Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:16:32
2018-08-02 23:48:04
Julia Tołłoczko FIONA
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:16:55
2018-08-02 23:47:15
Nadia Stachura PASCAL JAN-PON
  • 1x 10/krzyżaczki/
  • 2x 11/LL mini/
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:17:15
2018-08-02 23:46:16
Martyna Kowalczyk NIKO
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:17:50
2018-08-02 23:44:31
Olga Karasinska CASKADA
  • 1x 10/krzyżaczki/
  • 2x 11/LL mini/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:18:38
2018-08-02 23:25:05
Irena Matysiak ATTILA
  • 1x 3/LL/
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:19:15
2018-08-02 23:19:56
Irena Matysiak KING OF THE BONGO
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:30:22
2018-08-02 22:24:07
Paulina Pelowska NADIA
  • 1x 1/krzyżaczki/
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 10/krzyżaczki/
  • 2x 11/LL mini/
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:20:15
2018-08-02 22:17:39
Zofia Pakur CZARNA
  • 1x 10/krzyżaczki/
  • 1x 11/LL mini/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:20:45
2018-08-02 22:17:10
Antonina Pakur KLIPER
  • 1x 1/krzyżaczki/
  • 2x 2/LL mini/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:21:15
2018-08-02 22:15:53
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:16:27
2018-08-02 22:15:05
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:14:10
2018-08-02 21:50:40
Zuzanna Piotrzkowska KAYATI
  • 2x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:14:56
2018-08-02 21:46:31
Malina Wyszkowska PION-A
  • 1x 10/krzyżaczki/
  • 2x 11/LL mini/
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 07:19:39
2018-08-02 21:34:14
Daria Komosa FIGA
  • 2x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:17:14
2018-08-02 20:05:03
Łukasz Kaźmierczak WINTER LAKE
  • 1x 6/P/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:18:06
2018-08-02 16:10:01
Marcelina Patan WIRAŻ
  • 1x 2/LL mini/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:18:38
2018-08-02 16:03:05
Olga Szumigaj FANTAZJA QUIRINA
  • 1x 14/L/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:25:39
2018-08-02 14:46:51
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 12:39:25
2018-08-02 12:22:29
Oliwia Jaroszak MAGIK
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 11:55:48
2018-08-02 11:53:29
Patrycja Waszewska BAMBINO
  • 1x 2/LL mini/
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 11:56:24
2018-08-02 11:43:55
Kaja Kasperski KNOCKMA MARIO
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 11:56:56
2018-08-02 11:43:23
Kaja Kasperski ALOE VERA BEAUTY
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 11:57:19
2018-08-02 11:39:58
Daria Komosa KALDERKA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 09:56:52
2018-08-02 09:47:05
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 2/LL mini/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 09:57:38
2018-08-02 09:39:25
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 09:58:13
2018-08-02 09:38:45
Karolina Grajper WIRAŻ
  • 2x 3/LL/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 09:58:54
2018-08-02 09:37:45
Dominika Bałasz BAMBINO
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:48:52
2018-08-01 22:27:49
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:49:23
2018-08-01 22:19:56
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:50:47
2018-08-01 21:47:22
Agnieszka Wrońska MON CHERIE
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:51:30
2018-08-01 21:46:33
Lena Klimczyk DACYT
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:52:18
2018-08-01 20:53:44
Zofia Nawrot PASJA D
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:53:13
2018-08-01 20:53:15
Katarzyna Abramów ANTONIO
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:53:44
2018-08-01 19:39:17
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:54:26
2018-08-01 18:46:10
Klaudia Wojciechowska EL TORO
  • 1x 10/krzyżaczki/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:39:29
2018-08-01 17:36:34
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:57:28
2018-08-01 15:13:10
Konrad Mański NOWITA
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:57:56
2018-08-01 15:12:39
Klaudia Mańska ELZA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:38:29
2018-08-01 15:12:21
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 1/krzyżaczki/
  • 1x 2/LL mini/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:39:45
2018-08-01 12:35:44
Izabella Littwin DAMONA
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:40:36
2018-08-01 10:45:51
Zofia Osowska YUCA
  • 2x 12/LL/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:41:23
2018-08-01 10:17:50
Laura Mular RAMBO
  • 2x 12/LL/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:41:46
2018-08-01 10:13:24
Daria Kreft YUCA
  • 2x 3/LL/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:42:06
2018-07-31 22:45:12
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:42:25
2018-07-31 22:43:55
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:56:08
2018-07-31 22:43:07
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:43:16
2018-07-31 21:37:41
Karolina Kalin MERCI
  • 2x 12/LL/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:44:14
2018-07-31 21:31:11
Emilia Wenta WIKTORIO
  • 2x 12/LL/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:44:54
2018-07-31 21:27:39
Daria Iwaniuk HORN W
  • 1x 12/LL/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:41:36
2018-07-31 20:46:49
Lesław Gerlaczyński HAMAN
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:44:59
2018-07-31 13:22:49
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 7/N/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:46:18
2018-07-31 13:20:23
Marta Pałucka EL SANTO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:47:30
2018-07-31 12:17:48
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:48:35
2018-07-31 11:26:03
Monika Waldach FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:19:08
2018-07-31 10:52:13
Julia Lieske CARRERA
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 17:20:28
2018-07-31 10:42:27
Monika Dosz ORION
  • 2x 11/LL mini/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:49:16
2018-07-31 01:15:29
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:08:20
2018-07-30 21:47:10
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:08:31
2018-07-30 21:46:36
Aleksandra Furgo MOLLY C
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:49:59
2018-07-30 21:19:19
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:09:42
2018-07-30 15:31:48
Zuzanna Grot NEW DAY
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:50:54
2018-07-30 13:40:16
Natalia Potrykus FABIEN SANTANA
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 09:10:33
2018-07-30 13:36:11
Weronika Figurska LIBERT
  • 2x 12/LL/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 10:32:06
2018-07-30 08:13:44
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 10:32:23
2018-07-30 08:13:28
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:51:49
2018-07-30 08:13:06
Monika Jackiewicz - Rąbca CAPRIOLE
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:52:30
2018-07-29 22:39:54
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:53:22
2018-07-29 22:05:31
Dominika Bach CANION
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 17/C/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:54:10
2018-07-29 21:20:47
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 10:35:11
2018-07-29 21:00:15
Aleksandra Gorlikowska TEQUILA
  • 2x 12/LL/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 10:35:55
2018-07-29 18:12:21
Agata Ciszek LIFT EWITA
  • 1x 7/N/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 15:34:22
2018-07-29 13:42:57
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:55:45
2018-07-29 09:32:31
Magdalena Bieniek B. HENNESSY
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:56:36
2018-07-28 16:56:45
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 18:50:19
2018-07-28 16:55:49
Jacek Grzywacz CZAKRA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 18:51:32
2018-07-28 16:54:29
Jacek Grzywacz GRASSI
  • 1x 8/C/
  • 1x 17/C/
  • 1x 18/CC/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 18:52:26
2018-07-28 16:53:17
Jacek Grzywacz DORAVELLA
  • 1x 8/C/
  • 1x 17/C/
  • 1x 18/CC/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:57:34
2018-07-27 23:11:35
Maggie Misztal INFINITI
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:58:21
2018-07-27 23:10:35
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 3/LL/
  • 2x 12/LL/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 06:58:50
2018-07-27 23:09:13
Angelika Grądzka DAKOTA TEXASS
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 14:59:28
2018-07-27 23:08:14
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 21:43:47
2018-07-27 20:48:38
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 2x 14/L/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:00:08
2018-07-27 20:46:20
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:00:54
2018-07-27 20:41:47
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 1x 3/LL/
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 1x 12/LL/
  • 2x 13/L/licencyjny, na styl jeźdżca
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:01:42
2018-07-27 15:43:08
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:02:23
2018-07-27 12:54:27
Weronika Czarnecka I CÓŻ
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:03:13
2018-07-27 10:40:14
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:04:03
2018-07-26 20:46:04
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:04:54
2018-07-26 18:26:04
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 11:16:43
2018-07-26 18:25:35
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:05:32
2018-07-26 15:23:19
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:12:26
2018-07-26 14:26:32
Ewa Kaminska MELODIA
  • 2x 3/LL/
  • 2x 12/LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:08:32
2018-07-26 14:12:56
Angelika Stromska GRAND PRIX
  • 2x 3/LL/
  • 2x 12/LL/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:09:22
2018-07-26 12:55:16
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:10:03
2018-07-26 12:16:53
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 13:29:21
2018-07-26 10:26:48
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 14/L/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 13:29:32
2018-07-25 13:19:54
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:11:44
2018-07-25 13:19:24
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:13:23
2018-07-25 08:46:27
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:14:08
2018-07-25 08:46:10
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 13:30:53
2018-07-24 23:48:02
Ludwika Osińska ROXY
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:15:33
2018-07-24 21:05:55
Izabela Alot NAGANO
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 15/P/art.269
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:16:08
2018-07-24 18:12:01
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 7/N/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 13:31:42
2018-07-24 14:08:39
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:17:04
2018-07-24 13:23:01
Karolina Osiczko-Aszyk CEL
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 13:32:17
2018-07-24 13:22:10
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7/N/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:17:49
2018-07-23 21:44:35
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:18:38
2018-07-23 20:57:55
Katarzyna Gałan GRENADINA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 22:19:45
2018-07-23 20:43:26
Jakub Kreft HARALD-H
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:20:00
2018-07-23 20:30:15
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 2x 1/krzyżaczki/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:20:42
2018-07-23 16:55:26
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:21:22
2018-07-23 15:47:15
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:22:08
2018-07-23 15:02:38
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 6/P/
  • 1x 9/P/Barłomino Nocą - z wyborem trasy art. 271.1
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:23:07
2018-07-23 14:47:37
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 2x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:23:52
2018-07-23 12:44:01
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 15:24:29
2018-07-23 12:38:04
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abramów Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O001816
2. Alot Izabela Amico Mołdawin
S
O014149
3. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
4. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
5. Banaszek Natalia JKS Barłomino
2006 (JM.)
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
7. Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O006771
8. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
9. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
10. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
11. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
12. Czako Zoe PZJ
2005 (JM.)
none
13. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
14. Dosz Monika Akademia jeździecka J.J. Darboven
2002 (J.)
brak
15. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
16. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
17. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
18. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (Mł.)
0046541
19. Gałan Katarzyna KJ Kaja Grzybowo
S
O013130
20. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
21. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
22. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
23. Gorlikowska Aleksandra Brak
S
Brak
24. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
25. Grądzka Angelika Stajnia Swarzewo
2003 (JM.)
brak
26. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
27. Grot Zuzanna Klub Jeździecki J.J Darboven
2001 (J.)
Brak
28. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
29. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
30. Iwaniuk Daria BPK
2000 (J.)
Brak
31. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
32. Kalin Karolina Bpk
1999 (MJ.)
Brak
33. Kaminska Ewa bez przynaleznosci klubowej
2005 (JM.)
brak
34. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
35. Kasperski Kaja bpk
S
brak
36. Kawała Sandra
37. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
38. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
39. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
40. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
41. Klimczyk Lena Bpk
2004 (JM.)
O043404
42. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
brak
43. Komosa Daria KJ Darboven
2004 (JM.)
brak
44. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
45. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
46. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
47. Kreft Daria brak
2002 (J.)
brak
48. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
49. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
50. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
51. Leman Zuzanna
52. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
53. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
54. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
55. Lost Dorota
56. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
57. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (JM.)
O046717
58. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
59. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
60. Mierzejewska Julia BPK
61. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
62. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
63. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
64. Nawrot Zofia Pomorska Liga Jezdziecka
1999 (MJ.)
O020258
65. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
66. Osiczko-Aszyk Karolina BPK
S
brak
67. Osińska Ludwika Bpk
2000 (J.)
Brak
68. Osowska Zofia Brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
69. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
70. Pakur Antonina Rancho Banderoza
2006 (JM.)
Brak
71. Pakur Zofia Rancho Banderoza
2009 (Mł.)
Brak
72. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
73. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
74. Pelowska Paulina Bpk
2008 (Mł.)
Brak
75. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
76. Piotrzkowska Zuzanna niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
77. Potrykus Natalia Stajnia Bolszewo Dominika Bach
2004 (JM.)
brak
78. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
79. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
80. Reszuta Maura kj la scalla
1997 (MJ.)
O023148
81. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
82. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
83. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
84. Sloczynska Karolina Bpk
2000 (J.)
Brak
85. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
86. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
87. Stromska Angelika JKS Rzucewo
S
Brak
88. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
89. Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O039476
90. Tauba Piotr JKS Barłomino
S
O012981
91. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
92. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
brak
93. Waldach Monika J.J.Darboven
2003 (JM.)
O043406
94. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
brak
95. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
96. Wojciechowska Klaudia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
brak
97. Wójcik Agata Werago
2017 (Mł.)
Brak
98. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
99. Wrońska Agnieszka KJ La Scalla
2004 (JM.)
O027197
100. Wyszkowska Malina niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ALCZENTO SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Cento Sohn/Cento
M: Aloza/Marcus
O: Irena Matysiak
B: Romuald Surmacz
K013742
2.

99

ALOE VERA BEAUTY Kuc Connemara IRL 2013 Klacz siwa F: Classiebawn Black Jack
M: Lucky Girl 4th
O: brak
B: brak
brak
3.

47

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

30

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
5.

89

ANTONIO SP POL 2003 Wałach siwa F: Castilio
M: Artemida
O: Tomasz Kruszyński
B: Tomasz Siergiej
K008844
6.

86

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
7.

114

ATTILA Haflinger GER 2005 Wałach izabelowata/kuc: F: Almwind
M: Dorena
O: Irena Matysiak
B: Niemcy
Brak
8.

54

B. HENNESSY WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Cantanis
M: Balerina / Asesor
O: Artur Bieniek
B: Artur Bieniek
K014493 616007530290609
9.

66

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
K013478
10.

19

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
11.

17

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
12.

37

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
13.

12

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
14.

59

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
15.

33

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
16.

16

CARRERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
brak
17.

115

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
18.

24

CEL SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Le Voltair
M: Czereśnia
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: -
brak
19.

3

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Adam Prajwocki
B: Nowielice Sp. z o. o.
?018611 POL009640075007
20.

29

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
21.

31

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
22.

58

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: Christiano
M: Calotta Eugenia
O: Henryk Kozłowski
B: Christian Oskamp
K022426 DE441410785309
23.

43

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
24.

55

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
25.

126

CORTINA A-Z WLKP 2006 kl kara F: Etos
M: Corrida
O: Magdalena Krempeć
B: Andrzej Ździebło
26.

130

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
27.

48

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara F: Rytm
M: Chestia
O: Monika Nowicka
B: Anna Rott
brak POL 009530035108
28.

52

CZAKRA SP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K022162 616009530069111
29.

111

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018674
30.

91

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
K023991
31.

11

DAKOTA TEXASS Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk:156 F: Nando
M: Dębina
O: Monika Nowicka
B: Texass ranch company sp. z o.o
Brak pol 013660201097
32.

124

DALEMIR F:
M:
O:
B:
33.

82

DAMONA SP POL 2009 Klacz izabelowata F: Arktos
M: Dominata
O: Daria Wieczorek
B: Brak
Brak
34.

102

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
35.

21

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
K024200
36.

50

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108 104OY31
37.

123

EGON F:
M:
O:
B:
38.

71

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Boczek
B: brak
brak
39.

88

EL TORO SP POL 2013 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Oskar Pryczyniec
B: NN
brak
40.

85

ELZA SP POL 2009 Klacz kara F: Łoskot
M: Emisja
O: Paweł Spisak
B: Dalmata Aleksander
brak 616006550096109
41.

133

ENZO małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
42.

108

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
43.

14

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: SIR NEEL
M: FASCYNACJA LOUISA
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
brak
44.

103

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009713
45.

69

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009713
46.

118

FIONA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Nowak Miroslaw
B: Nieznany
616999640089403
47.

39

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
48.

20

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
49.

23

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
50.

77

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
51.

28

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
52.

26

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
53.

22

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
54.

35

GRAND PRIX Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada/172 F: Dżahil
M: Gordonka
O: Tomasz Sujkowski
B: Pudlis Aleksandra
Brak POL 007530117206
55.

51

GRASSI SP POL 2009 Klacz gniada/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Germina / Vittorio
O: Stanisław Malek
B: Robert Nagórski
K019419 616009530345909 105FB50
56.

5

GRENADINA SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Capo Casione /
M: Gwiazdka /
O: Agnieszka Roganowska
B: Izabela Chodorowska
K017832 616009640046009
57.

73

HAMAN SP POL 2000 Wałach gniada F: Halicz
M: N/N
O: Krzysztof Kazimierkiewicz
B: Trzęsacz
K009932
58.

4

HARALD-H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Up to date
M: Beau Carla-H
O: Jakub Kreft
B: -
K026286
59.

132

HERBATNIK kuc 2012 mysz/kuc F:
M:
O:
B:
60.

78

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
61.

74

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Elwis I
M: Harfa
O: Anna Iwaniuk
B: Kiecoń Rinaldo
Brak
62.

42

I CÓŻ SP POL 2008 Wałach gniada/167 F: Hetman
M: Italika
O: Weronika czarnecka
B: Artur kiempa
Brak
63.

49

INFINITI Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Monika Nowicka
B: Brak
Brak 616999530286011
64.

44

JESI SP POL 2010 Klacz F: Winston
M: Jakuzetta
O: Jurand Goszczyński
B: Dominik Dąbrowski
K021207
65.

87

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
66.

109

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
67.

137

KARIKA Mały Koń POL 2005 Klacz gniada F: dobry
M: karina
O: artur kiempa
B: artur kiempa
brak
68.

64

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
69.

107

KAYATI Koń Mały POL 2012 Klacz gniada/mk:152 F: Landos II
M: Kaskada
O: Maciej Czinczol
B: Maciej Czinczol
brak 616 013 53 00613 12
70.

113

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 Wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Irena Matysiak
B: NN
Brak
71.

136

KLAUSINKA F:
M:
O:
B:
72.

110

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
73.

100

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Castleside Tigue
M: Hollbrook Ash
O: brak
B: brak
brak
74.

46

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
75.

127

LANTANI sp 2006 kl siw F: Helanis
M: Luisa 14
O: Magdalena Krempeć
B: Zbigniew Lademann
76.

129

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
77.

2

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
78.

72

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
79.

38

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
80.

83

MADDOX Deutsches Reitpony POL 2006 Wałach kara/kuc: F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Artur Mański
B: Brak
Brak
81.

8

MELODIA Polska Szlachetna Polkrew POL 2005 Klacz gniada/mk:160cm F: Makker
M: Azja
O: Romuald Kaminski
B: Kroplewska Malgorzata
brak
82.

76

MERCI SP POL 2008 Klacz kara F: Rubin
M: Mazda
O: Aleksandra Derda
B: Ryszard Szczesny
brak
83.

65

MOLLY C SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Check In 2
M: Montana C
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020472 616009530355809
84.

92

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
85.

121

NADIA F:
M:
O:
B:
86.

112

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
616999610284910
87.

7

NAGANO SP POL 2012 Wałach gniada F: Cison
M: Nestatyna
O: Izabela Alot
B: Adam Suminski
K023025 616009640019112
88.

138

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Tykarska Aleksandra
B: Nowielice
616009640025510
89.

63

NEW DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: New World
M: Wiagra
O: Akademia Jeździecka J.J Darboven
B: Bogusz Justyna
Brak
90.

60

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
91.

67

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
92.

134

ODESKIJ DI Trakieński POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Dinar
M: Oportiun
O: Beata Jeschke
B: Piotr Szmytkowski
brak
93.

1

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis
O: ---
B: ---
K021345
94.

68

ORION SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Akademia jezdziecka J.J.Darboven
B: brak
brak
95.

94

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
96.

25

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
97.

90

PASJA D SP POL 2004 Klacz kara F: Sheridan
M: Perta
O: Marek Nawrot
B: Dariusz Badaszko
K019847
98.

128

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
99.

139

PAY BACK SIMONI F:
M:
O:
B:
100.

106

PION-A Typ Szlachatny POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: IMPULS
M: PISANKA-A
O: Maciej Czinczol
B: Agata Adrjanowska
K015904 POL 999 60 03284 08
101.

135

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
102.

13

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
103.

80

RAMBO SP POL 2005 Klacz gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027
104.

125

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada/kuc F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
105.

93

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia/Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
106.

34

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
107.

27

ROXY Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Colombo V
M: Rewia
O: Ludwika Osińska
B: ...
Brak
108.

61

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
109.

57

TEQUILA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Milet
M: Tatarka
O: Rajmund Rychert
B: Rajmund Rychert
brak
110.

70

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
111.

104

WINTER LAKE SP POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: M. Z.
B: M. Z.
K019448
112.

81

YUCA NN POL 2005 Klacz kara/165 F: NN
M: NN
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
Brak Brak Brak
113.

79

YUCA NN POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: NN
M: NN
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
Brak
114.

53

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
115.

36

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
116.

131

ZORA oldenburg 2013 klacz siwa F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Alot Izabela Amico Mołdawin
100
SUM:
100.00
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
300
100
SUM:
400.00
Bach Dominika Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Banaszek Natalia JKS Barłomino
rzeczowe
RZECZOWE
rzeczowe
Burzyński Witold SKJ Zastawno
150
SUM:
150.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
150
SUM:
150.00
Chrzan Monika KJ Nad Stropną
50
SUM:
50.00
Felkner Zuzanna JKS Barłomino
rzeczowe
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
70
70
200
SUM:
340.00
Giczela Karolina Rancho Banderoza
rzeczowe
rzeczowe
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
300
350
300
SUM:
950.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
300
350
300
250
200
150
500
100
200
200
200
80
SUM:
2830.00
Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
250
SUM:
250.00
Kaminska Ewa bez przynaleznosci klubowej
rzeczowe
Kawała Sandra
200
SUM:
200.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
50
SUM:
50.00
Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
100
50
50
SUM:
200.00
Leman Zuzanna
RZECZOWE
Littwin Izabella Brak
rzeczowe
Lost Dorota
rzeczowe
Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
50
SUM:
50.00
Osińska Ludwika Bpk
RZECZOWE
Pakur Zofia Rancho Banderoza
RZECZOWE
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
150
150
200
SUM:
500.00
Potrykus Natalia Stajnia Bolszewo Dominika Bach
rzeczowe
RZECZOWE
Reszuta Dominika la scalla
30
SUM:
30.00
Reszuta Maura kj la scalla
250
SUM:
250.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
300
250
300
70
SUM:
920.00
Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Tauba Piotr JKS Barłomino
rzeczowe
Waldach Monika J.J.Darboven
70
SUM:
70.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramów Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
ANTONIO (89)
2018-08-04
Alot Izabela
Amico Mołdawin
NAGANO (7)
2018-08-04
5
100
2018-08-04
5
2018-08-05
26
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (23)
2018-08-04
16
2018-08-04
2
300
2018-08-05
9
2018-08-05
3
100
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (12)
2018-08-04
2
250
2018-08-04
4
2018-08-05
2
Banaszek Natalia
JKS Barłomino
RED LYNN (125)
2018-08-04
5
rzeczowe
2018-08-04
2018-08-05
1
RZECZOWE
2018-08-05
2018-08-04
3
rzeczowe
2018-08-05
19
2018-08-05
LANTANI (127)
2018-08-04
9
2018-08-04
3
2018-08-04
5
2018-08-05
22
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (133)
2018-08-04
10
2018-08-04
2018-08-04
19
2018-08-05
11
2018-08-05
22
2018-08-05
Bieniek Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-04
15
2018-08-04
2018-08-05
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (29)
2018-08-04
4
150
2018-08-04
6
2018-08-05
11
2018-08-05
2
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (26)
2018-08-04
25
2018-08-04
17
2018-08-05
6
50
2018-08-05
13
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (28)
2018-08-04
12
2018-08-04
2018-08-05
3
150
2018-08-05
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-08-04
7
50
2018-08-04
18
Czako Zoe
PZJ
2018-08-04
8
2018-08-04
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2018-08-04
9
2018-08-04
10
2018-08-05
10
2018-08-05
5
I CÓŻ (42)
2018-08-04
9
2018-08-04
Dosz Monika
Akademia jeździecka J.J. Darboven
ORION (68)
2018-08-05
2018-08-05
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
PŁENTA (135)
2018-08-05
13
2018-08-05
20
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
HERBATNIK (132)
2018-08-04
3
rzeczowe
2018-08-05
12
2018-08-05
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
MOLLY C (65)
2018-08-04
6
70
2018-08-04
6
70
2018-08-05
3
200
2018-08-05
22
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (70)
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
21
Gałan Katarzyna
KJ Kaja Grzybowo
2018-08-04
14
2018-08-04
2018-08-05
19
2018-08-05
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
HAMAN (73)
2018-08-04
9
2018-08-04
32
2018-08-05
2018-08-05
21
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (108)
2018-08-04
4
rzeczowe
2018-08-04
1
rzeczowe
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (34)
2018-08-04
1
300
2018-08-04
7
2018-08-05
1
350
2018-08-05
1
300
Gorlikowska Aleksandra
Brak
TEQUILA (57)
2018-08-05
26
2018-08-05
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-08-05
15
2018-08-05
27
Grądzka Angelika
Stajnia Swarzewo
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
13
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (13)
2018-08-04
30
2018-08-04
18
Grot Zuzanna
Klub Jeździecki J.J Darboven
NEW DAY (63)
2018-08-05
15
2018-08-05
7
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2018-08-04
1
300
2018-08-04
1
350
2018-08-05
1
300
2018-08-05
1
250
GRASSI (51)
2018-08-04
3
200
2018-08-04
3
2018-08-05
3
2018-08-05
CZAKRA (52)
2018-08-04
4
150
2018-08-04
1
500
2018-08-05
4
100
2018-08-05
2018-08-04
3
200
2018-08-04
3
200
2018-08-05
2
200
2018-08-05
4
80
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (67)
2018-08-04
20
2018-08-04
2018-08-05
21
2018-08-05
Iwaniuk Daria
BPK
HORN W (74)
2018-08-05
2018-08-05
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-08-04
6
2018-08-04
2
250
Kalin Karolina
Bpk
MERCI (76)
2018-08-05
18
2018-08-05
23
Kaminska Ewa
bez przynaleznosci klubowej
2018-08-04
2
rzeczowe
2018-08-04
2018-08-05
11
2018-08-05
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
CASKADA (115)
2018-08-05
1
2018-08-05
13
2018-08-05
Kasperski Kaja
bpk
2018-08-04
12
2018-08-04
13
Kawała Sandra
DALEMIR (124)
2018-08-04
3
200
2018-08-04
13
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
2018-08-04
20
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (2)
2018-08-04
31
2018-08-04
7
2018-08-05
9
2018-08-05
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (137)
2018-08-05
7
50
2018-08-05
15
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
2018-08-04
19
2018-08-04
4
2018-08-05
29
2018-08-05
29
Klimczyk Lena
Bpk
DACYT (91)
2018-08-04
14
2018-08-04
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (61)
2018-08-04
9
2018-08-04
Komosa Daria
KJ Darboven
2018-08-04
9
2018-08-04
23
2018-08-04
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (36)
2018-08-04
21
2018-08-04
8
2018-08-05
8
2018-08-05
12
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (44)
2018-08-04
12
2018-08-04
4
2018-08-04
2
2018-08-05
14
2018-08-05
27
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (22)
2018-08-04
23
2018-08-04
2018-08-05
25
2018-08-05
2018-08-04
15
2018-08-04
2018-08-05
20
2018-08-05
Kreft Daria
brak
YUCA (79)
2018-08-04
24
2018-08-04
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
2018-08-04
9
2018-08-04
22
2018-08-05
5
100
2018-08-05
25
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (64)
2018-08-04
5
100
2018-08-04
7
50
2018-08-05
8
50
2018-08-05
16
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
PAVAROTTI (128)
2018-08-04
10
2018-08-05
8
LEONARDO (129)
2018-08-04
14
2018-08-04
2018-08-05
18
Leman Zuzanna
NADIA (121)
2018-08-05
2
RZECZOWE
2018-08-05
9
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (46)
2018-08-05
19
2018-08-05
25
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARRERA (16)
2018-08-04
7
2018-08-04
22
2018-08-04
2018-08-05
6
2018-08-05
20
Littwin Izabella
Brak
DAMONA (82)
2018-08-04
2
rzeczowe
2018-08-04
8
2018-08-04
Lost Dorota
EGON (123)
2018-08-04
2018-08-04
5
rzeczowe
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (94)
2018-08-04
14
2018-08-04
17
2018-08-05
10
2018-08-05
24
Mańska Klaudia
JKS EWRO
ELZA (85)
2018-08-05
17
2018-08-05
16
Mański Konrad
JKS EWRO
MADDOX (83)
2018-08-05
2018-08-05
7
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2018-08-04
8
50
2018-08-04
6
2018-08-05
13
2018-08-05
7
2018-08-04
2018-08-04
15
ATTILA (114)
2018-08-04
13
2018-08-04
Mierzejewska Julia
BPK
I CÓŻ (42)
2018-08-05
21
2018-08-05
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-08-04
16
2018-08-04
22
2018-08-05
3
2018-08-05
27
2018-08-04
8
2018-08-04
17
2018-08-05
9
2018-08-05
24
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
RAMBO (80)
2018-08-05
15
2018-08-05
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
DANTE (102)
2018-08-04
2018-08-04
Nawrot Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
PASJA D (90)
2018-08-04
14
2018-08-04
Nowicka Monika
Stajnia Swarzewo
CYNTIA (48)
2018-08-04
11
2018-08-04
2018-08-05
8
2018-08-05
Osiczko-Aszyk Karolina
BPK
CEL (24)
2018-08-04
6
2018-08-04
25
2018-08-04
2018-08-05
7
2018-08-05
2
2018-08-05
Osińska Ludwika
Bpk
ROXY (27)
2018-08-04
14
2018-08-04
22
2018-08-04
2018-08-05
4
RZECZOWE
2018-08-05
1
2018-08-05
Osowska Zofia
Brak przynależności klubowej
YUCA (81)
2018-08-05
6
2018-08-05
2018-08-05
12
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (87)
2018-08-04
Pakur Antonina
Rancho Banderoza
KLIPER (110)
2018-08-05
6
2018-08-05
20
Pakur Zofia
Rancho Banderoza
CZARNA (111)
2018-08-05
4
2018-08-05
3
RZECZOWE
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2018-08-04
28
2018-08-04
11
2018-08-04
9
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-04
6
2018-08-04
26
2018-08-05
24
2018-08-05
Pelowska Paulina
Bpk
NADIA (112)
2018-08-04
2018-08-04
11
2018-08-04
2018-08-05
3
2018-08-05
17
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-08-04
4
150
2018-08-04
33
2018-08-05
4
150
2018-08-05
19
2018-08-04
14
2018-08-04
7
2018-08-05
2
200
2018-08-05
Piotrzkowska Zuzanna
niezrzeszony
KAYATI (107)
2018-08-05
2018-08-05
2018-08-05
Potrykus Natalia
Stajnia Bolszewo Dominika Bach
2018-08-04
2018-08-04
1
rzeczowe
2018-08-05
5
RZECZOWE
2018-08-05
5
Prajwocki Adam
bpk
2018-08-04
10
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-05
10
2018-08-05
26
2018-08-05
Reszuta Dominika
la scalla
GAMBLE (77)
2018-08-05
17
2018-08-05
10
2018-08-05
7
30
2018-08-05
6
Reszuta Maura
kj la scalla
2018-08-04
2
250
2018-08-04
16
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-08-04
14
2018-08-04
29
2018-08-05
2018-08-05
30
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (109)
2018-08-04
7
2018-08-04
14
2018-08-05
14
2018-08-05
4
KLAUSINKA (136)
2018-08-05
8
2018-08-05
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (43)
2018-08-04
34
2018-08-04
2018-08-05
14
2018-08-05
Sloczynska Karolina
Bpk
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
20
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (39)
2018-08-04
22
2018-08-04
24
2018-08-05
18
2018-08-05
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (86)
2018-08-04
1
300
2018-08-04
2
250
2018-08-05
1
300
2018-08-05
5
70
Stromska Angelika
JKS Rzucewo
2018-08-04
18
2018-08-04
2018-08-05
16
2018-08-05
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
OLSTAR (1)
2018-08-04
26
2018-08-04
13
2018-08-05
23
2018-08-05
9
Szumigaj Olga
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-05
2
250
Tauba Piotr
JKS Barłomino
CYCERA (130)
2018-08-04
27
2018-08-05
14
2018-08-05
12
ZORA (131)
2018-08-04
4
rzeczowe
2018-08-04
20
2018-08-05
23
2018-08-05
11
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
FIONA (118)
2018-08-05
2018-08-05
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
NATALA (138)
2018-08-05
12
2018-08-05
11
Waldach Monika
J.J.Darboven
2018-08-04
1
2018-08-04
9
2018-08-05
6
70
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2018-08-04
2018-08-04
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-08-04
14
2018-08-04
15
2018-08-05
17
2018-08-05
28
Wojciechowska Klaudia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
EL TORO (88)
2018-08-05
2
2018-08-05
18
2018-08-05
21
Wójcik Agata
Werago
2018-08-05
16
2018-08-05
Wołodkowicz Olimpia
bpk
ANTARES (30)
2018-08-04
11
2018-08-04
12
2018-08-04
5
100
2018-08-04
5
Wrońska Agnieszka
KJ La Scalla
2018-08-04
25
2018-08-04
Wyszkowska Malina
niezrzeszona
PION-A (106)
2018-08-05
5
2018-08-05
10
2018-08-05

Number of Riders: 100

Number of Horses: 116

The sum of prizes: 8 240.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl