Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR GRAND PRIX Z.M. AGRO-HANDEL
OLSZA, 11-12.08.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
233 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 08:59:06
2018-08-09 22:29:56
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
232 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 07:09:16
2018-08-08 19:59:17
Szymon Tęcza PICO DEL TEIDE L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
231 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 16:02:27
2018-08-08 14:36:20
Marcelina Raczyńska GREY GRANNUS
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:33:26
2018-08-08 10:59:27
Anna Bondziul PEGAZUS
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:33:03
2018-08-08 09:45:45
Krzysztof Mikołajczak CRICOVA L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:32:15
2018-08-08 09:45:33
Krzysztof Mikołajczak JOHNNIE WALKER L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:31:47
2018-08-08 09:45:17
Krzysztof Mikołajczak WESTFALIA L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
226 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:31:06
2018-08-08 09:45:01
Wiktor Szała CHE GUEVARA L
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:30:39
2018-08-08 09:44:43
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:30:07
2018-08-08 09:44:24
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:29:48
2018-08-08 09:42:44
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
222 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:29:28
2018-08-08 09:42:25
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:29:07
2018-08-08 09:42:07
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:28:02
2018-08-08 09:41:51
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:27:38
2018-08-08 09:41:32
Szymon Tęcza DEMPO L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:27:14
2018-08-08 09:34:03
Michał Zgrabka SULIWAN
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:23:48
2018-08-08 09:30:00
Szymon Tęcza KYOTO L
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:23:26
2018-08-08 09:29:24
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:20:23
2018-08-08 09:29:06
Dawid Skiba IN GOMERA L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:19:41
2018-08-08 09:28:48
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:19:18
2018-08-08 09:28:28
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:18:54
2018-08-08 09:28:08
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:45:45
2018-08-07 22:40:36
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:41:20
2018-08-07 22:40:04
Przemysław Olejnik BERANG
  • 2x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:38:26
2018-08-07 21:54:08
Adam Kucia DANTE
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:37:18
2018-08-07 21:52:59
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:36:25
2018-08-07 18:57:43
Łukasz Smoczyk RODEZJA
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:35:59
2018-08-07 18:57:00
Łukasz Smoczyk PANNA
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:34:51
2018-08-07 18:56:17
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:34:25
2018-08-07 18:31:16
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:34:01
2018-08-07 16:53:49
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 15:41:16
2018-08-07 14:30:44
Anna Wiącek RAVEN
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:32:59
2018-08-07 11:19:18
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:25:46
2018-08-07 10:08:49
Adam Hybiak HAPPY DAY
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:24:10
2018-08-07 10:03:18
Zuzanna Kwasiżur KASIA
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:23:31
2018-08-07 10:02:20
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:23:05
2018-08-07 10:01:46
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:24:10
2018-08-06 23:21:51
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:57:23
2018-08-06 22:55:39
Dominika Włodarczak HURAGAN
  • 2x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:25:54
2018-08-06 22:13:05
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:27:54
2018-08-06 22:10:30
Małgorzata Pietrowska GRETA GARBO
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:28:18
2018-08-06 20:54:13
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:28:55
2018-08-06 16:13:39
Leszek Warzecha ALEXIS N
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:29:27
2018-08-06 16:12:56
Leszek Warzecha CALIPSO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:29:51
2018-08-06 16:12:36
Leszek Warzecha DEEP PURPLE
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:32:56
2018-08-06 15:36:54
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:36:05
2018-08-06 15:32:47
Michał Jóskowiak TARAMTAJ
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:33:18
2018-08-06 15:30:57
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:32:54
2018-08-06 15:28:30
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:31:57
2018-08-06 15:28:06
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:29:58
2018-08-06 15:27:17
Michał Jóskowiak OKAWANGO
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:32:26
2018-08-06 15:25:06
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:21:18
2018-08-06 13:18:15
Hanna Osieka JEREMIASZ
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:13:58
2018-08-06 10:14:48
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:14:38
2018-08-06 08:53:41
Dajana Pawlicka CORINO I - PRO-LINEN
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:16:46
2018-08-04 20:32:24
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:17:09
2018-08-04 20:25:52
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:17:32
2018-08-04 19:34:25
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:20:24
2018-08-04 16:01:35
Oliwia Michalak DEARADA HAB
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:24:47
2018-08-04 15:57:13
Zuzanna Maternik BARACULA BY HAB
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:25:08
2018-08-04 15:44:57
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:29:40
2018-08-04 15:44:08
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:31:08
2018-08-04 15:43:46
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:32:11
2018-08-04 11:02:36
Kinga Ryszczyńska EDORAS
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:32:33
2018-08-04 07:47:10
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:33:06
2018-08-03 23:02:23
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:33:25
2018-08-03 22:54:08
Maja Stasik FUKS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:34:12
2018-08-03 22:47:51
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:21:08
2018-08-03 22:45:31
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:21:33
2018-08-03 22:43:05
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:22:22
2018-08-03 22:41:28
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:22:43
2018-08-03 22:26:26
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:23:07
2018-08-03 22:25:48
Katarzyna Kaźmierczak ATTYLLAN GL
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:25:24
2018-08-03 22:25:09
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:26:16
2018-08-03 22:19:53
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 13:37:52
2018-08-03 21:15:52
Łukasz Brzóska CORDINO
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:30:45
2018-08-03 20:28:16
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:31:11
2018-08-03 20:27:42
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:31:34
2018-08-03 20:01:24
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:38:16
2018-08-03 17:56:17
Tomasz Klein DOT Q
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:39:22
2018-08-03 17:07:30
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:42:11
2018-08-03 16:34:39
Julia Siejak LITTLE QUEEN
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:43:16
2018-08-03 16:31:44
Damian Krajewski QUERIDA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:45:17
2018-08-03 16:25:56
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:46:11
2018-08-03 16:24:59
Łukasz Krajewski LIBRA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:46:37
2018-08-03 16:24:26
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:47:17
2018-08-03 16:23:38
Łukasz Krajewski CZARDASZ
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:47:36
2018-08-03 16:23:05
Łukasz Krajewski CHANTILLY
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:47:57
2018-08-03 16:21:18
Rafał Krajewski STAKATA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:48:53
2018-08-03 16:20:42
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:49:23
2018-08-03 16:19:49
Rafał Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:49:43
2018-08-03 16:18:45
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:50:10
2018-08-03 16:17:54
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:52:34
2018-08-03 16:16:56
Rafał Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:54:54
2018-08-03 15:45:17
Emilia Kasprzak ORLANDO B
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:55:27
2018-08-03 15:44:11
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 22:56:38
2018-08-03 13:52:36
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:03:32
2018-08-03 11:24:43
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:04:00
2018-08-03 11:23:02
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:04:25
2018-08-03 11:22:29
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:04:46
2018-08-03 11:21:59
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:05:06
2018-08-03 11:21:32
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 08:57:19
2018-08-03 10:48:30
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 08:54:22
2018-08-03 10:47:05
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:06:34
2018-08-03 09:06:52
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:07:13
2018-08-03 09:06:31
Izabella Guzińska SELAVI
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:22:21
2018-08-03 07:30:57
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:08:03
2018-08-02 23:51:45
Włodzimierz Bortlisz BOREASZ
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:08:29
2018-08-02 23:51:10
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:09:05
2018-08-02 23:50:36
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:09:32
2018-08-02 23:50:03
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:37:35
2018-08-02 23:49:34
Kinga Kunefał HISTAMINA
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:10:29
2018-08-02 23:05:50
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:10:58
2018-08-02 23:05:25
Adrianna Wiśniewska SULLIVAN 54
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:11:23
2018-08-02 21:04:20
Magdalena Dreger EL-SAHARA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:14:30
2018-08-02 20:43:36
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 07:08:49
2018-08-02 19:55:02
Julia Kędzierska OLIWIER
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:19:05
2018-08-02 17:50:55
Kaja Litka ANGUILLA L
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:20:00
2018-08-02 15:28:27
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:21:06
2018-08-02 15:25:16
Judyta Koczorowska INFERNO D
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:21:38
2018-08-02 15:23:05
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:21:57
2018-08-02 15:22:34
Bogusz Dąbrowski LUKAS L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:26:05
2018-08-02 15:20:32
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:25:05
2018-08-02 11:36:54
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:40:31
2018-08-02 11:36:10
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:39:18
2018-08-02 11:35:17
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:15:35
2018-08-02 10:47:32
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:37:49
2018-08-02 10:13:46
Jacek Mierzwiński D. ZOLTAN
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:37:22
2018-08-02 10:13:26
Jacek Mierzwiński NEVER
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:36:55
2018-08-02 10:12:32
Jacek Mierzwiński CALVADOS
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 15:36:25
2018-08-02 10:08:36
Marcelina Maryńczak CANDY
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 09:54:03
2018-08-02 09:29:23
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:05:40
2018-08-01 20:50:22
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:21:28
2018-08-01 20:49:59
Patrycja Ueberhan CZUDYNO DE REM Z
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 07:21:07
2018-08-01 20:41:19
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:04:15
2018-08-01 20:40:27
Ignacy Ordanik KUROSAWA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:03:58
2018-08-01 20:40:05
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:03:40
2018-08-01 20:39:25
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:02:12
2018-08-01 20:38:46
Zuzanna Kucharska BIG LORD
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:01:50
2018-08-01 20:37:38
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:01:33
2018-08-01 20:36:58
Leszek Gramza MOULIN ROUGE L
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:01:14
2018-08-01 20:36:18
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:00:04
2018-08-01 20:35:59
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:59:40
2018-08-01 20:35:23
Leszek Gramza TOSCA L
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:58:38
2018-08-01 20:34:51
Igor Szydłowski RODERYK
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:58:18
2018-08-01 20:34:12
Igor Szydłowski SAINT VINCENT
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:55:26
2018-08-01 18:49:01
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:54:38
2018-08-01 18:33:09
Hubert Woźniak WANDAL
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:54:15
2018-08-01 18:32:44
Hubert Woźniak APLA
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 07:50:09
2018-08-01 15:18:51
Iwona Sitowska ALL FOR MONEY
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:36:40
2018-08-01 10:44:21
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:35:25
2018-08-01 10:43:52
Tomasz Klein FABIANO 82
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:46:51
2018-07-31 23:30:35
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:46:34
2018-07-31 23:30:15
Łukasz Brzóska LIGHTING TG
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:45:12
2018-07-31 23:29:40
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:44:56
2018-07-31 23:29:19
Łukasz Brzóska FINEZ DU ROUET
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:44:34
2018-07-31 23:28:38
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:44:19
2018-07-31 23:24:40
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:44:04
2018-07-31 23:24:14
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:43:45
2018-07-31 23:14:06
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:32:56
2018-07-31 22:28:15
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:25:24
2018-07-31 14:15:25
Paulina Wachowiak ROMAN
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:25:09
2018-07-31 14:14:36
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:24:53
2018-07-31 13:54:51
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 07:24:26
2018-07-31 13:53:54
Marek Strzyż DEMETER
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:17:44
2018-07-31 13:10:13
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:26:43
2018-07-31 07:53:17
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:26:24
2018-07-31 07:52:42
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:26:06
2018-07-31 07:52:15
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:25:46
2018-07-31 07:51:46
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:25:28
2018-07-31 07:51:22
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:23:52
2018-07-31 06:32:13
Marcin Wesoły WELUNA
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:21:24
2018-07-31 06:30:23
Marcin Wesoły GINGER
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:20:13
2018-07-30 23:56:42
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:19:30
2018-07-30 23:05:03
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:14:25
2018-07-30 16:59:51
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:14:03
2018-07-30 16:59:29
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:12:54
2018-07-30 15:49:58
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:12:28
2018-07-30 15:49:31
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:08:06
2018-07-29 19:42:51
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:06:40
2018-07-29 14:37:56
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:15:46
2018-07-27 19:55:06
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:14:44
2018-07-27 19:52:29
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:14:02
2018-07-27 19:51:32
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:13:10
2018-07-27 19:50:45
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 22:38:54
2018-07-27 19:48:18
Marianna Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:00:38
2018-07-27 19:45:50
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 11:59:57
2018-07-27 19:44:23
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 7/LL /do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:23:38
2018-07-25 22:58:59
Klaudia Danecka CHRISTOBALDI
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:22:18
2018-07-25 22:58:20
Klaudia Danecka CELEBRITY
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:18:31
2018-07-25 21:32:13
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:18:06
2018-07-25 19:53:53
Alina Czosnowicz TAMIRA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:15:19
2018-07-25 13:59:46
Anna Elbl BLOMMY BLUE
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:14:04
2018-07-25 09:22:32
Weronika Kachel MALAQUANDO
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:06:08
2018-07-24 13:07:46
Adrianna Krzanowska ZANTINO V
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:19:08
2018-07-24 13:06:53
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:23:55
2018-07-23 22:15:36
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:23:06
2018-07-23 17:46:12
Inga Dezor CELINA
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L1/105 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 105 cm)
  • 1x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:22:44
2018-07-23 13:19:28
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:22:23
2018-07-23 11:46:02
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:18:56
2018-07-23 10:12:48
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/130 cm/Konkurs o wrastającym stopniu trudności jockerm art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:18:30
2018-07-22 13:36:05
Monika Śmiały LIZAK
  • 1x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 2x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8/L /100 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:14:27
2018-07-22 13:35:23
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 2x 1/LL/do 90 cm/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 2/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:12:22
2018-07-22 13:34:10
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 08:11:05
2018-07-22 13:33:41
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/N/120 cm/Konkurs o wzrastająym stopniu trudności z jockerm art. 269.5 (wys. 120 cm)
  • 1x 12/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:04:11
2018-07-19 22:12:29
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 4/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
3. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
4. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
5. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
6. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
7. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
8. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
9. Czosnowicz Alina KJ Avanti Opole
S
O020535
10. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
11. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O039954
12. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
13. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
14. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
10178539
15. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
16. Elbl Anna bkp
1998 (MJ.)
O025336
17. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
18. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
19. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O042577
20. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
21. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
22. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
23. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
24. Hudzik Witold bpk
S
O039362
25. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
26. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1997 (MJ.)
O023514
27. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
28. Kachel Weronika KJK Romico Żywiec
S
O048882
29. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
O029187
30. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
31. Kędzierska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2003 (JM.)
O033906
10170917
32. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
33. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
34. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
35. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
36. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja
2005 (JM.)
O034411
37. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
38. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
39. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1998 (MJ.)
O047626
40. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
41. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
42. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
43. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
44. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
45. Kunefał Natalia KS Centaurus Zielona Góra
2004 (JM.)
46. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
47. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
48. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
49. Lehmann Laura bpk
2000 (J.)
O038895
50. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O045607
51. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
52. Maternik Zuzanna KJ Gołębin Stary
1997 (MJ.)
O031071
53. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
54. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
55. Michalak Oliwia KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O042004
56. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
57. Mikicin Alicja JKS MELLONI HORSES
2003 (JM.)
O038632
10178793
58. Mikołajczak Krzysztof KJ Agro-Handel Śrem
S
O000419
59. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
60. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
61. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
62. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
63. Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
2002 (J.)
O033788
64. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
65. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
66. Paszkiewicz Nikola bpk
2001 (J.)
O034724
67. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
68. Perz Wiktoria bpk
2000 (J.)
O044315
69. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
70. Pietrowska Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
brak
71. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
72. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
73. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
74. Ryszczyńska Kinga LKS Cwał Poznań
S
O045031
75. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
76. Siejak Julia St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2000 (J.)
O038261
77. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (J.)
O034660
78. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
79. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
80. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
81. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
82. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
83. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
84. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
85. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
86. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
87. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
88. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
89. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
90. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
91. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
92. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
93. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036423
94. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
95. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
96. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (J.)
O034863
97. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
98. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
99. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O020861
100. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
101. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
102. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
103. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
104. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
105. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
106. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
107. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
108. Wypychowska Martyna bpk
2001 (J.)
109. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
110. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
111. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
112. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

236

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
2.

190

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
3.

92

ALL FOR MONEY PKSP POL 2014 Wałach gniada F: Nimmerdor I /
M: Apanaczi T / Colestus
O: Iwona Sitowska
B: Tadeusz Tomala
brak
4.

156

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
5.

120

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/165 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: PPHU WIESZCZYCZYN Sp. z o. o.
B:
K022790 DE441411005913
6.

93

APLA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Woźniak
B:
K009670 POL999660778204
7.

177

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
8.

212

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
O: Jan Ludwiczak
B:
K022791 DE421000046813 105XH67
9.

160

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
10.

71

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
11.

34

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: H.F.S.M. Harink
K013846 5280030606180
12.

30

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
13.

172

BARACULA BY HAB HOL GER 2012 Wałach gniada F: Baracuda /
M: Julia I / Lavall I
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K026242 DE421000557913
14.

99

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
15.

126

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
16.

103

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Dirmatine / Uniek
O:
B: Stajnia Zielman
K018392 5280030611662
17.

47

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco Blue
O: Bogumiła Elbl
B: Gestut Lewitz
K026060 418185028813
18.

129

BOREASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Maaik / Eguador
M: Barwena / Caretino K
O: Wiesław Błażejewski
B: SK Pępowo
K024444 616009610046412
19.

117

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
20.

134

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
21.

81

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
22.

25

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
23.

189

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
O:
B:
K023413 009640073807
24.

114

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
25.

110

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
O: Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński
B: Kowalska
K024863 DE418182578313
26.

237

CAPRIS HAN GER 2003 klacz gniada F: Carbid / Calypso II
M: Suprise / Sao Paulo
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
KO10274 DE431319836503
27.

36

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Joanna Leszczyńska
B: Hof Woldar
K022373 DE431310077311
28.

83

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
29.

59

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
30.

223

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
31.

84

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
32.

105

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
33.

153

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
34.

55

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
35.

72

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
36.

50

CELEBRITY OS POL 2011 Wałach siwa F: Cosido / Cosimo
M: Bawaria / Castilio
O: Aneta Danecka
B: Małgorzata Siergiel
K018561 DE418180906211 105PX75
37.

41

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
38.

68

CENTUCKY 2 OLD POL 2002 Klacz gniada F: Captain Paul / Contender
M: Landgirl / Landjunge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
K013887 DE433331113002
39.

85

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
40.

225

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305 102ZD07
41.

49

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
42.

100

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Michał Mordzelewski
B:
K026275 DE418181112111
43.

200

CLINTENDO DWB POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O:
B:
K026317 208333200903743
44.

220

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
45.

141

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
46.

91

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak
47.

158

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
O: Edward Suszek, Dorota Cwalina
B: Edward Suszek
K014295 POL009610184508
48.

137

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
49.

206

CORTINA DRP POL 2007 Klacz siwa F: Clinton II / Carolus
M: Aldato Dama / Aldato-208
O: Dorota Walkowska
B: Zsolt Batori
K024376 DE410101514807
50.

140

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Ogier kasztanowata F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
K024668 056015Z55764114
51.

227

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K025023 DE421000048113
52.

147

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
53.

203

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
54.

17

CZUDYNO DE REM Z ZANG FRA 2008 Wałach siwa F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
O: Zbigniew Ueberhan
B:
K018191 25000108116511E
55.

112

D. ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo / Phin Phin
M: Zafiera G / Tangelo Van De Zuthoeve
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K017479 528003000813008 104TJ07
56.

119

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
57.

207

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
58.

173

DEARADA HAB HOLST GER 2010 Klacz gniada F: Lenett / Loran
M: Nevada IV / Contender
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K026287 DE421000535511
59.

188

DEEP PURPLE NPRS NED 2008 Wałach gniada F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O: Marcin Grobelny
B:
K022457 528008080264808
60.

77

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
61.

218

DEMPO L SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulcano
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jan Ludwiczak
B: SK Racot
K025114 6160096100759
62.

185

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
63.

180

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Michal Rynowiecki
B: Renata Wójcik-Matelska
K019041 POL007520079208
64.

154

DOT Q WESTS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor /
M: Jung La Toya /
O: Annetta Kucharska
B: Agroterra Sp. z o. o.
brak
65.

168

EDORAS WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Serenada / Talizman
O: Karolina Kozłowska
B:
K008574 POL007611052502
66.

122

EL-SAHARA Czysta Krew Arabska POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Celsjusz
M: Eusara / Pamir
O: Anna Słodkiewicz
B: Wojciech Martyniuk
K024374 POL090000006866
67.

164

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro / Power
M: Evita / Edinburgh
O: Julia Bieganowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K010144 418181110105
68.

75

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
69.

108

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
70.

73

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
71.

90

FABIANO 82 HAN GER 2007 Wałach kasztanowata F: For Edition I / Forsyth
M: Rubina / Ramiro's Son II
O: Johannes Ruben
B: Volker Von Holten
K025237 DE431314311607 104PW08
72.

222

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
73.

116

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
74.

162

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
75.

86

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fuzja / Contas
O: Gariel Waszkiewicz
B: SK Iwno
K020654 616009610059612
76.

142

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Hans Henning Von Der Decken
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
77.

165

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
78.

143

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
79.

69

GINGER SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Gizela KG / Gluckspilz
O: Zbigniew Koczorowski
B: Zbigniew Koczorowski
K026150 616009610177514
80.

171

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
81.

199

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
82.

18

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
83.

161

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada/173 F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje /
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kazmierczak
B:
K023134 528003201111016
84.

192

GRETA GARBO DS GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Acordelli /
M:
O: Małgorzat Pietrowska i Hubert Pietrowski
B:
brak
85.

230

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
86.

175

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
87.

198

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
O: Andrzej Wolniewicz
B: Grażyna Molska, Wiesław Saniewski
brak
88.

176

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
89.

148

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
90.

87

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
91.

74

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
92.

125

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
93.

184

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
94.

104

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
95.

115

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
96.

214

IN GOMERA L WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Inwencja / Empik
O: Jan Ludwiczak
B: Helena Beym
K022798 616007610072813
97.

232

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
98.

118

INFERNO D SP POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Riviera L / Raphael
M: Iris / En Viable
O: Bogusz Dąbrowski
B: Bogusz Dąbrowski
K023324 616009580282712
99.

132

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
100.

64

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
101.

191

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
102.

181

JEREMIASZ MŁP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jej Wysokość / Toledo
O: Sonia Szczęsna
B: SK Walewice
K017367 616006590241010
103.

226

JOHNNIE WALKER L KWPN NED 2014 Wałach kara F: Kannan / Voltaire
M: Freedom Reuvekamps / Verdi
O: Jan Ludwiczak
B:
K025467 528003201407428
104.

54

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomm
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
105.

201

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
106.

197

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Kwasiżur
B: Bartosz Kwasiżur
K025890 616999610244611
107.

195

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
108.

106

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
109.

216

KYOTO L KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Star Power / Stakkato
M: Amoranta / Concorde
O: Jan Ludwiczak
B:
K025027 528003201402036
110.

215

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
111.

167

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
112.

221

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
113.

159

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Klaudia Jesion
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
114.

174

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
115.

128

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
116.

38

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
117.

224

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
O: Wiktor Szała
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016428 616009510445310
118.

187

LEDA Czes.gorac. CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B:
K011082 CZE 203 011 994675805
119.

149

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
120.

88

LIGHTING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
121.

152

LITTLE QUEEN HAN GER 2005 Klacz gniada F: Landjonker / Landadel
M: Chandra / Chasseur I
O: Bogdan Królik
B: Diana Peters
K010816 DE431310039405
122.

37

LIZAK KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:151 F: Szaman /
M: Blakt,s Lianne / Magister
O: Zdzisław Śniegucki
B: Zdzisław Śniegucki
K017022 POL013670013309
123.

169

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
124.

138

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Henryk Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
125.

35

LOVE PARADE HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686 DE421000026601
126.

79

LUCY KUC POL 2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Kinga Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
127.

210

LUKAS L SP POL 2011 Wałach gniada F: Lansjer L / Linaro
M: Larissa L / Castiglione L
O: Judyta Koczorowska
B: KJ Alexander
K023325 616009580270011
128.

57

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
129.

44

MALAQUANDO SP POL 2000 Wałach gniada F: Genius / Gepard
M: Mantyla / Gordon I
O: Weronika Kachel
B: Weronika Kachel
K007902 POL009660387800
130.

63

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
131.

157

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
132.

202

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
133.

101

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Dobrochna Kucharska
B:
K021788 DE421000087312
134.

111

NEVER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Narnia / Quamiro
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwiński
K018931 616009670114210
135.

170

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
136.

211

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
O: Jan Ludwiczak
B:
K025118 056002W00307166
137.

196

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
138.

182

OKAWANGO SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Caleto
M: Odra / Oder
O: Michał Jóskowiak
B: Jarosław Skrzyczyński
K024882 616007680041212
139.

20

OLIWIER SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Halogen / Banita
M: Oczara / Le Bon
O: Justyna Kędzierska
B: Marek Strzyż
K024484 616009610238809 106BL50
140.

21

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
141.

139

ORLANDO B SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
142.

62

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
143.

78

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
144.

150

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
145.

204

PANNA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Bolshoi /
M: Panama /
O: SK Racot
B: SK Racot
K023305 616007610118212
146.

113

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
147.

121

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/176 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
148.

229

PEGAZUS Koń Mały POL 2013 Wałach bułana/mk: F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela / nn
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
149.

231

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B:
K019695 DE421000111511
150.

22

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O:
B:
K023493 616009610128212
151.

102

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
152.

76

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009 105MP24
153.

56

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
154.

234

QUADRIFOGIO F:
M:
O:
B:
155.

144

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
156.

151

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
O:
B:
K025187 DE431310351012
157.

89

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
158.

135

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
159.

133

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
160.

31

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
161.

43

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino / Langraf I
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
162.

127

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
163.

97

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
164.

205

RODEZJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Rogatywka / Landos
O: SK Racot Sp. z o. o.
B: SK Racot Sp. z o. o.
K016818 616007610219609
165.

80

ROMAN WLKP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Ben - Hur /
M: Regina / Harwest
O: Paulina Wachowiak
B: Ryszard Karpowicz
K025377 616007610044114
166.

67

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
167.

96

SAINT VINCENT HOL POL 2013 Wałach gniada F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O:
B:
K024425 DE421000117513
168.

65

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
169.

130

SELAVI WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Segowia / Pigmalion
O: Izabella Guzińska
B: Marcin Gerke
K016669 POL007520039709
170.

33

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
171.

193

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
172.

107

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
173.

166

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
174.

145

STAKATA HAN GER 2013 Klacz gniada F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
O: Rafał Krajewski
B: Hans-Henning Von Der Deckken
K024296 DE431314404413
175.

233

STARCORNET HAN GER 2010 walach gniada F: Stakkato Gold /
M: Columbia / Cornet Obolensky
O:
B:
K024205 DE431310121210
176.

42

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
177.

217

SULIWAN SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Discar /
M: Sawa /
O: Barbara Staszel-Turowska
B: Romuald Turowski
K026226 616009610023814
178.

123

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
O: Aleksander Dur
B: Hans Jurgen
K009548 DE433330979303 102PO64
179.

82

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
180.

58

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
181.

48

TAMIRA WLKP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Tanta / Ogar
O: Alina Czosnowicz
B: Diter Staniek
K008279 POL007540069203
182.

186

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: Lord Ludger /
M: Tamiza /
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
brak
183.

98

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
184.

213

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
185.

155

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
O: Laura Lehmann
B:
K023556 DE441411579407 103VC36
186.

28

VIGO HEYWOOD HZ ZANG BEL 2014 Ogier kara F: Vigo D'ersonilles / Nabab De Reve
M: Amara / No Limit
O:
B:
K024883 056015255635814
187.

94

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
O: Katarzyna Woźniak
B: Jacek Dudek
K021571 616007530217911
188.

70

WELUNA SP POL 2014 Klacz gniada F: Madżil /
M: Wiktoria /
O: Agnieszka Walentyn i Sebastian Kryniewiecki
B: Adam Kostecki
brak
189.

183

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
190.

228

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
191.

163

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
192.

124

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
193.

136

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
194.

131

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
195.

3

ZANTINO V Czeska Gorącokrw. CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino / Landos
M: Zora / Boston
O: Tomasz Klein
B: Miroslav Vorel
K025356 203009221385913
196.

219

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
Rider Club
Competition
Prize
Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
500
200
SUM:
700.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
800
300
600
500
400
300
600
1000
200
700
700
SUM:
6100.00
Dezor Inga JUKS Mieczewo
100
SUM:
100.00
Działakiewicz Marta KJ Zagórów
400
SUM:
400.00
Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
200
SUM:
200.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
300
400
SUM:
700.00
Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
SUM:
500.00
Klein Tomasz JKS Przybyszewo
300
500
500
SUM:
1300.00
Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
400
SUM:
400.00
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
400
SUM:
400.00
Kostek Laura bpk
300
SUM:
300.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
200
SUM:
200.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
300
1000
SUM:
1300.00
Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
500
300
SUM:
800.00
Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
400
500
SUM:
900.00
Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
300
SUM:
300.00
Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
200
SUM:
200.00
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
400
500
SUM:
900.00
Smoczyk Łukasz Racocki KJ
100
SUM:
100.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
800
SUM:
800.00
Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
100
SUM:
100.00
Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
500
SUM:
500.00
Trynka Renata KJ Gołębin Stary
300
SUM:
300.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
600
SUM:
600.00
Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
200
500
100
SUM:
800.00
Wypychowska Martyna bpk
300
SUM:
300.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
600
400
SUM:
1000.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
BALOU (34)
2018-08-11
2018-08-11
2018-08-12
42
2018-08-11
20
2018-08-12
26
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2018-08-11
23
2018-08-11
23
2018-08-12
9
2018-08-12
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
FARAMEE M (162)
2018-08-11
15
2018-08-11
14
2018-08-12
19
2018-08-12
12
WIARUS (163)
2018-08-11
42
2018-08-11
8
2018-08-12
15
2018-08-12
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2018-08-11
1
2018-08-11
18
2018-08-12
1
2018-08-12
9
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (25)
2018-08-11
14
2018-08-11
18
2018-08-12
14
2018-08-12
16
PEGAZUS (229)
2018-08-12
10
2018-08-12
14
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
BENEFIS (126)
2018-08-11
2
500
2018-08-11
46
REWERS (127)
2018-08-11
7
2018-08-11
23
2018-08-11
5
200
2018-08-11
35
BOREASZ (129)
2018-08-11
30
2018-08-11
60
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-08-11
1
800
2018-08-11
4
300
2018-08-12
2
600
2018-08-12
12
2018-08-11
31
2018-08-11
20
2018-08-12
2018-08-12
3
500
2018-08-11
55
2018-08-11
2018-08-12
17
2018-08-12
17
2018-08-11
21
2018-08-11
3
400
2018-08-12
3
300
2018-08-12
1
600
HEROS (87)
2018-08-11
1
1000
2018-08-12
16
2018-08-11
4
200
2018-08-11
48
2018-08-12
12
2018-08-12
49
2018-08-11
2
700
2018-08-12
2
700
CORDINO (158)
2018-08-11
26
2018-08-11
6
2018-08-12
23
2018-08-12
15
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-11
2018-08-11
13
2018-08-12
29
2018-08-12
Czosnowicz Alina
KJ Avanti Opole
TAMIRA (48)
2018-08-11
36
2018-08-11
27
2018-08-12
16
2018-08-12
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (116)
2018-08-11
36
2018-08-11
26
2018-08-12
56
2018-08-12
33
LUKAS L (210)
2018-08-11
58
2018-08-11
39
2018-08-12
27
2018-08-12
28
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2018-08-11
31
2018-08-11
32
2018-08-12
24
2018-08-12
25
2018-08-11
25
2018-08-11
8
2018-08-12
40
2018-08-12
47
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (41)
2018-08-11
5
100
2018-08-11
19
Dobrowolska Martyna
bpk
2018-08-11
37
2018-08-11
30
2018-08-12
13
2018-08-12
37
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (33)
2018-08-11
32
2018-08-11
56
2018-08-12
53
2018-08-12
49
EL-SAHARA (122)
2018-08-11
24
2018-08-11
26
2018-08-12
24
2018-08-12
33
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (201)
2018-08-12
2
400
2018-08-12
35
Elbl Anna
bkp
2018-08-11
46
2018-08-11
38
2018-08-12
2018-08-12
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
ORAWA (21)
2018-08-11
2018-08-12
8
2018-08-11
44
2018-08-11
39
2018-08-12
2018-08-12
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (108)
2018-08-11
48
2018-08-11
2018-08-12
44
2018-08-12
24
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-08-11
18
2018-08-11
15
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (98)
2018-08-11
15
2018-08-11
50
2018-08-11
22
2018-08-11
24
2018-08-12
12
2018-08-12
8
2018-08-11
22
2018-08-11
40
2018-08-12
35
2018-08-12
29
2018-08-11
51
2018-08-11
2018-08-12
12
2018-08-12
39
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (98)
2018-08-12
2018-08-12
4
200
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
SELAVI (130)
2018-08-11
47
2018-08-11
59
2018-08-12
ZANDRA (131)
2018-08-11
16
2018-08-11
53
2018-08-12
20
2018-08-12
15
Hemmerling Julia
Kj Agro-handel Śrem
LATINA J (174)
2018-08-11
37
2018-08-11
61
2018-08-12
4
200
2018-08-12
52
Hudzik Witold
bpk
2018-08-11
24
2018-08-11
2018-08-12
52
2018-08-12
14
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
KASKADA (195)
2018-08-11
1
2018-08-11
25
2018-08-11
HAPPY DAY (198)
2018-08-11
1
2018-08-11
29
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (159)
2018-08-11
64
2018-08-11
60
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-08-12
3
300
2018-08-12
OKAWANGO (182)
2018-08-12
2018-08-12
20
WENECJA (183)
2018-08-12
3
400
2018-08-12
55
HUSH HUSH (184)
2018-08-12
51
2018-08-12
23
TARAMTAJ (186)
2018-08-12
5
2018-08-12
22
Kachel Weronika
KJK Romico Żywiec
2018-08-11
18
2018-08-11
40
2018-08-12
2018-08-12
15
Kasprzak Emilia
bpk
LORETTA B (138)
2018-08-11
28
2018-08-11
49
ORLANDO B (139)
2018-08-11
18
2018-08-11
6
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-08-12
25
2018-08-12
30
2018-08-12
3
500
2018-08-12
22
Kędzierska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
OLIWIER (20)
2018-08-11
2018-08-11
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-08-11
2018-08-11
62
2018-08-12
32
2018-08-12
32
DOT Q (154)
2018-08-11
17
2018-08-11
37
2018-08-12
8
2018-08-12
4
300
2018-08-11
3
500
2018-08-11
3
500
2018-08-12
25
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
BOSS (117)
2018-08-11
4
400
2018-08-11
18
2018-08-12
42
2018-08-12
INFERNO D (118)
2018-08-11
11
2018-08-11
30
2018-08-12
17
2018-08-12
18
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2018-08-11
27
2018-08-11
19
2018-08-12
38
2018-08-12
53
2018-08-11
9
2018-08-11
2
400
2018-08-12
6
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2018-08-11
16
MARIHUANA (157)
2018-08-11
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja
LEDA (187)
2018-08-12
7
2018-08-12
7
Kostek Laura
bpk
2018-08-11
4
300
2018-08-11
6
2018-08-12
33
2018-08-12
13
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-08-11
1
2018-08-11
31
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
QUERIDA (151)
2018-08-11
31
2018-08-11
59
2018-08-12
9
2018-08-12
2018-08-12
25
2018-08-12
45
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CZARDASZ (147)
2018-08-11
15
2018-08-12
2018-08-11
6
2018-08-12
8
LIBRA (149)
2018-08-11
13
2018-08-11
10
2018-08-12
9
2018-08-12
22
PACINO (150)
2018-08-11
19
2018-08-11
10
2018-08-12
6
2018-08-12
5
200
2018-08-11
14
2018-08-11
43
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
ROMAN (80)
2018-08-12
9
2018-08-12
9
2018-08-11
18
2018-08-11
1
2018-08-12
2018-08-12
COKOWAAH (141)
2018-08-11
9
2018-08-11
2018-08-12
11
2018-08-11
47
2018-08-11
14
2018-08-12
2018-08-11
23
2018-08-11
44
2018-08-12
28
2018-08-12
26
QUATRO (144)
2018-08-11
28
2018-08-11
9
2018-08-12
23
STAKATA (145)
2018-08-11
27
2018-08-11
25
2018-08-12
29
2018-08-12
19
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2018-08-11
66
2018-08-12
54
2018-08-12
2018-08-11
51
2018-08-11
2018-08-12
28
2018-08-12
32
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
BIG LORD (103)
2018-08-11
45
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
2018-08-11
39
2018-08-11
2018-08-12
7
2018-08-12
27
CLINTENDO (200)
2018-08-11
2018-08-11
21
2018-08-12
22
2018-08-12
8
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (207)
2018-08-11
10
2018-08-11
62
Kunefał Natalia
KS Centaurus Zielona Góra
HISTAMINA (125)
2018-08-11
47
2018-08-11
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-08-11
45
2018-08-11
2018-08-12
19
PTYŚ (56)
2018-08-11
5
300
2018-08-11
12
2018-08-12
1
1000
MAIK K (57)
2018-08-11
18
2018-08-11
15
2018-08-12
18
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (197)
2018-08-11
35
2018-08-11
18
2018-08-11
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (136)
2018-08-11
2018-08-11
1
2018-08-11
2018-08-12
34
2018-08-12
Lehmann Laura
bpk
2018-08-11
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2018-08-11
1
2018-08-11
29
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-11
1
2018-08-11
29
2018-08-12
1
2018-08-12
1
Maternik Zuzanna
KJ Gołębin Stary
2018-08-11
18
2018-08-11
12
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (153)
2018-08-11
53
2018-08-11
23
2018-08-12
37
2018-08-12
17
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CALVADOS (114)
2018-08-11
2018-08-11
17
2018-08-12
2018-08-12
36
ILONUS (115)
2018-08-11
57
2018-08-11
21
2018-08-12
Michalak Oliwia
KJ Gołębin Stary
2018-08-11
38
2018-08-11
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
CALVADOS (110)
2018-08-12
10
NEVER (111)
2018-08-12
2
500
2018-08-12
24
D. ZOLTAN (112)
2018-08-12
4
300
Mikicin Alicja
JKS MELLONI HORSES
2018-08-11
34
2018-08-11
11
2018-08-12
29
2018-08-12
Mikołajczak Krzysztof
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-11
28
2018-08-11
2018-08-12
14
2018-08-12
CRICOVA L (227)
2018-08-11
34
2018-08-11
2018-08-12
28
2018-08-12
2018-08-11
16
2018-08-11
2018-08-12
21
2018-08-12
20
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (232)
2018-08-11
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia Adamus
ODRECKA (196)
2018-08-11
18
2018-08-11
6
2018-08-11
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2018-08-11
17
2018-08-12
36
2018-08-12
15
2018-08-11
7
2018-08-12
10
2018-08-11
28
2018-08-11
13
2018-08-12
18
2018-08-11
20
2018-08-11
12
2018-08-12
14
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-08-11
2
400
2018-08-11
1
500
Ordanik Ignacy
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-11
49
2018-08-11
5
200
2018-08-12
30
2018-08-12
11
KUROSAWA (106)
2018-08-11
54
2018-08-11
11
2018-08-12
31
2018-08-12
38
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
JEREMIASZ (181)
2018-08-11
22
2018-08-11
65
2018-08-12
41
2018-08-12
48
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-11
50
2018-08-11
19
2018-08-12
5
300
2018-08-12
31
Paszkiewicz Nikola
bpk
ENYA (164)
2018-08-11
1
2018-08-11
18
2018-08-12
9
2018-08-12
19
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (49)
2018-08-11
33
2018-08-11
52
2018-08-12
5
200
2018-08-12
51
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (199)
2018-08-11
12
2018-08-11
41
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
OSCAR (62)
2018-08-11
MARCOS (63)
2018-08-11
1
2018-08-11
7
Pietrowska Małgorzata
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-11
33
2018-08-11
18
2018-08-12
9
2018-08-12
14
Raczyńska Marcelina
bpk
2018-08-11
2018-08-11
2018-08-11
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2018-08-11
2018-08-11
2018-08-12
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
DORIS DAY (180)
2018-08-12
2
400
2018-08-12
1
500
Ryszczyńska Kinga
LKS Cwał Poznań
EDORAS (168)
2018-08-11
8
2018-08-11
34
Sacherski Dawid
bkp
PATAGONIA (121)
2018-08-11
13
2018-08-11
46
2018-08-12
28
2018-08-12
39
Siejak Julia
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-08-11
10
2018-08-11
2018-08-12
18
2018-08-12
17
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
2018-08-11
1
2018-08-11
43
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
2018-08-11
14
2018-08-11
2018-08-12
33
2018-08-12
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-11
36
2018-08-11
2018-08-12
30
2018-08-12
ASTIL L (212)
2018-08-11
26
2018-08-11
16
2018-08-12
44
2018-08-12
43
2018-08-11
45
2018-08-11
61
2018-08-12
30
2018-08-12
2018-08-11
43
2018-08-11
17
2018-08-11
24
2018-08-12
6
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
LIZAK (37)
2018-08-11
36
2018-08-11
2018-08-11
41
2018-08-12
2018-08-12
32
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
2018-08-12
24
2018-08-12
PANNA (204)
2018-08-12
2018-08-12
5
100
RODEZJA (205)
2018-08-12
11
2018-08-12
21
Śnieżek Julia
bpk
2018-08-11
1
2018-08-11
20
2018-08-12
37
2018-08-12
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (64)
2018-08-11
22
2018-08-12
13
SAZU 3 (65)
2018-08-11
2018-08-12
1
800
2018-08-12
20
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (191)
2018-08-12
6
2018-08-12
41
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2018-08-11
35
2018-08-11
40
2018-08-12
26
2018-08-12
50
Stasik Maja
bpk
FUKS (165)
2018-08-11
44
2018-08-11
54
2018-08-12
34
2018-08-12
31
Staszak Agnieszka
KS Idmar Krajkowo
DAKOTA (119)
2018-08-11
27
2018-08-11
2018-08-11
12
2018-08-12
16
2018-08-12
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (134)
2018-08-11
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
31
2018-08-11
2018-08-11
38
2018-08-12
2018-08-12
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
DEMETER (77)
2018-08-11
33
2018-08-11
56
2018-08-12
22
2018-08-12
OTELLO (78)
2018-08-11
5
100
2018-08-11
38
2018-08-12
46
2018-08-12
20
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (132)
2018-08-11
2018-08-11
2018-08-12
26
RASZKA (133)
2018-08-11
34
2018-08-11
63
2018-08-12
23
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-11
39
2018-08-12
13
2018-08-11
27
2018-08-11
2018-08-12
46
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
TALIA (82)
2018-08-12
35
2018-08-12
Szydłowski Igor
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-11
35
2018-08-11
2018-08-12
26
2018-08-12
48
RODERYK (97)
2018-08-11
1
500
2018-08-11
2018-08-12
16
2018-08-12
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
KYOTO L (216)
2018-08-11
2018-08-11
21
2018-08-12
29
2018-08-12
DEMPO L (218)
2018-08-11
33
2018-08-11
2018-08-12
2018-08-12
8
2018-08-11
32
2018-08-11
2018-08-12
7
COHIBA L (220)
2018-08-11
1
2018-08-11
1
2018-08-12
5
2018-08-12
5
2018-08-11
1
2018-08-11
19
2018-08-12
1
2018-08-12
27
2018-08-11
32
2018-08-11
29
2018-08-12
19
2018-08-12
18
2018-08-12
10
2018-08-11
9
2018-08-11
21
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
LOANA HAB (169)
2018-08-11
9
2018-08-11
33
2018-08-11
3
300
2018-08-11
30
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2018-08-11
1
600
2018-08-11
29
2018-08-12
47
2018-08-12
21
SOLALI (107)
2018-08-11
11
2018-08-11
42
2018-08-12
27
2018-08-12
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (59)
2018-08-11
29
2018-08-11
25
2018-08-12
25
2018-08-12
45
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (79)
2018-08-11
2018-08-11
2018-08-12
11
2018-08-12
ROMAN (80)
2018-08-11
29
2018-08-11
37
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
CORTINA (206)
2018-08-11
24
2018-08-11
11
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
2018-08-12
50
2018-08-12
34
CALIPSO (189)
2018-08-11
7
2018-08-11
13
2018-08-12
9
2018-08-12
30
ALEXIS N (190)
2018-08-11
8
2018-08-11
22
2018-08-12
9
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
GINGER (69)
2018-08-11
33
2018-08-11
18
2018-08-12
2018-08-12
21
WELUNA (70)
2018-08-11
29
2018-08-11
18
2018-08-11
2018-08-12
13
2018-08-12
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (31)
2018-08-11
7
2018-08-11
35
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
HAJLATINO (175)
2018-08-11
41
2018-08-11
37
2018-08-12
43
2018-08-12
54
HEBERTINO (176)
2018-08-11
20
2018-08-11
57
2018-08-12
10
2018-08-12
23
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-11
55
2018-08-11
26
2018-08-12
21
2018-08-12
40
WISARDA (124)
2018-08-11
52
2018-08-11
2018-08-12
11
2018-08-12
36
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (171)
2018-08-11
17
2018-08-11
38
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (42)
2018-08-11
10
2018-08-11
58
Woźniak Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
APLA (93)
2018-08-11
1
2018-08-11
4
200
2018-08-12
1
500
WANDAL (94)
2018-08-11
28
2018-08-11
8
2018-08-12
6
2018-08-12
5
100
Wypychowska Martyna
bpk
CAPRIS (237)
2018-08-11
1
2018-08-11
3
300
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SULIWAN (217)
2018-08-11
42
2018-08-11
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-08-11
36
2018-08-11
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-08-11
2
600
2018-08-11
25
2018-08-12
4
400
2018-08-12
7
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (75)
2018-08-11
16
2018-08-12
27

Number of Riders: 112

Number of Horses: 196

The sum of prizes: 20 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl