Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:55:49
2018-08-01 23:17:51
Sylwia Jędrych SZAMAN
  • 1x 13/P/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:55:58
2018-08-01 22:27:56
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:56:07
2018-08-01 22:27:21
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 12/L/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:56:16
2018-08-01 21:43:46
Nina Kwiecińska SIMPLY BALOU
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:56:24
2018-08-01 21:26:56
Wiktoria Szmyd MEFISTO
  • 2x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:56:50
2018-08-01 21:23:31
Marcin Herdzik GENEWA
  • 2x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:57:00
2018-08-01 19:51:46
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:57:11
2018-08-01 19:45:35
Julia Czajkowska BATALION
  • 1x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:57:22
2018-08-01 18:49:49
Robert Dubel DIABLO
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/C/dwufazowy - art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:57:30
2018-08-01 12:20:46
Aleksandra Gajewska PASSO
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 15/N1/dwufazowy - art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:55:41
2018-07-31 22:37:37
Justyna Żmudzka ELDORADO
  • 1x 10/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 20:56:59
2018-07-31 20:36:36
Oliwia Domino CEDR
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 2x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 20:56:34
2018-07-31 20:35:51
Julia Niewiadomska LUK
  • 1x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 12/L/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 20:56:22
2018-07-31 20:34:42
Karolina Biszkont GRINGO
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 2x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 20:56:11
2018-07-31 16:44:54
Anna Stach BACCHUS
  • 2x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 20:56:02
2018-07-31 11:35:58
Martyna Siuda KORLEONE
  • 1x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 08:01:01
2018-07-30 23:57:36
Karolina Sagan PALIWODA
  • 1x 10/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:00:24
2018-07-30 13:53:02
Ewelina Zajko OFF-LICENCE
  • 2x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 21:00:14
2018-07-30 13:52:36
Julia Małek LANZOR
  • 2x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 1x 10/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:35:20
2018-07-29 20:45:15
Oliwia Stankiewicz COENTRAO A
  • 2x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:35:32
2018-07-29 20:44:36
Kornelia Łopacka HONDA
  • 1x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:35:57
2018-07-29 20:44:09
Klaudia Olchowska HONDA
  • 2x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:36:24
2018-07-29 20:42:24
Klaudia Olchowska SONATA
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 15/N1/dwufazowy - art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:36:42
2018-07-29 19:01:39
Wiktoria Latała BELLISSIMA
  • 1x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:37:02
2018-07-29 18:51:56
Adela Örnek CHANTALL VAN DE CALIDRIO
  • 1x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:37:14
2018-07-29 15:14:41
Paulina Hoefler SABAT
  • 2x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 22:35:04
2018-07-29 15:13:09
Emilia Hoefler LAURA
  • 2x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 21:33:50
2018-07-28 20:22:24
Szymon Weremczuk LADY PEZI
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 21:34:06
2018-07-28 20:22:05
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 2x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 09:19:14
2018-07-26 15:33:20
Justyna Dziurkowska FIGA
  • 1x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 09:19:44
2018-07-26 15:20:31
Dagmara Kukla FIGA
  • 2x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 09:20:45
2018-07-26 12:11:37
Klaudia Matyjaśkiewicz ŁUNA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - tab. III Reg. B 2017 - towarzyski
  • 2x 10/LL-80/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 09:21:36
2018-07-25 22:23:08
Katarzyna Reszel NABAB
  • 1x 5/P/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:42:00
2018-07-23 19:21:31
Dominika Strukowska CAIPIRINHA
  • 1x 3/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 11/LL-90/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12/L/zwykły - art. 238.2.1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:42:12
2018-07-22 20:35:06
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 6/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 7/N1/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 14/N/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 15/N1/dwufazowy - art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Czajkowska Julia Bpk
S
Brak
2. Dubel Robert WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
S
O007767
3. Dziurkowska Justyna WKJ Lublin
S
brak
4. Gajewska Aleksandra SJ Alexander Elizówka
S
O024318
5. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin / SJ Alexander Elizówka
1998 (MJ.)
O023808
6. Herdzik Marcin BPK
1997 (MJ.)
O031849
7. Hoefler Emilia WKJ Lublin SJ Karino
2004 (JM.)
O048452
8. Jaroszyńska Małgorzata WJK Lublin SJ Fidelius
S
O005102
9. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
10. Kukla Dagmara WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
11. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
1997 (MJ.)
O023317
12. Kwiecińska Nina WKJ Lublin
S
O007825
13. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
14. Łopacka Kornelia WKJ Lublin SJ Gershwin
2008 (Mł.)
O050932
15. Małek Julia WKJ LUBLIN SJ KARINO
2004 (JM.)
brak
16. Matyjaśkiewicz Klaudia SJ Stajnia Drwal
2003 (JM.)
brak
17. Niewiadomska Julia LKJ SJ Adrenalina
2003 (JM.)
5689846
18. Olchowska Klaudia WKJ Lublin SJ Gershwin
S
O007838
19. Örnek Adela KJ Wieża Dominów
2001 (J.)
O029339
20. Reszel Katarzyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O025277
21. Rocka Ewelina WKJ Lublin
2000 (J.)
O022740
22. Romanek Emilia WKJ Lublin
1999 (MJ.)
brak
23. Sagan Karolina Bez przynależności
1998 (MJ.)
O026081
24. Siuda Martyna bez przynależności klubowej
2001 (J.)
brak
25. Stach Anna WKJ Lublin
S
O000592
26. Stankiewicz Oliwia WKJ Lublin SJ Gershwin
2005 (JM.)
O043841
27. Strukowska Dominika WKJ Lublin
2002 (J.)
brak
28. Szmyd Wiktoria Stajnia w Pysznicy
1999 (MJ.)
brak
29. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (J.)
O024273
30. Zajko Ewelina WKJ LUBLIN SJ KARINO
2000 (J.)
brak
31. Żmudzka Justyna Brak
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

BACCHUS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2008 Wałach gniada F: Coldrex
M: Hella/Bonita
O: Magdalena Czelej
B: Józef Bechera
brak
2.

26

BATALION Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Llandaff
M: Bastylia
O: Julia Czajkowska
B: SK Krasne
Brak
3.

11

BELLISSIMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Stilios
M: Bakara
O: Marek Latała
B: Krzysztof Strąk
K023669
4.

31

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
O: Jacek Jaroszyński
B: Jochen Neidhardt
K020206 DE421000549009
5.

2

CAIPIRINHA Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Cottonclub
M: Stutbuch
O: Nina Kwiecińska
B: Damian Ostrega
brak
6.

10

CHANTALL VAN DE CALIDRIO MEKL. GER 2014 Wałach siwa F: Calidrio
M: Haptstutbuch Gitana
O: Adela Örnek
B: Jurgen Oggerman
K025006 DE427270209514
7.

14

COENTRAO A HOL DEU 2010 Wałach gniada F: Carentan
M: Walanda
O: Aleksandra Kaupke - Stankiewicz
B: Ketelsen Matthias
K019565 DE421000089710
8.

25

DIABLO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Talent/ Fortuin Z
M: Delicja
O: Robert Dubel
B: Agnieszka Jabłońska
K012760
9.

23

ELDORADO Małopolska POL 2003 Wałach srokata F: Paszkwil
M: Elena
O: Małgorzata Sagan
B: Wojciech Ciesielczuk
Brak
10.

5

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Miecz
M: Frezja
O: Justyna Dziurkowska
B: Witold Rogalski
brak
11.

28

GENEWA Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kara F: Player
M: Gujana
O: Marcin Herdzik
B: Rzepecki Zbigniew
brak
12.

34

Gold Champion F:
M:
O:
B:
13.

6

GROM SP POL 2014 Wałach gniada F: Karbit
M: Giorgia B
O: Wiktoria Kurzyp
B: -
K025760
14.

13

HONDA MŁP POL 2012 Klacz gniada F: Huzar
M: Heroina
O: Bożena Litwińska
B: Łój Aleksander
K026096
15.

1

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada/178 F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
16.

27

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
17.

18

KORLEONE Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Neo
M: Kamea
O: Justyna Paśniczek-Siuda
B: Michał Białkowski
brak
18.

7

LADY PEZI OLD GER 2013 Klacz gniada F: Lord Pezi Junior
M: Luisa /Landor S
O: Andrzej Weremczuk
B: -
K023915
19.

35

LANCELOT OS POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lordanos / Landos
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Marek Rocki
B: Jacek Janiszewski
K016163 DE418181041908 105AV13
20.

15

LANZOR SP POL 2007 Wałach gniada F: LANDOS II
M: HUSARIA
O: Krystyna Ćwiek
B: Stasiuk Robert
brak
21.

8

LAURA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Polder
M: Lima
O: Olga Chełstowska
B: Bronisława Szczygieł
K026262
22.

21

LUK PKSP POL 2008 Wałach siwa F: Pesal
M: Laguna
O: Świętanowska Renata
B: Bis Zdzisław
J67420 616 009 58 00156 08
23.

4

ŁUNA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz inna F: Irak
M: Ł-Lawa
O: Iwona Pawlak
B: Grzegorz Gaj
brak
24.

29

MEFISTO Małopolska POL 2009 Wałach siwa/163 cm F: Narcyz
M: Malwa
O: Wiktoria Szmyd
B: Stajnia Guzówka - Katarzyna Podkańska-Dziubińska
brak 616006580749609
25.

3

NABAB M POL 2008 Wałach gniada F: Barnaba / Emir
M: Nastka / Askar
O: Jacek Reszel
B: SO Białka
K016719 616006580852008
26.

16

OFF-LICENCE SP POL 2012 Wałach gniada F: Corleolord L
M: Olimpiada
O: Bogdan Boś
B: Bogdan Boś
brak
27.

17

PALIWODA Małopolska POL 2011 Wałach gniada F: Nort
M: Paleta
O: Karolina Sagan
B: Wojciech Ciesielczuk
Brak 616006580525011
28.

24

PASSO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/167 F: Palermo
M: Miranda
O: Aleksandra Gajewska
B: Marta Cząstka
K019480
29.

32

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
O: Jacek Jaroszyński
B: Stanisław Grygier
K014248 616009610284606
30.

30

SIMPLY BALOU SP POL 2007 Klacz gniada/166 F: Balou du Rouet
M: Seraphina
O: Nina Kwiecińska
B: Nina Kwiecińska
K016164
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czajkowska Julia
Bpk
2018-08-04
5
2018-08-04
8
Dubel Robert
WKJ Lublin / SJ Zamoyskie Rancho Debry
DIABLO (25)
2018-08-04
1
2018-08-04
2
Dziurkowska Justyna
WKJ Lublin
FIGA (5)
2018-08-05
1
2018-08-05
4
Gajewska Aleksandra
SJ Alexander Elizówka
PASSO (24)
2018-08-05
2
2018-08-05
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin / SJ Alexander Elizówka
JULIANA (27)
2018-08-04
4
2018-08-04
5
2018-08-05
1
2018-08-05
1
Herdzik Marcin
BPK
GENEWA (28)
2018-08-04
5
2018-08-04
2018-08-04
7
Hoefler Emilia
WKJ Lublin SJ Karino
LAURA (8)
2018-08-05
3
2018-08-05
2018-08-05
2
Jaroszyńska Małgorzata
WJK Lublin SJ Fidelius
BERRY N (31)
2018-08-04
3
2018-08-04
5
2018-08-04
2
2018-08-04
3
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (1)
2018-08-05
2
2018-08-05
3
Kukla Dagmara
WKJ Lublin
FIGA (5)
2018-08-04
5
2018-08-04
6
2018-08-04
4
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (6)
2018-08-04
4
2018-08-04
7
Kwiecińska Nina
WKJ Lublin
2018-08-04
3
2018-08-04
6
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
2018-08-04
2
2018-08-04
4
Łopacka Kornelia
WKJ Lublin SJ Gershwin
HONDA (13)
2018-08-04
5
2018-08-05
2018-08-05
3
Małek Julia
WKJ LUBLIN SJ KARINO
LANZOR (15)
2018-08-05
1
2018-08-05
2
2018-08-05
5
Matyjaśkiewicz Klaudia
SJ Stajnia Drwal
ŁUNA (4)
2018-08-04
3
2018-08-04
1
2018-08-05
3
2018-08-05
1
2018-08-05
Niewiadomska Julia
LKJ SJ Adrenalina
LUK (21)
2018-08-04
1
2018-08-04
2018-08-04
2
Olchowska Klaudia
WKJ Lublin SJ Gershwin
HONDA (13)
2018-08-04
2
2018-08-04
1
Örnek Adela
KJ Wieża Dominów
2018-08-04
2018-08-04
Reszel Katarzyna
WKJ Lublin
NABAB (3)
2018-08-04
6
2018-08-04
Rocka Ewelina
WKJ Lublin
2018-08-05
3
2018-08-05
Romanek Emilia
WKJ Lublin
2018-08-04
4
2018-08-04
1
Sagan Karolina
Bez przynależności
2018-08-05
4
2018-08-05
4
Siuda Martyna
bez przynależności klubowej
2018-08-04
2
2018-08-04
3
Stach Anna
WKJ Lublin
BACCHUS (19)
2018-08-04
6
2018-08-04
Stankiewicz Oliwia
WKJ Lublin SJ Gershwin
2018-08-04
6
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
Strukowska Dominika
WKJ Lublin
2018-08-04
2018-08-04
1
2018-08-05
1
2018-08-05
3
Szmyd Wiktoria
Stajnia w Pysznicy
MEFISTO (29)
2018-08-04
7
2018-08-04
4
2018-08-04
3
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2018-08-04
1
2018-08-04
2
Zajko Ewelina
WKJ LUBLIN SJ KARINO
2018-08-05
2018-08-05
Żmudzka Justyna
Brak
2018-08-05
2
2018-08-05
2

Number of Riders: 31

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl