Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 10:01:44
2018-07-27 23:00:33
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 4T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 60 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 10:01:18
2018-07-27 22:51:42
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 10:00:57
2018-07-27 22:51:06
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 10:00:33
2018-07-27 22:49:42
Róża Pilarek MIĘDZY SŁOWAMI
  • 1x 4T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 10:00:08
2018-07-27 22:49:11
Patrycja Glińska BRUTUS
  • 1x 4T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 09:59:41
2018-07-27 21:57:07
Łukasz Wylęga LEO B
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 09:59:14
2018-07-27 21:40:36
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 1x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:18:24
2018-07-27 10:17:03
Betina Bejgier CENTUCKY 2
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:17:52
2018-07-27 09:42:53
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:17:28
2018-07-27 09:42:14
Katarzyna Kaźmierczak ATTYLLAN -GL
  • 1x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:25:37
2018-07-26 22:55:51
Żaklina Mazurkiewicz SCANDIA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:25:50
2018-07-26 22:37:56
Paweł Kubaszewski ŁYLISTER
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:26:08
2018-07-26 22:23:54
Kaja Korbalewska ARA
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:26:20
2018-07-26 21:45:13
Zuzanna Waloszczyk AMANDA C
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:26:33
2018-07-26 21:38:16
Sylwia Podsiadło FOXY KNOXY
  • 2x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:26:47
2018-07-26 21:37:31
Martyna Bryk DUKE OF HOPE
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
  • 1x 7R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
  • 1x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:27:09
2018-07-26 20:54:20
Anna Stasiak JAMAYKA
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:27:22
2018-07-26 20:34:57
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:27:47
2018-07-26 20:34:13
Marek Strzyż DEMETER
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:28:00
2018-07-26 16:39:28
Kamil Grzelczyk FRUGO
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:28:13
2018-07-26 16:39:07
Kamil Grzelczyk SENIOR
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:28:24
2018-07-26 16:38:40
Kamil Grzelczyk GREACE
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:28:36
2018-07-26 15:49:23
Roksana Konieczna WEKTOR K
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:28:47
2018-07-26 15:48:32
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:29:17
2018-07-26 15:47:46
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:29:46
2018-07-26 15:46:38
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:29:59
2018-07-26 15:45:58
Beata Szuber URODA
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:30:11
2018-07-26 15:35:57
Milena Wesołowska AZJA
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:30:23
2018-07-26 13:41:32
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:30:37
2018-07-26 13:39:23
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:30:49
2018-07-26 13:38:12
Kseniya Kavaliova RAMIRA K
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 09:57:53
2018-07-26 13:12:42
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:00:10
2018-07-26 07:02:48
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:59:51
2018-07-26 07:01:50
Szymon Stasiak CENZO
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:58:22
2018-07-26 07:00:58
Anna Stasiak NILUS
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:31:11
2018-07-25 23:23:24
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:53:32
2018-07-25 15:11:56
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:52:37
2018-07-25 15:09:47
Iga Tokarska KING OF POP
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:51:55
2018-07-25 15:08:58
Beata Szuber COMETA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:47:05
2018-07-25 15:08:08
Beata Szuber CZESTER
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:46:18
2018-07-25 13:40:51
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:44:56
2018-07-25 13:12:40
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:44:37
2018-07-25 11:58:32
Dominika Luty ARIBA
  • 2x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 07:43:50
2018-07-25 11:56:04
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:14:14
2018-07-25 11:55:22
Dominika Luty CAYENNE
  • 2x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:13:38
2018-07-25 11:25:46
Kamil Maziarz JUSTE MILIEU
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:12:56
2018-07-25 11:24:30
Gabriela Szura WELA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 4T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 60 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:08:12
2018-07-25 11:20:48
Marta Ziółkowska DONATELLA Q
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:06:06
2018-07-25 11:19:47
Dorota Wieczorek MONZA
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:03:52
2018-07-25 11:19:04
Wiktoria Szymkowicz WELT DURAN
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:02:55
2018-07-25 09:59:08
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:02:25
2018-07-25 09:58:46
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:01:22
2018-07-25 09:52:53
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 16:01:02
2018-07-25 08:53:37
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:59:53
2018-07-25 08:38:01
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 15:57:33
2018-07-25 08:37:26
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:15:26
2018-07-24 23:44:10
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:15:07
2018-07-24 23:21:21
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:14:39
2018-07-24 23:19:54
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:12:29
2018-07-24 23:16:42
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:12:08
2018-07-24 19:41:35
Eryk Urbaniak SYNAMI
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:11:47
2018-07-24 19:37:48
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:10:30
2018-07-24 19:34:36
Julia Adamczyk NOREK
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:09:33
2018-07-24 17:27:55
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:09:17
2018-07-24 17:09:50
Leszek Warzecha DUGANO
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:08:56
2018-07-24 17:09:13
Leszek Warzecha DEEP PURPLE
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:08:28
2018-07-24 17:08:33
Leszek Warzecha CALIPSO
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:07:28
2018-07-24 17:07:49
Leszek Warzecha ALEXIS N
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:07:08
2018-07-24 17:02:08
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:06:12
2018-07-24 13:57:57
Damian Ostręga CONFUSION 2
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:05:51
2018-07-24 13:57:12
Damian Ostręga COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:05:22
2018-07-24 13:36:37
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 07:05:04
2018-07-24 13:36:01
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:49:07
2018-07-23 22:45:11
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:48:48
2018-07-23 21:35:25
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:48:11
2018-07-23 21:34:41
Tomasz Gałczyński MAJA
  • 2x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:46:36
2018-07-23 21:26:34
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:45:49
2018-07-23 21:05:53
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:45:29
2018-07-23 21:05:24
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:45:05
2018-07-23 15:57:02
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:41:05
2018-07-23 14:49:27
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 09:56:03
2018-07-22 23:17:07
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:38:16
2018-07-22 21:55:31
Kinga Szczotka KRISTIANO GL
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:37:57
2018-07-19 17:06:03
Paulina Szulc QUIBOR
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:37:35
2018-07-18 22:35:33
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 2x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:37:17
2018-07-18 22:34:56
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:35:29
2018-07-18 20:09:02
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:34:07
2018-07-18 18:31:44
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:33:18
2018-07-18 18:30:59
Adrianna Wiśniewska SULLIVAN 54
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:32:51
2018-07-18 18:29:43
Aleksander Dur TINA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:31:38
2018-07-18 13:53:06
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:30:54
2018-07-17 22:39:44
Karolina Godoś DR. JONES
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:29:30
2018-07-17 22:30:59
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 07:26:21
2018-07-17 22:30:35
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 08:58:39
2018-07-17 22:30:07
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 08:58:00
2018-07-17 22:28:57
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 08:57:26
2018-07-17 14:46:20
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 08:54:23
2018-07-17 12:59:26
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:15:44
2018-07-17 00:32:25
Marta Kędzierska GALOUBE D
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:15:05
2018-07-16 21:24:26
Justyna Gaczkowska COSIMA
  • 2x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 8R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 100 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:12:48
2018-07-16 15:27:40
Sara Wróbel CHARLOTA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:11:30
2018-07-16 14:55:21
Karolina Szut EWEREST N
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:09:56
2018-07-16 10:45:15
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:07:42
2018-07-14 20:14:49
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:07:17
2018-07-13 15:21:49
Paulina Wróbel JUR
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 09:04:23
2018-07-13 14:58:20
Maja Spitalniak IVO
  • 2x 3T/LL/do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 08:53:05
2018-07-12 16:43:11
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:34:08
2018-07-11 21:44:30
Agnieszka Środecka HARFA
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:33:53
2018-07-11 16:51:12
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:33:34
2018-07-11 16:29:17
Żaneta Powolna PARIS
  • 2x 1R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 7R/LL/ 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 12:16:24
2018-07-10 11:40:02
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:31:23
2018-07-09 15:44:51
Weronika Więcek ASHLAN
  • 1x 5T/Mini LL/80cm/Konkurs dokładności bez rogrywki art. 238.1.1. (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/LL/ do 90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 90 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 08:42:40
2018-07-09 11:24:26
Patrycja Kołodziej BAILANDO
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/L1/ 105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 105 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 13:09:38
2018-07-09 08:44:48
Anita Powolna KOLIBER
  • 1x 2R/L/ 100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/L1/105 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 105 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 09:07:02
2018-07-01 08:32:09
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 5R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 120 cm)
  • 1x 12R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3. (wys. 130 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 09:06:18
2018-06-28 20:14:38
Julia Szut DARK
  • 1x 4R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1. (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczyk Julia bpk
2001 (J.)
brak
2. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (J.)
Brak
3. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
4. Bryk Martyna Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O012639
5. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
6. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
7. Dur Aleksander bpk
S
brak
8. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
9. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
10. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
11. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
12. Glińska Patrycja Bpk
1999 (MJ.)
Brak
13. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
14. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
15. Grzelczyk Kamil Bpk
S
O009181
16. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1997 (MJ.)
O023514
17. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
18. Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
S
O015007
19. Kavaliova Kseniya KJ OKOŁY
1999 (MJ.)
none
20. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
21. Kaźmierczak Maja KJ Jeziorki-Osieczna
2003 (JM.)
O037399
22. Kędzierska Marta KJ Kietlów
S
O009680
23. Kołodziej Patrycja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O006878
24. Konieczna Roksana KJ Bachmat Pruszowice
S
O012984
25. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
26. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
1998 (MJ.)
O020156
27. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
28. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
29. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
brak
30. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
31. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
32. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
33. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
34. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
35. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
36. Maziarz Kamil bpk
2000 (J.)
brak
37. Mazurkiewicz Żaklina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O047678
38. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
39. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
40. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
41. Osińska Agnieszka KJ Royal Opole
1999 (MJ.)
O031744
42. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
43. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
44. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
45. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
46. Powolna Anita KJ Champion
S
O008582
47. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
48. Rynowiecki Olaf KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
49. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
50. Skiba Patrycja KJ Pegaz
2003 (JM.)
O036349
51. Spitalniak Maja bpk
1999 (MJ.)
brak
52. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
53. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
54. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
55. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
56. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
57. Strzyż Marek JKS Moskit
S
O006362
58. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
59. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O034032
60. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
61. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
62. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
63. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
64. Szura Gabriela bpk
2006 (JM.)
bpk
65. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (J.)
O027573
66. Szut Karolina KJ Picador Dziuplina
S
O025926
67. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
68. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
69. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
70. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (Mł.)
brak
71. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
72. Waloszczyk Zuzanna KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
brak
73. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
74. Wesołowska Milena bpk
2000 (J.)
O030590
75. Więcek Weronika bpk
2000 (J.)
brak
76. Wieczorek Dorota bpk
2003 (JM.)
brak
77. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
78. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
79. Wróbel Paulina THK Bielice
2000 (J.)
brak
80. Wylęga Julia bpk
2007 (Mł.)
brak
81. Wylęga Łukasz Jumping Team Brynica
S
Brak
82. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
83. Ziółkowska Marta bpk
2001 (J.)
brak
84. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
2.

31

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
3.

24

AMADEOS TS GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kostrzewa
B:
K023750 DE498811516313
4.

104

AMANDA C Haflinger POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Avalon /
M: Agila-Amore /
O: Ewa Waloszczyk
B: Sławomir Cyrulewski
brak
5.

105

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
6.

77

ARIBA SP POL 2013 Wałach gniada F: Guffi / Grandeur
M: Arlin /
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
brak
7.

93

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
8.

87

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
O: Patrycja Skiba
B: Bogna Hupa
K023615 6160761402210
9.

29

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Lansjer L /
M: Alexiana L / Alexis Z
O: Tomasz Osiński
B: KJ Aleksander
K021288 616009580187406
10.

108

ATTYLLAN -GL SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Cassilio
M: Amira
O: Michał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
Brak 616009610038214
11.

91

AZJA SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Aida / Londano
O: Milena Wesołowska
B:
K013925
12.

90

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
13.

10

BAILANDO SP POL 2010 Ogier kara/174 F: Salazar / Elmero
M: Bardsey / Cottonclub
O: Patrycja Kołodziej
B: Stanisława Głąbicka
K016896 616009610219010
14.

94

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
15.

114

BRUTUS Wielkopolska POL 2014 Wałach kara F: Ulco
M: Bora
O: Łukasz Wylęga
B: Janina Glazer
brak
16.

34

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
17.

11

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
18.

55

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
O:
B:
K023413 009640073807
19.

62

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
20.

61

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trentos /
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
21.

26

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B: Klaus Below
K022647 DE431316679210
22.

75

CAYENNE SP POL 2011 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K021231 616009670099111
23.

45

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Sylwia Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
24.

110

CENTUCKY 2 Oldenburg POL 14.04.2002 Klacz gniada F: Capitol Paul
M: Lanol junge
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
B De 43333111302
25.

117

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo
M: Firstcaletta
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979
26.

42

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
27.

68

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
28.

81

COMETA SP POL 2010 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Avia / Alcatraz
O: Zenon Brzozowski
B: Cezary Kalinowski
K023773 616009680093010
29.

52

CONFUSION 2 HOL GER 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
30.

51

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
31.

95

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
32.

27

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
33.

22

COSIMA Niem. Sport. POL 2011 Klacz siwa F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Ryszard Gaczkowski
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
34.

69

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
35.

80

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Iga Tokarska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
36.

83

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
37.

53

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
38.

56

DEEP PURPLE NPRS NED 2008 Wałach gniada F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O: Marcin Grobelny
B:
K022457 528008080264808
39.

100

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
40.

40

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Valerie I / Contender
O: Karolina Szut
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
41.

72

DONATELLA Q WESTF POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena /
M: La Toya /
O: Anetta Kucharska
B: Montis Sp. z o. o.
brak
42.

4

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
43.

30

DR. JONES KWPN POL 2008 Wałach siwa F: Vingino / Voltaire
M: Zolavsca Fortuna / Casco
O: Karolina Godoś
B: P. & A. M. Rinkes-Tjeenk Willink
K018405 528003000811231 104PU77
44.

57

DUGANO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Godette / Renville
O: Monika Chojnacka
B: Stoetenij Aldenberghergh
K014392 528003000813284
45.

102

DUKE OF HOPE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata F: CORLEOLORD L
M: DONNA KARAN
O: Martyna Bryk
B: Mateusz Kożuch
K026263
46.

20

EWEREST N SP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z /
M: Erina / Escuda I
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
K016377 616009610049709
47.

19

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
48.

43

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
49.

118

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
50.

103

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Deceptor (USA)
M: I Don't Do Walkin (USA)
O: Marta Trela
B: Anita Lund og Maria Robertz
brak
51.

99

FRUGO SP POL 2012 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Fairy Twig
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
52.

23

GALOUBE D SP POL 2008 Ogier gniada F: Aloube Z /
M: Golanda / Able Albert
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K013667 POL009670005508
53.

28

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811 106DC88
54.

97

GREACE SP POL 2011 Klacz siwa F: Falbrus
M: Georgia
O: Brak
B: Brak
Brak
55.

109

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kaźmierczak
B: Katarzyna Kaźmierczak
K023134 528003201111016
56.

63

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
57.

64

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
58.

16

IVO Haflinger POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
O: Zbigniew Kaczmarek
B: Falenty
brak POL013661718407
59.

67

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
60.

17

JUR HUC POL 2001 Wałach gniada/mk: F: Wabigon /
M: Jak Bajka /
O: Dorota Tokarek
B: Witold i Karolina Smoleńscy
brak
61.

74

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
O: Katarzyna Kasprzak
B: Krzysztof Ferenstein
K006462 POL009600086199
62.

44

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
63.

58

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
64.

82

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
O: Aleksandra Jędrowiak
B: Aleksandra Jędrowiak
K019071 616999680060111
65.

2

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Beata Powolna
B: Antoni Chłapowski
K008522 POL009640033603
66.

39

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Garstka Leszek
K023579 616007610063713
67.

25

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
68.

49

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
69.

48

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Klaudia Jesion
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
70.

113

LEO B SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cotton Club
M: La Corrada P
O: Patrycja Pacyna
B: Bartkowiak Jurek
Brak
71.

18

LUCY KUC POL 2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Kinga Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
72.

106

ŁYLISTER MŁP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Karpińska
B: SK Mieczownica
brak
73.

46

MAJA SP POL 2009 Klacz kara F: Ulco /
M:
O: Michał Przewdzięk
B:
brak
74.

71

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K022015
75.

35

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
76.

86

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
77.

84

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811 105XT28
78.

59

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
79.

76

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
80.

47

NUMERUS WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: La Gloria / Lancar III
O: Tomasz Gałczyński
B: Montis Sp. z o. o.
K025159 DE441411461312
81.

101

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
82.

116

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
83.

12

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Stakkato Top /
M: Palomina / Gaspar
O: Żaneta Powolna
B: Remigiusz Makowski
K026172 616009660668813
84.

9

QUI GIGI OLD GER 2006 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
85.

37

QUIBOR Czeska Gorącokrw. CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro / Quick Star
M: Borka / Lumen Ferona
O: Izabela Martyn
B: Jan Flodr
K023585 203009225205209
86.

15

QUINTANA MAKL GER 2009 Klacz gniada F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
87.

88

RAMIRA K SP POL 2012 Klacz siwa F: CANTANIS
M: RENOMA
O: KOWOLIK
B: KOWOLIK
K023438
88.

122

SAVOY 51 HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B: Eitel Wehrs Ot Steinwedel
K021068 DE431311306205 103KJ80
89.

107

SCANDIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Sodża / Dżahil
O: Mariusz Mazurkiewicz
B: SK Prudnik
K019604 616009690083311
90.

98

SENIOR SP POL 2013 Wałach gniada F: Robin II Z
M: Seniora Bella
O: Sławomir Grzelczyk
B: Sławomir Grzelczyk
Brak
91.

65

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
92.

32

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
O: Aleksander Dur
B: Hans Jurgen
K009548 DE433330979303 102PO64
93.

60

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
94.

36

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
95.

7

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
brak BEL40167
96.

112

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
97.

66

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
98.

111

Tiberius Imperial F:
M:
O:
B:
99.

38

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
100.

13

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
101.

119

U - NORA A HOL GER 2004 klacz gniada F: Quote Capitol / Quidam De Reve
M: Frauke II / Lord
O: Marta Wojtkowska
B: Soenle Lorenzen Paulsen
102.

120

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008 105RK79
103.

79

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
104.

78

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
105.

92

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
106.

96

WEKTOR K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino / Landgraf I
M: Wega / Duntron
O: Roksana Konieczna
B: Marek Kubacki
K014714 POL009611093904
107.

73

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
O: Anetta Kucharska
B: Marzena Skrzypczak
brak
108.

70

WELT DURAN SP POL 2000 Ogier gniada F: Welt Gang /
M: Daria /
O: Anetta Kucharska
B: Remigiusz Makowski
brak
109.

33

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
Rider Club
Competition
Prize
Działakiewicz Marta KJ Zagórów
100
SUM:
100.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
250
50
300
SUM:
600.00
Grzelczyk Kamil Bpk
250
600
800
SUM:
1650.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
800
200
200
SUM:
1200.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
100
SUM:
100.00
Murdzia Seweryn bkp
1000
100
1000
SUM:
2100.00
Murdzia Seweryn bpk
400
200
SUM:
600.00
Murdzia Seweryn bkp
600
SUM:
600.00
Osińska Agnieszka KJ Royal Opole
150
SUM:
150.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
400
SUM:
400.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
400
100
SUM:
500.00
Piroh Artsiom KJ OKOŁY
600
600
SUM:
1200.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
400
SUM:
600.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
350
350
SUM:
700.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
300
50
SUM:
350.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
bpk
NOREK (59)
2018-07-29
9
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2018-07-28
18
2018-07-28
9
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (11)
2018-07-28
21
2018-07-28
19
2018-07-29
8
2018-07-29
24
Bryk Martyna
Klub Jeździecki EQUITEAM
2018-07-29
1
2018-07-29
10
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-07-28
12
2018-07-28
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-28
2018-07-28
5
2018-07-29
4
2018-07-29
Dur Aleksander
bpk
TINA (38)
2018-07-28
8
2018-07-28
1
2018-07-29
2018-07-29
1
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (58)
2018-07-28
2
2018-07-28
4
100
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (68)
2018-07-29
8
2018-07-29
18
CRAX (69)
2018-07-29
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
COSIMA (22)
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
11
2018-07-29
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
MAJA (46)
2018-07-28
2018-07-28
4
2018-07-29
8
2018-07-29
NUMERUS (47)
2018-07-28
16
2018-07-28
20
2018-07-29
10
2018-07-29
29
Glińska Patrycja
Bpk
BRUTUS (114)
2018-07-29
1
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2018-07-28
2
250
2018-07-28
14
2018-07-29
5
50
2018-07-29
10
2018-07-28
10
2018-07-28
8
2018-07-29
3
300
2018-07-29
9
2018-07-28
11
2018-07-29
14
2018-07-28
15
2018-07-28
8
2018-07-29
21
2018-07-29
16
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2018-07-28
2018-07-28
4
Grzelczyk Kamil
Bpk
GREACE (97)
2018-07-29
13
2018-07-29
32
SENIOR (98)
2018-07-29
2
250
2018-07-29
6
FRUGO (99)
2018-07-29
1
600
2018-07-29
2
800
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (48)
2018-07-29
6
2018-07-29
30
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (93)
2018-07-29
4
2018-07-29
20
Kąkol Mariusz
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
SAVOY 51 (122)
2018-07-29
34
2018-07-29
15
Kavaliova Kseniya
KJ OKOŁY
2018-07-28
26
2018-07-28
6
2018-07-29
36
2018-07-29
11
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-29
7
2018-07-29
7
2018-07-29
13
2018-07-29
13
Kaźmierczak Maja
KJ Jeziorki-Osieczna
CADENCE (34)
2018-07-28
8
2018-07-28
25
Kędzierska Marta
KJ Kietlów
2018-07-28
9
2018-07-28
21
Kołodziej Patrycja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-28
26
2018-07-28
36
2018-07-29
15
2018-07-29
30
Konieczna Roksana
KJ Bachmat Pruszowice
2018-07-28
10
2018-07-28
12
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
ARA (105)
2018-07-29
25
2018-07-29
20
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (24)
2018-07-28
1
2018-07-28
8
2018-07-29
1
2018-07-29
17
Kubacka Dominika
bpk
2018-07-28
9
2018-07-28
6
2018-07-29
5
2018-07-29
11
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2018-07-28
25
2018-07-28
13
2018-07-29
22
2018-07-29
37
CORRMAN (95)
2018-07-28
16
2018-07-28
20
2018-07-29
14
2018-07-29
36
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
ŁYLISTER (106)
2018-07-28
4
2018-07-28
32
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-07-28
17
2018-07-28
2
800
2018-07-29
4
200
2018-07-29
5
200
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-07-28
23
2018-07-28
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
CAYENNE (75)
2018-07-28
27
2018-07-28
NUCIA (76)
2018-07-28
2
2018-07-28
7
ARIBA (77)
2018-07-28
3
2018-07-28
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2018-07-28
15
2018-07-28
14
2018-07-29
17
2018-07-29
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (61)
2018-07-28
11
2018-07-28
5
100
2018-07-29
12
2018-07-29
19
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2018-07-28
5
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
5
ILONUS (63)
2018-07-28
33
2018-07-28
22
2018-07-29
22
2018-07-29
18
Maziarz Kamil
bpk
2018-07-28
2018-07-28
1
2018-07-29
1
2018-07-29
4
Mazurkiewicz Żaklina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SCANDIA (107)
2018-07-28
1
2018-07-28
2
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (64)
2018-07-28
3
2018-07-28
Murdzia Seweryn
bkp
2018-07-28
11
2018-07-28
1
1000
2018-07-29
5
100
2018-07-29
1
1000
Murdzia Seweryn
bpk
2018-07-28
2
400
2018-07-28
5
200
2018-07-29
19
2018-07-29
7
Murdzia Seweryn
bkp
2018-07-29
3
600
Osińska Agnieszka
KJ Royal Opole
2018-07-28
3
2018-07-28
3
150
2018-07-29
19
2018-07-29
28
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-07-28
31
2018-07-28
23
2018-07-28
12
2018-07-28
4
400
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-07-28
7
2018-07-28
6
2018-07-29
2
400
2018-07-29
8
2018-07-28
7
2018-07-28
8
2018-07-29
3
2018-07-29
4
100
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
AŻUR (90)
2018-07-28
1
600
2018-07-28
3
600
2018-07-29
27
2018-07-29
6
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2018-07-29
1
2018-07-29
11
Powolna Anita
KJ Champion
2018-07-28
1
2018-07-28
19
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
PARIS (12)
2018-07-28
4
2018-07-28
2018-07-29
1
2018-07-29
TREFL-K (13)
2018-07-28
14
2018-07-28
28
2018-07-29
18
2018-07-29
23
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-28
2018-07-28
3
2018-07-29
2
2018-07-29
1
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-07-28
17
2018-07-28
17
2018-07-29
16
2018-07-29
14
Skiba Patrycja
KJ Pegaz
2018-07-28
21
2018-07-28
11
2018-07-29
9
2018-07-29
15
Spitalniak Maja
bpk
IVO (16)
2018-07-28
5
2018-07-28
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (67)
2018-07-28
35
2018-07-28
16
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (67)
2018-07-29
33
2018-07-29
10
NILUS (84)
2018-07-29
15
2018-07-29
12
2018-07-28
4
200
2018-07-28
9
2018-07-29
31
2018-07-29
4
400
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-28
1
350
2018-07-28
24
2018-07-29
1
350
2018-07-29
9
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (116)
2018-07-29
14
2018-07-29
23
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
DEMETER (100)
2018-07-29
2018-07-29
Strzyż Marek
JKS Moskit
OTELLO (101)
2018-07-29
7
2018-07-29
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-07-28
13
2018-07-28
29
2018-07-29
12
2018-07-29
35
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-07-28
12
2018-07-28
34
2018-07-29
16
2018-07-29
28
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-07-28
6
2018-07-28
6
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
TALIA (112)
2018-07-29
8
2018-07-29
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
CZESTER (80)
2018-07-28
COMETA (81)
2018-07-28
22
2018-07-28
18
2018-07-29
10
2018-07-29
21
URODA (92)
2018-07-28
13
2018-07-29
17
FORT (118)
2018-07-29
11
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
QUIBOR (37)
2018-07-28
24
2018-07-28
18
2018-07-29
11
2018-07-29
31
Szura Gabriela
bpk
WELA (73)
2018-07-28
1
2018-07-28
3
2018-07-29
1
2018-07-29
1
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2018-07-28
10
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
9
Szut Karolina
KJ Picador Dziuplina
2018-07-28
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
2
2018-07-29
10
Szymkowicz Wiktoria
bpk
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-29
1
2018-07-29
3
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2018-07-28
1
2018-07-28
30
2018-07-29
2
2018-07-29
33
DAMAR (83)
2018-07-28
10
2018-07-28
19
2018-07-29
13
2018-07-29
38
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (59)
2018-07-29
26
SYNAMI (60)
2018-07-29
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2018-07-28
1
2018-07-28
1
2018-07-28
11
2018-07-29
1
2018-07-29
6
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (18)
2018-07-28
2
2018-07-28
20
2018-07-29
6
2018-07-29
6
Waloszczyk Zuzanna
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
AMANDA C (104)
2018-07-29
1
2018-07-29
13
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
2018-07-28
3
300
2018-07-28
10
2018-07-29
7
2018-07-29
17
CALIPSO (55)
2018-07-28
9
2018-07-28
7
2018-07-29
8
2018-07-29
16
2018-07-28
5
2018-07-28
27
2018-07-29
12
2018-07-29
24
DUGANO (57)
2018-07-28
22
2018-07-28
5
50
2018-07-29
25
Wesołowska Milena
bpk
AZJA (91)
2018-07-28
2018-07-29
3
2018-07-28
2018-07-29
Więcek Weronika
bpk
2018-07-29
1
2018-07-29
2
Wieczorek Dorota
bpk
MONZA (71)
2018-07-28
8
2018-07-28
1
2018-07-29
10
2018-07-29
7
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (43)
2018-07-28
15
2018-07-28
12
2018-07-29
2018-07-29
KAMIRA (44)
2018-07-28
2018-07-29
3
150
2018-07-29
28
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-07-28
7
2018-07-28
25
2018-07-29
26
WISARDA (33)
2018-07-28
24
2018-07-28
2018-07-29
9
2018-07-29
35
Wróbel Paulina
THK Bielice
JUR (17)
2018-07-28
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (114)
2018-07-29
1
Wylęga Łukasz
Jumping Team Brynica
LEO B (113)
2018-07-29
11
2018-07-29
5
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
CEZANE (117)
2018-07-29
34
2018-07-29
20
Ziółkowska Marta
bpk
2018-07-28
1
2018-07-28
8
2018-07-29
1
2018-07-29
12
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-07-28
23
2018-07-28
13
2018-07-29
27
2018-07-29
32

Number of Riders: 84

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 11 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl