Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Towarzyskie w skokach przez przeszkody
ŻYDOWO k/ Włocławka, 25.10.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:36
2020-10-23 21:12:05
Oliwia Budzyńska ROXAVEL III
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:31
2020-10-23 21:08:10
Aleksandra Marszalkowska ASTRIT ROSE
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:24
2020-10-23 21:07:25
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 4/KUCE/dwufazowy (wys. przeszkód 60 cm.)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:20
2020-10-23 21:04:57
Maria Dzioba HURAGAN
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:16
2020-10-23 21:04:21
Adam Buława RECONTRA PG
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:11
2020-10-23 18:33:42
Julia Biernacka MAX
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:12:06
2020-10-23 18:19:48
Marta Kudlak ŁATKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 18:10:27
2020-10-23 18:08:45
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 14:22:24
2020-10-23 14:15:56
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 14:22:22
2020-10-23 14:15:39
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 12:49:08
2020-10-23 12:40:20
Joanna Karmińska HAJDUK J
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 12:49:04
2020-10-23 12:05:57
Natalia Ryczkowska RAFANTA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 11:42:43
2020-10-23 10:27:05
Igor Koźmiński DOKTOR
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 2x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 22:11:59
2020-10-23 10:08:09
Laura Orłowska ARABELLA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 10:18:05
2020-10-23 10:07:06
Katarzyna Rekowska LEGAT
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 10:15:00
2020-10-23 10:05:54
Alicja Hermanowska TWISTER
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 10:14:57
2020-10-23 10:04:50
Amelia Depczyńska KOSTARYKA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 10:14:53
2020-10-23 09:46:41
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 10:14:49
2020-10-23 09:46:08
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 07:05:11
2020-10-22 22:54:12
Katarzyna Wilińska SEKRET
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 07:05:08
2020-10-22 22:47:26
Nina Włodkowska BLANKA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 4/KUCE/dwufazowy (wys. przeszkód 60 cm.)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 07:05:04
2020-10-22 22:43:52
Nadia Sempołowicz SEKRET
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 07:04:59
2020-10-22 19:25:59
Julia Nogalska ANANAS
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-21 15:44:12
2020-10-21 14:58:27
Adam Czyżnielewski HOLENDER
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 23:51:20
2020-10-20 20:58:06
Julia Mularska KRIMA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 16:35:50
2020-10-20 20:43:45
Nicole Chełminiak CZARODZIEJ
  • 2x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 23:51:12
2020-10-20 20:43:10
Krzysztof Kulpa KARMEN
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 23:51:07
2020-10-20 20:39:28
Lena Grygiel DEMETRIA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 15:10:45
2020-10-20 14:03:11
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 10:01:10
2020-10-18 22:27:43
Kalina Kowalczyk BLANKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 22:18:42
2020-10-09 20:11:49
Marysia Rzepka OLIMPIA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-24 08:01:25
2020-10-08 22:57:39
Zuzanna Trocikowska LEMONIADA
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 00:09:19
2020-10-08 22:56:44
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 00:09:14
2020-10-08 21:30:44
Oliwia Kręcicka OLIMPIA
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:54:22
2020-10-08 18:43:59
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4/KUCE/dwufazowy (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:36:36
2020-10-08 18:43:07
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
  • 1x 7/L1/z natychmiastową rozgrywką (wys. przeszkód 105 cm.)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:54:15
2020-10-08 18:42:07
Wiktoria Raczyńska BAJADERKA
  • 1x 1/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi)
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:36:27
2020-10-08 18:41:36
Katarzyna Piątek CZARODZIEJ
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 18:54:06
2020-10-08 18:40:57
Maja Miecielska KORONA
  • 2x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
  • 1x 6/L/dwufazowy (wys. przeszkód 100 cm.)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-20 20:36:23
2020-10-08 18:40:17
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x 2/DK/Drugi Krok (wys. przeszkód 30 cm.)
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-23 07:04:55
2020-10-08 18:39:36
Luiza Górska BAJADERKA
  • 1x 3/Mini LL/dokładności (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 4/KUCE/dwufazowy (wys. przeszkód 60 cm.)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-12 14:23:56
2020-10-07 14:20:43
Julia Wojtalik LA COSTA
  • 1x 4/KUCE/dwufazowy (wys. przeszkód 60 cm.)
  • 1x 5/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 80 cm.)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Biernacka Julia bpk
2006 (JM.)
brak
2. Budzyńska Oliwia GKJ BOGUCIN
2004 (J.)
Brak
3. Buława Adam GKJ Bogucin
2003 (J.)
brak
4. Chełminiak Nicole CKJ Bonanza
2009 (Mł.)
brak
5. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (J.)
O053312
6. Depczyńska Amelia bpk
2007 (JM.)
brak
7. Dzioba Maria GKJ Bogucin
2003 (J.)
O054131
8. Górska Luiza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2008 (JM.)
brak
9. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
10. Hermanowska Alicja brak
2004 (J.)
brak
11. Jaracz Julia bpk
12. Karmińska Joanna KJ Floret
S
brak
13. Kowalczyk Kalina niezrzeszona
2011 (Mł.)
brak
14. Koźmiński Igor BPK kuj-pom
2010 (Mł.)
Brak
15. Kręcicka Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
16. Kudlak Marta bpk
2008 (JM.)
brak
17. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
18. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (Mł.)
Brak
19. Marszalkowska Aleksandra Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2004 (J.)
O038649
20. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
21. Mularska Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
22. Nogalska Julia CKJ Bonanza
2008 (JM.)
brak
23. Orłowska Laura KJ Floret
2005 (JM.)
brak
24. Piątek Katarzyna CKJ Bonanza
2006 (JM.)
Brak
25. Pietruszyńska Dominika bpk
26. Raczyńska Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2005 (JM.)
Brak
27. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
28. Ryczkowska Natalia brak
2003 (J.)
brak
29. Rzepka Marysia brak
2008 (JM.)
O060935
30. Sempołowicz Nadia bpk
2004 (J.)
brak
31. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
32. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
33. Trocikowska Zuzanna BPK kuj-pom
2006 (JM.)
brak
34. Wilińska Katarzyna Niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
35. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
36. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
37. Włodkowska Nina niezrzeszona
2009 (Mł.)
brak
38. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
O056197
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ANANAS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/171 F: Malml
M: Aronia
Brak 616007530001895
2.

32

ARABELLA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
brak
3.

22

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
4.

37

ASTRIT ROSE SP POL 2016 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak 616999520000716
5.

2

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
6.

5

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
K023619 616009520038212
7.

8

BLANKA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
BRAK 616999580544312
8.

3

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
9.

29

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
K024463 616009610134912
10.

4

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
11.

16

DEMETRIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Dosjana
Brak 616 007 52 01212 11
12.

26

DOKTOR TYP PRYMITYWNY POL 2013 wałach myszata/kuc:136 F: Limit
M: Darnina
Brak 616999600243913
13.

21

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
Brak 616 009 52 00255 14
14.

30

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
15.

28

HAJDUK J WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
K028064 -
16.

36

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach gniada/kuc:130 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
Brak 616 013 61 00942 13
17.

18

HOLENDER MAŁOPOLSKA POL 2001 wałach gniada/165 F: Divisor
M: Holandia
Brak 006590040401
18.

35

HURAGAN SP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L /
M: Harda Dusza /
K028071 616009520006011
19.

17

KARMEN SP POL 2012 klacz ciemnogniada/169 F: Concord
M: Kwinta
Brak Brak
20.

10

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
K026471 616009520047813
21.

23

KOSTARYKA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: Cyrus
M: Kalifornia
brak
22.

7

KRIMA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/175 F: Cruzeiro L
M: Kwarta
Brak 616009610128812
23.

1

LA COSTA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:136 F: LORDEK
M: LILA
brak 616013520098414
24.

25

LEGAT WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata F: Libretto
M: Legumina
brak
25.

6

LEMONIADA Traken Wschod.prus POL 2004 klacz gniada/169 F: Ignam
M: Legumina
Brak 007600019604
26.

39

LEON F:
M:
27.

33

ŁATKA KUC POL 2014 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
brak
28.

9

MAX MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
brak
29.

31

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
30.

11

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:136 F: Król Karo
M: N'lusi
Brak 616 013 60 02082 16
31.

12

OLIMPIA SP POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Aravel Waro
M: Optima
Brak 009520118305
32.

14

OLIMPIA SP POL 2005 klacz kasztanowata/163 F: Aravel Waro
M: Optima
brak 009520118305
33.

27

RAFANTA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Grosz
M: Ratina
brak
34.

34

RECONTRA PG SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Love Affair
M: Rafia
Brak 616009520106114
35.

15

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
K017673 POL009520053303
36.

38

ROXAVEL III SP POL 2006 Wałach gniada F: Aravel Waro /
M: Roxana Waro / Robin II Z
K012968
37.

13

RUBENS SP POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: Boeckmann`s Looping /
M: Rodezja /
brak 616009540102113
38.

20

SEKRET SP POL 2005 wałach kara/165 F: For Leo
M: Symfonia
brak POL009520111805
39.

24

TWISTER TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biernacka Julia
bpk
MAX (9)
2020-10-25
2020-10-25
Budzyńska Oliwia
GKJ BOGUCIN
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
Buława Adam
GKJ Bogucin
2020-10-25
2020-10-25
Chełminiak Nicole
CKJ Bonanza
2020-10-25
2020-10-25
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
2020-10-25
2020-10-25
MOLO (31)
2020-10-25
2020-10-25
Depczyńska Amelia
bpk
2020-10-25
2020-10-25
Dzioba Maria
GKJ Bogucin
HURAGAN (35)
2020-10-25
2020-10-25
Górska Luiza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-10-25
2020-10-25
Grygiel Lena
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-10-25
2020-10-25
Hermanowska Alicja
brak
TWISTER (24)
2020-10-25
2020-10-25
Karmińska Joanna
KJ Floret
2020-10-25
2020-10-25
Kowalczyk Kalina
niezrzeszona
BLANKA (8)
2020-10-25
Koźmiński Igor
BPK kuj-pom
DOKTOR (26)
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
Kręcicka Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (12)
2020-10-25
2020-10-25
Kudlak Marta
bpk
ŁATKA (33)
2020-10-25
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
2020-10-25
2020-10-25
KARMEN (17)
2020-10-25
2020-10-25
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (36)
2020-10-25
2020-10-25
Marszalkowska Aleksandra
Gminny Klub Jezdziecki BOGUCIN
2020-10-25
2020-10-25
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (10)
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
Mularska Julia
Bez Przynależności Klubowej
KRIMA (7)
2020-10-25
2020-10-25
Nogalska Julia
CKJ Bonanza
ANANAS (19)
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
Orłowska Laura
KJ Floret
2020-10-25
2020-10-25
Piątek Katarzyna
CKJ Bonanza
2020-10-25
2020-10-25
Pietruszyńska Dominika
bpk
ANANAS (19)
2020-10-25
2
2020-10-25
Raczyńska Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2020-10-25
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
LEGAT (25)
2020-10-25
2020-10-25
Ryczkowska Natalia
brak
RAFANTA (27)
2020-10-25
2020-10-25
Rzepka Marysia
brak
OLIMPIA (14)
2020-10-25
Sempołowicz Nadia
bpk
SEKRET (20)
2020-10-25
2020-10-25
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (29)
2020-10-25
2020-10-25
EMIR (30)
2020-10-25
2020-10-25
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
2020-10-25
2020-10-25
Trocikowska Zuzanna
BPK kuj-pom
2020-10-25
2020-10-25
RUBENS (13)
2020-10-25
2020-10-25
Wilińska Katarzyna
Niezrzeszona
SEKRET (20)
2020-10-25
Winiecka Amelia
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
BRUS (3)
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
2020-10-25
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
DRUMLA (21)
2020-10-25
2020-10-25
ARTERIA (22)
2020-10-25
2020-10-25
Włodkowska Nina
niezrzeszona
BLANKA (8)
2020-10-25
2020-10-25
Wojtalik Julia
JKSR Michelin
2020-10-25
2020-10-25

Number of Riders: 38

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl