Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 07:52:00
2018-05-10 23:10:36
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 10R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 07:52:24
2018-05-10 23:09:33
Marta Wylęga PA LADY P
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:46:29
2018-05-10 23:07:37
Weronika Staszak PALLADA
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:49:13
2018-05-10 09:52:03
Tatiana Wenderska HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:49:32
2018-05-10 09:50:39
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 2x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:14:16
2018-05-10 08:46:07
Oliwia Wasiela ARAMIS
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:13:01
2018-05-10 08:45:31
Aleksandra Gomółka ARAMIS
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:10:51
2018-05-10 08:44:51
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:09:54
2018-05-10 08:44:12
Marcin Rachwal BALLADA
  • 2x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:08:17
2018-05-10 08:43:41
Julia Lisik MAZUR
  • 2x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:06:18
2018-05-10 08:42:34
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:05:49
2018-05-09 22:05:57
Żaklina Mazurkiewicz SCANDIA
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:03:35
2018-05-09 18:19:51
Anna Bondziul PEGAZUS
  • 2x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:02:22
2018-05-09 11:56:07
Julia Kowalczyk ARDENA
  • 2x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:40:50
2018-05-09 08:01:42
Marika Iwanek AMSTERDAM
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 07:15:21
2018-05-08 23:17:45
Emilia Kamińska LORENA
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 07:13:18
2018-05-08 21:44:12
Kinga Szczotka KRISTIANO GL
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 07:13:03
2018-05-08 17:03:31
Robert Berski PALA CARRA P
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:15:36
2018-05-08 13:18:28
Judyta Koczorowska INFERNO D
  • 2x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:14:38
2018-05-08 13:17:21
Judyta Koczorowska NERGAL
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:14:20
2018-05-08 13:16:14
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 08:49:44
2018-05-08 13:15:16
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:27:02
2018-05-07 23:32:11
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:25:23
2018-05-07 22:21:52
Jakub Chwiłkowski ORLANDO
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:23:59
2018-05-07 22:06:54
Anna Olejnik ARDENA
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:22:28
2018-05-07 21:59:51
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:20:14
2018-05-07 21:54:01
Michał Rynowiecki UPENDO
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:19:57
2018-05-07 21:53:09
Michał Rynowiecki CONTENDER BOY
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:19:09
2018-05-07 21:32:29
Dagmara Wasilewska HEPI
  • 2x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:17:23
2018-05-07 21:01:03
Nikola Stasiak LORENA
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:15:25
2018-05-07 20:52:08
Nadia Stasiak F-GABI
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:13:28
2018-05-07 19:45:33
Seweryn Murdzia RAPSODIA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:11:55
2018-05-07 17:25:13
Żaneta Powolna QUIVISTO
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:09:22
2018-05-07 16:46:37
Żaneta Powolna LARIFARI
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 07:08:10
2018-05-07 16:27:49
Robert Berski ACONTENDRA II A-Z
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:46:25
2018-05-06 22:38:51
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:45:24
2018-05-06 22:38:12
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:43:55
2018-05-06 22:37:46
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:43:37
2018-05-06 19:31:30
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:43:12
2018-05-06 19:30:21
Marek Strzyż DEMETER
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:42:49
2018-05-06 19:02:32
Małgorzata Tabaczuk MILA
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:41:31
2018-05-06 13:05:46
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:38:38
2018-05-05 21:32:19
Zuzanna Waloszczyk AMANDA C
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:36:58
2018-05-05 12:06:45
Julia Szut DARK
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:36:16
2018-05-05 10:07:38
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:34:19
2018-05-05 09:57:54
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:33:50
2018-05-04 20:22:34
Anita Powolna KOLIBER
  • 1x 1R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 10:31:00
2018-05-04 08:23:50
Sara Wróbel TYRKONIA-K
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:58:59
2018-05-02 17:48:18
Magdalena Wygrała ANTOLA
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:58:27
2018-05-02 17:47:56
Anna Bondziul DORIS DAY
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:58:01
2018-05-02 13:59:53
Iga Szpak WIMELLA
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:56:02
2018-05-02 12:44:14
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:53:07
2018-05-02 09:07:41
Amelia Woźniak WALIA
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 07:11:34
2018-04-30 23:16:33
Julia Szut CEZANE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:50:27
2018-04-30 16:57:53
Żaneta Powolna PARIS
  • 2x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:47:12
2018-04-27 10:16:56
Anna Lipińska F.ADERMIE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:46:04
2018-04-26 22:03:53
Iga Szpak CORINA - N
  • 1x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:42:29
2018-04-24 22:04:02
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 2x 2R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:28:15
2018-04-19 05:17:05
Agnieszka Środecka HARFA
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 14:45:54
2018-04-17 20:17:11
Natalia Maraszek ASYRIA J
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:25:33
2018-04-17 20:08:55
Natalia Maraszek HACONA K
  • 1x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 7R/L/100 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 15:49:21
2018-04-17 18:09:59
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:14:51
2018-04-15 18:56:18
Paulina Wróbel JUR
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:10:43
2018-04-10 21:39:34
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 6R/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:08:54
2018-04-09 20:43:10
Marek Skapski TORNADO
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 2x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:05:07
2018-04-07 20:58:40
Daria Wichowska F.RUDOLF VALENTINO
  • 2x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:01:27
2018-04-06 13:38:15
Joanna Hazubska REWIA
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/LL/90 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 90 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 23:43:37
2018-04-05 20:49:27
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 3R/P/110 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 110 cm)
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8R/P/110 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 08:16:24
2018-04-05 20:48:17
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:54:55
2018-04-05 20:47:51
Seweryn Murdzia QUENTIN TARANTINO AB
  • 1x 4R/N/120 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 5R/C/130 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 130 cm)
  • 1x 9R/N/120 cm/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 120 cm)
  • 1x 10R/C/130 cm/Konkurs dwufazowy art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:47:17
2018-04-05 20:39:19
Sara Wróbel CHARLOTA
  • 1x 1T/Mini LL/60cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 3T/Mini LL/60 cm/Konkurs dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Berski Robert bpk
S
brak
2. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
3. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
brak
4. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
5. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
6. Duszyńska Aleksandra Ranczo Bobrowniki
7. Gomółka Aleksandra KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
8. Hazubska Joanna bpk
S
brak
9. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
10. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1997 (MJ.)
O023514
11. Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
S
O015007
12. Kamińska Emilia KJ Niedźwiedź
2003 (JM.)
brak
13. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
14. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
15. Kowalczyk Julia Agroturystyka Cicho-Sza Niedźwiedź
2003 (JM.)
brak
16. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
O049345
17. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
18. Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1998 (MJ.)
O020738
19. Lisik Julia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
20. Maraszek Natalia JKS Moskit
1999 (MJ.)
O036347
21. Mazurkiewicz Żaklina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O047678
22. Murdzia Seweryn bkp
S
O006295
23. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
24. Nikolas Kaja bpk
2003 (JM.)
O043483
25. Olejnik Anna bpk
2004 (JM.)
brak
26. Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
27. Powolna Anita KJ Champion
S
O008582
28. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
29. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
30. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
31. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
32. Skapski Marek Foran Club Kalisz
S
O030957
33. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
34. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
35. Stasiak Nadia bpk
2004 (JM.)
brak
36. Stasiak Nikola bpk
2004 (JM.)
brak
37. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
38. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
39. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O034032
40. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
41. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
42. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
43. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
44. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (J.)
O027573
45. Tabaczuk Małgorzata bpk
2001 (J.)
O038692
46. Waloszczyk Zuzanna KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
brak
47. Wasiela Oliwia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
48. Wasilewska Dagmara Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
brak
49. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrow Wielkopolski
2006 (JM.)
Brak
50. Wichowska Daria bpk
S
O007402
51. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
52. Woźniak Amelia Stajnia Borowianka
2003 (JM.)
brak
53. Wróbel Paulina THK Bielice
2000 (J.)
brak
54. Wróbel Sara bpk
2001 (J.)
O034362
55. Wygrała Magdalena KJ Olmet-OstSped Ostró Wlkp.
S
O002022
56. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
57. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

ACONTENDRA II A-Z SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Contendro I/
M: Artemida /
O: Robert Berski
B: Andrzej Zdziebło
brak
2.

39

AMANDA C Haflinger POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Avalon /
M: Agila-Amore /
O: Ewa Waloszczyk
B: Sławomir Cyrulewski
brak
3.

65

AMSTERDAM SP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Lis
B: SK Moszna
brak
4.

34

ANTOLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Andora / Aloube Z
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K022565 61600961007211
5.

72

ARAMIS Hucuł POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
6.

57

ARDENA Śląska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Rapid /
M: Amara /
O: Katarzyna Cichosz
B: Urszula Sikora
brak
7.

15

ARDENA Śląska POL 2008 Klacz gniada F: Rapid /
M: Amara /
O: Katarzyna Cichosz
B: Urszula Sikora
brak POL008670080808
8.

5

ASYRIA J MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/163 F: Łyskacz /
M: Ascania /
O: Natalia Maraszek
B: Mirosław Kaczor
brak POL006590315504
9.

70

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
O: Sandra Połomska
B: Piotr Baszkowski
brak
10.

2

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Sylwia Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
11.

8

CEZANE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marcin Biały
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
12.

16

CHARLOTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Liberatto P /
M: Chanel / Grando
O: Justyna Wróbel
B: Romualda Dolata
K020791 616009610056408
13.

54

CONTENDER BOY HOL GER 2004 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Paola T / Narew
O: Michal Rynowiecki
B:
K008364 DE421000202204
14.

28

CORINA - N SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club / Cantus
M: Capri / Campari M
O: Włodzimierz Niedźwiecki
B: Włodzimierz Niedźwiecki
K023665 616009610164812
15.

73

CZAKO BLUE Typ Kuc POL 2014 Wałach siwa F: NN
M: Nn
O: Katarzyna Wieczorek
B: Nieznany
Brak
16.

38

DARK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/178cm F: Qumball / Kimball
M: Dracena / Konsul
O: Julia Szut
B:
K014745 POL009590194608
17.

42

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
18.

33

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
19.

51

F-GABI Kuc Walijski POL 2010 Klacz izabelowata/kuc: F: Frankenhoeh's Vitalise /
M: Gracia 207 /
O: Katarzyna Cichosz
B: Marek Paweł
brak
20.

29

F.ADERMIE KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Bustique / Indoctro
M: V.Adermie 13 / Rash R
O: Anna Lipińska
B:
K020403 528003201006544
21.

19

F.RUDOLF VALENTINO SP POL 2014 Wałach kara F: Ron William /
M: Fiona /
O: Andrzej Błażejewski
B: Andrzej Błażejewski
brak
22.

74

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
23.

44

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
24.

60

FRODO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
O: Judyta Koczorowska
B: Tomasz Błotniak
K023322 616009580282612
25.

68

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
26.

56

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada/173 F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje /
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kazmierczak
B:
K023134 528003201111016
27.

25

HACONA K SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/168 F: Contender Son / Calypso II
M: Haga / Arnold
O: Natalia Maraszek
B: Natalia Maraszek
K018081 POL009611079801
28.

26

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
29.

53

HEPI MŁP POL 2009 Klacz gniada F: Hai Bej /
M: Historia /
O: Tadeusz Wolarz
B: Artur Brzozowski
brak
30.

71

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
31.

62

INFERNO D SP POL 2012 Wałach kasztanowata/162 F: Riviera L / Raphael
M: Iris / En Viable
O: Bogusz Dąbrowski
B: Bogusz Dąbrowski
K023324 616009580282712
32.

78

IRYS KUC POL 2010 wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
33.

31

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
34.

22

JUR HUC POL 2001 Wałach gniada/mk: F: Wabigon /
M: Jak Bajka /
O: Dorota Tokarek
B: Witold i Karolina Smoleńscy
brak
35.

45

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
36.

35

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
O: Beata Powolna
B: Antoni Chłapowski
K008522 POL009640033603
37.

12

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Garstka Leszek
K023579 616007610063713
38.

36

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
39.

48

LARIFARI HOL POL 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109
40.

59

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Magdalena Wygrała
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
41.

77

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
42.

79

LORDINA SP POL 2010 klacz gniada F: Lord Z /
M: Maxima /
O:
B:
43.

52

LORENA Kuc Walijski POL 2008 Klacz inna/kuc: F: Jasmont /
M: Albrecht's Hoeve Linda /
O: Katarzyna Cichosz
B: Henryk Podkówka
brak
44.

64

LORENA Kuc Walijski POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Jasmont /
M: Albreuht’s Hoeve Linda /
O: Katarzyna Cichosz
B: Henryk Podkówka
brak
45.

69

MAZUR Mały Koń POL 2008 Wałach inna F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B: Arkadiusz Krzyżoszczak
brak
46.

41

MILA TS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Tabaczuk
B:
K023628 61609800099579
47.

61

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K019081 616009610093811
48.

58

ORLANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Biskwit /
M: Oskaria /
O: Tadeusz Wolarz
B: Stanisław Dusza
brak
49.

43

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
50.

76

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
brak
51.

63

PALA CARRA P SP POL 2005 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Palmera /
O: Robert Berski
B: Witold Polowczyk
brak
52.

75

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
53.

7

PARIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Stakkato Top /
M: Palomina /
O: Żaneta Powolna
B: Remigiusz Makowski
brak
54.

66

PEGAZUS Koń Mały POL 2013 Wałach bułana/mk: F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela / nn
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
55.

40

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
56.

17

QUENTIN TARANTINO AB HOL GER 2011 Ogier gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O: Andrzej Błażejewski
B: Gestuet Sprehe GMBH
K018714 DE421000548411
57.

1

QUI GIGI OLD GER 2006 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
58.

37

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K025694
59.

49

QUIVISTO SP POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel /
M: Urte / Levisto
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
brak
60.

50

RAPSODIA SP POL 2010 Klacz srokata F: Rabiates Turbud Z / Rabiat Z
M: Rawa / Romario
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K022315 616009610093510
61.

18

REWIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ /
M: Rafula /
O: Joanna Hazubska
B: Stanisław Grygier
brak
62.

80

SAVOY 51 HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B: Eitel Wehrs Ot Steinwedel
K021068 DE431311306205 103KJ80
63.

67

SCANDIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Sodża / Dżahil
O: Mariusz Mazurkiewicz
B: SK Prudnik
K019604 616009690083311
64.

46

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
65.

20

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Calido I / Cantus
M: Tamiza /
O: Marek Skąpski
B: Marek Kubacki
brak
66.

10

TYRKONIA-K SP POL 2009 Klacz siwa F: Alomos /
M: Traviata /
O: Aleksandra Stempniewicz
B: Marek Kubacki
brak POL009610047809
67.

27

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
68.

6

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
69.

81

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
O: Jan Szpak
B:
K019454 DE421000505910
70.

30

WALIA SP POL 2000 Klacz gniada F: Czester /
M: Wiane /
O: Aleksandra Wolarz
B:
brak
71.

32

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K013176 POL009690082007
Rider Club
Competition
Prize
Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
350
SUM:
350.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
350
100
400
800
300
SUM:
1950.00
Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
800
SUM:
800.00
Lipińska Anna Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
150
400
250
600
SUM:
1400.00
Murdzia Seweryn bkp
600
200
1000
1000
400
SUM:
3200.00
Murdzia Seweryn bpk
250
SUM:
250.00
Nikolas Kaja bpk
500
150
SUM:
650.00
Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
50
SUM:
50.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
200
400
600
SUM:
1200.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
300
600
100
100
SUM:
1100.00
Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
200
200
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berski Robert
bpk
2018-05-12
1
2018-05-12
4
2018-05-13
2018-05-13
2018-05-12
2
2018-05-12
2018-05-13
9
2018-05-13
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-05-13
1
350
2018-05-13
11
PEGAZUS (66)
2018-05-13
8
2018-05-13
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek Jeździecki Borowianka
ORLANDO (58)
2018-05-13
1
2018-05-13
2
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FRODO L (60)
2018-05-12
1
350
2018-05-12
12
2018-05-13
4
100
2018-05-13
2
400
2018-05-12
11
2018-05-12
2
800
2018-05-13
3
300
2018-05-13
7
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
VENUS (81)
2018-05-13
6
Duszyńska Aleksandra
Ranczo Bobrowniki
IRYS (78)
2018-05-13
1
2018-05-13
1
LORDINA (79)
2018-05-13
1
Gomółka Aleksandra
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
ARAMIS (72)
2018-05-13
18
Hazubska Joanna
bpk
REWIA (18)
2018-05-12
1
2018-05-12
4
2018-05-13
1
2018-05-13
3
Iwanek Marika
St. R&S Stables
2018-05-13
3
2018-05-13
10
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (59)
2018-05-13
5
2018-05-13
6
Kąkol Mariusz
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
2018-05-13
5
100
2018-05-13
9
Kamińska Emilia
KJ Niedźwiedź
LORENA (64)
2018-05-12
1
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-05-13
6
2018-05-13
2
800
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
NERGAL (61)
2018-05-12
2018-05-13
13
2018-05-12
3
2018-05-12
2018-05-12
5
2018-05-13
2018-05-13
18
Kowalczyk Julia
Agroturystyka Cicho-Sza Niedźwiedź
ARDENA (15)
2018-05-12
12
Kubacka Dominika
bpk
2018-05-12
9
2018-05-12
2018-05-13
4
2018-05-13
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (40)
2018-05-13
5
2018-05-13
9
Lipińska Anna
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-05-12
3
150
2018-05-12
2
400
2018-05-13
2
250
2018-05-13
1
600
Lisik Julia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
MAZUR (69)
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Maraszek Natalia
JKS Moskit
2018-05-13
1
2018-05-13
1
2018-05-13
2
2018-05-13
10
Mazurkiewicz Żaklina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SCANDIA (67)
2018-05-12
7
2018-05-12
2
2018-05-13
5
2018-05-13
3
Murdzia Seweryn
bkp
2018-05-12
1
600
2018-05-12
5
200
2018-05-13
14
2018-05-13
1
1000
2018-05-12
6
2018-05-12
1
1000
2018-05-13
7
2018-05-13
4
400
Murdzia Seweryn
bpk
2018-05-12
2
250
2018-05-12
9
Nikolas Kaja
bpk
2018-05-12
5
500
2018-05-12
10
2018-05-13
3
150
2018-05-13
Olejnik Anna
bpk
ARDENA (57)
2018-05-12
11
Perz Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GRAL (68)
2018-05-13
2
2018-05-13
9
Powolna Anita
KJ Champion
KOLIBER (35)
2018-05-12
1
2018-05-12
2
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
PARIS (7)
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-13
7
2018-05-13
2018-05-13
7
2018-05-13
9
2018-05-13
2018-05-13
6
Rachwal Marcin
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (70)
2018-05-13
1
2018-05-13
1
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-05-13
15
2018-05-13
8
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-05-12
6
Skapski Marek
Foran Club Kalisz
TORNADO (20)
2018-05-12
1
2018-05-12
3
2018-05-13
6
2018-05-13
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
HARFA (26)
2018-05-13
2018-05-13
2018-05-13
11
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (31)
2018-05-13
5
50
2018-05-13
8
Stasiak Nadia
bpk
F-GABI (51)
2018-05-12
1
Stasiak Nikola
bpk
LORENA (52)
2018-05-12
1
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (75)
2018-05-13
2018-05-13
4
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
DEMETER (42)
2018-05-12
8
2018-05-12
2018-05-13
17
2018-05-13
OTELLO (43)
2018-05-12
1
2018-05-12
2018-05-13
1
2018-05-13
15
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-05-12
3
2018-05-12
7
2018-05-13
6
2018-05-13
8
2018-05-13
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2018-05-13
1
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
TALIA (46)
2018-05-13
1
2018-05-13
16
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2018-05-12
6
2018-05-12
10
2018-05-13
15
2018-05-13
11
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (32)
2018-05-12
4
200
2018-05-12
4
400
2018-05-13
13
2018-05-13
3
600
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
CEZANE (8)
2018-05-12
9
2018-05-12
7
2018-05-13
12
2018-05-13
10
DARK (38)
2018-05-12
2018-05-12
7
2018-05-13
6
2018-05-13
16
Tabaczuk Małgorzata
bpk
MILA (41)
2018-05-12
Waloszczyk Zuzanna
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-05-13
2018-05-13
1
2018-05-13
10
Wasiela Oliwia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
ARAMIS (72)
2018-05-13
21
Wasilewska Dagmara
Ośrodek Jeździecki Borowianka
HEPI (53)
2018-05-13
1
2018-05-13
22
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrow Wielkopolski
2018-05-13
1
2018-05-13
18
2018-05-13
1
Wichowska Daria
bpk
2018-05-12
14
2018-05-12
1
2018-05-13
18
2018-05-13
1
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (44)
2018-05-12
3
300
2018-05-12
3
600
2018-05-13
2018-05-13
KAMIRA (45)
2018-05-12
4
100
2018-05-12
5
100
2018-05-13
13
2018-05-13
12
Woźniak Amelia
Stajnia Borowianka
WALIA (30)
2018-05-13
1
2018-05-13
8
Wróbel Paulina
THK Bielice
JUR (22)
2018-05-12
13
Wróbel Sara
bpk
2018-05-12
5
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-13
2018-05-12
1
2018-05-13
4
Wygrała Magdalena
KJ Olmet-OstSped Ostró Wlkp.
ANTOLA (34)
2018-05-13
14
2018-05-13
17
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2018-05-13
12
2018-05-13
14
2018-05-13
4
200
2018-05-13
5
200
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki
2018-05-12
8
2018-05-12
8
2018-05-12
1
2018-05-12
6

Number of Riders: 57

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 11 450.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl