Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:47:48
2018-06-14 23:04:42
Maja Poprawa AMSTERDAM
  • 1x 2T/mini LL/Konkurs dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
  • 1x 3T/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:47:05
2018-06-14 23:03:07
Marika Iwanek AMSTERDAM
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:45:42
2018-06-14 22:21:10
Weronika Morawska F-GABI
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/Konkurs dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:44:02
2018-06-14 22:11:41
Paulina Szulc QUIBOR
  • 2x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:42:50
2018-06-14 22:00:40
Julia Kowalczyk ARDENA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:40:23
2018-06-14 21:46:09
Klaudia Kanicka ARDENA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/Konkurs dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:37:07
2018-06-14 17:23:35
Żaklina Mazurkiewicz SCANDIA
  • 1x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 7R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 09:57:05
2018-06-14 09:41:16
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:13:46
2018-06-14 01:16:16
Jowita Lubicka DUETTE B.
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:12:49
2018-06-13 23:22:05
Kaja Korbalewska ARA
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:12:28
2018-06-13 22:19:04
Jowita Lubicka FUKS
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:11:36
2018-06-13 22:18:25
Patryk Mordaka GOLDEN II
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:10:58
2018-06-13 22:17:49
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:10:36
2018-06-13 20:51:52
Emilia Kamińska LORENA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:08:32
2018-06-13 16:28:51
Damian Stempniewicz TYRKONIA K
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/Konkurs dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 2x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:39:43
2018-06-13 08:55:57
Olaf Rynowiecki FLOWER
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:37:33
2018-06-13 08:54:45
Michał Rynowiecki UPENDO
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:36:47
2018-06-13 08:53:57
Michał Rynowiecki CONTENDER BOY
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:36:28
2018-06-13 08:52:59
Pola Rynowiecka DORA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:34:44
2018-06-12 20:03:05
Roksana Konieczna WEKTOR K
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:32:00
2018-06-12 19:57:08
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:31:12
2018-06-12 19:56:38
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:30:53
2018-06-12 19:56:15
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:30:01
2018-06-12 16:44:56
Maja Sukiennik GENARO
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:27:59
2018-06-12 15:16:30
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:27:37
2018-06-12 15:16:00
Iga Tokarska KING OF POP
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:25:42
2018-06-12 15:15:20
Beata Szuber COMETA
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:23:20
2018-06-12 15:14:30
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:22:13
2018-06-12 15:13:52
Beata Szuber FORT
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:58:37
2018-06-12 14:35:05
Jakub Nowacki LOCATO 13-N
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:57:12
2018-06-12 14:34:44
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:56:40
2018-06-12 13:30:19
Anna Bondziul DORIS DAY
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:56:16
2018-06-12 10:50:13
Anna Nowak CUPIDO Z
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 2T/mini LL/Konkurs dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:53:54
2018-06-12 10:44:48
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 14:53:35
2018-06-12 10:41:47
Iga Tokarska URODA
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:42:56
2018-06-11 23:48:52
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:42:23
2018-06-11 23:48:26
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:41:59
2018-06-11 22:54:36
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 2x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:40:55
2018-06-11 22:40:05
Jacek Olejnicki KAN KAN-RO
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:39:03
2018-06-11 22:39:08
Jacek Olejnicki BE MINĘ BO SON
  • 2x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:36:46
2018-06-11 22:37:29
Karolina Wolska MAZUR
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:35:37
2018-06-11 22:30:16
Tatiana Wenderska HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:35:09
2018-06-11 22:29:43
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:34:52
2018-06-11 22:19:20
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:34:24
2018-06-11 22:18:48
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:32:19
2018-06-11 22:17:03
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:31:56
2018-06-11 22:16:25
Julia Lisik MAZUR
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:30:56
2018-06-11 22:15:51
Ewa Fryga CAPRISSIO
  • 1x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:21:44
2018-06-11 22:05:28
Marcin Kryjom LIZBONA
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:21:21
2018-06-11 21:29:41
Julia Trześniewska TYGELIA
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:26:45
2018-06-11 20:11:15
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:26:16
2018-06-11 17:27:27
Tomasz Gałczyński TOPAZ
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:24:36
2018-06-11 17:25:23
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 2x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:21:52
2018-06-11 17:24:10
Tomasz Gałczyński EKWADOR S
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:20:44
2018-06-11 17:23:05
Tomasz Gałczyński CASPIAN
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:08:07
2018-06-11 16:47:03
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:17:02
2018-06-11 15:51:39
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 07:16:45
2018-06-11 15:51:21
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:17:17
2018-06-11 15:50:47
Robert Berski PALA CARRA P
  • 2x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:16:37
2018-06-11 15:50:31
Robert Berski ACONTENDRA II A-Z
  • 2x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:44:14
2018-06-11 12:57:32
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:43:52
2018-06-11 12:57:07
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:42:50
2018-06-11 10:39:15
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:32:21
2018-06-11 08:51:39
Paula Jeziorek DIRECTOR K
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:30:21
2018-06-11 08:50:31
Marcin Początek PAXTON II
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:29:47
2018-06-11 08:14:01
Joanna Hazubska REWIA
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
  • 1x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:27:54
2018-06-10 22:27:19
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 2T/mini LL/Konkurs dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
  • 2x 5T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 80 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:26:06
2018-06-10 13:24:16
Nikola Stasiak LORENA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:25:02
2018-06-10 13:24:07
Nadia Stasiak F-GABI
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 07:34:17
2018-06-09 15:20:53
Judyta Ziółkowska GENEO
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 07:32:28
2018-06-09 14:37:24
Aleksandra Malińska QUINTANA
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 07:21:48
2018-06-09 14:13:06
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 07:21:30
2018-06-09 12:57:42
Karolina Dryńska JAGON
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 07:30:54
2018-06-09 09:09:59
Anna Olejnik ARDENA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 07:07:47
2018-06-05 21:43:07
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:56:48
2018-06-05 21:08:14
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 7R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:55:33
2018-06-05 21:07:10
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 19:58:48
2018-06-05 17:59:32
Agnieszka Łagoda WERNIKA-O
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
  • 2x 4T/mini LL/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 07:20:01
2018-06-04 23:00:01
Kinga Szczotka KRISTIANO GL
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:36:41
2018-06-04 21:08:22
Julia Szmuc ICE COFFEE
  • 2x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 2x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:22:00
2018-06-02 19:43:31
Damian Ostręga QUISSINI
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:19:57
2018-06-02 19:39:36
Damian Ostręga QUICK STAR'S LORD
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:19:39
2018-06-02 19:39:09
Damian Ostręga COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 10R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 110 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:19:23
2018-06-02 19:38:33
Damian Ostręga DONAU
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:19:08
2018-06-02 19:37:17
Damian Ostręga CONFUSION 2
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:18:44
2018-06-02 19:35:20
Damian Ostręga CONSTANTIA
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:18:11
2018-06-02 19:34:45
Damian Ostręga CASSIRIANO
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:17:30
2018-06-02 19:33:31
Damian Ostręga BISCAYA
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:16:53
2018-06-02 11:05:04
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 110 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:10:19
2018-06-01 23:21:00
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 08:35:56
2018-05-29 16:44:11
Żaneta Powolna PARIS
  • 2x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 2x 7R/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 14:05:52
2018-05-28 19:08:06
Marek Skąpski TORNADO
  • 2x 3T/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
  • 2x 6T/mini LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 13:52:01
2018-05-27 21:22:33
Paulina Wróbel JUR
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs - dokłdności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys 60 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 07:57:35
2018-05-24 09:33:26
Sara Wróbel CHARLOTA
  • 1x 3T/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
  • 1x 6T/mini LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys do 90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:12:33
2018-05-20 12:44:21
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:12:19
2018-05-20 12:43:54
Seweryn Murdzia QUENTIN TARANTINO AB
  • 1x 5R/N/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 120 cm)
  • 1x 6R/C/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 130 cm)
  • 1x 11R/N/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 120 cm)
  • 1x 12R/C/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys 130 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 12:13:02
2018-05-18 20:46:58
Agnieszka Środecka HARFA
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 15:23:43
2018-05-16 11:54:32
Anita Powolna KOLIBER
  • 1x 1R/ LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 90 cm)
  • 1x 2R/ L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 3R/ L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
  • 1x 8R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 100 cm)
  • 1x 9R/L1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys 105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Berski Robert bpk
S
O047360
2. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
3. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
4. Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
S
O043273
5. Fiłkowski Jakub Stajnia Borowianka
2004 (JM.)
6. Fryga Ewa KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045552
7. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
8. Hazubska Joanna bpk
S
brak
9. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
10. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
11. Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
S
O015007
12. Kamińska Emilia KJ Niedźwiedź
2003 (JM.)
brak
13. Kanicka Klaudia KJ Wolica Kalisz
2002 (J.)
O042822
14. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
15. Kaźmierczak Maja KJ Jeziorki-Osieczna
2003 (JM.)
O037399
16. Konieczna Roksana KJ Bachmat Pruszowice
S
O012984
17. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
18. Kowalczyk Julia Agroturystyka Cicho-Sza Niedźwiedź
2003 (JM.)
brak
19. Kryjom Marcin KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O048573
20. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
21. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
22. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
23. Lisik Julia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
24. Lubicka Jowita KJ Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
25. Lubicka Jowita KI Infernal Team
1999 (MJ.)
O023050
26. Łagoda Agnieszka bpk
S
brak
27. Malińska Aleksandra St. Sportowe Vidavia
2001 (J.)
O037742
28. Mazurkiewicz Żaklina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O047678
29. Morawska Weronika KJ Kentucky
2003 (JM.)
brak
30. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (J.)
O019196
31. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
32. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
33. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
34. Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
S
O012807
35. Nowak Anna Stajnia Cicho-Sza
S
brak
36. Olejnicki Jacek KJ Gołębin Stary
S
O003762
37. Olejnik Anna bpk
2004 (JM.)
brak
38. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
39. Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
40. Początek Marcin KJ Kaja Ceków
S
O009988
41. Powolna Anita KJ Champion
S
O008582
42. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
43. Przewdzięk Jakub bpk
2005 (JM.)
brak
44. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
45. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
46. Skiba Patrycja bpk
2003 (JM.)
O036349
47. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
48. Stasiak Nadia bpk
2004 (JM.)
brak
49. Stasiak Nikola bpk
2004 (JM.)
brak
50. Stempniewicz Damian bpk
S
O044552
51. Sukiennik Maja PICADOR
2003 (JM.)
O035910
52. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia
S
O009666
53. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O034032
54. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
55. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
56. Szmuc Julia KJ Pegaz Chwałowice
2001 (J.)
O028522
57. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
58. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
59. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
60. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
brak
61. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
62. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
63. Wolska Karolina KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2003 (JM.)
brak
64. Wróbel Paulina THK Bielice
2000 (J.)
brak
65. Wróbel Sara bpk
2001 (J.)
O034362
66. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
67. Wypych Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045556
68. Ziółkowska Judyta Tuszyński KJ Garbówek
S
O009940
69. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

96

AMSTERDAM M SP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Lis
B: SK Moszna
brak
2.

89

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
3.

103

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
4.

93

ARDENA Śląska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Rapid /
M: Amara / No Limit
O: Katarzyna Cichosz
B: Urszula Sikora
brak
5.

94

ARDENA Śląska POL 2008 Klacz gniada F: Rapid /
M: Amara /
O: Katarzyna Cichosz
B: Urszula Sikora
brak POL008670080808
6.

33

ARDENA Śląska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Rapid /
M: Amara /
O: Katarzyna Cichosz
B: Urszula Sikora
brak
7.

78

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
8.

52

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
O: Patrycja Skiba
B: Bogna Hupa
K023615 6160761402210
9.

98

ASHFORD 4 OLD GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Petite Croix / Coupon
O: Robert Kąkol
B: Gruener Ewald
K018359 DE433331414204 103CW88
10.

59

BE MINĘ BO SON SP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Bo D'Eilandhof Z / Bachus
O: Sandra Olejnicka Stajnia Madera
B: Dorota Zieniewicz
K017107 616009661929609
11.

21

BISCAYA HOL BEL 2009 Klacz siwa/172 F: Calido I / Cantus
M: Solange / Corrado I
O: Wioletta Kosicka
B: SOFINO S.C.
K019799 DE421000407209
12.

77

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
13.

20

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
14.

48

CASPIAN WESTF GER 2010 Wałach siwa F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
15.

44

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
16.

16

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Liberatto P /
M: Chanel / Grando
O: Justyna Wróbel
B: Romualda Dolata
K020791 616009610056408
17.

86

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
18.

72

COMETA SP POL 2010 Klacz siwa F: Carry Son /
M: Avia / Alcatraz
O: Zenon Brzozowski
B: Kalinowski
K023773 616009680093010
19.

99

CONCORDIO HOL GER 2012 wałach gniada F: Colman / Carthago
M: Athina / Coriano
O:
B:
K023638 DE421000582212
20.

24

CONFUSION 2 HOL GER 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Dr. Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
21.

23

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
22.

80

CONTENDER BOY HOL GER 2004 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Paola T / Narew
O: Michal Rynowiecki
B:
K008364 DE421000202204
23.

26

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
24.

76

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
25.

66

CUPIDO Z Belgijski Koń Szlachetnej Półk POL 2011 Wałach gniada F: Casino Berlin /
M: Cebille Z /
O: Katarzyna Cichosz
B:
brak
26.

56

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
27.

65

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
28.

35

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
29.

25

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
30.

83

DORA KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K022170 616999640062001
31.

67

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
32.

90

DUETTE B. KWPN POL 2008 Klacz gniada F: O'Brien / Peter Pan
M: Solo / Celano
O: Aliaksandr Sarachau
B: M. J. Nieberg
K020618 528003000806859
33.

49

EKWADOR S SP POL 2013 Ogier gniada F: Corvallo /
M: Elnema / Lais
O: Andrzej Skibiński
B: Andrzej Skibiński
K024187 616009690011313
34.

95

F-GABI Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: Frankenhoeh's Vitalise /
M: Gracia 208 /
O: Katarzyna Cichosz
B: Katarzyna Cichosz
brak
35.

38

F-GABI Kuc Walijski POL 2010 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh's Vitalise /
M: Gracia 207 /
O: Katarzyna Cichosz
B: Marek Paweł
brak
36.

45

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
37.

70

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
38.

88

FUKS SP POL 2013 Wałach gniada F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K022752 616009591054713
39.

75

GENARO SP POL 2007 Wałach gniada F: Chicago Z /
M: Golanda / Able Albert
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K014879 POL009670157807
40.

37

GENEO SP POL 2005 Wałach gniada F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Paweł Binek
B: Władysław Łopuszyński
K015294 POL009640029805
41.

87

GOLDEN II SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Garstka / Sędzia
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020666 616009590145712
42.

55

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
43.

91

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada/173 F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje /
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kazmierczak
B:
K023134 528003201111016
44.

57

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: König Sobieski / Riske Me
M: Grecja / Sofix
O: Lena Wypych
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
K012846 POL009530295304
45.

3

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
46.

58

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
47.

6

ICE COFFE WLKP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Conus B /
M: Izera / Caretino K
O: Rafał Szmuc
B: Lucjan Hilla
K017291 616007690050010
48.

34

JAGON SP POL 2005 Wałach gniada F: Ghana /
M: Jagonda / Montevideo
O: Paulina Kińska
B: Huzar Sp. z o. o.
K014811 POL009590103905
49.

17

JUR HUC POL 2001 Wałach gniada/mk: F: Wabigon /
M: Jak Bajka /
O: Dorota Tokarek
B: Witold i Karolina Smoleńscy
brak
50.

46

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
51.

60

KAN KAN-RO SP POL 2011 Wałach siwa F: Cancoon / Colman
M: Kolia JK / Santiego
O: Robert Ostrowski
B: Robert Ostrowski
K021742 616009610029111
52.

73

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
O: Aleksandra Jędrowiak
B: Aleksandra Jędrowiak
K019071 616999680060111
53.

1

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Beata Powolna
B: Antoni Chłapowski
K008522 POL009640033603
54.

29

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Garstka Leszek
K023579 616007610063713
55.

68

LANTINUS N SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K017131 616009610090509
56.

31

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
57.

12

LIZBONA WLKP POL 2001 Klacz gniada F: Mangan / Magnes
M: Laszkari / Koropiec
O: Magdalena Wygrała
B: Józef Morawiec
K008635 POL007611018801
58.

69

LOCATO 13-N SP POL 2012 Ogier gniada F: Con Calma / Calato
M: Larissa / Landfurst
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K022018 616009610014512
59.

101

LORD LUDGER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Leda / Edminton
O: Tomasz Gałczyński
B: Sylwester Kosiński
K016644 616009680086710
60.

39

LORENA Kuc Walijski POL 2008 Klacz inna/kuc: F: Jasmont /
M: Albrecht's Hoeve Linda /
O: Katarzyna Cichosz
B: Henryk Podkówka
brak
61.

85

LORENA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont /
M: Ewita /
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
brak
62.

40

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/174 F: Krepon /
M: Monarda /
O: Michał Przewdzięk
B: Mieczysław Rachuta
brak 616999610047509
63.

54

MAZUR Mały Koń POL 2008 Wałach inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B: Arkadiusz Krzyżoszczak
brak
64.

50

NUMERUS WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: La Gloria / Lancar III
O: Tomasz Gałczyński
B: Montis Sp. z o. o.
K025159 DE441411461312
65.

104

ORLANDO SP POL 2008 wałacj gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
66.

97

PACYNKA KUC POL 2010 gelding gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
67.

9

PALA CARRA P SP POL 2005 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Palmera / Landos
O: Robert Berski
B: Witold Polowczyk
K025722 616009610217605
68.

4

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Stakkato Top /
M: Palomina /
O: Żaneta Powolna
B: Remigiusz Makowski
brak
69.

42

PAXTON II WESTF GER 2002 Wałach ciemnogniada/174 F: Potsdam / Polydor
M: Piccolina / Pontifex
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702 GER44894
70.

100

PEGAZUS Koń Mały POL 2013 Wałach bułana/mk: F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela / nn
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
71.

14

QUENTIN TARANTINO AB HOL GER 2011 Ogier gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O: Andrzej Błażejewski
B: Gestuet Sprehe GMBH
K018714 DE421000548411
72.

15

QUI GIGI OLD GER 2006 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
73.

13

QUIBOR Czeska Gorącokrw. CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro / Quick Star
M: Borka / Lumen Ferona
O: Izabela Martyn
B: Jan Flodr
K023585 203009225205209
74.

74

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111 105VX20
75.

36

QUINTANA MAKL GER 2009 Klacz gniada F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
O: Agnieszka Malińska
B: Jan Schumacher
K019372 DE427270257609
76.

28

QUISSINI HOL POL 2014 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr Andreas Kosicki
K025413 DE421000402514
77.

32

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694 DE421000402314
78.

41

REWIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ /
M: Rafula /
O: Joanna Hazubska
B: Stanisław Grygier
brak
79.

92

SCANDIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Sodża / Dżahil
O: Mariusz Mazurkiewicz
B: SK Prudnik
K019604 616009690083311
80.

61

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
81.

51

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Jerzyk
B:
K018234 POL009640054506
82.

10

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
83.

11

TYGELIA WLKP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Ptasznik /
M: Talia /
O: Magdalena Wygrała
B: Maciej Parzydło
brak
84.

84

TYRKONIA K SP POL 2009 Klacz siwa/162 F: Alamos / Colorado
M: Traviata / Louis
O: Aleksandra Krawczyk
B: Marek Kubacki
K015319 POL009610047809
85.

7

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
86.

47

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
87.

71

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
88.

64

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
89.

105

VENUS HOL POL 2010 Klacz gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
O: Jan Szpak
B: Andreas Kosicki
K019454 DE421000505910
90.

79

WEKTOR K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino / Landgraf I
M: Wega / Duntron
O: Roksana Konieczna
B: K. Koziarowski
K014714 POL009611093904
91.

30

WERNIKA-O HC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: Giewont /
M: Wenezuela-O /
O: Agnieszka Łagoda
B: Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa
brak
Rider Club
Competition
Prize
Dryńska Karolina Tuszyński KJ Garbówek
150
SUM:
150.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
600
SUM:
600.00
Lubicka Jowita KJ Infernal Team
50
SUM:
50.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
400
SUM:
400.00
Murdzia Seweryn bkp
100
600
400
600
1000
600
1000
SUM:
4300.00
Murdzia Seweryn bpk
200
SUM:
200.00
Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
300
800
SUM:
1100.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
350
200
800
300
SUM:
1650.00
Początek Marcin KJ Kaja Ceków
150
SUM:
150.00
Sukiennik Maja PICADOR
100
SUM:
100.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
200
SUM:
200.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
200
100
SUM:
300.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
400
250
400
250
SUM:
1300.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
350
100
SUM:
450.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berski Robert
bpk
2018-06-16
2018-06-16
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-17
6
2018-06-17
6
PEGAZUS (100)
2018-06-17
1
2018-06-17
13
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-16
7
2018-06-16
VENUS (105)
2018-06-17
9
Dryńska Karolina
Tuszyński KJ Garbówek
JAGON (34)
2018-06-16
4
2018-06-16
3
150
2018-06-17
7
2018-06-17
17
Fiłkowski Jakub
Stajnia Borowianka
ORLANDO (104)
2018-06-17
1
2018-06-17
4
Fryga Ewa
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ARAMIS (103)
2018-06-17
14
2018-06-17
14
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
CASPIAN (48)
2018-06-16
13
2018-06-16
11
2018-06-16
12
2018-06-16
2018-06-17
NUMERUS (50)
2018-06-16
14
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
11
TOPAZ (51)
2018-06-16
10
2018-06-16
7
2018-06-17
13
2018-06-17
9
2018-06-17
3
600
Hazubska Joanna
bpk
REWIA (41)
2018-06-17
1
2018-06-17
8
Iwanek Marika
St. R&S Stables
2018-06-16
3
2018-06-16
13
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (78)
2018-06-16
8
2018-06-16
10
2018-06-17
2
2018-06-17
1
Kąkol Mariusz
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
2018-06-16
15
2018-06-16
Kamińska Emilia
KJ Niedźwiedź
LORENA (85)
2018-06-16
1
2018-06-17
1
Kanicka Klaudia
KJ Wolica Kalisz
ARDENA (93)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
7
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-16
9
2018-06-16
Kaźmierczak Maja
KJ Jeziorki-Osieczna
CADENCE (20)
2018-06-16
2018-06-16
Konieczna Roksana
KJ Bachmat Pruszowice
2018-06-16
5
2018-06-16
19
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
ARA (89)
2018-06-16
24
2018-06-16
9
2018-06-17
9
2018-06-17
10
Kowalczyk Julia
Agroturystyka Cicho-Sza Niedźwiedź
ARDENA (94)
2018-06-17
1
Kryjom Marcin
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LIZBONA (12)
2018-06-17
3
2018-06-17
6
Kubacka Dominika
bpk
2018-06-16
6
2018-06-16
2018-06-17
4
2018-06-17
11
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
PACYNKA (97)
2018-06-17
1
2018-06-17
10
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (76)
2018-06-16
2
2018-06-16
17
2018-06-17
5
2018-06-17
11
2018-06-16
3
2018-06-16
13
2018-06-17
8
2018-06-17
5
Lisik Julia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
MAZUR (54)
2018-06-17
14
2018-06-17
1
Lubicka Jowita
KJ Infernal Team
FUKS (88)
2018-06-16
2
2018-06-16
12
2018-06-17
2
2018-06-17
5
50
Lubicka Jowita
KI Infernal Team
2018-06-16
19
2018-06-16
8
2018-06-17
18
2018-06-17
7
Łagoda Agnieszka
bpk
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
14
2018-06-17
1
Malińska Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2018-06-17
6
2018-06-17
12
Mazurkiewicz Żaklina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SCANDIA (92)
2018-06-16
3
2018-06-16
12
2018-06-17
Morawska Weronika
KJ Kentucky
F-GABI (95)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
10
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
2018-06-16
18
2018-06-16
4
400
2018-06-17
13
2018-06-17
8
2018-06-16
6
2018-06-16
7
2018-06-17
19
2018-06-17
Murdzia Seweryn
bkp
2018-06-16
5
100
2018-06-16
3
600
2018-06-17
7
2018-06-17
4
400
2018-06-16
1
600
2018-06-16
1
1000
2018-06-17
1
600
2018-06-17
1
1000
Murdzia Seweryn
bpk
2018-06-16
4
200
2018-06-17
17
Nikolas Kaja
bpk
2018-06-16
6
2018-06-17
9
Nowacki Jakub
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-06-16
3
300
2018-06-16
2
800
2018-06-16
14
2018-06-16
25
Nowak Anna
Stajnia Cicho-Sza
2018-06-16
11
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Olejnicki Jacek
KJ Gołębin Stary
2018-06-17
6
2018-06-17
2018-06-17
2018-06-17
5
Olejnik Anna
bpk
ARDENA (33)
2018-06-16
10
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BISCAYA (21)
2018-06-16
8
2018-06-16
10
2018-06-17
1
350
2018-06-17
4
200
2018-06-16
11
2018-06-16
14
2018-06-17
12
2018-06-17
2
800
DONAU (25)
2018-06-17
3
300
2018-06-17
12
2018-06-17
4
2018-06-17
6
2018-06-16
4
2018-06-16
2018-06-16
15
2018-06-16
14
Perz Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GRAL (55)
2018-06-17
3
2018-06-17
7
Początek Marcin
KJ Kaja Ceków
2018-06-17
3
150
2018-06-17
Powolna Anita
KJ Champion
2018-06-16
1
2018-06-16
9
2018-06-16
11
2018-06-17
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
PARIS (4)
2018-06-16
4
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
2
TREFL-K (10)
2018-06-16
7
2018-06-16
9
2018-06-17
10
2018-06-17
18
Przewdzięk Jakub
bpk
MAJA (40)
2018-06-16
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
DORA (83)
2018-06-16
1
2018-06-16
1
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-16
16
2018-06-16
13
Skiba Patrycja
bpk
2018-06-16
9
2018-06-16
7
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
HARFA (3)
2018-06-16
13
2018-06-16
5
Stasiak Nadia
bpk
F-GABI (38)
2018-06-17
1
Stasiak Nikola
bpk
LORENA (39)
2018-06-17
1
Stempniewicz Damian
bpk
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Sukiennik Maja
PICADOR
GENARO (75)
2018-06-16
4
100
2018-06-16
22
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia
2018-06-17
7
2018-06-17
8
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-16
8
2018-06-16
15
2018-06-17
9
2018-06-17
19
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2018-06-17
1
2018-06-17
10
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
TALIA (61)
2018-06-17
9
2018-06-17
Szmuc Julia
KJ Pegaz Chwałowice
2018-06-16
16
2018-06-16
2018-06-17
2018-06-17
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (70)
2018-06-16
11
2018-06-16
6
2018-06-17
11
2018-06-17
5
200
UNIQUE (71)
2018-06-16
17
COMETA (72)
2018-06-16
6
2018-06-16
16
2018-06-17
15
2018-06-17
10
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
QUIBOR (13)
2018-06-16
11
2018-06-16
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (64)
2018-06-16
21
2018-06-16
5
200
2018-06-17
5
100
2018-06-17
11
DAMAR (65)
2018-06-16
15
2018-06-16
18
2018-06-17
14
2018-06-17
15
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
12
2018-06-17
8
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
TYGELIA (11)
2018-06-17
3
2018-06-17
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-06-17
18
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (45)
2018-06-16
2
400
2018-06-16
10
2018-06-17
2
250
2018-06-17
2
400
KAMIRA (46)
2018-06-16
2
250
2018-06-16
23
2018-06-17
16
2018-06-17
8
Wolska Karolina
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
MAZUR (54)
2018-06-17
1
Wróbel Paulina
THK Bielice
JUR (17)
2018-06-16
11
Wróbel Sara
bpk
2018-06-16
1
2018-06-16
1
2018-06-17
1
2018-06-17
2
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-06-16
1
350
2018-06-16
20
2018-06-17
4
100
2018-06-17
16
Wypych Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GREK (57)
2018-06-17
1
2018-06-17
1
Ziółkowska Judyta
Tuszyński KJ Garbówek
GENEO (37)
2018-06-16
12
2018-06-16
12
2018-06-17
14
2018-06-17
13
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki
2018-06-16
5
50
2018-06-16
8
2018-06-17
14
2018-06-17
15
2018-06-16
2
2018-06-16
10
2018-06-17
1
2018-06-17
10

Number of Riders: 69

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 11 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl