Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 8-9.09.2018 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:35:32
2018-09-06 23:19:59
Maciej Czinczol ROKO
  • 1x 10/LLmini/
  • 2x 11/LL/
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 07:35:00
2018-09-06 23:19:24
Agata Wójcik PAY BACK SIMONI
  • 1x 10/LLmini/
  • 2x 11/LL/
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:14:53
2018-09-06 21:02:41
Marta Wysocka ERYK
  • 2x 10/LLmini/
  • 1x 11/LL/
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:15:04
2018-09-06 20:39:30
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 3/LL/
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:15:33
2018-09-06 20:23:07
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 19:57:47
2018-09-06 19:56:55
Monika Pyzdrowska WERDIL
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 16:08:49
2018-09-06 14:03:22
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 2x 3/LL/
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 16:11:49
2018-09-06 13:01:43
Irena Matysiak DENVER
  • 2x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 16:12:01
2018-09-06 12:53:14
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:29:49
2018-09-06 11:24:01
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:28:39
2018-09-06 10:42:19
Filip Falkiewicz KRAKEN
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:08:48
2018-09-06 10:41:10
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 3/LL/
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:31:01
2018-09-06 09:32:10
Wiktoria Konkol WEST
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:13:03
2018-09-06 08:00:39
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:15:44
2018-09-06 07:57:11
Przemysław Pająk BOLEK
  • 1x 1/krzyżaczki/
  • 1x 2/LL mini/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:24:21
2018-09-05 22:28:33
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 15/N/
  • 1x 16/C/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:25:01
2018-09-05 22:28:13
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 15/N/
  • 1x 16/C/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:09:24
2018-09-05 21:55:56
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 3/LL/
  • 2x 11/LL/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:12:38
2018-09-05 21:55:12
Angelika Grądzka DAKOTA TEXASS
  • 1x 10/LLmini/
  • 2x 11/LL/
109 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-06 21:51:04
2018-09-05 21:43:51
Janusz Pellowski WIARADO
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
108 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-06 21:50:44
2018-09-05 21:42:55
Janusz Pellowski CZARDŻIL
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:09:56
2018-09-05 21:24:19
Paulina Pellowska NADIA
  • 2x 2/LL mini/
  • 2x 10/LLmini/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:10:21
2018-09-05 21:23:37
Paulina Pellowska KLIPER
  • 1x 1/krzyżaczki/
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 9/krzyżaczki/
  • 1x 10/LLmini/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:10:55
2018-09-05 21:10:06
Kasia Markowska GRACJA
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:11:31
2018-09-05 20:52:38
Nadia Kaczmarska HAWAJA
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:23:04
2018-09-05 19:50:15
Laura Flisikowska CYRKONIA
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:22:40
2018-09-05 19:39:04
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 2x 3/LL/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:22:52
2018-09-05 19:38:38
Piotr Tauba RIBANA
  • 2x 2/LL mini/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:24:36
2018-09-05 19:34:17
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:23:21
2018-09-05 19:33:28
Nikola Nowicka KSIĘŻNA MEGI
  • 2x 2/LL mini/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:23:34
2018-09-05 17:53:19
Agata Peterson BIANKA
  • 2x 11/LL/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:24:04
2018-09-05 17:52:24
Hanna Kowalczyk LOUISO
  • 2x 3/LL/
  • 2x 11/LL/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 20:24:20
2018-09-05 17:49:09
Alicja Bogdanowicz DYNAMIT
  • 2x 10/LLmini/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 16:53:49
2018-09-05 13:46:40
Daria Wieczorek DAMONA
  • 2x 11/LL/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:27:44
2018-09-05 07:49:07
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:24:41
2018-09-04 23:46:51
Natalia Smarzyńska WILIA II
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:24:56
2018-09-04 21:17:13
Aleksandra Gorlikowska TEQUILA
  • 2x 11/LL/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:24:26
2018-09-04 18:22:29
Oliwia Karpińska KASTRO-P
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:25:13
2018-09-04 18:20:05
Kamila Biskup WIRUS
  • 2x 3/LL/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:24:01
2018-09-04 17:55:59
Anna Dąbrowska FOREVER
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
87 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-05 20:25:58
2018-09-04 16:12:23
Zofia Polanek NUGGETS
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:57:58
2018-09-04 12:45:07
Dorota Lost EGON
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:57:26
2018-09-04 12:43:48
Sandra Kawała DALEMIR
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 10:23:16
2018-09-04 10:24:09
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 6/P/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:57:04
2018-09-04 10:22:55
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:57:40
2018-09-04 10:22:26
Kamil Rajnert COLINERO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:58:22
2018-09-03 22:21:54
Iwona Tomaszewska FANTAZJA QUIRINA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 10:34:57
2018-09-03 22:19:12
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 11/LL/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:23:31
2018-09-03 22:18:22
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 10/LLmini/
  • 1x 11/LL/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:58:36
2018-09-03 22:17:28
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 13:58:49
2018-09-03 22:16:39
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 11:23:58
2018-09-03 21:31:41
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 10:34:36
2018-09-03 21:08:08
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 2/LL mini/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:59:14
2018-09-03 19:57:48
Daria Iwaniuk HORN W
  • 2x 11/LL/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:53:14
2018-09-03 18:20:13
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 3/LL/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:53:32
2018-09-03 16:09:39
Emilia Wenta WIKTORIO
  • 2x 11/LL/
71 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-05 20:26:14
2018-09-03 16:08:43
Arkadiusz Kupper MERCI
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:54:05
2018-09-03 15:34:18
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:54:16
2018-09-03 15:33:39
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:54:27
2018-09-03 15:00:41
Natan Szwichtenberg COMTESSE
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:54:37
2018-09-03 14:51:48
Krzysztof Stępień FRUCOLA PG
  • 2x 3/LL/
  • 2x 11/LL/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:54:48
2018-09-03 14:51:28
Daria Symonowicz BREMIO
  • 2x 10/LLmini/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 11:28:57
2018-09-03 13:29:32
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:35:02
2018-09-03 10:23:37
Estera Banasiak FORTUNA
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:35:40
2018-09-02 22:51:50
Maggie Misztal JUKA
  • 2x 11/LL/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:35:26
2018-09-02 22:45:04
Maggie Misztal INFINITI
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:35:56
2018-09-02 22:44:14
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 2x 3/LL/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:33:29
2018-09-02 20:59:50
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:33:46
2018-09-02 20:58:32
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:34:35
2018-09-02 20:57:38
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:33:58
2018-09-02 20:56:38
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/C/
  • 1x 17/CC/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:34:15
2018-09-02 20:55:46
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/C/
  • 1x 17/CC/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:36:16
2018-09-02 20:05:24
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 2x 3/LL/
  • 2x 11/LL/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:56:11
2018-09-02 14:11:45
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:56:23
2018-09-01 18:09:52
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 11/LL/
  • 2x 13/L/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:36:47
2018-08-31 22:27:43
Anna Leśniewska HEBANA
  • 2x 3/LL/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 16:02:47
2018-08-31 14:16:00
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 16:03:03
2018-08-31 12:56:09
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 16:04:29
2018-08-30 21:44:51
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 2/LL mini/
  • 2x 10/LLmini/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:58:58
2018-08-30 18:48:34
Filip Falkiewicz PRETTY WOMEN
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 16:03:29
2018-08-30 18:48:06
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 15/N/
  • 1x 16/C/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:57:01
2018-08-30 18:47:30
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:01:31
2018-08-30 15:12:21
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:30:53
2018-08-30 11:40:11
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:31:42
2018-08-30 11:39:37
Beata Pawłowska BRIONI
  • 2x 3/LL/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:32:10
2018-08-30 09:01:30
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 2x 3/LL/
  • 2x 11/LL/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:32:37
2018-08-30 08:58:51
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 13:33:50
2018-08-30 08:58:30
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:37:20
2018-08-30 07:56:21
Karina Falkowska CHELSEA BLUE
  • 2x 3/LL/
  • 2x 11/LL/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 16:12:49
2018-08-29 21:45:32
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:57:11
2018-08-29 12:05:10
Sandra Wronka FIKA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/licencyjny, na styl jeźdźca
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:59
2018-08-29 11:18:22
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:19
2018-08-28 20:32:15
Emilia Laskowska ZORA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/P/art.269
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:28
2018-08-28 20:31:53
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/P/art.269
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:36
2018-08-28 20:31:34
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/P/art.269
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:41:10
2018-08-28 20:31:15
Emilia Laskowska CYCERA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/P/art.269
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 18:45:02
2018-08-28 13:17:48
Karina Falkowska CANNON
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
26 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-04 14:41:03
2018-08-28 10:26:33
Daria Kreft FABIEN SANTANA
  • 2x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 11/LL/
  • 1x 13/L/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 19:57:19
2018-08-28 06:54:20
Zofia Szczepańska HOVER
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/licencyjny, na styl jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 16:02:34
2018-08-27 21:20:10
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 11:18:20
2018-08-27 20:11:18
Piotr Sawicki CASSIUS 76
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 11:18:12
2018-08-27 20:10:27
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 6/P/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 11:17:34
2018-08-27 20:09:47
Piotr Sawicki CHARIVARI
  • 1x 7/N/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 12:37:22
2018-08-26 21:30:52
Katarzyna Ostapiuk LORESCA J
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 12:37:11
2018-08-26 21:27:06
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 12:36:51
2018-08-26 21:04:55
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 10/LLmini/
  • 1x 11/LL/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 12:36:41
2018-08-26 21:04:05
Wiktoria Ryciak GABA ZAGORKA
  • 1x 1/krzyżaczki/
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 9/krzyżaczki/
  • 2x 10/LLmini/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 10:38:20
2018-08-26 17:16:10
Ewa Kaminska MELODIA
  • 2x 3/LL/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 16:41:58
2018-08-26 11:53:50
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 09:31:47
2018-08-24 09:05:15
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 13/L/
  • 1x 14/P/art.269
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 09:32:01
2018-08-23 08:03:32
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 13/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:38:11
2018-08-19 19:47:56
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 14/P/art.269
  • 1x 15/N/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:37:33
2018-08-17 13:31:31
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/N/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:37:14
2018-08-17 13:29:11
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/L/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:37:01
2018-08-17 13:28:36
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:36:40
2018-08-17 13:28:17
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:36:19
2018-08-17 12:00:46
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banasiak Estera BPK
S
brak
2. Barcikowska Klaudia
3. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
4. Biskup Kamila brak
2005 (JM.)
brak
5. Bogdanowicz Alicja bpk
brak
6. Ciegert Martyna Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2002 (J.)
O040922
7. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
8. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
9. Dąbrowska Anna J.J. Darboven
S
brak
10. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (J.)
O025773
11. Falkiewicz Filip Otominski Klub Jeździecki Tabun
12
12. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
13. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
14. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (Mł.)
-
15. Falkowska Karina bpk
S
O008230
16. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
17. Flisikowska Laura brak
2001 (J.)
brak
18. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
19. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
20. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
21. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
22. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
23. Gorlikowska Aleksandra Brak
S
Brak
24. Grądzka Angelika Stajnia Swarzewo
2003 (JM.)
brak
25. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
26. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O031932
27. Iwaniuk Daria BPK
2000 (J.)
Brak
28. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
29. Kaczmarska Nadia Stajnia Ferdynand
2003 (JM.)
Brak
30. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
brak
31. Karpińska Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
32. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
33. Kowalczuk-Fijałkowska Julia Akademia jeździecka J.J. Darboven
1998 (MJ.)
Brak
34. Kowalczyk Hanna bpk
brak
35. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (J.)
O024984
10113471
36. Kreft Daria brak
2002 (J.)
brak
37. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
38. Kupper Arkadiusz Niezrzeszony
S
Brak
39. Kupper Małgorzata
40. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
41. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (J.)
O031933
42. Leśniewska Anna BPK
S
O044187
43. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
44. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
45. Lost Dorota Pomorska Liga Jeździecka
1997 (MJ.)
O024663
46. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
47. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
48. Markowska Kasia Stajnia Ferdynand
2004 (JM.)
Brak
49. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
50. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
51. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
52. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
53. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
54. Nowicka Nikola Brak
2003 (JM.)
Brak
Brak
55. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
56. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
57. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
58. Pawłowska Beata JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
brak
59. Pellowski Janusz BPK (POM)
S
O019411
60. Pelowska Paulina Bpk
2008 (Mł.)
Brak
61. Peterson Agata Bpk
2006 (JM.)
Brak
62. Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
1999 (MJ.)
O037005
63. Piosik Paulina
64. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
O037296
65. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
66. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
67. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
68. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
69. Sawicki Piotr Stadnina Koni Dębno
S
O000559
70. Smarzyńska Natalia Niezrzeszona
2001 (J.)
Brak
71. Stępień Krzysztof Brak
S
R001353
72. Sulewska Marta Black Horse Team
S
brak
73. Symonowicz Daria bpk
2001 (J.)
brak
74. Szczepańska Zofia Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2000 (J.)
brak
75. Szoła Paweł
76. Szostak Magdalena
77. Szwichtenberg Natan Niezrzeszony
2011 (Mł.)
Brak
78. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
79. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
80. Ustjak Nicoll brak
S
brak
81. Wenta Emilia Niezrzeszony
S
Brak
82. Wieczorek Daria Bpk
1998 (MJ.)
brak
83. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
84. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
85. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
86. Żyrek Patrycja
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

82

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
2.

64

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
3.

18

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
O: Marcin Pieniaszek
B: Jurgen Ogermann
K021513 DE427275511611 105RH89
4.

72

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
5.

56

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
6.

115

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
7.

96

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
8.

25

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
9.

112

BOLEK Małopolska POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Araratas
M: Bueno Black Lady
O: Zbigniew Pająk
B: L.M
brak
10.

132

BORYS F:
M:
O:
B:
11.

68

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
O: Niemiera Sonia
B: -
brak
12.

44

BRIONI Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Burberry
M: Ceason Z
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
DE 433330706810
13.

77

CANDY Oldenburger GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
O: Bogusława Cimoszko
B: Zbigniew Wilski
brak DE 418181104506
14.

35

CANNON WLKP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Imequyl/Luron
M: Chmura
O: Karina Falkowska
B: Marek Romanowski
K026383
15.

24

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
16.

30

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: Calido I / Cantus
M: K-Anastasia / Acobat II
O:
B:
K022422 DE421000527809
17.

55

CHELSEA BLUE BAW GER 2009 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl /
O: Karina Falkowska
B:
brak
18.

133

CHERRY GOLD F:
M:
O:
B:
19.

54

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
20.

84

COLINERO Oldenburger Pferde POL 2012 Ogier ciemnogniada/176 F: Cola
M: Elvita
O: Marzena Falarz
B: ,
K021311 DE 433330855812
21.

70

COMTESSE HOL GER 2000 Klacz skarogniada F: Contender
M: Langeness
O: Piotr Kupper
B: Horz Tobias H.
22.

51

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
23.

36

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
24.

109

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara F: Rytm
M: Chestia
O: Monika Nowicka
B: Anna Rott
brak POL 009530035108
25.

101

CYRKONIA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Cegiełka
O: Bogusław Teszka
B: Bogusław Teszka
brak
26.

61

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
27.

106

CZARDŻIL SP POL 2010 Ogier gniada/168 F: Dżahil
M: Czarina
O: Janusz Pellowski
B: Nagórski
K017544
28.

100

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
O: PIOTR OKOŃ /Piotr Tauba
B: Piotr Okoń
Brak
29.

19

CZUCARLOS Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Czukota
O: .
B: .
.
30.

108

DAKOTA TEXASS Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk:156 F: Nando
M: Dębina
O: Monika Nowicka
B: Texass ranch company sp. z o.o
Brak pol 013660201097
31.

138

DAMONA SP POL 2009 Klacz izabelowata F: Arktos
M: Dominata
O: Daria Wieczorek
B: Brak
Brak
32.

119

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
33.

118

DENVER Deutsche Sport Pferde GER 2010 Wałach gniada F: Falkenhof's Dijon
M: Monarchin
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
34.

59

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
35.

94

DYNAMIT SP POL 2003 Wałach gniada/173 F: Darwin
M: Dina
O: Aleksandra Furgo
B: Figlon Jarosław
brak
36.

10

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
37.

126

ENZO małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
38.

79

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
39.

78

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
40.

34

FABIEN SANTANA SP POL 2002 Klacz gniada/165 F: A
M: B
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
brak
41.

83

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B:
K009713
42.

53

FIKA SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: nn
M: nn
O: Aldona Zakrzewska
B: Wielkopolski związek hodowców
brak
43.

20

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
44.

87

FOREVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Labrador
M: Flora
O: Dorota Formella
B: Sławomir Rokicki
brak
45.

67

FORTUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Fantazja
O: Estera Banasiak
B: Eugeniusz Pawłyna
brak
46.

135

FORTUNA F:
M:
O:
B:
47.

69

FRUCOLA PG SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Calderon
M: Frutina
O: Ewelina Kozłowska -Stegienta
B: Stanisław Pałczyński
Brak 616009520081813
48.

26

GABA ZAGORKA Kuc Feliński POL 2010 Klacz inna/kuc: F: Haszysz
M: Gucja
O: Święcka Monika
B: Mierzejewska Halina
616013660866010
49.

8

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
50.

122

GAMON Westfalska POL 2013 Wałach gniada F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak
51.

98

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
52.

103

GRACJA Wielkopolska POL 2006 Klacz srokata F: Winston
M: Geneza
O: Grażyna Hinz
B: Janta Maria
Brak
53.

60

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
54.

102

HAWAJA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Hamra
O: Grażyna Hinz
B: Grażyna Hinz
Brak
55.

52

HEBANA SP POL 2010 Klacz kara F: Mors
M: Hrabina
O: Anna Leśniewska
B: Henryk Muchowski
K022612
56.

21

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
57.

16

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/173 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
K022130 616006590203012
58.

76

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Elwis I
M: Harfa
O: Anna Iwaniuk
B: Kiecoń Rinaldo
Brak
59.

41

HOT SCHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
B: Katarzyna Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
60.

33

HOVER SP POL 2006 Wałach gniada F: VERMONT
M: HOSTESSA
O: Mirosław Szczepański
B: Janusz Ottke
brak
61.

65

INFINITI Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Monika Nowicka
B: Brak
Brak 616999530286011
62.

43

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
brak
63.

17

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
O: Julia Krawczyk
B:
K025518 528003201402918
64.

66

JUKA SP POL 0000 Klacz kara F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
K026392
65.

113

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
66.

27

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
67.

80

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
68.

116

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
69.

89

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
O: Gajda Paulina
B: Bogdan Parkitny
Brak
70.

104

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
71.

58

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz F: Rubin
M: Kasaweltha
O:
B:
72.

15

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
73.

97

KSIĘŻNA MEGI Pełna Krew Angielska (Foblut) POL 2014 Klacz gniada/155 F: Golden Tirol
M: Księżna Kentu
O: Michał Nowicki
B: Zdzisław Miazga
Brak 2415 Brak
74.

128

LANTANI sp 2006 kl siw F: Helanis
M: Luisa 14
O: Magdalena Krempeć
B: Zbigniew Lademann
75.

31

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
O:
B:
K023129 DE421000042312
76.

37

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
77.

29

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
78.

57

LOUDWIG C Hanower GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Lauries Crusador
M: Werena
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048
79.

95

LOUISO OLD GER 2009 Wałach gniada/166 F: Lancer III
M: Lucie
O: Marcin Wnuczko
B: Georg Dierker
brak
80.

46

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
81.

49

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
82.

7

MELODIA Polska Szlachetna Polkrew POL 2005 Klacz gniada/mk:155cm F: Makker
M: Azja
O: Romuald Kaminski
B: Kroplewska Malgorzata
brak
83.

73

MERCI SP POL 2008 Klacz skarogniada F: Rubin
M: Mazda
O: Aleksandra Derda
B: Ryszard Szczesny
84.

130

MONTANA KING F:
M:
O:
B:
85.

75

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
86.

12

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
87.

105

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
616999610284910
88.

40

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
89.

81

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
90.

86

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sumowski
M: Kratka
O: Marcin Pęski
B: Marcin Pęski
Brak
91.

38

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
92.

85

PITAGORAS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa/172 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Kuśpiel Krzysztof
K022903 616 009 60 02 540 10
93.

48

PRETTY WOMEN Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/167 F: Night Carry/Carry
M: Princess P
O: M.F Falkiewicz
B: .
.
94.

127

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada/kuc F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
95.

99

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada F: It's me du Mensil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
O: Piotr Tauba
B: Polska
Brak 616007640073214
96.

129

RYBKA F:
M:
O:
B:
97.

136

SCHOCCO F:
M:
O:
B:
98.

92

TANGO Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz siwa/166 F: Alcatras/Acord II
M: Tęcza/Polonus
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
.
99.

90

TEQUILA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Milet
M: Tatarka
O: Rajmund Rychert
B: Rajmund Rychert
brak
100.

134

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
101.

23

TULUZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Viscount
M: Tonia
O: Tadeusz Haase
B: Izabela Kotowska
K012144
102.

45

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013 POL009670071505
103.

131

WALIA F:
M:
O:
B:
104.

120

WERDIL SP POL 2011 Wałach gniada F: Verdi
M: Wendettha
O: Monika Pyzdrowska
B: Marek Lesner
Brak
105.

107

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/169 F: Clavius
M: Witara
O: Pellowski Janusz
B: Grabowski mariusz
brak 616009640053814
106.

50

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
107.

74

WIKTORIO WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Palatyn
M: Wolta
O: Emilia Wenta
B: Marek Spionek
Brak
108.

91

WILIA II SP POL 2003 Klacz gniada/mk: F: Revel
M: Wenus
O: Piotr Smarzyński
B: Wiesław Stopa
Brak
109.

88

WIRUS Typ Prymitywny POL 2003 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Dominika Biskup
B: NN
brak
110.

28

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
111.

62

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
112.

63

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
113.

39

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa F: Zacharov
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: brak
K023451
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasiak Estera
BPK
FORTUNA (67)
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-08
7
Barcikowska Klaudia
WALIA (131)
2018-09-08
17
2018-09-08
29
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (126)
2018-09-08
10
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
9
2018-09-09
17
Biskup Kamila
brak
WIRUS (88)
2018-09-08
2018-09-08
23
Bogdanowicz Alicja
bpk
DYNAMIT (94)
2018-09-09
2018-09-09
Ciegert Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-09-08
3
70
2018-09-08
4
2018-09-09
13
2018-09-09
2
160
Cimoszko Bogusława
brak
CANDY (77)
2018-09-08
2018-09-08
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (50)
2018-09-08
21
2018-09-08
2018-09-09
11
2018-09-09
20
Dąbrowska Anna
J.J. Darboven
FOREVER (87)
2018-09-08
6
2018-09-08
4
2018-09-08
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (98)
2018-09-08
10
2018-09-08
10
Falkiewicz Filip
Otominski Klub Jeździecki Tabun
KRAKEN (15)
2018-09-08
15
2018-09-09
6
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
2018-09-08
5
40
2018-09-08
11
2018-09-09
8
2018-09-09
7
TANGO (92)
2018-09-08
4
100
2018-09-08
2018-09-09
23
2018-09-09
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
SCHOCCO (136)
2018-09-09
21
2018-09-09
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
MELODIA (49)
2018-09-08
13
2018-09-08
Falkowska Karina
bpk
CANNON (35)
2018-09-08
14
2018-09-08
15
2018-09-09
2018-09-08
9
2018-09-08
2018-09-08
15
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
2018-09-08
32
2018-09-09
8
RED LYNN (127)
2018-09-08
2
2018-09-08
2018-09-09
5
2018-09-09
2
LANTANI (128)
2018-09-08
11
2018-09-08
24
2018-09-09
19
2018-09-09
Flisikowska Laura
brak
CYRKONIA (101)
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-09
1
2018-09-09
1
2018-09-09
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (8)
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-08
3
150
2018-09-08
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
ERA (79)
2018-09-09
5
2018-09-09
16
KAMAEL (80)
2018-09-09
12
2018-09-09
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-09-09
3
2018-09-09
4
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (78)
2018-09-08
2
2018-09-08
8
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-09-08
16
2018-09-08
22
2018-09-09
11
2018-09-09
Gorlikowska Aleksandra
Brak
TEQUILA (90)
2018-09-09
23
2018-09-09
Grądzka Angelika
Stajnia Swarzewo
2018-09-09
10
2018-09-09
25
2018-09-09
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2018-09-08
1
150
2018-09-09
1
200
GRASSI (60)
2018-09-08
3
2018-09-09
2
CZAKRA (61)
2018-09-08
1
200
2018-09-08
9
2018-09-09
3
100
2018-09-09
6
2018-09-08
9
2018-09-08
1
220
2018-09-09
1
250
2018-09-09
1
200
ZETINA (63)
2018-09-08
13
2018-09-08
11
2018-09-09
10
2018-09-09
5
WIARADO (107)
2018-09-08
8
20
2018-09-09
18
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (23)
2018-09-09
2
2018-09-09
19
Iwaniuk Daria
BPK
HORN W (76)
2018-09-09
2018-09-09
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-09-08
12
2018-09-08
2018-09-09
3
2018-09-09
2018-09-08
2
2018-09-08
2018-09-09
27
2018-09-09
Kaczmarska Nadia
Stajnia Ferdynand
HAWAJA (102)
2018-09-08
15
2018-09-08
15
2018-09-08
Kaminska Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
2018-09-08
2018-09-08
Karpińska Oliwia
Brak
2018-09-08
5
2018-09-08
3
2018-09-08
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
2018-09-08
23
2018-09-08
16
2018-09-09
4
2018-09-09
17
Kowalczuk-Fijałkowska Julia
Akademia jeździecka J.J. Darboven
2018-09-08
21
2018-09-08
2018-09-09
2
2018-09-09
Kowalczyk Hanna
bpk
LOUISO (95)
2018-09-08
22
2018-09-08
2018-09-09
22
2018-09-09
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
2018-09-08
18
2018-09-08
14
2018-09-09
22
2018-09-09
Kreft Daria
brak
2018-09-08
5
2018-09-08
2018-09-09
7
2018-09-09
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (116)
2018-09-08
1
300
2018-09-08
8
2018-09-09
9
Kupper Arkadiusz
Niezrzeszony
MERCI (73)
2018-09-09
24
2018-09-09
26
Kupper Małgorzata
BORYS (132)
2018-09-08
2018-09-08
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
CYCERA (36)
2018-09-08
9
20
2018-09-09
5
50
2018-09-08
2018-09-09
12
2018-09-08
17
2018-09-09
18
ZORA (39)
2018-09-08
15
2018-09-08
15
2018-09-09
7
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (56)
2018-09-09
18
2018-09-09
2018-09-09
Leśniewska Anna
BPK
HEBANA (52)
2018-09-08
20
2018-09-08
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (15)
2018-09-08
6
2018-09-08
2018-09-09
21
2018-09-09
25
2018-09-08
Littwin Izabella
Brak
DAMONA (138)
2018-09-09
6
Lost Dorota
Pomorska Liga Jeździecka
EGON (10)
2018-09-09
9
2018-09-09
20
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2018-09-09
13
2018-09-09
8
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (82)
2018-09-09
28
2018-09-09
Markowska Kasia
Stajnia Ferdynand
GRACJA (103)
2018-09-08
1
2018-09-08
28
2018-09-08
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (40)
2018-09-08
15
2018-09-08
2018-09-09
15
2018-09-09
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
DENVER (118)
2018-09-08
2018-09-08
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-09-08
31
2018-09-08
2018-09-09
12
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
JUKA (66)
2018-09-09
2018-09-09
3
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
MORWA (12)
2018-09-08
15
2018-09-08
2018-09-09
9
2018-09-09
Nowicka Monika
Stajnia Swarzewo
CYNTIA (109)
2018-09-08
1
2018-09-08
2018-09-09
10
2018-09-09
Nowicka Nikola
Brak
2018-09-08
2018-09-08
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-09-08
11
2018-09-08
2018-09-08
1
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (134)
2018-09-09
19
2018-09-09
FORTUNA (135)
2018-09-09
1
2018-09-09
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
BOLEK (112)
2018-09-08
3
2018-09-08
KALA (113)
2018-09-08
2018-09-08
Pawłowska Beata
JKS Agro-Pol Trzebiatów
BRIONI (44)
2018-09-08
13
2018-09-08
2018-09-09
6
2018-09-09
Pellowski Janusz
BPK (POM)
CZARDŻIL (106)
2018-09-08
24
2018-09-09
24
Pelowska Paulina
Bpk
KLIPER (104)
2018-09-08
2018-09-08
9
2018-09-09
3
2018-09-09
11
NADIA (105)
2018-09-08
7
2018-09-08
2018-09-09
7
2018-09-09
Peterson Agata
Bpk
BIANKA (96)
2018-09-09
14
2018-09-09
Pieniaszek Dominik
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2018-09-08
33
2018-09-09
13
2018-09-08
11
2018-09-09
15
2018-09-08
2
200
2018-09-09
17
2018-09-08
8
2018-09-09
3
Piosik Paulina
2018-09-09
8
2018-09-09
Polanek Zofia
HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
NUGGETS (86)
2018-09-09
16
2018-09-09
16
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (45)
2018-09-08
4
40
2018-09-08
5
2018-09-09
15
2018-09-09
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (16)
2018-09-08
7
2018-09-09
14
2018-09-08
6
2018-09-08
10
2018-09-09
4
80
2018-09-09
4
2018-09-08
2
140
2018-09-08
7
2018-09-09
2
150
2018-09-09
3
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (115)
2018-09-08
17
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2018-09-08
1
2018-09-08
14
2018-09-09
1
2018-09-09
2
KALI (27)
2018-09-08
8
2018-09-08
10
2018-09-09
4
2018-09-09
5
Sawicki Piotr
Stadnina Koni Dębno
2018-09-08
2
140
2018-09-09
4
LARIDOR (31)
2018-09-08
14
2018-09-09
6
2018-09-08
7
30
2018-09-09
14
Smarzyńska Natalia
Niezrzeszona
2018-09-08
2018-09-08
Stępień Krzysztof
Brak
2018-09-08
25
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
Sulewska Marta
Black Horse Team
GAMON (122)
2018-09-08
34
2018-09-08
Symonowicz Daria
bpk
BREMIO (68)
2018-09-09
12
2018-09-09
Szczepańska Zofia
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
HOVER (33)
2018-09-08
24
2018-09-08
2018-09-09
2018-09-09
Szoła Paweł
RYBKA (129)
2018-09-08
30
Szostak Magdalena
RYBKA (129)
2018-09-08
16
2018-09-08
35
Szwichtenberg Natan
Niezrzeszony
2018-09-08
3
2018-09-08
12
Tauba Piotr
Jks Barłomino
RIBANA (99)
2018-09-08
4
2018-09-08
2018-09-08
27
2018-09-08
2018-09-08
2018-09-08
WERDIL (120)
2018-09-08
18
2018-09-08
26
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
2018-09-08
6
40
2018-09-08
5
Ustjak Nicoll
brak
2018-09-08
19
2018-09-08
Wenta Emilia
Niezrzeszony
2018-09-09
26
2018-09-09
Wieczorek Daria
Bpk
DAMONA (138)
2018-09-09
2018-09-09
20
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-09-08
12
2018-09-08
6
2018-09-09
11
2018-09-09
7
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
FIKA (53)
2018-09-08
24
2018-09-08
2018-09-09
1
2018-09-09
10
Zielonka Piotr
JKS EWRO
AVANKA (72)
2018-09-08
3
80
2018-09-08
2
Żyrek Patrycja
2018-09-08
19
2018-09-08

Number of Riders: 86

Number of Horses: 113

The sum of prizes: 3 130.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl