Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:20:28
2018-08-16 23:39:59
Marta Wejfel BIANKA
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:19:26
2018-08-16 23:30:14
Daria Szuleta BIASKA
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:18:09
2018-08-16 23:17:55
Emilia Matecka SELENA
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:17:09
2018-08-16 22:28:06
Weronika Katolik MAZUR
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:16:14
2018-08-16 22:27:38
Zosia Michura CZAKO BLUE
  • 2x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:15:11
2018-08-16 22:24:16
Olga Michura BALLADA
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:14:11
2018-08-16 22:21:54
Martyna Leśniczak HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:13:06
2018-08-16 22:18:56
Karolina Bachorska BALLADA
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:10:52
2018-08-16 22:12:58
Natalia Stawiarska LINDA
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:08:29
2018-08-16 22:12:07
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x 6T/LL do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 7R/LL 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:07:30
2018-08-16 22:11:20
Karolina Wolska HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:06:40
2018-08-16 22:10:11
Julia Lisik MAZUR
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:05:04
2018-08-16 22:09:08
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:04:27
2018-08-16 22:08:27
Ewa Fryga ARAMIS
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:03:19
2018-08-16 22:02:05
Barbara Kwolek CZEREMIS LEON
  • 2x 6T/LL do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:01:19
2018-08-16 21:45:29
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:44:00
2018-08-16 21:15:08
Katarzyna Kaźmierczak CASH S
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:39:25
2018-08-16 17:34:14
Damian Stempniewicz TYRKONIA K
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:38:29
2018-08-16 17:27:33
Aleksandra Stempniewicz EMPATIA L
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:37:10
2018-08-16 15:45:54
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:36:24
2018-08-16 15:45:18
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:36:01
2018-08-16 15:44:14
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:35:35
2018-08-16 14:56:00
Klaudia Matoszko ZEFIRA
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:35:12
2018-08-16 14:43:53
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:34:12
2018-08-16 13:45:56
Henryk Polednia SUNRISE M
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:31:58
2018-08-16 13:45:26
Wiktoria Dżugaj KALISTER
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:30:14
2018-08-16 13:44:55
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/LL 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:27:21
2018-08-16 13:38:06
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:26:03
2018-08-16 13:37:27
Róża Pilarek TENERYFA
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:24:30
2018-08-16 13:36:54
Agnieszka Banaś MIĘDZY SŁOWAMI
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:22:08
2018-08-16 13:35:44
Łukasz Wylęga MISS COTTONLAND
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:20:56
2018-08-16 13:34:50
Łukasz Wylęga LEO-B
  • 1x 7R/LL 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:04:39
2018-08-16 12:13:34
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C 130 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:04:19
2018-08-16 12:12:42
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:03:27
2018-08-16 12:09:17
Kseniya Kavaliova RAMIRA K
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:02:51
2018-08-15 21:27:03
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:02:18
2018-08-15 20:17:37
Damian Ostręga CASQUITE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:01:16
2018-08-15 20:16:13
Damian Ostręga CONSTANTIA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:00:45
2018-08-15 20:15:17
Damian Ostręga DONAU
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 16:00:21
2018-08-15 20:14:11
Damian Ostręga BISCAYA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:59:52
2018-08-15 19:53:25
Anna Bondziul PEGAZUS
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:59:26
2018-08-15 19:53:06
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:58:54
2018-08-15 19:06:31
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:58:11
2018-08-15 19:05:40
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 2x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:56:28
2018-08-15 18:03:56
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:56:01
2018-08-15 13:17:04
Łukasz Zasadziński CORSA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:55:19
2018-08-15 12:13:53
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:53:28
2018-08-15 08:35:47
Patrycja Skiba NIKOZJA
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:52:56
2018-08-15 08:35:11
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:51:43
2018-08-15 03:06:10
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:50:05
2018-08-14 20:19:51
Dominika Luty NUCIA
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:49:39
2018-08-14 20:18:49
Dominika Luty ARIBA
  • 2x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:48:25
2018-08-14 15:03:05
Wiktoria Szymkowicz DONATELLA Q
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:46:46
2018-08-14 15:02:31
Kamil Maziarz JUSTE MILIEU
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:44:56
2018-08-14 15:01:58
Justyna Kurek MAVERICK
  • 2x 1T/MINI LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:56:17
2018-08-14 13:03:12
Tomasz Gałczyński MAJA
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:54:08
2018-08-14 13:01:20
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:53:24
2018-08-14 13:00:55
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:52:57
2018-08-14 11:17:21
Barbara Pełka PIRLO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C 130 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:52:18
2018-08-14 11:09:53
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:51:59
2018-08-14 11:09:26
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:51:19
2018-08-14 09:53:29
Iwona Sitowska CALLA
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:49:16
2018-08-13 19:55:48
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:48:38
2018-08-13 19:22:32
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:46:44
2018-08-13 17:25:19
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:46:12
2018-08-13 14:02:48
Mieszko Dąbrowski NIGHT FITGHER
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:45:19
2018-08-13 13:07:49
Krzysztof Jankowski FIORD SM
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 13:00:43
2018-08-13 13:07:04
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:59:05
2018-08-13 13:06:16
Anna Woźna GRANDA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:55:44
2018-08-13 11:26:06
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:54:43
2018-08-13 11:25:39
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:54:12
2018-08-13 11:11:39
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:53:33
2018-08-13 09:57:31
Iwona Sitowska ALL FOR MONEY
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:50:56
2018-08-12 21:25:32
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C 130 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:50:00
2018-08-12 21:24:56
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:40:01
2018-08-12 21:24:11
Anna Stasiak TIBERIUS IMPERIAL
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C 130 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:39:42
2018-08-12 16:26:59
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
  • 1x 11R/N 120 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C 130 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:39:17
2018-08-12 15:30:34
Beata Szuber COMETA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:38:55
2018-08-12 15:29:54
Beata Szuber FORT
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:38:15
2018-08-12 09:28:41
Zuzanna Waloszczyk AMANDA C
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:37:06
2018-08-11 21:59:41
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 7R/LL 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:34:36
2018-08-11 21:59:07
Ewelina Gos TACO BLUE
  • 1x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/MINI LL 80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:31:51
2018-08-11 21:58:11
Sara Lewkowicz GASANDRA
  • 2x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:29:24
2018-08-11 21:56:27
Martyna Gadzicka TOLERANCJA
  • 2x 4T/MINI LL 60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:24:25
2018-08-11 17:28:23
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:23:47
2018-08-11 17:28:01
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-09 07:12:13
2018-08-08 14:53:42
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:35:59
2018-08-08 13:42:30
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 14:35:17
2018-08-08 08:57:13
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:54:30
2018-08-06 23:56:18
Michał Nowacki WILIANA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 09:55:16
2018-08-06 23:54:52
Michał Nowacki ALPHA NOBLE
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:34:27
2018-08-06 23:29:21
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:32:28
2018-08-06 23:28:40
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:42:49
2018-08-05 21:08:34
Weronika Bonarska ULEWA 2-K
  • 1x 2T/MINI LL/80cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. do 90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:28:53
2018-08-04 09:00:02
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:28:33
2018-08-04 08:59:37
Iga Tokarska URODA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 23:26:51
2018-08-03 12:26:20
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:19:19
2018-08-01 19:42:08
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:27:52
2018-07-30 14:56:48
Agnieszka Środecka HARFA
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:27:23
2018-07-30 07:54:46
Patrycja Kołodziej BAILANDO
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P 110 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:22:08
2018-07-26 09:09:53
Anita Powolna KOLIBER
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 12:18:39
2018-07-24 14:24:18
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 123 cm)
  • 1x 12R/C 130 cm/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Dagmara SKJ HorseProfi Łódź
1999 (MJ.)
O038694
2. Bachorska Karolina KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
brak
3. Banaś Agnieszka bpk
2003 (JM.)
brak
4. Bonarska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
5. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
6. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
O001204
7. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
8. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
9. Dyc Anita KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
10. Fryga Ewa KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045552
11. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
12. Gadzicka Martyna bpk
2002 (J.)
brak
13. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
14. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
15. Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O038443
16. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
17. Jankowski Krzysztof SKJ HorseProfi Łódź
S
O033524
18. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
19. Katolik Weronika KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
brak
20. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
21. Kaźmierczak Maja KJ Jeziorki-Osieczna
2003 (JM.)
O037399
22. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (J.)
O038727
23. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
24. Kołodziej Patrycja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O006878
25. Kosek Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O037720
26. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
1998 (MJ.)
O020156
27. Kowalska Natalia MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
S
28. Kurek Justyna bpk
S
brak
29. Kwolek Barbara bpk
S
brak
30. Leśniczak Martyna KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2003 (JM.)
brak
31. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
32. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
33. Lisik Julia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
34. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
35. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
36. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
37. Matecka Emilia Ranczo Bobrowniki
2003 (JM.)
brak
38. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
39. Maziarz Kamil bpk
2000 (J.)
brak
40. Michura Olga KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
brak
41. Michura Zosia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
b
42. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
43. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
44. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
45. Nowacki Michał Racocki KJ
O006357
46. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
47. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
48. Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
S
O006573
49. Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
50. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
51. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
52. Pilarek Róża bpk
2003 (JM.)
brak
53. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
54. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
55. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
56. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
57. Skiba Patrycja bpk
2003 (JM.)
O036349
58. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
59. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
60. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
61. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
62. Stawiarska Natalia bpk
2004 (JM.)
brak
63. Stempniewicz Aleksandra bpk
S
brak
64. Stempniewicz Damian bpk
S
O044552
65. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
66. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
67. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
68. Szuleta Daria Ranczo Bobrowniki
2002 (J.)
brak
69. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
70. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
71. Wejfel Marta Ranczo Bobrowniki
2004 (JM.)
brak
72. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
73. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
74. Wolska Karolina KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2003 (JM.)
brak
75. Woźna Anna SKJ Horseprofi Łódź
S
O006568
76. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
77. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
78. Wypych Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045556
79. Zajcew Włodzimierz SKJ HorseProfi Łódź
S
O006245
80. Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice
S
O036964
81. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ALL FOR MONEY PKSP POL 2014 Wałach gniada F: Nimmerdor /
M: Apanaczi T / Colestus
O: Iwona Sitowska
B: Tadeusz Tomala
K026325 616009690074714
2.

6

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
K025351 DE433331523005
3.

15

AMADEOS TS GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kostrzewa
B:
K023750 DE498811516313
4.

110

AMSTERDAM M SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Afryka / Fanimo
O: Karolina Lis
B: SK Moszna
K025079 POL009690058306
5.

48

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa F: Konkret 2 /
M: Aguaja / Sapiecha
O: Dorota Puchała
B: Waldemar Skonieczny
K026206 616009520025414
6.

95

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
7.

68

ARIBA SP POL 2013 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin /
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
brak
8.

114

ARONIS F:
M:
O:
B:
9.

23

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
10.

88

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
O: Patrycja Skiba
B: Bogna Hupa
K023615 6160761402210
11.

70

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Alma / Garibaldi
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: Herbert Rudiger Wassibauer
K021640 616009690142110
12.

13

BAILANDO SP POL 2010 Ogier kara/174 F: Salazar / Elmero
M: Bardsey / Cottonclub
O: Patrycja Kołodziej
B: Stanisława Głąbicka
K016896 616009610219010
13.

101

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
O: Sandra Połomska
B: Piotr Baszkowski
brak
14.

107

BARAQUE HOL GER 2013 ogier gniada F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Valetta II / Ephebe F. Ever
O:
B:
K024829 DE421000612113
15.

105

BIANKA SP POL 2009 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bożena Wejfel
B:
brak
16.

104

BIASKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Eskudao /
M: Brescia /
O: Piotr Kaczmarek
B: SK Pępowo
brak
17.

69

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
O: Herbert Rudiger Wassibauer
B: A. Vullers
K023405 056015Z55732713
18.

62

BISCAYA HOL BEL 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B: SOFINO S.C.
K019799 DE421000407209
19.

22

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
20.

60

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
21.

44

CALLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Quateron /
M: Cykada / Vittorio
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Tomasz Wiczanowski
K025366 616009530032314
22.

59

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
23.

65

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
24.

82

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
25.

108

CAYTENDER HOL POL 2014 ogier siwa F: Cayado / Clearway
M: Verona XII / Contender
O:
B:
K024828 DE421000547914
26.

64

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
27.

111

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
28.

56

CORSA HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
O:
B: Stegemann ZG
K019890 DE421000130210 104ZC58
29.

85

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
30.

2

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
31.

102

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
32.

94

CZEREMIS LEON SP POL 2001 Wałach gniada F: Leandro /
M: Czajka /
O: Mirosława Kucharska
B: Stanisław Precajlo
brak
33.

38

DACOLINO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Acolino / Acorado
M: Midurmie / Triton
O: Włodzimierz Zajcew
B:
K019988 528003000807041
34.

17

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
35.

41

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
36.

87

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o. o.
brak
37.

63

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
38.

84

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
O: Karolina Godoś
B: P. & A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
K018405 528003000811231 104PU77
39.

90

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba /
O: Aleksandra Stempniewicz
B: Helena Beym
brak 616009610072613
40.

31

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B: Hendrix Stal
K020403 528003201006544
41.

53

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
42.

66

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
43.

39

FIORD SM MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Diafon /
M: Florencja / Pluton
O: Krzysztof Jankowski
B:
K022339 0060049408
44.

29

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
45.

80

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
46.

25

GASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: Gwiazda /
O: SK Dębno
B: SK Dębno
brak
47.

89

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
48.

96

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
49.

37

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
O: Anna Woźna
B: SK Nowa Wioska
K013498 009530107705
50.

99

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: König Sobieski / Riske Me
M: Grecja / Sofix
O: Lena Wypych
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
K012846 POL009530295304
51.

98

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
52.

27

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
53.

57

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
54.

18

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
55.

86

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
O: Katarzyna Kasprzak
B: Krzysztof Ferenstein
K006462 POL009600086199
56.

51

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam De Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
57.

112

KARINO WLKP POL 2010 ogier skarogniada F: Junus / Rotmistrz
M: Ksena / Dukat
O: Mirosław Rosicki
B: Mirosław Rosicki
616007610141510
58.

106

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Garstka Leszek
K023579 616007610063713
59.

34

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
60.

72

LEO-B SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cooton Club /
M: La Corrada / Corrado Son
O: Patrycja Pacyna
B: Jerzy Bartkowiak
K026369 616009610028712
61.

100

LINDA Haflinger POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arat /
M: Lila /
O: Przemysła Bluz
B: Jerzy Podgórski
brak
62.

58

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada F: Libero A /
M: Łata /
O: Mieszko Dąbrowski
B: SK Mieczownica
brak
63.

83

MAVERICK SP POL 2014 Wałach kara F: Kiljan 38 /
M: MIrabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
brak
64.

97

MAZUR Mały Koń POL 2008 Wałach inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B: Arkadiusz Krzyżoszczak
brak
65.

113

MERYDITH SP POL 2011 ogier gniada F: Imequyl / Luron
M: Markiza / Dukat
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczowinica
616009610094011
66.

74

MIĘDZY SŁOWAMI Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Calderon /
M: Manolita /
O: Łukasz Wylęga
B: Jarosław Zalewski
brak
67.

73

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada F: Cottonclub /
M: Marilandap / Landos II
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
K022764 616009610000612
68.

36

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
69.

49

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
70.

40

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
71.

55

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Oberon Du Moulin
M: Nitoloma / Concorde
O: Angelika Skiba
B: Krzysztof Tyszko
K015560 616009540044909
72.

50

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
73.

67

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
74.

54

NUMCIMBA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra Sp. z o. o.
K023099 DE441411088012
75.

76

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
76.

47

PIRLO HAN GER 2005 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Air Dream / Aircraft
O: Barbara Pełka
B: Krzysztof Tyszko
K010300 DE431310034005
77.

1

QUI GIGI OLD GER 2006 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
78.

20

QUINTANA MAKL GER 2009 Klacz gniada F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
79.

19

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
80.

71

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: Cantanis /
M: Renoma / Renommee
O: Kowolik
B: Kowolik
K023438 616009690044912
81.

103

SELENA Haflinger POL 2001 Klacz kasztanowata/mk: F: Adonis /
M: Saphier /
O: Piotr Kaczmarek
B: Piotr Kaczmarek
brak
82.

45

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
83.

35

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
84.

26

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender /
M: Toscania / Abke
O: SK Dębno
B: SK Dębno
K025721 616007610061614
85.

93

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
86.

75

TENERYFA Pełna Krew Angielska POL 2002 Klacz gniada F: Royal Court /
M: Tafia /
O: Łukasz Wylęga
B: Robert Tylicki
brak
87.

46

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
88.

32

TIBERIUS IMPERIAL HOL GER 2008 Wałach gniada/182 F: Talkative / Fitzcarraldo
M: O-Charisma IM / Calato
O: Katarzyna Sadzka
B: Riedel Susanne
K024493 DE4211000131308
89.

24

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
90.

43

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
91.

91

TYRKONIA K SP POL 2009 Klacz siwa/162 F: Alamos / Colorado
M: Traviata / Louis
O: Aleksandra Krawczyk
B: Marek Kubacki
K015319 POL009610047809
92.

109

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
93.

4

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
94.

42

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
95.

16

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
96.

7

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310 105RR76
Rider Club
Competition
Prize
Godoś Karolina KJ Royal Opole
250
200
800
SUM:
1250.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
600
600
600
SUM:
1800.00
Murdzia Seweryn bkp
1000
400
SUM:
1400.00
Murdzia Seweryn bpk
100
1000
SUM:
1100.00
Nowacki Michał Racocki KJ
250
SUM:
250.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
300
50
SUM:
350.00
Pełka Barbara JKS Jantar Stryków
100
SUM:
100.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
50
SUM:
50.00
Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
600
SUM:
800.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
350
350
400
800
400
200
SUM:
2500.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
200
SUM:
200.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
100
150
400
300
SUM:
950.00
Zajcew Włodzimierz SKJ HorseProfi Łódź
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Dagmara
SKJ HorseProfi Łódź
2018-08-18
2018-08-19
9
2018-08-19
16
Bachorska Karolina
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (101)
2018-08-19
1
Banaś Agnieszka
bpk
2018-08-19
1
2018-08-19
1
Bonarska Weronika
bpk
2018-08-18
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (60)
2018-08-19
15
2018-08-19
17
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
2018-08-18
3
2018-08-18
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
2018-08-18
2018-08-18
1
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-08-18
9
2018-08-18
2018-08-19
10
2018-08-19
Dyc Anita
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ARONIS (114)
2018-08-19
14
Fryga Ewa
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ARAMIS (95)
2018-08-19
16
2018-08-19
1
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (2)
2018-08-18
2
2018-08-18
2018-08-19
1
2018-08-19
1
Gadzicka Martyna
bpk
2018-08-19
1
2018-08-19
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-08-18
2
250
2018-08-18
12
2018-08-19
7
2018-08-18
22
2018-08-18
27
2018-08-19
21
2018-08-18
4
200
2018-08-18
8
2018-08-19
2
800
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2018-08-19
16
2018-08-19
1
Hofman Amelia
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
FILEMON (66)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
Iwanek Marika
St. R&S Stables
2018-08-19
8
2018-08-19
24
Jankowski Krzysztof
SKJ HorseProfi Łódź
2018-08-18
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (23)
2018-08-18
3
2018-08-18
17
2018-08-19
3
2018-08-19
21
Katolik Weronika
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
MAZUR (97)
2018-08-19
1
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
2018-08-18
12
2018-08-18
Kaźmierczak Maja
KJ Jeziorki-Osieczna
CADENCE (22)
2018-08-18
2018-08-18
15
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-08-18
2
2018-08-18
9
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
MERYDITH (113)
2018-08-19
9
2018-08-19
7
2018-08-19
Kołodziej Patrycja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-19
13
2018-08-19
Kosek Katarzyna
JKS FER Więckowice
2018-08-18
26
2018-08-19
15
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (15)
2018-08-19
2
2018-08-19
5
Kowalska Natalia
MUKJ Kosówka Nowe Miasteczko
KARINO (112)
2018-08-19
1
2018-08-19
2
2018-08-19
Kurek Justyna
bpk
2018-08-18
6
2018-08-18
8
2018-08-19
9
2018-08-19
1
Kwolek Barbara
bpk
2018-08-19
4
2018-08-19
Leśniczak Martyna
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-08-19
1
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2018-08-19
1
2018-08-19
15
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-08-18
1
600
2018-08-18
3
600
2018-08-19
1
600
2018-08-19
8
Lisik Julia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
MAZUR (97)
2018-08-19
12
2018-08-19
9
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-08-18
8
2018-08-18
24
2018-08-19
17
2018-08-19
16
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
NUCIA (67)
2018-08-18
4
2018-08-18
2018-08-19
11
2018-08-19
9
ARIBA (68)
2018-08-19
1
2018-08-19
1
2018-08-18
4
2018-08-18
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2018-08-18
2018-08-18
Matecka Emilia
Ranczo Bobrowniki
SELENA (103)
2018-08-18
1
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (80)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
Maziarz Kamil
bpk
2018-08-18
7
2018-08-18
2
2018-08-19
2018-08-19
5
Michura Olga
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (101)
2018-08-19
1
2018-08-19
9
Michura Zosia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-08-19
1
2018-08-19
9
ARONIS (114)
2018-08-19
12
Murdzia Seweryn
bkp
2018-08-18
1
1000
2018-08-19
4
400
Murdzia Seweryn
bpk
2018-08-18
21
2018-08-19
4
100
2018-08-19
1
1000
Nikolas Kaja
bpk
2018-08-18
6
2018-08-18
20
2018-08-19
14
2018-08-19
13
Nowacki Michał
Racocki KJ
2018-08-18
24
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-18
21
2018-08-18
9
2018-08-19
2
250
2018-08-19
6
Nowacki Michał
Racocki KJ
JUGATTI (18)
2018-08-18
5
2018-08-18
8
2018-08-19
5
2018-08-19
4
2018-08-18
7
2018-08-18
10
2018-08-19
6
2018-08-19
9
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BISCAYA (62)
2018-08-18
18
2018-08-18
2018-08-19
13
2018-08-19
22
DONAU (63)
2018-08-18
3
300
2018-08-18
11
2018-08-19
19
2018-08-19
10
2018-08-19
22
2018-08-19
27
2018-08-18
7
2018-08-18
10
BARAQUE (107)
2018-08-18
5
50
2018-08-18
6
CAYTENDER (108)
2018-08-19
13
2018-08-19
2018-08-19
10
2018-08-19
11
Pełka Barbara
JKS Jantar Stryków
PIRLO (47)
2018-08-18
14
2018-08-18
6
2018-08-19
5
100
2018-08-19
7
Perz Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GRAL (96)
2018-08-19
19
2018-08-19
12
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-08-18
7
2018-08-18
10
2018-08-19
8
2018-08-19
9
2018-08-18
1
2018-08-18
19
2018-08-19
1
2018-08-19
5
50
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2018-08-19
6
2018-08-19
11
Pilarek Róża
bpk
2018-08-19
17
2018-08-19
9
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2018-08-18
16
2018-08-18
22
AŻUR (70)
2018-08-18
16
2018-08-18
7
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TREFL-K (43)
2018-08-18
13
2018-08-18
17
2018-08-19
18
2018-08-19
18
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
2018-08-18
7
2018-08-18
6
2018-08-19
6
2018-08-19
8
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
CALLA (44)
2018-08-18
3
2018-08-18
5
2018-08-19
7
2018-08-19
9
Skiba Patrycja
bpk
NIKOZJA (55)
2018-08-18
2018-08-18
6
2018-08-19
5
2018-08-19
2018-08-18
5
2018-08-18
14
2018-08-19
2
2018-08-19
20
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (57)
2018-08-18
4
100
2018-08-18
8
2018-08-19
12
2018-08-19
14
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-08-18
15
2018-08-18
2018-08-19
4
200
2018-08-19
3
600
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-08-18
1
350
2018-08-18
19
2018-08-19
1
350
2018-08-19
26
NILUS (50)
2018-08-18
2
400
2018-08-18
2
800
2018-08-19
2
400
2018-08-19
5
200
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (76)
2018-08-19
7
2018-08-19
23
Stawiarska Natalia
bpk
LINDA (100)
2018-08-18
6
2018-08-18
Stempniewicz Aleksandra
bpk
2018-08-18
1
2018-08-18
1
2018-08-19
2018-08-19
1
Stempniewicz Damian
bpk
2018-08-19
1
2018-08-19
1
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-08-18
4
2018-08-18
20
2018-08-19
4
2018-08-19
10
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
TALIA (93)
2018-08-18
2018-08-18
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (29)
2018-08-18
13
2018-08-18
5
200
2018-08-19
6
Szuleta Daria
Ranczo Bobrowniki
BIASKA (104)
2018-08-18
5
2018-08-18
1
Szymkowicz Wiktoria
bpk
2018-08-18
1
2018-08-18
3
2018-08-19
2018-08-19
3
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (16)
2018-08-18
2018-08-18
DAMAR (17)
2018-08-18
11
2018-08-18
23
2018-08-19
7
2018-08-19
25
Wejfel Marta
Ranczo Bobrowniki
BIANKA (105)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (59)
2018-08-18
2
2018-08-18
18
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
KAMIRA (51)
2018-08-18
25
2018-08-18
5
100
2018-08-19
3
150
2018-08-19
20
FAVERA (53)
2018-08-18
25
2018-08-18
4
400
2018-08-19
3
300
2018-08-19
Wolska Karolina
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-08-19
1
2018-08-19
9
Woźna Anna
SKJ Horseprofi Łódź
GRANDA (37)
2018-08-18
23
2018-08-18
11
2018-08-19
2018-08-19
10
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-08-18
4
2018-08-18
2018-08-19
4
2018-08-19
8
Wylęga Łukasz
KJ Jumping Team Brynica
LEO-B (72)
2018-08-19
2
2018-08-19
12
2018-08-19
3
2018-08-19
12
Wypych Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GREK (99)
2018-08-19
6
2018-08-19
3
Zajcew Włodzimierz
SKJ HorseProfi Łódź
2018-08-18
3
150
Zasadziński Łukasz
JKS FER Więckowice
CORSA (56)
2018-08-18
8
2018-08-18
9
2018-08-19
23
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-08-18
9
2018-08-18
2018-08-19
6
2018-08-19
9

Number of Riders: 81

Number of Horses: 96

The sum of prizes: 11 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl