Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:03:47
2017-12-08 12:59:53
Nikola Krajewska EPOS
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:04:44
2017-12-08 12:59:18
Nikola Krajewska BONA
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:04:56
2017-12-08 12:58:50
Bogusława Rutana - Zalewska KORYNT
  • 2x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:05:29
2017-12-08 12:58:25
Paulina Dalidonis OJ'RA
  • 2x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:05:44
2017-12-08 12:57:44
Adrianna Izmajłowicz GOOD MADDOX
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:06:12
2017-12-08 12:56:49
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:04:29
2017-12-08 12:45:54
Jan Terelak PEREŁKA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 17:03:25
2017-12-08 12:45:16
Liliana Harasim WOKSANA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:35:17
2017-12-07 21:20:52
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:35:28
2017-12-07 21:20:20
Weronika Porębska MONT BLANC
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:33:03
2017-12-07 21:16:52
Maria Wojciechowska LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:35:38
2017-12-07 21:06:57
Laura Pietrzak TINA
  • 1x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:45:28
2017-12-07 21:03:35
Julia Brudzyńska TINA
  • 1x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:45:41
2017-12-07 20:57:28
Maria Sokołowska TINA
  • 1x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:45:48
2017-12-07 09:55:29
Karolina Bar R-MEFISTO
  • 2x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:45:57
2017-12-07 09:50:12
Tamara Ferenc KORAL
  • 2x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:05
2017-12-07 09:48:37
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:12
2017-12-07 09:48:13
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:19
2017-12-07 09:47:47
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:26
2017-12-07 09:47:17
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:33
2017-12-07 09:46:53
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:39
2017-12-07 09:46:30
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:27:47
2017-12-07 01:28:08
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:27:56
2017-12-07 01:27:25
Justyna Żółtowska SAN LUCA V
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:28:06
2017-12-06 22:45:35
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 2x 14/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:28:14
2017-12-06 22:40:26
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 2x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:28:23
2017-12-06 20:51:55
Adam Stasiak BARYTON
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 07:28:30
2017-12-06 20:46:46
Marysia Kotfasińska GWIAZDKA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:36:28
2017-12-06 15:23:02
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:36:35
2017-12-06 15:22:31
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:36:41
2017-12-06 11:46:05
Natalia Stevnert BASTYLIA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:36:50
2017-12-06 07:47:20
Maja Suwińska MARINA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:00
2017-12-06 07:43:32
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:12
2017-12-06 07:42:58
Marta Zadrożna TESCO
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:20
2017-12-06 07:42:05
Wiktoria Von Mauberg MANGO
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:28
2017-12-06 07:41:15
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:37
2017-12-06 07:40:33
Wiktoria Świrska PSOTKA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:47
2017-12-06 07:39:53
Julia Ratajczak ZUCCHERO
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:37:57
2017-12-06 07:36:36
Helena Szmalc QUIESTUS
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:21:27
2017-12-06 07:10:05
Sandra Puchacz HAWEŁKA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:21:40
2017-12-06 07:06:01
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:21:47
2017-12-06 07:00:07
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:21:53
2017-12-06 06:58:41
Daria Lutomierska LUBA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:00
2017-12-06 06:51:24
Natalia Goś PAMELA
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 2x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:07
2017-12-06 06:49:57
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:13
2017-12-05 23:53:36
Anna Sobala WELTMEISTER
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 21:46:46
2017-12-05 22:14:35
Aleksandra Kominiak MARUSIA
  • 2x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:28
2017-12-05 21:57:54
Jan Kamiński STEWARD
  • 1x 8/N/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:35
2017-12-05 20:20:15
Martyna Rosiak CEDRA
  • 2x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:41
2017-12-05 20:17:44
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 9/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 2x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
38 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 07:22:49
2017-12-05 20:15:11
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-06 17:38:06
2017-12-05 17:36:12
Marta Barbuzińska ZICO
  • 2x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 19:57:33
2017-12-05 11:33:33
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:34:26
2017-12-05 07:20:20
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 15/P/Zwykły
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:34:35
2017-12-05 07:19:44
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:34:42
2017-12-04 22:09:30
Aleksandra Ząbek WICHER
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
31 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:34:48
2017-12-04 18:00:41
Paulina Szuba LIDKA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:34:55
2017-12-04 13:48:36
Magdalena Turlej HAWAJKA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:35:21
2017-12-04 09:58:14
Wiktoria Leszek-Karwańska BAD BOY
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:35:27
2017-12-04 09:57:33
Kostancja Przybylska BUDUR
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:35:34
2017-12-04 09:56:31
Maja Wołkow IZIS KL
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:35:41
2017-12-04 09:55:35
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:35:47
2017-12-04 09:54:21
Klaudia Zajkowska TESSA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:35:54
2017-12-04 09:53:29
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 2x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
20 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:00
2017-12-04 09:52:17
Wiktoria Leszek-Karwańska LADYKRACHER 8
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:07
2017-12-03 20:56:36
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 12/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:13
2017-12-03 20:55:20
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 2x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:19
2017-12-03 20:54:55
Gabriela Krysiak PĄCZEK
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:25
2017-12-03 20:54:17
Kamila Sokołowska ALPINEX
  • 2x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:32
2017-12-03 20:32:57
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 15/P/Zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:39
2017-12-03 20:31:53
Olga Ruta-Kurek CROSS
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 10/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 11/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:46
2017-12-03 15:18:38
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:53
2017-12-03 13:13:39
Maja Synowicz ERATO
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:36:59
2017-12-02 16:33:21
Paulina Sułowska - Calak EPIZOD M
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 07:37:13
2017-12-01 21:09:56
Jan Kamiński SENIOR
  • 1x 8/N/zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 17:18:12
2017-11-30 10:23:44
Weronika Kuran CARLOS Z
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 17:18:46
2017-11-29 17:08:35
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 15/P/Zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 17:19:06
2017-11-29 17:07:57
Felix Domański-Kruppa CARMEN S
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 15/P/Zwykły
  • 1x 16/N/Zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 17:19:29
2017-11-29 17:06:58
Piotr Król CONCHACCO
  • 1x 4/LL/Towarzyski - Dokładności
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 13/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ząbek Aleksandra BPK
2004 (JM.)
brak
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
3. Barbuzińska Marta BPK
S
Brak
4. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
brak
5. Brudzyńska Julia Domek Białego Kucyka
2009 (Mł.)
brak
6. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
7. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
2003 (JM.)
brak
8. Cieplińska Nadia brak
2003 (JM.)
BRAK
9. Dalidonis Paulina brak
S
brak
10. Dobrowolska Katarzyna bpk
S
O004961
11. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
12. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
13. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
14. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
15. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
16. Goś Natalia KJ Wiktorowo
2002 (JM.)
O040071
17. Harasim Liliana brak
2007 (Mł.)
brak
18. Izmajłowicz Adrianna KJ Victoria Bierzewice
2001 (J.)
O035568
19. Kamiński Jan Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
S
O003136
20. Karczewska Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O034650
21. Kominiak Aleksandra Stajnia Stara Biała
2000 (J.)
Brak
22. Kotfasińska Marysia Klub Jeździecki Łąck
2008 (Mł.)
brak
23. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (J.)
O031652
24. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
25. Król Piotr KJ Łąck
O021636
26. Krysiak Gabriela Szybki Konik
2005 (JM.)
brak
27. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
28. Kuran Weronika Wiktorowo
2000 (J.)
brak
29. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
30. Leśkiewicz Sandra Stajnia Ciechomice
2000 (J.)
brak
31. Leszek-Karwańska Wiktoria BPK - MAZ
2001 (J.)
O018344
32. Lutomierska Daria KJ Wiktorowo
2001 (J.)
O040074
33. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (J.)
brak
34. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
35. Piasecka Maja
36. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
Brak
37. Porębska Weronika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2000 (J.)
O033580
38. Przybylska Kostancja BPK (MAZ)
2005 (JM.)
O039639
39. Puchacz Sandra KJ Wiktorowo
2000 (J.)
brak
40. Ratajczak Julia Klub Jeździecki Wiktorowo
2004 (JM.)
O040060
41. Rosiak Martyna Różaland
2003 (JM.)
Brak
42. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
43. Sobala Anna LKJ Ochaby
S
brak
44. Sokołowska Kamila Szybki Konik
2003 (JM.)
brak
45. Sokołowska Maria Domek Białego Kucyka
2004 (JM.)
brak
46. Stasiak Adam Klub Jeździecki Łąck
2004 (JM.)
brak
47. Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
S
O003937
48. Sułowska - Calak Paulina BPK
S
O005588
49. Suwińska Maja KJ Wiktorowo
2008 (Mł.)
brak
50. Świrska Wiktoria KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
brak
51. Synowicz Maja KJ SO Łąck
2002 (JM.)
O030966
52. Synowicz Nina KJ Różaland
2007 (Mł.)
brak
53. Szmalc Helena KJ Wiktorowo
2001 (J.)
brak
54. Szuba Paulina KJ Wiktorowo
S
O023245
55. Terelak Jan niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
56. Turlej Magdalena KJ Dobrzyniec
S
Brak
57. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
58. Wojciechowska Maria Domek Białego Kucyka
2005 (JM.)
brak
59. Wołkow Maja BPK (MAZ)
2003 (JM.)
O033575
60. Żabowska-Żychowicz Nelly bpk
2006 (Mł.)
brak
61. Zadrożna Marta Klub Jeździecki Wiktorowo
S
O043939
62. Zajkowska Klaudia BPK - MAZ
2005 (JM.)
O041844
63. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
64. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
65. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

HAWAJKA SP POL 2008 Klacz srokata F: Izopren
M: Hossa
O: Magdalena Turlej
B: Włodzimierz Trybuła
Brak
2.

66

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur/
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
3.

58

BAD BOY SP POL 2007 Ogier siwa F: Maram / Aram
M: Bornea / Tioman Island
O: Wiktoria Leszek-Karwańska
B: Sławomir Grzelczyk
K012150 POL009590088207
4.

25

BARYTON Małopolski POL 2004 Wałach gniada F: Hebab
M: Bawełna
O: Jarosław Kaczyński
B: Janów Podlaski
brak
5.

29

BASTYLIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Oder
M: NN
O: Piotr Pająk
B: Piotr Pająk
K023151
6.

2

BONA SP POL 2008 Klacz siwa F: Otill / Luron
M: Brawura / Jantar
O: Jakub Śluborski
B: Sławomir Gancarz
brak
7.

59

BUDUR Budde. POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Bielick
M: Burda
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: L. Łoszkow
brak
8.

74

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
9.

21

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Donja / Drosselklang II
O: Justyna Żółtowska
B:
K017813 DE431317000
10.

73

CARLOS Z Zangershaide BEL 2004 Wałach kasztanowata/171 F: xx
M: xx
O: beata zukowska
B: zangershaide
brak
11.

75

CARMEN S Niem. Sport. POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
K020255 DE456570217309
12.

47

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck
M: Cezarea
O: Martyna Rosiak
B: Gawroński Leon
Brak 616007520044704
13.

76

CONCHACCO OS GER 2009 Wałach kasztanowata F: Conthargos / Converter
M: Charmon /
O: Piotr Król
B: Gestuet Lewitz
brak
14.

68

CROSS SP POL 2007 Wałach gniada F: Pllado
M: Chrapka
O: Weronika Rowińska
B: Ania Wójcik
K012933
15.

23

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido k
M: Enigma
O: Maciej Chwaliński
B: Ewa Niestrawska
brak
16.

28

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
17.

71

EPIZOD M SP POL 2003 Klacz siwa F: Paradys
M: Epopeja
O: Paulina Sułowska - Calak
B: SK Moszna
K013345
18.

1

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
19.

70

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Effi / Coronado
O: RDS Stal
B: Rafał Kowalski
K012789 POL009660798408 104RA33
20.

24

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
brak
21.

10

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
22.

49

FANTA SP POL 2013 Klacz siwa/171 F: Karnalit /
M: Fantazja /
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
23.

27

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
24.

5

GOOD MADDOX SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Good Luck /
M: Madda / nn
O: Adrianna Izmajłowicz
B: Mirosław Glamowski
K015836 POL009520129406
25.

44

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada F: October / Kingmambo
M: Green Kiss / Green Desert
O: Barbara Chojecka
B: Robert Gorczyca
K022430 616POL12007837A
26.

26

GWIAZDKA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Jarosław Kotfasiński
B: Nn
brak
27.

39

HAWEŁKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/kuc:148 F: Bekas
M: Habarin Jema po Bajt
O: Martyna Wieckowska , Jan Ratajczak
B: Maciej Krawczyk
brak 616006660287309
28.

40

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo
M: De Langewiek Monique
O: Stanisław Poleszak
B: Holandia
K023254 528018020051289
29.

50

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
30.

18

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
31.

60

IZIS KL SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II
M: Ikaria
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Kinga Leszek-Karwańska
K024306
32.

69

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
O: Katarzyna Dobrowolska
B: Marcin Liszkowski
K013435 POL007610013807
33.

35

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
O: Marta Von Mauberg
B: Holandia
K011976 0301032
34.

52

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
35.

15

KORAL KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Guzowska
B: Krzysztof Nowotarski
brak
36.

62

LADYKRACHER 8 Hanowerska GER 2002 Ogier gniada/165 F: Landclassic
M: Beresina
O: Kinga Leszek-Karwańska
B: Helga Goerlich
brak DE 431316552402
37.

41

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Opar / Rancouver
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
38.

54

LIDKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/173 F: Maximus
M: Logika
O: Szuba Małgorzta
B: Szuba Małgorzata
K022609
39.

42

LUBA OO POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Marek Owsianecki
B: Marek Owsianecki
brak 616999590296410
40.

77

Lucky Horse F:
M:
O:
B:
41.

17

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
42.

9

LUPIDELIA EBONY LADY Kuc Walijski POL 2011 Klacz ciemnogniada/kuc:133 F: Turnina's Gismore
M: Firewood's Ella
O: Ewa Mauszynska
B: Dorota Kowalska
brak 616013590109311
43.

48

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
brak
44.

34

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Jan Ratajczak
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
45.

31

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
O: Jan Ratajczak
B: Bartkowiak Jarosław
K021036
46.

64

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
616009640116807
47.

20

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
48.

13

MARUSIA Wielkopolska POL 2013 Klacz srokata/164 F: King Size
M: Mirella
O: Mirella
B: Krzysztof Szpiek
Brak
49.

19

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
50.

56

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
51.

55

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
52.

16

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
53.

11

MONT BLANC Trakeńska POL 2010 Wałach kara F: K2
M: Malaruna
O: Tomasz Porębski
B: Maciej Pietras
K017589
54.

4

OJ'RA PKSP POL 2009 Klacz gniada F: Rumianek
M: Osorya
O: Paulina Dalidonis
B: brak
brak
55.

65

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
56.

43

PAMELA SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Paloma
O: Martyna Więckowska
B: Remigiusz Makowski
K011292
57.

7

PEREŁKA HUC POL 2009 Klacz kara/kuc: F: brak
M: brak
O: Jan Terelak
B: brak
brak
58.

67

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
59.

36

PSOTKA Mały Koń POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Wiek
M: Psota
O: Master Horse
B: SK Gładyszów
brak POL 013 57 02793 06
60.

38

QUIESTUS SF FRA 2004 Wałach siwa F: Clinton
M: Chimene D'Avril
O: Helena Szmalc
B: Francja
brak 04 711 233 T
61.

14

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
Brak 616 999 66 14108 13
62.

22

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
63.

72

SENIOR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rytm / Rio Branco
M: Segowia / Genius
O: Marcin Kamiński
B: SK Pródnik
K007378 POL009690042003 102YF73
64.

63

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
brak
65.

46

STEWARD SP POL 2007 Wałach siwa F: Contender Son / Contender
M: Sława / Manhattan
O:
B:
K014945 POL009600068007
66.

6

TENERIFE L PKSP POL 2009 Klacz gniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
O: Nadia Cieplińska
B: Jan Ludwiczak
brak
67.

33

TESCO SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Zadrożna
B: NN
oooo
68.

61

TESSA Kuc Wali. POL 1993 Klacz gniada/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Kinga Leszek-Karwńska
B: Holandia
K002319 POL013520018693
69.

12

TINA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:110 F: Ramona's Tequila Boy
M: Kredka - Toffi
O: Ewa Mauszynska
B: Agnieszka Pawłowska
brak 013660561607
70.

32

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Dominika Bronz
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL013570028206
71.

45

WELTMEISTER KWPN NED 2003 Ogier siwa F: Burggraaf /
M: Kidria /
O: Anna Sobala
B: M. Holweg
brak
72.

51

WESFALIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Wisła / Izjum
O: Sławomir Łagun
B: Sławomir Łagun
K020299 616009640020010 104XZ77
73.

53

WICHER WLKP POL 2011 Wałach kara/172 F: Guffi
M: Walentynka
O: Aleksandra Ząbek
B: Magdalena Żubka
K020641 616007520031511
74.

8

WOKSANA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Andos /
M: Wokanda /
O: Nikola Krajewska
B: Roman Siwek
brak
75.

30

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ecosse
M: Zarita
O: Marta Barbuzińska
B: Grzegorz Kaczmarek
Brak
76.

37

ZUCCHERO XX POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Fastand and Furious
M: Zarita
O: Grzegorz Kaczmarek / Jan Ratajczak
B: Grzegorz Kaczmarek
brak
Rider Club
Competition
Prize
Barbuzińska Marta BPK
25
SUM:
25.00
Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
50
SUM:
50.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
25
200
200
100
SUM:
525.00
Goś Natalia KJ Wiktorowo
75
SUM:
75.00
Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
300
SUM:
300.00
Kuran Weronika Wiktorowo
100
150
SUM:
250.00
Lemańska Anna KJ Equest Łąck
50
300
SUM:
350.00
Leszek-Karwańska Wiktoria BPK - MAZ
50
SUM:
50.00
Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
150
100
SUM:
250.00
Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
50
200
SUM:
250.00
Stevnert Natalia KJ Wiktorowo
100
SUM:
100.00
Sułowska - Calak Paulina BPK
400
500
SUM:
900.00
Synowicz Maja KJ SO Łąck
75
150
SUM:
225.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
100
75
SUM:
175.00
Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
25
300
SUM:
325.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ząbek Aleksandra
BPK
WICHER (53)
2017-12-09
15
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
9
2017-12-10
1
2017-12-10
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-10
2017-12-10
9
2017-12-10
14
2017-12-10
2017-12-10
9
2017-12-10
MARKIZA (20)
2017-12-10
9
2017-12-10
8
Barbuzińska Marta
BPK
ZICO (30)
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
6
2017-12-10
1
2017-12-10
4
25
2017-12-10
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-10
1
Brudzyńska Julia
Domek Białego Kucyka
TINA (12)
2017-12-10
10
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
2017-12-09
2017-12-09
19
2017-12-09
12
2017-12-09
2017-12-10
21
2017-12-10
10
2017-12-10
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie KJ Legia Kozielska
ENDO (23)
2017-12-10
9
2017-12-10
3
2017-12-10
2
2017-12-10
1
2017-12-10
3
50
2017-12-10
Cieplińska Nadia
brak
2017-12-09
6
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-10
2017-12-10
3
2017-12-10
1
Dalidonis Paulina
brak
OJ'RA (4)
2017-12-10
6
2017-12-10
4
Dobrowolska Katarzyna
bpk
KASZMIR (69)
2017-12-09
1
2017-12-09
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
2017-12-09
5
2017-12-09
16
2017-12-10
6
2017-12-10
5
KOLA (52)
2017-12-09
6
2017-12-09
7
2017-12-10
9
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2017-12-09
2017-12-09
14
2017-12-10
8
2017-12-09
4
25
2017-12-09
1
200
2017-12-10
2
200
2017-12-10
4
100
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-10
16
2017-12-10
20
2017-12-10
8
2017-12-10
1
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
KORAL (15)
2017-12-10
15
2017-12-10
18
2017-12-10
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (64)
2017-12-10
2017-12-10
1
2017-12-10
13
Goś Natalia
KJ Wiktorowo
PAMELA (43)
2017-12-09
1
2017-12-09
2
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
2
75
2017-12-10
Harasim Liliana
brak
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
13
Izmajłowicz Adrianna
KJ Victoria Bierzewice
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
15
2017-12-10
1
2017-12-10
16
Kamiński Jan
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
STEWARD (46)
2017-12-09
11
2017-12-09
2
SENIOR (72)
2017-12-09
9
2017-12-09
3
Karczewska Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-12-10
2017-12-10
Kominiak Aleksandra
Stajnia Stara Biała
MARUSIA (13)
2017-12-10
2017-12-10
2017-12-10
Kotfasińska Marysia
Klub Jeździecki Łąck
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-10
12
2017-12-10
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (10)
2017-12-09
15
2017-12-09
12
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (1)
2017-12-09
9
2017-12-09
8
2017-12-10
7
2017-12-10
3
BONA (2)
2017-12-09
15
2017-12-09
15
2017-12-10
1
2017-12-10
2017-12-10
Król Piotr
KJ Łąck
2017-12-09
8
2017-12-09
2017-12-10
2017-12-10
Krysiak Gabriela
Szybki Konik
PĄCZEK (65)
2017-12-10
8
2017-12-10
23
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-12-09
2017-12-09
1
300
2017-12-10
2
Kuran Weronika
Wiktorowo
2017-12-09
2017-12-09
2
100
2017-12-09
5
2017-12-10
3
150
2017-12-10
6
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2017-12-09
10
2017-12-09
4
50
2017-12-10
1
300
2017-12-10
5
Leśkiewicz Sandra
Stajnia Ciechomice
FANTA (49)
2017-12-10
2017-12-10
Leszek-Karwańska Wiktoria
BPK - MAZ
BAD BOY (58)
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
3
50
2017-12-09
7
Lutomierska Daria
KJ Wiktorowo
LUBA (42)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
13
2017-12-10
1
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (63)
2017-12-10
18
2017-12-10
11
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (41)
2017-12-09
1
150
2017-12-09
2017-12-10
1
100
2017-12-10
Piasecka Maja
2017-12-10
11
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
18
2017-12-10
1
Porębska Weronika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-12-09
9
2017-12-09
2017-12-09
3
Przybylska Kostancja
BPK (MAZ)
BUDUR (59)
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
Puchacz Sandra
KJ Wiktorowo
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
Ratajczak Julia
Klub Jeździecki Wiktorowo
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
15
2017-12-10
21
2017-12-10
1
2017-12-10
9
Rosiak Martyna
Różaland
CEDRA (47)
2017-12-10
8
2017-12-10
1
2017-12-10
13
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
2017-12-09
12
2017-12-09
2017-12-10
4
50
2017-12-10
3
200
CROSS (68)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
2017-12-09
15
2017-12-10
13
2017-12-10
1
Sobala Anna
LKJ Ochaby
2017-12-10
7
2017-12-10
Sokołowska Kamila
Szybki Konik
ALPINEX (66)
2017-12-10
1
2017-12-10
2017-12-10
13
Sokołowska Maria
Domek Białego Kucyka
2017-12-10
TINA (12)
2017-12-10
Stasiak Adam
Klub Jeździecki Łąck
BARYTON (25)
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
8
2017-12-10
1
Stevnert Natalia
KJ Wiktorowo
2017-12-09
11
2017-12-09
3
100
2017-12-10
5
2017-12-10
9
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Sułowska - Calak Paulina
BPK
2017-12-09
13
2017-12-09
6
2017-12-10
1
400
2017-12-10
1
500
Suwińska Maja
KJ Wiktorowo
MARINA (31)
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-10
13
2017-12-10
4
2017-12-10
Świrska Wiktoria
KJ Wiktorowo
PSOTKA (36)
2017-12-09
2017-12-09
2017-12-09
15
2017-12-10
13
2017-12-10
9
2017-12-10
9
Synowicz Maja
KJ SO Łąck
ERATO (70)
2017-12-09
3
75
2017-12-09
2
150
2017-12-10
2017-12-10
Synowicz Nina
KJ Różaland
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
11
2017-12-09
2017-12-10
1
2017-12-10
2017-12-10
8
2017-12-10
8
Szmalc Helena
KJ Wiktorowo
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
18
2017-12-10
1
Szuba Paulina
KJ Wiktorowo
LIDKA (54)
2017-12-09
7
2017-12-09
4
2017-12-09
5
2017-12-10
9
2017-12-10
1
2017-12-10
Terelak Jan
niezrzeszony
2017-12-09
8
2017-12-09
6
2017-12-10
2
2017-12-10
7
Turlej Magdalena
KJ Dobrzyniec
2017-12-09
11
2017-12-09
15
2017-12-09
1
2017-12-10
22
2017-12-10
1
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
MANGO (34)
2017-12-09
11
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-10
8
2017-12-10
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-09
1
2017-12-10
1
2017-12-10
1
Wojciechowska Maria
Domek Białego Kucyka
2017-12-10
16
Wołkow Maja
BPK (MAZ)
IZIS KL (60)
2017-12-09
1
2017-12-09
10
2017-12-09
6
Żabowska-Żychowicz Nelly
bpk
MISTER (56)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
2017-12-09
1
Zadrożna Marta
Klub Jeździecki Wiktorowo
TESCO (33)
2017-12-09
1
2017-12-09
11
2017-12-09
2017-12-10
17
2017-12-10
12
2017-12-10
Zajkowska Klaudia
BPK - MAZ
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
TESSA (61)
2017-12-09
1
2017-12-09
15
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (27)
2017-12-09
1
100
2017-12-09
5
ENRICO (28)
2017-12-09
2
75
2017-12-09
8
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2017-12-09
1
2017-12-09
2017-12-09
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2017-12-09
18
2017-12-09
10
2017-12-10
6
2017-12-10
8
2017-12-09
4
25
2017-12-09
17
2017-12-10
7
2017-12-10
2
300

Number of Riders: 65

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 3 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042017-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl