Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZK L - Festiwal Jeździecki Baborówko/ Equestrian Festival Baborowko
Equestrian Festival Baborówko 2018
Baborówko, 24-27.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 13:04:08
2018-05-22 13:03:51
Ksawery Śniegucki SUNRISE AVENUE
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-20 20:16:35
2018-05-20 20:16:21
Michał Zakrzewski EMPORIO
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 10:03:46
2018-05-17 10:02:17
Aleksander Kadłubowski WELUR
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:57:00
2018-05-16 11:56:30
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:57:15
2018-05-16 11:53:34
Gabriela Kozłowska KORSYKA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:57:31
2018-05-16 11:48:01
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:36:34
2018-05-10 17:35:41
Magdalena Kołek PROMYK
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:36:45
2018-05-10 17:34:05
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:58:53
2018-05-07 15:57:04
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:59:14
2018-05-07 15:56:42
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:20:51
2018-05-07 15:56:15
Jerzy Krukowski CRAFTY BUISNESS
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 16:07:04
2018-05-07 13:39:09
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 13:21:23
2018-05-07 12:54:08
Łukasz Sikorski MEKINTOSZ J
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:16:08
2018-05-07 11:21:56
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:16:37
2018-05-06 23:11:13
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:58:37
2018-05-06 22:35:02
Weronika Rozbiewska CIALDINI
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:18:17
2018-05-06 14:39:24
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:18:46
2018-05-06 13:28:16
Nikolina Czuchaj J'03 BENEFIS
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:19:25
2018-05-04 17:21:11
Alicja Gołębiowska JUNIOR
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:20:05
2018-05-04 10:58:08
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:20:25
2018-05-04 10:57:44
Aleksandra Malicka-Nowacka CZANOS
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:22:20
2018-05-03 07:29:55
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:22:38
2018-05-02 18:50:51
Miloslav Příhoda ELDORADO
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:23:06
2018-05-02 18:25:08
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:23:22
2018-05-02 14:45:53
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:23:53
2018-05-02 10:11:14
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:24:37
2018-05-01 09:50:37
Agnieszka Kopka SAKRAMENTO J
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:26:01
2018-05-01 09:45:36
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:26:19
2018-05-01 09:44:36
Łukasz Sikorski ARAMIS
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 13:25:27
2018-05-01 08:20:35
Antoni Baran J'02 ERUDYCJA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:29:14
2018-04-28 22:04:22
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:29:30
2018-04-28 22:00:09
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:29:46
2018-04-28 21:59:37
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:30:01
2018-04-28 21:59:10
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:31:11
2018-04-24 15:41:32
Paulina Kaczmarz-Chojnacka CHEEROKE
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:31:34
2018-04-23 10:21:00
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:32:06
2018-04-22 21:49:24
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:33:43
2018-04-20 09:06:16
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:34:58
2018-04-14 11:39:07
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:35:14
2018-04-13 20:15:16
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:36:04
2018-04-13 08:28:10
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:36:19
2018-04-11 23:09:47
Julia Skwierawska INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:36:36
2018-04-11 23:03:09
Michał Zakrzewski WERNISAŻ
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:36:57
2018-04-11 22:45:49
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:37:13
2018-04-11 22:30:07
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:37:29
2018-04-11 18:02:53
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:37:43
2018-04-11 16:21:52
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:37:59
2018-04-11 15:43:05
Paweł Spisak ROBINIA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:38:22
2018-04-11 15:40:55
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:40:07
2018-04-11 11:49:39
Natalia Paprocka EASTWOOD
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:42:13
2018-04-10 21:10:37
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:42:30
2018-04-10 21:10:19
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:02:33
2018-04-10 00:16:21
Anna Sobańska ATLANTA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:43:47
2018-04-09 21:57:50
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:44:19
2018-04-09 20:33:05
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:44:52
2018-04-09 20:14:19
Justyna Kociankowska J'03 ARGUS
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:45:08
2018-04-09 18:05:43
Jagoda Kazana SO-WIC
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 12:25:41
2018-04-09 12:29:05
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x ZK L/seria A/ujeżdżenie/Puchar Carr Day Martin
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Baran Antoni POL
2002 (J.)
2. Chomicz Ewa POL
S
3. Czuchaj Nikolina POL
2003 (J.)
4. Drywa Aurelia POL
2000 (MJ.)
5. Dziak-Gierlicz Marta POL
S
6. Dziuba Filip POL
2000 (MJ.)
7. Gawdzik Klaudia POL
2006 (JM.)
8. Glomb Victoria POL
2001 (J.)
9. Gołębiowska Alicja POL
2002 (J.)
10. Gontowiuk Katja POL
2001 (J.)
11. Hosa Emilia POL
2004 (JM.)
12. Jabłońska Karolina POL
1998 (MJ.)
13. Kaczmarz-Chojnacka Paulina POL
2001 (J.)
14. Kadłubowski Aleksander POL
S
15. Kałużyńska Julia POL
2001 (J.)
16. Kazana Jagoda POL
2001 (J.)
17. Kiempa Paulina POL
2006 (JM.)
18. Kociankowska Justyna POL
2003 (J.)
19. Kołek Magdalena POL
2001 (J.)
102QY9
20. Kopka Agnieszka POL
S
21. Kostrzewska Klaudia POL
S
22. Kozłowska Gabriela POL
2004 (JM.)
23. Krukowski Jerzy POL
S
24. Krzyśpiak Weronika POL
S
25. Kuś Małgorzata POL
2003 (J.)
26. Malicka-Nowacka Aleksandra POL
S
27. Mikołajczak Weronika POL
1999 (MJ.)
28. Orłowska Marta POL
S
29. Orłowski Marcin POL
S
30. Paprocka Natalia POL
S
31. Příhoda Miloslav CZE
S
10013231
32. Pruszkowska Kaja POL
2001 (J.)
33. Rozbiewska Weronika POL
2003 (J.)
34. Rudziejewska Zuzanna POL
1998 (MJ.)
35. Rychlik Sylwia POL
2000 (MJ.)
36. Sikorski Łukasz POL
S
37. Sikorski Łukasz POL
S
10107608
38. Skwierawska Julia POL
2004 (JM.)
39. Śniegucki Ksawery POL
S
40. Śniegucki Ksawery POL
S
41. Sobańska Anna POL
S
42. Spisak Paweł POL
S
43. Spisak Wiktoria POL
2001 (J.)
44. Uziębło Laura POL
2005 (JM.)
45. Witkowska Julia POL
2005 (JM.)
46. Zakrzewski Michał POL
S
47. Zakrzewski Michał POL
S
48. Zubko Patrycja POL
S
49. Zubko Patrycja POL
S
50. Zuchniak Agnieszka POL
1999 (MJ.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

42

A BEST FRIEND OLDBG GER 2010 Gelding Other F: ALBARAN XX
M: PITARIA/PINOCCHIO
O: Hauf, Nico
B: Klugmann, Harry
105IV32
2.

427

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
3.

250

AHRON DU PARC SF FRA 2010 Gelding Bay F: FOR HERO DE HUS
M: MARBELA/ARLEQUIN
O: Henry GÜRGENS, Jule Christin GÜRGENS
B: Astor, Florence
105VC39
4.

413

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
5.

146

AMAZING PRINCE TRAK GER 2011 Gelding Other F: PRINCE PATMOS
M: AYSHEGYL/HERALDIK XX
O: Philipp GbR, Klaus Dieter,Karen u.Gerd
B: Philipp GbR
105OA70
6.

224

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Stallion Black F: CZARCZAF (WLKP)
M: AMBROZJA (WLKP)/HAMLET GO (TRAK)
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
104KU07
7.

123

AMERINA SUE TRAK GER 2008 Mare Grey F: GRAFENSTOLZ
M: AUTUMN SUN/BOQUET AA
O: Jochem, Janine
B: Jochem, Janine
104MA54
8.

258

ANISSA HOLST GER 2008 Mare Other F: LUCIO SILLA XX
M: ULETTA/LARINERO
O: Lütjens, Aenny
B: Schwarz-Nissen, Ulrike
104XB97
9.

436

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
10.

449

ARAMIS SP HUN 2011 Wałach gniada F: Condor
M: Amanda
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
11.

129

ARCITIC WESTF GER 2004 Gelding Chestnut F: ASKABAN
M: BIANKA/BELTAIN
O: Viorel Bubau
B: Heinz Kopp
102WM78
12.

18

ARGOLIS TOKYO HOLST GER 2008 Gelding Bay F: ARMAND XX
M: G-CARINA/CALETTO I
O: MINAEV, Aleksander
B: TIETZ RALPH, DOERPUM (GER)
104LY03
13.

457

ARGUS M. POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon / Wiedeń
M: Arabia / Decoration
O: Sławomir Dziubiński
B: Katarzyna Podkańska-Dziubińska
14.

104

ARISTO A-Z PZHK POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS
M: ARTEMIDA/REVAL
O: Zuzanna Burkert
B: Andrzej Zdzieblo
105IG72
15.

143

ARIZONA CZE 2008 Mare Bay F: AL CAMPO
M: DAYTONA/JAGUAR
O: Sarka Douchova
B: Petr Vancura
104RE48
16.

120

ARPERTINA WESTF GER 2009 Mare Bay F: ARPEGGIO
M: PERTINA/POTSDAM NRW
O: Göhner, Dr. Reinhard
B: Göhner, Karl
105PK96
17.

438

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
18.

400

ATLANTA MŁP POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Amira / Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
19.

142

BALENO FIN 2006 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Henna-Riikka Väisänen
B: Showjumping Team Mehtonen Oy
105TD81
20.

7

BANDIT 436 HANN GER 2008 Gelding Other F: BETEL XX
M: PENELOPE/PREUSSENPRINZ
O: Etzel, Felix
B: DEHNE, FRIEDHELM (GER)
104NE79
21.

159

BARLISON KWPN NED 2006 Gelding Bay F: VDL RADISSON
M: LIONA/HIERARCH
O: Brigitte Paquay
B: MTS. K.& J.H TEN KATE, BALKBRUG (NED)
103RC19
22.

235

BART L JRA KWPN NED 2006 Gelding Other F: UNITED
M: PARISMA/GRIBALDI
O: JAPAN EQUESTRIAN FEDERATION
B: H. LITJENS, AFFERDEN (NED)
103SG06
23.

132

BELFAST 35 PZHK POL 2010 Male Chestnut F: MORAVIA
M: BABILONIA/JAPE XX
O: Dibowski, Marvin
B: Drabinski, Roman
105AI17
24.

255

BELLE ROMANCE SBS BEL 2007 Mare Chestnut F: DON ROMANTIC
M: ROSELLA/ROSKENAVALIER
O: Christian Chabot
B: Rousseau
104AG71
25.

469

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
26.

149

BETEL'S BELLA MECKL GER 2009 Mare Black F: BETEL XX
M: LARAINA/ELITE LATEINER
O: Elgeti, Detlev
B: Neumann, Sabine
104PR79
27.

214

BISAZZA TRAK GER 2008 Mare Other F: GRAFENSTOLZ
M: BLANCHETTE/SUCHARD
O: Kuesters, Inka
B: Mittermayer, Ursula Dr.
104ES23
28.

212

BLUE BAY BEE OLDBG GER 2010 Mare Bay F: CORNADO II
M: BATIDA H/ASKAR
O: Döring-Rössler, Anna
B: Familie Rössler
105CC64
29.

107

BONMAHON WAVE DANCER ISH IRL 2006 Mare Bay F: SOVEREIGN WATER
M: BONMAHON SEA BREEZE/FLAGMOUNT KING
O: GRACHEVA, Daria & GRACHEV, Alexey
B: Frances Fitzgerald
103ZD89
30.

158

BONUS 1 CZEWB CZE 2005 Gelding Grey F: JASMIN
M: BETA/BELENDEK (HUN)
O: Eliska Orctova
B:
103IS52
31.

17

BORA PZHK POL 2004 Mare Bay F: AVERO (HOLST)
M: BOGORIA (WIELKOPOLSKA BREED)/STEROWIEC (XX)
O: SK Racot Sp. z o.o.
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
102ZP80
32.

35

BP ESCAPADE 2005 Gelding Other F: TRIATHLETE
M: ESTELIA PRINCESS/ESPERANTO
O: Katja Weimann
B:
103UB80
33.

133

BRENNUS PZHK POL 2011 Gelding Bay F: MORAVIA
M: BRITANIKA/APRIZZO XX
O: Susanna DIBOWSKI
B: Gorny Miroslaw
105LO63
34.

111

BUTTERBLUME I HOLST GER 2009 Mare Grey F: CALIDO I
M: MAIBLUME I/CONCERTO 4
O: Wullweber, Kai
B: Eitel, Michael
105TF96
35.

134

CAIJUN DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: CAJOLEUR
M: DESIREE/DOMENICO XX
O: Gunzenhäuser, Kari Ingrid
B: Heuchert, Monica
104WY33
36.

37

CALLE 44 HOLST GER 2007 Gelding Bay F: CRISTO 5
M: SARA IV/QUEBEC
O: Oiwa, Yoshiaki
B: DECHAU LUTZ, NUTTELN (GER)
103UW90
37.

125

CANDAR VAN HET NEERVELD BWP BEL 2002 Gelding Chestnut F: KANNAN
M: TESSA VAN HET NEERVELD/DARCO
O: Madame LINDSAY PEARCE
B: SCHEELEN-MULLENS
POR40517
38.

223

CANVALENCIA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: VERDI TN
M: CANBERRA/CONTENDER
O: Korycka, Beata
B: Schulte-Suedhoff, Antonius
105SM36
39.

242

CECILE 17 HANN GER 2004 Mare Other F: CONSULTING 0000
M: DIVA/DON JUAN
O: Wirth, Celine Anouk
B: Schröder, Ulrike
105QK92
40.

11

CEDA HOLST GER 2010 Mare Bay F: ARAGORN
M: WEDA1/CON AIR
O: J.M.J. Blom & Stal Hulsman B.V.
B: Martin Prignitz, Kollmoor, Germany
105GE93
41.

222

CERA CZE 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: SHUMSKIY, Yuri
B:
105PG01
42.

121

CESAR V OLDBG GER 2008 Gelding Bay F: CASIRO 3
M: CORTINA R/SANDRO
O: Elke Vietor u. Frank Ostholt
B: Vietor, Elke & Robert
103VI07
43.

439

CHEEROKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Gluosnis / Gerodot
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
104UA15
44.

407

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
45.

105

CHICAGO M HOLST GER 2009 Gelding Other F: CLARIMO
M: V-CAVALINA/CASALL
O: Reemtsma, Bernhard
B: Moss, Ferdinand
105BT32
46.

473

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B: Wojciech Szymborski
47.

16

CILLNABRADDEN EVO ISH IRL 2006 Male Black F: S CREEVAGH FERRO
M: WILLOW GARDEN/KING HENRY
O: Sally-Anne Egginton
B: TOM + ORLA HOLDEN
103UD05
48.

147

CLASSIC ROYETTA HANN GER 2010 Mare Other F: ROYAL CLASSIC
M: FEINE/FLORESTAN I
O: Vanni, Alex
B: de Vries, Gerhard
105GA07
49.

300

CLOTAIRE DE FERIVEL SF FRA 2012 Gelding Bay F: SONGE DE TOSCANE
M: CALSA/MARCHAND DE SABLE
O: Philippe ASCLIPE
B:
106BH54
50.

217

COCO SPRING OLDBG GER 2011 Mare Other F: CANSTAKKO
M: MARA/MYNOS
O: Prinz, Ellen
B: Geis, Sandra
105PE07
51.

27

COLANI SUNRISE OS GER 2006 Gelding Bay F: CHICO'S BOY
M: LARISSA/LAUDATIO
O: Reemtsma, Bernhard
B: Wolf, Uwe
103SO41
52.

442

CONEN GIRL HAN. DEU 2012 Klacz gniada F: Conen / Chequille
M: Silva / Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: ?
DE431311912512
53.

211

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: RUBIN LADY/ROTSPON
O: Sven Zagala
B: Elzbieta Mallert
104ZY81
54.

260

CORMINTTA HOLST GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Hans Georg BAASCH
B: Dora Meifort
106CB88
55.

458

COSTANZA Włoska Gorącokrwista ITA 2013 Klacz gniada/165 F: caskarii
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: marta dziak-gierlicz
B: chiara fabiani
56.

230

COSTBAR 2 HOLST GER 2011 Gelding Bay F: CLARIMO
M: STELLA VIII/CONTENDER
O: Loheit, Dörthe & Köhncke, Marina
B: Köhncke, Hanno
105MB43
57.

479

CRAFTY BUISNESS XX IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiweicz
B: Thomas Cahalan
58.

485

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
59.

306

CZACZA PZHK POL 2012 Mare Bay F:
M: /
O: Elzbieta WIECZOREK
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
106AS78
60.

463

CZANOS SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Iwona Mikołajczak
B: SK Nowielice
61.

28

DAFFODIL'S FLAMENCO FIN 2005 Gelding Bay F: CAMIELL-FLAMINGO Z
M: ROBINA/ROBIN Z
O: Maria Losvik
B: Nina Wallden
103EQ18
62.

124

DARBOVEN 2 HANN GER 2008 Gelding Other F: DANONE 4
M: ALMIRA/AMERIGO VESPUCCI XX
O: Schuchhardt, Karl-Heinz
B: Meyer, Heinrich
105OV07
63.

6

DEKORATEUR BAUMEISTER HANN GER 2004 Gelding Chestnut F: WOLKENSTEIN II
M: GRITTLY/GRAF DOUGLAS
O: baumeister programm KG Innendekoration, Firma
B: Soetebeer, Theodor u.Dirk
103SQ30
64.

236

DELICJA PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: SK Iwno Sp. z o.o.
B: SK Iwno Sp. z o.o.
105UC53
65.

160

DIABOLO BEL 2009 Gelding Bay F: UNKNOWN
M: UNKNOWN/UNKNOWN
O: Christian Chabot
B:
104VQ67
66.

487

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
67.

480

DO WE LIKE HIM XX IRL 2010 Wałach gniada F: Beneficial
M: Pattern Queen
O: Monika Bartosiweicz
B: Owen Hickey
68.

227

DON VINO KWPN NED 2008 Gelding Bay F: VAN GOGH
M: PEARL/LANCET
O: Mevrouw A.Wieken
B: E.H.K.J. HUNTJENS, WALEM (NED)
104WG56
69.

148

DONNA LENA MV MECKL GER 2009 Mare Chestnut F: D'OLYMPIC
M: MARY LOUISE/MEERWIRBEL
O: Voss, Mirko
B: Voss, Mirko
104PR80
70.

241

DOUBLE CLEAR SL CZEWB CZE 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Svobodova Adela
B:
105QE77
71.

430

EASTWOOD MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sentender / Kamp
M: Emi / Monsun
O: Natalia Paprocka
B: Sławomir Supera
72.

3

EASY TO LOVE SWB SWE 2001 Gelding Bay F: QUITE EASY
M: FENEZTRA/ROBIN Z 723
O: Nina Cramner and Anna Bredberg
B: NINA CERVIN (SWE)
104CO18
73.

117

EBONY ANGEL HANN GER 2006 Mare Black F: EARL
M: AMARILLA/
O: Kirsi Oksanen
B: Annegret Mueller
105OC03
74.

68

EKOLOG PZHK POL 2007 Stallion Bay F: DOUNBA (XX)
M: EKSPANSJA JP (M)/VERITAS 6 (XO)
O: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
B: STADNINA KONI JANOW PODLASKI SP. Z O.O., JANOW PODLASKI (POL)
103YT75
75.

456

ELDORADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach biała F: Zinedine / Guidam ex. Adagio I
M: Epoka / Ogar
O: Roman Vobořil
B: Mianowski Henryk
76.

244

ELITA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F:
M: /
O: Henryk Mianowski
B:
105JQ62
77.

421

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Emina / Divisor
O: Agnieszka Rudziejewska
B: SK Janów Podlaski
78.

450

EMMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
79.

489

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada F: CONTHARGOS
M: EMINENCJA
O: brak
B: brak
80.

453

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
81.

252

EPIKUR PZHK POL 2004 Gelding Bay F: REVEL KWPN
M: EPOKA SP/OGAR WLKP
O: Malgorzata SWIDEREK-BARAN
B: HENRYK MIANOWSKI, WOLA REBOWSKA (POL)
103GT79
82.

403

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
83.

308

ESRA BS HANN GER 2012 Mare Bay F: EMBASSY I
M: FIENCHEN/FEDERWEISSER
O: Andreas BRANDT, Jürgen STUHTMANN
B: Cohrs, Klaus
105WX43
84.

131

ETOKWIK KWPN NED 2009 Mare Grey F: KING KOLIBRI
M: TO QUICK/JULIO MARINER
O: SELIVANENKO, Daria
B: J.W. GREVE, HAAKSBERGEN (NED)
104WW25
85.

144

EXCELENT KWPN NED 2009 Gelding Bay F: CARTHINO Z
M: WALETT/MANHATTAN
O: LOGACHEVA, Daria
B: F.J.G. SLEIDERINK, DENEKAMP (NED)
104IK50
86.

122

FAYSA 2 HANN GER 2003 Mare Bay F: FISHERMANS FRIEND
M: FARINA/FRIEDERIC REX
O: Henry GÜRGENS
B: Luebben, Anton
102VI90
87.

36

FBW GINA K DSP GER 2007 Mare Other F: GRAFENSTOLZ
M: LENY/LENYS LEMON
O: Kruck, Martin
B: Kruck, Martin
103UX09
88.

251

FERDINAND KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: ARTHOS R
M: RISETTE /HAMLET
O: Agnieszka PRZYSADA
B: H. Brinkman
105TC24
89.

100

FERREOLUS LAT KWPN NED 2010 Gelding Bay F: JAGUAR MAIL
M: VEONILLE II/ROYAL DANCE
O: Miloslav Prihoda ml.
B:
105DV71
90.

444

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner / Florencio I
M: Franzi / Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
91.

109

FIRST LOVE KWPN NED 2010 Gelding Chestnut F: VDL ZIROCCO BLUE
M: BABY LOVE/
O: ZINCHENKO, Sergey
B:
105HA43
92.

405

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
93.

10

FOCUS FILIOCUS SWB 2007 Gelding Bay F: FELICIANO 823
M: BLUE BELLS XX/
O: Tun Albertson
B: TUN ALBERTSON, TRELLEBORG (SWE)
104JW90
94.

254

FOREST GUMP B WESTF GER 2009 Gelding Other F: FLORESCO
M: HALLA/HERALDIK XX
O: Fröhlich, Gerhard
B: Antonius Bröker
105CZ56
95.

233

FRECKENHAM TED GBR 2008 Gelding Bay F: BAHAMIAN BOUNTY
M: SHEER GOLD/CUTLASS
O: Marie CARLERBÄCK
B: P.V. & Mrs J.P. Jackson
106AQ57
96.

81

FRH CORRIDA HANN GER 2009 Mare Other F: CONTENDRO I
M: EXPO/ESPRI
O: BG Corrida
B: ZURMAAR, DR. RAINER (GER)
104PJ67
97.

82

FRH LLANERO HANN GER 2005 Gelding Bay F: LIMONIT
M: MIRA/MATCHO
O: Heigel, Susanne
B: Gerhard Schlichting
103OO57
98.

237

FRONTIERA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: PILET
M: FERRARA/OZARRO
O: Pawel Warszawski
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
104YI93
99.

261

GEMMY K F:
M:
O:
B:
100.

309

GEMMY K HANN GER 2012 Gelding Other F: GEM OF INDIA
M: HAZEL/HERALDIK XX
O: Henryk BRANDT
B: Kietzmann, Axel
105WT99
101.

155

GIACCOMO YSK CH SUI 2008 Gelding Bay F: GRAFENSTOLZ
M: TOSCA/ARGENTINUS
O: Steiner-Kühne, Yvonne
B: Yvonne Steiner-Kühne
104EV52
102.

106

GIACOMO 190 HANN GER 2004 Gelding Black F: GRAND CRU
M: ABNORME/ARGENTAN
O: Rickert, Rainer & Kristin
B: Augustin, Klaus-Heinrich
103DF73
103.

240

GO'BRIEN KWPN NED 2011 Gelding Bay F: O'BRIEN
M: /
O: Svobodova Adela
B:
105QE75
104.

478

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
105.

202

GOMBA SVK 2001 Mare Grey F: 4385 FURIOSO XXII
M: 191 VINICA (A1/1)/4411 FILIPPY
O: Doc. Slavomir Magal
B:
SVK40051
106.

257

GOOGLE VAN ALSINGEN KWPN NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: BVBA Alsingen
B: Tinne Magnus
105PP18
107.

221

GORTLETTRA BROO IRL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: SHUMSKIY, Yuri
B:
105ON46
108.

152

GRAND SUPREME PZHK POL 2008 Mare Chestnut F: CHEF SUPREME XX
M: GRENLANDIA (SP)/LANDOS (HOLST)
O: Paula Manczak
B: STADNINA KONI RACOT SP. Z O.O., RACOT (POL)
104KU12
109.

44

GUANTANAMO VAN ALSINGEN BWP BEL 2006 Gelding Bay F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: TINE VAN STEENKERKE/PAUILLAC DE MEIA LUA
O: BVBA Alsingen
B: VERVAECKE KRIS, LENNIK (BEL)
103TC40
110.

19

HAPPY HOLST GER 2008 Gelding Bay F: MY HAPPY GUEST XX
M: KESSY III/CALANDO I
O: MINAEV, Aleksander
B: KRUEGER ERNST, QUICKBORN (GER)
104TF19
111.

481

HARRISONTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiweicz
B: Juddomonte FArms
112.

443

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
113.

226

HIPPO'S DAIQUIRI TRAK GER 2010 Mare Grey F: LOMBARDI
M: DREAM DANCE R/ABDULLAH
O: OKI Sport Horses
B: Gestüt Hellerholz
105CC81
114.

256

HITMO VAN ALSINGEN BWP BEL 2007 Mare Bay F: SIR DONNERHALL
M: PINOT BRUN VH PANNEHOF/FOREVER
O: Kris Vervaecke
B: VERVAECKE KRIS, LENNIK (BEL)
103YR19
115.

301

HUMMER PZHK POL 2011 Male Black F:
M: /
O: Tomasz NOWAK
B: Tomasz Nowak
106BX48
116.

426

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
117.

22

INGRID HOLST GER 2008 Mare Grey F: LANCER II
M: IMAN/RIVERMAN
O: SHUMSKIY, Yuri
B: WITTEN HANS, AHRENSBURG (GER)
104JD68
118.

424

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL Brak Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna gjdzińska
B:
119.

13

IRISH CHOICE ISH IRL 2006 Gelding Bay F: SUMMER AT SARATOGA
M: HY BRAZIL LASS/INTO THE WEST
O: Zimmer, Veronique
B: Morgan, Ralph
104CT45
120.

418

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
O: Sławomir Drywa
B: Królewskie St. Koni Ciepłej Krwi
121.

141

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX
M: PONITA/PLUSPUNKT
O: Olimpia Maciejewska
B: Theo Lohmann
104YH11
122.

207

JARD PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Marcin Kaminski
B: SK Rzeczna
105JT77
123.

468

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
124.

246

JAROSZOWKA POL 2007 Mare Bay F: WANDERFURST
M: JARAMA/DOLUS
O: Iwona CHMIELINSKA
B: Piotr Krzyzanowski
104UA19
125.

161

JENO BWP BEL 2009 Gelding Black F: SIR DONNERHALL
M: AIDA VAN KOEKELBERG/HAPPY WIND H
O: Buyens Dirk
B: DIRK BUYENS
104VT37
126.

41

JOSERA'S ENTERTAIN YOU HANN GER 2008 Gelding Bay F: EL BUNDY
M: FIAMA/FOR PLEASURE
O: Hauf, Nico
B: Athens, Rainer
104MV37
127.

466

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Red Rock
M: Jawa
O: Gołębiowski Ryszard
B: Gołebiowski Ryszard
128.

137

JURTA M POL 2007 Mare Bay F: MONTBARD
M: JUDEMA/DEMON CLUB
O: Stadnina Koni Moszna
B: SK Moszna
104MK14
129.

445

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
130.

475

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
131.

455

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
132.

119

KHARKOV TRAK RUS 2011 Stallion Other F: CARDINAL
M: KHRONOLOGIA 9/GRANAT 5
O: SIVAKOV, Vitali
B:
105RL80
133.

486

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
134.

102

LA CROETE GER 2011 Mare Bay F: LANCIANO
M: SUNSHINE OF SYDNEY XX/PROTEKTOR XX
O: Jeruzal, Jacek
B:
105OW40
135.

259

LANZELOT 113 HANN 2002 Gelding Bay F: LAURIES CRUSADOR XX
M: RONDA/RAMIRO'S SON II
O: Kikuth Heike
B: Hahl Guenther
GER45623
136.

14

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Gelding Black F: RADOLIN
M: AHERLOW VIXEN (ISH)/CASTLE FOX (ISH)
O: Anna Manczak
B: Messrs B&S Merrigan & L.Maloney
102RD43
137.

205

LEADER HOLST GER 2011 Stallion Other F: LASINO
M: VIRGINIA XXI/CARETINO 2
O: KIBIZOV, Ferdinand
B:
105RA66
138.

231

LENNARD 40 HOLST GER 2011 Gelding Other F: LENETT
M: SOPHIA-MARIA/CONTENDER
O: Köhncke, Hanno
B: Köhncke, Hanno
105MB40
139.

20

LET'S DANCE 73 HOLST GER 2007 Gelding Bay F: LANCER II
M: STELLA VIII/CONTENDER
O: Loheit, Dörthe & Köhncke, Marina
B: KOEHNCKE HANNO, BADENDORF (GER)
103WU85
140.

153

LIBERTINA POL 2009 Mare Bay F: CON SHERRY
M: LIBRA (SP)/WEST (HANN)
O: Anna Manczak
B: SK Bielin
104SU43
141.

245

LIFT EWITA PZHK POL 2002 Gelding Bay F: GAETANO (SP)
M: LABALANGA EWITA (SP)/GRAND (HANN)
O: Marek Ciszek
B: WIESLAW APANASEWICZ, ROKITKI (POL)
103JQ48
142.

114

LIMITED EDITION HOLST GER 2010 Gelding Bay F: IBISCO
M: RIALTA II/CAPO
O: J.M.J. Blom & M.C. Blom-Muilwijk
B: Groth
105EO81
143.

101

LORD CZE 2004 Gelding Bay F: LOPEZ
M: TESILA/FRÜHESCH MENÍK
O: Svoboda Vaclav
B:
104LM65
144.

409

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
145.

128

LORETTA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LORIO (HOLST)
M: LETYCJA (SP)/EFEZ (SP)
O: Mariusz Kleniuk
B: STADNINA KONI BIELIN SP.Z O.O., BIELIN (POL)
104TD13
146.

103

LUCINDA EX ANI 4 HOLST GER 2008 Mare Bay F: LIMBUS
M: UNO/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: WITTMAACK HOLGER, LANGENHORN (GER)
104UU75
147.

307

LUCKY YOU 7 HOLST GER 2012 Gelding Bay F: LIMBUS
M: LANESSA/
O: Blom Sports Stables, Stal Hulsman B.V.
B:
105YY27
148.

201

LUDWIG 257 Bad-Wü GER 2010 Gelding Bay F: LAUREL
M: PAULINE 66/PAGENO
O: Aldinger, Dieter
B: Aldinger, Cornelia
105PB15
149.

200

LUX 147 MECKL GER 2005 Gelding Other F: LUXOR V. GANSCHOW
M: BELLADONNA II/BLACK MAGIC BOY
O: Koch,Georg
B: Gestüt Ganschow
103IW39
150.

154

MARCO PZHK POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: MARSALA/LANDOS II
O: Marta ORLOWSKA
B:
105EQ97
151.

118

MAYDAY II SWB SWE 2006 Mare Grey F: BOCELLI
M: MIDSUMMER/LAURIN
O: Eläinlääkäri Leena Oksanen Oy
B: PAULSEN-WALLENIUS VERONICA & JAN (SWE)
104UO97
152.

476

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand le Guern
153.

135

MIGHTY SPRING HANN GER 2010 Mare Bay F: MIGHTY MAGIC
M: LASIZ/LANDCLASSIC
O: Küst, Carsten & Jahncke, Heike
B: Bätje, Jörg
105ET13
154.

21

MOONSHINE POL 2010 Gelding Bay F: FLY TO THE STARS
M: MADERA/IN CAMERA
O: Mikolaj Rey
B: Janusz Szweycer
105IQ30
155.

108

MP IMAGINE IF IRL 2011 Mare Bay F: SHANNONDALE SARCO ST GHYVAN
M: FAST MORNING FLIGHT/ERRIGAL FLIGHT
O: GURA, Tatyana
B:
105ON38
156.

110

MT MAGGIE MAY IRL 2011 Mare Bay F: HOEK'S LUDO W
M: /
O: SHUMSKIY, Yuri
B:
105ON43
157.

248

NAOMI PZHK POL 2008 Mare Bay F: BALDINI II
M: NINIWA/IZAN
O: Jaroslaw Pogodzinski
B: Michal Sanecki
105GO18
158.

412

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
159.

482

NIKE SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Sprint Sp
M: Nel
O: Adam Gawdzik
B: BRAK
160.

127

OBORA'S SHUT IT OUT CZE 2010 Mare Bay F: SIR SHUTTERFLY
M: OUT OF SPACE/HERALDIK
O: Myskovi Petr a Adela
B:
105FT71
161.

31

OPIUM DE VERRIERES SF FRA 2002 Gelding Bay F: ULTRA DE ROUHET
M: ROSIERE II/FRAGILE
O: S.C. Soixante Seize et Compagnie - Les Amis de Maxime Livio
B: M. DOMINIQUE BERNARD,MME CENDRINE POUGET, MONTPONT EN BRESSE (FRA)
FRA47423
162.

420

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
O: Agnieszka Kuś-Różycka
B: Antoni Cwajda
163.

228

ORDYNAT PZHK POL 2010 Gelding Bay F: ESKUDO
M: /
O: Jerzy Gontowiuk
B: Helena Beym
105RP27
164.

43

ORION RUS 2006 Gelding Grey F: ORION
M: OKTAVA/TSITR
O: POPOV, Sergey
B:
104KC77
165.

215

PACO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: PALOMA/ESKUDO
O: Anna Karpinska
B: Marek Pietka
105IR43
166.

145

PASADENA 217 WESTF GER 2007 Mare Bay F: PRIMEUR'S AS
M: L'AMERICANE XX/KAMIROS II XX
O: Schnaufer, Josephine & Annette
B: Beisenkötter, Angelika
103VD30
167.

8

PATS JESTER AES GBR 2008 Male Bay F: QUINTENDER
M: SARNLLYS HELENA/KUWAIT BEACH
O: Kate MAITLAND, Therese MILLER, Philip HUNT, Jo PRESTON-HUNT, Tim PRICE
B: Pat Maitland
104XL19
168.

33

PICA D'OR SF FRA 2003 Gelding Bay F: TRESOR DU RENOM
M: JOYEUSE BE D'OR/HURLEVENT
O: S.C. SOIXANTE SEIZE ET COMPAGNIE, S.C.E.A. ECURIE LIVIO
B: M. JEAN-JACQUES DECHATTE, RATIERES (FRA)
102ZK64
169.

474

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
O: Tomasz Szałaj
B: Diter Staniek
170.

4

PIET 48 WESTF GER 2008 Gelding Chestnut F: PEKING
M: RILANA XX/ITAGUARI XX
O: Kopp, Katharina
B: Köllner, Christina
103VH58
171.

249

PK INDIAN SUMMER HOLST GER 2010 Gelding Other F: IBISCO XX
M: THYRA III/DOLANY
O: Kutter, Patricia
B: Ruesch, Anke
105OV27
172.

76

POKER PZHK POL 2009 Gelding Bay F: EFEKT (M)
M: PLECIONKA (M)/OREGON (XX)
O: Artur Spolowicz
B: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
104XE78
173.

483

PROMYK Folblut POL 2001 Wałach siwa F: Atej
M: Prosna
O: Laura Salyga
B: Andrzej Goetzendorf-Grabowski
174.

30

PROUNO HANN GER 2009 Gelding Black F: PERIGUEUX
M: ELENA/ESCUDO I
O: Tietz, Monika
B: Gericke, Bruno
104UB77
175.

238

QUAL BUON VENTO ITA 2009 Gelding Bay F: ROBINE
M: GAIHA/RELIS
O: Silvia GOZZI
B: Scanu Fernanda
105RG27
176.

130

QUEENY 88 OLDBG GER 2010 Mare Bay F: QUATTRO 7
M: IRISH ROSE 4/BALBOA
O: Spethmann, Jutta
B: Spethmann, Jutta & Michael
105IA22
177.

136

QUIDOR 8 DSP GER 2010 Gelding Bay F: QUITE EASY
M: TAMINA/COR DE LA BRYERE
O: Etzel, Felix
B: Stuerzlinger, Wolfgang
105CF30
178.

253

QUINTON 14 HANN GER 2008 Gelding Chestnut F: QUICKSILBER (BRDBG)
M: AZUMA (HANN)/AMERIGO VESPUCCI (XX)
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
105EP82
179.

138

QUINTUS 134 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: QUATERMAN (BRAND)
M: HARMONIE (DSP)/HERALDIK (XX)
O: Michal Knap
B: Bernhard Pede
105DZ61
180.

140

RARASHEK DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: RIVERO II (BAY)
M: ROMANZE (BAY)/RASSO (WESTF)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
104YN63
181.

417

ROBINIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Qulester /
M: Raola / Campari M
O: Mieszko Wędrowski
B: Małgorzata Staszczak
182.

304

ROMANCE P BRAND GER 2012 Mare Bay F: ROMANOV BLUE HORS
M: QUANDELA/QUANDO-QUANDO
O: Pietscher GbR
B: GbR Pietscher
106BV41
183.

162

ROUGH DIAMOND GER 2007 Male Other F: NOBRE XX
M: WOODSGIRL/
O: MARIA GARCIA-COUREL
B:
103NW68
184.

126

ROYAL FAVORITE 2 TRAK GER 2008 Gelding Bay F: HARLEM GO
M: RUSALKA/GIPSY KING
O: Dathe, Claudia
B: Trekehner gestüt Elbersdorf
105BO54
185.

425

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
186.

451

SAKRAMENTO J SP POL 2011 Wałach kara F: Karbon
M: Sankcja
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand Le Guern
187.

29

SAVIOLA 3 TRAK GER 2006 Mare Other F: GRAFENSTOLZ
M: SALOME XI/ABDULLAH
O: Kozian-Fleck, Maja & Kozian, Christina
B: Weschke, Kurt
103MO13
188.

213

SCHOCCOCINA HANN GER 2011 Mare Other F: STALYPSO
M: SOPHIE/SANDRO SONG
O: Christina GUNIA
B: Christina Rabe
105OR62
189.

208

SENIOR PZHK POL 2003 Stallion Chestnut F: RYTM HANN
M: SEGOWIA SP/GENIUS HANN
O: Marcin Kaminski
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102YF73
190.

239

SHUTTERFLYKE NRPS NED 2011 Mare Bay F: SIR SHUTTERFLY
M: /
O: Svobodova Adela
B:
105QE71
191.

139

SHY BOY CZE 2008 Gelding Bay F: SCATER
M: SECRET TREASURE/DILUM
O: Pawel Sniegucki
B: Czech Republic
104KU53
192.

218

SINGAPURE PZHK POL 2010 Mare Bay F: VANDAMME (KWPN)
M: SIMONE (KWPN)/CORLAND
O: Gestüt Im Engels/Annette Schnaufer & Josephine Schnaufer
B: Antoni Dahlke
105DC34
193.

206

SION II HANN 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Agata Blaszczuk
B: Heinrich Hoeffer
105RL79
194.

243

SIR SCHELLY OLDBG GER 2007 Gelding Bay F: STEDINGER
M: HIRTENGOLD/NOBLE CHAMPION
O: Schelletter, Horst
B: Willi Sander
104BH75
195.

157

SIXIEME SENS DSP GER 2006 Mare Chestnut F: SUNNY DAY (RHDL)
M: FRAULEIN DE DIEGE SF/PRINCE DU LOUP*HN
O: Mademoiselle SYLVIE FORTENBACH
B: MME JUTTA GIRAUD 0 ()
104MT47
196.

406

SO-WIC TS POL 2011 Wałach kara F: Somah-Geli /
M: Wicara H.I. / Placido
O: Mieszko Wędrowski
B: Mieszko Wędrowski
197.

464

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
198.

216

SOLANDRIA PZHK POL 2004 Mare Grey F:
M: /
O: Violetta Karpinska
B: Anna Malka
105MP83
199.

209

STERNTALER 67 HANN 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Michal Knap
B: Heinz Meier
105ML17
200.

416

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
201.

247

SUNNY GIRL MECKL GER 2010 Mare Bay F: SAVERIO
M: ROSANNA/ROSARIO 37
O: Joswig, Enna
B: Voß, Mirko
105OE07
202.

490

SUNRISE AVENUE Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz ciemnogniada F: Diamond Hit
M: Saphira
O: Ludwig Gillmaier
B: Reiner Lechl
203.

232

SZEJK PZHK 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Johanna von Gilsa
B: Miroslaw Kaleta
105JE74
204.

156

TARMAK DES CRAOUX SF FRA 2007 Gelding Chestnut F: LEPRINCE DES BOIS
M: ARUNDO DES CRAOUX/KOA
O: Monsieur SEBASTIEN SCHOCH
B: M. Sebastien SCHOCH 88430 LA HOUSSIERE (FRA)
104MF89
205.

38

THE DUKE OF CAVAN ISH IRL 2006 Gelding Bay F: COURAGE II
M: DYSERT GIRL/RICARDO Z
O: Yoshiaki Oiwa & Taeko Oiwa
B: TOMMY FITZPATRICK
104CF11
206.

225

THE PHANTOM OF THE OPERA GER 2011 Gelding Chestnut F: QUO VADOS I
M: M-BUNT JACK/PEKING OPERA XX
O: Alex VANNI
B: Peter Fick
105ZP81
207.

12

THE QUIZMASTER KWPN NED 2009 Gelding Bay F: ALBARAN XX
M: ZARAH - MARO/CASCO
O: M.C.Blom-Muilwijk & J.M.J.Blom
B: R.M. OECHIES, DELDEN (NED)
104TR15
208.

66

VALENTINE 18 HANN GER 2007 Mare Chestnut F: VALENTINO
M: VIENNA/VARUS
O: Kikuth, Heike
B: Paulus, Martina
103UY86
209.

234

VICTORIA 108 HANN GER 2011 Mare Other F: VALENTINO 240
M: EMILIA/EARL
O: Stottmeister, Matthias u.Silke
B: Richard und Matthias Stottmeister
105UE27
210.

210

VINTANA HOLST GER 2005 Mare Other F: CLINTON I
M: I-CASANNA/CALANDO I
O: Nele Spiering & Ulf Zemann
B: BOENING GUENTER, LANGWEDEL (GER)
103UV13
211.

32

VITORIO DU MONTET SF FRA 2009 Stallion Bay F: LANDO (DK) DWB
M: JENLAH DES YVERS SF/ARPEGE PIERREVILLE*HN
O: Madame BRIGITTE MAZEAUD-ANCEL
B: Hubert MAZEAUD 01851 MARBOZ (FRA)
105DZ65
212.

24

WEGA SWB SWE 2001 Mare Grey F: IRCO MENA
M: LA FAIR/LABRADOR 588
O: Margareta Algotsson
B: MARGARETA ALGOTSSON, LÄCKEBY (SWE)
SWE40400
213.

488

WELUR SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: w
B: w
214.

422

WERNISAŻ SP POL 2013 Wałach gniada F: Contendor /
M: Wersja M /
O:
B:
215.

5

ZARTHAGO POR 2004 Gelding Chestnut F: CARTHILLO
M: /
O: CAMILLA SAEBOE HANSEN
B:
102OB66
216.

1

ZLATAN KWPN NED 2004 Gelding Bay F: INDORADO
M: MARELLA/HAARLEM
O: Marie Carlerbäck
B: J. DE BOER, NIJEBERKOOP (NED)
102YR61
217.

116

ZOLA HOLST GER 2007 Mare Grey F: CASSINI I
M: RASSALLA/PARCO
O: RAZINKOV, Gennady
B: LASS JOHANN PETER, LECK (GER)
104JS96
218.

112

ZYPRESSE 8 HOLST GER 2007 Mare Bay F: CLINTON I
M: LIBERTINA III/LIBERTINO I
O: Zimmermann, Christof & Holten, Andrea von
B: KRUSE-SOENKE KARL-ERNST, KOLLMAR (GER)
104BW31
Rider Country
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Antoni
ERUDYCJA (403)
2018-05-24
23
2018-05-25
24
2018-05-25
18
Chomicz Ewa
HUZAR II (426)
2018-05-24
26
2018-05-25
26
2018-05-25
18
Czuchaj Nikolina
BENEFIS (469)
2018-05-24
4
2018-05-25
3
2018-05-25
3
Drywa Aurelia
IWAN (418)
2018-05-24
17
2018-05-25
15
2018-05-25
17
Dziak-Gierlicz Marta
COSTANZA (458)
2018-05-24
7
2018-05-25
7
2018-05-25
4
Dziuba Filip
SAFARI (425)
2018-05-24
19
2018-05-25
17
2018-05-25
20
Gawdzik Klaudia
NIKE (482)
2018-05-24
18
2018-05-25
16
2018-05-25
11
Glomb Victoria
AFISZ (427)
2018-05-24
13
2018-05-25
21
2018-05-25
14
Gołębiowska Alicja
JUNIOR (466)
2018-05-24
13
2018-05-25
20
2018-05-25
13
2018-05-25
3
Gontowiuk Katja
2018-05-24
5
2018-05-25
5
2018-05-25
19
Hosa Emilia
HEKTOR (443)
2018-05-24
26
2018-05-25
Jabłońska Karolina
PIELGRZYM (474)
2018-05-24
9
2018-05-25
8
2018-05-25
19
Kaczmarz-Chojnacka Paulina
CHEEROKE (439)
2018-05-24
7
2018-05-25
7
2018-05-25
6
Kadłubowski Aleksander
WELUR (488)
2018-05-24
22
2018-05-25
23
2018-05-25
22
Kałużyńska Julia
KALMA (445)
2018-05-24
9
2018-05-25
8
2018-05-25
23
Kazana Jagoda
SO-WIC (406)
2018-05-24
12
2018-05-25
10
2018-05-25
22
Kiempa Paulina
KARIKA (475)
2018-05-24
22
2018-05-25
13
2018-05-25
10
Kociankowska Justyna
ARGUS (457)
2018-05-24
10
2018-05-25
9
2018-05-25
7
Kołek Magdalena
PROMYK (483)
2018-05-24
20
2018-05-25
23
2018-05-25
Kopka Agnieszka
EMMA (450)
2018-05-24
14
2018-05-25
16
2018-05-25
11
2018-05-24
21
2018-05-25
22
2018-05-25
Kostrzewska Klaudia
2018-05-24
25
2018-05-25
22
2018-05-25
16
2018-05-25
5
Kozłowska Gabriela
KORSYKA (486)
2018-05-24
11
2018-05-25
2018-05-25
2018-05-25
2018-05-24
24
2018-05-25
18
2018-05-25
12
Krukowski Jerzy
2018-05-24
19
2018-05-25
13
2018-05-25
10
2018-05-24
25
2018-05-25
27
2018-05-25
2018-05-24
10
2018-05-25
18
2018-05-25
6
Krzyśpiak Weronika
ENIGMA (453)
2018-05-24
3
2018-05-25
3
2018-05-25
5
Kuś Małgorzata
ORANIA (420)
2018-05-24
15
2018-05-25
12
2018-05-25
9
2018-05-25
2
Malicka-Nowacka Aleksandra
CZANOS (463)
2018-05-24
17
2018-05-25
21
2018-05-25
15
SOFKA (464)
2018-05-24
11
2018-05-25
19
2018-05-25
14
Mikołajczak Weronika
KHARISMA (455)
2018-05-24
12
2018-05-25
10
2018-05-25
8
Orłowska Marta
2018-05-24
5
2018-05-25
5
2018-05-25
16
Orłowski Marcin
AMARETTO (413)
2018-05-24
15
2018-05-25
11
2018-05-25
Paprocka Natalia
EASTWOOD (430)
2018-05-24
26
2018-05-25
25
2018-05-25
21
Příhoda Miloslav
ELDORADO (456)
2018-05-24
6
2018-05-25
6
2018-05-25
3
Pruszkowska Kaja
JAREMA (468)
2018-05-24
8
2018-05-25
6
2018-05-25
5
Rozbiewska Weronika
CIALDINI (473)
2018-05-24
2
2018-05-25
4
2018-05-25
4
Rudziejewska Zuzanna
EMINOR (421)
2018-05-24
23
2018-05-25
20
2018-05-25
13
Rychlik Sylwia
2018-05-24
3
2018-05-25
2
2018-05-25
1
Sikorski Łukasz
ARAMIS (449)
2018-05-24
26
2018-05-25
28
2018-05-25
Sikorski Łukasz
2018-05-24
24
2018-05-25
2018-05-25
Skwierawska Julia
2018-05-24
21
2018-05-25
19
2018-05-25
15
2018-05-25
4
Śniegucki Ksawery
2018-05-24
8
2018-05-25
14
2018-05-25
12
Śniegucki Ksawery
2018-05-24
1
2018-05-25
1
2018-05-25
24
Sobańska Anna
ATLANTA (400)
2018-05-24
20
2018-05-25
15
2018-05-25
20
Spisak Paweł
ROBINIA (417)
2018-05-24
4
2018-05-25
4
2018-05-25
2
Spisak Wiktoria
STRONA II (416)
2018-05-24
1
2018-05-25
1
2018-05-25
2
Uziębło Laura
2018-05-24
16
2018-05-25
14
2018-05-25
21
Witkowska Julia
CHESTER (407)
2018-05-24
6
2018-05-25
11
2018-05-25
8
2018-05-25
1
Zakrzewski Michał
WERNISAŻ (422)
2018-05-24
2
2018-05-25
2
2018-05-25
1
Zakrzewski Michał
EMPORIO (489)
2018-05-24
17
2018-05-25
17
2018-05-25
23
Zubko Patrycja
2018-05-24
16
2018-05-25
12
2018-05-25
9
Zubko Patrycja
CYKLON (485)
2018-05-24
29
2018-05-25
24
2018-05-25
17
Zuchniak Agnieszka
ASTERA (438)
2018-05-24
13
2018-05-25
9
2018-05-25
7

Number of Riders: 50

Number of Horses: 218

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl