Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT XVI Święto Konia Pałac Mierzęcin
Pałac Mierzęcin, 27.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 22:28:29
2018-05-25 22:28:09
Agata Brodzińska KIARA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 11:55:16
2018-05-25 11:54:54
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 11:52:17
2018-05-25 11:51:44
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 23:20:25
2018-05-24 22:57:45
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 23:23:42
2018-05-24 22:55:00
Ewelina Kowalczyk BIO-TINE
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 22:02:41
2018-05-24 22:00:31
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 22:02:54
2018-05-24 21:52:41
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:20:58
2018-05-24 14:12:11
Dominika Szłapka K-DESPERADO
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 11:14:08
2018-05-24 11:04:57
Wiktoria Opas CHACCOLINA
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 11:14:28
2018-05-24 11:01:43
Wiktoria Opas REMBRANDT
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 11:14:52
2018-05-24 10:46:13
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 00:14:59
2018-05-24 00:02:09
Małgorzata Czarnik ROMA-S
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:53:20
2018-05-23 23:28:58
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:52:48
2018-05-23 23:28:31
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:52:26
2018-05-23 23:27:56
Katarzyna Kaczmarek ANNALOTTA N
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 23:51:13
2018-05-23 22:57:51
Wiktoria Skrzyniarz CAYENNE
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 22:53:55
2018-05-23 22:44:16
Joanna Stawasz AMARETTO VDV
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:32:12
2018-05-23 10:23:42
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:32:32
2018-05-23 10:01:06
Katarzyna Kucharska MEKITA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 09:44:53
2018-05-23 08:56:18
Zuzanna Wołowska N-PEGAZ
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 09:45:09
2018-05-23 08:55:07
Zuzanna Wołowska NERO
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 23:19:24
2018-05-23 08:44:55
Zuzanna Mielcarek MEKITA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:28:40
2018-05-23 08:43:45
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 2x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:29:57
2018-05-23 08:42:04
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 22:35:15
2018-05-22 22:24:56
Małgorzata Benrot ETNA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:46:31
2018-05-22 18:49:32
Beata Strzałkowska EMOTKA
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:34:02
2018-05-22 18:37:46
Ewelina Wasiak CORRERO
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 19:18:26
2018-05-22 18:21:08
Beata Strzałkowska TELCO
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 19:17:58
2018-05-22 18:20:42
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 10:34:44
2018-05-22 18:20:07
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:46:16
2018-05-22 18:19:22
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 19:17:20
2018-05-22 18:09:55
Iga Baryła BELLA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:12:36
2018-05-22 15:34:07
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:14:21
2018-05-22 11:56:30
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:14:49
2018-05-22 11:56:00
Piotr Bąk IMAR
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:16:22
2018-05-22 11:55:34
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:16:38
2018-05-22 11:55:07
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:41:19
2018-05-22 11:30:56
Hanna Mycka EMET
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 11:32:13
2018-05-22 11:22:48
Katarzyna Nogalska FIOŁEK
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 11:33:04
2018-05-22 11:19:16
Oliwia Matwiej FUKSJA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 11:32:29
2018-05-22 11:18:08
Natalia Cegielska BELLA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 09:54:28
2018-05-22 07:07:40
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 10:07:49
2018-05-21 22:03:15
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 10:04:30
2018-05-21 21:57:31
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 10:09:00
2018-05-21 14:25:42
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 19:23:34
2018-05-21 13:38:30
Stanislaw Nowakowski ZENDIE
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 19:23:16
2018-05-21 13:37:19
Stanislaw Nowakowski LEXUS
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 23:19:07
2018-05-20 16:22:20
Julia Nawrot REQUIEM
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:40:13
2018-05-20 16:11:36
Zuzanna Magdziarz RAMONA KG
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:40:45
2018-05-20 16:10:36
Natalia Gadomska RAMONA KG
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:41:10
2018-05-20 13:31:04
Agnieszka Drozd HORACY
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:41:34
2018-05-20 13:26:55
Aleksandra Bamber PATOS
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 13:29:34
2018-05-19 07:58:30
Katarzyna Kulpińska CHIARA DE REMELING
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:43:04
2018-05-19 07:56:20
Katarzyna Kulpińska RAMIRO
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
  • 1x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:43:37
2018-05-18 11:42:45
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 08:01:04
2018-05-17 14:29:08
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:17:22
2018-05-17 10:07:46
Martyna Pęczak CALLAS
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 07:40:52
2018-05-15 20:54:16
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:51:30
2018-05-13 19:12:34
Paulina Miziewicz ZEUS
  • 2x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:50:13
2018-05-13 18:44:17
Gabriela Mankiewicz E' GENTELMEN
  • 2x 6R/L/Konkurs dwufzowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:49:48
2018-05-12 22:46:38
Anna Maciejak DARK SAWARYA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:48:19
2018-05-12 22:36:42
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 15:49:56
2018-05-12 22:36:15
Alina Celmerowska CATTICK
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:11:01
2018-05-12 22:28:02
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:44:26
2018-05-11 08:14:38
Ewa Hardziejewicz RATAFIA
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:43:13
2018-05-10 23:45:54
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:47:09
2018-05-09 09:44:37
Patryk Kozajda SAJGON
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:34:21
2018-05-06 22:55:17
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:33:44
2018-05-05 09:12:44
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:24:07
2018-05-04 20:27:44
Dagmara Brzozowska CLARISSIMA S
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 20:12:39
2018-04-30 22:31:03
Klaudia Krata WROTYCZ
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:19:01
2018-04-28 21:38:09
Marta Romanowska GOOD DAY
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:18:38
2018-04-28 21:37:46
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności art 269.5 (wys. 110 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 19:41:03
2018-04-20 14:24:14
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 4R/N/Grand Prix , konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 120 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem bpk
S
O041142
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bamber Aleksandra Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2003 (JM.)
28646/16
5. Baryła Iga JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
6. Benrot Małgorzata Ośrodek Jeździecki Goraj
S
Brak
7. Brodzińska Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
brak
8. Brzozowska Dagmara bpk
S
brak
9. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
11. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
brak
12. Czarnik Małgorzata bpk
S
brak
13. Drozd Agnieszka Lucjanowe Ranczo Jeziorki
2005 (JM.)
brak
14. Gadomska Natalia KJ Michałówka
S
brak
15. Hardziejewicz Ewa bpk
S
brak
16. Kaczmarek Katarzyna bpk
2000 (J.)
O049228
17. Kałużny Zbigniew bpk
S
brak
18. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
19. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O047013
20. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
21. Kowal Małgorzata KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
Brak
22. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
23. Kozajda Patryk bpk
S
brak
24. Krata Klaudia Stajnia Kościno
2008 (Mł.)
brak
25. Kucharska Katarzyna Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
S
brak
26. Kulpińska Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
27. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
brak
28. Maciejak Anna bpk
S
O014106
29. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
30. Magdziarz Zuzanna Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2006 (JM.)
brak
31. Mankiewicz Gabriela JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2000 (J.)
O034768
32. Matwiej Oliwia JKS Robir
2005 (JM.)
brak
33. Mielcarek Zuzanna Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2005 (JM.)
brak
34. Mikicin Alicja bkp
2003 (JM.)
O038632
35. Miziewicz Paulina bpk
S
brak
36. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
brak
37. Nawrot Julia KJ Michałówka
1997 (MJ.)
Brak
38. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
brak
39. Nowakowski Stanislaw UKS Rancho Drzecin
S
Pl
40. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
41. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec Świdwin
2000 (J.)
O031407
42. Patalan Dominika bpk
S
O033904
43. Pęczak Martyna bpk
2004 (JM.)
brak
44. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
45. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
46. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
47. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
48. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
49. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
50. Skrzyniarz Wiktoria Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
brak
51. Stawasz Joanna Stajnia Kuźnik
S
brak
52. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
53. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
54. Szłapka Dominika Rancho frontczaka Lubniewice
2007 (Mł.)
Brak
55. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
56. Wasiak Ewelina KJ CAVALLO SZCZECIN
S
None
57. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
58. Wikieł Hanna Stajnia Runowo
2005 (JM.)
brak
59. Wołowska Zuzanna Rancho Frontczaka
1997 (MJ.)
brak
60. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
2.

64

AMARETTO VDV KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Salvatore
M: Cazieni V
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: E. Van der Vaart
K009677 900032001937941
3.

66

ANNALOTTA N HOL POL 2008 Klacz ciemnogniada/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: Uwe Nilsson
K022922 DE421000272108
4.

78

BALTAZAR DU ROUET OLD POL 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z
O: Maciej Żołądkiewicz
B: NN
K009763
5.

46

BELLA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Fikus
M: Bonza
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak 616013680020111
6.

75

BIO-TINE BWP BEL 2001 Klacz siwa F: Toulon /
M: Qualite /
O: B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens
B: B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens
brak 056098100351302 BEL-W-201168-BWP
7.

17

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
8.

74

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
9.

50

CALDERON K SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
O: Andrzej Szymański
B:
K024930 61600961009811
10.

31

CALLAS WESTF GER 2005 Klacz siwa F: Castillo /
M: Oh La La /
O: Lidia Pęczak
B: Lidia Pęczak
brak DE441411322705
11.

43

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa F: Calvados Z
M: C Ravenna Z
O: Łazarczyk Miriam
B: Stanisław Szurik
616009520030611 616009520030611 106BW68
12.

69

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
13.

5

CATTICK OS GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catoki's Cannon / Catoki
M: Lady Lewitz / Landfriese II
O: Janusz Paprocki
B:
K020270 DE418180107011
14.

65

CAYENNE Oldenburger Springpferd POL 2008 Klacz gniada F: Contendro I
M: Stutbuch 1 Grandina
O: Andrzej Skrzyniarz
B: Jarosław Sekula
brak DE 418180165308
15.

32

CAYENNE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cytolog /
M: Basia /
O: Małgorzata Kowal
B:
brak
16.

23

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
17.

71

CHACCOLINA OLD. POL 2011 Klacz gniada F: Chacco Blue
M: Starka
O: Ewa Opas
B: Jerzy Opas
none
18.

35

CHIARA DE REMELING SF POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haloubet de Gorze
M: Lara du Jardon
O: Katarzyna Kulpinska
B: Katarzyna Kulpinska
Brak
19.

19

CLARISSIMA S HOL POL 2010 Klacz gniada/175 F: Cancoon /
M: Fabel /
O: Dagmara Brzozowska
B: Anna Stachowiak
K019351 456570234710
20.

57

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
21.

27

DARK SAWARYA HA POL 2007 Klacz kara F: Likoto /
M: Dixieland /
O: Agata Diakowska
B: Rainer Liebenow
brak
22.

28

E' GENTELMEN WLKP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Rumka / Malibu
O: Marcin Mankiewicz
B: Sonia Barańska
K022929 616007610133310
23.

16

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
24.

14

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń/
M: Emeta/
O: Maria Obidowska
B: Bronisław Ludwiczak
brak
25.

58

EMOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Ema
O: Wiesław G?recki
B: Sk Prudnik
None
26.

49

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
27.

59

ETNA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Ewa
O: Małgorzata
B: Denis
Brak
28.

48

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mażulis
brak
29.

47

FUKSJA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Majk
M: Finka
O: Maria Obidowska
B: Mażulis Katarzyna
brak 616013640043609
30.

77

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP POL 2006 Klacz siwa F: Andiamo
M: Coranica Schaarbroek Z
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Henri Van Craen
K022207
31.

26

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarel 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
32.

18

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
33.

37

HORACY Typ Kuc POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Małgorzata Bamber
B: Roman Dudkowiak
brak POL013610044606
34.

51

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
35.

72

K-DESPERADO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Iros
M: Karina ex Lena
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
Brak
36.

25

KIARA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Kanwa /
O: Karol Musiała, Agata Brodzińska
B: Dariusz Szkwarek
brak
37.

55

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
38.

53

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron
M: Gaja
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
None
39.

39

LEXUS Holsztyn POL 2011 Wałach siwa F: LIMBUS
M: N-KITHARA
O: Stanislaw Nowakowski
B: KasperskiWaldemar
brak DE-421000691711
40.

61

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
brak DE421000324408
41.

4

MAGIC BOY SP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Ramirez /
M: Mika /
O: Zbigniew Kałużny
B: Zbigniew Kałużny
brak
42.

76

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
43.

15

MEKITA SP. POL 2007 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
brak
44.

63

N-PEGAZ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Iros/
M: Niwa/
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak 616009680096910
45.

33

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
46.

62

NERO SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Wolf's Panter /
M: Niwa /
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak 616009680051406
47.

73

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
48.

36

PATOS Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata/166 F: Ajbek
M: Premiera
O: Małgorzata Bamber
B: Maciej Grzechnik
brak 616003010085811
49.

41

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou du Rouet
M: Pretty Woman
O: Anna Choynowska
B: Szpak Jan
BRAK 616009640101009 105MP24
50.

20

QUITE DIFFERENT HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Rubina / Rabino
O: Janusz Paprocki
B: Horst Roode
K021161 DE431310110608
51.

34

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada F: Larron
M: Rebelia
O: Katarzyna Kulpinska
B: Katarzyna Kulpinska
K021097
52.

38

RAMONA KG SP. POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Campari M
M: Rosza
O: Magdalena Jeżewska
B: Grzegorz Komin
brak
53.

24

RATAFIA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Rubinstern /
M: Rata /
O: Patrycja Biedulewicz
B: Jan Borzym
brak
54.

70

REMBRANDT OS POL 2005 Wałach ciemnogniada/160 F: Palegro / Power
M: Russula / Lombardo
O: Jerzy Opas
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K009612 DE418181110805
55.

10

REQUIEM SP. POL 2014 Ogier kara F: Clavius
M: Ramona KG
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
Brak
56.

45

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
57.

54

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
58.

68

ROMA-S SP POL 2010 Klacz siwa F: Vandamme /
M: Riada-R /
O: Małgorzata Czarnik
B: Kazimierz Skrzypczyński
brak
59.

22

SAJGON SP POL 2006 Wałach gniada F: Salut /
M: Sportina /
O: Karolina Wolniewicz
B: Patryk Kozajda
brak POL009520114406
60.

52

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz kara F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
61.

56

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
62.

21

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
63.

67

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
64.

44

URMEL 104 Holsztyńska DEU 2005 Klacz gniada F: Capitol 3
M: Wega I
O: Alisa Shtrevenskaya
B: Astrid Schneider
brak DE421009000105
65.

30

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
66.

2

WROTYCZ Mały Koń POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Majk
M: nn / nn
O: Monika Gątkiewicz
B: Kaczmarczuk Anna
brak 616 013 64 01078 08
67.

40

ZENDIE KWPN NED 2004 Klacz gniada/160 F: HEMMINGWAY
M: LARISSA
O: Stanislaw Nowakowski
B: G.SNEL EN ZN
brak 528003 04.11302
68.

29

ZEUS SP POL 2004 Wałach gniada/180 F: Lagrain /
M: Zeta Z /
O: Paulina Miziewicz
B: GR Dąbki Roman Barlik
brak POL009611485804
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
bpk
2018-05-27
2018-05-27
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (49)
2018-05-27
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2018-05-27
2018-05-27
IMAR (51)
2018-05-27
Bamber Aleksandra
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
PATOS (36)
2018-05-27
2018-05-27
Baryła Iga
JKS Robir Chwalęcice
BELLA (46)
2018-05-27
Benrot Małgorzata
Ośrodek Jeździecki Goraj
ETNA (59)
2018-05-27
2018-05-27
Brodzińska Agata
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
KIARA (25)
2018-05-27
2018-05-27
Brzozowska Dagmara
bpk
2018-05-27
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
BELLA (46)
2018-05-27
2018-05-27
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2018-05-27
2018-05-27
GENTILA (26)
2018-05-27
2018-05-27
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Czarnik Małgorzata
bpk
ROMA-S (68)
2018-05-27
2018-05-27
Drozd Agnieszka
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
HORACY (37)
2018-05-27
2018-05-27
Gadomska Natalia
KJ Michałówka
2018-05-27
Hardziejewicz Ewa
bpk
RATAFIA (24)
2018-05-27
2018-05-27
Kaczmarek Katarzyna
bpk
2018-05-27
Kałużny Zbigniew
bpk
2018-05-27
2018-05-27
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (74)
2018-05-27
2018-05-27
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
2018-05-27
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Kowal Małgorzata
KJ Leśna Podkowa Rychlik
CAYENNE (32)
2018-05-27
2018-05-27
Kowalczyk Ewelina
bpk
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Kozajda Patryk
bpk
SAJGON (22)
2018-05-27
Krata Klaudia
Stajnia Kościno
2018-05-27
2018-05-27
Kucharska Katarzyna
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
MEKITA (15)
2018-05-27
2018-05-27
Kulpińska Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
RAMIRO (34)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (33)
2018-05-27
2018-05-27
Maciejak Anna
bpk
2018-05-27
2018-05-27
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (21)
2018-05-27
2018-05-27
Magdziarz Zuzanna
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2018-05-27
Mankiewicz Gabriela
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-05-27
2018-05-27
Matwiej Oliwia
JKS Robir
FUKSJA (47)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Mielcarek Zuzanna
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
MEKITA (15)
2018-05-27
Mikicin Alicja
bkp
2018-05-27
2018-05-27
Miziewicz Paulina
bpk
ZEUS (29)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (14)
2018-05-27
2018-05-27
Nawrot Julia
KJ Michałówka
REQUIEM (10)
2018-05-27
2018-05-27
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (48)
2018-05-27
2018-05-27
Nowakowski Stanislaw
UKS Rancho Drzecin
LEXUS (39)
2018-05-27
2018-05-27
ZENDIE (40)
2018-05-27
2018-05-27
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-05-27
2018-05-27
Patalan Dominika
bpk
2018-05-27
2018-05-27
Pęczak Martyna
bpk
CALLAS (31)
2018-05-27
2018-05-27
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-05-27
2018-05-27
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (23)
2018-05-27
2018-05-27
Romanowska Luiza
St. KJ Korona Wałcz
BONIEK (17)
2018-05-27
2018-05-27
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
2018-05-27
2018-05-27
Sawicka Milena
bpk
VIWA (30)
2018-05-27
2018-05-27
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (16)
2018-05-27
Skrzyniarz Wiktoria
Stajnia Kuźnik
CAYENNE (65)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Stawasz Joanna
Stajnia Kuźnik
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (73)
2018-05-27
2018-05-27
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (55)
2018-05-27
2018-05-27
TELCO (56)
2018-05-27
2018-05-27
EMOTKA (58)
2018-05-27
2018-05-27
Szłapka Dominika
Rancho frontczaka Lubniewice
2018-05-27
2018-05-27
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (51)
2018-05-27
Wasiak Ewelina
KJ CAVALLO SZCZECIN
CORRERO (57)
2018-05-27
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (45)
2018-05-27
2018-05-27
Wikieł Hanna
Stajnia Runowo
CASINO (69)
2018-05-27
2018-05-27
Wołowska Zuzanna
Rancho Frontczaka
NERO (62)
2018-05-27
N-PEGAZ (63)
2018-05-27
2018-05-27
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27

Number of Riders: 60

Number of Horses: 68

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl