Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B II MEMORIAŁ KAZIMIERZA CELMERA
BRANIEWO, 08.06.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 13:18:44
2019-06-07 12:43:01
Weronika Burdzy PTYSIA
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:16:38
2019-06-06 21:17:34
Julia Kozik NAJDI
  • 2x 1_T/PONY/dla najmłodzych zawodników (do 10 lat) i ich opiekunów - towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:16:32
2019-06-06 21:16:02
Natalia Kozik NELSON
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:16:24
2019-06-06 20:58:15
Zuzanna Białek EMETYTA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 22:16:10
2019-06-06 20:54:52
Alicja Kazimierska FREDEK
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:44:42
2019-06-06 18:22:34
Nicola Glińska PALOMA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:44:17
2019-06-06 18:21:51
Anita Wrótna PALOMA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:44:08
2019-06-06 18:21:05
Laura Brulińska TRACY
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 19:43:56
2019-06-06 18:19:52
Hanna Załęska CASANDRA
  • 2x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:21:14
2019-06-06 15:41:11
Anita Wrótna ARGENTO
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 16:21:10
2019-06-06 15:40:26
Agata Przewożniczuk ARGENTO
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:32:31
2019-06-06 10:51:51
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:32:24
2019-06-05 22:49:48
Zofia Ławniczak GOLDI
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:32:19
2019-06-05 22:48:55
Oliwia Pilucik GOLDI
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:32:14
2019-06-05 22:48:09
Natalia Wnorowska JURAND
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:32:08
2019-06-05 22:47:17
Debora Sobiewska GROTESKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:32:04
2019-06-05 22:46:24
Aleksandra Romanowska GROTESKA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:31:59
2019-06-05 22:45:29
Otylia Strzelecka-Denoom NOLAN OF BUBYSIN
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:31:55
2019-06-05 22:44:25
Inka Marzjan PROMYK
  • 2x 1_T/PONY/dla najmłodzych zawodników (do 10 lat) i ich opiekunów - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:31:50
2019-06-05 22:42:48
Antonina Ławniczak PROMYK
  • 2x 1_T/PONY/dla najmłodzych zawodników (do 10 lat) i ich opiekunów - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:31:43
2019-06-05 22:38:43
Nina Tulisow RALFIE
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:31:35
2019-06-05 22:30:37
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:31:30
2019-06-05 22:23:56
Dominika Mackiewicz APLICA
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 22:31:28
2019-06-05 22:21:47
Katarzyna Maliszewska DALIA
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:59
2019-06-05 21:37:08
Kaja Pietrzak MIRYNDA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:55
2019-06-05 21:35:53
Pola Pietrzak MIRYNDA
  • 1x 1_T/PONY/dla najmłodzych zawodników (do 10 lat) i ich opiekunów - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:51
2019-06-05 21:28:45
Pola Pietrzak TUKAN
  • 1x 1_T/PONY/dla najmłodzych zawodników (do 10 lat) i ich opiekunów - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:45
2019-06-05 21:27:21
Weronika Wolak ŁATA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:36
2019-06-05 21:26:29
Weronika Wolak MEWA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:33
2019-06-05 21:25:36
Weronika Wolak TUKAN
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:28
2019-06-05 21:24:22
Kaja Pietrzak ACAI
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:20
2019-06-05 21:22:48
Kaja Pietrzak ŁATA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:11
2019-06-05 21:20:16
Kaja Pietrzak MEWA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:48:07
2019-06-05 21:19:09
Kaja Pietrzak TUKAN
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:59
2019-06-05 21:17:46
Natalia Kasza ŁATA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:54
2019-06-05 21:15:43
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:51
2019-06-05 21:12:57
Natalia Kasza MEWA
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:43
2019-06-05 20:35:52
Antonina Dyrda PROXIMUS
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:37
2019-06-05 20:35:02
Antonina Dyrda ROKI
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:28
2019-06-05 18:14:43
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:47:24
2019-06-05 14:41:03
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 6_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7_R/N/zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 20:14:08
2019-06-04 16:44:31
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 15:34:36
2019-06-04 11:40:51
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 6_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7_R/N/zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:41:18
2019-06-03 15:59:53
Zuzanna Maliszewska JURAND
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:41:16
2019-06-03 11:36:04
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:41:13
2019-06-03 11:35:37
Katarzyna Śliwińska KRILAN
  • 1x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 2x 5_R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:41:11
2019-06-03 11:35:03
Kornelia Marcinkan DAFNE
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 23:04:39
2019-05-31 21:52:46
Monika Puchalska - Chromik HERMOSA
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 23:04:37
2019-05-31 21:52:18
Zofia Chromik SURPRISE
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 20:44:44
2019-05-30 20:11:42
Julia Babiej DIA
  • 2x 4_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:56:33
2019-05-23 08:22:15
Przemysław Janewicz HELLO KITTY
  • 2x 3_T/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afranowicz Amelia bpk
2. Babiej Julia bkp - Stajnia u Doktorka
2005 (JM.)
0038981
3. Bejda Julia KS AZS UWM Olsztyn
2000 (MJ.)
O031160
4. Białek Zuzanna FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
brak
5. Brulińska Laura MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
zzz
6. Burdzy Weronika niezrzeszony
2000 (MJ.)
brak
7. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
8. Chromik Zofia BPK
2006 (JM.)
O047385
9. Dyrda Antonina Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (J.)
brak
10. Glińska Nicola MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
brak
11. Gnat Dawit bpk
12. Janewicz Przemysław Stajnia Stangretka Przybyłowo
S
Brak
13. Kajrewicz Aleksandra BPK
2001 (J.)
O039500
14. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
15. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (J.)
brak
16. Kościug Iga bpk
17. Kościug Patrycja bpk
18. Kozik Julia Czterolistna-KONI-czyna
2009 (Mł.)
brak
19. Kozik Natalia Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
2000 (MJ.)
O027697
20. Kuszilek Karol Braniewski Klub Jeździecki Boston
2003 (J.)
O038425
21. Lewko Hubert bpk
22. Łacman Alicja bpk
23. Ławniczak Antonina brak
2016 (Mł.)
brak
24. Ławniczak Zofia Brak
2005 (JM.)
Brak
25. Mackiewicz Dominika Bertyn
1999 (MJ.)
O048185
26. Maliszewska Katarzyna Bertyn
2006 (JM.)
brak
27. Maliszewska Zuzanna Brak
2004 (JM.)
Brak
28. Marcinkan Kornelia SKJ Zastawno
2004 (JM.)
brak
29. Marzjan Inka brak
2012 (Mł.)
brak
30. Pasternak Małgorzata
31. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
32. Pietrzak Pola KJ Kaja Czosnowo
2013 (Mł.)
brak
33. Pilucik Oliwia brak
2004 (JM.)
brak
34. Przewożniczuk Agata MKJ Nenia w Pasłęku
2004 (JM.)
O052102
35. Puchalska - Chromik Monika BPK
S
047387
36. Romanowska Aleksandra brak
2008 (Mł.)
brak
37. Różański Aleksander bpk
38. Rzońca Filip bpk
39. Sidorowicz Julia bpk
40. Śliwińska Katarzyna SKJ Zastawno
2003 (J.)
O047398
41. Sobiewska Debora brak
2003 (J.)
brak
42. Strzelecka-Denoom Otylia brak
2006 (JM.)
brak
43. Świerdzewska Emilia bpk
44. Świerdzewski Szymon bpk
45. Tulisow Nina Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O035091
46. Wnorowska Natalia brak
2001 (J.)
brak
47. Wolak Weronika KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
brak
48. Wrótna Anita MKJ Nenia w Pasłęku
S
O027688
49. Załęska Hanna MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (MJ.)
O043967
50. Zawiszewska Róża bpk
51. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

F:
M:
O:
B:
2.

20

ACAI Wielkopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Biskeit
M: Ariadna
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Kuliś Dariusz
K024784 616007610083813
3.

23

APLICA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Kortes
M: Apulta
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616007600163511 brak
4.

33

ARGENTO XX POL 2005 Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
5.

17

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
6.

34

CASANDRA XX POL 2010 Klacz biała F: XX
M: XX
O: xx
B: xx
xx
7.

6

DAFNE Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa F: Faktor
M: Dynastia
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
8.

22

DALIA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Kortes
M: Depotka
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
brak 616009600162311 brak
9.

3

DIA Trakeńska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bohun
M: Debora
O: Tomasz Kardacz
B: Tomasz Kardacz
K025934
10.

38

EMETYTA Małopolska POL 2005 Klacz siwa/163 cm F: Hebab
M: Emilka
O: Teresa kozik
B: Teresa kozik
K023880 POL 006 60 01532 05
11.

37

FREDEK NN POL 2014 Wałach siwa/nn F: nn
M: nn
O: Sebastian Świerdzewski
B: nn
brak 616999661364614
12.

24

GIGI Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon
M: Gawona
O: Jolanta Tulisow
B: Romanowski Marek
K024294
13.

31

GOLDI Typ Goroncokrwisty POL 2005 Wałach siwa F: Brak
M: Brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
Brak
14.

43

GOPLANA F:
M:
O:
B:
15.

30

GROTESKA BRAK POL 2002 Klacz siwa/mk: F: sudan
M: Gracja
O: Wiesław Marzjan
B: brak
brak
16.

32

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
K013065 POL006550013408
17.

10

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
K023826 616007610196312
18.

2

HELLO KITTY SP POL 2013 Klacz gniada/168 F: Grand Master
M: Hera
O: Anna Surowiec
B: Neuman Mariusz
Brak 616007610185213
19.

5

HERMOSA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Otill
M: Heinola
O: Monika Puchalska- Chromik
B: SK Reczna
K025327 616 009 60 01168 12
20.

44

JANKES F:
M:
O:
B:
21.

9

JURAND Folblut POL 2006 Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: Małgorzata Maliszewska
Brak
22.

8

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
23.

7

KRILAN Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: Widłak xx
M: Kra
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K017419
24.

12

LACHATI WESTF POL 2011 Klacz gniada/175 F: Lancer III /
M: Chantal /
O: Julia Bejda
B: Julia Bejda
K021715 DE441411166011
25.

18

ŁATA KUC POL 2003 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Płoska Joanna
brak
26.

16

MEWA Kuc Feliń POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: GRAHAM
M: MEGALIA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: UP LUBLIN
brak 616013580173012
27.

21

MIRYNDA Kuc Feliński POL 2016 Klacz izabelowata/kuc:132 F: Harlem
M: Mewa
O: Pietrzak Rafał
B: Pietrzak Rafał
brak 616013600243516
28.

40

NAJDI KUC POL 2005 Klacz inna/kuc:145 cm F: Nazar
M: Nawodna I
O: Teresa Konia
B: Teresa Kozik
brak POL 013 60 00485 05
29.

39

NELSON Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/168 cm F: Faktor
M: Newada
O: Anetta Sibiga
B: Anetta Sibiga
K021648 616 007 60 0283910
30.

13

NIKIFOR J Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Karbon
M: Nagroda
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K026186
31.

29

NOLAN OF BUBYSIN XX GER 2014 Wałach gniada/165 F: brak
M: brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: brak
brak brak
32.

36

PALOMA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: AJBEK
M: PASJONATA
O: Jerzy Przedpełski
B: Gródź łukasz
K022670
33.

28

PROMYK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:120 F: brak
M: brak
O: Małgorzata Maliszewska
B: Brak
999660185402 brak
34.

15

PROXIMUS SP POL 2005 Ogier gniada F: Burgund
M: Pepsi Cola
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
35.

41

PTYSIA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Rafał Burdzy
B: NN
brak
36.

11

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Krzysztof Kazimierski
B: Wojciechowski Remigiusz
brak
37.

27

RALFIE Westfalski POL 2015 Wałach gniada/177 F: Almanzor L
M: Rafia
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
Brak
38.

14

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
39.

4

SURPRISE Angloarab POL 2005 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: NN
O: Monika Puchalska- Chromik
B: NN
K025328 616 999 60 03025 05
40.

35

TRACY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Enjoy Plan
M: Tess
O: Jerzy Przedpełski
B: Damis BTW
K016349
41.

19

TUKAN Kuc Feliń POL 2006 Wałach siwa/kuc:134 F: KENTACKY
M: TROJA
O: PIETRZAK KAJA
B: PIETRZAK RAFAŁ
K021096 POL 013 54 00849 06 12645
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiej Julia
bkp - Stajnia u Doktorka
DIA (3)
2019-06-08
8
2019-06-08
2019-06-08
7
Bejda Julia
KS AZS UWM Olsztyn
LACHATI (12)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Białek Zuzanna
FUNDACJA CZTEROLISTNA KONI CZYNA
EMETYTA (38)
2019-06-08
5
2019-06-08
3
2019-06-08
31
2019-06-08
Brulińska Laura
MKJ Nenia w Pasłęku
TRACY (35)
2019-06-08
4
2019-06-08
25
2019-06-08
9
Burdzy Weronika
niezrzeszony
PTYSIA (41)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-08
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2019-06-08
5
2019-06-08
Chromik Zofia
BPK
2019-06-08
13
2019-06-08
9
Dyrda Antonina
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (14)
2019-06-08
24
2019-06-08
7
2019-06-08
12
2019-06-08
2019-06-08
3
2019-06-08
22
Glińska Nicola
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (36)
2019-06-08
7
2019-06-08
4
Janewicz Przemysław
Stajnia Stangretka Przybyłowo
2019-06-08
17
2019-06-08
8
Kajrewicz Aleksandra
BPK
2019-06-08
21
2019-06-08
12
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
MEWA (16)
2019-06-08
1
ARIETA (17)
2019-06-08
2
2019-06-08
3
ŁATA (18)
2019-06-08
Kazimierska Alicja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
PUENTA (11)
2019-06-08
14
2019-06-08
20
FREDEK (37)
2019-06-08
1
2019-06-08
6
Kozik Julia
Czterolistna-KONI-czyna
NAJDI (40)
2019-06-08
Kozik Natalia
Fundacja ,, Czterolistna-KONI-czyna
NELSON (39)
2019-06-08
13
2019-06-08
5
Kuszilek Karol
Braniewski Klub Jeździecki Boston
HAMPER (10)
2019-06-08
2
2019-06-08
2
Ławniczak Zofia
Brak
GOLDI (31)
2019-06-08
2
2019-06-08
Mackiewicz Dominika
Bertyn
APLICA (23)
2019-06-08
3
2019-06-08
15
Maliszewska Katarzyna
Bertyn
DALIA (22)
2019-06-08
11
2019-06-08
6
Maliszewska Zuzanna
Brak
JURAND (9)
2019-06-08
2019-06-08
Marcinkan Kornelia
SKJ Zastawno
DAFNE (6)
2019-06-08
30
2019-06-08
26
Pasternak Małgorzata
JANKES (44)
2019-06-08
2019-06-08
1
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
MEWA (16)
2019-06-08
ŁATA (18)
2019-06-08
TUKAN (19)
2019-06-08
27
ACAI (20)
2019-06-08
11
2019-06-08
6
GOPLANA (43)
2019-06-08
3
2019-06-08
4
Pilucik Oliwia
brak
GOLDI (31)
2019-06-08
8
2019-06-08
Przewożniczuk Agata
MKJ Nenia w Pasłęku
ARGENTO (33)
2019-06-08
19
2019-06-08
18
Puchalska - Chromik Monika
BPK
2019-06-08
9
2019-06-08
29
Romanowska Aleksandra
brak
2019-06-08
10
2019-06-08
Śliwińska Katarzyna
SKJ Zastawno
KRILAN (7)
2019-06-08
14
2019-06-08
1
2019-06-08
Sobiewska Debora
brak
2019-06-08
7
2019-06-08
Strzelecka-Denoom Otylia
brak
2019-06-08
11
2019-06-08
12
Tulisow Nina
Bertyn Piastowo
GIGI (24)
2019-06-08
RALFIE (27)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-08
Wnorowska Natalia
brak
JURAND (9)
2019-06-08
16
2019-06-08
10
Wolak Weronika
KJ KAJA Czosnowo
MEWA (16)
2019-06-08
4
ŁATA (18)
2019-06-08
TUKAN (19)
2019-06-08
6
2019-06-08
23
Wrótna Anita
MKJ Nenia w Pasłęku
PALOMA (36)
2019-06-08
13
Załęska Hanna
MKJ Nenia w Pasłęku
2019-06-08
28
2019-06-08
2
Zienowicz Ewelina
Bpk
HALEMBA (32)
2019-06-08
5
2019-06-08
10
2019-06-08

Number of Riders: 51

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl