 18:44:38
Joanna Drążek DARK KNIGHT EX. DADZIO BOY
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:16
2018-09-02 18:36:52
Maja Girsa MATROS - P
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:18
2018-09-02 18:22:23
Weronika Kęder KOBRA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:20
2018-09-02 18:19:47
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:21
2018-09-02 18:17:57
Bartłomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:23
2018-09-02 18:07:44
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:24
2018-09-02 18:06:49
Sara Lewkowicz GASANDRA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:26
2018-09-02 18:05:21
Ewelina Gos TACO BLUE
  • 1x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:28
2018-09-02 15:58:41
Marta Echaust VERONA
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:29
2018-09-02 15:39:53
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:31
2018-09-02 15:30:32
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:32
2018-09-02 15:28:54
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:34
2018-09-02 14:12:18
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 2x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:36
2018-09-02 10:49:12
Marta Witos KALINKA
  • 2x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:38
2018-09-02 08:14:03
Amelia Lis DIARETINA
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:40
2018-09-02 07:21:46
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:41
2018-09-02 07:20:19
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:43
2018-09-02 07:19:10
Zuzanna Antoniak CENTILLE S
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:44
2018-09-01 22:36:44
Magdalena Grębosz WEKTOR
  • 2x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:46
2018-09-01 18:40:21
Julita Popławska CUMA
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:47
2018-09-01 11:33:14
Dorota Kościelniak GAŁGANEK
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:49
2018-08-31 22:16:19
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:51
2018-08-31 17:32:22
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:52
2018-08-31 17:31:51
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:54
2018-08-31 16:40:38
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:38:56
2018-08-31 11:10:18
Maja Banaś AMUA
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:00
2018-08-30 18:32:06
Kaja Żuk BODER
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:01
2018-08-30 17:18:42
Natalia Wymysłowska FERWOR
  • 1x 2/55 i 70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/55 i 70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/60 i 75 cm/Finał Kucy gr A (60 cm) i gr B (75 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:04
2018-08-30 10:07:54
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:18:39
2018-08-30 00:55:09
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:04:07
2018-08-29 22:15:31
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:04:09
2018-08-29 22:14:10
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/55 i 70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:35:04
2018-08-29 19:02:17
Weronika Cukla DOYALINE
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:06
2018-08-29 14:38:01
Martyna Żołędziowska BAZALT
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:08
2018-08-29 14:36:43
Natalia Zielant BRETANIA
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:09
2018-08-29 14:27:26
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:20:31
2018-08-29 14:25:50
Bianka Łakomiec MISS-LOXGRAFFINA
  • 1x 4bR/LL/90 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:22:23
2018-08-29 14:24:33
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:10
2018-08-28 23:34:39
Wiktoria Juszczyk SCARTO
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:12
2018-08-28 23:33:45
Bartłomiej Jędrzejczyk SCARTO
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:14
2018-08-28 20:54:37
Fazja Adrar GLORIN F
  • 2x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:15
2018-08-28 19:11:04
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 3/80 i 90 cm/I Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 11/80 i 90 cm/II Półfinał Kucy gr C (80 cm) i gr D (90 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/85/90/95/100 cm/Finał Kucy gr C (85/90 cm) i gr D (95/100 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:16
2018-08-28 07:50:01
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:17
2018-08-28 00:37:57
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:18
2018-08-28 00:37:01
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 2x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:32:37
2018-08-28 00:33:37
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 11:33:24
2018-08-28 00:32:20
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:23
2018-08-28 00:30:03
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:24
2018-08-27 17:57:45
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:25
2018-08-27 17:56:51
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:26
2018-08-27 16:57:48
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:27
2018-08-27 11:41:36
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:29
2018-08-27 11:40:36
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8bR/N/120 cm/Regionalny otwarty, szybkości Art. 263
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:14
2018-08-26 15:37:21
Julia Szut EWEREST N
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:31
2018-08-26 12:51:32
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:32
2018-08-26 12:46:46
Agata Stasiak IKONA
  • 1x 2/55 i 70 cm/I Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/55 i 70 cm/II Półfinał Kucy gr A (55 cm) i gr B (70 cm), zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 17/60 i 75 cm/Finał Kucy gr A (60 cm) i gr B (75 cm), dwunawrotowy Art. 273.3.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:35
2018-08-26 00:28:18
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:36
2018-08-26 00:26:52
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:37
2018-08-25 21:44:35
Mirosława Salamon ERKAN
  • 2x 1T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
  • 1x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:38
2018-08-25 21:35:44
Małgorzata Flis WITO
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:17
2018-08-25 21:21:35
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:41
2018-08-25 21:20:54
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:18
2018-08-25 17:22:15
Karolina Kościelniak ABEL TASMAN
  • 2x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:39:19
2018-08-25 17:06:00
Olga Hałub OMITA-S
  • 1x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22bR/P1/N/115/120 cm/Regionalny owarty, dwunawrotowy Art. 273.3.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:44
2018-08-25 17:00:44
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 15bR/P1/115 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16bR/N1/125 cm/Regionalny otwarty, zwykły At. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:46
2018-08-25 16:28:03
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:12:44
2018-08-24 21:27:19
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:48
2018-08-24 21:20:03
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:51
2018-08-24 18:20:37
Bartłomiej Jędrzejczyk MIRON
  • 2x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 19R/L/100 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:52
2018-08-24 18:03:32
Milena Barczyk KIRKA
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:53
2018-08-24 18:02:01
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:54
2018-08-24 17:34:30
Bartłomiej Jędrzejczyk MIRON
  • 2x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:55
2018-08-24 16:23:58
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:02:57
2018-08-24 16:22:42
Oliwia Malińska VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 8a/N/120 cm/I Półfinał Seniorów, szybkości Art. 263
  • 1x 16a/N1/125 cm/II Półfinał Seniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 23a/N1/C/125/130 cm/Finał Seniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 10:04:20
2018-08-24 12:25:34
Aleksandra Rozbicka J-COOPER
  • 2x 10T/70 cm/Towarzyski, dokładności bez rozgrywki, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:03:00
2018-08-24 12:04:12
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 1x 4a/LL/90 cm/I Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12a/LL/95 cm/II Półfinał Amatorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:24:02
2018-08-24 10:36:50
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 6R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 7bR/P/110 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 14R/L/100 cm/Regionalny otwarty, dokładnośi bez rozgrywki Art. 238.1.1
  • 1x 20/L/L1/100/105 cm/Finał Amatorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:03:03
2018-08-24 10:04:42
Anna Magierska CALITICO
  • 2x 12bR/LL/95 cm/Regionalny otwarty, zwykły Art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:10:17
2018-08-23 14:38:20
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 1x 5/L/95 cm/I Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/L/100 cm/II Półfinał Juniorów Młodszych, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/L1/105 cm/Finał Juniorów Młodszych, dwunawrotowy Art. 273.3.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 16:08:23
2018-08-23 11:45:59
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 7a/P/110 cm/I Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15a/P1/115 cm/II Półfinał Juniorów, zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 22a/P1/N/115/120 cm/Finał Juniorów, dwunawrotowy Art. 273.3.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
2. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
3. Banaś Maja St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
2001 (J.)
O034939
4. Barańska Aleksandra bpk
2003 (JM.)
brak
5. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
6. Bazan Julia KJ PICADOR
1565/18
7. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O039226
8. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
Brak
9. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
10. Błaszczyk Kamila KJ Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
11. Borys Pola BPK
2006 (JM.)
O044850
12. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
13. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
14. Cukla Weronika Dla zdrowia, dla sportu, dla życia
2004 (JM.)
brak
15. Czrnota Kuba KJ PICADOR
O134568
16. Drążek Joanna BPK
2003 (JM.)
brak
17. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
18. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
19. Dziatkowiak Hanna bpk
2005 (JM.)
brak
20. Dziatkowiak Maja bpk
2003 (JM.)
O039255
21. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
22. Flis Małgorzata KS Arkadia
S
O021618
23. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
24. Galicki Anzelm St. KS Arkadia
2001 (J.)
O042887
25. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
26. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
27. Głuszek Maciej UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
O009437
28. Górlicka Julia KJ Dworzysko
2002 (J.)
brak
29. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
30. Grębosz Magdalena KJ Victoria
S
brak
31. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
32. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
33. Hałka Oliwia bpk
34. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
35. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
1997 (MJ.)
O033287
36. Hoffmann Ewa Stowarzyszenie Klub Sportowy ARKADIA
S
Brak
37. Hudzik Witold bpk
S
O039362
38. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O037950
39. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
1997 (MJ.)
O023553
10167951
40. Jazienicki Dominik JKS W SIODLE
2003 (JM.)
Brak
41. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
S
W trakcie przyznawania
42. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
S
Brak
43. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
44. Juszczyk Wiktoria St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
1998 (MJ.)
O031066
45. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
brak
46. Kęder Weronika KJ PODKÓWKA TEAM
2001 (J.)
Brak
47. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
48. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
49. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
50. Kościelniak Dorota brak
S
30903/17
51. Kościelniak Karolina Small Cherry
2006 (JM.)
30904/17
52. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
53. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
brak
54. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
55. Lis Amelia Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2003 (JM.)
Brak
56. Litewka Anna KJ PICADOR
brak
57. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
58. Łakomiec Bianka KJ VOLTA
2003 (JM.)
BRAK
59. Magierska Anna KJ Victor Wrocław
S
O032333
60. Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
1999 (MJ.)
O024202
61. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
62. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
63. Mężyk Mikołaj Bpk
2004 (JM.)
Brak
64. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
65. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
66. Nadolna Anna KJ PICADOR
O356248
67. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
Brak
68. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
69. Pałasz Lena bpk
2009 (Mł.)
brak
70. Papidze Meri St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
2002 (J.)
brak
71. Petyniak Adrianna KJ PICADOR
brak
72. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
brak
73. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
74. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
75. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
76. Rajewska-Poręba Beata Karkonoski Klub Jeździecki
S
O031209
77. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
78. Rojewska Olga KJ PICADOR
O036121
79. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice Małe
S
O025928
80. Rozbicka Aleksandra BPN
S
O050438
81. Sacherski Dawid bpk
2001 (J.)
O045553
82. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
83. Salamon Mirosława bez klubu
2001 (J.)
brak
84. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
85. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O020490
86. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
2017 (Mł.)
O042951
87. Smolis Sylwia Brak
2007 (Mł.)
Brak
88. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
89. Sterenga Martyna KJ Dworzysko
2005 (JM.)
LZRWZJ/2916/18
90. Szebysty Wiktoria KJ Volta Miłocice Małe
2004 (JM.)
O043986
91. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
92. Szponarska Nicole KJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
93. Szut Julia KJ Picador
2000 (J.)
Brak
94. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
95. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (JM.)
O051925
96. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
97. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
98. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
99. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
30473
100. Witos Marta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
LZPZJ/1832/18
101. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
102. Wymysłowska Natalia brak
2006 (JM.)
3327/18
103. Zadora Joanna Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035209
104. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
105. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
106. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
107. Żołędziowska Martyna KJ Volta Miłocice Małe
2002 (J.)
O049008
108. Żuk Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

ABEL TASMAN Holenderska POL 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tenerife VDL
M: Nibalia po Nimmerdor
O: Tomasz Ochab
B: Tomasz Ochab
brak
2.

52

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
3.

123

AMUA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Alvarez 17 /
M: Nila / nn
O: Monika Cymanek
B: Monika Cymanek
K023467 616009670053911
4.

109

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K019019 DE433331582307
5.

135

ARCHIMEDES KWPN NLD 2005 Wałach F: TJUNSKE
M: URELLA
O: IWONA KRUSZYŃSKA
B: HOLANDIA
K016296
6.

93

ARES Walijski Kuc Górski POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: Nn
O: Lidia Bieniek
B: Brak
Brak
7.

110

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791
8.

128

AWATARA NN POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Bartłomiej Jędrzejczyk
B: NN
brak
9.

78

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: BLACK JACK
M: AVINELL S
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616 009 52 00418 14
10.

97

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B:
K020875 528003000709725
11.

82

BAD BOY Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Jarosław Mazur
B: nn
brak
12.

141

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
13.

18

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
14.

26

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
15.

124

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
16.

55

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
17.

19

BRETANIA SP POL 2007 Klacz gniada/177 F: SEIGON
M: BALANGA
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
brak
18.

64

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
19.

54

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
20.

53

CALITICO HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Calido /
M: Alexa / Athletico
O: Anna Weisert-Magierska
B: Jurgen Husmann
K023625 DE431314900309
21.

29

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
22.

2

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp z o. o.
K020050 DE441411197109 104PL75
23.

33

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
24.

71

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652 DE43333619208
25.

16

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
26.

1

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
27.

122

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
28.

15

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
29.

35

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Aleksandra Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
30.

115

CENTILLE S SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Leoville
M: centina s
O: Mateusz Swiszcz
B: Szurik Stanislaw
brak
31.

114

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
32.

126

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
33.

83

COLA LAYDY SP POL 2011 Klacz gniada F: Palermo
M: Chaline
O: Adrianna Petyniak
B: Wiórko Dariusz
brak
34.

70

COLLIEN MEKL GER 2006 Klacz gniada F: Collini / Contender
M: Gran Gloria / Grand Amour
O: Marta Brocka
B:
K023834 DE427270498906
35.

117

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
36.

119

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
brak
37.

85

DANLOP Traken POL 2004 Wałach skarogniada F: xx
M: xx
O: Olga rojewska
B: Olga nrojewska
brak
38.

98

DARK KNIGHT EX. DADZIO BOY Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada F: Ludger
M: Damira
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
brak
39.

84

DARLING SP POL 2012 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Aleksandra Kisilewicz
brak
40.

112

DIARETINA HOL GER 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Amely / Caretino
O: Krystyna Tomal
B: Cola Ackermann-Ripke
K024927 DE421000190617
41.

129

DOMINICA Niemiecki Koń Sportowy GER 2013 Klacz gniada F: Dominos
M: Diadem L
O: Joanna Zadora
B: Karin und Armin Lowe
brak
42.

17

DOYALINE KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Kentucky
M: Loyaline
O: Janusz Cymanek
B: NIEUWENHUIS BEMIDDELING & BEHEER B. U.
brak
43.

69

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
44.

101

ELENA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon
M: Erona
O: Marcin Kantarowicz
B: Majer Konrad
brak
45.

88

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
brak
46.

121

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
47.

40

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanislaw
brak POL 008 67 00477 04
48.

81

ETAŻERKA Wlkp./poch.trk POL 2014 Klacz gniada/164 F: ELOQUENT
M: ETYLINA/HELERIS
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Sk Liski
K025657 616007600220314
49.

3

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
50.

74

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
51.

60

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
52.

125

FERWOR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:121 cm F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Elma
O: Karolina Mazurkiewicz
B: Leszek Chrośniak
4696/18 POL 013 52 00425 09
53.

65

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Amarant
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: NN
Brak
54.

62

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
55.

77

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Urbaniak
B: Wilczewski Lech Kazimierz
K017376 POL 009 60 02240 05
56.

61

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
57.

113

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
58.

44

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Aleksandra Pałasz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
59.

118

GAŁGANEK Małopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/170 F: Banita
M: Giga
O: Dorota Kościelniak
B: Gospodarstwo Rolne Luksyna
brak POL 006 54 01166 05
60.

104

GASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: Gwiazda /
O: SK Dębno
B: SK Dębno
brak
61.

132

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
62.

25

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
63.

103

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
64.

37

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
65.

28

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
66.

11

J-COOPER Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Eufrat
M: Jałta
O: Aleksandra Rozbicka
B: Orzech Zygmunt, Kolonia Grzybów
brak
67.

72

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
68.

75

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
69.

111

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Piast
M: Katanga
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
70.

73

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam De Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
71.

134

KARDO VAN'T STEENPUTJE BWP BEL 2010 Wałach ciemnogniada F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
O: Iwona Kruszyńska
B:
K023507 056002W00295062
72.

56

KATI-P SP POL 2007 Klacz gniada/169 F: Corleone Z
M: Kati
O: Ewa Hoffmann
B: Rafał Parkitny
brak Pol 009670042007
73.

47

KIRKA Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2011 Klacz gniada F: Zagon
M: Kinga
O: Jarosław Poręba
B: Stadnina Koni Liski
brak
74.

76

KLON Typ Szlachetny POL 2010 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
O: Marian Wnuk
B: Marian Wnuk
brak 616009670125910
75.

100

KOBRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Ludger
M: Kurrara
O: Henryk Podkówka
B: Juliusz Szechyński
Brak
76.

59

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
77.

45

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
78.

95

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
79.

58

LANOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Harwest /
M: Laska / Antokol
O: Paulina Grocka
B:
K019982 POL009611001500
80.

34

LE COU COU OS POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu
M: Paulina/Chico’s Boy
O:
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009 105IF64
81.

90

LEGION SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Lidia Bieniek
B: Brak
Brak
82.

79

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
83.

130

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
84.

99

MATROS - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata F: CORLEONE Z
M: MALEZJA
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
brak
85.

46

MIRON Koń Małopolski POL 2013 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
O: Małgorzata Afet- Wojtacha
B: Lagierski Zdzisław
Brak
86.

68

MISI SP POL 2012 Klacz skarogniada F: Barros
M: Malezja
O: Piotr Kukawka
B: Piotr Kukawka
brak
87.

21

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
88.

66

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
Brak
89.

92

MYSZKA MINNIE Walijski Kuc Górski POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn
M: Nn
O: Lidia Bieniek
B: Brak
Brak
90.

5

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
91.

39

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
92.

138

NESMA SP POL 2009 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Newis / Elvis
O:
B:
K014653 616009690135409
93.

63

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
94.

127

OBSESJA Sp Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz gniada F: Santos
M: Opcja
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K009030
95.

22

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
96.

12

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
97.

108

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
98.

30

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
99.

107

PATAGONIA SP POL 2011 Klacz skarogniada/165 F: abraxis-z-plus-s
M: platyna
O: wiola sacherska
B: anna miskiewicz
KO18275
100.

140

PATAGONIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
101.

131

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
102.

27

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
103.

14

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets
M: Red Sail
O: Sylwia Jazienicka
B: Millennium Stud Sp. z o.o.
Brak 150/2015
104.

42

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
105.

36

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
106.

137

RUFIO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczny
B: Maria Smaczny
K022299 616007670012709
107.

48

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
108.

24

SCARTO SP POL 2010 Wałach kara F: Palermo
M: Synteza
O: -
B: -
K021687
109.

102

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
110.

142

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
111.

86

STARMANGAL XX POL 2010 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Anna Nadolna
B: Anna Nadolna
brak
112.

136

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada F: San /
M: Satena / Adriatyk
O: Leszek Hałka
B:
K023009 POL999540148806
113.

20

SWEET STAR IRE POL 2011 Klacz gniada/175 F: Mr Alkohol /
M: Sea Of Star / Persian Bold
O: Izabela Rosiak- Szebysty
B:
K025338 616POL11007290T
114.

105

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender /
M: Toscania / Abke
O: SK Dębno
B: SK Dębno
K025721 616007610061614
115.

91

TARANTINO KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lidia Bieniek
B:
K022177 616999681000212
116.

133

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
K019807 POL999670132904
117.

96

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
118.

80

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Talina
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
119.

87

TURUL XX POL 2011 Wałach ciemnogniada F: xx
M: xx
O: Dominika Książek
B: Dominka Książek
brak
120.

94

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
K022251
121.

106

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
O: witold hudzik
B: kowalczyk zbigniew
brak
122.

50

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
123.

51

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II / Corrado I
M: Fremads Caletta / Caletto III
O: Sara Szczot
B:
K008227 208333200200311
124.

116

WEKTOR Wielkopolski POL 2009 Wałach gniada F: West
M: Weneda
O: Magdalena Grębosz
B: Hubert Góralski
brak
125.

120

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
126.

41

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
O: Cezary Flis
B:
K013665 POL009690079606
127.

139

Zeta Z F:
M:
O:
B:
128.

89

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
O: Beata Bazan
B: Strzechowski Paweł
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2018-09-07
16
2018-09-08
4
2018-09-09
12
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2018-09-07
3
2018-09-08
9
2018-09-09
6
Banaś Maja
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
AMUA (123)
2018-09-07
12
2018-09-08
10
2018-09-09
9
Barańska Aleksandra
bpk
2018-09-07
1
2018-09-07
10
Barczyk Milena
bpk
KIRKA (47)
2018-09-07
2018-09-07
1
2018-09-08
3
2018-09-09
2
150
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (89)
2018-09-07
1
2018-09-07
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
11
2018-09-09
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-09-07
4
2018-09-08
3
2018-09-09
6
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2018-09-07
1
2018-09-08
6
2018-09-09
7
Błaszczyk Kamila
KJ Arkadia Wielka Lipa
LANOS (58)
2018-09-07
11
2018-09-08
11
2018-09-09
10
Borys Pola
BPK
OBSESJA (127)
2018-09-07
6
2018-09-08
6
2018-09-09
3
100
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (88)
2018-09-07
17
2018-09-08
11
2018-09-09
12
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-07
15
2018-09-08
9
2018-09-09
12
Cukla Weronika
Dla zdrowia, dla sportu, dla życia
2018-09-07
15
2018-09-08
16
2018-09-09
13
Czrnota Kuba
KJ PICADOR
TURUL (87)
2018-09-08
21
2018-09-08
1
2018-09-09
3
2018-09-09
Drążek Joanna
BPK
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-09-07
1
2018-09-08
9
2018-09-09
1
FENIKS (60)
2018-09-07
2018-09-08
5
2018-09-09
1
200
2018-09-07
1
2018-09-08
2
2018-09-09
9
2018-09-07
2018-09-08
7
2018-09-09
1
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-09-07
1
2018-09-08
6
2018-09-09
3
Dziatkowiak Hanna
bpk
2018-09-07
2
2018-09-08
3
2018-09-09
2
Dziatkowiak Maja
bpk
LEGION (90)
2018-09-07
1
2018-09-08
1
2018-09-09
3
100
2018-09-07
1
2018-09-08
8
2018-09-09
4
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
VERONA (106)
2018-09-07
1
2018-09-07
10
2018-09-08
1
2018-09-08
27
Flis Małgorzata
KS Arkadia
WITO (41)
2018-09-07
7
2018-09-08
3
2018-09-09
7
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (121)
2018-09-07
10
2018-09-08
7
2018-09-09
5
Galicki Anzelm
St. KS Arkadia
2018-09-07
8
2018-09-08
8
2018-09-09
6
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (36)
2018-09-07
1
2018-09-08
3
2018-09-09
1
300
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Głuszek Maciej
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MISI (68)
2018-09-07
3
2018-09-07
2018-09-08
26
2018-09-08
1
2018-09-09
10
COLLIEN (70)
2018-09-07
1
2018-09-08
2
2018-09-09
2
Górlicka Julia
KJ Dworzysko
2018-09-08
17
2018-09-08
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
TACO BLUE (105)
2018-09-07
1
2018-09-07
2
Grębosz Magdalena
KJ Victoria
WEKTOR (116)
2018-09-07
4
2018-09-07
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-07
3
2018-09-08
4
2018-09-09
15
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (122)
2018-09-07
5
2018-09-08
2
2018-09-09
3
1200
Hałka Oliwia
bpk
STRZAŁKA (136)
2018-09-08
21
2018-09-08
1
2018-09-09
4
2018-09-09
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Dziuplina
2018-09-07
3
2018-09-07
3
2018-09-08
8
2018-09-09
10
2018-09-08
4
Hałoń Klaudia
KJ Picador Dziuplina
CANSIN (71)
2018-09-07
10
2018-09-07
6
2018-09-08
17
2018-09-08
5
2018-09-09
5
Hoffmann Ewa
Stowarzyszenie Klub Sportowy ARKADIA
KATI-P (56)
2018-09-07
Hudzik Witold
bpk
OUTLANDER (108)
2018-09-07
4
2018-09-07
4
ARAGORN K (109)
2018-09-07
BARBADOS (141)
2018-09-08
6
2018-09-08
6
2018-09-09
4
2018-09-08
3
2018-09-09
5
Idczak Malwina
KJ Liljówka Stęszewko
KLON (76)
2018-09-07
1
2018-09-07
1
2018-09-08
24
2018-09-08
4
2018-09-09
2
2018-09-08
1
Jankowska Joanna
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
EKWADOR (69)
2018-09-07
9
2018-09-08
15
2018-09-09
11
Jazienicki Dominik
JKS W SIODLE
REVANSH (14)
2018-09-07
1
2018-09-08
12
2018-09-09
9
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
SCARTO (24)
2018-09-07
1
2018-09-09
2
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
MIRON (46)
2018-09-08
2
2018-09-07
5
2018-09-07
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-09-07
3
2018-09-08
5
2018-09-09
7
Juszczyk Wiktoria
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
SCARTO (24)
2018-09-07
1
2018-09-08
1
Kantarowicz Marcin
KJ Podkówka Team
ELENA (101)
2018-09-07
2018-09-07
2018-09-08
2018-09-08
1
Kęder Weronika
KJ PODKÓWKA TEAM
KOBRA (100)
2018-09-07
1
2018-09-07
10
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (110)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
TERCJA (133)
2018-09-07
2018-09-08
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (113)
2018-09-07
3
2018-09-09
1
1800
COBERLINA (114)
2018-09-07
15
2018-09-08
1
Kościelniak Dorota
brak
GAŁGANEK (118)
2018-09-07
18
2018-09-07
1
2018-09-08
1
2018-09-08
25
Kościelniak Karolina
Small Cherry
2018-09-07
1
2018-09-08
2018-09-09
15
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (132)
2018-09-07
8
2018-09-08
5
2018-09-09
8
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (119)
2018-09-07
7
2018-09-08
5
2018-09-09
2
200
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
GASANDRA (104)
2018-09-07
10
2018-09-07
10
Lis Amelia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
DIARETINA (112)
2018-09-07
1
2018-09-08
7
2018-09-09
5
Litewka Anna
KJ PICADOR
DARLING (84)
2018-09-07
19
2018-09-07
1
2018-09-08
1
2018-09-08
21
2018-09-09
7
2018-09-09
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-09-07
1
2018-09-08
8
2018-09-09
1
2018-09-08
6
2018-09-09
4
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA
2018-09-07
1
2018-09-08
15
2018-09-09
14
2018-09-08
Magierska Anna
KJ Victor Wrocław
2018-09-08
3
2018-09-08
Malińska Oliwia
KS Pegaz Chwałowice
2018-09-07
2
2018-09-08
7
2018-09-09
6
2018-09-07
8
2018-09-08
9
2018-09-09
3
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
2018-09-07
10
2018-09-08
13
2018-09-07
4
2018-09-08
5
2018-09-09
2
1500
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
ILONUS (28)
2018-09-07
14
2018-09-08
14
2018-09-09
10
2018-09-07
1
2018-09-07
10
2018-09-08
17
2018-09-08
17
2018-09-09
2018-09-09
6
Mężyk Mikołaj
Bpk
FIDEL (65)
2018-09-08
1
2018-09-08
21
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ORESTES (12)
2018-09-07
1
2018-09-07
7
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
2018-09-09
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-09-07
11
2018-09-08
12
2018-09-09
8
Nadolna Anna
KJ PICADOR
2018-09-07
4
2018-09-08
2
2018-09-09
10
Oleś Magdalena
KJ Picador
2018-09-07
5
2018-09-08
1
2018-09-09
4
Pałasz Aleksandra
Karkonoski Klub Jeździecki
GALION (44)
2018-09-07
3
2018-09-08
11
2018-09-09
9
Pałasz Lena
bpk
ARES (93)
2018-09-07
3
2018-09-08
4
2018-09-09
3
Papidze Meri
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
SCARTO (24)
2018-09-08
1
Petyniak Adrianna
KJ PICADOR
2018-09-07
9
2018-09-08
11
2018-09-09
8
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
PENELOPA (131)
2018-09-07
1
2018-09-08
4
2018-09-09
2
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2018-09-07
1
2018-09-07
16
Popławska Julita
KJ Partynice Wrocław
CUMA (117)
2018-09-07
8
2018-09-07
5
2018-09-08
1
2018-09-09
4
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
V DALLY (94)
2018-09-07
2
2018-09-07
6
2018-09-08
4
2018-09-09
5
Rajewska-Poręba Beata
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-09-07
10
2018-09-07
10
2018-09-08
17
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
8
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
2018-09-07
3
2018-09-07
2
Rojewska Olga
KJ PICADOR
DANLOP (85)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-09
2018-09-09
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice Małe
JUNAK (75)
2018-09-07
2
2018-09-09
7
2018-09-08
2018-09-08
12
Rozbicka Aleksandra
BPN
2018-09-08
26
2018-09-08
20
Sacherski Dawid
bpk
PATAGONIA (107)
2018-09-07
5
2018-09-08
1
2018-09-08
Sacherski Dawid
bkp
PATAGONIA (140)
2018-09-07
1
2018-09-09
5
2018-09-09
Salamon Mirosława
bez klubu
ERKAN (40)
2018-09-07
10
2018-09-07
10
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-07
10
2018-09-07
1
2018-09-07
1
2018-09-08
3
2018-09-09
2
1100
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-07
12
2018-09-08
10
2018-09-09
9
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (137)
2018-09-08
1
2018-09-08
4
Smolis Sylwia
Brak
AWATARA (128)
2018-09-07
1
2018-09-07
20
2018-09-08
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (37)
2018-09-07
1
2018-09-08
1
2018-09-09
1
Sterenga Martyna
KJ Dworzysko
TORO (80)
2018-09-08
1
2018-09-08
17
Szebysty Wiktoria
KJ Volta Miłocice Małe
2018-09-08
1
2018-09-09
12
2018-09-09
2018-09-07
11
2018-09-08
10
2018-09-09
11
2018-09-07
16
2018-09-08
24
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-09-07
11
2018-09-08
7
2018-09-09
5
Szponarska Nicole
KJ Kietlów
NESMA (138)
2018-09-08
2
2018-09-08
5
Zeta Z (139)
2018-09-08
1
2018-09-08
3
Szut Julia
KJ Picador
2018-09-07
3
2018-09-08
10
2018-09-09
8
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
2018-09-07
1
2018-09-08
8
2018-09-09
6
Urbaniak Hanna
St. KS Arkadia
FREZJA (77)
2018-09-07
14
2018-09-08
15
2018-09-09
13
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (120)
2018-09-07
11
2018-09-08
12
2018-09-09
11
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
KAMIRA (73)
2018-09-07
16
FAVERA (74)
2018-09-07
13
2018-09-08
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2018-09-08
1
2018-09-08
17
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (82)
2018-09-08
14
2018-09-07
13
2018-09-09
14
Witos Marta
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
KALINKA (111)
2018-09-07
1
2018-09-07
1
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-09-07
3
2018-09-08
2
2018-09-09
4
2018-09-07
10
2018-09-07
1
Wymysłowska Natalia
brak
FERWOR (125)
2018-09-07
2018-09-08
2
2018-09-09
4
Zadora Joanna
Karkonoski Klub Jeździecki
DOMINICA (129)
2018-09-07
10
2018-09-08
13
2018-09-09
11
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
2018-09-07
1
2018-09-08
4
2018-09-09
1
1300
BOSS (55)
2018-09-07
4
2018-09-09
7
2018-09-08
1
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-09-07
11
2018-09-08
14
2018-09-07
10
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-09-07
3
2018-09-08
6
2018-09-09
3
2018-09-07
2018-09-08
1
2018-09-09
3
800
Żołędziowska Martyna
KJ Volta Miłocice Małe
BAZALT (18)
2018-09-08
2
2018-09-09
8
2018-09-07
11
Żuk Kaja
KJ Picador
BLUSTAR (26)
2018-09-07
4
2018-09-08
9
2018-09-09
5
BODER (124)
2018-09-07
1
2018-09-08
13
2018-09-09
4

Number of Riders: 108

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 8 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl