Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT
KJ Facimiech, 29-30.07.217

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:57:36
2017-07-27 09:57:15
Agnieszka Chorab ELEGANT
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:52:22
2017-07-24 22:58:06
Anna Sikora BEKAS
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:52:01
2017-07-24 22:56:59
Ewa Łukasik BURHAK
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:51:40
2017-07-24 22:26:19
Edyta Karawan AVIATOR
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:51:18
2017-07-24 22:15:39
Alicja Mielcarek CONN RUBINA
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 15/Ndwu/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:51:00
2017-07-24 22:14:06
Alicja Mielcarek CASIQUIARE
  • 1x 15/Ndwu/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 16/N/N - szybkości (regionalny) (art.239.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:50:37
2017-07-24 22:12:05
Alicja Mielcarek CARTOGRAN BLUE
  • 1x 15/Ndwu/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 16/N/N - szybkości (regionalny) (art.239.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 23:50:17
2017-07-24 15:03:56
Małgorzata Sowa JASKIER
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 13/Legz/L - konkurs licencyjny (regionalny)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:08:49
2017-07-24 00:02:50
Liwia Gawrońska PABLO PRO
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:08:29
2017-07-23 23:42:03
Grażyna Gawor CON CAPITAL
  • 2x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:08:08
2017-07-23 22:54:49
Karolina Gurgul MISTRAL
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 12/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:07:49
2017-07-23 22:40:37
Sławomir Frosik DŻIHAD
  • 2x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:07:24
2017-07-23 22:37:46
Sławomir Frosik DERBI
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:07:04
2017-07-23 22:00:16
Weronika Klimek LUXOR
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 12/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:06:45
2017-07-23 21:59:09
Dominika Klimek BAST
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:06:06
2017-07-23 21:27:38
Krzysztof Gronuś LUNAR
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:05:45
2017-07-23 21:26:47
Alicja Gronuś CASABLANCA
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:05:05
2017-07-23 21:25:43
Maria Kaprzyk BREGO
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:03:30
2017-07-23 21:24:41
Beata Krawczyk IMPLAY
  • 1x 6/N/N - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 7/N/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:03:08
2017-07-23 21:24:04
Barbara Połap OLGIN
  • 2x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:02:47
2017-07-23 20:05:59
Kornelia Gniadek DACHILA
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:02:27
2017-07-23 19:52:52
Daria Osieka EDISON (E. NÉMASÁG)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 12/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 00:02:06
2017-07-23 19:06:00
Zuzanna Sławecka MONTANA
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 18:13:51
2017-07-23 18:11:08
Agnieszka Zając CEZAR - WM
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 18:13:32
2017-07-23 18:09:54
Dagmara Czerw LOTAR
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 17:56:02
2017-07-23 17:44:04
Alina Mikołajczyk D-MOLL
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:59:19
2017-07-23 15:22:13
Aleksandra Stańska MERCEDES
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:59:01
2017-07-23 15:16:04
Aleksandra Stańska JUVENTIS
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:58:37
2017-07-23 15:14:41
Aleksandra Stańska GEVIN
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 6/N/N - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:58:19
2017-07-23 15:14:22
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:57:54
2017-07-23 13:08:56
Gabriela Kosowska TYNPORTH JACK OF DIAMONDS
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:57:33
2017-07-23 13:05:43
Anna Kosowska TYNPORTH JACK OF DIAMONDS
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:57:13
2017-07-23 12:37:48
Marcin Miętus TERRA INCOGNITA
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:56:54
2017-07-23 12:37:19
Marcin Miętus ANTONINA
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:56:33
2017-07-23 11:49:55
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 16:56:15
2017-07-23 11:39:14
Katarzyna Piasecka AMARILLO
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:44:12
2017-07-22 21:49:32
Mariusz Warecki LORNA
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:43:54
2017-07-22 21:30:25
Weronika Badura COOLMAN
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:43:35
2017-07-22 20:25:09
Marek Drzyźdżyk DELAWAR
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 12/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:43:16
2017-07-22 20:22:18
Marek Drzyźdżyk ELBRA
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:42:56
2017-07-22 17:09:59
Alina Talik-Przechrzta QUILETTA
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 13/Legz/L - konkurs licencyjny (regionalny)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:42:36
2017-07-22 15:34:41
Anna Schoen-Pyrek JASTINELLA ANPI
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:42:18
2017-07-22 15:25:04
Olga Kozioł JASTINELLA ANPI
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:41:57
2017-07-22 15:03:20
Anna Schoen-Pyrek FLAVIO
  • 2x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:41:37
2017-07-22 15:01:39
Anna Schoen-Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 22:41:17
2017-07-22 14:39:10
Magdalena Łyś DOC BOY
  • 2x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:28:29
2017-07-22 09:15:32
Ewelina Żołna ŁAZAR
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:28:09
2017-07-21 22:48:24
Alicja Stopa RAMONA
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:27:50
2017-07-21 22:47:49
Angelika Zapała ATUT
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 15/Ndwu/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:27:32
2017-07-21 22:47:15
Zuzanna Sławecka DANNY FOX B
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 13/Legz/L - konkurs licencyjny (regionalny)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:27:10
2017-07-21 22:39:09
Bernard Grzywna MEFISTO
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 7/N/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:26:48
2017-07-21 22:38:10
Filip Kotarba ERA
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:26:27
2017-07-21 22:36:53
Iwona Feliksiewicz QUANTICO
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:26:03
2017-07-21 22:30:21
Zuzanna Darowska BAJKA
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 12/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:25:41
2017-07-21 22:10:33
Karolina Potaczek ODYN
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:25:20
2017-07-21 21:54:41
Maciej Szymanik PALMER
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 11:24:55
2017-07-21 21:42:39
Marzena Tylka DAARISIE
  • 1x 6/N/N - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 7/N/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 15/Ndwu/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 16/N/N - szybkości (regionalny) (art.239.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 21:34:55
2017-07-21 21:11:58
Maria Żukowska PASŁĘKA
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 21:34:15
2017-07-21 20:39:26
Zuzanna Muc ABIDZAN
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 21:33:55
2017-07-21 17:20:19
Agnieszka Cywicka NORDICA
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 13:09:08
2017-07-21 12:33:19
Zofia Biel D'APRIL
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:53:32
2017-07-21 12:12:23
Magdalena Kowalska RAMADAN
  • 2x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:53:13
2017-07-21 11:04:35
Oliwia Nowicka KAJA
  • 2x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:52:54
2017-07-21 11:03:39
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:52:33
2017-07-21 09:36:14
Katarzyna Kuśnierz JIGO
  • 2x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:51:54
2017-07-20 15:27:59
Maria Przepióra AMARANT
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 6/N/N - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
  • 1x 15/Ndwu/N - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:51:26
2017-07-20 15:19:09
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 12:49:15
2017-07-20 15:18:31
Jagoda Turczyńska AWA
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:05:27
2017-07-20 13:31:17
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:05:47
2017-07-20 13:30:54
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 11:23:19
2017-07-20 11:10:39
Agnieszka Karaszewska CHILLOUT
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 11:23:44
2017-07-20 00:54:02
Małgorzata Tumilewicz NUBRID
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 11:24:02
2017-07-19 23:13:12
Joanna Gardulska SORINNA
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 11:24:21
2017-07-19 23:12:46
Joanna Gardulska SARANNAH
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 11:24:40
2017-07-19 23:12:11
Joanna Gardulska ALUZJA
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:05:07
2017-07-19 23:11:24
Katarzyna Krasicka SORINNA
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:06:07
2017-07-19 23:08:48
Martyna Jakubowska SARANNAH
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:06:33
2017-07-19 23:03:02
Aleksandra Szafran DONNA MARY
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:06:51
2017-07-19 23:01:45
Anna Strzałka ALUZJA
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:07:09
2017-07-19 22:57:13
Julia Satoła DIORYT
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 13/Legz/L - konkurs licencyjny (regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:07:28
2017-07-19 22:51:23
Anna Nowak GAWROSZ
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 13/Legz/L - konkurs licencyjny (regionalny)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:07:52
2017-07-19 22:50:07
Katarzyna Łopatka OKLAND
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LLreg 90/LL 90 - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 13/Legz/L - konkurs licencyjny (regionalny)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:08:20
2017-07-19 22:48:38
Magdalena Gregorarz PIRAT
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 11/LL 90/LL 90 - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 12/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:08:40
2017-07-19 22:47:51
Karol Gardulski ROMANIA
  • 1x 4/L/L - seria A - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:09:04
2017-07-19 22:47:23
Martyna Czapla ROMANIA
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:09:35
2017-07-19 16:28:37
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 16/N/N - szybkości (regionalny) (art.239.1)
  • 1x 17/C/C - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:10:00
2017-07-19 15:15:39
Małgorzata Babczyńska ELEGANT
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:10:19
2017-07-19 15:15:09
Aleksandra Babczyńska MARCO
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 3/LL 90/LL 90cm - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:10:43
2017-07-19 15:13:24
Aleksandra Majeranowska HUNCWOT
  • 2x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:15:36
2017-07-18 12:38:48
Barbara Skrzyniarz SARACEN
  • 1x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 1x 10/LL 80/LL 80cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:16:03
2017-07-18 12:37:02
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:16:33
2017-07-18 10:30:43
Aleksandra Tutaj B.Z.N.
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 2x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 15:16:54
2017-07-18 09:42:35
Sabina Kowalczyk BURSZTYN
  • 2x 1/LL 60/LL 60cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
  • 2x 9/LL 60/LL 60cm – zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:28:31
2017-07-17 21:43:08
Maja Żytkowicz CHICA BOMB
  • 1x 4/L/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 5/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z jokerem (regionalny) (art.269.5)
  • 1x 12/Lreg/L - seria B - zwykły (regionalny) (art.238.2.1)
  • 1x 14/P/P - dwufazowy (regionalny) (art.274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:28:12
2017-07-17 10:10:59
Katarzyna Batruch ACANI BEJ
  • 2x 2/LL 80/LL 80cm - zwykły (towarzyski) (art.238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babczyńska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2005 (JM.)
brak
2. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
brak
3. Badura Weronika Kj Facimiech
2003 (JM.)
O035638
4. Batruch Katarzyna bpk
S
brak
5. Biel Zofia WLKS KRAKUS
2008 (Mł.)
O040729
6. Chorab Agnieszka KJ Facimiech
S
brak
7. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
8. Czapla Martyna BPK
2001 (J.)
brak
9. Darowska Zuzanna Bez przynależności klubowej
1999 (J.)
brak
10. Drzyźdżyk Marek bpk
S
brak
11. Dziedzic Maria
12. Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice
S
O001698
13. Frosik Sławomir Klub Jeździecki Facimiech
S
O032615
14. Gardulski Karol BPK
S
brak
15. Gawor Grażyna KJ Facimiech
S
O035642
16. Gawrońska Liwia SKJ CHAMPIONS TEAM
2004 (JM.)
O035645
17. Gniadek Kornelia BRAK
S
BRAK
18. Gregorarz Magdalena BPK
S
brak
19. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (J.)
O034714
20. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
21. Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice
S
O020247
22. Gurgul Karolina bez przynależności
S
brak
23. Jakubowska Martyna BPK
2001 (J.)
brak
24. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
25. Karaszewska Agnieszka BPK
S
O010018
26. Klimek Dominika BRAK
2006 (Mł.)
O043783
27. Klimek Weronika brak
1999 (J.)
brak
28. Knutsen John Gunvar KJ Królmet
29. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
1997 (MJ.)
O031190
30. Kosowska Anna BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
S
BRAK
31. Kosowska Gabriela BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2005 (JM.)
O042039
32. Kotarba Filip brak
2004 (JM.)
brak
33. Kowalczyk Sabina nie zrzeszona
1999 (J.)
brak
34. Kowalska Magdalena Klub Jeździecki Facimiech
S
O001612
35. Kozioł Olga bpk
2003 (JM.)
O038324
36. Krasicka Katarzyna brak
1997 (MJ.)
brak
37. Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
S
O006389
38. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
39. Łopatka Katarzyna BPK
2001 (J.)
O032158
40. Łyś Magdalena KJ FACIMIECH
2001 (J.)
O025830
41. Majeranowska Aleksandra Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
S
O024507
42. Mandecka-Turczyńska Joanna KJ Facimiech
S
O000388
10045058
43. Miętus Marcin KJ Facimiech
S
O037527
44. Mikołajczyk Alina Kj Facimiech
1996 (MJ.)
O019284
45. Muc Zuzanna bpk
2002 (JM.)
brak
46. Nowak Anna BPK
1996 (MJ.)
O021570
47. Nowicka Nikola WLKS Krakus Swoszowice
2001 (J.)
O031567
48. Nowicka Oliwia bpk
2007 (Mł.)
O040029
49. Osieka Daria JTS Stanica
1997 (MJ.)
brak
50. Piasecka Katarzyna KJ Facimiech
1996 (MJ.)
O003702
51. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (J.)
O029142
52. Potaczek Karolina bpk
S
brak
53. Przepióra Maria Krakowski klub jazdy konnej
2002 (JM.)
O027342
54. Satoła Julia BPK
1998 (MJ.)
O040211
55. Schoen-Pyrek Anna KJ FACIMIECH
S
LZRWZJ/5039/17
56. Skrzyniarz Barbara Niezrzeszony
S
brak
57. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
58. Sławecka Zuzanna KJ Apacz
2004 (JM.)
O040345
59. Sowa Małgorzata WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
O027339
60. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (J.)
O012725
10118361
61. Stopa Alicja Kj Apacz
2007 (Mł.)
Brak
62. Szafran Aleksandra BPK
2002 (JM.)
brak
63. Szwajcowska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
64. Szymanik Maciej bpk
S
brak
65. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
66. Tumielewicz Małgorzata BPK
2002 (JM.)
brak
67. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
68. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
O018836
69. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
70. Zapała Angelika KJ Apacz
S
O022515
71. Żukowska Maria bpk
2002 (JM.)
O036163
72. Żytkowicz Maja WLKS Krakus Swoszowice
1996 (MJ.)
O012574
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

ABIDZAN SP POL 2002 Wałach gniada/164 F: Nektar
M: Afra
O: Dominika Zielińska
B: Porębski Krzysztof
brak 616009540130302
2.

89

ACANI BEJ Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: F.H.U BASW
B: Zaczyk Wiesław
brak
3.

73

ALUZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Luis
M: Arizona
O: Marek Strzałka
B: Andrzej Piwowarski
brak
4.

64

AMARANT Malopolski POL 01.01.2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja
O: Robert Przepiora
B: Sk Janów Podlaski
K020315
5.

35

AMARILLO Haflingerska POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Srebrny Rumak
M: Anika
O: Klaudia Kołodziej
B: Aldona Pindur
K023929 POL 013610134207
6.

62

AMETYS Czeska-Gorącokrwista POL 2005 Klacz kasztanowata F: Arras
M: Amareta
O: Katarzyna Nowicka
B: Nikola Nowicka
K013181 K013181
7.

43

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
O: Anna Schoen-Pyrek
B: E. Libich
K019052 POL009590211908
8.

33

ANTONINA Oldenburg POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Artemida
O: Wojciech Mikołajski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023267 DE 418180167510
9.

93

ASHANTI SOLIER F:
M:
O:
B:
10.

48

ATUT Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte
M: Aura Dahomanka
O: Robert Sławecki
B: Andrzej Tyka
K016412
11.

66

AWA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Wareg
M: Auforta
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Ochaby
K011780
12.

86

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
K011418 5280030610268
13.

46

BAJKA Małopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Veloce de Favi
M: Batuta
O: Samorzewska Irena
B: Gutowska Joanna
brak
14.

15

BAST Mały Koń POL 1999 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
K024000
15.

68

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
16.

18

BREGO SP POL 2005 Wałach gniada F: Seigon
M: B-Pilotta
O: Anna Połap
B: brak
K016834
17.

87

BURSZTYN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Kowalczyk Monika
B: Prussak Stanisław
POL 999540243604
18.

17

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
O: Krzysztof Gronus
B: S. Skórka
K014632
19.

88

CHICA BOMB Oldenburska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chico's Boy
M: Quality Fantastic
O: Kazimierz Żytkowicz
B: Leszek Chelstowski
K021695
20.

69

CHILLOUT SP POL 2010 Wałach siwa F: Posejdon
M: Carola
O: Agnieszka Karaszewska
B: Dunia
K020563 616009580200310
21.

10

CON CAPITAL Oldenburski GER 2004 Wałach gniada/164 F: Con Capitol
M: Hauptstutbuch
O: ESPO Sp.z.o.o
B: Ludger Emke
K008735
22.

37

COOLMAN A POL 2008 Wałach gniada F: A
M: A
O: A
B: A
k
23.

26

D-MOLL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/167 cm F: Czort R
M: Dabelia
O: Iwona Ropek
B: Wojciech Golec
K024062 616 009 54 00474 11
24.

59

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Arkadiusz Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
25.

21

DACHILA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: CONVOI
M: DRAGONIA
O: Kornelia Gniadek
B: Lempert Mariusz
BRAK
26.

49

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
27.

38

DELAWAR SP POL 2006 Wałach gniada F: LANDJONKER S
M: DEVITA
O: Drzyżdżyk Marek
B: Tokarski Jacek
brak
28.

13

DERBI Małopolska POL 2011 Klacz F: Minaret
M: Debata/Top Gun
O: Sławomir Frosik
B: Sławomir Frosik
K019331
29.

76

DIORYT Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
O: Iwona Niemiec-Satoła
B: Zbigniew Piecuch
K010548
30.

44

DOC BOY B.w.p. BEL 2009 Wałach kara F: NANDO
M: SIGURANTE
O: CHYŻBET
B: JOZEF GEERAERTS
K022344
31.

74

DONNA MARY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Llandaff
M: Donna Polonia
O: Ewa Błońska
B: POL-KAUFRING Sp. z o.o.
brak
32.

12

DŻIHAD Małopolska POL 2007 Ogier siwa F: Diabełek
M: Dżonka
O: Sławomir Frosik
B: SK Prudnik
K013450
33.

22

EDISON (E. NÉMASÁG) Węgierski Sportowy HUN 2004 Wałach gniada F: 3829 Prémium
M: Irigység
O: Daria Osieka
B: Kimberger Ferenc
brak HUN M MF 044310000
34.

39

ELBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
O: Leszczyński Marek
B: Olszewski Jan
brak
35.

81

ELEGANT Kuc Feliński POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Grafit
M: Emocja
O: Aneta Puchalska
B: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
K007119
36.

1

ELEGANT Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Emigrant I
M: Egida
O: Agnieszka Chorab
B: Magdalena Zaręba
brak
37.

51

ERA Z POL 2010 Klacz gniada F: Eltor
M: MIsja
O: Iwona Feliksiewicz
B: Jan Kurek
brak
38.

85

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
K019002 616009610116511
39.

91

FERRARI F:
M:
O:
B:
40.

42

FLAVIO Hanowerska POL 2007 Wałach gniada/175 F: Fighting Alpha / Landjonker
M: Funny /For Pleasure
O: Marek Drzyżdżyk
B: Niemcy
K022129 DE 431316817707
41.

34

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi
M: Funkcja
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
42.

75

GAWROSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada F: Szron
M: Granula
O: Anna Nowak
B: Izabela Janasik
K008640
43.

29

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
44.

67

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
45.

83

HUNCWOT SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Empik
M: Happily
O: Aleksandra Majeranowska
B: Stadnina Koni Udórz
K011009
46.

19

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
47.

8

JASKIER Małoposka POL 2009 Wałach kara F: Łyk Szampana
M: Jaworzynka
O: Dominika Knapik-Mróz
B: Dominika Knapik-Mróz
brak
48.

92

JAŚMIN PONYSPORT F:
M:
O:
B:
49.

41

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: Polska
K020757 12615
50.

63

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada F: Rhodesian Winner
M: Junosza
O: Katarzyna Kuśnierz
B: SK Moszna
K024123
51.

28

JUVENTIS WLKP POL 2013 Klacz gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Savage
O: NN
B: Brak
K023816
52.

61

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
53.

90

KARISSA F:
M:
O:
B:
54.

65

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Mirosław Czarny
K016481
55.

36

LORNA Teplokrevny Wb CZE 2005 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Lusinda
O: Katarzyna Barańska
B: JK pri SZeS, SOUz a U
brak
56.

16

LUNAR SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Egipt
M: Linka
O: Grzegorz kolarski
B: Mustang AJ. Stokłosa
K021805
57.

14

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
58.

82

MARCO SP POL 2002 Wałach kasztanowata/mk: F: Quito MB
M: Marta
O: Agnieszka Babczyńska
B: Mario Bauwens
K008527
59.

50

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Kubiak
K013631 POL009660231606
60.

11

MISTRAL Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Bekas
M: Miranda
O: Karolina Gurgul
B: SK Żabno
brak PL 006 63 00859 08
61.

23

MONTANA Holsztyńska POL 2005 Klacz kasztanowata/160 F: Terebus
M: Mitropa
O: Danuta Lusina
B: Artur Gołaś
Brak
62.

58

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
63.

70

NUBRID Haflinger SVK 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: 4535 Nugat
M: 4493 Bella Dea
O: Marta Bradshaw
B: Michal Borsik
brak
64.

53

ODYN Trakeńska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Ałtaj
M: Odymka
O: Karolina Potaczek
B: Sk Liski
brak POL 007 60 02089 05
65.

77

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635
66.

20

OLGIN SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Olgida / Saphir
O: Anna Połap
B:
K018966 616009610095010
67.

9

PABLO PRO Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/176 F: PRO SAVAGE
M: POGONIA
O: Dominika Bom-Gawrońska
B: Mirosław Janik
K021817 616 007 59 00389 12
68.

54

PALMER SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Minneapolis
M: Palestra
O: Agata Szewczyk
B: Pałdyna Ewa
brak 009 66 12248 07
69.

56

PASŁĘKA Trakeńska POL 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Iphino
M: Pasieka
O: Natalia Żelazna
B: Sk Liski
brak 616 007 60 02508 10
70.

78

PIRAT Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Jumz
M: Parada
O: Magdalena Gregorarz
B: Dariusz Mackiewicz
brak
71.

52

QUANTICO Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado
M: Laconda II
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 LKPZJ/2100/17
72.

40

QUILETTA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Quidam's Hero
M: Atlanta
O: Alina Talik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019009
73.

60

RAMADAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Koziej
B: Hanna Koziej
K011714 POL009540066203
74.

47

RAMONA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc:138cm F: EL AMOR
M: RAKIETA
O: Robert Sławecki
B: Klub jeździecki Kapriola-Choiny
K010911 POL 013 58 00572 01
75.

30

RAPSODIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
O: Aleksandra Stańska
B: -
K019854
76.

79

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
brak
77.

84

SARACEN Małopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Arad
M: Sarna
O: Barbara Skrzyniarz
B: Seweryn Nowak
brak
78.

72

SARANNAH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa F: Ekwador (H-Ekwador)
M: Sahara
O: Beata Sikora
B: NN
brak
79.

71

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Karol Gardulski
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
80.

32

TERRA INCOGNITA XX POL 2005 Klacz kasztanowata F: Llandaff (USA)
M: Tozzia
O: Agata Szołdra
B: BHT Animal Trade
K023266 POL050000003860
81.

31

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS Welsh Pony POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: CELTON JESTER
M: ARDGRANGE NANNETTE
O: ANNA KOSOWSKA
B: A.E.GAPPER
BRAK
82.

94

ŻACZEK F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babczyńska Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MARCO (82)
2017-07-29
1
2017-07-29
1
2017-07-30
1
2017-07-30
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
ELEGANT (81)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2
2017-07-30
2
Badura Weronika
Kj Facimiech
COOLMAN (37)
2017-07-29
10
2017-07-29
9
2017-07-30
7
2017-07-30
4
Batruch Katarzyna
bpk
2017-07-29
8
2017-07-29
2017-07-30
2
2017-07-30
14
2017-07-30
Biel Zofia
WLKS KRAKUS
D'APRIL (59)
2017-07-29
2
2017-07-29
2017-07-30
6
2017-07-30
Chorab Agnieszka
KJ Facimiech
2017-07-29
5
2017-07-29
15
2017-07-30
18
2017-07-30
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (58)
2017-07-29
26
2017-07-29
2017-07-30
14
2017-07-30
12
Czapla Martyna
BPK
ROMANIA (79)
2017-07-29
3
2017-07-29
2017-07-30
5
2017-07-30
Darowska Zuzanna
Bez przynależności klubowej
BAJKA (46)
2017-07-29
18
2017-07-29
12
2017-07-30
2017-07-30
2017-07-30
Drzyźdżyk Marek
bpk
DELAWAR (38)
2017-07-30
4
2017-07-30
1
ELBRA (39)
2017-07-29
5
2017-07-29
5
2017-07-29
Dziedzic Maria
ŻACZEK (94)
2017-07-30
1
2017-07-30
2017-07-30
Feliksiewicz Iwona
Szwadron Niepołomice
2017-07-29
28
2017-07-29
16
2017-07-30
19
2017-07-30
13
Frosik Sławomir
Klub Jeździecki Facimiech
DŻIHAD (12)
2017-07-29
24
2017-07-29
2017-07-30
6
2017-07-30
DERBI (13)
2017-07-29
11
2017-07-29
2017-07-29
7
2017-07-30
8
2017-07-30
13
Gardulski Karol
BPK
NUBRID (70)
2017-07-29
24
2017-07-30
8
2017-07-30
22
2017-07-30
ROMANIA (79)
2017-07-29
1
Gawor Grażyna
KJ Facimiech
2017-07-29
13
2017-07-29
2017-07-30
18
2017-07-30
Gawrońska Liwia
SKJ CHAMPIONS TEAM
2017-07-29
6
2017-07-29
5
2017-07-29
7
2017-07-30
6
2017-07-30
1
2017-07-30
12
Gniadek Kornelia
BRAK
DACHILA (21)
2017-07-29
8
2017-07-29
2017-07-30
11
2017-07-30
2
Gregorarz Magdalena
BPK
PIRAT (78)
2017-07-29
10
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
24
2017-07-30
8
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
2017-07-29
2
2017-07-29
2
2017-07-30
1
2017-07-30
14
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
LUNAR (16)
2017-07-29
16
2017-07-29
3
2017-07-30
17
2017-07-30
5
Grzywna Bernard
Szwadron Niepołomice
MEFISTO (50)
2017-07-29
8
2017-07-29
2
2017-07-30
1
2017-07-30
1
Gurgul Karolina
bez przynależności
MISTRAL (11)
2017-07-29
9
2017-07-29
2
2017-07-30
2
2017-07-30
3
Jakubowska Martyna
BPK
2017-07-29
10
2017-07-30
3
2017-07-30
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
BREGO (18)
2017-07-29
2017-07-29
20
2017-07-29
11
2017-07-30
25
2017-07-30
15
2017-07-30
Karaszewska Agnieszka
BPK
2017-07-29
21
2017-07-29
10
Klimek Dominika
BRAK
BAST (15)
2017-07-29
1
2017-07-29
23
2017-07-29
7
2017-07-30
2017-07-30
23
Klimek Weronika
brak
LUXOR (14)
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-29
3
2017-07-30
14
2017-07-30
Knutsen John Gunvar
KJ Królmet
KARISSA (90)
2017-07-29
19
2017-07-29
15
FERRARI (91)
2017-07-29
12
2017-07-29
1
Komperda Renata
Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
FRAKTAL (34)
2017-07-29
23
2017-07-29
11
2017-07-30
4
2017-07-30
11
Kosowska Anna
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2017-07-29
13
Kosowska Gabriela
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI
2017-07-29
15
2017-07-30
9
2017-07-30
2017-07-30
3
Kotarba Filip
brak
ERA (51)
2017-07-29
19
2017-07-29
2017-07-29
22
2017-07-30
4
2017-07-30
19
Kowalczyk Sabina
nie zrzeszona
2017-07-29
16
2017-07-29
2017-07-30
7
2017-07-30
Kowalska Magdalena
Klub Jeździecki Facimiech
RAMADAN (60)
2017-07-30
4
2017-07-30
Kozioł Olga
bpk
2017-07-29
4
2017-07-29
5
2017-07-30
3
2017-07-30
9
2017-07-30
Krasicka Katarzyna
brak
SORINNA (71)
2017-07-29
11
2017-07-29
2017-07-30
5
2017-07-30
7
Krawczyk Beata
Vanto Jumping Team
IMPLAY (19)
2017-07-29
3
2017-07-29
1
2017-07-30
3
2017-07-30
1
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (63)
2017-07-29
3
2017-07-29
2
Łopatka Katarzyna
BPK
OKLAND (77)
2017-07-29
4
2017-07-29
17
2017-07-29
2017-07-30
3
2017-07-30
1
Łyś Magdalena
KJ FACIMIECH
DOC BOY (44)
2017-07-29
9
2017-07-29
2017-07-30
6
Majeranowska Aleksandra
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
HUNCWOT (83)
2017-07-29
12
2017-07-29
2017-07-30
9
2017-07-30
Mandecka-Turczyńska Joanna
KJ Facimiech
EROTYK (85)
2017-07-29
6
2017-07-29
7
Miętus Marcin
KJ Facimiech
2017-07-30
15
2017-07-30
7
2017-07-30
17
2017-07-30
5
Mikołajczyk Alina
Kj Facimiech
D-MOLL (26)
2017-07-29
2017-07-29
14
2017-07-30
20
Muc Zuzanna
bpk
ABIDZAN (57)
2017-07-29
10
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
10
2017-07-30
Nowak Anna
BPK
GAWROSZ (75)
2017-07-29
4
2017-07-29
2
2017-07-29
27
2017-07-30
6
2017-07-30
4
2017-07-30
3
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Swoszowice
AMETYS (62)
2017-07-30
5
2017-07-30
3
Nowicka Oliwia
bpk
KAJA (61)
2017-07-30
1
2017-07-30
1
2017-07-30
Osieka Daria
JTS Stanica
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
9
2017-07-30
Piasecka Katarzyna
KJ Facimiech
2017-07-29
16
2017-07-30
13
2017-07-30
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
OLGIN (20)
2017-07-29
2017-07-29
5
2017-07-30
2
2017-07-30
8
Potaczek Karolina
bpk
ODYN (53)
2017-07-29
12
2017-07-29
4
2017-07-30
7
Przepióra Maria
Krakowski klub jazdy konnej
AMARANT (64)
2017-07-29
1
2017-07-29
2
2017-07-30
7
2017-07-30
2
Satoła Julia
BPK
DIORYT (76)
2017-07-30
2
2017-07-30
7
2017-07-30
5
Schoen-Pyrek Anna
KJ FACIMIECH
2017-07-29
7
FLAVIO (42)
2017-07-29
25
2017-07-29
2017-07-30
16
2017-07-30
2017-07-29
3
2017-07-29
17
2017-07-30
8
2017-07-30
2
Skrzyniarz Barbara
Niezrzeszony
SARACEN (84)
2017-07-29
9
2017-07-29
21
2017-07-30
11
2017-07-30
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
HORUS (67)
2017-07-29
8
2017-07-29
4
2017-07-30
10
2017-07-29
14
2017-07-29
18
2017-07-30
15
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz
MONTANA (23)
2017-07-29
8
2017-07-29
7
2017-07-29
1
2017-07-30
12
2017-07-30
5
2017-07-29
2
2017-07-29
9
2017-07-30
6
2017-07-30
8
Sowa Małgorzata
WHiBZ UR Rząska
2017-07-29
6
2017-07-29
22
2017-07-30
9
2017-07-30
15
2017-07-30
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2017-07-30
20
2017-07-30
GEVIN (29)
2017-07-29
13
2017-07-29
4
2017-07-29
18
2017-07-29
19
2017-07-30
11
2017-07-30
Stopa Alicja
Kj Apacz
RAMONA (47)
2017-07-29
18
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Szafran Aleksandra
BPK
2017-07-29
3
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
21
2017-07-30
3
Szwajcowska Joanna
KJ Facimiech
SORINNA (71)
2017-07-29
4
2017-07-29
17
2017-07-29
17
2017-07-30
12
ALUZJA (73)
2017-07-29
20
2017-07-29
13
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
10
DIORYT (76)
2017-07-29
20
2017-07-29
2017-07-30
8
Szymanik Maciej
bpk
PALMER (54)
2017-07-29
19
2017-07-29
6
2017-07-30
4
2017-07-30
6
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2017-07-29
3
Tumielewicz Małgorzata
BPK
NUBRID (70)
2017-07-29
2017-07-29
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (65)
2017-07-29
11
2017-07-29
14
2017-07-30
2
AWA (66)
2017-07-29
1
Tutaj Aleksandra
KJ Facimiech
B.Z.N. (86)
2017-07-29
4
2017-07-30
13
2017-07-30
Warecki Mariusz
STJ Stanica
LORNA (36)
2017-07-29
6
2017-07-29
14
2017-07-29
2017-07-30
10
2017-07-30
26
2017-07-30
Zapała Angelika
KJ Apacz
ATUT (48)
2017-07-29
5
2017-07-29
6
2017-07-30
10
2017-07-30
9
Żukowska Maria
bpk
2017-07-29
2017-07-29
12
2017-07-30
16
2017-07-30
Żytkowicz Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-29
15
2017-07-30
3

Number of Riders: 72

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-3, Zbibniew Seibt)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl