Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 12:43:50
2018-08-16 22:56:50
Klaudia Nalepa SHADOW DANCE
  • 1x 6/P-4/Czworoboki Treningowe
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 17:05:38
2018-08-16 16:40:31
Monika Maja Justyna SZASTER
  • 1x 2/P-6/Zawody Regionalne
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 15:51:41
2018-08-16 15:20:13
Klaudia Nalepa HORYZONT
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 4/C-4/Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:47:19
2018-08-16 11:38:50
Tomasz Ławecki PROMOTOR
  • 1x 5/L-3/Czworoboki Treningowe
  • 1x 6/P-4/Czworoboki Treningowe
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:47:01
2018-08-15 21:35:14
Mateusz Maćczak DEREK
  • 1x 1/L-4/Zawody Regionalne
  • 1x 6/P-4/Czworoboki Treningowe
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 11:46:42
2018-08-15 18:43:22
Dorota Korpa TUMNUS
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 7/N-5/Czworoboki Treningowe
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:11:58
2018-08-14 14:46:08
Anna Awrejcewicz-Budzińska KONKLAWA-P
  • 1x 4/C-4/Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:12:17
2018-08-14 14:45:25
Anna Awrejcewicz-Budzińska GIGUE
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:12:36
2018-08-14 13:09:48
Karina Drobnik ELDORADO
  • 1x 1/L-4/Zawody Regionalne
  • 1x 2/P-6/Zawody Regionalne
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:13:08
2018-08-14 12:01:07
Adrianna Pełka ATOS
  • 1x 5/L-3/Czworoboki Treningowe
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 15:13:21
2018-08-14 09:05:28
Magdalena Chmielecka NARWIA
  • 2x 5/L-3/Czworoboki Treningowe
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:29:09
2018-08-13 11:26:21
Olga Mac CAPRIAM
  • 2x 2/P-6/Zawody Regionalne
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:29:50
2018-08-13 08:36:16
Aleksandra Minkina ARGENTO
  • 2x 1/L-4/Zawody Regionalne
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:30:05
2018-08-12 19:58:03
Dominika Jędrzejowska OSKAR
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
  • 1x 7/N-5/Czworoboki Treningowe
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:30:16
2018-08-12 17:36:34
Kamil Sabela HOKUS
  • 1x 2/P-6/Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:30:44
2018-08-10 12:21:52
Zuzanna Bald ERMONA
  • 1x 2/P-6/Zawody Regionalne
  • 1x 3/N-6/Zawody Regionalne
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:31:00
2018-07-23 17:01:15
Karolina Wiśniewska WELUR
  • 2x 1/L-4/Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 13:31:57
2018-07-19 15:34:41
Aleksandra Makowska KSENA
  • 2x 5/L-3/Czworoboki Treningowe
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Awrejcewicz-Budzińska Anna TKJ GARBÓWEK
S
O020736
2. Bald Zuzanna Łódzki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O032676
3. Chmielecka Magdalena BPK
S
Brak
4. Drobnik Karina Arabika
S
O007727
5. Jędrzejowska Dominika bpk MAZ
2001 (J.)
O042742
6. Justyna Monika Maja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O021597
7. Korpa Dorota BPK
S
O020152
8. Ławecki Tomasz Arabika
S
Brak
9. Mac Olga Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
S
O003460
10. Maćczak Mateusz Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019680
11. Makowska Aleksandra brak
S
brak
12. Minkina Aleksandra Klub Jeździecki Arabika Łódź
S
O008043
13. Nalepa Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O019822
14. Pełka Adrianna BPK
1999 (MJ.)
brak
15. Sabela Kamil KJ Arabika
S
O049359
16. Wiśniewska Karolina SKJ HORSEPROFI
2004 (JM.)
0039844
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

ARGENTO Małopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Baryt
M: Aurelia
O: Aleksandra Minkina
B: Mariusz Wasil
K025511 616006580030013
2.

9

ATOS Wielkopolska POL 1996 Wałach kasztanowata F: Axer
M: Rosita
O: Magdalena Chmielecka
B: Jerzy Stańczak
brak
3.

7

CAPRIAM SP POL 2002 Wałach gniada F: Maram
M: Campari
O: Julian Beck
B: SK Prudnik
Brak
4.

14

DEREK Małopolska POL 2014 Wałach gniada/169cm F: Efekt
M: Driada
O: Mateusz Maćczak
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K024825 616006580272214
5.

10

ELDORADO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Askar
M: Epoka
O: Jerzy Drobnik
B: Czesław Bracha
K025564 616009590079704
6.

2

ERMONA SP POL 2005 Klacz gniada F: Erebus
M: Inbra / Faust Z
O: Anna Bald
B: Witold Bieniek
K010113 616009590070805
7.

11

GIGUE KWPN NLD 2011 Wałach gniada/kuc: F: VOICE
M: LADY COCKTAIL
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: W.G. DE GROOF
K022261
8.

3

HOKUS Śląska POL 2005 Wałach gniada F: Czynel
M: Hera
O: Piotr Sabela
B: Guzanowski Waldemar
K015515 POL008660240005
9.

16

HORYZONT Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/167 F: Diabełek
M: Hordowina
O: Karolina Adamiak
B: Dramiński Leonard
K024824 POL 006590214908
10.

12

KONKLAWA-P SP POL 2005 Klacz siwa/174 F: INSIDER
M: KARENINA-P
O: ANNA AWREJCEWICZ-BUDZIŃSKA
B: BOGDAN PARKITNY
K016162 POL 009 67 00103 05
11.

5

KSENA Typ Szlachetny POL 1998 Klacz siwa/163 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Makowska
B: Jerzy Sobczak
41/2006 POL 999590026298
12.

8

NARWIA WLKP POL 2013 Klacz kara/165 F: Powój
M: Nowina
O: Magdalena Chmielecka
B: Marta Świtakowska
Brak
13.

4

OSKAR Szlachetna UKR 2005 Wałach kara/157 F: Pejsis
M: Fergana
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: N
K013687 POL999530235905
14.

15

PROMOTOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Harnaś
M: Pinola
O: Tomasz Ławecki
B: Jw
brak
15.

18

SHADOW DANCE Niemiecki Koń Sportowy Drp POL 2012 Wałach kara F: Sarto
M: Quelle Bele Noir
O: Anna Polakowska
B: Anja Peters
K023490 DE 410100657712
16.

17

SZASTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach siwa/173 F: Sir Balisco
M: Szaki
O: Ewa Kusideł
B: Stadnina Koni Ochaby Sp. z o.o
K018006 616009540122708
17.

13

TUMNUS Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chef Supreme
M: Tulka
O: Dorota Korpa
B: SK Mieczownica
K014395
18.

1

WELUR PKSP POL 2004 Wałach siwa F: Ramiro
M: Wenesa
O: Weronika Seweryn
B: Jan Joński
K024786
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Awrejcewicz-Budzińska Anna
TKJ GARBÓWEK
GIGUE (11)
2018-08-18
2
2018-08-18
2
Bald Zuzanna
Łódzki Klub Jeździecki
ERMONA (2)
2018-08-18
3
2018-08-18
7
Chmielecka Magdalena
BPK
NARWIA (8)
2018-08-18
3
2018-08-18
Drobnik Karina
Arabika
2018-08-18
3
2018-08-18
4
Jędrzejowska Dominika
bpk MAZ
OSKAR (4)
2018-08-18
1
2018-08-18
1
Justyna Monika Maja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
SZASTER (17)
2018-08-18
2
2018-08-18
6
Korpa Dorota
BPK
TUMNUS (13)
2018-08-18
5
2018-08-18
2
Ławecki Tomasz
Arabika
2018-08-18
4
2018-08-18
3
Mac Olga
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2018-08-18
Maćczak Mateusz
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DEREK (14)
2018-08-18
2
2018-08-18
2
Makowska Aleksandra
brak
KSENA (5)
2018-08-18
2
2018-08-18
Minkina Aleksandra
Klub Jeździecki Arabika Łódź
2018-08-18
1
2018-08-18
Nalepa Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2018-08-18
3
2018-08-18
1
2018-08-18
1
2018-08-18
4
Pełka Adrianna
BPK
ATOS (9)
2018-08-18
1
Sabela Kamil
KJ Arabika
HOKUS (3)
2018-08-18
1
Wiśniewska Karolina
SKJ HORSEPROFI
WELUR (1)
2018-08-18
4
2018-08-18

Number of Riders: 16

Number of Horses: 18

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-012018-1, Klub Jeździecki Grand Cheval)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl