Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

PIKER WINTER JUMPING CUP HZRiT-B
Stajnia Piker, 26-27.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
89 ACCEPTED 2022-11-24 15:20:05
2022-11-23 23:51:49
Agnieszka Kirmuć ARIADNA
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
88 ACCEPTED 2022-11-23 23:25:09
2022-11-23 22:39:21
Marcelina Żebrowska RACJA
  • 1x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
87 ACCEPTED 2022-11-23 23:25:12
2022-11-23 22:15:01
Marika Pożarowszczyk MRÓWKA
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
86 ACCEPTED 2022-11-23 23:25:14
2022-11-23 22:14:25
Diana Zaręba FLESZ
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
85 ACCEPTED 2022-11-23 20:31:26
2022-11-23 20:17:32
Dajana Lendzion CRISTIANA SHO Z
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
84 ACCEPTED 2022-11-23 19:54:16
2022-11-23 18:38:36
Maja Kowalczyk DRABANT
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
83 ACCEPTED 2022-11-23 19:54:20
2022-11-23 16:17:26
Paulina Ziemian CHED DOUSON
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
82 ACCEPTED 2022-11-23 19:54:23
2022-11-23 16:17:01
Paulina Węgorek SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
81 ACCEPTED 2022-11-22 23:47:01
2022-11-22 22:35:55
Lena Marciniak LADY EWITA
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
80 ACCEPTED 2022-11-22 15:45:54
2022-11-22 11:09:44
Jacek Miziołek WINDSOR
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-11-21 20:11:06
2022-11-21 20:03:38
Barbara Ścibior CASSIOPEIA
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
78 ACCEPTED 2022-11-21 10:26:07
2022-11-21 00:23:27
Agata Miazga ILOVE YOU DU BEAUMONT
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-11-21 10:26:09
2022-11-21 00:07:34
Martyna Siuda KORLEONE
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-11-21 10:26:13
2022-11-20 18:44:17
Milena Domżał ISKRA
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
75 ACCEPTED 2022-11-21 10:26:15
2022-11-20 18:33:41
Gabriela Sokół BANSCHI
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-11-20 17:18:57
2022-11-20 15:10:23
Aleksandra Mazurek HIGHT-PLEASURE
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-11-20 17:19:00
2022-11-20 14:25:42
Natalia Pietraszek REDUTA
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
72 ACCEPTED 2022-11-20 13:35:06
2022-11-19 22:23:13
Anna Olszta EKWADOR
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
71 ACCEPTED 2022-11-20 13:35:09
2022-11-19 20:10:43
Krzysztof Potrenc PROMIL
  • 2x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
70 ACCEPTED 2022-11-19 18:38:10
2022-11-19 17:10:43
Karolina Góźdź PIPPI
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
69 ACCEPTED 2022-11-19 18:38:12
2022-11-19 16:56:16
Oliwia Smok GODIVA DE BELLANDE
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
68 ACCEPTED 2022-11-19 18:38:15
2022-11-19 14:37:13
Kacper Niewiadomski LIROCCA BLUE OSPA
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/C/zwykły, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-19 18:38:17
2022-11-19 14:36:52
Kacper Niewiadomski MIRACLE
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
66 ACCEPTED 2022-11-19 18:38:19
2022-11-19 14:36:27
Kacper Niewiadomski CORNET CHAMP ZD
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
65 ACCEPTED 2022-11-20 17:19:03
2022-11-19 14:35:30
Alicja Bilska PRINCESSA II W
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
64 ACCEPTED 2022-11-18 16:45:15
2022-11-18 13:42:58
Julia Kucharczyk MY PLEASURE
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
63 ACCEPTED 2022-11-18 16:45:17
2022-11-18 09:56:37
Alicja Sobieszek ANASTASIYA
  • 2x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
62 ACCEPTED 2022-11-18 16:45:20
2022-11-18 00:19:45
Karolina Przysucha ISKRA
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
61 ACCEPTED 2022-11-17 23:36:45
2022-11-17 21:48:23
Kinga Pastuła LILI
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
60 ACCEPTED 2022-11-17 23:36:48
2022-11-17 21:48:01
Kinga Pastuła FARO
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-11-17 23:37:26
2022-11-17 20:52:50
Oliwia Matysiak PINIA
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-11-17 23:37:28
2022-11-17 20:13:33
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
57 ACCEPTED 2022-11-17 23:37:53
2022-11-17 16:23:24
Amelia Ruta MY PLEASURE
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
56 ACCEPTED 2022-11-17 23:37:48
2022-11-17 12:33:35
Blanka Pojmaj MESSI S
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2022-11-17 23:37:43
2022-11-17 11:02:29
Julia Rachubik ORCHID'S TINKERBELL
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2022-11-17 23:37:36
2022-11-17 10:07:48
Inga Wach NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-11-17 09:53:28
2022-11-16 16:20:38
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
52 ACCEPTED 2022-11-17 09:53:30
2022-11-16 10:08:52
Jarosław Sulowski SCARLET
  • 2x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 2x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
51 ACCEPTED 2022-11-17 09:53:32
2022-11-15 21:51:19
Jakub Trykacz MILLIONAR
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
50 ACCEPTED 2022-11-17 09:53:35
2022-11-15 21:50:08
Maja Łukasik NOTABLE
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
49 ACCEPTED 2022-11-17 09:53:43
2022-11-15 21:48:16
Karolina Biszkont EUFORIA
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-11-17 09:53:50
2022-11-15 21:47:22
Martyna Gajdek T-ROC R
  • 2x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
47 ACCEPTED 2022-11-17 09:54:05
2022-11-15 21:46:54
Martyna Gajdek CAS-I-NOOR
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
46 ACCEPTED 2022-11-15 18:03:47
2022-11-15 16:40:51
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-11-15 10:30:16
2022-11-14 22:38:51
Malwina Margalska GALAXIA
  • 2x 5/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 14/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
44 ACCEPTED 2022-11-15 10:30:19
2022-11-14 22:27:06
Alicja Helena Trojanowska CYTRA
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-15 10:30:22
2022-11-14 12:06:56
Zuzanna Mizeracka LACI
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
42 ACCEPTED 2022-11-14 11:25:29
2022-11-14 10:57:07
Karolina Franas BLOODY RIDER
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2022-11-14 11:25:32
2022-11-14 10:56:13
Karolina Franas POLDER
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
40 ACCEPTED 2022-11-14 11:25:35
2022-11-14 09:28:39
Julia Salamandra LORD CALIDAD
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2022-11-14 11:25:38
2022-11-13 19:27:36
Natalia Wojcik HETMAN
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
38 ACCEPTED 2022-11-14 11:25:49
2022-11-13 12:28:42
Zoja Zuzaniuk CUIDAM DE VRENDT
  • 2x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
37 ACCEPTED 2022-11-12 18:19:27
2022-11-12 11:30:50
Julia Budzyńska FREDDE-W
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
36 ACCEPTED 2022-11-12 08:41:32
2022-11-11 16:56:35
Wiktoria Gniewek ETILIO GRANDE
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
35 ACCEPTED 2022-11-10 14:16:19
2022-11-10 12:24:23
Emilia Tymczyszyn DNIEPR
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
34 ACCEPTED 2022-11-08 16:38:49
2022-11-08 10:54:56
Klaudia Pielacha ARTEMIDA
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
33 ACCEPTED 2022-11-06 10:53:23
2022-11-06 10:13:35
Bartosz Gotner ULISSES
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-11-06 10:53:24
2022-11-06 10:13:13
Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-06 10:53:26
2022-11-05 15:41:40
Adela Örnek QUISTO VAN DE BOSLANDHOEVE
  • 2x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
30 ACCEPTED 2022-11-06 10:53:30
2022-11-05 15:34:16
Adela Örnek EPIKUR
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2022-11-22 20:21:59
2022-11-04 22:25:08
Anna Skwira NEW BLUE
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
28 ACCEPTED 2022-11-05 06:26:10
2022-11-04 19:47:52
Agata Kocko MIRABLES
  • 2x 5/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
  • 2x 14/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
27 ACCEPTED 2022-11-05 06:26:12
2022-11-04 19:47:27
Milena Kocko MIRABLES
  • 2x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
26 ACCEPTED 2022-11-05 06:26:13
2022-11-04 19:47:02
Oliwia Bąk CALIPH L
  • 2x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
25 ACCEPTED 2022-11-05 06:26:15
2022-11-04 16:36:41
Urszula Musiedlak VARTEMIDA
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
24 ACCEPTED 2022-11-04 08:41:47
2022-11-03 22:19:27
Jagoda Niewiadomska REWENA
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
23 ACCEPTED 2022-11-04 08:41:50
2022-11-03 22:18:50
Jagoda Niewiadomska HEARTLY DU LOIR
  • 2x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 2x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
22 ACCEPTED 2022-11-04 08:41:54
2022-11-03 13:57:54
Katarzyna Hetman - Matyjasik HORT
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2022-11-04 08:41:57
2022-11-03 13:57:08
Hanna Kacejko SPORADA
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
20 ACCEPTED 2022-11-04 08:42:00
2022-11-03 13:56:27
Zuzanna Abramek DEJZI
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
19 ACCEPTED 2022-11-02 08:01:10
2022-11-01 21:16:54
Norbert Góralczyk QUINTY V/D BROUWERSHOEVE
  • 2x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
18 ACCEPTED 2022-11-01 18:40:48
2022-10-30 19:26:12
Amelia Maria Grzywacz MAESTRO ZK
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-10-28 23:21:00
2022-10-27 21:21:39
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2022-11-20 17:19:06
2022-10-27 19:39:30
Jacek Góralczyk MEFISTO
  • 2x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
15 ACCEPTED 2022-10-26 12:36:10
2022-10-25 16:42:03
Lena Dubil CAPRICE
  • 2x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
14 ACCEPTED 2022-10-26 12:36:12
2022-10-25 16:41:31
Klaudia Dubil ASFURA
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-10-28 23:21:08
2022-10-25 16:41:05
Klaudia Dubil SONATA
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
12 ACCEPTED 2022-10-26 12:36:20
2022-10-25 16:00:07
Michalina Lewandowska IRYDION
  • 2x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
11 ACCEPTED 2022-10-24 14:32:08
2022-10-19 14:09:50
Martyna Rybkowska ORCHIDEA
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
10 ACCEPTED 2022-10-17 22:34:28
2022-10-17 19:50:29
Kaja Gawda NEMIROFF
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
9 ACCEPTED 2022-10-17 22:34:27
2022-10-17 19:50:03
Kaja Gawda IRTYSZ
  • 1x 8/N/RUNDA ZŁOTA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 17/N/RUNDA ZŁOTA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 18/C/zwykły, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-10-17 10:53:05
2022-10-16 15:03:14
Aniela Kostrubiec ALKA GB
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
7 ACCEPTED 2022-10-13 19:30:13
2022-10-13 10:57:04
Agata Boroń WINICJUSZ Z NIWY
  • 1x 1/LL60/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 5/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
  • 1x 10/LL60/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 14/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
6 ACCEPTED 2022-10-10 22:14:23
2022-10-10 20:31:38
Magdalena Więckiewicz KRAINA LODU D
  • 2x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 2x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
5 ACCEPTED 2022-10-09 22:20:20
2022-10-08 21:41:42
Amelia Dudek ANAPON RASHKA
  • 1x 3/LL80/RUNDA BRĄZOWA - dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 12/LL80/RUNDA BRĄZOWA, zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
4 ACCEPTED 2022-10-09 22:20:22
2022-10-06 21:11:29
Kornelia Cholewa KOKAINA HIPPICA
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
  • 1x 16/P/dwufazowy Art. 274.1.5.3
3 ACCEPTED 2022-11-21 18:49:47
2022-10-06 21:11:02
Kornelia Cholewa HABANERO HAUTBOIS
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 15/L/RUNDA SREBRNA, dwufazowy Art. 274.1.5.3
2 ACCEPTED 2022-10-06 11:39:37
2022-10-05 19:09:12
Weronika Kowalczyk PAPAGENA
  • 2x 2/LL70/towarzyski - z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 11/LL70/towarzyski, z trafieniem w normę czasu, Aneks nr 5 Reg. B
1 ACCEPTED 2022-10-05 18:07:52
2022-10-05 17:56:23
Patrycja Frąk DENIM MOON
  • 1x 4/LL90/dwufazowy, Art. 274.1.5.2
  • 1x 6/L/RUNDA SREBRNA, zwykły, Art.238.2.1
  • 1x 13/LL90/zwykły, Art. 238.2.1.
  • 1x 14/LL30/PONY GAMES konkurs dodatkowy, na zasadach konkursu dokładności, Art. 238.1.1.
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramek Zuzanna WKJ Lublin /SJ Karo
2009 (JM.)
O058795
2. Bąk Oliwia WKJ Lublin / SJ Jaśko
2009 (JM.)
O064458
3. Bilska Alicja WKJ Lublin / SJ Wieża
2006 (J.)
O068265
4. Biszkont Karolina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
O046147
5. Boroń Agata Szkółka Jeździecka Niwa
S
Brak
6. Budzyńska Julia ...
2010 (JM.)
...
7. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
8. Domżał Milena WKJ Lublin/SJ Karo
2006 (J.)
O066472
9. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
10. Dubil Klaudia WKJ Lublin / SJ Gershwin
S
O007838
10206459
11. Dubil Lena WKJ Lublin SJ Gershwin
2013 (Mł.)
Brak
12. Dudek Amelia Sekcja Jeździecka Fidelius / WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O061346
13. Frąk Patrycja Klub Jeździecki Morgan Balczewo
S
O002514
14. Franas Karolina Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
S
O039003
15. Gajdek Martyna WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O009441
16. Gawda Kaja WKJ Lublin / SJ Piker
2009 (JM.)
O053557
17. Gniewek Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O061088
18. Góralczyk Jacek WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
2010 (JM.)
O053553
19. Góralczyk Norbert WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
2007 (JM.)
O049844
20. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
21. Góźdź Karolina Niezrzeszona
S
0081136
22. Grzywacz Amelia Maria WKJ Lublin
2010 (JM.)
O068159
23. Hetman - Matyjasik Katarzyna WKJ Lublin / SJ Karo
S
O049302
24. Kacejko Hanna Sekcja Jeździecka Karo
2010 (JM.)
O070467
25. Kirmuć Agnieszka Bpk
2005 (J.)
0059921
26. Kocko Agata WKJ Lublin / SJ Jaśko
2011 (Mł.)
27. Kocko Milena WKJ Lublin / SJ Jaśko
2008 (JM.)
O065193
28. Kostrubiec Aniela WKJ Lublin / Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2011 (Mł.)
O073244
29. Kowalczyk Maja LKJ Lublin SJ Pijany Oxer
2008 (JM.)
Brak
30. Kowalczyk Weronika WKJ Lublin/SJ Piker
2004 (J.)
O049252
31. Kucharczyk Julia WKJ Lublin
2007 (JM.)
O052995
32. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O043651
33. Lendzion Dajana BPK (MAZ)
S
O045944
34. Lewandowska Michalina Sj Piker
2008 (JM.)
O076222
35. Łukasik Maja WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (J.)
O050851
36. Marciniak Lena SJ Fidelius/WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O080719
37. Margalska Malwina WKJ Lublin SJ Gershwin
2012 (Mł.)
Brak
38. Matysiak Oliwia WKJ Lublin
2006 (J.)
O055524
39. Mazurek Aleksandra WKJ Lublin/SJ Zadębie Logistic Center
2006 (J.)
O043826
40. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (MJ.)
O041392
41. Mizeracka Zuzanna Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2006 (J.)
Brak
42. Miziołek Jacek Equiclub Zamłyniec
S
O023316
43. Musiedlak Urszula WKJ Lublin Ranczo Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej
2003 (MJ.)
O054894
44. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
45. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
46. Olszta Anna Sekcja Jeździecka Karo
2010 (JM.)
brak
47. Örnek Adela SJ Strong Riders
2001 (MJ.)
O029339
48. Pastuła Kinga WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2011 (Mł.)
O066900
49. Pielacha Klaudia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2002 (MJ.)
O035819
50. Pietraszek Natalia WKJ LUBLIN SJ BIESIADA BOGUCIN
2010 (JM.)
Brak
51. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
52. Potrenc Krzysztof BPK
S
Brak
53. Pożarowszczyk Marika Sekcja Jeździecka Drwal
2008 (JM.)
O064542
54. Przysucha Karolina WKJ Lublin/SJ Karo
S
O059304
55. Rachubik Julia Soymax Lublin Team
2008 (JM.)
O064212
56. Rocka Ewelina Soymax Lublin Team
S
O022740
57. Ruta Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2008 (JM.)
064543
58. Rybkowska Martyna WKJ Lublin
2005 (J.)
O047726
59. Salamandra Julia WKJ Lublin
2004 (J.)
O042762
60. Ścibior Barbara Wkj Sj Koniec Burzy
S
O022279
61. Siuda Martyna WKJ Lublin
2001 (MJ.)
O038166
62. Skwira Anna Sekcja jeździecka Fidelius
2009 (JM.)
O070813
63. Smok Oliwia WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2005 (J.)
O060578
64. Sobieszek Alicja Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2008 (JM.)
O077466
65. Sokół Gabriela WKJ Lublin
2005 (J.)
O044029
66. Sulowski Jarosław WKJ Lublin
S
O003802
67. Trojanowska Alicja Helena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O048068
68. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
O049940
69. Tymczyszyn Emilia WKJ Lublin
2003 (MJ.)
O045494
70. Wach Inga Soymax Lublin Team
2001 (MJ.)
O038870
71. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
72. Węgorek Paulina Stajnia Alabama
2007 (JM.)
O064916
73. Więckiewicz Magdalena Sekcja Jeżdziecka Stajnia Drwal
2010 (JM.)
O064506
74. Wojcik Natalia WKJ Lublin S.J Sulowski Team
2005 (J.)
O052635
75. Wonka Lena
76. Zaręba Diana BPK (LUL)
S
O025958
77. Żebrowska Marcelina Brak przynależności klubowej
2010 (JM.)
Brak
78. Ziemian Paulina Stajnia Alabama
2008 (JM.)
Brak
79. Zuzaniuk Zoja WKJ Lublin SJ Gershwin
2011 (Mł.)
O066471
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

25

ALKA GB KUC FELIŃSKI POL 2001 klacz srokata/pony:148 F: Kwestor GB
M: Andaluzja GB / As
K013461 POL013580110101
2.

21

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowatodereszowata/pony:133 F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
K028509 POL013640033609
3.

79

ANASTASIYA HAFLINGER POL 2015 klacz izabelowata/pony:139 F: Aktor
M: Aneta
K034992 100-001-100000920
4.

104

ARIADNA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz siwa/165 F: Contender Son
M: Ariana
brak 616007600294910
5.

46

ARTEMIDA MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz kara/163 F: El Ejido
M: Arka
K035376 616098200262045
6.

29

ASFURA MŁP POL 2009 klacz siwa/167 F: Audytor
M: Aspirantka / Zoon
K021885 616006580660909
7.

91

BANSCHI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Clavius
M: Berta
K028202 616009580086213
8.

51

BLOODY RIDER MAŁOPOLSKA POL 2010 ogier kasztanowata/163 F: Sadam
M: Bola
K033606 616006580408010
9.

40

CALIPH L SP POL 2000 wałach gniada/162 F: Corleone
M: La Scala L
K006672 616 00966 07 650 00
10.

28

CAPRICE SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Love affair
M: Cher / Cyprys
K028484 POL009580656408
11.

68

CAS-I-NOOR PKSP POL 2017 wałach skarogniada/167 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: CASIOPEA II
K033634 616009580174917
12.

92

CASSIOPEIA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/162 F: Nn
M: Nn
Brak 619999580454816
13.

43

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
14.

98

CHED DOUSON WEST. POL 2009 wałach skarogniada/175 F: Duran-Duran
M: Gejcha
K035042 702986
15.

10

CORNET CHAMP ZD BWP BEL 2018 ogier siwa/170 F: Congress / Cornet Obolenski
M: Escada V / Chin Champ
K033449 DE421000626518
16.

61

CORVETA O SP POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus / Numero Uno
M: Cela / Faust Z
K031309 616009610141716
17.

100

CRISTIANA SHO Z ZANGERSHEIDE NED 28.05.2013 klacz gniada/171 F: Carthino Z
M: Sandy
brak 056015Z55807913
18.

55

CUIDAM DE VRENDT KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/169 F: Quidam de Revel
M: Visinaa
K014000 528003000703489
19.

57

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Ludger
M: Czacza
K015026 12373
20.

38

DEJZI HAFL. POL 2017 klacz jasnokasztanowata/148 F: Arafat
M: Dunka / Emigrant
K032721 616013680009217
21.

19

DENIM MOON SP POL 2017 wałach siwa/176 F: Castrle Rock hol
M: Dragonia wlkp
K032478 -
22.

31

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
K012760
23.

47

DNIEPR SP POL 2015 ogier gniada/172 F: Palermo
M: Dogaressa / Landjonker S
K027509 -
24.

97

DRABANT MŁP POL 2015 wałach kara/164 F: Huzar
M: Driada
K028487 616006580252215
25.

85

EKWADOR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Rammstein
M: Eliza
brak 616009550124714
26.

45

EPIKUR SP POL 2016 wałach siwa/175 F: Emir R
M: Epoka
K033334 A0003819S
27.

49

ETILIO GRANDE TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach ciemnogniada/163 F: Gold Quaterback
M: Etoile
. 616999690118616
28.

65

EUFORIA MŁP POL 2014 klacz gniada/165 F: Bibigar
M: Era / Lubań
K027289 616098100087771
29.

70

FARO MŁP POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/165 F: Berlin Bej
M: Fryga
K029146 616006580448212
30.

103

FLESZ MŁP POL 2017 wałach srokata/172 F: Artedy
M: Fantazja
brak 616006580334817
31.

50

FREDDE-W KUC POL 01.04.2018 wałach ciemnogniada/pony:140 F: Lak
M: Finezja-W
Brak 616013580145918
32.

56

GALAXIA SP POL 2015 klacz gniada/168 F: Karbit
M: Gorgia B / Walentino
K028527 616009520034815
33.

82

GODIVA DE BELLANDE Trotteur Francais FRA 2016 klacz kasztanowata/165 F: Boccador de Simm
M: Ondee de Bellande
Brak 250259806167438
34.

1

HABANERO HAUTBOIS SF FRA 2017 wałach kara/170 F: Connor / Caretino
M: Vic St Deni's / Quidam De Revel
K031947 17531577M
35.

35

HEARTLY DU LOIR SF POL 2017 klacz gniada/167 F: Toulon
M: Tootsie du loir
K034699 111
36.

54

HETMAN MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/166 F: Amadeusz
M: Hańcza
K030132 616006580339015
37.

87

HIGHT-PLEASURE PKSP POL 2011 wałach gniada/168 F: Ever For Pleasure
M: Hurghanda / Barnaba
K020337 .
38.

36

HORT SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Lasko
M: Horda / Banknot
K029543 616009661059816
39.

89

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
40.

26

IRTYSZ PKSP POL 2011 wałach gniada/180 F: Palermo
M: Iza-Boo
K018903 616009580593111
41.

30

IRYDION Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/172 F: Palermo
M: Iza-boo
K026796 616098200181674
42.

80

ISKRA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/161 F: Talon
M: Inka
K032720 POL006580380808
43.

73

KILBRIDE MELODY MAKER KUC CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/147 F: I Love You Melody
M: M.M Miller
K031866 372004000033097
44.

22

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
45.

90

KORLEONE WLKP. POL 2006 wałach gniada/174 F: Neo
M: Kamea
K012347 616007660356606
46.

23

KRAINA LODU D TYP KUC POL 2016 klacz gniada/pony:142 F: Amor D
M: Karoca / nn
K032587 616999580222316
47.

58

LACI NN POL 2011 wałach siwa/163 F: NN
M: NN
K033605 HUNMQC00082SR16
48.

94

LADY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/pony:Kuc:1 F: V.I.P.
M: Lady Peggy
K025441 POL013670164707
49.

59

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
K016163 DE418181041908 105AV13
50.

69

LILI MAŁOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/150 F: Makler II
M: Luna
K033673 616006580403018
51.

83

LIROCCA BLUE OSPA KWPN NED 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL s.f. / Mr. Blue
M: Ospa Clever Girl / Clayton Boy
K028720 528003201607412
52.

53

LORD CALIDAD Koń Holsztyński POL 2016 wałach gniada/165 F: La Calidad
M: Simona II
K028719 DE421000713316
53.

32

MAESTRO ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 16.02.2011 wałach gniada/168 F: Cancoon
M: Miss Neel
K019917 616 009 59 02053 11
54.

8

MEFISTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach ciemnogniada/168 F: Wawer
M: Markiza
K013631 POL 009 66 02316 06
55.

76

MESSI S NIEM. SPORT, POL 2013 wałach gniada/178 F: Messenger / Montender
M: Sobota / Wantoz
K023064 DE456570175713
56.

63

MILLIONAR Deutsche Sport Pferde POL 2014 wałach siwa/172 F: Marius Claudius
M: Lorelei
K027455 DE456560433914
57.

39

MIRABLES KUC POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/pony:135 F: ….
M: ….
K034303 616999610324009
58.

84

MIRACLE KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Idextro / Dexter R
M: Eternity / Clinton
K031829 528003201709848
59.

102

MRÓWKA KF POL 2004 klacz srokata/pony:120 F: Tryton
M: Makata
K025235 nn
60.

78

MY PLEASURE DSP GER 2010 mare bay/165 F: First Edition
M: Campari
K032142 DE 456-5702471-10
61.

77

MY PLEASURE DSP GER 2010 klacz gniada/165 F: First Edition
M: Campari
K032142 DE 456-5702471-10
62.

27

NEMIROFF SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Lasko
M: Nanellie
K018932 616009670114110
63.

12

NEW BLUE KWPN POL 2018 wałach siwa/169 F: Harley VDL
M: Bluerike
K033446 52801077375
64.

74

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 wałach gniada/167 F: Emerald Van’t Ruytershof/Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon/Contendro I
K024575 056002W00304505
65.

64

NOTABLE PKSP POL 2016 wałach gniada/164 F: If Du Reverd / Le Tot De Semilly
M: Naomi / Corrado Boy
K028751 616009520020716
66.

75

ORCHID'S TINKERBELL Holenderski Kuc Sportowy POL 2013 klacz gniada/pony:144 F: Kanshebber
M: Orchid's Delphin
K033859 528008130070113
67.

6

ORCHIDEA WLKP POL 2016 klacz gniada/170 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Olimpia / Johnny Boy II
K029281 616007520000516
68.

20

PAPAGENA Pełna Krew Angielska CZE 2017 klacz kasztanowata/164 F: ZAZOU
M: PASHMEENA
K033594 *4/17*
69.

72

PINIA WLKP POL 2017 klacz gniada/164 F: Landor
M: Penni / Avero
K032726 616007610087117
70.

81

PIPPI HANOWERSKA POL 2011 klacz kara/168 F: Perigueux
M: A Lafayette
K022654 DE 431318501211
71.

52

POLDER MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/160 F: Atut
M: Parada
K033607 616006580153718
72.

18

PRINCESSA II W PKSP POL 2011 klacz gniada/169 F: Desant
M: Prunelka / Premix
K020939 616009540094711
73.

86

PROMIL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/172 F: Posejdon
M: Celta
Brak 616006580555611
74.

33

QUINTY V/D BROUWERSHOEVE BWP BEL 2016 wałach gniada/170 F: POMMEAU DU HEUP
M: GUCCIANA III VAN DE ZEILHOEK
K034960 UELN 056-002-W00317623
75.

44

QUISTO VAN DE BOSLANDHOEVE BWP BEL 2016 wałach gniada/164 F: El Torreo de Muze
M: Hyacint van de Boslandhoeve
brak 056002W00315091
76.

101

RACJA SP POL 2006 klacz kara/168 F: Baryt
M: Rewia
Brak 009630254606
77.

88

REDUTA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz srokata/pony:135 F: Apacz
M: Romina
K029926 616013580470414
78.

34

REWENA SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/174 F: Talent Charboniere
M: Doreen
K029613 111
79.

99

SANDRA DE FINIBUS TERRAE DRP POL 2011 klacz gniada/pony:149 F: Beaumont D’Alme
M: Sandra Song Z
K022661 011075004624
80.

62

SCARLET HANOWERSKA GER 2018 klacz gniada/163 F: Skyliner
M: Eternity
K035343 276431319844118
81.

7

SONATA SP POL 2007 klacz gniada/169 F: Aravel II / Luron
M: Symfonia Waro / Sao Paulo
K013394 POL009590162307
82.

37

SPORADA Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz gniada/165 F: Estejo
M: Supremacja
K028967 616POL14008317T
83.

67

T-ROC R HOL POL 2018 wałach siwa/170 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Barbara I
brak DE421000707518
84.

42

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
85.

41

VARTEMIDA MAŁOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/164 F: Vis Versa
M: Armira
LKPZJ15921/22 616006580690504
86.

93

WINDSOR SP POL 2012 Wałach gniada/164 F: RIVERA L
M: WENECJA
K027291 616009580470812
87.

24

WINICJUSZ Z NIWY HUCUŁ POL 2018 ogier myszata/133 F: Prymus
M: Wibracja
Brak 616012630052818
88.

105

YERBA SF F:
M:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramek Zuzanna
WKJ Lublin /SJ Karo
DEJZI (38)
2022-11-26
6
2022-11-26
9
2022-11-27
2022-11-27
18
Bąk Oliwia
WKJ Lublin / SJ Jaśko
2022-11-26
3
2022-11-27
2
Bilska Alicja
WKJ Lublin / SJ Wieża
2022-11-26
15
2022-11-26
19
2022-11-27
10
2022-11-27
Biszkont Karolina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
EUFORIA (65)
2022-11-26
7
2022-11-26
2022-11-27
7
2022-11-27
11
Budzyńska Julia
...
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-11-26
10
2022-11-26
7
2022-11-27
5
2022-11-27
2022-11-26
16
2022-11-26
2
200
2022-11-27
12
2022-11-27
4
Domżał Milena
WKJ Lublin/SJ Karo
ISKRA (80)
2022-11-26
7
2022-11-26
1
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (31)
2022-11-26
6
2022-11-26
4
2022-11-27
8
2022-11-27
Dubil Klaudia
WKJ Lublin / SJ Gershwin
SONATA (7)
2022-11-26
1
200
2022-11-26
15
2022-11-27
10
2022-11-27
3
100
ASFURA (29)
2022-11-26
23
2022-11-26
16
2022-11-27
13
2022-11-27
11
Dubil Lena
WKJ Lublin SJ Gershwin
CAPRICE (28)
2022-11-26
1
2022-11-26
2022-11-27
2
2022-11-27
Dudek Amelia
Sekcja Jeździecka Fidelius / WKJ Lublin
2022-11-26
10
2022-11-26
2022-11-27
3
2022-11-27
13
Frąk Patrycja
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2022-11-26
2022-11-26
16
2022-11-27
Franas Karolina
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-11-26
12
2022-11-26
10
2022-11-27
8
2022-11-27
8
POLDER (52)
2022-11-26
7
2022-11-26
16
2022-11-27
1
2022-11-27
21
Gajdek Martyna
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
T-ROC R (67)
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
23
2022-11-27
2022-11-26
15
2022-11-26
2022-11-27
18
2022-11-27
Gawda Kaja
WKJ Lublin / SJ Piker
IRTYSZ (26)
2022-11-26
1
400
2022-11-26
3
2022-11-27
1
400
2022-11-27
1
500
2022-11-26
4
2022-11-26
2
250
2022-11-27
1
300
2022-11-27
Gniewek Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-26
16
2022-11-26
6
2022-11-27
10
2022-11-27
17
Góralczyk Jacek
WKJ Lublin stajnia Hakuna Matata
2022-11-26
16
2022-11-26
Góralczyk Norbert
WKJ Lublin / Stajnia Hakuna Matata
2022-11-26
2022-11-26
13
2022-11-27
12
2022-11-27
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
ULISSES (42)
2022-11-26
3
150
2022-11-26
2
2022-11-27
2
250
2022-11-27
2
2022-11-26
18
2022-11-26
7
2022-11-27
1
200
2022-11-27
2
200
Góźdź Karolina
Niezrzeszona
PIPPI (81)
2022-11-26
25
2022-11-26
19
2022-11-27
25
2022-11-27
Grzywacz Amelia Maria
WKJ Lublin
2022-11-26
6
2022-11-26
2
150
2022-11-27
9
2022-11-27
16
Hetman - Matyjasik Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Karo
HORT (36)
2022-11-26
11
2022-11-26
13
2022-11-27
14
2022-11-27
9
Kacejko Hanna
Sekcja Jeździecka Karo
SPORADA (37)
2022-11-26
13
2022-11-26
1
2022-11-27
16
2022-11-27
14
Kirmuć Agnieszka
Bpk
ARIADNA (104)
2022-11-26
3
2022-11-26
3
2022-11-27
3
2022-11-27
5
Kocko Agata
WKJ Lublin / SJ Jaśko
2022-11-26
1
2022-11-26
1
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Kocko Milena
WKJ Lublin / SJ Jaśko
2022-11-26
5
2022-11-27
6
2022-11-27
Konopka Wiktoria
WKJ Lublin
MER (71)
2022-11-27
6
Kostrubiec Aniela
WKJ Lublin / Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
ALKA GB (25)
2022-11-26
2
2022-11-26
2
2022-11-27
8
2022-11-27
Kowalczyk Maja
LKJ Lublin SJ Pijany Oxer
DRABANT (97)
2022-11-26
22
2022-11-26
16
2022-11-27
20
2022-11-27
21
Kowalczyk Weronika
WKJ Lublin/SJ Piker
2022-11-26
10
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
Kucharczyk Julia
WKJ Lublin
2022-11-26
24
2022-11-26
14
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2022-11-26
14
2022-11-26
9
2022-11-27
3
100
2022-11-27
5
Lewandowska Michalina
Sj Piker
IRYDION (30)
2022-11-26
22
2022-11-26
2022-11-27
4
2022-11-27
Łukasik Maja
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
NOTABLE (64)
2022-11-26
3
100
2022-11-26
5
2022-11-27
15
2022-11-27
Marciniak Lena
SJ Fidelius/WKJ Lublin
2022-11-26
14
2022-11-26
2
Margalska Malwina
WKJ Lublin SJ Gershwin
GALAXIA (56)
2022-11-26
1
2022-11-26
5
2022-11-27
4
2022-11-27
1
Matysiak Oliwia
WKJ Lublin
PINIA (72)
2022-11-26
20
2022-11-26
Mazurek Aleksandra
WKJ Lublin/SJ Zadębie Logistic Center
2022-11-26
3
100
2022-11-26
7
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
2022-11-26
11
2022-11-26
13
Mizeracka Zuzanna
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
LACI (58)
2022-11-26
5
2022-11-26
14
2022-11-27
2
2022-11-27
14
Miziołek Jacek
Equiclub Zamłyniec
WINDSOR (93)
2022-11-26
14
2022-11-26
8
Musiedlak Urszula
WKJ Lublin Ranczo Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej
2022-11-26
15
2022-11-26
7
2022-11-27
9
2022-11-27
26
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2022-11-27
19
REWENA (34)
2022-11-26
12
2022-11-26
2022-11-27
9
2022-11-27
7
2022-11-26
8
2022-11-26
2022-11-27
10
2022-11-27
4
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
2022-11-26
13
2022-11-26
6
2022-11-26
1
500
MIRACLE (84)
2022-11-26
12
2022-11-26
9
Olszta Anna
Sekcja Jeździecka Karo
EKWADOR (85)
2022-11-26
6
2022-11-26
9
2022-11-27
9
2022-11-27
Örnek Adela
SJ Strong Riders
2022-11-26
17
2022-11-27
2022-11-26
18
2022-11-27
22
EPIKUR (45)
2022-11-26
9
2022-11-26
20
2022-11-27
2022-11-27
17
Pastuła Kinga
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
LILI (69)
2022-11-26
17
2022-11-26
20
2022-11-27
8
2022-11-27
17
FARO (70)
2022-11-26
4
2022-11-26
2022-11-27
2
150
2022-11-27
Pielacha Klaudia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2022-11-26
12
2022-11-26
8
2022-11-27
12
2022-11-27
20
Pietraszek Natalia
WKJ LUBLIN SJ BIESIADA BOGUCIN
REDUTA (88)
2022-11-26
4
2022-11-26
4
2022-11-27
5
2022-11-27
6
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
MESSI S (76)
2022-11-26
10
2022-11-26
10
2022-11-27
6
2022-11-27
3
Potrenc Krzysztof
BPK
PROMIL (86)
2022-11-26
20
2022-11-26
2022-11-27
25
2022-11-27
Pożarowszczyk Marika
Sekcja Jeździecka Drwal
MRÓWKA (102)
2022-11-26
8
2022-11-26
8
2022-11-27
4
2022-11-27
23
Przysucha Karolina
WKJ Lublin/SJ Karo
ISKRA (80)
2022-11-27
19
2022-11-27
6
Rachubik Julia
Soymax Lublin Team
2022-11-26
3
2022-11-26
6
2022-11-27
4
2022-11-27
7
Ruta Amelia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2022-11-27
10
2022-11-27
15
Rybkowska Martyna
WKJ Lublin
2022-11-26
13
2022-11-26
Salamandra Julia
WKJ Lublin
2022-11-26
12
2022-11-26
2022-11-27
24
2022-11-27
5
Ścibior Barbara
Wkj Sj Koniec Burzy
2022-11-26
2022-11-26
Siuda Martyna
WKJ Lublin
2022-11-26
22
2022-11-26
Skwira Anna
Sekcja jeździecka Fidelius
2022-11-26
11
2022-11-26
19
2022-11-27
18
2022-11-27
Smok Oliwia
WKJ Lublin SJ Biesiada Bogucin
2022-11-26
21
2022-11-26
1
2022-11-27
16
2022-11-27
12
Sobieszek Alicja
Sekcja Jeździecka Stajnia Drwal
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
2022-11-27
2022-11-26
1
Sokół Gabriela
WKJ Lublin
BANSCHI (91)
2022-11-26
1
300
2022-11-26
11
Sulowski Jarosław
WKJ Lublin
SCARLET (62)
2022-11-27
13
2022-11-27
22
Trojanowska Alicja Helena
WKJ Lublin
CYTRA (57)
2022-11-26
5
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2022-11-26
4
2022-11-26
8
2022-11-27
19
2022-11-27
7
Tymczyszyn Emilia
WKJ Lublin
DNIEPR (47)
2022-11-26
8
2022-11-26
12
Wach Inga
Soymax Lublin Team
2022-11-26
2022-11-27
4
2022-11-26
9
2022-11-27
5
Wasilewska Maja
Soymax Lublin Team
2022-11-26
4
2022-11-26
5
2022-11-27
1
2022-11-27
Węgorek Paulina
Stajnia Alabama
2022-11-26
14
2022-11-26
2
2022-11-27
1
2022-11-27
2
Więckiewicz Magdalena
Sekcja Jeżdziecka Stajnia Drwal
2022-11-26
2022-11-26
2022-11-27
24
2022-11-27
7
Wojcik Natalia
WKJ Lublin S.J Sulowski Team
HETMAN (54)
2022-11-27
11
2022-11-27
5
Wonka Lena
YERBA SF (105)
2022-11-26
2022-11-27
1
2022-11-27
3
2022-11-26
18
Zaręba Diana
BPK (LUL)
FLESZ (103)
2022-11-26
11
2022-11-26
17
2022-11-27
11
2022-11-27
Żebrowska Marcelina
Brak przynależności klubowej
RACJA (101)
2022-11-27
4
2022-11-27
Ziemian Paulina
Stajnia Alabama
2022-11-26
5
2022-11-26
5
2022-11-27
6
2022-11-27
3
Zuzaniuk Zoja
WKJ Lublin SJ Gershwin
2022-11-26
11
2022-11-26
2022-11-27
15
2022-11-27

Number of Riders: 79

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 4 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl