Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Z T Korpysy
Korpysy k. Ostrzeszowa, 17.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:08:56
2017-09-16 21:13:23
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 23:09:22
2017-09-16 21:12:58
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 13:35:32
2017-09-16 11:37:24
Katarzyna Góra FELA
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 14:32:24
2017-09-16 11:36:58
Katarzyna Góra AGUSIA
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:06:00
2017-09-16 11:05:44
Seweryn Murdzia ELIZAKAN
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 11:01:48
2017-09-16 11:01:32
Seweryn Murdzia TYRKONIA-K
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-16 10:55:42
2017-09-16 10:55:25
Seweryn Murdzia BELLA ALEKSANDRIA
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:07:33
2017-09-14 21:28:27
Weronika Morawska INEZJA
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:09:12
2017-09-14 09:09:31
Wiktoria Wypych MECENAS
  • 2x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:09:34
2017-09-14 09:09:00
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 2x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:09:49
2017-09-14 09:08:22
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:10:22
2017-09-14 09:08:02
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:10:34
2017-09-14 09:07:34
Dobrusia Pacyna KAJA
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:11:37
2017-09-14 09:07:05
Patrycja Grzegorowska ROMA
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:11:55
2017-09-13 22:36:04
Marika Iwanek KOBAL
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:12:07
2017-09-13 22:34:41
Marika Iwanek AMSTERDAM
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:11:23
2017-09-13 21:38:00
Oliwia Kubacka PACYNKA
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:11:07
2017-09-13 21:28:46
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:58
2017-09-13 21:27:01
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 2x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:01
2017-09-13 20:45:19
Barbara Kwolek CZEREMIS LEON
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:42
2017-09-13 20:42:50
Paulina Kucharska KASIM
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:23
2017-09-13 15:15:46
Zofia Grzybowska NICARO
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:51:36
2017-09-12 14:28:25
Dawid Łakomy ZORRA
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:51:53
2017-09-12 14:24:56
Dawid Łakomy LORI
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 14:52:22
2017-09-12 08:55:06
Ewelina Ciupka BOLZANA
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:25:07
2017-09-11 22:10:53
Patrycja Pacyna FRUGO
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:25:26
2017-09-11 22:10:24
Monika Hojna KONOR
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:26:03
2017-09-11 21:20:35
Zuzanna Waloszczyk AMANDA C
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:26:21
2017-09-11 19:51:22
Zuzanna Zięba LORENA
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:26:40
2017-09-11 18:00:02
Mariusz Lempert DIMROY
  • 2x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:26:58
2017-09-11 17:59:28
Patrycja Glińska DRACO
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:27:46
2017-09-10 16:04:05
Piotr Błoch HRABIA M
  • 2x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:29:15
2017-09-10 16:03:16
Piotr Błoch CZEREMOSZ
  • 2x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:29:35
2017-09-10 14:33:27
Żaklina Mazurkiewicz SCANDIA
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:29:57
2017-09-09 20:09:48
Nadja Pacyna LA MADALENA
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:34:04
2017-09-04 11:35:31
Natalia Maraszek HACONA K
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 23:28:45
2017-08-30 22:30:53
Weronika Bonarska F-GABI
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 22:34:51
2017-08-30 11:41:51
Joanna Hazubska REWIA
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:25:54
2017-08-20 21:19:00
Żaneta Powolna TREFL-K
  • 1x 3/L/L [ do 100 cm ] Zwykły towarzyski
  • 1x 4/L1/L1 Zwykły o wzrastającym stopniu trudności z jokerem
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:24:58
2017-08-20 21:18:25
Dominika Kubacka ULEWA II-K
  • 1x 1/MINI LL/MINI LL 60 cm. Dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 21:22:37
2017-08-19 13:37:43
Agnieszka Środecka HARFA
  • 2x 2/LL/LL [ do 90 cm ] Zwykły towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Błoch Piotr bpk
S
O033970
2. Bonarska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
3. Ciupka Ewelina KJ OLMET-OstSped Ostrów Wielkopolski
S
O007982
4. Glińska Patrycja Stajnia Weronikopole
1999 (J.)
Nn
5. Góra Katarzyna BPK
S
O024586
6. Grzegorowska Patrycja KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2002 (JM.)
brak
7. Grzybowska Zofia bpk
2005 (JM.)
brak
8. Hazubska Joanna Brak
S
Brak
9. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
10. Hudzik Witold bpk
S
O039362
11. Iwanek Marika KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
S
O006034
12. Kubacka Dominika Brak
2003 (JM.)
brak
13. Kubacka Oliwia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2005 (JM.)
Brak
14. Kubacka Oliwia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2005 (JM.)
Brak
15. Lempert Mariusz Stajnia Weronikopole
S
Nn
16. Łakomy Dawid marcinki
1998 (MJ.)
18487/14
17. Maraszek Natalia St. Śliwniki
1999 (J.)
20777/15
18. Mazurkiewicz Żaklina Borowianka
2002 (JM.)
brak
19. Morawska Weronika Klub jeździecki KENTUCKY
2003 (JM.)
brak
20. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
21. Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
brak
22. Pacyna Nadja KJ Hufnal
2002 (JM.)
brak
23. Pacyna Patrycja bpk
S
brak
24. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
brak
25. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
26. Przewdzięk Jakub BPK
2005 (JM.)
brak
27. Sacherski Dawid KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2001 (J.)
brak
28. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
29. Szkudlarek Magda KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
30. Waloszczyk Zuzanna KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2001 (J.)
brak
31. Wypych Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2005 (JM.)
brak
32. Zięba Zuzanna bpk
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

AGUSIA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada/167 F: NOVUM
M: ARONIA
O: EDWARD MACHOWSKI
B: EDWARD MACHOWSKI
BRAK POL 007611078504
2.

24

AMANDA C Haflinger POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Avalon
M: Agila-Amore
O: Ewa Waloszczyk
B: Sławomir Cyrulewski
brak
3.

12

AMSTERDAM SP POL 2008 Wałach gniada F: M
M: A
O: Karolina Lis
B: SK Moszna
4.

38

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
5.

7

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Markies V
M: Barbara
O: Viola Sacherska
B: Jach Sebastian
brak
6.

3

BELLA ALEKSANDRIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: LE DUC
M: Burza Wiatrów
O: Maria Antoniewicz-Połeć
B: Włodzimierz Kaniewski
brak 616009660387410
7.

21

BOLZANA Wielkopolska POL 1999 Klacz siwa F: LARDUC
M: BOLIWIA
O: Ewelina Ciupka
B: Stadnina Koni RACOT
K02383 POL007611034999
8.

30

CZEREMOSZ Małopolska POL 2012 Ogier kara/163 F: Krzyk
M: Chrapka
O: Adamczak Marek
B: Poślednik Adam
Brak
9.

26

DIMROY SP POL 2010 Wałach gniada/171 F: Nimroy B KWPN
M: Dragonia
O: Mariusz Lempert
B: Mariusz Lempert
10.

27

DRACO SP POL 2003 Wałach siwa/162 F:
M: Delicja
O: Joanna Sieczka
B: Zbigniew Jabłoński
11.

1

ELIZAKAN SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon
M: Europa
O: Stefan Dziewięcki
B: Stefan Dziewięcki
brak 616009610009311
12.

28

F-GABI Kuc Walijski POL 2011 Klacz bułana/kuc:127 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Cichosz
B: Katarzyna Cichosz
brak
13.

40

FELA SP POL 2005 Klacz siwa/160 F: Lubicz
M: Festyna
O: Edward Machowski
B: Edward Machowski
brak
14.

22

FRUGO SP POL 2011 Wałach gniada F: Pikap /
M: Fatyga /
O: Patrycja Pacyna
B: Patrycja Pacyna
brak 616009610144411
15.

8

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: LURON
M: GAWRA
O: Narcyz Perz
B: Pałyska Krzysztof
brak
16.

33

HACONA K SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/168 F: Contender Son
M: Haga
O: Natalia Maraszek
B: Natalia Maraszek
POL 009 61 10798 01
17.

37

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
18.

6

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino/
M: Hepi/
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
brak
19.

29

HRABIA M Małopolska POL 2011 Wałach gniada/170 F: Awans
M: Hierarchia
O: Marek Adamczak
B: Marek Konrad
Brak
20.

4

INEZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2008 Klacz kasztanowata F: Halogen
M: Ikaria
O: Andrzej Cichosz
B: Witkowski Krzysztof
brak
21.

9

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Alabaster/
M: Klarisa/
O: Ireneusz Pacyna
B: Krzysztof Michalak
brak
22.

23

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
23.

32

LA MADALENA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Nadja Pacyna
B: Jarosław Poręba
brak
24.

25

LORENA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: JASMONT
M: ALBRECHT'S HOEVE LINDA
O: kATARZYNA CICHOSZ
B: HENRYK PODKÓWKA
BRAK
25.

20

LORI SP POL 2002 Klacz gniada F: lord star
M: lato
O: dawid łakomy
B: john waldemar
brak 009611030302
26.

15

MAJA Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kara/174 F: Krepon
M: Monarda
O: Michał Przewdzięk
B: Rachuta Mieczysław
brak 616999610047509
27.

5

MECENAS SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
28.

18

NICARO Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: In Camera/
M: Nieglinka/
O: Andrzej Jungst
B: Ryszard Szpar
brak 616POL11007436T
29.

39

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
30.

13

PACYNKA Huculska POL 2011 Klacz kara F: Lupo
M: Poziomka
O: Władysław Danielak
B: Gospodarstwo Agroturystyczne Lidia Woźniczak
Brak
31.

14

POLAK Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Herkules
M: Pianola
O: Władysław Danielak
B: Łukawski Bogdan
Brak POL007610014209
32.

34

REWIA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ
M: Rafula
O: Joanna Hazubska
B: Grygier Stanisław
Brak
33.

10

ROMA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Doping/
M: Ryska/
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krzysztof Poprawski
brak
34.

31

SCANDIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Sodża
O: Mariusz Mazurkiewicz
B: Stadnina koni Prudnik SP.z o.o.
brak
35.

35

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: CASSILIO
M: Tamiza-K
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
brak
36.

2

TYRKONIA-K SP POL 2009 Klacz siwa F: Alamos / Colorado
M: Traviata / Louis
O: Aleksandra Stempniewicz
B: Marek Kubacki
K015319 POL009610047809
37.

36

ULEWA II-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
38.

19

ZORRA SP POL 2007 Klacz gniada/168 F: carry son
M: zamira
O: dawid łakomy
B: handydraj marek
brak 009520079907
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błoch Piotr
bpk
2017-09-17
2017-09-17
2017-09-17
2017-09-17
Bonarska Weronika
bpk
F-GABI (28)
2017-09-17
11
Ciupka Ewelina
KJ OLMET-OstSped Ostrów Wielkopolski
BOLZANA (21)
2017-09-17
15
2017-09-17
13
Glińska Patrycja
Stajnia Weronikopole
DRACO (27)
2017-09-17
2017-09-17
11
Góra Katarzyna
BPK
FELA (40)
2017-09-17
1
2017-09-17
5
AGUSIA (41)
2017-09-17
13
2017-09-17
16
Grzegorowska Patrycja
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
ROMA (10)
2017-09-17
1
2017-09-17
7
Grzybowska Zofia
bpk
NICARO (18)
2017-09-17
1
2017-09-17
Hazubska Joanna
Brak
REWIA (34)
2017-09-17
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (23)
2017-09-17
6
2017-09-17
3
Hudzik Witold
bpk
2017-09-17
12
2017-09-17
14
2017-09-17
14
Iwanek Marika
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2017-09-17
10
2017-09-17
8
Kubacka Dominika
Brak
2017-09-17
13
2017-09-17
15
Kubacka Oliwia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
PACYNKA (13)
2017-09-17
1
Kubacka Oliwia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
POLAK (14)
2017-09-17
1
2017-09-17
3
Lempert Mariusz
Stajnia Weronikopole
DIMROY (26)
2017-09-17
Łakomy Dawid
marcinki
ZORRA (19)
2017-09-17
1
2017-09-17
12
2017-09-17
6
LORI (20)
2017-09-17
1
2017-09-17
9
2017-09-17
10
Maraszek Natalia
St. Śliwniki
2017-09-17
8
2017-09-17
5
Mazurkiewicz Żaklina
Borowianka
SCANDIA (31)
2017-09-17
1
2017-09-17
8
Morawska Weronika
Klub jeździecki KENTUCKY
INEZJA (4)
2017-09-17
12
2017-09-17
12
Murdzia Seweryn
KJ Equipo Łódź
2017-09-17
1
2017-09-17
8
2017-09-17
4
2017-09-17
1
2017-09-17
1
2017-09-17
14
REWIA (34)
2017-09-17
4
Pacyna Dobrusia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
KAJA (9)
2017-09-17
2
2017-09-17
15
Pacyna Nadja
KJ Hufnal
2017-09-17
8
2017-09-17
7
Pacyna Patrycja
bpk
FRUGO (22)
2017-09-17
1
2017-09-17
8
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (8)
2017-09-17
1
2017-09-17
2
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TREFL-K (35)
2017-09-17
11
2017-09-17
9
Przewdzięk Jakub
BPK
MAJA (15)
2017-09-17
14
2017-09-17
Sacherski Dawid
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2017-09-17
2017-09-17
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
HARFA (37)
2017-09-17
1
2017-09-17
13
Szkudlarek Magda
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2017-09-17
1
2017-09-17
1
2017-09-17
Waloszczyk Zuzanna
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2017-09-17
10
Wypych Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2017-09-17
1
2017-09-17
1
Zięba Zuzanna
bpk
LORENA (25)
2017-09-17

Number of Riders: 32

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-082017-1, DOMIBOKS)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl