Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 16:29:57
2017-11-10 14:11:29
Wiktoria Kubisiak KASTOR
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 14:06:21
2017-11-10 13:22:08
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:06:14
2017-11-10 00:08:36
Anna Szawaryn ALASKA
  • 2x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:06:53
2017-11-10 00:07:49
Katarzyna Murzyńska DELICJA
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:06:31
2017-11-10 00:07:08
Katarzyna Murzyńska RADOSNA
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 11/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 08:05:47
2017-11-10 00:05:57
Emilia Kruk DELICJA
  • 1x 10/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 11/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:41:51
2017-11-09 23:02:23
Sandra Leśkiewicz FANTA
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:42:28
2017-11-09 22:15:26
Mateusz Kroc MEXIKANA
  • 1x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:42:44
2017-11-09 22:14:13
Mateusz Kroc ATRAKCJA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:42:56
2017-11-09 22:13:17
Adam Ciechański CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:41:36
2017-11-09 22:03:04
Aleksandra Mystkowska SILEN
  • 1x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 23:41:18
2017-11-09 22:01:48
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:34:16
2017-11-09 20:59:19
Dariusz Garstka SAINT LAURENT
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 17/N/Zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:34:34
2017-11-09 19:47:03
Dominika Zabielska DANCING QUEEN
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:35:06
2017-11-09 19:46:10
Gabriela Małys FORTUNKA
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 11/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:35:20
2017-11-09 19:45:21
Oliwia Małys FORTUNKA
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:36:07
2017-11-09 19:44:08
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:36:22
2017-11-09 17:39:08
Patryk Górecki ŁYSKACZ
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:36:37
2017-11-09 15:12:26
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:36:52
2017-11-09 14:26:55
Damian Rytych GWINEA BISSAU
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:37:23
2017-11-09 14:26:22
Damian Rytych PICASSO
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:37:35
2017-11-09 14:25:39
Damian Rytych AKROPOL
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 13:55:52
2017-11-09 12:56:03
Paulina Workert MYRDDIN
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 13:55:39
2017-11-09 12:55:38
Paulina Workert WIOSNA
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 12:53:10
2017-11-09 11:18:03
Olga Wodzyńska PRYMUS
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 12:52:33
2017-11-09 11:17:22
Julian Skrajny WANILIA
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 12:51:49
2017-11-09 10:41:28
Justyna Żółtowska CANSTINA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:29:19
2017-11-09 01:56:34
Martyna Rosiak CEDRA
  • 2x 11/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:29:01
2017-11-08 21:54:03
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:25:21
2017-11-08 21:50:59
Dominika Osińska AURILLAC
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:25:07
2017-11-08 21:49:42
Zofia Teper EMIR
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 17/N/Zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:24:47
2017-11-08 21:48:14
Anna Małkowska-Piotrowska CALYPSO
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 17/N/Zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 20:19:40
2017-11-08 17:08:57
Włodzimierz Rudasz FRANKIE
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:35:53
2017-11-07 17:34:36
Julia Ptaszyński CINDERELLA
  • 1x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:49:54
2017-11-07 11:35:02
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:50:10
2017-11-07 11:14:03
Dagmara Kanar JASPER
  • 2x 15/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca (kopia)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:50:25
2017-11-07 10:47:35
Anna Olszewska PARIS
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:50:40
2017-11-06 23:48:11
Nina Synowicz MAŁA STOKROTKA
  • 2x 10/Pierwszy Krok/Towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:52:01
2017-11-06 21:15:47
Maja Wałach DOX
  • 2x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 2x 10/Pierwszy Krok/Towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:52:27
2017-11-06 19:28:22
Kinga Daszczyk LA LOXLEY L
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
  • 1x 18/N1/Zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:52:40
2017-11-06 19:27:46
Kinga Daszczyk NADZIEJA I
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:53:14
2017-11-06 18:53:06
Joanna Bożek TORTILLA
  • 1x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:51:42
2017-11-06 17:24:47
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 13:26:07
2017-11-06 11:40:35
Anna Lemańska HELLANIA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 09:07:18
2017-11-06 07:36:26
Magdalena Fabisiak KASAAI
  • 2x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 13:26:32
2017-11-05 20:00:42
Weronika Kuran CARLOS Z
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 13:26:48
2017-11-05 19:31:27
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 18:43:09
2017-11-04 18:14:30
Anna Witkowska HARLEY MG
  • 1x 1/Pierwszy Krok/Towarzyski
  • 1x 11/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 00:09:51
2017-11-03 22:11:29
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 00:09:37
2017-11-03 22:10:32
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:34:02
2017-11-03 13:36:52
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 20:51:44
2017-11-03 13:36:12
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 20:51:09
2017-11-03 11:46:19
Aleksandra Molędzka TERRA EUROPA
  • 1x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 1x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 11:24:59
2017-11-02 21:27:20
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:15:17
2017-11-02 13:05:23
Paulina Borowiec RADETZKY
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 17/N/Zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 11:12:30
2017-11-01 16:18:11
Weronika Solarz MAFIA
  • 1x 2/70 cm/Towarzyski - Dokładności do 70 cm
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:49:37
2017-11-01 11:43:15
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 14:08:53
2017-11-01 11:34:10
Katarzyna Stążka STACHATO
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 23:38:07
2017-10-31 21:06:56
Włodzimierz Rudasz BOBA FETT
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 17/N/Zwykły
  • 1x 18/N1/Zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 08:38:52
2017-10-29 21:50:26
Olga Ruta-Kurek PORTA-NEGRA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 08:38:35
2017-10-29 21:49:25
Olga Ruta-Kurek DONATA
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 08:38:23
2017-10-29 21:03:57
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
  • 1x 17/N/Zwykły
  • 1x 18/N1/Zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 23:37:34
2017-10-29 00:28:56
Piotr Szmytkowski FELINE WM
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 17/N/Zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 20:53:14
2017-10-28 13:34:10
Maja Wyszkowska SACRAMENTO
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 9/N1/Zwykły
  • 1x 18/N1/Zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 16:47:48
2017-10-28 09:00:26
Marek Pawluczuk TIMIAN
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 17/N/Zwykły
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-05 16:48:06
2017-10-28 08:59:37
Marek Pawluczuk ROSATO
  • 2x 3/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
  • 2x 12/80 cm/Towarzyski - Dokładności do 80 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 20:54:26
2017-10-28 08:59:05
Kamila Pleskacz HUNCWOT
  • 2x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 2x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 20:54:51
2017-10-28 08:58:12
Kamila Pleskacz DAMAI
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Dwufazowy zwykły, zwykły
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 17/N/Zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 20:55:08
2017-10-27 11:42:08
Klaudia Kobojek DNIEPR
  • 2x 6/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 15/L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca (kopia)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 20:51:24
2017-10-27 11:01:56
Jacek Gałkowski CALMARO
  • 2x 4/LL/Towarzyski - z trafieniem w normę czasu do 90 cm
  • 1x 13/LL/Towarzyski - zwykły do 90 cm
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-28 20:52:19
2017-10-27 11:00:51
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 5/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/Towarzyski - zwykły do 100 cm
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
2. Borowiec Paulina KJ Aromer Józefin
2001 (J.)
O035726
3. Bożek Joanna Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
brak
4. Ciechański Adam CSJ Equestro Łódź
1996 (MJ.)
O044282
5. Cieplińska Nadia brak
2003 (JM.)
BRAK
6. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
7. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
1996 (MJ.)
O004796
8. Fabisiak Magdalena brak
S
brak
9. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
10. Garstka Dariusz BPK (MAZ)
S
O000140
11. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
brak
12. Górecki Patryk bpk
2004 (JM.)
brak
13. Gorsiak Julia Szybki Konik
2004 (JM.)
brak
14. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
15. Harasim Lilianna bprz
16. Jan Terelak bprz
17. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
18. Kanar Dagmara KJ Equest Łąck
2002 (JM.)
brak
19. Kobojek Klaudia KS AZS AWF Warszawa
2003 (JM.)
O041588
20. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
21. Krajewska Nikola KJ SO Łąck
2003 (JM.)
O039521
22. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
23. Kruk Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
24. Kubiak Jakub Bogusławicki KJ
2000 (J.)
O026764
25. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (JM.)
O037236
26. Kuran Weronika Wiktorowo
2000 (J.)
brak
27. Lemańska Anna KJ Equest Łąck
2000 (J.)
O034175
28. Leśkiewicz Sandra Stajnia Ciechomice
2000 (J.)
Brak
29. Łagodzińska Gabriela niezrzeszony
2002 (JM.)
BRAK
30. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
31. Małys Gabriela Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2006 (Mł.)
O041899
32. Małys Oliwia -
2004 (JM.)
O041898
33. Molędzka Aleksandra KS AZS AWF Warszawa
1996 (MJ.)
O018352
34. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
35. Murzyńska Katarzyna bpk
2002 (JM.)
brak
36. Mystkowska Aleksandra Szybki Konik
1999 (J.)
brak
37. Olszewska Anna BPK
1998 (MJ.)
Brak
38. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
39. Pawluczuk Marek JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
S
O000482
40. Pleskacz Kamila JKS Equita Świętochów
S
O006319
41. Ptaszyński Julia nie zrzeszona
2005 (JM.)
3463/17
42. Rosiak Martyna Różaland
2003 (JM.)
Brak
43. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
x
44. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
45. Ruta-Kurek Olga KJ Dobrzyniec
S
O004222
46. Rytych Damian Bogusławicki KJ
S
O001066
47. Skrajny Julian KJ Cavalier
2004 (JM.)
brak
48. Solarz Weronika BPK
2003 (JM.)
brak
49. Stążka Katarzyna KJ Alexander Elizówka
2002 (JM.)
O039528
50. Synowicz Nina Różaland
2007 (Mł.)
Brak
51. Szawaryn Anna bpk
S
brak
52. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
53. Teper Zofia JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
2005 (JM.)
O040299
54. Terelak Jan
55. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
56. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
57. Wałach Maja Brak
2007 (Mł.)
Brak
58. Witkowska Anna bpk
S
brak
59. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
60. Wodzyńska Olga Klub Jeździecki Cavalier
2003 (JM.)
brak
61. Workert Paulina OJO Negro owczarki niemieckie & konie huculskie
S
brak
62. Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2000 (J.)
O034196
63. Zabielska Dominika KJ DWOREK
2000 (J.)
Brak
64. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
65. Żółtowska Justyna KJ SO Łąck
S
O002636
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia
O: Roman Jagieliński
B: K.Kluzowski
brak
2.

5

ALASKA SP POL 2009 Klacz siwa F: Novum
M: Alverina
O: Anna Maria Szawaryn
B: Krzysztof Kowol
brak POL 009 54 000 39 09
3.

10

ATRAKCJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Altaya /
O: Mateusz Kroc
B:
K023455 616009640071606
4.

33

AURILLAC Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata/162 F: San Luis
M: Arborea
O: Rajmund Osiński
B: Janik Mirosław
Brak 6160065920564
5.

62

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme
M: Beginka
O: Dorota Zauszkiewicz
B: Dorota Zauszkiewicz
12357
6.

77

BONA SP POL 2006 Klacz gniada F: Qulester / Quinar
M: Bajka / Louis
O: Tomasz Szynkiewicz
B: Urszula i Adam Zawiślok
K012222 POL009540028506
7.

37

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
8.

71

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
O: Karolina Gałkowska
B: Waldemar John
K011876 POL009610072506 104PY81
9.

58

CALMARO DSP GER 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Odette / Pesus
O: Karolina Gałkowska
B:
K021498 DE455870266210
10.

35

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K
M: Caliope
O: Emillia Teper
B: Haryk Łukasz
K024463 616009610134312
11.

30

CANSTINA HAN GER 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Donja
O: Justyna Żółtowska
B: Niemcy
K017813 DE431317000
12.

49

CARLOS Z Zangershaide BEL 2004 Wałach kasztanowata/171 F: xx
M: xx
O: beata zukowska
B: zangershaide
brak
13.

31

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck
M: Cezarea
O: Martyna Rosiak
B: Gawroński Leon
Brak 616007520044704
14.

14

CINDERELLA SP POL 2007 Klacz kara/167 F: EMPIRE
M: CANDY GIRL II PG
O: Włodzimierz Ptaszyński
B: Remigiusz Makowski
brak POL 009 66 04510 07
15.

11

CLEAR TO JUMP ST GYVAN Z ZANG BEL 2002 Ogier gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Volage De Choisy / Jalisco B
O: Adam Ciechański
B: Maria Ghysens-Vanlangenaeker
K009530 Z528002 103FH55
16.

69

DAMAI KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Indoctro
M: Naika / Concorde
O: Kamila Pleskacz
B: E. Reyrink
K016363
17.

17

DANCING QUEEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Championship F .P.
M: Dalida
O: -
B: -
K023575
18.

6

DELICJA Wielkopolska POL 1996 Klacz ciemnogniada/165 F: Denar
M: Dzida
O: Maciej Krukowski
B: Artur Pleszewa
brak POL007610147106
19.

1

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703
20.

70

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/160 F: Irak / Hippies
M: Dafne / Fiskor
O: Monika Kobojek
B: Jerzy Korona
K019023 616 999 59 03212 09
21.

65

DONATA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis sf
M: Dolomira xx
O: Olga Ruta-Kurek
B: SK Prudnik
K011218 POL009681002002
22.

43

DOX KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Joanna Łąka-Wałach
B: Joanna Łąka-Wałach
Brak POL 999 54 01392 03
23.

21

EL DŻAMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Jakub Kubiak
B: SK Prudnik
K016595 00969001110408
24.

34

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
25.

56

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
26.

72

EPOS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Eneida / Fanimo
O: SO Łąck
B: SK Moszna
K005344 POL009660075099
27.

8

FANTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz siwa/171 F: KARNALIT
M: FANTAZJA
O: Karolina Osiewicz
B: Karolina Osiewicz
brak
28.

16

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Aleksandra Zaręba
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252 105BA09
29.

63

FELINE WM HAN DEU 2011 Klacz siwa/173 F: Contendros
M: Larissa / Landjunge
O: Piotr Szmytkowski
B: Bernd Werner-Mohr
K023128 DE 431310391711
30.

18

FORTUNKA KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Agnieszka Guzowska
B:
K021966 616999662048608
31.

36

FRANKIE KWPN NLD 2010 Wałach siwa/171 F: CAMPBELL VDL
M: MIRDA
O: Grzegorz Bonowicz
B: J N. WESTERKAMP
n
32.

73

GOOD MADDOX F:
M:
O:
B:
33.

22

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
O: Roman Jagieliński
B: Lech Adamowicz
K012907 616009580872907
34.

82

H-DOBRA DF F:
M:
O:
B:
35.

53

HARLEY MG SP POL 2010 Wałach gniada F: Tintor W
M: Harfa
O: Anna Witkowska
B: -
-
36.

48

HELLANIA WESTF GER 2006 Klacz siwa/172 F: Corde Star / Cor De La Bryere
M: Hellana / Cavalliero
O: Cezary Lemański
B: Marek Romanowski
K013064 DE441411901906
37.

66

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484
38.

68

HUNCWOT SP POL 2011 Wałach gniada F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Halka / Loxley
O: Kamila Pleskacz
B: Janusz Kosek
K020079
39.

40

JASPER SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Dżahil / Luron
M: Jaksa / Len
O: Joanna Tim-Kanar
B: Daria Hinca
K013741 POL009530001509
40.

4

KASAAI Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Grey
M: Kaliope
O: Magdalena Zakrzewska
B: Dagmara Berlin
brak
41.

2

KASTOR SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Epos/
M: Karniola/
O:
B: Mirosław Olszewski
brak
42.

44

LA LOXLEY L SP POL 2010 Ogier gniada F: Bischof L
M: La PalomaL
O: Andrzej Lemański
B: KJ Alexander
K018352
43.

3

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
44.

54

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
45.

20

ŁYSKACZ MŁP POL 1998 Ogier gniada F: Sebastian
M: Łada
O: Jarosław Górecki
B: Stadnina Koni Walewice
brak
46.

60

MAFIA MŁP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Oregon
M: Maska
O: Wiesław Solarz
B: Ryszard Szpatuśko
brak
47.

42

MAŁA STOKROTKA Mały Koń POL 2009 Klacz tarantowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Marcin Różalski
B: Paweł Więcek
Brak
48.

13

MARKIZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Cejero
M: Mylady
O: Gorsiak Rafał
B: Kerner Grzegorz
616009640116807
49.

9

MEXIKANA SP POL 2007 Klacz gniada F: Sopel /
M: Mona / Mass
O: Mateusz Kroc
B:
K014809 POL009670038307
50.

25

MYRDDIN Irish Cob Sport Horse/ Tinker NED 2002 Ogier srokata/mk: F: Unknown/
M: Scully/
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Janet Lam-Pimblett
brak
51.

45

NADZIEJA I SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme
M: Neska
O: Jowita Gut
B: Mantaj Dariusz
brak
52.

38

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
53.

41

PARIS MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Devin de Maury
M: Polonia
O: Agata Szukalska
B: Brak
Brak
54.

19

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
Brak
55.

75

PEREŁKA F:
M:
O:
B:
56.

23

PICASSO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Piawa / Wandervogel II
O: Roman Jagieliński
B: Aneta Ostrowska
K020801 616009590104512
57.

64

PORTA-NEGRA SP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Palegro/westf.
M: Norquina/sp
O: Olga Ruta-Kurek
B: Dariusz Kurek
K013678 POL009660545805
58.

27

PRYMUS Wielkopolska POL 2008 Wałach kara F: Trawers
M: Peja
O: Lidia Wodzyńska
B: Marcin Pogorzelski
brak
59.

59

RADETZKY TRK POL 2002 Wałach gniada/178 F: Ignam / Akropol
M: Rawka / Sir Shostakovich
O: Paulina Borowiec
B: Andrzej Grad
K008208 POL732010011202 104VD19
60.

7

RADOSNA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Epos
M: Rossa
O: Łukasz Kwiatkowski
B: Zbigniew Gołębiewski
brak POL 007661624408
61.

51

ROSATO HOL GER 2012 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jacek Rode
B: -
brak
62.

39

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: First Fighter
M: Rapsodia
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
brak
63.

67

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Grażyna Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
K016557
64.

15

SAINT LAURENT SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Salwa
O: Marta Dominiak
B: SK Ochaby
K019805
65.

29

SAN LUCA V SP POL 2009 Klacz siwa F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Sparta V / Spartakus
O: Justyna Żółtowska
B: Zbigniew Koperski
K016830 POL009660216409
66.

47

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
67.

55

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
68.

12

SILEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Hokus Pokus/
M: Sparta/
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Jacek Lasota
brak
69.

61

STACHATO BAYER DEU 2010 Ogier gniada F: Stalypso
M: Georgina
O: Janusz Stążka
B: Gestüt Sprehe
K016469
70.

32

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
71.

74

TENERIFE L PKSP POL 2008 Klacz gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
72.

57

TERRA EUROPA SP POL 2004 Klacz gniada F: Cary Wind
M: Torella
O: .
B: .
brak
73.

52

TIMIAN Czes. Gorąc. CZE 2009 Ogier kasztanowata/175 F: Amarillo
M: Tajga
O: Jacek Rode
B: -
K018965
74.

46

TORTILLA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Rumianek
M: Teqila
O: Joanna Bożek
B: Jan Rogulski
brak 616 007 580169211
75.

28

WANILIA Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Klacz srokata/kuc: F: Jowal
M: Wiwia
O: Leszek Szablewski
B: Anita Opiłowska
brak
76.

26

WIOSNA Hucuł POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Wisłoczek
M: Dosia Ms
O: Małgorzata Nowaczuk
B: Brak
Brak
77.

76

WOKSANA F:
M:
O:
B:
78.

50

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Garstka Dariusz BPK (MAZ)
100
SUM:
100.00
Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
50
SUM:
50.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
300
SUM:
300.00
Wyszkowska Maja SKJ WJ Piaseccy Equestrian
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (66)
2017-11-11
10
2017-11-11
8
2017-11-12
5
2017-11-12
5
Borowiec Paulina
KJ Aromer Józefin
2017-11-11
5
2017-11-11
13
2017-11-12
13
2017-11-12
3
Bożek Joanna
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2017-11-11
6
2017-11-11
6
2017-11-12
19
2017-11-12
Ciechański Adam
CSJ Equestro Łódź
2017-11-11
14
2017-11-11
Cieplińska Nadia
brak
2017-11-11
6
2017-11-11
10
2017-11-12
7
2017-11-12
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (1)
2017-11-12
2017-11-12
Daszczyk Kinga
KJ Jantar Stryków
2017-11-11
11
2017-11-11
7
2017-11-12
12
2017-11-12
6
2017-11-11
16
2017-11-11
17
2017-11-12
11
2017-11-12
10
Fabisiak Magdalena
brak
KASAAI (4)
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
1
2017-11-12
9
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
CALMARO (58)
2017-11-11
3
2017-11-11
2017-11-12
7
2017-11-12
7
BRANDO (71)
2017-11-11
8
2017-11-11
18
2017-11-12
8
2017-11-12
16
Garstka Dariusz
BPK (MAZ)
2017-11-11
3
100
2017-11-12
2
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (39)
2017-11-12
11
2017-11-12
15
Górecki Patryk
bpk
2017-11-12
4
2017-11-12
12
2017-11-12
Gorsiak Julia
Szybki Konik
MARKIZ (13)
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-11
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (19)
2017-11-11
1
2017-11-11
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
6
2017-11-12
Harasim Lilianna
bprz
WOKSANA (76)
2017-11-11
14
2017-11-11
10
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Jan Terelak
bprz
2017-11-11
1
2017-11-11
1
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-11-11
6
2017-11-11
6
2017-11-12
8
2017-11-12
7
2017-11-11
4
2017-11-11
7
2017-11-12
2
2017-11-12
6
Kanar Dagmara
KJ Equest Łąck
JASPER (40)
2017-11-12
1
2017-11-12
Kobojek Klaudia
KS AZS AWF Warszawa
DNIEPR (70)
2017-11-11
2
2017-11-11
1
2017-11-12
2017-11-12
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2017-11-12
6
2017-11-12
21
Krajewska Nikola
KJ SO Łąck
EPOS (72)
2017-11-11
10
2017-11-11
7
2017-11-12
20
2017-11-12
8
BONA (77)
2017-11-11
10
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-12
9
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
2017-11-11
5
2017-11-11
11
2017-11-11
2017-11-11
7
2017-11-11
13
Kruk Emilia
bpk
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Kubiak Jakub
Bogusławicki KJ
2017-11-11
2017-11-11
1
2017-11-11
5
2017-11-12
6
2017-11-12
4
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
KASTOR (2)
2017-11-12
2017-11-12
Kuran Weronika
Wiktorowo
2017-11-11
5
2017-11-11
8
2017-11-12
9
2017-11-12
7
Lemańska Anna
KJ Equest Łąck
2017-11-11
10
2017-11-11
1
2017-11-12
15
2017-11-12
4
Leśkiewicz Sandra
Stajnia Ciechomice
FANTA (8)
2017-11-12
9
2017-11-12
2
Łagodzińska Gabriela
niezrzeszony
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
10
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
CALYPSO (35)
2017-11-12
19
2017-11-12
2
Małys Gabriela
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2017-11-11
16
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
1
2017-11-12
9
Małys Oliwia
-
2017-11-11
13
2017-11-11
15
2017-11-11
2017-11-11
4
2017-11-12
1
2017-11-12
8
2017-11-12
Molędzka Aleksandra
KS AZS AWF Warszawa
2017-11-11
2017-11-12
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (47)
2017-11-11
3
2017-11-11
4
50
Murzyńska Katarzyna
bpk
2017-11-12
15
2017-11-12
2017-11-12
Mystkowska Aleksandra
Szybki Konik
SILEN (12)
2017-11-11
8
2017-11-11
12
Olszewska Anna
BPK
PARIS (41)
2017-11-11
15
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (32)
2017-11-12
1
2017-11-12
1
2017-11-12
18
2017-11-12
9
2017-11-12
9
Pawluczuk Marek
JKS U Robsonów Dąbrówka Mała
ROSATO (51)
2017-11-11
10
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
9
TIMIAN (52)
2017-11-11
4
2017-11-11
2
2017-11-12
2
2017-11-12
Pleskacz Kamila
JKS Equita Świętochów
HUNCWOT (68)
2017-11-11
2
2017-11-11
2017-11-12
13
2017-11-12
DAMAI (69)
2017-11-11
6
2017-11-11
8
2017-11-12
5
2017-11-12
Ptaszyński Julia
nie zrzeszona
2017-11-11
2
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
10
2017-11-12
2017-11-12
Rosiak Martyna
Różaland
CEDRA (31)
2017-11-12
12
2017-11-12
10
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FRANKIE (36)
2017-11-11
9
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
1
2017-11-12
5
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-11-11
9
2017-11-11
5
2017-11-12
9
2017-11-12
3
Ruta-Kurek Olga
KJ Dobrzyniec
2017-11-11
13
2017-11-11
12
2017-11-12
5
2017-11-12
4
DONATA (65)
2017-11-11
1
2017-11-11
2
2017-11-12
1
2017-11-12
14
Rytych Damian
Bogusławicki KJ
2017-11-11
2017-11-11
PICASSO (23)
2017-11-11
2017-11-11
AKROPOL (24)
2017-11-11
2017-11-11
Skrajny Julian
KJ Cavalier
WANILIA (28)
2017-11-11
6
2017-11-11
1
Solarz Weronika
BPK
MAFIA (60)
2017-11-11
13
2017-11-11
1
2017-11-11
10
Stążka Katarzyna
KJ Alexander Elizówka
2017-11-11
17
2017-11-11
11
2017-11-12
16
2017-11-12
18
Synowicz Nina
Różaland
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Szawaryn Anna
bpk
ALASKA (5)
2017-11-12
2017-11-12
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
2017-11-11
3
2017-11-11
9
2017-11-12
12
2017-11-12
Teper Zofia
JKSR MICHELIN WŁOCŁAWEK
EMIR (34)
2017-11-12
1
2017-11-12
11
Terelak Jan
2017-11-12
1
2017-11-12
6
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (50)
2017-11-11
4
2017-11-11
1
300
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
BRADOR (37)
2017-11-12
3
2017-11-12
3
Wałach Maja
Brak
DOX (43)
2017-11-11
6
2017-11-11
1
2017-11-12
1
2017-11-12
2017-11-12
Witkowska Anna
bpk
2017-11-11
10
2017-11-11
6
2017-11-12
11
2017-11-12
9
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-11-11
12
2017-11-11
9
Wodzyńska Olga
Klub Jeździecki Cavalier
PRYMUS (27)
2017-11-11
1
2017-11-11
10
Workert Paulina
OJO Negro owczarki niemieckie & konie huculskie
MYRDDIN (25)
2017-11-11
14
2017-11-11
1
WIOSNA (26)
2017-11-11
10
2017-11-11
1
Wyszkowska Maja
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2017-11-11
15
2017-11-11
2
200
2017-11-12
1
2017-11-12
1
Zabielska Dominika
KJ DWOREK
2017-11-11
1
2017-11-11
7
2017-11-11
2017-11-12
1
2017-11-12
3
2017-11-12
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (16)
2017-11-11
3
2017-11-11
2017-11-12
17
2017-11-12
2017-11-12
ENRICO (56)
2017-11-11
14
2017-11-11
14
2017-11-12
14
2017-11-12
17
Żółtowska Justyna
KJ SO Łąck
2017-11-11
15
2017-11-11
16
2017-11-12
4
2017-11-12
11
2017-11-11
9
2017-11-11
15
2017-11-12
9
2017-11-12
10

Number of Riders: 65

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-042017-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl