Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 00:09:05
2018-05-10 22:24:07
Agata Wrona SANDRA
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 00:08:50
2018-05-10 20:16:10
Barbara Szumiata KAPELLA GB
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 00:08:35
2018-05-10 18:24:55
Gracja Kruk GIACOMO 16
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 00:08:15
2018-05-10 18:24:33
Katarzyna Dobrowolska GRANIT - W
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 2x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 00:08:02
2018-05-10 17:35:54
Katarzyna Kieryło NUGAT
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:38:15
2018-05-09 23:28:50
Alicja Salej BLASK
  • 2x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 2x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:37:54
2018-05-09 22:10:40
Wiktoria Latała EMIR
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:36:12
2018-05-09 21:43:18
Sylwester Tkaczyk DRÓŻNIK
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:35:54
2018-05-09 21:02:16
Julia Szypiło AMIRA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:36:35
2018-05-09 21:02:01
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/dwufazowy - (art. 274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:36:47
2018-05-09 21:00:58
Mateusz Chojnowski ANONIEM
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:37:20
2018-05-09 21:00:20
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:37:38
2018-05-09 18:19:23
Natalia Grabowska MONA LISA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:35:33
2018-05-08 22:36:00
Marcin Herdzik GENEWA
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:19:41
2018-05-08 21:30:42
Jakub Trykacz CRISTI LOVE
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:13:08
2018-05-08 16:24:39
Martyna Wosiek MAGNAT
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:19:59
2018-05-08 15:52:43
Wiktoria Konopka MARIKA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 2x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:13:33
2018-05-08 15:16:55
Natalia Szpilka CASIOPEA II
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 2x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:20:42
2018-05-08 13:57:14
Justyna Dziurkowska FIGA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:19:12
2018-05-08 13:44:14
Monika Pieniążek GRAND S
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:13:57
2018-05-08 13:40:41
Bartosz Wójcik EFENDI
  • 2x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:14:16
2018-05-08 13:39:43
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 2x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:14:34
2018-05-08 13:39:15
Piotr Poluchowicz SPIRYT
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 2x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:18:21
2018-05-08 13:38:39
Martyna Pakosz HALAMA
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 2x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:18:47
2018-05-08 13:38:10
Aleksandra Kochańska MORENA
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 2x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:14:56
2018-05-08 13:37:44
Kalina Borys OLIMPIC QUEST
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:15:13
2018-05-08 13:37:21
Marta Banach ALKA GB
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 2x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:15:56
2018-05-08 13:26:04
Alicja Nazaruk KARIOKA
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:16:12
2018-05-08 13:25:46
Martyna Mazur KARIOKA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:16:29
2018-05-08 13:25:27
Gabriela Sokół KARIOKA
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:15:31
2018-05-08 13:18:01
Agnieszka Duszyńska PLAYBOY
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:16:48
2018-05-08 13:17:06
Agnieszka Duszyńska KARAFINN
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:17:06
2018-05-08 13:16:11
Agnieszka Duszyńska TIGER
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/dwufazowy - (art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:17:53
2018-05-08 12:46:55
Aleksandra Najmowicz CANNABIS DE LUX
  • 1x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:20:23
2018-05-08 12:40:24
Julia Czajkowska BATALION
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:12:39
2018-05-08 10:56:12
Adrianna Budzyńska GALLIANO
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 12:12:21
2018-05-08 10:17:53
Sylwia Jędrych SZAMAN
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/dwufazowy - (art. 274.5.3)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:56:08
2018-05-05 09:15:56
Zuzanna Grzegorczyk JULIANA
  • 1x 5/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - (art. 269.5)
  • 1x 6/N/dwufazowy - (art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:55:46
2018-05-05 08:38:45
Sylwia Początek MAKLER II
  • 1x 3/LL-90/dokładności - (art. 238.1.1) - Półfinał AMWL +otwarty
  • 1x 4/L/zwykły - (art. 238.2.1) - Finał AMWL +otwarty
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:55:25
2018-05-04 20:48:37
Aleksandra Gajewska PASSO
  • 1x 6/N/dwufazowy - (art. 274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:55:05
2018-05-02 13:49:00
Alicja Trojanowska FINEZJA
  • 2x 1/LL-70/z oceną stylu jeźdźca - (tab.III reg. B 2017) - towarzyski
  • 1x 2/LL-80/zwykły - (art. 238.2.1) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banach Marta SJ Drwal
2005 (JM.)
brak
2. Borys Kalina WKJ Lublin SJ Strong Riders
2005 (JM.)
brak
3. Budzyńska Adrianna Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
S
O012223
4. Chmielewska Aneta WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O041501
5. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O023447
6. Czajkowska Julia Bpk
S
Brak
7. Dobrowolska Katarzyna WKJ LUBLIN
2004 (JM.)
brak
8. Duszyńska Agnieszka WKJ Lublin SJ Fidelius
S
O013555
9. Dziurkowska Justyna WKJ Lublin
S
brak
10. Gajewska Aleksandra SJ Alexander Elizówka
S
O024318
11. Grabowska Natalia Brak
2000 (J.)
Brak
12. Grzegorczyk Zuzanna WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
1998 (MJ.)
O023808
13. Herdzik Marcin BPK
1997 (MJ.)
O031849
14. Jędrych Sylwia WKJ Lublin
S
brak
15. Kieryło Katarzyna -
S
brak
16. Kochańska Aleksandra SJ Strong Riders
2005 (JM.)
Brak
17. Konopka Wiktoria SJ Bonanza
2000 (J.)
Brak
18. Kruk Gracja WKJ LUBLIN
1997 (MJ.)
brak
19. Latała Wiktoria WKJ Lublin
S
O022707
20. Mazur Martyna BPK
2001 (J.)
brak
21. Najmowicz Aleksandra Bpk
S
Brak
22. Nazaruk Alicja BPK
2004 (JM.)
brak
23. Pakosz Martyna WKJ Lublin SJ Strong Riders
2001 (J.)
brak
24. Pieniążek Monika WKJ Lublin / SJ Oxer
S
O025863
25. Początek Sylwia WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O018489
26. Poluchowicz Piotr SJ Bonanza
S
Brak
27. Salej Alicja bez przynależności
S
O029130
28. Sokół Gabriela BPK
2005 (JM.)
brak
29. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
30. Szpilka Natalia WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
BrAk
31. Szumiata Barbara Wkj Sj Koniec Burzy
S
Brak
32. Szypiło Julia WKJ Lublin / SJ Oxer
2002 (J.)
O049555
33. Tkaczyk Sylwester WKJ Lublin
S
brak
34. Trojanowska Alicja SJ Oxer Lublin
2007 (Mł.)
O048068
35. Trykacz Jakub SJ Strong Riders
S
Brak
36. Wójcik Bartosz WKJ Lublin SJ Strong Riders
S
Brak
37. Wosiek Martyna WKJ Lublin
2000 (J.)
O022738
38. Wrona Agata WKJ Lublin
2000 (J.)
O025480
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ALKA GB KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc: F: Kwestor GB
M: Andalizja GB
O: Małgorzata Banach
B: Wojciech Jachymek
brak
2.

31

AMIRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Grand Master
M: Agwa
O: Katarzyna Szypiło
B: brak
K025221
3.

29

ANONIEM KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Kojak
M: Madonna
O: Jarosław Płatos
B: Niemcy
K010129
4.

7

BATALION Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada/160 F: Llandaff
M: Bastylia
O: Julia Czajkowska
B: SK Krasne
Brak
5.

34

BLASK MŁP POL 2011 Wałach siwa F: Atut
M: Baskila
O: Tomasz Strzałkowski
B: Tomasz Strzałkowski
brak
6.

8

CANNABIS DE LUX Westfalska POL 2013 Wałach siwa F: Hermes de Lux
M: Lasou
O: Aleksandra Najmowicz
B: Gunter Cottaeus
Brak
7.

28

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863 616009580200212
8.

22

CASIOPEA II PKSP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palegro
M: Casaretta
O: Martyna Gajdek
B: EKO ABI
Brak
9.

25

CRISTI LOVE PKSP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Cinderella
O: Jakub Trykacz
B: Polska
brak
10.

32

DRÓŻNIK Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Emetyt
M: Dróżka
O: Sylwester Tkaczyk
B: Paweł Pochroń
brak
11.

19

EFENDI PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Acorino
M: Europa
O: Bartosz Wójcik
B: Krzysztof Starościc
Brak
12.

33

EMIR SP POL 2007 Wałach gniada F: Palermo
M: Eko
O: Natasza Zarzycka
B: Trochym Waldemar
brak
13.

18

FELLOW-TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: CHELLO III VDL
M: MARGRIET
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
Brak
14.

21

FIGA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz siwa F: Miecz
M: Frezja
O: Justyna Dziurkowska
B: Witold Rogalski
brak
15.

1

FINEZJA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Trojanowski
B: Małgorzata Bobrownicka
brak 616999610327509
16.

6

GALLIANO Mecklenburg GER 2012 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Cecotto's As
M: Gitana
O: Wojciech Budzyński
B: Witold Jakubiec
K023599
17.

26

GENEWA Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kara F: Player
M: Gujana
O: Marcin Herdzik
B: Rzepecki Zbigniew
brak
18.

37

GIACOMO SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Garibaldi
M: Arabesque
O: Gruber-Plotkowiak Ywonne
B: Gruber-Plotkowiak Ywonne
171-0090-02
19.

20

GRAND S WLKP. POL 2012 Wałach siwa F: Cefal
M: Grosetta
O: Monika Pieniążek
B: Robert Skibicki
K021238
20.

36

GRANIT -W KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: KARMEL
M: GAINER-W
O: WÓJCIK RYSZARD
B: WÓJCIK RYSZARD
BRAK
21.

16

HALAMA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Heban
M: Haga
O: Danuta Pakosz
B: Polska
brak
22.

4

JULIANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Z
M: Julia Mariner
O: Zuzanna Grzegorczyk
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K014004
23.

38

KAPELLA GB Mały Koń POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Balet
M: Kaja
O: Ula Bross
B: Wojciech Jachymek
Brak
24.

10

KARAFINN PKSP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Riviera L
M: Karioka
O: Małgorzata Duszyńska
B: Małgorzata Duszyńska
brak
25.

12

KARIOKA Wielkopolska POL 1995 Klacz kasztanowata F: Skaleń
M: Kamelia
O: Małgorzata Duszyńska
B: SK Rzeczna
brak
26.

24

MAGNAT SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Mona Liza / Matador
O: Martyna Wosiek
B: Mariusz Wosiek
K021366
27.

3

MAKLER II MŁP POL 2000 Ogier ciemnogniada F: Emerson
M: Makala
O: Ewa Brzozowska
B: Lech Brzozowski
K022555
28.

23

MARIKA Małopolska POL 2010 Klacz siwa F: Makler II
M: Hopka
O: Zdzisława Konopka
B: Polska
Brak
29.

30

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
30.

27

MONA LISA Kuc Feliński POL 2013 Klacz izabelowata/kuc: F: Harlem
M: Modelina
O: Gospodarstwo Doświadczalne Felin, UP Lublin
B: Gospodarstwo Doświadczalne Felin
Brak
31.

15

MORENA SP POL 2004 Klacz gniada F: Nn
M: NN
O: Artur Kochański
B: Polska
Brak
32.

35

NUGAT Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Emanor
M: Niwa
O: Marek Kieryło
B: Marek Kieryło
brak
33.

14

OLIMPIC QUEST SP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K
M: Oliquanta
O: Anita Borys
B: Polska
Brak
34.

2

PASSO SP POL 2011 Ogier kasztanowata/167 F: Palermo
M: Miranda
O: Aleksandra Gajewska
B: Marta Cząstka
K019480
35.

11

PLAYBOY WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Marino
M: Pirania
O: Magdalena Bicz
B: -
brak
36.

39

SANDRA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Palermo
M: Solina
O: Anna Wrona
B: Krzysztof Przybylski
K016647
37.

17

SPIRYT PKSP POL 2010 Wałach gniada F: Love Affair
M: Sangria
O: Krzysztof Starościc
B: Polska
Brak
38.

5

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Krzysztof Przybylski
K014132
39.

9

TIGER PKSP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Dakar
M: Tawerna
O: Marek Duszyński
B: Zbigniew Rzepecki
K012879
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Marta
SJ Drwal
ALKA GB (13)
2018-05-12
7
2018-05-12
8
2018-05-12
1
Borys Kalina
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-05-12
13
2018-05-12
Budzyńska Adrianna
Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
2018-05-12
12
2018-05-12
12
2018-05-12
8
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin / SJ Oxer
2018-05-12
8
2018-05-12
8
2018-05-12
6
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer
ANONIEM (29)
2018-05-12
1
2018-05-12
3
2018-05-12
1
2018-05-12
4
2018-05-12
2
Czajkowska Julia
Bpk
2018-05-12
8
2018-05-12
13
Dobrowolska Katarzyna
WKJ LUBLIN
2018-05-12
2
2018-05-12
3
2018-05-12
Duszyńska Agnieszka
WKJ Lublin SJ Fidelius
TIGER (9)
2018-05-12
1
2018-05-12
4
2018-05-12
2018-05-12
9
2018-05-12
PLAYBOY (11)
2018-05-12
16
2018-05-12
10
Dziurkowska Justyna
WKJ Lublin
FIGA (21)
2018-05-12
3
2018-05-12
10
Gajewska Aleksandra
SJ Alexander Elizówka
PASSO (2)
2018-05-12
5
Grabowska Natalia
Brak
2018-05-12
2018-05-12
Grzegorczyk Zuzanna
WKJ Lublin SJ Alexander Elizówka
2018-05-12
2
2018-05-12
3
Herdzik Marcin
BPK
GENEWA (26)
2018-05-12
11
2018-05-12
6
Jędrych Sylwia
WKJ Lublin
SZAMAN (5)
2018-05-12
5
2018-05-12
1
Kieryło Katarzyna
-
NUGAT (35)
2018-05-12
Kochańska Aleksandra
SJ Strong Riders
MORENA (15)
2018-05-12
5
2018-05-12
17
2018-05-12
1
Konopka Wiktoria
SJ Bonanza
MARIKA (23)
2018-05-12
2018-05-12
Kruk Gracja
WKJ LUBLIN
GIACOMO (37)
2018-05-12
1
2018-05-12
7
2018-05-12
5
Latała Wiktoria
WKJ Lublin
EMIR (33)
2018-05-12
13
2018-05-12
6
2018-05-12
6
Mazur Martyna
BPK
KARIOKA (12)
2018-05-12
4
Najmowicz Aleksandra
Bpk
2018-05-12
6
2018-05-12
11
Nazaruk Alicja
BPK
KARIOKA (12)
2018-05-12
9
Pakosz Martyna
WKJ Lublin SJ Strong Riders
HALAMA (16)
2018-05-12
Pieniążek Monika
WKJ Lublin / SJ Oxer
GRAND S (20)
2018-05-12
1
2018-05-12
14
2018-05-12
9
Początek Sylwia
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2018-05-12
1
2018-05-12
2
2018-05-12
1
Poluchowicz Piotr
SJ Bonanza
SPIRYT (17)
2018-05-12
2018-05-12
19
2018-05-12
17
Salej Alicja
bez przynależności
BLASK (34)
2018-05-12
7
2018-05-12
8
2018-05-12
12
2018-05-12
Sokół Gabriela
BPK
KARIOKA (12)
2018-05-12
5
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-05-12
2
2018-05-12
1
Szpilka Natalia
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-05-12
1
2018-05-12
1
2018-05-12
Szumiata Barbara
Wkj Sj Koniec Burzy
2018-05-12
8
2018-05-12
5
2018-05-12
3
Szypiło Julia
WKJ Lublin / SJ Oxer
AMIRA (31)
2018-05-12
2018-05-12
4
Tkaczyk Sylwester
WKJ Lublin
2018-05-12
6
2018-05-12
13
Trojanowska Alicja
SJ Oxer Lublin
2018-05-12
9
2018-05-12
10
2018-05-12
14
Trykacz Jakub
SJ Strong Riders
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-12
Wójcik Bartosz
WKJ Lublin SJ Strong Riders
EFENDI (19)
2018-05-12
11
2018-05-12
1
2018-05-12
4
Wosiek Martyna
WKJ Lublin
MAGNAT (24)
2018-05-12
13
2018-05-12
Wrona Agata
WKJ Lublin
SANDRA (39)
2018-05-12
4
2018-05-12
3

Number of Riders: 38

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092017-1, Lubelski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl