Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 09:11:53
2018-08-29 23:45:52
Jan Buczek ELDORADO
  • 1x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:20
2018-08-29 23:02:13
Marta Woźnica SELER
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:11:45
2018-08-29 23:00:52
Elżbieta Pokora PARANOJA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:11:43
2018-08-29 23:00:10
Aleksandra Siemieniuk MAGIA
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:27
2018-08-29 22:59:34
Aleksandra Siemieniuk ARMENKA
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
74 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 09:11:17
2018-08-29 22:48:39
Julia Rybak RANCOUR
  • 1x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły - 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:10:29
2018-08-29 22:41:25
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 15/N/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Senior
  • 1x 19/N1/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał Senior
  • 1x 36a 36b/C/C/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Senior
72 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 09:10:26
2018-08-29 22:40:56
Aleksandra Ciesielczuk PASTORAŁKA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 09:09:37
2018-08-29 22:40:49
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 11/L/zwykły - 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
  • 1x 31/P/zwykły- art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:24:19
2018-08-29 21:48:48
Ewelina Rocka LANCELOT
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:11:22
2018-08-29 21:36:56
Agnieszka Duszyńska ETI QUEEN
  • 1x 20/P/zwykły - art. 238.2.1
68 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 22:11:18
2018-08-29 21:31:59
Agnieszka Duszyńska PLAYBOY
  • 2x 11/L/zwykły - 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 22:11:14
2018-08-29 21:31:29
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 20/P/zwykły - art. 238.2.1
66 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 22:11:09
2018-08-29 20:50:10
Martyna Cegłowska STAKKATA
  • 2x 11/L/zwykły - 238.2.1
  • 2x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
65 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:49:42
2018-08-29 17:20:34
Inga Wach CICHA WODA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
64 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:49:27
2018-08-29 17:20:04
Inga Wach KARLA
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
63 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:49:10
2018-08-29 17:16:55
Mikołaj Studziński TAMONA
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
62 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:48:48
2018-08-29 17:16:14
Gracja Kruk GIACOMO 16
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:26:09
2018-08-29 14:01:49
Barbara Szumiata KAPELLA GB
  • 1x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
60 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 16:26:02
2018-08-29 13:08:13
Anastazja Bąk TYTAN
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:22:00
2018-08-29 08:22:00
Bartosz Boś OFF-LICENCE
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 25/LL-80/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:22:20
2018-08-28 22:49:36
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
57 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 10:14:50
2018-08-28 22:30:50
Inga Ozimkiewicz CAPRISE
  • 2x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:14:31
2018-08-28 21:16:13
Iga Krawczyk BARIBAL
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:14:17
2018-08-28 20:25:57
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 14/P/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Młody Jeździec
  • 1x 18/N/dokładności - art.238.1.1 - II półfinał Młody Jeździec
  • 1x 33a 33b/N/N/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Młody Jeździec
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:14:03
2018-08-28 17:29:13
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 14/P/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Młody Jeździec
  • 1x 18/N/dokładności - art.238.1.1 - II półfinał Młody Jeździec
  • 1x 33a 33b/N/N/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Młody Jeździec
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:22:48
2018-08-28 15:59:39
Michał Ćwikła TANZANIA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Młodzik
  • 1x 5/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Młodzik
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności / zwykły - tab. OOM - I i II nawrót finału młodzik
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 16:25:09
2018-08-28 15:24:07
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 21/N/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 34/N/zwykły - art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:46
2018-08-28 08:21:52
Oliwia Stępień M-APOLLO
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
50 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 10:26:07
2018-08-28 05:44:27
Alicja Komsta LARIHORN
  • 2x 11/L/zwykły - 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:22:44
2018-08-28 00:46:51
Wiktoria Konopka MARIKA
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
48 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 10:25:31
2018-08-27 22:56:17
Marcelina Czech KALINA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:35
2018-08-27 22:50:42
Aleksandra Zaranek GALICJA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:25:03
2018-08-27 22:50:12
Justyna Dziurkowska FIGA
  • 2x 25/LL-80/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:31
2018-08-27 22:49:58
Natalia Drapsa GRAJCAR
  • 1x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:27
2018-08-27 22:49:27
Aleksandra Zaranek GRAJCAR
  • 1x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:25
2018-08-27 22:48:13
Emilia Tymczyszyn PARUZJA
  • 1x 12/L/z oceną stylu jeźdźca - tab. OOM. - I półfinał Junior Młodszy duże konie
  • 1x 16/P/dokładności - tab. OOM. - II półfinał Junior Młodszy duże konie
  • 1x 30 a 30b/P/P/dokładności/zwykły- tab. OOM - I i II nawrót finału Junior Młodszy duże konie
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:22
2018-08-27 22:47:15
Weronika Koszołko HARLEJ W.
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:23:41
2018-08-27 22:43:57
Wiktoria Michelson FIGA
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:23:23
2018-08-27 21:38:28
Sylwia Początek SELAVI
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:09
2018-08-27 21:08:47
Alicja Trojanowska FINEZJA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Młodzik
  • 1x 5/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Młodzik
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności / zwykły - tab. OOM - I i II nawrót finału młodzik
38 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 10:22:35
2018-08-27 20:37:42
Sylwia Początek MORWA
  • 1x 11/L/zwykły - 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły - art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:22:29
2018-08-27 19:38:40
Kinga Mirosław KAFAR
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 11/L/zwykły - 238.2.1
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
  • 1x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:16:05
2018-08-27 19:18:22
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
35 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 22:10:38
2018-08-27 19:17:47
Piotr Piskorski CALIMERO A
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
34 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 20:12:43
2018-08-27 19:16:46
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 15/N/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Senior
  • 1x 19/N1/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał Senior
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 20:12:30
2018-08-27 13:23:35
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
31 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 13:15:16
2018-08-27 12:15:06
Bartosz Boś FAVORYT L
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:21:41
2018-08-27 12:14:28
Anita Orzeł DON CARLOS
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:21:44
2018-08-27 12:13:55
Hanna Kalita PRINCESSA II W
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
  • 1x 26a 26b/LL-80 / LL-90/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Junior
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:15:47
2018-08-27 11:25:39
Ewelina Polska-Fijałek JACK
  • 1x 11/L/zwykły - 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
  • 1x 31/P/zwykły- art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:15:45
2018-08-27 11:24:45
Ewelina Polska-Fijałek KEEN ON PLEASURE
  • 1x 15/N/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Senior
  • 1x 19/N1/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał Senior
  • 1x 36a 36b/C/C/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Senior
26 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-26 21:49:51
2018-08-26 19:25:49
Łukasz Wysocki TOLEDO
  • 1x 11/L/zwykły - 238.2.1
  • 1x 20/P/zwykły - art. 238.2.1
25 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-26 21:49:38
2018-08-26 19:24:44
Dominika Czyż CANTER BS
  • 1x 14/P/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Młody Jeździec
  • 1x 18/N/dokładności - art.238.1.1 - II półfinał Młody Jeździec
24 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-26 21:49:27
2018-08-26 19:24:04
Wiktoria Bartylak FANABERIA
  • 1x 2/LL-80/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Junior
  • 1x 6/LL-80/dokładności- art. 238.1.1 - II półfinał Open Junior
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 21:40:32
2018-08-26 18:11:53
Natalia Michałowska LONDON
  • 1x 12/L/z oceną stylu jeźdźca - tab. OOM. - I półfinał Junior Młodszy duże konie
  • 1x 16/P/dokładności - tab. OOM. - II półfinał Junior Młodszy duże konie
  • 1x 30 a 30b/P/P/dokładności/zwykły- tab. OOM - I i II nawrót finału Junior Młodszy duże konie
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 10:35:37
2018-08-25 22:36:44
Anna Stach WENDETTA
  • 2x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
21 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 10:13:37
2018-08-25 21:24:06
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
20 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-25 18:55:39
2018-08-25 15:51:00
Anna Stach SHY BOY
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
  • 1x 29a 29b/ L/L1/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Open Senior
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:15:30
2018-08-24 18:02:37
Ilona Turowska LORDANZ
  • 1x 15/N/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Senior
  • 1x 19/N1/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał Senior
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:15:34
2018-08-24 18:01:40
Ilona Turowska CHILI PJ
  • 1x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły - 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:53
2018-08-24 12:36:55
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 1/LL-70/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Młodzik
  • 1x 5/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Młodzik
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności / zwykły - tab. OOM - I i II nawrót finału młodzik
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:51
2018-08-24 12:35:17
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 15/N/szybkości - art. 239.1.2.6 - I półfinał Senior
  • 1x 19/N1/dokładności - art. 238.1.1 - II półfinał Senior
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:49
2018-08-24 12:34:30
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Młodzik
  • 1x 5/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Młodzik
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności / zwykły - tab. OOM - I i II nawrót finału młodzik
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:24:00
2018-08-23 10:50:32
Kamil Strąk CASIOPEA II
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 25/LL-80/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
11 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-25 13:07:16
2018-08-23 10:31:21
Natalia Szpilka BLACK BERRY BEAUTY
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 25/LL-80/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:24:03
2018-08-23 10:12:47
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 12/L/z oceną stylu jeźdźca - tab. OOM. - I półfinał Junior Młodszy duże konie
  • 1x 16/P/dokładności - tab. OOM. - II półfinał Junior Młodszy duże konie
  • 1x 30 a 30b/P/P/dokładności/zwykły- tab. OOM - I i II nawrót finału Junior Młodszy duże konie
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:07
2018-08-23 10:11:36
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Młodzik
  • 1x 5/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Młodzik
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności / zwykły - tab. OOM - I i II nawrót finału młodzik
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:21:05
2018-08-23 10:09:49
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 1/LL-70/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Młodzik
  • 1x 5/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Młodzik
  • 1x 23a 23b/LL-80/LL-80/dokładności / zwykły - tab. OOM - I i II nawrót finału młodzik
7 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-25 13:11:45
2018-08-22 16:05:17
Paula Tronina HERCULES
  • 1x 13/P/dokładności - art. 238.1.1. - I półfinał Junior
  • 1x 17/P/dokładności - art.238.1.1 - II półfinał Junior
  • 1x 32a 32b/N/N/dokładności/zwykły- art. 238.1.1/238.2.1 - I i II nawrót finału Junior
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:23:40
2018-08-22 13:28:01
Stanisław Włodarczyk REA
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 25/LL-80/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
5 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-25 13:13:09
2018-08-22 13:27:17
Amelia Duda SIR PAUILLAC
  • 1x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 10/LL-90/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 27/ LL-90/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 28/ L/zwykły- art. 238.2.1
4 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-25 13:13:44
2018-08-22 09:15:30
Kornelia Bot MALWA TEXASS
  • 2x 9/LL-80/zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 25/LL-80/zwykły- art. 238.2.1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 10:15:20
2018-08-22 09:04:37
Julia Bednarczyk HABIBY
  • 1x 3/LL-80/z oceną stulu jeźdźca - tab. OOM - I półfinał Juniorów Młodszych kuce
  • 1x 7/LL-80/z oceną stylu jeźdźca - tab. OOM - II półfinał Junior Młodszy kuce
  • 1x 24a 24b/LL-80/LL-80/dokładności/zwykły- tab. OOM - I i II nawrót finału Junior Młodszy kuce
2 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-25 13:14:47
2018-08-21 22:26:08
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 4/LL-90/dokładności - art. 238.1.1 - I półfinał Open Senior
  • 1x 8/L/dokładności - 238.1.1 - II półfinał Open Senior
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:35:10
2018-08-20 12:15:46
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 13/P/dokładności - art. 238.1.1. - I półfinał Junior
  • 1x 17/P/dokładności - art.238.1.1 - II półfinał Junior
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąk Anastazja BPK
2002 (J.)
O039506
2. Bartylak Wiktoria Sj pijany Oxer
2003 (JM.)
Brak
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
5. Borys Kalina WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O041389
6. Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino
S
brak
7. Bot Kornelia WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
8. Cegłowska Martyna SJDakar
2004 (JM.)
Brak
9. Chmielewska Aneta WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O041501
10. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin
S
O023447
11. Ciesielczuk Aleksandra Wojciechowa Stajnia
2000 (J.)
O044050
12. Ćwikła Michał WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2007 (Mł.)
Brak
13. Czech Marcelina BPK (LUL)
2002 (J.)
O042784
14. Czyż Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
O036160
15. Duda Amelia WKJ Lublin stajnia Euforia
2004 (JM.)
brak
16. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
17. Dziurkowska Justyna WKJ Lublin
S
brak
18. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin / SJ Fidelius
1998 (MJ.)
O023808
19. Jaroszyńska Małgorzata WJK Lublin SJ Fidelius
S
O005102
20. Kalita Hanna WKJ Lublin / SJ Karino
2003 (JM.)
O043927
21. Kochańska Aleksandra WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2005 (JM.)
O046245
22. Komsta Alicja Equiclub Zamłyniec
2003 (JM.)
O031494
23. Konopka Wiktoria SJ Bonanza
2000 (J.)
Brak
24. Konowałek Arleta SJ Strong Riders
S
Brak
25. Koszołko Weronika SJ Bałkanówka
1997 (MJ.)
brak
26. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
27. Krawczyk Iga Bpk
2003 (JM.)
Brak
28. Kruk Gracja WKJ Lublin
1997 (MJ.)
O025731
29. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
30. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O042649
31. Michelson Wiktoria WKJ Lublin
2004 (JM.)
brak
32. Mirosław Kinga Sj Oxer Lublin
2004 (JM.)
brak
33. Olchowska Klaudia WKJ Lublin SJ Gershwin
S
O007838
34. Orzeł Anita WKJ Lublin / SJ Karino
2001 (J.)
O032032
35. Ozimkiewicz Inga WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
S
Brak
36. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
37. Piskorski Piotr WKJ Lublin / SJ Oxer
2001 (J.)
O031785
38. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
39. Pokora Elżbieta Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
1999 (MJ.)
0047228
40. Polska-Fijałek Ewelina Soymax Horse Team Lublin
S
O023459
41. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
42. Rybak Julia KJ Alexander Elizówka
2002 (J.)
.
43. Siemieniuk Aleksandra Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
2001 (J.)
0039537
44. Siuda Martyna BPK
2001 (J.)
brak
45. Stach Anna WKJ Lublin
S
O000592
46. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
47. Stępień Oliwia BPK (LUL)
2002 (J.)
O047718
48. Strąk Dominika WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
49. Strąk Kamil WKJ Lublin SJ Strong Riders
2004 (JM.)
Brak
50. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
51. Studziński Mikołaj WKJ Lublin
2003 (JM.)
brak
52. Szpilka Natalia WKJ Lublin / SJ Strong Riders
S
O023561
53. Szumiata Barbara Wkj Sj Koniec Burzy
S
Brak
54. Szypiło Julia WKJ Lublin / SJ Oxer
2002 (J.)
O049555
55. Trojanowska Alicja SJ Oxer Lublin / WKJ Lublin
2007 (Mł.)
O048068
56. Tronina Paula Soymax Horse Team
2000 (J.)
O036143
57. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
Brak
58. Turowska Ilona Equiclub Zamłyniec
S
O004175
59. Tymczyszyn Emilia SJ Bałkanówka
2003 (JM.)
O045494
60. Wach Inga WKJ Lublin
2001 (J.)
O038870
61. Włodarczyk Stanisław WKJ Lublin stajnia Euforia
2003 (JM.)
Brak
62. Woźnica Marta Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
O024682
63. Wysocki Łukasz WKJ Lublin
S
O007865
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Agwa
O: Katarzyna Szypiło
B: brak
K025221
2.

37

ARMENKA Małopolska POL 2006 Klacz kara F: Hebab
M: Armilla
O: Wojciech Jachymek
B: SK Janów Podlaski
brak
3.

61

BARIBAL Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/165 F: Czarczaf
M: Bianka
O: Agnieszka Krawczyk
B: Ryszard Grams
Brak 616009600165513
4.

52

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
K023669
5.

73

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
O: Jacek Jaroszyński
B: Jochen Neidhardt
K020206 DE421000549009
6.

44

BLACK BERRY BEAUTY Typ Szlachetny POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Nn
M: Nn
O: Natalia Szpilka
B: Polska
Brak
7.

40

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Cottonclub
M: Stutbuch
O: Nina Kwiecińska
B: Damian Ostrega
brak
8.

23

CALIMERO A SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
O: Piotr Piskorski
B: Agata Adrjanowska
K025473
9.

49

CANTER BS OLD POL 2011 Wałach gniada F: Contendor / Contendor I
M: H-Lord Like / Lord
O: Dominika Czyż
B: Sławomir Szlachta
K022518 DE418185824611
10.

62

CAPRISE SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Love Affair
M: Cher
O: Inga Ozimkiewicz
B: Mariusz Stojański
Brak
11.

53

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863 616009580200212
12.

10

CASIOPEA II PKSP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palegro
M: Casaretta
O: Martyna Gajdek
B: EKO ABI
Brak
13.

15

CHILI PJ HAN. GER 2010 Klacz siwa F: Cassus / Cassini I
M: Silver Storm / Silvio I
O: Ilona Turowska
B: Pferdezucht Dr. Jacobs
K017737
14.

68

CICHA WODA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Dżahil
M: Cyweta
O: Jolanta Latowska Wach
B: ANR Olsztyn
brak
15.

14

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
16.

83

CRISTI LOVE PKSP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Cinderella
O: Jakub Trykacz
B: Polska
brak
17.

21

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
O: Tomasz Orzeł
B: Natalia Dworniczak
K015283
18.

48

FANABERIA Maloplska POL 2012 Klacz siwa F: Awans
M: Fatima
O: Wiktoria Bartylak
B: Piecuch
Brak
19.

51

FAVORYT L SP POL 2010 Wałach gniada/183 F: Corleolord L
M: Fiona L
O: Bartosz Boś
B: KJ Elizówka
brak
20.

9

FELLOW -TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: Chello III VDL
M: Margriet / Flemmingh
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
K024121
21.

56

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Miecz
M: Frezja
O: Justyna Dziurkowska
B: Witold Rogalski
brak
22.

26

FINEZJA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Trojanowski
B: Małgorzata Bobrownicka
K026055 616999610327509
23.

82

GALISCO DU RICHE Z Zangersheide BEL 2011 Wałach gniada F: Galisco du Mesnil
M: Tille Fomia
O: Arleta Konowałek
B: Belgia
Brak
24.

65

GIACOMO 16 SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Garibaldi
M: Arabesque / Symfonie
O: Gruber-Plotkowiak Ywonne
B: Gruber-Plotkowiak Ywonne
K017321
25.

17

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
26.

5

HABIBY KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc:136 F: Apatyt
M: Hawana
O: Starościc Krzysztof
B: Starościc Krzysztof
brak
27.

27

HARLEJ W. Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Banknot
M: Hetia
O: Weronika Koszołko
B: Szpatuśko Ryszard
brak
28.

43

HERCULES SP POL 2012 Wałach gniada F: Clavius
M: Heraja
O: Paula Tronina
B: Violetta Nojman
K022156
29.

39

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
30.

19

JACK SP POL 2010 Wałach siwa F: Carlo Grande
M: Jenny / Cooper
O: Leszek Dubel
B: Andrzej Herrmann
LKRWZJ/345/18 616007600077310
31.

60

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
32.

25

KAFAR Małopolska POL 2011 Wałach siwa/172 F: Frazes
M: Kleopatra
O: Janusz Mirosław
B: Jan Zuber
brak
33.

57

KALINA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/174 F: Iloczyn
M: Kler
O: Czech Ewa
B: Augustynowicz Grzegorz
K020074 616009510264010
34.

64

KAPELLA GB Mały Koń POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Balet
M: Kaja
O: Ula Bross
B: Wojciech Jachymek
Brak
35.

70

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
36.

67

KARLA MŁP POL 2004 Klacz gniada/ 163 cm F: Plaster
M: Kastylia
O: Wójcik Ryszard
B: -
brak
37.

18

KEEN ON PLEASURE SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Kamasutra / Lubań
O: Ewelina Polska
B: Ewelina Polska
K013937 616009580441609
38.

34

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
39.

35

KORLEONE WLKP. POL 2006 Wałach gniada F: Neo
M: Kamea
O: Justyna Paśniczek-Siuda
B: Michał Białkowski
brak
40.

80

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
41.

58

LARIHORN HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Bagina / Ahorn Z
O: Tomasz Komsta
B: Peters Timm
K022211 DE421000098512
42.

47

LONDON SP POL 2004 Wałach gniada F: Lider
M: Larissa
O: Natalia Michałowska
B: Jan Krzyżoszczak
K017212
43.

16

LORDANZ HAN POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Gundi / Goodman
O: Ilona Turowska
B: Ilona Turowska
K017810 DE431316959810
44.

32

M-APOLLO MŁP POL 2010 Wałach siwa/170cm F: Audytor
M: Maskara
O: Oliwia Stępień
B: Robert Smalira
K026160
45.

77

MAGIA Małopolska POL 2011 Klacz siwa/mk:150 F: Berlin Bej
M: Milena
O: Wojciech Jachymek
B: Adam Małek
K026429
46.

41

MALWA TEXASS DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:146 F: Nando
M: Mona
O: Krzysztof Starościc
B: Teodor Gronet
brak brak brak
47.

31

MARIKA Małopolska POL 2010 Klacz siwa F: Makler II
M: Hopka
O: Zdzisława Konopka
B: Polska
Brak
48.

81

MILLIONAR F:
M:
O:
B:
49.

59

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
50.

8

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Artur Kochański
B: Polska
K016648
51.

54

MORWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Karino
M: Malta
O: -
B: -
K025034
52.

36

OFF-LICENCE SP POL 2012 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Olimpiada
O: Bogdan Boś
B: Bogdan Boś
brak
53.

7

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
K025542
54.

78

PARANOJA Małopolska POL 2007 Klacz srokata F: Papuas
M: Presja
O: ZSR Pszczela Wola
B: ZSR Pszczela Wola
brak
55.

28

PARUZJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Rammstein
M: Palba
O: Ewa Ziemińska
B: Aranowska Urszula
K025596
56.

74

PASTORAŁKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Tabex
M: Paleta
O: Wojciech Ciesielczuk
B: Wojciech Ciesielczuk
K017890 POL 006 58 02522 05
57.

71

PLAYBOY WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Marino
M: Pirania
O: Magdalena Bicz
B: -
brak
58.

20

PRINCESSA II W SP POL 2011 Klacz gniada F: Desant
M: Prunelka
O: Joanna Kalita
B: -
K020939
59.

76

RANCOUR SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Romana
O: Katarzyna Burdzanowska
B: .
.
60.

6

REA SP POL 2004 Klacz gniada F: Dukat
M: Racja
O: --
B: --
Brak
61.

75

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
O: Jacek Jaroszyński
B: Stanisław Grygier
K014248 616009610284606
62.

55

SELAVI Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams
M: Sonia
O: Cezary Antolak
B: -
-
63.

38

SELER Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Sword
M: Samir 24
O: Marta Woźnica
B: nu
K024117
64.

45

SHY BOY SP POL 2012 Wałach gniada F: Landstreicher
M: Szecherezada/Quamiro
O: Patrycja Boś
B: Andrzej Szeremeta
brak
65.

42

SIR PAUILLAC SP POL 2011 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua
M: Szlachta
O: Amelia Duda
B: Sławomir Grzelczyk
K022389 616009590185511 105RO85
66.

13

SONATA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II
M: Symfonia Waro
O: Klaudia Olchowska
B: Justyna Wiese
K013394
67.

69

STAKKATA SP POL 04.03.2006 Klacz gniada F: Stakkata Gold
M: Shakira
O: Katarzyna Babut
B: Wechta Damian
104CZ85
68.

66

TAMONA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Candiavolo
M: Tuana-s
O: Wójcik Ryszard
B: Wasibauer Rudiger
K026031
69.

33

TANZANIA Kuc Feliński POL 08-03-2003 Klacz siwa F: Wersal
M: Tasmania
O: Elżbieta Dorota Ćwikła
B: KJ Kapriola Choiny
Brak
70.

63

TYTAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Dakar
M: Trufla
O: Krzysztof Ciechoński
B: Klub Jeździecki Kapriola-Choiny
K012084
71.

46

WENDETTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Pasquinel
M: Welanda II
O: Angelika Manaj
B: --
--
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Anastazja
BPK
TYTAN (63)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-02
6
2018-09-02
6
2018-09-02
Bartylak Wiktoria
Sj pijany Oxer
2018-09-01
2018-09-01
1
2018-09-02
8
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2018-09-01
3
2018-09-01
1
2018-09-02
2
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
HABIBY (5)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-02
16
Borys Kalina
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-09-01
2018-09-01
2
2018-09-02
3
Boś Bartosz
WKJ Lublin SJ Karino
2018-09-01
5
2018-09-01
2018-09-01
3
2018-09-02
3
2018-09-02
2018-09-01
1
2018-09-01
2018-09-02
3
2018-09-02
15
Bot Kornelia
WKJ Lublin
2018-09-01
6
2018-09-01
2018-09-02
4
2018-09-02
Cegłowska Martyna
SJDakar
2018-09-01
1
2018-09-01
2018-09-02
1
2018-09-02
1
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-02
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin
2018-09-01
1
2018-09-02
Ciesielczuk Aleksandra
Wojciechowa Stajnia
2018-09-01
11
2018-09-01
12
2018-09-02
11
Ćwikła Michał
WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta
2018-09-01
3
2018-09-01
4
2018-09-02
4
Czech Marcelina
BPK (LUL)
KALINA (57)
2018-09-01
1
2018-09-01
9
2018-09-02
7
Czyż Dominika
WKJ Lublin
2018-09-01
2
2018-09-01
2018-09-02
3
Duda Amelia
WKJ Lublin stajnia Euforia
2018-09-01
7
2018-09-01
6
2018-09-01
2018-09-02
5
2018-09-02
2018-09-02
5
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
2018-09-01
2
PLAYBOY (71)
2018-09-01
6
2018-09-01
Dziurkowska Justyna
WKJ Lublin
FIGA (56)
2018-09-02
8
2018-09-02
2
2018-09-02
13
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin / SJ Fidelius
JULIANA (60)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Jaroszyńska Małgorzata
WJK Lublin SJ Fidelius
BERRY N (73)
2018-09-01
3
2018-09-01
4
2018-09-02
2
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Kalita Hanna
WKJ Lublin / SJ Karino
2018-09-01
5
2018-09-01
1
2018-09-02
2
Kochańska Aleksandra
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
MORENA (8)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Komsta Alicja
Equiclub Zamłyniec
2018-09-01
1
2018-09-01
4
2018-09-02
3
Konopka Wiktoria
SJ Bonanza
MARIKA (31)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
5
Konowałek Arleta
SJ Strong Riders
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-02
2018-09-02
10
2018-09-01
3
2018-09-01
4
2018-09-02
3
2018-09-02
14
2018-09-02
9
Koszołko Weronika
SJ Bałkanówka
2018-09-01
11
2018-09-01
9
2018-09-02
10
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (39)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Krawczyk Iga
Bpk
BARIBAL (61)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Kruk Gracja
WKJ Lublin
2018-09-01
11
2018-09-01
1
2018-09-02
3
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
5
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
LONDON (47)
2018-09-01
2
2018-09-01
4
2018-09-02
2
Michelson Wiktoria
WKJ Lublin
FIGA (56)
2018-09-01
8
2018-09-01
Mirosław Kinga
Sj Oxer Lublin
KAFAR (25)
2018-09-01
5
2018-09-01
1
2018-09-02
7
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin SJ Gershwin
SONATA (13)
2018-09-01
2
2018-09-02
1
Orzeł Anita
WKJ Lublin / SJ Karino
2018-09-01
11
2018-09-01
7
2018-09-02
6
Ozimkiewicz Inga
WKJ Lublin / SJ Koniec Burzy
CAPRISE (62)
2018-09-02
10
2018-09-02
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
GRAND S (17)
2018-09-01
1
2018-09-01
9
2018-09-02
8
Piskorski Piotr
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-09-01
1
2018-09-01
12
2018-09-02
9
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
MORWA (54)
2018-09-01
5
2018-09-01
3
SELAVI (55)
2018-09-01
12
2018-09-01
Pokora Elżbieta
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
ARMENKA (37)
2018-09-01
11
2018-09-02
11
2018-09-02
2018-09-02
9
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
12
Polska-Fijałek Ewelina
Soymax Horse Team Lublin
2018-09-01
2
2018-09-01
1
2018-09-02
2
JACK (19)
2018-09-01
8
2018-09-01
5
2018-09-02
6
2018-09-02
5
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2018-09-01
7
2018-09-01
1
2018-09-02
3
2018-09-02
1
Rybak Julia
KJ Alexander Elizówka
RANCOUR (76)
2018-09-01
4
2018-09-01
2
Siemieniuk Aleksandra
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
ARMENKA (37)
2018-09-01
1
MAGIA (77)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
6
Siuda Martyna
BPK
2018-09-01
2
2018-09-01
1
2018-09-02
13
2018-09-02
8
Stach Anna
WKJ Lublin
SHY BOY (45)
2018-09-01
1
2018-09-01
7
2018-09-02
2
2018-09-01
5
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin SJ Gershwin
2018-09-01
2
2018-09-01
3
2018-09-02
2
Stępień Oliwia
BPK (LUL)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
4
Strąk Dominika
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Strąk Kamil
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-09-01
4
2018-09-01
2018-09-02
2018-09-02
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
12
Studziński Mikołaj
WKJ Lublin
TAMONA (66)
2018-09-01
5
2018-09-01
1
2018-09-02
3
Szpilka Natalia
WKJ Lublin / SJ Strong Riders
2018-09-01
3
2018-09-01
2018-09-02
12
2018-09-02
15
Szumiata Barbara
Wkj Sj Koniec Burzy
2018-09-02
4
2018-09-02
2
Szypiło Julia
WKJ Lublin / SJ Oxer
AMIRA (24)
2018-09-01
5
2018-09-01
1
2018-09-02
4
Trojanowska Alicja
SJ Oxer Lublin / WKJ Lublin
FINEZJA (26)
2018-09-01
4
2018-09-01
5
2018-09-02
5
Tronina Paula
Soymax Horse Team
2018-09-01
2
2018-09-01
2
2018-09-02
2
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2018-09-01
10
2018-09-01
8
2018-09-02
12
Turowska Ilona
Equiclub Zamłyniec
2018-09-01
7
2018-09-01
4
2018-09-01
2018-09-02
8
2018-09-02
LORDANZ (16)
2018-09-01
4
2018-09-01
1
2018-09-02
4
Tymczyszyn Emilia
SJ Bałkanówka
PARUZJA (28)
2018-09-01
3
2018-09-01
1
2018-09-02
4
2018-09-02
3
Wach Inga
WKJ Lublin
KARLA (67)
2018-09-01
1
2018-09-01
2
2018-09-02
1
2018-09-02
2
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Włodarczyk Stanisław
WKJ Lublin stajnia Euforia
REA (6)
2018-09-01
9
2018-09-01
2018-09-02
5
2018-09-02
14
2018-09-02
11
Woźnica Marta
Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola
SELER (38)
2018-09-01
11
2018-09-01
12
2018-09-02
7
2018-09-02
7
2018-09-02
7
2018-09-02
14
Wysocki Łukasz
WKJ Lublin
2018-09-02
4
2018-09-02
4

Number of Riders: 63

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl