Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:40:57
2018-05-17 20:17:24
Ewa Czaderna SALIERI
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:56:25
2018-05-17 18:25:25
Justyna Motyl ORA
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 11:39:47
2018-05-17 11:35:11
Agata Perzyńska DAPPER
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:58:03
2018-05-16 19:37:52
Agata Perzyńska PIKADOR
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:57:46
2018-05-16 18:54:06
Paulina Pellowska KLIPER
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:57:25
2018-05-16 18:45:22
Wiktoria Ryciak KLAUSINKA
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 19:56:52
2018-05-16 18:31:26
Joanna Sawczyńska NELKA
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:56:12
2018-05-16 09:34:36
Małgorzata Ziółkowska EDINA
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 11:09:52
2018-05-14 23:20:58
Aleksandra Krzysztofowicz HEROS
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:27:59
2018-05-14 18:59:31
Dominika Kusiak SEKSTANS
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 20:27:39
2018-05-14 18:57:22
Jolanta Ziewiec LAZUR
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:19:18
2018-05-14 12:29:15
Anna Głuszkiewicz FERRY STRONG
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 15R/L-2/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 20:04:02
2018-05-13 17:43:14
Ewa Pellowska CZARDŻIL
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 21:51:08
2018-05-12 21:33:17
Paulina Kozłowska HERMIONA
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 21:50:50
2018-05-12 21:29:33
Arkadiusz Ignasiak CALDERON
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 19R/N-5/RUNDA NR 6
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 21:34:24
2018-05-11 20:42:52
Agata Chromik ALEJANDRO
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 15R/L-2/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:14:59
2018-05-10 17:57:26
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x 6R/D-2/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 17R/D-3/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 19R/N-5/RUNDA NR 6
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 22:14:42
2018-05-10 17:56:43
Dominika Żygowska BALLANTINES
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 10:46:50
2018-05-09 10:32:56
Daniela Kuczkowska CHANTRE' NOIR
  • 1x 6R/D-2/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 3R_k/P-3/RUNDA NR 5 - KUCE
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:17:08
2018-05-08 19:55:43
Weronika Zaremba NEMO
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 16:01:42
2018-05-08 15:58:43
Magdalena Jankowicz DIPROCENTA
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 16:01:19
2018-05-08 15:26:42
Małgorzata Kawala BOB
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 9R/N-1/RUNDA NR 7
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 16:00:47
2018-05-08 15:17:43
Dagmara Rybicka GALILEO J
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 9R/N-1/RUNDA NR 7
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 16:00:13
2018-05-08 15:06:31
Anna Hałasowska GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE
  • 1x 9R/N-1/RUNDA NR 7
  • 1x 20R/N-2/RUNDA NR 7
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:59:58
2018-05-08 13:43:25
Anna Bartosińska-Wiśniewska DIABLO
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 15:59:43
2018-05-08 09:22:33
Daniela Kuczkowska GOLDEN GENTELMAN
  • 1x 3R_k/P-3/RUNDA NR 5 - KUCE
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 16:45:54
2018-05-08 09:20:57
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 6R/D-2/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 17R/D-3/RUNDA NR 1 - regionalna
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:31:45
2018-05-08 09:08:23
Honorata Stromska CASIO ROYAL
  • 1x 6R/D-2/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 17R/D-3/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:31:22
2018-05-07 22:34:45
Magda Kozińska FLANKIER
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:52:17
2018-05-07 21:47:26
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 2x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:52:04
2018-05-07 21:28:10
Agata Chromik SINA WH
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:51:52
2018-05-07 21:27:30
Agata Chromik FABITO
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 15R/L-2/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 09:46:45
2018-05-07 07:49:13
Aleksandra Konera SAN SECRET
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:27:43
2018-05-06 12:55:16
Julia Gruchała HETMAN
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:27:33
2018-05-06 12:09:27
Zuzanna Mazur H-SHANTI
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:19:03
2018-05-06 00:09:44
Dobrosława Wysokińska ROSE OF NIGHT
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 23:56:36
2018-05-06 00:06:09
Oliwia Miotke DOLCE VITA
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:18:29
2018-05-06 00:00:27
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 9R/N-1/RUNDA NR 7
  • 1x 20R/N-2/RUNDA NR 7
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:18:01
2018-05-05 23:59:56
Aleksandra Lesner JONAS
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:17:41
2018-05-05 23:55:48
Aleksandra Lesner FORCE
  • 1x 11R/CC-2/RUNDA NR 9
  • 1x 22R/CC-3/RUNDA NR 9
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:05:37
2018-05-05 23:37:10
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 15R/L-2/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:38:21
2018-05-05 19:37:53
Dominika Gruba ISALA
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:38:04
2018-05-05 19:21:48
Joanna Leśko AMADEUS
  • 1x 6R/D-2/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 17R/D-3/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:37:49
2018-05-05 19:20:25
Amelia Gajewska EPIZOD
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 3R_k/P-3/RUNDA NR 5 - KUCE
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:37:08
2018-05-05 19:17:34
Zuzanna Borys LA' MARCEL
  • 1x 3R_k/P-3/RUNDA NR 5 - KUCE
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:36:46
2018-05-05 19:16:59
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 3R_k/P-3/RUNDA NR 5 - KUCE
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 19:36:25
2018-05-05 19:15:58
Beata Gruba DOLCE CABANA
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 15R/L-2/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:45:46
2018-05-05 06:44:40
Natalia Wasiak ARAGON
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:45:34
2018-05-05 06:44:00
Zuzanna Kunkel BELA
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:55:59
2018-05-05 06:41:02
Oliwia Ziółkowska EDINA
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:45:11
2018-05-05 06:38:59
Łukasz Walter DON SANDRIO
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 19R/N-5/RUNDA NR 6
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:44:56
2018-05-05 06:38:21
Aniela Ziółkowska NIKODEM
  • 1x 3R_k/P-3/RUNDA NR 5 - KUCE
  • 1x 14R_k/P-6/RUNDA NR 5 - KUCE
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:44:43
2018-05-05 06:37:43
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 11R/CC-2/RUNDA NR 9
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:44:17
2018-05-05 06:36:17
Anna Skrzeszewska-Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:44:03
2018-05-05 06:35:36
Anna Skrzeszewska-Walter BESSIE
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 19R/N-5/RUNDA NR 6
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:43:50
2018-05-05 06:35:02
Anna Skrzeszewska-Walter DISCOVERY
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:43:34
2018-05-05 06:34:28
Łukasz Walter UNLIMITED
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 11:55:45
2018-05-05 06:33:57
Łukasz Walter HAPPY FEET
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:13:20
2018-05-05 06:32:00
Małgorzata Pietryk ARAGON
  • 1x 2T/L-2/RUNDA NR 3a - towarzyska
  • 1x 13T/L-3/RUNDA NR 3a - towarzyska
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:13:04
2018-05-05 06:31:22
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:41:51
2018-05-05 06:30:36
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 6R/D-2/RUNDA NR 1 - regionalna
  • 1x 17R/D-3/RUNDA NR 1 - regionalna
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:41:36
2018-05-05 06:29:46
Emilia Jackowska DONNA LARRA P
  • 1x 8R/N-4/RUNDA NR 6
  • 1x 19R/N-5/RUNDA NR 6
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:12:50
2018-05-05 06:29:12
Kornelia Drewing FIRST WAIOWA
  • 1x 1T/L-1/RUNDA NR 2a - towarzyska
  • 1x 12T/L-2/RUNDA NR 2a - towarzyska
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:41:03
2018-05-05 06:28:18
Matylda Cybula TASSILO I
  • 1x 10R/C-1/RUNDA NR 8
  • 1x 21R/C-2/RUNDA NR 8
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 09:40:43
2018-05-05 06:27:47
Martyna Begger UNLIMITED
  • 1x 7R/P-1/RUNDA NR 4 - KUCE
  • 1x 18R/P-2/RUNDA NR 4
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 15:09:46
2018-05-05 01:25:37
Aleksandra Koszałka INANA
  • 1x 4R/L-1/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 5R/L-2/RUNDA NR 3 - regionalna
  • 1x 15R/L-2/RUNDA NR 2 - regionalna
  • 1x 16R/L-3/RUNDA NR 3 - regionalna
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Bartosińska-Wiśniewska Anna Sopocki Klub Jeździecki
S
O013161
4. Begger Martyna KJ AS Dream
2000 (J.)
O029186
5. Borys Zuzanna Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
6. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
7. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
8. Czaderna Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O039078
9. Drewnig Kornelia KJ AS Dream
2002 (J.)
brak
10. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (JM.)
Brak
11. Głuszkiewicz Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
12. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
1997 (MJ.)
O034184
13. Gruba Dominika KJ Pegaz Reda
1999 (MJ.)
brak
14. Gruchała Julia KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
Brak
15. Hałasowska Anna BM Horse
2003 (JM.)
brak
16. Ignasiak Arkadiusz Pegaz Reda
S
brak
17. Jackowska Emilia KJ AS Dream
2002 (J.)
O033660
18. Jankowicz Magdalena Brak
2000 (J.)
Brak
19. Kawala Małgorzata KJ Facimiech
S
brak
20. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
21. Koszałka Aleksandra JKS Senny
S
brak
22. Kowalczuk-Fijałkowska Julia Akademia jeździecka J.J. Darboven
1998 (MJ.)
Brak
23. Kozińska Magda GTH Gdynia
S
brak
24. Kozłowska Paulina Pegaz Reda
2000 (J.)
O036679
25. Krzysztofowicz Aleksandra Dolina Charlotty
2000 (J.)
brak
26. Kuczkowska Daniela BM HORSE
S
O006233
27. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (Mł.)
.
28. Kusiak Dominika Dolina Charlotty
S
brak
29. Leśko Joanna Pegaz Reda
2002 (J.)
O034782
30. Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
1997 (MJ.)
O021141
31. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
32. Mazur Zuzanna BPK
S
brak
33. Miotke Oliwia Kj Pegaz Reda
2002 (J.)
O034998
34. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O030561
35. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
36. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2000 (J.)
O043716
37. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
38. Pellowska Ewa brak
S
brak
39. Pelowska Paulina Bpk
2008 (Mł.)
Brak
40. Perzyńska Agata Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O012407
41. Pietryk Małgorzata KJ AS Dream
S
brak
42. Rybicka Dagmara Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
43. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
44. Sawczyńska Joanna BLG Consulting
2000 (J.)
none
45. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
46. Stromska Honorata Klub Jeździecki Pegaz
2001 (J.)
Brak
47. Tauba Piotr JKS Barłomino
S
48. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
49. Wasiak Natalia KJ AS Dream
2002 (J.)
Brak
50. Wysokińska Dobrosława Bpk
2004 (JM.)
Brak
51. Zaremba Weronika brak
2001 (J.)
brak
52. Ziewiec Jolanta Dolina Charlotty
S
brak
53. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
54. Ziółkowska Małgorzata KJ AS Dream
S
brak
55. Ziółkowska Oliwia KJ AS Dream
1998 (MJ.)
O026108
56. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

ALEJANDRO OLD GER 2014 Wałach ciemnogniada F: All At Once
M: Darona
O:
B:
brak
2.

32

AMADEUS WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Barbur
M: Atlanta
O: Marek Lesner
B: -
K014883
3.

4

ARAGON SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Loveaffair
M: Aragonia PG
O: Artur Wasiak
B: Remigiusz Makowski
K014322
4.

56

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
K014727 DE 433331046809
5.

28

BELA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
6.

23

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
7.

51

BOB XX POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Barasz
M: Bagnica
O: Wiktoria Rafalak
B: SK Rzeczna
brak
8.

59

CALDERON SP POL 2008 Wałach gniada F: Lintasboy
M: Casablanka
O: Arkadiusz Ignasiak
B: Ewa Fabińska
K016969
9.

46

CASIO ROYAL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: World star 4
M: Corencja
O: Monika Tarasiuk
B: Jeży Gościniak
Brak
10.

54

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Josef Wernke
K024093 DE 435350178710
11.

37

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
12.

61

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada F: Dżahil
M: Czarina
O: Janusz Pellowski
B: Robert Nagórski
brak
13.

70

DAPPER SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Love Affair
M: Donata
O: Katarzyna Liszek
B: Grzegorz Jachimiak
K017554
14.

33

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
15.

47

DIABLO SP POL 2005 Wałach dereszowata/168 F: Paradoks
M: Druhna
O: Anna Bartosińska-Wiśniewska
B: Jerzy Bisewski
LKRWZJ/3208/18 POL009530135405
16.

52

DIPROCENTA Pełna Krew Angielska POL 14.05.2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Zarewitsch
M: Doromika
O: Mirosław Jankowicz
B: SK Kozienice
Brak
17.

22

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Henrico / Don Frederico
M: Allice / Argentan
O: Barbara Sznigier
B: .
K012337
18.

29

DOLCE CABANA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: Donnerkuss
O: Mazurek Piotr
B: Mazurek Piotr
K024098
19.

12

DOLCE VITA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lou Reed
M: donnerfee
O: Agnieszka Miotke
B: Piotr mazurek
K018161
20.

27

DON SANDRIO Hanower POL 2012 Ogier kasztanowata F: De Niro
M: .
O: .
B: .
K021634
21.

20

DONNA LARRA P SP POL 2006 Klacz gniada F: Larron
M: Dunka
O: Monika Jackowska
B: Witold Polowczyk
K014490 POL009610152606
22.

8

EDINA SP POL 2006 Klacz kara F: .
M: .
O: Małgorzata Ziółkowska
B: .
.
23.

31

EPIZOD KUC POL 2004 Wałach tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Łukasz Lesner
B: -
K017782 POL999600234504
24.

11

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
25.

42

FABITO Hanowerska GER 2014 Wałach gniada F: Fidertanz
M:
O:
B:
brak
26.

62

FERRY STRONG KWPN POL 2010 Wałach kasztanowata F: Undigo
M: Anais Van Wiko
O: Marcin Podpora
B: Holandia
brak
27.

2

FIRST WAIOWA Oldenburska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Furst Fugger
M: Way o Way
O: .
B: .
brak
28.

24

FLAGGED BY DARK Westfalska POL 2012 Wałach inna F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
O: Gospodrastwo Rolne AS Dream Anna Skrzeszewska-Walter i Łukasz Walter
B: .
brak
29.

45

FLANKIER WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/166 F: Dżamir
M: Falanga
O: Magda Kozińska
B: Henryk Święcicki
brak 09627
30.

35

FORCE KWPN NLD 2010 Wałach gniada F: Johnson
M: Volmie
O: Aleksandra Lesner
B: .
K017769
31.

50

GALILEO J SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Nard
M: Galaxy
O: Dagmara Rybicka
B: Joskowski Jerzy
brak
32.

49

GOLDEN GENTELMAN DRP POL 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dancer
M: Desiree B
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Ludwig Stassen
K021528 DE443433722803
33.

48

GOLDWIND EMPIRE'S POWER OF NATURE Kuc Walijski NED 2006 Wałach kara F: Orchard Boginov
M: Goldwin Empire's First Lady
O: Jolanta Hałasowska
B: Anton ter Bogt
K022603
34.

3

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
35.

39

H-SHANTI Fryzyjska POL 2013 Klacz kara F: Solir
M: H-Sonata
O: Zuzanna Mazur
B: Robert Krampa
brak 616014530177813
36.

6

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
O: Anna Skrzeszewska - Walter
B: Holandia
K021822
37.

60

HERMIONA SP POL 2013 Klacz kara F: Swarovski
M: Hot Chocolate
O: Karolina Jędrzejkowska
B: Karolina Jędrzejkowska
brak 616009530048513
38.

65

HEROS Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Pokrant
M: Hera
O: tourtrend
B: Dariusz Reszczynski
brak
39.

40

HETMAN SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: Magdalena Kłos
B: Janusze Pieleszewa
Brak
40.

1

INANA Fryzyjska POL 2010 Klacz kara F: Banshee
M: Tjarda Gepke L.
O: Anna Wojciechowska
B: Monika Kozacz
brak
41.

34

ISALA KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Negro
M: Ballerina II
O: Marek Lesner
B: -
Brak
42.

36

JONAS KWPN NED 2014 Ogier ciemnogniada F: Quateron
M: Wenda
O: Anna lesner
B: Z
K024716
43.

67

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
44.

68

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
45.

44

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz F: Rubin
M: Kasaweltha
O:
B:
46.

30

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
O: Łukasz Lesner
B: Lukasz Lesner
K024100
47.

63

LAZUR Polski Koń Szlachetnej Pókrwi POL 2003 Wałach gniada F: Halogen
M: La Scala
O: tourtrend
B: Bożena Smorawska
brak
48.

66

NELKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Karbon
M: Nikol
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Dorota Paśko-Sawczyńska
none
49.

53

NEMO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/167 F: Caliro
M: Nathalie
O: Krzysztof Zaremba
B: Szymański Leszek
brak
50.

26

NIKODEM KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Jambo /
M: Nimfa / Egzamin
O: Katarzyna Sroka
B:
K020336 POL013610083006
51.

71

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
52.

69

PIKADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm
M: Pasja
O: Włodzimierz Warkusz
B: Włodzimierz Warkusz
K013879
53.

38

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Rytm
M: Rosa
O: Marek lesner
B: C
Brak
54.

72

SALIERI Hanowerska DEU 2010 wałac kasztanowata/172 F: Scalari
M: Walalla
O: Aleksandra Czaderna
B: Sandra und Ulrich Schoppe
K022521 DE431310219310
55.

55

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
56.

41

SAN SECRET Hanowerska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: San Amour / Sandro Hit
M: Bella Donna / Brentano II
O: Daniel Konera
B: GER
K020217
57.

64

SEKSTANS Polski Koń Szlachetny Pókrwi POL 2008 Wałach gniada F: Chellano's Boy D Z
M: Szanta
O: tourtrend
B: Mieczysław Chomiak
brak
58.

43

SINA WH Trakeńska GER 2013 Klacz ciemnogniada F: All Inclusive
M: Syntje WH / Herzruf
O: Krempeć Magdalena
B: Niemcy
K023450
59.

57

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
O: Sławomir Żygowski
B: Erich Hinrichs
K019407 DE 431316843009
60.

19

TASSILO I Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/172 F: Talkative
M: Nalena
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B: Niemcy
K014321 DE421000051909
61.

18

UNLIMITED SP POL 2007 Wałach kara F: Karbon
M: Uptown girl
O: Malgorzata Ziolkowska
B: Sk rzeczna
K015610
62.

73

Wiarado SP 2014 ogier kara F: Clavius/Caretino
M: Witara/Cavallo
O:
B: Mariusz Grabowski
63.

21

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
O: Magdalena Paszylk Lewandowska
B: .
K020714 5280030302378
Rider Club
Competition
Prize
Baranowska Maja BM HORSE
200
SUM:
200.00
Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
250
150
170
SUM:
570.00
Gruba Beata KJ Pegaz Reda
170
SUM:
170.00
Ignasiak Arkadiusz Pegaz Reda
200
SUM:
200.00
Kozłowska Paulina Pegaz Reda
300
SUM:
300.00
Kuczkowska Daniela BM HORSE
200
SUM:
200.00
Lesner Aleksandra KJ Pegaz Reda
250
SUM:
250.00
Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
300
150
500
SUM:
950.00
Stromska Honorata Klub Jeździecki Pegaz
150
100
SUM:
250.00
Walter Łukasz KJ AS Dream
190
SUM:
190.00
Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-05-19
2
2018-05-20
3
2018-05-20
Baranowska Maja
BM HORSE
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
200
Bartosińska-Wiśniewska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
DIABLO (47)
2018-05-19
7
2018-05-20
6
2018-05-20
13
2018-05-19
12
2018-05-20
2018-05-20
Begger Martyna
KJ AS Dream
2018-05-20
11
2018-05-19
2018-05-20
Borys Zuzanna
Pegaz Reda
2018-05-19
4
2018-05-20
4
2018-05-20
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
FABITO (42)
2018-05-19
1
2018-05-19
3/4
2018-05-20
1
2018-05-20
250
SINA WH (43)
2018-05-20
2
2018-05-19
3
2018-05-20
150
2018-05-19
7
2018-05-19
2
2018-05-20
2/3
2018-05-20
2
2018-05-20
2018-05-20
170
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2018-05-19
2/3
2018-05-20
6
2018-05-20
Czaderna Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
SALIERI (72)
2018-05-20
8
2018-05-19
4
2018-05-20
Drewnig Kornelia
KJ AS Dream
2018-05-19
4
2018-05-20
2018-05-20
Gajewska Amelia
Pegaz Reda
EPIZOD (31)
2018-05-19
5
2018-05-20
5
2018-05-20
Głuszkiewicz Anna
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
4
2018-05-20
2/3
2018-05-20
5
2018-05-19
6
2018-05-20
2018-05-20
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
2018-05-19
2
2018-05-19
1
2018-05-20
5/6
2018-05-20
4
2018-05-20
170
2018-05-20
AMADEUS (32)
2018-05-20
3
2018-05-19
9
Gruba Dominika
KJ Pegaz Reda
ISALA (34)
2018-05-19
5
2018-05-20
3
2018-05-20
Gruchała Julia
KJ Pegaz Reda
HETMAN (40)
2018-05-19
2/3
2018-05-19
1
2018-05-20
2018-05-20
2
2018-05-20
2018-05-20
Hałasowska Anna
BM Horse
2018-05-19
2
2018-05-20
2
2018-05-20
Ignasiak Arkadiusz
Pegaz Reda
2018-05-19
1/2
2018-05-20
1
2018-05-20
200
Jackowska Emilia
KJ AS Dream
2018-05-19
3
2018-05-20
3
2018-05-20
Jankowicz Magdalena
Brak
2018-05-19
9
2018-05-20
10
2018-05-20
Kawala Małgorzata
KJ Facimiech
BOB (51)
2018-05-19
7
2018-05-19
1
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
7
2018-05-20
3
2018-05-20
Koszałka Aleksandra
JKS Senny
INANA (1)
2018-05-19
5
2018-05-19
6
2018-05-20
5/6
2018-05-20
3
2018-05-20
2018-05-20
Kowalczuk-Fijałkowska Julia
Akademia jeździecka J.J. Darboven
2018-05-19
10
2018-05-19
6
2018-05-20
2018-05-20
6
2018-05-20
2018-05-20
Kozińska Magda
GTH Gdynia
2018-05-20
14
2018-05-19
13
2018-05-20
Kozłowska Paulina
Pegaz Reda
2018-05-20
7
2018-05-19
2
2018-05-20
300
Krzysztofowicz Aleksandra
Dolina Charlotty
HEROS (65)
2018-05-19
1
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
8
2018-05-20
2018-05-20
Kuczkowska Daniela
BM HORSE
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
SAMURAJ (55)
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
200
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
BELA (28)
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
Kusiak Dominika
Dolina Charlotty
2018-05-19
5
2018-05-19
2
2018-05-20
2018-05-20
7
2018-05-20
2018-05-20
Leśko Joanna
Pegaz Reda
AMADEUS (32)
2018-05-19
2018-05-20
9
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
FORCE (35)
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
JONAS (36)
2018-05-19
3/4
2018-05-20
1
2018-05-20
250
Mazur Agata
SKJ Sopot
2018-05-19
6
2018-05-19
5
2018-05-20
4
2018-05-20
5
2018-05-20
2018-05-20
Mazur Zuzanna
BPK
2018-05-19
11
2018-05-19
10
2018-05-20
2018-05-20
Miotke Oliwia
Kj Pegaz Reda
2018-05-20
4
2018-05-19
8
2018-05-20
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (71)
2018-05-19
3
2018-05-19
10
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (37)
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2018-05-19
4
2018-05-20
4
2018-05-20
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-05-20
10
2018-05-19
11
2018-05-20
Pellowska Ewa
brak
2018-05-19
4
2018-05-20
1
2018-05-20
Pelowska Paulina
Bpk
KLIPER (68)
2018-05-19
2
2018-05-19
1
Perzyńska Agata
Klub Jeździecki Pegaz Reda
PIKADOR (69)
2018-05-19
4
2018-05-20
5
2018-05-20
DAPPER (70)
2018-05-19
5
2018-05-20
4
2018-05-20
Pietryk Małgorzata
KJ AS Dream
ARAGON (4)
2018-05-19
7
2018-05-20
4
2018-05-20
Rybicka Dagmara
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
6
2018-05-19
2
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2018-05-19
1
2018-05-19
1
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2018-05-19
1
2018-05-20
1
2018-05-20
300
BESSIE (23)
2018-05-19
1/2
2018-05-20
2
2018-05-20
150
2018-05-20
1
2018-05-19
1
2018-05-20
500
Stromska Honorata
Klub Jeździecki Pegaz
2018-05-19
2
2018-05-20
2
2018-05-20
3
2018-05-19
7
2018-05-20
150
2018-05-20
100
Tauba Piotr
JKS Barłomino
Wiarado (73)
2018-05-19
2/3
2018-05-20
2018-05-20
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2018-05-20
6
2018-05-19
5
2018-05-20
2018-05-19
2/3
2018-05-20
2
2018-05-20
190
2018-05-19
5
2018-05-20
2018-05-20
Wasiak Natalia
KJ AS Dream
ARAGON (4)
2018-05-19
8
2018-05-20
2018-05-20
Wysokińska Dobrosława
Bpk
2018-05-19
7
2018-05-20
2018-05-20
Zaremba Weronika
brak
NEMO (53)
2018-05-19
8
2018-05-20
9
2018-05-20
Ziewiec Jolanta
Dolina Charlotty
LAZUR (63)
2018-05-19
6
2018-05-19
3
2018-05-20
2018-05-20
5
2018-05-20
2018-05-20
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
NIKODEM (26)
2018-05-19
3
2018-05-20
2
2018-05-20
150
Ziółkowska Małgorzata
KJ AS Dream
EDINA (8)
2018-05-19
9
2018-05-20
2018-05-20
Ziółkowska Oliwia
KJ AS Dream
EDINA (8)
2018-05-20
12
2018-05-20
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2018-05-19
6
2018-05-20
7
2018-05-20
2018-05-19
3
2018-05-19
4
2018-05-20
5
2018-05-20
4
2018-05-20
2018-05-20

Number of Riders: 56

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 3 430.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl