Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w Ujeżdżeniu, TUPM
KJ Facimiech, 26-27.08.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:13:27
2017-08-23 09:10:58
Dorota Opyd SANDRO HERO
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 17:13:49
2017-08-21 23:09:25
Wiktoria Krzywda HAPPY BOY
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:38:56
2017-08-21 21:51:04
Julia Imioło CAMARO
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:38:40
2017-08-21 18:53:00
Klaudia Jasnos DAKOTA II
  • 2x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 23:46:40
2017-08-20 23:01:33
Aleksandra Płucennik SANTANA 985
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 22:19:56
2017-08-20 22:15:10
Katarzyna Piasecka AMARILLO
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 22:07:41
2017-08-20 21:40:06
Iwona Ropek D-MOLL
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria towarzyska,
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria towarzyska,
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:24:41
2017-08-20 21:00:29
Małgorzata Kawala RAMADAN
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:22:27
2017-08-20 20:59:37
Małgorzata Kawala HOMER
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:21:41
2017-08-20 20:49:45
Marcin Miętus TERRA INCOGNITA
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:53:31
2017-08-20 20:44:27
Karolina Osmańska BREMEN STAR
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:43:19
2017-08-20 20:21:04
Justyna Porabik KARLITO BREGANDE P
  • 2x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria towarzyska,
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria towarzyska,
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:42:49
2017-08-20 18:49:38
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:42:18
2017-08-20 18:49:18
Alexandra Grahl-Madsen TACYT
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:41:51
2017-08-20 18:48:44
Alexandra Grahl-Madsen CZATA
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:41:24
2017-08-20 18:35:17
Julia Stefaniak VOLVO PONYSPORT
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:41:06
2017-08-20 18:22:37
Joanna Pawłowska LEW BH
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:40:41
2017-08-20 17:41:19
Damian Kuś EPOX
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria towarzyska,
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 20:40:18
2017-08-20 17:34:13
Piotr Rachwał MOSSAD P
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:11:02
2017-08-20 13:42:02
Maria Stochmal LEW BH
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 10/N-5/N-5 – konkurs regionalny
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:10:44
2017-08-20 13:35:46
Jakub Kwinta LUCKY B
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:10:28
2017-08-20 12:42:59
Marek Szczur APARADŻITA
  • 1x 12/C-3/C-3 – konkurs regionalny
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:10:04
2017-08-20 12:41:34
Marek Szczur FURST AVALON
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:09:32
2017-08-20 12:35:18
Justyna Palmowska CANDYMAN
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 12/C-3/C-3 – konkurs regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:08:47
2017-08-20 11:30:38
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:08:26
2017-08-20 11:29:59
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:07:58
2017-08-20 07:12:58
Zuzanna Sraga GIJA
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:07:27
2017-08-19 21:46:37
Gabriela Klimkowicz MAJOR
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:07:02
2017-08-19 19:11:52
Aleksandra Kaczmarczyk RIO BRAVA S
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 10:38:21
2017-08-19 12:31:20
Małgorzata Szczugiel ENFILD
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:06:06
2017-08-19 08:15:49
Julia Łazarczyk NARCYZ
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria towarzyska,
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 14:05:44
2017-08-19 01:56:18
Anna Żak CYNOBER
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
  • 1x 10/N-5/N-5 – konkurs regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:43:03
2017-08-17 20:51:00
Piotr Rachwał LIMIT 57
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:42:29
2017-08-17 18:48:46
Zuzanna Rosa RÓŻANA
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 11:44:01
2017-08-17 09:16:00
Agata Gałęziowska-Kalukin ŁOSKOT
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:45:19
2017-08-16 14:00:13
Natalia Karcz CEKIN
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:44:54
2017-08-16 13:38:23
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:44:37
2017-08-16 13:07:03
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:44:21
2017-08-16 13:06:47
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 08:44:05
2017-08-16 11:59:48
Katarzyna Wędrychowicz HAWAJKA
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria towarzyska,
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria towarzyska,
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 13:37:00
2017-08-16 09:26:32
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 13:36:43
2017-08-15 22:36:41
Hanna Kowalczewska CUDNA
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 13:28:58
2017-08-15 19:09:37
Agnieszka Mazur-Zasępa HROMY
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:25:57
2017-08-14 06:29:46
Kamila Pilip BRANJA
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:25:40
2017-08-13 21:14:17
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:25:17
2017-08-13 21:13:33
Paulina Gumny WINERIN
  • 2x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
  • 1x 9/P-5/P-5 - kür Finał runda P
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:24:59
2017-08-13 21:12:21
Justyna Krasoń RAMZES
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:24:39
2017-08-13 21:11:38
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:24:17
2017-08-13 21:10:51
Aleksandra Krok KING
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria regionalna, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria regionalna
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria regionalna
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:23:57
2017-08-13 21:09:28
Wioleta Hajnos DONNA DORADA
  • 2x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:23:34
2017-08-12 15:10:35
Magdalena Tomków-Bednarska QUIRIN9
  • 1x 4/N-4/N-4 – półfinał runda N
  • 1x 10/N-5/N-5 – konkurs regionalny
  • 1x 11/N-7/N-7 - Finał Runda N
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:23:14
2017-08-11 11:46:16
Elżbieta Chmielowska BROK
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 7/L-3/L-3 - seria towarzyska,
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:22:51
2017-08-11 11:45:06
Agnieszka Chmielowska SZAMAN
  • 1x 5/C-2/C-2 - półfinał runda C
  • 1x 13/C-4/C-4 – Finał Runda C
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 16:22:21
2017-08-11 09:43:07
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 3/P-2/P-2 - półfinał runda P
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:31:56
2017-08-09 20:58:38
Wojciech Wróblewski KONIECZNY DOPING
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 6/L-2/L-2 - seria towarzyska,
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 10:31:37
2017-08-09 20:51:17
Daria Wróblewska RAKIJA
  • 1x 1/L-2/L-2 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 2/L-3/L-3 - seria towarzyska, TUPM
  • 1x 8/P-3/P-3 – FINAŁ TOWARZYSKIEGO UJEŻDŻENIOWEGO PUCHARU MAŁOPOLSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Chmielowska Agnieszka WLKS Krakus Swoszowice
S
O008115
2. Gałęziowska-Kalukin Agata Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
S
brak
3. Grahl-Madsen Alexandra Klub Jeździecki Facimiech
2000 (J.)
O026912
4. Gumny Paulina Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2002 (JM.)
O043324
5. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
6. Imioło Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
O028245
7. Jasnos Klaudia bpk
S
brak
8. Kaczmarczyk Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2000 (J.)
O031671
9. Karcz Natalia Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
1997 (MJ.)
O044983
10. Kawala Małgorzata Klub Jeździecki Facimiech
S
O019034
11. Kowalczewska Hanna KJ Facimiech
S
O012842
12. Krasoń Justyna Stowarzyszenie Hipiczne Pro Nati
2006 (Mł.)
O041301
13. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (JM.)
O043321
14. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (Mł.)
O043322
15. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
16. Krzywda Wiktoria Kj Facimiech
1998 (MJ.)
Brak
17. Kuś Damian KJ Facimiech
S
brak
18. Kwinta Jakub bpk
2006 (Mł.)
O042397
19. Łazarczyk Julia brak przynależności klubowej
2002 (JM.)
brak
20. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
21. Mazur-Zasępa Agnieszka Facimiech
S
brak
22. Miętus Marcin KJ Facimiech
S
O037527
23. Opyd Dorota KJ Facimiech
S
none
24. Osmańska Karolina Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
LZRWZJ/5128/17
25. Palmowska Justyna KJ Facimiech
S
O003113
26. Pawłowska Joanna KJ Facimiech
S
None
27. Piasecka Katarzyna KJ Facimiech
1996 (MJ.)
O003702
28. Pilip Kamila KJ Facimiech
S
O045235
29. Płucennik Aleksandra JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO
S
O020302
30. Porabik Justyna Bpk
S
Brak
31. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
32. Ropek Iwona bez przynależności klubowej
S
brak
33. Rosa Zuzanna KJ Facimiech
2000 (J.)
O034220
34. Rozpędzik Anna
35. Skrzyniarz Barbara Niezrzeszony
S
brak
36. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
37. Sraga Zuzanna KJK Szary Michałowice
2006 (Mł.)
brak / LZRWZJ/3186/17
38. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
39. Stefaniak Julia Pro nati
2003 (JM.)
brak
40. Stochmal Maria KJ Facimiech
1999 (J.)
O032756
41. Szczugiel Małgorzata BPK
42. Szczur Marek KJK Szary Michałowice
S
O028124
43. Tomków-Bednarska Magdalena WLKS Krakus
S
O005642
44. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
45. Wędrychowicz Katarzyna KJ Facimiech
S
LZRWZJ/4144/17
46. Wróblewska Daria Bpk
S
Brak
47. Wróblewski Wojciech Bpk
S
Brak
48. Żak Anna Klub Jeździecki Facimiech
S
O024801
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
2.

23

APARADŻITA Hanowerska POL 2001 Klacz kasztanowata F: A Jungle Price
M: Whitney
O: Karolina Skleniarz
B: Martin Otten-Willers
K009420 DE431316773101
3.

38

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
4.

43

BRANJA Wielkopolska POL 2010 Klacz kara/176 F: Widam
M: Barbara
O: Kamila Pilip
B: Piotr Siębier
K023814 616007520018310
5.

13

BREMEN STAR Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Two- Twenty- Two
M: Bremen Rose
O: Dominika Knapik- Mróz
B: POL KAUFRING Spółka z.o.o.
LKRWZJ/4290/17
6.

51

BROK Śląska POL 2006 Wałach kara F: Awans
M: Batuta
O: Elżbieta Chmielowska
B: Kokot Adrian
brak
7.

4

CAMARO Meklemburska POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
K006852 DE 427274022201
8.

25

CANDYMAN KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Flemmingh
M: Namora
O: Justyna Palmowska
B: J.A.M. Thijssen
brak
9.

35

CEKIN SP POL 2006 Wałach inna F: Garson
M: Cemara
O: Tomasz Karcz
B: Rogowski Kazimierz
K023177
10.

41

CUDNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: Caryca
O: Hanna Kowalczewska
B: Adam Kowalczyk
K021964
11.

32

CYNOBER Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Metropolis NA
M: Czanka
O: Anna Żak
B: Tomasz Tarczyński
K023425
12.

17

CZATA Typ Kuc POL 1998 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Grahl-Madsen
B: Małopolski Związek Hodowców Koni
K015882 12328
13.

9

D-MOLL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/167 cm F: Czort R
M: Dabelia
O: Iwona Ropek
B: Wojciech Golec
K024062 616 009 54 00474 11
14.

5

DAKOTA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Hetman
M: Dubeltówka
O: Klaudia Jasnos
B: Jerzy Hławiczka
brak
15.

49

DONNA DORADA Małoplska POL 2010 Klacz ciemnogniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Wioleta Hajnos
B: Stanisław Chomiczewski
K016676
16.

2

ENFILD ŚL POL 2009 Wałach kara F: Dragon
M: Esencja
O: Małgorzata Szczugiel
B: Kacperczyk Mateusz
K023171
17.

20

EPOX Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Dobryń
M: Estera
O: Damian Kuś
B: Michał Kuczera
brak POL 006570062406
18.

53

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
19.

28

GIJA KUC LTU 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: -
M: -
O: Natalia Soroka
B: Algis Alfredas Kausakys
K022924 LTU008001985309
20.

27

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach kara/170 F: Riant
M: Ornate
O: Piotr Rachwał
B: Piotr Rachwał
K021281
21.

3

HAPPY BOY Saksońska GER 2001 Wałach siwa F: Kordatus
M: Gybsi
O: Michał Krzywda
B: Brak
Brak
22.

39

HAWAJKA Polski Koń Szlachetny POL 06.03.2009 Klacz gniada F: Arioso
M: Harfa
O: Katarzyna Wędrychowicz
B: Gabriel Górski
LKRWZJ/2910/17
23.

11

HOMER SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Rubin
M: Heroina
O: brak
B: brak
K006090 POL009570083000
24.

37

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
25.

42

HROMY Pełna Krew Angielska POL 1998 Wałach gniada F: Juror
M: Halka
O: Dorota Gniazdowska-Rajska
B: SK Strzegom
brak
26.

44

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
27.

57

JAŚMIN PONYSPORT F:
M:
O:
B:
28.

14

KARLITO BREGANDE P SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Ron Wiliam
M: Kamara P
O: Justyna Porabik
B: Bogdan Parkitny
Brak 616009670019011
29.

48

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
30.

54

KONIECZNY DOPING Śląska POL 2011 Wałach siwa F: Rydwan
M: Karmen
O: Wojciech Wróblewski
B: Andrzej Skorupa
Brak
31.

36

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Mirosław Czarny
K016481
32.

56

LECH IV F:
M:
O:
B:
33.

19

LEW BH WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Arlan
M: Libora
O: Paweł Stochmal
B: Bogna Hupa
K018283
34.

33

LIMIT 57 SP GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon
M: Picola
O: Paweł Piątkowski
B: Paweł Piątkowski
K008351
35.

22

LUCKY B KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:141 F: NANDO VON DER ASCHENBURG
M: LUCKA
O: Magdalena Kwinta
B: Jolanta Bryll
K023406 POL 013 61 00163 09
36.

6

ŁOSKOT Małopolska POL 1998 Wałach ciemnogniada F: Judym
M: Łania
O: Agata Gałęziowska-Kalukin
B: Katarzyna Barańska-Hrynczuk
brak
37.

21

MOSSAD P SP POL 2011 Wałach kara/172 F: Ron William
M: Maxima - P
O: Anna Rozpędzik
B: Parkitny Bogdan
Brak 616009670019711
38.

26

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
K021285 616007520056712
39.

31

NARCYZ Huculska POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Fant
M: Nadia
O: Kinga Kula
B: Marian Mikołajewicz
brak
40.

50

QUIRIN9 BAVAR GER 2000 Ogier ciemnogniada F: Quartier Latin/Quattro B
M: Phantasie
O: Barbara Guniewicz
B: Willkommer Anton
K009982 PZJ:K009982 GER 43804
41.

55

RAKIJA Śląska POL 2013 Klacz gniada F: Rydwan
M: Renoma
O: Daria Wróblewska
B: Andrzej Skorupa
Brak
42.

10

RAMADAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Gorczyca Koziej
B: Hanna Gorczyca Koziej
K011714
43.

46

RAMZES Kuc Feliński POL 2000 Wałach srokata/kuc:147 F: Inbred
M: Rakieta
O: Barbara Kapturkiewicz
B: KJ Kapriola - Choiny
K006200 616013570092700
44.

30

RIO BRAVA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Swarovski
M: Rowa
O: Mateusz Kaczmarczyk
B: .
K021227
45.

34

RÓŻANA Typ Pogrubiony POL 2000 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Nostrzyk
M: Róża
O: Marzena Dębska
B: Tadeusz Kniat
K008813 10145
46.

1

SANDRO HERO Oldenburg GER 2004 Wałach gniada F: Sandro Hit
M: Sandblume
O: Dorota Opyd
B: Schockemöhle
K021910
47.

7

SANTANA 985 Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: SCOLARI
M: LARISSA/LANDSIEGER I
O: Aleksandra Płucennik
B: Rainer Drewke
brak DE431310418312
48.

40

SARACEN Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Arad
M: Sarna
O: Barbara Skrzyniarz
B: Seweryn Nowak
brak
49.

52

SZAMAN SP POL 2006 Wałach gniada F: Rabiatos Z
M: Shira
O: Agnieszka Chmielowska
B: Anna Komoń
K014567
50.

16

TACYT Małopolska POL 1998 Ogier kasztanowata F: Veritas
M: Tajga
O: Alicja Sarnecka
B: Małopolski Związek Hodowców koni
K004770
51.

12

TERRA INCOGNITA XX POL 2005 Klacz kasztanowata F: Llandaff (USA)
M: Tozzia
O: Agata Szołdra
B: BHT Animal Trade
K023266 POL050000003860
52.

15

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel
M: Venita
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Okręgowy Związek Hodowców Koni we Wrocławiu
K020534
53.

18

VOLVO PONYSPORT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/mk:154 F: Aksamit
M: Vega
O: Katarzyna Stefaniak
B: Mariusz Stański
brak POL013 57 00817 03
54.

47

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
55.

45

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
O: Marzena Szczepek
B: Dieter Stanek
K022895
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chmielowska Agnieszka
WLKS Krakus Swoszowice
BROK (51)
2017-08-26
8
2017-08-27
8
SZAMAN (52)
2017-08-26
5
2017-08-27
4
Gałęziowska-Kalukin Agata
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2017-08-26
14
2017-08-26
2
2017-08-27
12
2017-08-27
4
Grahl-Madsen Alexandra
Klub Jeździecki Facimiech
2017-08-26
2
2017-08-27
3
TACYT (16)
2017-08-27
1
CZATA (17)
2017-08-26
3
2017-08-27
4
Gumny Paulina
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (45)
2017-08-26
11
2017-08-27
6
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2017-08-26
5
2017-08-27
5
Imioło Julia
KJ Facimiech
CAMARO (4)
2017-08-26
15
2017-08-27
14
Jasnos Klaudia
bpk
2017-08-26
4
Kaczmarczyk Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
2017-08-26
3
2017-08-27
4
Karcz Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
CEKIN (35)
2017-08-26
4
2017-08-27
3
2017-08-27
13
Kawala Małgorzata
Klub Jeździecki Facimiech
RAMADAN (10)
2017-08-26
7
2017-08-27
4
2017-08-27
7
2017-08-26
2
HOMER (11)
2017-08-26
4
2017-08-27
1
2017-08-27
5
2017-08-26
2
LECH IV (56)
2017-08-26
9
2017-08-26
5
2017-08-27
2
2017-08-27
5
Kowalczewska Hanna
KJ Facimiech
CUDNA (41)
2017-08-26
2
2017-08-27
4
Krasoń Justyna
Stowarzyszenie Hipiczne Pro Nati
RAMZES (46)
2017-08-26
6
2017-08-26
6
2017-08-27
5
2017-08-27
7
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
KING (48)
2017-08-26
8
2017-08-26
10
2017-08-27
6
2017-08-27
10
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2017-08-26
5
2017-08-26
6
2017-08-27
7
2017-08-27
8
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (44)
2017-08-26
7
2017-08-26
9
2017-08-27
4
2017-08-27
6
Krzywda Wiktoria
Kj Facimiech
2017-08-26
4
2017-08-27
1
Kuś Damian
KJ Facimiech
EPOX (20)
2017-08-26
6
2017-08-27
6
2017-08-27
15
2017-08-26
1
Kwinta Jakub
bpk
LUCKY B (22)
2017-08-26
3
2017-08-26
8
2017-08-27
3
2017-08-27
16
Łazarczyk Julia
brak przynależności klubowej
NARCYZ (31)
2017-08-26
1
2017-08-27
1
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (53)
2017-08-26
1
Mazur-Zasępa Agnieszka
Facimiech
HROMY (42)
2017-08-26
8
2017-08-27
9
Miętus Marcin
KJ Facimiech
2017-08-27
8
2017-08-27
9
Opyd Dorota
KJ Facimiech
2017-08-26
1
2017-08-27
1
Osmańska Karolina
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2017-08-26
10
2017-08-26
2
2017-08-27
11
2017-08-27
2
Palmowska Justyna
KJ Facimiech
2017-08-26
2
2017-08-27
2
Pawłowska Joanna
KJ Facimiech
LEW BH (19)
2017-08-26
3
Piasecka Katarzyna
KJ Facimiech
2017-08-26
5
2017-08-27
8
Pilip Kamila
KJ Facimiech
BRANJA (43)
2017-08-26
4
2017-08-26
4
2017-08-27
3
Płucennik Aleksandra
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY EQUI VERSO
2017-08-26
4
2017-08-27
3
Porabik Justyna
Bpk
2017-08-26
10
2017-08-27
5
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2017-08-26
8
2017-08-26
1
2017-08-27
2
2017-08-27
1
2017-08-26
13
2017-08-26
3
2017-08-27
6
2017-08-27
1
2017-08-27
3
2017-08-26
1
2017-08-27
1
2017-08-26
1
Ropek Iwona
bez przynależności klubowej
D-MOLL (9)
2017-08-26
3
2017-08-27
2
Rosa Zuzanna
KJ Facimiech
2017-08-26
5
2017-08-27
2
Rozpędzik Anna
2017-08-26
2
2017-08-27
1
Skrzyniarz Barbara
Niezrzeszony
SARACEN (40)
2017-08-27
2
2017-08-27
6
2017-08-26
2
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
HORUS (37)
2017-08-26
1
2017-08-27
1
2017-08-26
3
2017-08-27
3
Sraga Zuzanna
KJK Szary Michałowice
GIJA (28)
2017-08-26
1
2017-08-26
4
2017-08-27
2017-08-27
4
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2017-08-26
2
2017-08-26
8
2017-08-27
5
2017-08-27
5
Stefaniak Julia
Pro nati
2017-08-26
1
2017-08-26
12
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Stochmal Maria
KJ Facimiech
LEW BH (19)
2017-08-26
8
2017-08-27
5
2017-08-27
6
Szczugiel Małgorzata
BPK
ENFILD (2)
2017-08-26
5
2017-08-26
3
2017-08-27
3
2017-08-27
2
Szczur Marek
KJK Szary Michałowice
2017-08-26
1
2017-08-27
1
Tomków-Bednarska Magdalena
WLKS Krakus
QUIRIN9 (50)
2017-08-26
3
2017-08-26
1
2017-08-27
2
2017-08-27
2
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (36)
2017-08-26
2
2017-08-27
1
Wędrychowicz Katarzyna
KJ Facimiech
HAWAJKA (39)
2017-08-26
11
2017-08-26
4
2017-08-27
7
2017-08-27
18
Wróblewska Daria
Bpk
RAKIJA (55)
2017-08-26
5
2017-08-26
2
2017-08-27
2
2017-08-27
10
Wróblewski Wojciech
Bpk
2017-08-26
6
2017-08-26
1
2017-08-27
4
2017-08-27
17
Żak Anna
Klub Jeździecki Facimiech
CYNOBER (32)
2017-08-26
7
2017-08-26
6
2017-08-27
3
2017-08-27
1

Number of Riders: 48

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-3, Zbibniew Seibt)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl