Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO1*/CSN Barlinek - Płonno
Barlinek, 4-6.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 18:15:42
2018-05-01 23:50:32
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:41:11
2018-05-01 15:36:19
Maja Gniazdowska FAMA
  • 2x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:41:30
2018-05-01 15:35:19
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 1x 6R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:40:01
2018-05-01 14:06:59
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:39:16
2018-05-01 14:06:41
Hanna Biliniewicz ROWOL’S DAAN
  • 2x 1R/miniLL/Konkurs dokładności 238.1.1 (wys.
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 12:12:04
2018-04-30 20:06:04
Weronika Maślany DUMA
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 12:12:16
2018-04-30 18:15:14
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:33:43
2018-04-30 14:26:07
Natalia Kwiatkowska OCZERET Z BRZEZIA
  • 2x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:30:59
2018-04-30 14:25:06
Marta Waszek EROTICA
  • 2x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:24:07
2018-04-30 14:24:22
Weronika Kaczor NEBASCO
  • 1x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:18:03
2018-04-30 14:23:50
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 1x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
  • 1x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:15:35
2018-04-30 13:05:53
Kornelia Polańska HARFA
  • 2x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:12:39
2018-04-30 11:39:38
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
  • 1x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:10:17
2018-04-30 11:38:50
Klaudia Hodowaniec BUTTERFLY
  • 2x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
  • 1x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 12:15:48
2018-04-30 11:38:08
Maja Miętek SORBONA
  • 1x 10R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 12:16:03
2018-04-30 11:37:34
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:44:26
2018-04-30 11:37:10
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:15:45
2018-04-30 11:11:58
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:00:59
2018-04-29 21:54:40
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 2x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:01:10
2018-04-29 19:22:25
Jagoda Borowska LIBERATOR
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:02:12
2018-04-29 19:21:17
Jagoda Borowska LEONARDO
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:02:22
2018-04-29 18:05:13
Anna Ebel-Jürgens CELINA
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:02:33
2018-04-29 18:02:14
Anna Ebel-Jürgens CHARLETTA
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:02:44
2018-04-29 17:57:07
Anna Ebel-Jürgens CASKARIO
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:04:25
2018-04-29 17:56:10
Anna Ebel-Jürgens CALIGOR
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 8/DR/CC/Duża Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 140 cm)
  • 1x 12/GP/CC/Grand Prix - Finał Dużej Rundy konkurs zwyjły z rozgrywka art.238.2.2 (wys. 140 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:05:51
2018-04-29 17:44:54
Jakub Szechowicz IMPERATOR
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:07:50
2018-04-29 17:43:55
Jakub Szechowicz EUFORIA
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:16:14
2018-04-29 17:42:50
Jakub Szechowicz CASTELLO
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:16:43
2018-04-29 17:41:58
Jakub Szechowicz ASCOT
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:18:38
2018-04-29 16:30:18
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 2x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:18:53
2018-04-29 13:39:30
Ulf Ebel ASKINA
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:19:28
2018-04-29 13:36:03
Ulf Ebel CELOUISIA
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:20:19
2018-04-29 13:30:14
Ulf Ebel CHAKARIA
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/FŚR/C1/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:21:22
2018-04-29 13:28:30
Ulf Ebel LES LENNET
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/FŚR/C1/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
  • 1x 12/GP/CC/Grand Prix - Finał Dużej Rundy konkurs zwyjły z rozgrywka art.238.2.2 (wys. 140 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:21:32
2018-04-29 12:41:00
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:21:49
2018-04-29 08:48:50
Katarzyna Nogalska RAKSA
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:22:19
2018-04-28 22:40:06
Joanna Wiśniewska SAVERIO SZ
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:22:29
2018-04-28 16:35:55
Marcin Pakuła CONTENDROS
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 4/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:23:01
2018-04-28 16:35:11
Marcin Pakuła CONTINIA
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:23:13
2018-04-28 16:34:28
Marcin Pakuła BARCELONA G
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:23:53
2018-04-28 13:30:13
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:24:04
2018-04-28 13:28:31
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 22:09:33
2018-04-27 15:42:51
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 6R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:00:17
2018-04-26 23:20:22
Tomasz Jasiński GERONIMO
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:00:27
2018-04-26 23:19:50
Tomasz Jasiński CENT I G
  • 1x 2R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6R/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu dod. S1
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:00:37
2018-04-26 23:19:15
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:00:47
2018-04-26 23:13:02
Maria Gneiting LEMART
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 9/FMR1/P/Finał Małej Rundy 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 21:38:34
2018-04-26 22:19:21
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:01:16
2018-04-26 21:23:28
Sylwester Majdziński SZUN
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:01:29
2018-04-26 21:21:16
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:01:38
2018-04-26 16:35:35
Wiktoria Budczenkow BURGHLEY POKI SON
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:01:47
2018-04-26 13:15:11
Wiktoria Opas REMBRANDT
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/FŚR/C1/Finał Średniej Rundy konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 135 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:01:57
2018-04-26 11:48:20
Martyna Paluch DAVI-R
  • 2x 1R/miniLL/Konkurs dokładności 238.1.1 (wys.
  • 2x 5R/miniLL/Konkurs dokłaności art. 238.1.1
  • 2x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:02:06
2018-04-26 11:43:49
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 1R/miniLL/Konkurs dokładności 238.1.1 (wys.
  • 2x 5R/miniLL/Konkurs dokłaności art. 238.1.1
  • 2x 9R/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1.
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:00:06
2018-04-26 07:27:45
Adam Prajwocki TRICOLORE Z
  • 2x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:59:51
2018-04-26 07:26:11
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 2x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:17:29
2018-04-24 21:42:05
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:17:51
2018-04-24 20:32:06
Marcin Pakuła TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 4/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 21:10:44
2018-04-24 20:30:11
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:18:54
2018-04-24 17:48:00
Julia Wojtas MARKUS
  • 2x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 2x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:19:05
2018-04-24 17:45:47
Julia Adamczewska KIDNEY
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:19:28
2018-04-24 17:44:02
Ewa Podhajna CAREWNA
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:20:02
2018-04-24 17:40:43
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/FMR1/P/Finał Małej Rundy 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:20:15
2018-04-24 17:38:12
Adrianna Łopucka CON SUERTE
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/FMR1/P/Finał Małej Rundy 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:21:00
2018-04-24 17:36:35
Paulina Gryciak CZARNULA
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:23:13
2018-04-24 13:28:28
Anna Kopeć AMORADO
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:24:33
2018-04-24 13:27:36
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:24:51
2018-04-24 13:25:09
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/FMR1/P/Finał Małej Rundy 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:26:11
2018-04-24 10:24:28
Wojciech Wojcianiec CURT AS
  • 1x 4/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:26:22
2018-04-24 10:24:07
Tomasz Gogołek COUGAR 5
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:26:41
2018-04-24 10:23:42
Wojciech Wojcianiec ASCADOR MELLONI
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:26:51
2018-04-24 10:22:35
Wojciech Wojcianiec QUO VADIS
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:27:00
2018-04-24 10:22:16
Wojciech Wojcianiec CARTOSI MELLONI
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:27:15
2018-04-24 10:21:46
Tomasz Gogołek CORONITA 4
  • 1x 4/DR/CC/Duża Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 140 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 20:43:35
2018-04-24 10:21:20
Tomasz Gogołek ALCARINA
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:27:34
2018-04-24 10:21:04
Tomasz Gogołek ZORKA
  • 2x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:27:43
2018-04-24 10:20:42
Tomasz Gogołek IRONMAN MELLONI
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:27:53
2018-04-24 10:20:18
Tomasz Gogołek CORNET'S CESAR
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:28:05
2018-04-24 10:19:56
Tomasz Gogołek LUNA MELLONI
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:28:18
2018-04-24 10:19:27
Tomasz Gogołek WAWEL
  • 2x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:28:31
2018-04-24 10:19:05
Tomasz Gogołek CELLO MELLONI
  • 2x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:28:42
2018-04-23 21:24:11
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 11R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 12R/P/Konkurs o wzrastającym stopniu trudności z Jockerm art. 269.5 (wys. 110)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:28:52
2018-04-22 22:15:31
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/FMR1/P/Finał Małej Rundy 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 11:00:38
2018-04-19 23:38:56
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 3/ŚR/C/Śrdnia Runda konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/FMR2/N/Finał Małej Rundy 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:29:09
2018-04-19 23:37:53
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/FMR1/P/Finał Małej Rundy 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:29:19
2018-04-19 11:37:29
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:29:30
2018-04-19 10:43:37
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:17:18
2018-04-19 10:42:57
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 3R/L/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4R/P/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:39:58
2018-04-14 19:15:42
Marek Ziomek COULTHARD K
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:39:34
2018-04-14 19:14:37
Marek Ziomek GROM
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 2/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:38:05
2018-04-09 13:56:47
Łukasz Troszczyński E GINEKE
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7/ŚR/C/Średnia Runda konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:37:54
2018-04-09 13:56:06
Łukasz Troszczyński ALHAMBRA
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:37:40
2018-04-09 13:55:27
Łukasz Troszczyński LIBRETTO
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:35:37
2018-04-09 13:54:49
Łukasz Troszczyński CORDOBA
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:35:17
2018-04-09 13:54:11
Łukasz Troszczyński GANGES
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:33:58
2018-04-09 13:53:15
Łukasz Troszczyński ESSEX
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 6/MR2/N/Mała Runda 2 konkurs dwufazwowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:33:42
2018-04-09 13:52:33
Łukasz Troszczyński CORTAZAR
  • 1x 1/MR1/P/Mała Runda 1 konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
3. Biliniewicz Hanna bpk
2004 (JM.)
O049950
4. Borowska Jagoda KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O033325
5. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2017 (Mł.)
O011304
6. Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
1997 (MJ.)
O018603
7. Chruściewicz Joanna Klub Jeździecki Cavallo Szczecin
S
8. Ćwiek Monika bpk
S
O020614
9. Ebel Ulf RSV Polzow
S
400928
10. Ebel-Jürgens Anna Polzow
S
508013
11. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
12. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
13. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
14. Gneiting Maria RSV Polzow
2001 (J.)
1661646
1661646
15. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
16. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
17. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
18. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
19. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
20. Kaczor Weronika UKJ Bukowiec Świdwin
2002 (J.)
O040904
21. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
22. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
23. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
24. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
25. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
26. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
27. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
28. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
29. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
30. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
31. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
32. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
O036083
33. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
34. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
35. Pakuła Marcin Harmony Club Owińska
S
O003978
36. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
37. Paszkowska Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
38. Patalan Dominika bpk
S
O033904
39. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
40. Polańska Kornelia UKJ Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
brak
41. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
42. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
43. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
44. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
45. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
46. Szechowicz Jakub KJ Contendros Barlinek
S
O009422
47. Szysz Katarzyna Klub Jeździecki Cavallo
48. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
49. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
50. Waszek Marta UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
brak
51. Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
S
O001241
52. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
53. Zielińska Paulina KS Nad Wigrami
S
54. Ziomek Marek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002529
10039749
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

26

ALCARINA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry Son / Carry
M: Alora / Landos I
O: Grzegorz Mieleńczuk
B:
K019665 616009640072909
2.

10

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
3.

35

AMORADO SP POL 2010 Wałach kara/168 F: Chardonnay L / Contender
M: Asturia / Seigon
O: Anna Kopeć
B: Anna Stachowiak
K017683 616009610033210
4.

30

ASCADOR MELLONI Niem. Sport. GER 2007 Wałach gniada F: Askari / Acord II
M: Francis / Freshman
O:
B:
K020267 DE456570293307 104ZO49
5.

70

ASKINA OLD GER 2011 Klacz gniada F: Askido /
M: Frappant /
O: Petra Lemke
B: Martin Jürgens
brak DE433330856211
6.

61

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador / Elvis
M: Balanda G / Bajou Du Rouet
O: Roman Siwek
B: Artur Gołaś
K021684 616009640026911
7.

33

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
8.

87

BELLISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
brak
9.

89

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor /
M: Balia /
O: Emilia Kostrzewska
B: Bolesław Danilewicz
brak
10.

44

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
11.

17

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
12.

50

BURGHLEY POKI SON HOL POL 2009 Wałach gniada F: Laron /
M: Bali / Mazzel
O: Wiktoria Budczenkow
B: Wiktoria Budczenkow
K023678 6160096401134
13.

86

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
14.

76

CALIGOR MECKL GER 2009 Wałach kasztanowata F: Caligari /
M: La Curona (v. Landjonker) /
O: Martin Jürgens
B: Martin Jürgens
brak DE427270710409
15.

59

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
16.

54

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
17.

39

CAREWNA WLKP POL 2007 Klacz biała F: Carry Son / Carry
M: Czacza /
O: Ewa Podhajna
B: SK Dobrzyniewo
K015000 POL007610187707
18.

58

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Paszkowska
B:
K020323 616999611325403
19.

28

CARTOSI MELLONI HOL GER 2010 Ogier gniada F: Catoki / Cambridge
M: Tilba-Tilba / Cassini I
O: Pro Fur Farm Equipment
B:
K018187 DE421000072210 104UJ41
20.

108

Casall Boy F:
M:
O:
B:
21.

77

CASKARIO MECKL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Cellestial /
M: Askaria /
O: Martin Jürgens
B: Martin Jürgens
brak DE427270342311
22.

73

CASTELLO MECKL GER 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Elisa /
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022836 427270301713
23.

99

CATLIN PZHK POL 2009 Mare Bay F: ULISSES (KWPN)
M: CATOSALE (AUSTR)/CAPUCINO (HOLST)
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
616009510415909 104HO84
24.

20

CELLO MELLONI HOL POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I /
M: Made In Dream / Coriande R
O:
B:
K025468 421000546814
25.

69

CELOUISIA DSP GER 2011 Klacz siwa F: Cellestial /
M: Louisiana /
O: Ulf Ebel
B: Hackbarth
brak DE456570321011
26.

45

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Adam Prajwocki
B: Nowielice Sp. z o. o.
?018611 POL009640075007
27.

68

CHAKARIA MECKL NER 2010 Klacz kasztanowata F: Chap /
M: Askari /
O: Martin Juergens
B: Martin Juergens
brak DE456570334610
28.

14

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
29.

78

CHARLETTA MECKL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Chap /
M: Parjella /
O: Martin Jürgens
B: Martin Jürgens
brak DE427270060610
30.

66

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
O: Hieronim Łangowski
B: A. Waldman
K014798 Z617407
31.

42

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250
32.

100

COLUMBIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Contessa / Coriano Z
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K016448 616009510444310 105GM03
33.

37

CON SUERTE HAN GER 2007 Wałach kara F: Converter / Contender
M: Faghira / Fly High
O: Iwona Łopucka
B:
K011804 DE431310532507 104WP21
34.

63

CONTENDROS HOL POL 2008 Ogier gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K014325 DE421000377508
35.

62

CONTINIA MECKL GER 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
K012128 DE427270058108 104UJ40
36.

23

CORNET'S CESAR WESTF GER 2013 Ogier siwa F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Clarissa / Corrado I
O: Robert Mieleńczuk
B: Johannes Ruter
K024389 DE441410576113
37.

27

CORONITA 4 HOL GER 2009 Klacz siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: Tinkabell / Baloubet Du Rouet
O:
B:
K022519 DE421000609109 105FU70
38.

111

Correro HOL GER 1996 S F: Claudio
M: Finja Contender
O: Urszula Farysej
B: POL01576
POL01576
39.

5

CORTAZAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Quality Time / Quantum
M: Contessa / Coriano Z
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022581 616009510253313
40.

31

COUGAR 5 HOL GER 2008 Ogier siwa F: Carthago / Capitol I
M: T-Calazia / Calato
O:
B:
K016442 DE421000540708
41.

13

COULTHARD K OLD GER 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Marek Ziomek/Friedrich Kuhlmann
B: Friedrich Kuhlmann
K014342 DE433330850508 104QW14
42.

104

CROXLEY F:
M:
O:
B:
43.

96

CRUMBLE MG MECKL GER 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Cumberland /
M: Quo Vadis / Quattoro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Marianne Henning
K025425 42720018812
44.

32

CURT AS WESTF GER 2011 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Taiga Lilly / Landwind II
O:
B:
K024773 DE441410177911 105RM13
45.

36

CZARNULA SP POL 2005 Klacz siwa F: Escuderol L /
M: Clasica L /
O: Elżbieta Sobczak
B: Tomasz Lepper
K015407 POL009640031705 105GV18
46.

48

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
47.

106

Dilayla F:
M:
O:
B:
48.

91

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
49.

15

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
50.

74

EUFORIA MECKL POL 2013 Klacz siwa/173 F: Calido / Cantus
M: Elegance / Arezzo VDL
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K024957 DE427270301613
51.

16

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
52.

97

FAMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Danilewicz
K020411 POL009640074107
53.

56

GERONIMO KWPN POL 2011 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O:
B:
K020233 528003201110280 105MJ02
54.

101

GLORIA SP POL 2008 Klacz gniada F: Grando / Gervantus I
M: Gaja / Liberado
O: Katarzyna Szydłowska
B: Agnieszka Łuczak
K016957 POL009690013308
55.

1

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
56.

12

GROM SP POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Grota / Niferak
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: SK Racot
K011992 POL009610215608
57.

88

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
brak
58.

38

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
59.

4

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
60.

75

IMPERATOR MECKL POL 2013 Ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Ina IV / Lesanto
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022838 DE427270301313
61.

24

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Robert Mieleńczuk
B:
K024388 528003201304644
62.

40

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
63.

47

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
64.

107

Larron HOL GER 2001 S F: Lancer II/Landgraf I
M: My Lady VI/Linaro
O: Urszula Farysej
B: K007551
K007551
65.

110

Larron Son F:
M:
O:
B:
66.

57

LEMART Deutsches Sportpferd Brandenbu GER 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Lewistano /
M: Kaiserwind /
O: Maria Gneiting
B: Juergens
brak 2760200000112302DEU
67.

80

LEONARDO MECKL GER 2011 Wałach siwa/170 F: Levisonn / Levisto
M: Tempic / Carano
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
K021754 DE427270301411
68.

67

LES LENNET Deutsches Sportpferd GER 2004 Wałach biała F: Livello /
M: Cascavelle /
O: Ulf Ebel
B:
brak DE437378008704
69.

19

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
70.

81

LIBERATOR MECKL POL 2013 Ogier ciemnogniada/170 F: Calido / Cantus
M: Libertina / Libertino
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022839 DE427270301413
71.

71

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chaltaire Z /
M: La Guarda / La Paz
O: Agata Kruszyniewicz
B: Szymon John
K024144 616009610168212
72.

9

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
73.

22

LUNA MELLONI HOL GER 2012 Klacz gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Grandiosa III / Calando V
O:
B:
K021015 DE421000048812
74.

41

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
75.

102

NAMBO F:
M:
O:
B:
76.

90

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
77.

92

OCZERET Z BRZEZIA HUC POL 2005 Wałach kara/kuc: F: Baca /
M: Olszynka /
O: Ewelina Kostrzewska Ewelina
B: Instytut Zootechniczny Brzezie
brak
78.

29

QUO VADIS OLD GER 2005 Ogier gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Hawana / Liberty Life
O:
B:
K010438 DE433331090905
79.

65

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
K016982 POL007680046408
80.

49

REMBRANDT OS POL 2005 Wałach ciemnogniada/160 F: Palegro / Power
M: Russula / Lombardo
O: Jerzy Opas
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K009612 DE418181110805
81.

109

Riki Mita F:
M:
O:
B:
82.

95

ROWOL’S DAAN Kuc Westfalski POL 2010 Wałach biała/kuc:126 F: Kulltrops Juventus /
M: Rowol's Divine
O: Justyna Builek /
B: FAM. VAN ERP /
brak
83.

3

SHADOW SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Shirra / Rabiates Turbud Z
O: Justyna Buiłek
B: Stajnia Komarowo
K017678 POL616007610053212
84.

85

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
85.

34

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
86.

82

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz kara F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
87.

18

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
88.

83

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
89.

46

TRICOLORE Z Z BEL 2006 Wałach gniada F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Cacharel Z / Catango Z
O: Iwona Majchrzak
B: Peeters Charlotte
K010634 Z565906
90.

21

WAWEL SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Quainde Cassini / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O:
B:
K022741 616009640020110
91.

93

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
92.

25

ZORKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Alcatraz / Acord II
M: Zamira / Atlas Bavaria
O:
B:
K024834 616009610069413
Rider Club
Competition
Prize
Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
50
SUM:
50.00
Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
50
SUM:
50.00
Chruściewicz Joanna Klub Jeździecki Cavallo Szczecin
200
SUM:
200.00
Ćwiek Monika bpk
150
SUM:
150.00
Ebel Ulf RSV Polzow
50
100
400
50
150
300
150
SUM:
1200.00
Ebel-Jürgens Anna Polzow
150
250
500
225
200
100
300
150
SUM:
1875.00
Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
125
250
SUM:
375.00
Gneiting Maria RSV Polzow
50
SUM:
50.00
Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
150
200
100
100
100
150
175
50
150
75
175
300
SUM:
1725.00
Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
175
275
SUM:
450.00
Keister Małgorzata bpk
50
SUM:
50.00
Kopeć Anna KJ Bonin
50
150
50
200
250
200
SUM:
900.00
Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
200
SUM:
200.00
Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
50
175
200
SUM:
425.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
200
175
200
SUM:
575.00
Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
50
125
SUM:
175.00
Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
100
175
250
SUM:
525.00
Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
50
50
SUM:
100.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
50
75
SUM:
125.00
Pakuła Marcin Harmony Club Owińska
250
150
200
100
350
75
150
75
100
450
600
SUM:
2500.00
Patalan Dominika bpk
50
SUM:
50.00
Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
100
SUM:
100.00
Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
100
SUM:
100.00
Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
50
200
150
175
SUM:
575.00
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
200
SUM:
200.00
Szysz Katarzyna Klub Jeździecki Cavallo
100
SUM:
100.00
Tomicka Małgorzata bpk
100
SUM:
100.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
450
550
1500
250
325
100
400
SUM:
3575.00
Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses
550
350
2100
225
200
125
275
325
500
125
750
750
1000
SUM:
7275.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
50
SUM:
50.00
Zielińska Paulina KS Nad Wigrami
100
50
50
SUM:
200.00
Ziomek Marek KJ Agro-Handel Śrem
100
175
75
75
125
125
SUM:
675.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
KIDNEY (40)
2018-05-05
10
2018-05-06
3
50
2018-05-05
3
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
Correro (111)
2018-05-06
4
Biliniewicz Hanna
bpk
2018-05-04
2018-05-04
Borowska Jagoda
KJ Contendros Barlinek
2018-05-04
13
2018-05-04
2018-05-05
15
2018-05-06
13
2018-05-04
4
2018-05-04
14
2018-05-05
2
2018-05-05
22
2018-05-06
7
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie St. Promowania Sportów Konnych
2018-05-05
7
2018-05-05
4
Buiłek Katarzyna
JKS Elcon Szczecin
SHADOW (3)
2018-05-04
2
50
2018-05-04
12
Chruściewicz Joanna
Klub Jeździecki Cavallo Szczecin
2018-05-06
9
Riki Mita (109)
2018-05-06
6
2018-05-06
1
200
Ćwiek Monika
bpk
2018-05-04
5
2018-05-04
2
150
Ebel Ulf
RSV Polzow
2018-05-04
7
50
2018-05-05
6
100
2018-05-06
2
400
2018-05-04
8
50
2018-05-05
5
150
2018-05-06
3
300
2018-05-05
23
2018-05-06
10
2018-05-05
ASKINA (70)
2018-05-04
11
2018-05-05
14
2018-05-06
12
2018-05-05
10
CROXLEY (104)
2018-05-04
6
2018-05-05
12
2018-05-05
15
2018-05-06
4
150
Ebel-Jürgens Anna
Polzow
CALIGOR (76)
2018-05-04
5
150
2018-05-05
5
250
2018-05-06
5
500
2018-05-05
3
225
2018-05-05
9
2018-05-05
8
2018-05-06
2
200
2018-05-05
5
100
2018-05-06
1
300
2018-05-05
2
150
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (47)
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-06
1
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (16)
2018-05-04
4
125
2018-05-04
11
2018-05-05
13
2018-05-05
10
2018-05-06
2
250
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (89)
2018-05-06
1
Gneiting Maria
RSV Polzow
LEMART (57)
2018-05-04
9
2018-05-04
13
2018-05-05
12
2018-05-05
8
50
2018-05-06
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
2018-05-05
6
2018-05-05
14
FAMA (97)
2018-05-05
6
2018-05-05
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-05-04
7
2018-05-04
2018-05-05
17
2018-05-05
2018-05-06
8
WAWEL (21)
2018-05-04
10
2018-05-04
2018-05-05
11
2018-05-05
11
2018-05-06
2
150
2018-05-04
10
2018-05-05
9
2018-05-06
4
200
2018-05-04
6
100
2018-05-05
6
100
2018-05-06
6
100
2018-05-04
4
150
2018-05-05
14
2018-05-06
4
175
ZORKA (25)
2018-05-04
9
2018-05-04
2018-05-05
2018-05-05
16
2018-05-06
16
2018-05-04
15
2018-05-05
8
50
2018-05-06
5
150
2018-05-04
8
75
2018-05-05
6
175
2018-05-06
7
300
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
2018-05-05
3
175
2018-05-05
2
275
2018-05-06
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-05-06
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-05-04
8
2018-05-05
6
2018-05-04
5
2018-05-05
14
Kaczor Weronika
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (90)
2018-05-06
2
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (19)
2018-05-04
3
50
2018-05-04
7
2018-05-05
5
2018-05-05
15
2018-05-06
8
Kopeć Anna
KJ Bonin
2018-05-04
6
50
2018-05-04
12
2018-05-05
10
2018-05-05
17
SPARTAN (34)
2018-05-04
9
2018-05-05
4
150
2018-05-04
10
2018-05-05
6
50
AMORADO (35)
2018-05-04
1
200
2018-05-04
10
2018-05-05
1
250
2018-05-05
1
200
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-05-06
9
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
LIBERIO (71)
2018-05-04
6
2018-05-04
1
200
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
CHANTEL (14)
2018-05-04
4
2018-05-04
10
2018-05-05
2
50
2018-05-05
7
2018-05-06
4
2018-05-04
2
175
2018-05-04
13
2018-05-05
11
2018-05-05
11
2018-05-06
3
200
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-05-06
3
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2018-05-04
4
200
2018-05-04
6
175
2018-05-06
8
200
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
2018-05-05
10
2018-05-05
7
50
2018-05-06
5
125
HARRON (38)
2018-05-05
13
2018-05-05
19
2018-05-06
11
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (83)
2018-05-04
1
2018-05-04
11
Miechowicz Alan
KJ Contendros Barlinek
TARA (18)
2018-05-04
1
100
2018-05-04
9
2018-05-05
2
175
2018-05-06
1
250
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
SORBONA (85)
2018-05-06
14
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (65)
2018-05-05
9
2018-05-05
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
2018-05-04
8
50
2018-05-05
8
50
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2018-05-04
7
50
2018-05-05
9
2018-05-06
7
75
Pakuła Marcin
Harmony Club Owińska
2018-05-04
1
250
2018-05-04
3
150
2018-05-05
2
200
2018-05-06
10
2018-05-04
6
100
2018-05-04
4
350
2018-05-05
8
75
2018-05-06
5
150
2018-05-04
7
75
2018-05-04
7
100
2018-05-05
3
450
2018-05-06
4
600
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
GLORIA (101)
2018-05-04
15
2018-05-04
2018-05-05
8
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (48)
2018-05-04
1
2018-05-05
3
2018-05-05
1
2018-05-06
2
Paszkowska Oliwia
bpk
CARNOT (58)
2018-05-05
1
2018-05-05
12
2018-05-06
12
Patalan Dominika
bpk
2018-05-05
7
2018-05-05
3
50
Podhajna Ewa
JKS Amico Mołdawin
CAREWNA (39)
2018-05-05
21
2018-05-05
3
100
2018-05-06
6
Polańska Kornelia
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (88)
2018-05-06
15
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (45)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
2018-05-05
2018-05-05
13
2018-05-06
5
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-05-05
1
100
2018-05-05
9
2018-05-06
7
Romanowska Luiza
St. KJ Korona Wałcz
BONIEK (17)
2018-05-04
8
2018-05-04
8
50
2018-05-05
1
200
2018-05-05
3
150
2018-05-06
3
175
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
2018-05-04
2
200
2018-05-04
9
2018-05-05
12
2018-05-05
2018-05-06
13
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-05-06
3
Szechowicz Jakub
KJ Contendros Barlinek
2018-05-04
6
2018-05-04
2018-05-05
2018-05-05
EUFORIA (74)
2018-05-05
8
2018-05-05
2018-05-04
5
2018-05-04
2018-05-05
20
2018-05-05
Szysz Katarzyna
Klub Jeździecki Cavallo
Dilayla (106)
2018-05-06
1
100
Larron (107)
2018-05-06
11
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-05-04
2018-05-04
11
2018-05-05
2018-05-05
13
2018-05-06
3
100
NAMBO (102)
2018-05-04
3
2018-05-04
2018-05-05
4
2018-05-05
18
2018-05-06
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CATLIN (99)
2018-05-04
3
450
2018-05-05
2
550
2018-05-06
2
1500
COLUMBIA (100)
2018-05-04
5
250
2018-05-04
1
325
2018-05-05
7
100
2018-05-06
6
400
Waszek Marta
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (91)
2018-05-06
Wojcianiec Wojciech
KJ Melloni Horses
2018-05-04
2
550
2018-05-05
4
350
2018-05-06
1
2100
2018-05-04
3
225
2018-05-05
4
200
2018-05-06
6
125
2018-05-04
2
275
2018-05-05
1
325
2018-05-06
1
500
2018-05-04
5
125
2018-05-05
18
2018-05-06
9
CURT AS (32)
2018-05-04
1
750
2018-05-05
1
750
2018-05-06
3
1000
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (41)
2018-05-05
4
2018-05-05
5
2018-05-06
2
50
Zielińska Paulina
KS Nad Wigrami
2018-05-04
2
2018-05-04
12
2018-05-05
19
2018-05-05
2018-05-06
17
2018-05-04
3
100
2018-05-05
5
2018-05-06
5
2018-05-04
4
2018-05-05
7
50
2018-05-06
8
50
Ziomek Marek
KJ Agro-Handel Śrem
GROM (12)
2018-05-04
5
100
2018-05-04
3
175
2018-05-05
16
2018-05-05
7
75
2018-05-06
7
75
2018-05-04
12
2018-05-04
14
2018-05-05
4
125
2018-05-05
5
125
2018-05-06
14

Number of Riders: 54

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 24 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl