Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:38:43
2018-04-18 23:45:17
Anna Rejak-Wójtowicz KARAT
  • 1x 7/N4/II półfinał młodych jeźdźców + I półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 8/N5/II półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 14/C1/Finał seniorów + konkurs otwarty
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:38:19
2018-04-18 23:42:26
Martyna Wodyk KALINKA
  • 1x 2/L2/II półfinał młodzików + I półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 3/L3/II półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:37:50
2018-04-18 23:00:07
Kinga Juśko BARYT
  • 1x 7/N4/II półfinał młodych jeźdźców + I półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 8/N5/II półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 14/C1/Finał seniorów + konkurs otwarty
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:37:35
2018-04-18 22:20:16
Idalia Staniak FEMME FATALE
  • 1x 2/L2/II półfinał młodzików + I półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 3/L3/II półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:37:20
2018-04-18 22:12:41
Dominika Zdunek METEOR
  • 1x 4/P4/I półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 12/P2/Finał juniorów + konkurs otwarty
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:37:03
2018-04-18 22:11:00
Kaja Karwacka ASSAMIRA
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
  • 1x 12/P2/Finał juniorów + konkurs otwarty
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:36:48
2018-04-18 22:10:48
Monika Krzeszowska KRAKEN
  • 1x 4/P4/I półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 06:36:28
2018-04-18 22:07:56
Agnieszka Ciastoń KARES
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 6/P2/I półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
  • 1x 12/P2/Finał juniorów + konkurs otwarty
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:23:04
2018-04-18 20:20:45
Mikołaj Studziński GIACOMO 16
  • 1x 2/L2/II półfinał młodzików + I półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 3/L3/II półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:22:54
2018-04-18 20:19:15
Jakub Foks CASABLANKA R
  • 1x 2/L2/II półfinał młodzików + I półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
  • 1x 3/L3/II półfinał juniorów młodszych+ konkurs otwarty
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:22:40
2018-04-18 20:15:23
Magdalena Strąk SILVANO
  • 1x 1/L1/I półfinał młodzików + konkurs otwarty
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:22:31
2018-04-18 16:40:39
Magdalena Żuk DON CORRIDO P
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 6/P2/I półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
  • 1x 12/P2/Finał juniorów + konkurs otwarty
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:22:19
2018-04-18 16:39:52
Magdalena Żuk DON ELVI P
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 6/P2/I półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
  • 1x 12/P2/Finał juniorów + konkurs otwarty
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 15:34:07
2018-04-18 13:51:54
Katarzyna Luty SANY BOY
  • 1x 4/P4/I półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 13:19:31
2018-04-18 11:37:27
Aleksandra Chorąży RAMMSTEIN
  • 1x 7/N4/II półfinał młodych jeźdźców + I półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 8/N5/II półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 14/C1/Finał seniorów + konkurs otwarty
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 09:57:02
2018-04-17 22:00:01
Aleksandra Sójka GASLER
  • 1x 4/P4/I półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 09:57:12
2018-04-17 21:52:40
Katarzyna Stawiska CONVERSANO XII-2 SK
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 6/P2/I półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 09:57:25
2018-04-17 21:49:55
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 13/N6/Finał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 09:57:37
2018-04-17 21:48:36
Anna Grygier Wójtowicz MAXIMUS
  • 1x 9/C2/ otwarty
  • 1x 14/C1/Finał seniorów + konkurs otwarty
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:15:50
2018-04-16 12:12:08
Katarzyna Ziemińska-Milanowska NEVERLEN L
  • 1x 7/N4/II półfinał młodych jeźdźców + I półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 8/N5/II półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 14/C1/Finał seniorów + konkurs otwarty
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:16:08
2018-04-16 07:43:47
Katarzyna Wójcicka BIAŁKA
  • 1x 5/P1/II półfinał juniorów + konkurs otwarty
  • 1x 6/P2/I półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
  • 1x 11/P3/Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
  • 1x 12/P2/Finał juniorów + konkurs otwarty
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 21:16:29
2018-04-16 07:39:37
Katarzyna Wójcicka MACHIATO
  • 1x 7/N4/II półfinał młodych jeźdźców + I półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 8/N5/II półfinał seniorów + konkurs otwarty
  • 1x 14/C1/Finał seniorów + konkurs otwarty
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brzuska Anna
2. Chorąży Aleksandra sj zawieprzyce
S
Brak
3. Ciastoń Agnieszka WKJ Lublin
S
brak
4. Foks Jakub WKJ Lublin
brak
5. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
6. Juśko Kinga Sekcja Jeździecka Fidelius
2000 (J.)
O036067
7. Karwacka Kaja WKJ Lublin
2000 (J.)
brak
8. Krzeszowska Monika WZJ Lublin
S
brak
9. Liberda Elżbieta Eqiu Club Zamłyniec
S
O001400
10. Luty Katarzyna WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O018527
11. Rejak Anna SJDakar
S
Brak
12. Sójka Aleksandra WKJ Lublin SJ For Pleasure
S
brak
13. Staniak Idalia BPK
2004 (JM.)
brak
14. Stawiska Katarzyna WKJ Lublin SJ For Pleasure
S
brak
15. Strąk Magdalena WKJ Lublin
S
O003246
16. Studziński Mikołaj WKJ Lublin
2003 (JM.)
brak
17. Wodyk Martyna SJDakar
2005 (JM.)
Brak
18. Wójcicka Katarzyna Wojewódzki Klub Jeździecki w Lublinie
S
brak
19. Zdunek Dominika bpk LUL
2003 (JM.)
O035335
20. Ziemińska-Milanowska Katarzyna wkj
S
O017663
21. Żuk Magdalena WKJ Lublin
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ASSAMIRA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Pentagram
M: Assaka
O: Izabela Karwacka
B: SK Janów Podlaski
brak
2.

26

ATYLLA L SP POL 2007 Wałach gniada F: Cruzeiro L
M: Andaluzja
O: Ireneusz Kołodziejak
B: Ireneusz Kołodziejak
K023487 POL009580430507
3.

20

BARYT Małopolska POL 2001 Wałach kara/164 F: DECORATION
M: BAWEŁNA
O: Kinga Juśko
B: SK Janów Podlaski
K006152 08193 POL40251
4.

2

BIAŁKA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Sadam
M: Bara
O: Paulina Kujawska
B: Palkowski Bogdan
brak
5.

4

CONVERSANO XII-2 SK Lipican SVN 2009 Ogier siwa F: 3723 Conversano XII Amata
M: 4069 Betalka XXXVII
O: Urszula Sawicka
B: Stadnina Koni Topolczanki
brak
6.

11

DON CORRIDO P P.k.s.p POL 2002 Wałach ciemnogniada F: COROFINI
M: DUNKA
O: Bubeła Artur
B: Polowczyk Witold
brak
7.

10

DON ELVI P P.k.s.p. POL 1998 Ogier ciemnogniada F: TURBUD ELWIS I
M: DUNKA
O: Krasińska-Bubeła Małgorzata
B: Polowczyk Witold
brak
8.

19

FEMME FATALE SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Player
M: Florentyna
O: Bukowski artur
B: Bukowski Artur
brak
9.

7

GASLER Czysta Krew Arabska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Eukariont
M: Gwiazdka
O: Klara Kozera
B: Krzysztof Jagielski
brak
10.

14

GIACOMO SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Garibaldi
M: Arabesque
O: Gruber-Plotkowiak Ywonne
B: Gruber-Plotkowiak Ywonne
171-0090-02
11.

21

KALINKA KF POL 09.05.2007 Klacz gniada/kuc: F: Rubin
M: Kamelia
O: Anna Rejak
B: Anna Rejak
Brak
12.

22

KARAT SP POL 12.05.2007 Wałach gniada F: Panicz
M: Kaja
O: Anna Rejak
B: Anna Rejak
Brak
13.

15

KARES WLKP. POL 2005 Klacz gniada F: Herbur
M: Kumaryna
O: Jacek Dzido
B: Jacek Dzidobrak
brak
14.

13

KASABLANKA R MŁP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: ARIOSO
M: Keysi
O: Małgorzata Foks
B: Ewa Józefowska
brak
15.

16

KRAKEN Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: 2010
M: Krupina
O: Barbur
B: SK Pępowo
brak
16.

1

MACHIATO Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Emaks
M: Mocca
O: Katarzyna Wójcicka
B: Łój Aleksander
brak
17.

24

MARTINI 2007 wałach F:
M:
O:
B:
18.

6

MAXIMUS Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: sword
M: morgenrot
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Robert Stasiuk
brak
19.

18

METEOR SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisko II / Quidam De Revel
M: Milady / Mig
O: Aneta Zdunek
B: -
K024357 POL009570049604
20.

3

NEVERLEN L SP POL 2011 Wałach kara F: Lansjer L
M: Nadin L
O: Katarzyna Ziemińska -Milanowska
B: KJ Alexander Elizówka
K023346 616009580269811
21.

8

RAMMSTEIN Holsztyńska GER 2001 Ogier ciemnogniada F: rheinsberg
M: Keylin
O: Tomasz wójtowicz
B: Niemcy
Brak
22.

9

SANY BOY OLD POL 2009 Wałach kasztanowata/177 F: Souvenir / Santorini
M: Fiona / Furst Heinrich
O: Beata Łuczeńczyk-Luty
B: -----
K016042 DE433331684109
23.

5

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Skaja
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Beata Kołpak
brak
24.

12

SILVANO HAN GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: Lady Champ / Longchamp
O: Magdalena Strąk
B:
K010660 DE431310643006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brzuska Anna
MARTINI (24)
2018-04-22
1
Chorąży Aleksandra
sj zawieprzyce
2018-04-21
4
2018-04-21
3
2018-04-22
3
Ciastoń Agnieszka
WKJ Lublin
KARES (15)
2018-04-21
10
2018-04-21
5
2018-04-22
4
2018-04-22
4
Foks Jakub
WKJ Lublin
2018-04-21
2
2018-04-21
2
2018-04-22
8
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (5)
2018-04-21
3
2018-04-22
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Juśko Kinga
Sekcja Jeździecka Fidelius
BARYT (20)
2018-04-21
3
2018-04-21
4
2018-04-22
6
Karwacka Kaja
WKJ Lublin
2018-04-22
4
2018-04-22
Krzeszowska Monika
WZJ Lublin
KRAKEN (16)
2018-04-21
3
2018-04-21
9
Liberda Elżbieta
Eqiu Club Zamłyniec
2018-04-21
2
2018-04-21
2
2018-04-22
1
Luty Katarzyna
WKJ Lublin SJ Fidelius
2018-04-21
2
2018-04-21
7
2018-04-22
2
Rejak Anna
SJDakar
KARAT (22)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
2
Sójka Aleksandra
WKJ Lublin SJ For Pleasure
GASLER (7)
2018-04-21
2018-04-21
7
Staniak Idalia
BPK
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
3
Stawiska Katarzyna
WKJ Lublin SJ For Pleasure
2018-04-21
4
2018-04-21
3
Strąk Magdalena
WKJ Lublin
SILVANO (12)
2018-04-21
Studziński Mikołaj
WKJ Lublin
GIACOMO (14)
2018-04-21
3
2018-04-21
4
2018-04-22
9
Wodyk Martyna
SJDakar
KALINKA (21)
2018-04-21
4
2018-04-21
3
2018-04-22
7
Wójcicka Katarzyna
Wojewódzki Klub Jeździecki w Lublinie
2018-04-21
5
2018-04-21
5
2018-04-22
5
2018-04-21
6
2018-04-21
4
2018-04-22
6
2018-04-22
3
Zdunek Dominika
bpk LUL
METEOR (18)
2018-04-21
1
2018-04-21
1
2018-04-22
1
Ziemińska-Milanowska Katarzyna
wkj
2018-04-21
6
2018-04-21
6
2018-04-22
4
Żuk Magdalena
WKJ Lublin
2018-04-21
5
2018-04-21
2
2018-04-22
2018-04-21
2
2018-04-21
1
2018-04-22
1
2018-04-22
2

Number of Riders: 21

Number of Horses: 24

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl