Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:32:04
2018-05-24 23:46:24
Oliwia Stępień M-APOLLO
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:32:31
2018-05-24 23:14:59
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/zwykły - (art. 238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 06:32:43
2018-05-24 23:14:35
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:29:51
2018-05-24 20:10:48
Daria Głowacka MIGOTKA
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:30:07
2018-05-24 20:08:29
Emilia Polak MIGOTKA
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:30:22
2018-05-24 20:04:03
Barbara Szumiata KAPELLA GB
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:45:03
2018-05-24 13:26:10
Michalina Polak KORSYKA
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:45:20
2018-05-24 13:17:20
Michalina Polak WIRGINIA
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 14:45:33
2018-05-24 11:21:29
Nina Kwiecińska MELINOR
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 19:37:45
2018-05-23 19:01:59
Zofia Stepniak HAITI
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:46:55
2018-05-23 10:14:00
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 22:04:03
2018-05-22 21:15:57
Oliwia Matysiak ANDALUZJA
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:42:19
2018-05-22 20:04:16
Aleksandra Zaranek HARLEJ W.
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:42:35
2018-05-22 20:03:45
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 16:51:15
2018-05-22 12:34:42
Kornelia Bot MALWA TEXASS
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:22:07
2018-05-21 21:14:35
Konrad Misiewicz IBIZA
  • 2x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:22:24
2018-05-21 21:13:29
Konrad Misiewicz HORDA
  • 1x 3/LL - 90/z trafieniem w normę czasu - towarzyski - (dodatek S1 reg. skoki 2017)
  • 1x 4/L/dwufazowy - (art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 19:24:47
2018-05-21 10:05:43
Artur Karczmarek ELABORAT
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/zwykły - (art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 10:45:43
2018-05-18 15:24:13
Aleksandra Włosińska TOBY
  • 1x 1/LL - 50/60/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-19 10:46:08
2018-05-18 15:03:47
Beata Diakowska MIGDAŁ
  • 1x 2/LL - 70/80/dokładności bez rozgrywki - towarzyski - (art. 238.1.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bot Kornelia WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
2. Diakowska Beata Rancho Kolorowe Wzgórze
S
brak
3. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
4. Głowacka Daria bpk
2005 (JM.)
brak
5. Karczmarek Artur LKS Białka
S
brak
6. Matysiak Oliwia bpk
2006 (JM.)
brak
7. Misiewicz Konrad Koniec Burzy
2002 (J.)
brak
8. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
9. Polak Emilia bpk
2002 (J.)
brak
10. Stepniak Zofia wkj lublin
S
brak
11. Szumiata Barbara Wkj Sj Koniec Burzy
S
Brak
12. Tymczyszyn Emilia SJ Bałkanówka
2003 (JM.)
O045494
13. Włosińska Aleksandra Rancho Kolorowe Wzgórze
2004 (JM.)
brak
14. Zaranek Aleksandra SJ Bałkanówka
S
O012689
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ANDALUZJA MŁP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Wolant
M: Asturia
O: Robert Matysiak
B: Adam Ponikowski
brak POL 006 58 04059 07
2.

4

ELABORAT Małopolska POL 2006-01-18 Ogier ciemnogniada F: Aspan
M: Elandra
O: So Białka
B: Sk Janów Podlaski
Brak
3.

12

HAITI MŁP POL 2002 Klacz kara F: harap
M: nn
O: anna hołownia
B: aaaaa
brak
4.

9

HARLEJ W. Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Szpatuśko Ryszard
brak
5.

5

HORDA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Banknot
M: Hostessa
O: Joanna Misiewicz
B: Jan Karpiński
brak
6.

6

IBIZA ŚL. POL 2013 Klacz gniada F: Eksterier
M: Inga
O: Joanna Misiewicz
B: Roman Kowalski
brak
7.

16

KAPELLA GB Mały Koń POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Balet
M: Kaja
O: Ula Bross
B: Wojciech Jachymek
Brak
8.

18

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
9.

11

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
10.

7

MALWA TEXASS DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:146 F: Nando
M: Mona
O: Krzysztof Starościc
B: Teodor Gronet
brak brak brak
11.

2

MIGDAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/167 F: Tabex
M: Magnolia
O: Beata Diakowska
B: Janusz Barszcz
brak POL006580065104
12.

17

MIGOTKA Małopolska POL 2008 Klacz siwa F: Karmel
M: Masaja
O: Barbara Bancarzewska
B: Jerzy Bancarzewski
brak
13.

8

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Palba
O: Ewa Ziemińska
B: Aranowska Urszula
K025596
14.

19

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
O: Marek Duszyński
B: Zbigniew Rzepecki
K012879
15.

3

TOBY NN GBR 2012 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Beata Diakowska
B: Mr T.D. Todd
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bot Kornelia
WKJ Lublin
2018-05-27
6
2018-05-27
1
2018-05-27
1
Diakowska Beata
Rancho Kolorowe Wzgórze
2018-05-27
1
2018-05-27
8
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
2018-05-27
1
2018-05-27
4
TIGER (19)
2018-05-27
2
2018-05-27
1
Głowacka Daria
bpk
MIGOTKA (17)
2018-05-27
2018-05-27
8
Karczmarek Artur
LKS Białka
2018-05-27
1
2018-05-27
2
Matysiak Oliwia
bpk
2018-05-27
1
2018-05-27
2018-05-27
1
Misiewicz Konrad
Koniec Burzy
HORDA (5)
2018-05-27
1
2018-05-27
2
IBIZA (6)
2018-05-27
1
2018-05-27
1
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2018-05-27
3
2018-05-27
3
Polak Emilia
bpk
MIGOTKA (17)
2018-05-27
7
Stepniak Zofia
wkj lublin
HAITI (12)
2018-05-27
5
2018-05-27
1
2018-05-27
1
Szumiata Barbara
Wkj Sj Koniec Burzy
2018-05-27
1
2018-05-27
2
Tymczyszyn Emilia
SJ Bałkanówka
2018-05-27
9
2018-05-27
3
2018-05-27
5
Włosińska Aleksandra
Rancho Kolorowe Wzgórze
TOBY (3)
2018-05-27
2018-05-27
9
Zaranek Aleksandra
SJ Bałkanówka
2018-05-27
1
2018-05-27
4
2018-05-27
4

Number of Riders: 14

Number of Horses: 15

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl