Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HALOWE MISTRZOSTWA POMORZA W UJEŻDŻENIU
HALOWE MISTRZOSTWA POMORZA I ZAWODY REGIONALNE
BARŁOMINO, 06-07.04.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:53:04
2019-04-02 10:52:35
Łucja Dudzińska AMARETTO
  • 1x 7/Juniorów (P1)/
  • 1x 14/Juniorów (P2)/
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 12:39:55
2019-03-31 12:36:37
Anna Tyrkiel-Baranowska GEORGIE
  • 1x 9A/Seniorów (C1)/
  • 1x 15/Seniorów (C2)/
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 12:31:12
2019-03-31 12:29:31
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 21:43:20
2019-03-28 21:41:15
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 19:27:29
2019-03-28 19:25:56
Oliwia Rytel FAMME FATALE
  • 1x 9A/Seniorów (C1)/
  • 1x 15/Seniorów (C2)/
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 17:20:52
2019-03-26 15:28:40
Honorata Stromska JOHN SNOW
  • 1x 7/Juniorów (P1)/
  • 1x 14/Juniorów (P2)/
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 17:20:45
2019-03-26 09:19:39
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 9A/Seniorów (C1)/
  • 1x 15/Seniorów (C2)/
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 23:26:27
2019-03-25 17:56:51
Dominika Żygowska BALLANTINES
  • 1x 9A/Seniorów (C1)/
  • 1x 15/Seniorów (C2)/
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 17:03:55
2019-03-21 11:20:46
Lena Kobylska JACKY 35
  • 1x 2/Młodzików na kucah (L6-R)/
  • 1x 11/Młodzików na kucah (L1-R)/
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 15:11:44
2019-03-20 08:53:39
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M.
  • 1x 7/Juniorów (P1)/
  • 1x 14/Juniorów (P2)/
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:04:46
2019-03-18 22:04:30
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 7/Juniorów (P1)/
  • 1x 14/Juniorów (P2)/
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:15:20
2019-03-18 22:03:44
Estera Stosik FLAMENCO
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 10:17:40
2019-03-17 20:23:31
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:01:51
2019-03-16 20:57:53
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x 1/Juniorów Mł. na kucah (P6)/
  • 1x 10/Juniorów Mł. na kucah (P3)/
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:01:36
2019-03-16 20:56:42
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 2/Młodzików na kucah (L6-R)/
  • 1x 11/Młodzików na kucah (L1-R)/
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:01:17
2019-03-16 20:52:58
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:01:09
2019-03-16 20:50:30
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:01:00
2019-03-16 20:49:11
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 7/Juniorów (P1)/
  • 1x 14/Juniorów (P2)/
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:00:54
2019-03-16 20:47:41
Kornelia Drewing FIRST WAIOWA
  • 1x 7/Juniorów (P1)/
  • 1x 14/Juniorów (P2)/
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:00:47
2019-03-16 20:46:47
Anna Skrzeszewska-Walter DISCOVERY
  • 1x 9A/Seniorów (C1)/
  • 1x 15/Seniorów (C2)/
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-16 21:00:39
2019-03-16 20:46:08
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 9A/Seniorów (C1)/
  • 1x 15/Seniorów (C2)/
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-15 22:39:04
2019-03-15 22:03:24
Blanka Parzyszek MONTI W
  • 1x 2/Młodzików na kucah (L6-R)/
  • 1x 11/Młodzików na kucah (L1-R)/
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:57:32
2019-03-14 08:44:36
Zuzanna Borys ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 4/Juniorów Mł. (D1)/
  • 1x 12/Juniorów Mł. (D2)/
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:07:37
2019-03-11 21:44:19
Inka Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/Młodzików na kucah (L6-R)/
  • 1x 11/Młodzików na kucah (L1-R)/
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 22:07:33
2019-03-11 21:42:05
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 2/Młodzików na kucah (L6-R)/
  • 1x 11/Młodzików na kucah (L1-R)/
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 00:31:41
2019-03-10 18:48:00
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x 1/Juniorów Mł. na kucah (P6)/
  • 1x 10/Juniorów Mł. na kucah (P3)/
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-11 00:31:38
2019-03-10 18:47:22
Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES
  • 1x 1/Juniorów Mł. na kucah (P6)/
  • 1x 10/Juniorów Mł. na kucah (P3)/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
2. Borys Zuzanna Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (JM.)
O045762
3. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
4. Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039773
5. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
6. Drewing Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
O035917
7. Dudzińska Łucja KJ Pegaz Reda
2003 (J.)
Brak
8. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
9. Gruchała Julia KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
Brak
10. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (Mł.)
Brak
11. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
12. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
13. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
14. Parzyszek Blanka LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2009 (Mł.)
brak
15. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
16. Rytel Oliwia Pomorska Liga Jeździecka
2000 (MJ.)
O039491
17. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
18. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
19. Stromska Honorata KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2001 (J.)
O026677
20. Stromska Honorata Klub Jeździecki Majestic Horses
2001 (J.)
Brak
21. Tyrkiel-Baranowska Anna Bm Horse Tągowie
S
O022596
22. Wawrzkiewicz Inka Sopocki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O048954
23. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
24. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
25. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
26. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

AMADEUS WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Barbur
M: Atlanta
O: Marek Lesner
B: -
K014883
2.

34

AMARETTO Trakeńska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Semper
M: Adina
O: Piotr Dudziński
B: Gerhard Mendel
Brak
3.

27

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
K014727 DE 433331046809
4.

18

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/. F: Cancoon / Colman
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
5.

25

BREVIS IPSA M. Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
O: Daniel Konera
B: Polska
Brak brak
6.

58

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa/178 F: Empire
M: Callie Z
O: Anna Głuszkiewicz
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
7.

29

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
O: Monika Tarasiuk
B: Jeży Gościniak
Brak
8.

41

CHARMING Hanower POL 2014 Wałach kara/172 F: Charmeur
M: Warena
O: Łukasz Lesner
B: Marek Lesner
K024718 DE 431436808214
9.

57

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
O: Janusz Pellowski
B: Robert Nagórski
brak
10.

11

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
11.

60

DENVER Deutsche Sport Pferde GER 2010 Wałach gniada F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
12.

56

DESTINO Hanowerska GER 2010 Klacz kasztanowata F: Desperados
M: Riola Rosso W
O: Paulina Łukowicz
B: Dr. Beate Wojaczek
K019043 DE 431316970010
13.

16

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
14.

24

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
O: Agnieszka Miotke
B: Piotr mazurek
K018161 616009670108410
15.

39

DONNA STAR SP POL 2012 Klacz gniada F: Lord Star
M: Darola
O: Irena Matysiak
B: Piotr Okoń
Brak
16.

46

EDINA SP POL 2006 Klacz kara/. F: Fiskor / Scorpio
M: Etna / Ester
O: Małgorzata Ziółkowska
B: .
K012452 POL009540063005
17.

30

FAMME FATALE Hanowerska POL brak Klacz gniada/178 F: Filigrant
M: Wabana
O: Karolina Pająk
B: brak
K005828 DE319817598
18.

20

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
O: Małgorzata Ziółkowska
B: A
K023652 528003201009574
19.

17

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata/. F: Furst Fugger / Furst Heinrich
M: Way o Way / Walt Disney I
O: .
B: .
K018099 DE433331779610
20.

15

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B: .
K020221 DE441411560711
21.

6

FLAMENCO Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/. F: First boy
M: Romina
O: .
B: .
Brak .
22.

33

GEORGIE KWPN POL 2012 Klacz gniada/167 F: Bellisimo
M: Bellisima
O: Anna Baranowska
B: Anna Baranowska
Brak Brak
23.

22

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
O: Przemysław Kunkel
B: .
K022603 5280170600581
24.

31

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
O: Anna Skrzeszewska - Walter
B: Holandia
K021822
25.

1

HETMAN SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Turpud Quirinus
M: Hola
O: Magdalena Kłos
B: Paduch Jan
Brak POL013640027804
26.

42

INANA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara F: Banshee
M: Tjarda Gepke L.
O: Anna Wojciechowska
B: Monika Kozacz
brak
27.

12

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
K016211 103MX80
28.

26

JACKY 35 GRP POL 1997 Wałach bułana/kuc: F: VICTORIAS ORNAT
M: WINDROSE
O: Łukasz Lesner
B: -
brak
29.

28

JOHN SNOW Deutsches Sportpferd POL 2010 Wałach kara/168 F: Simonetti
M: Furst Heinrich
O: Karolina Wróbel
B: Niemiec
brak DE 455870128210
30.

47

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
O: Anna lesner
B: Z
K024716
31.

10

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
O: Łukasz Lesner
B: Lukasz Lesner
K024100
32.

59

LATHANDER N Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Nationale
O: Hubert Wojtyniak
B: Stahr Christiane
brak DE421000204904
33.

64

Leonardo F: Lavall
M: Perle
O:
B:
K014433
34.

62

LOOPIN LUI 5 2010 Wałac kasztan F: Lordanos
M: Pantenea
O:
B:
35.

14

MONTI W KUC POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Rondo's Matador
M: Marrietje
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Wilczyńska Klaudia
brak
36.

38

NELKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Karbon
M: Nikol
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Dorota Paśko-Sawczyńska
K025701
37.

51

ONLY YOU Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/163 F: Karbon
M: Olita
O: Marta Adamkiewicz
B: Stadnina Koni Rzeczna Sp. z o.o.
K021331 POL0096002859
38.

54

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
39.

35

PERYKLES Traken POL 2012 Ogier kara F: Easy Game
M: Pompeja
O: Grażyna Ścisło
B: Stanisław Pranczk
K021633
40.

55

PRADO Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Marino
M: Poganka
O: Julia Werulik
B: Krzysztof Myszka
K021501 brak
41.

49

PUARO Trakeńska POL 2005-09-27 Ogier ciemnogniada F: Cugnot
M: Planeta
O: Patrycja Kubicka
B: Mirosław Kulpiński
K011059 POL 732 01 00178 05
42.

63

RAPSODIA sp 2007 klacz gniada F: Dżahil
M: Rani
O: Adam Nicpoń
B: Ewa Husarska
K020634
43.

13

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Łukasz Lesner
K016421 616 009 53 02847 09
44.

32

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
45.

50

SOLAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Al Pari
M: Salwa
O: Katarzyna Gossa
B: Iskra, Katarzyna Gossa
brak
46.

9

STENVAENGE CHARLES SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: Łukasz Lesner
B: -
Brak
47.

52

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
O: Sławomir Żygowski
B: Erich Hinrichs
K019407 DE 431316843009
48.

45

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Niemcy
K014321 DE421000051909
49.

44

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B:
K006502 0201382 104NL54
50.

21

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
O: Przemysław Kunkel
B: .
K021884 POL999610136008
51.

19

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
O: Magdalena Paszylk Lewandowska
B: .
K020714 5280030302378
52.

23

WOHLKLANG U Hanowerska GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
O: Marek Wysokiński
B: .
DE431319105202
53.

61

YANKO VI P.r.e. POL 2008 Ogier siwa/169 F: Impaciente II
M: Laida
O: Maryana Mishlanava
B: Yeguada Senorio de Bariain
K021106 724015080126426
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (32)
2019-04-06
5
2019-04-07
4
2019-04-07
Borys Zuzanna
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-04-06
6
2019-04-07
8
2019-04-07
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2019-04-06
3
2019-04-07
3
Chebotar Valeriia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-07
3
2019-04-06
4
2019-04-07
2019-04-06
8
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (18)
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
2019-04-06
2
2019-04-07
6
2019-04-07
Drewing Kornelia
KJ AS Dream
2019-04-06
2
2019-04-07
4
2019-04-07
Dudzińska Łucja
KJ Pegaz Reda
2019-04-06
7
2019-04-07
7
2019-04-07
Gajewska Amelia
Pegaz Reda
2019-04-06
1
2019-04-07
2
Gruchała Julia
KJ Pegaz Reda
HETMAN (1)
2019-04-06
6
2019-04-07
5
2019-04-07
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2019-04-06
5
2019-04-07
6
2019-04-07
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
WICEK (21)
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
2019-04-06
2
2019-04-07
1
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2019-04-06
3
2019-04-07
2
2019-04-07
Parzyszek Blanka
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
MONTI W (14)
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-04-06
3
2019-04-07
1
2019-04-07
Rytel Oliwia
Pomorska Liga Jeździecka
2019-04-06
6
2019-04-07
5
2019-04-07
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2019-04-06
5
2019-04-06
2
2019-04-07
2
2019-04-07
200
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-04-06
7
2019-04-07
5
2019-04-07
Stromska Honorata
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2019-04-06
4
2019-04-07
2
2019-04-07
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Majestic Horses
2019-04-06
4
2019-04-07
4
2019-04-07
Tyrkiel-Baranowska Anna
Bm Horse Tągowie
GEORGIE (33)
2019-04-06
3
2019-04-07
1
2019-04-07
350
Wawrzkiewicz Inka
Sopocki Klub Jeździecki
ISGAAR (12)
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-04-06
2019-04-07
2019-04-07
Wysokińska Dobrosława
KJ Pegaz Reda
2019-04-06
1
2019-04-07
2
2019-04-07
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-04-06
9
2019-04-07
7
2019-04-07
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2019-04-06
1
2019-04-07
3
2019-04-07
150

Number of Riders: 26

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl