Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:32:04
2018-05-24 23:46:24
Oliwia Stępień M-APOLLO
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:32:31
2018-05-24 23:14:59
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/zwykły - (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:32:43
2018-05-24 23:14:35
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:29:51
2018-05-24 20:10:48
Daria Głowacka MIGOTKA
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:30:07
2018-05-24 20:08:29
Emilia Polak MIGOTKA
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:30:22
2018-05-24 20:04:03
Barbara Szumiata KAPELLA GB
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:45:03
2018-05-24 13:26:10
Michalina Polak KORSYKA
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:45:20
2018-05-24 13:17:20
Michalina Polak WIRGINIA
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:45:33
2018-05-24 11:21:29
Nina Kwiecińska MELINOR
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 19:37:45
2018-05-23 19:01:59
Zofia Stepniak HAITI
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:46:55
2018-05-23 10:14:00
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 22:04:03
2018-05-22 21:15:57
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:42:19
2018-05-22 20:04:16
Aleksandra Zaranek HARLEJ W.
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:42:35
2018-05-22 20:03:45
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:51:15
2018-05-22 12:34:42
Kornelia Bot MALWA TEXASS
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:22:07
2018-05-21 21:14:35
Konrad Misiewicz IBIZA
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:22:24
2018-05-21 21:13:29
Konrad Misiewicz HORDA
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 19:24:47
2018-05-21 10:05:43
Artur Karczmarek ELABORAT
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/zwykły - (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 10:45:43
2018-05-18 15:24:13
Aleksandra Włosińska TOBY
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 10:46:08
2018-05-18 15:03:47
Beata Diakowska MIGDAŁ
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bot Kornelia WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
2. Diakowska Beata Rancho Kolorowe Wzgórze
S
brak
3. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
4. Głowacka Daria bpk
2005 (JM.)
brak
5. Karczmarek Artur LKS Białka
S
brak
6. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
7. Matysiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
8. Misiewicz Konrad Koniec Burzy
2002 (J.)
brak
9. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
10. Polak Emilia bpk
2002 (J.)
brak
11. Polak Michalina Wkj Lublin
2004 (JM.)
O039531
12. Stępień Oliwia LKS BIAŁKA
2002 (J.)
brak
13. Stepniak Zofia wkj lublin
S
brak
14. Szumiata Barbara Wkj Sj Koniec Burzy
S
Brak
15. Tymczyszyn Emilia SJ Bałkanówka
2003 (JM.)
O045494
16. Włosińska Aleksandra Rancho Kolorowe Wzgórze
2004 (JM.)
brak
17. Zaranek Aleksandra SJ Bałkanówka
S
O012689
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
2.

4

ELABORAT Małopolska POL 2006-01-18 Ogier ciemnogniada F: Aspan
M: Elandra
O: So Białka
B: Sk Janów Podlaski
Brak
3.

12

HAITI MŁP POL 2002 Klacz kara F: harap
M: nn
O: anna hołownia
B: aaaaa
brak
4.

9

HARLEJ W. Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Szpatuśko Ryszard
brak
5.

5

HORDA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Banknot
M: Hostessa
O: Joanna Misiewicz
B: Jan Karpiński
brak
6.

6

IBIZA ŚL. POL 2013 Klacz gniada F: Eksterier
M: Inga
O: Joanna Misiewicz
B: Roman Kowalski
brak
7.

16

KAPELLA GB Mały Koń POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Balet
M: Kaja
O: Ula Bross
B: Wojciech Jachymek
Brak
8.

18

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
9.

15

KORSYKA Kuc Feliński POL 2010 Klacz bułana/kuc: F: Grafit
M: Korweta
O: Michał Pluta
B: Michał Pluta
Brak
10.

20

M-APOLLO Małopolska POL 2010 Wałach siwa/170cm F: Audytor
M: Maskara
O: Oliwia Stępień
B: Robert Smalira
brak
11.

11

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
12.

7

MALWA TEXASS DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:146 F: Nando
M: Mona
O: Krzysztof Starościc
B: Teodor Gronet
brak brak brak
13.

13

MELINOR Wielkopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Wiking
M: Mikra
O: Nina Kwiecińska
B: Samol Sławomir
brak
14.

2

MIGDAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Magnolia
O: Beata Diakowska
B: Janusz Barszcz
brak POL006580065104
15.

17

MIGOTKA Małopolska POL 2008 Klacz siwa F: Karmel
M: Masaja
O: Barbara Bancarzewska
B: Jerzy Bancarzewski
brak
16.

8

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Palba
O: Ewa Ziemińska
B: Aranowska Urszula
K025596
17.

19

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
O: Marek Duszyński
B: Zbigniew Rzepecki
K012879
18.

3

TOBY NN GBR 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Beata Diakowska
B: Mr T.D. Todd
brak
19.

14

WIRGINIA TRK POL 2005 Klacz gniada/173 F: Impuls
M: Wiva
O: Mariusz Polak
B: Romanowski Marek
K010897
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bot Kornelia
WKJ Lublin
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Diakowska Beata
Rancho Kolorowe Wzgórze
2018-05-27
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
2018-05-27
2018-05-27
TIGER (19)
2018-05-27
2018-05-27
Głowacka Daria
bpk
MIGOTKA (17)
2018-05-27
Karczmarek Artur
LKS Białka
2018-05-27
2018-05-27
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
MELINOR (13)
2018-05-27
2018-05-27
Matysiak Oliwia
bpk
2018-05-27
2018-05-27
Misiewicz Konrad
Koniec Burzy
HORDA (5)
2018-05-27
2018-05-27
IBIZA (6)
2018-05-27
2018-05-27
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2018-05-27
2018-05-27
Polak Emilia
bpk
MIGOTKA (17)
2018-05-27
2018-05-27
Polak Michalina
Wkj Lublin
2018-05-27
2018-05-27
KORSYKA (15)
2018-05-27
2018-05-27
Stępień Oliwia
LKS BIAŁKA
2018-05-27
2018-05-27
Stepniak Zofia
wkj lublin
HAITI (12)
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Szumiata Barbara
Wkj Sj Koniec Burzy
2018-05-27
2018-05-27
Tymczyszyn Emilia
SJ Bałkanówka
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27
Włosińska Aleksandra
Rancho Kolorowe Wzgórze
TOBY (3)
2018-05-27
Zaranek Aleksandra
SJ Bałkanówka
2018-05-27
2018-05-27
2018-05-27

Number of Riders: 17

Number of Horses: 19

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl