Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:55:36
2018-07-19 23:48:00
Olga Karasinska CORVETA
  • 1x 10/Krzyżaczki/
  • 2x 11/LL mini/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:55:59
2018-07-19 23:45:32
Natalia Ignaczak MOLIN
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:56:29
2018-07-19 21:55:53
Monika Nowicka CYNTIA
  • 2x 3/LL/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:56:51
2018-07-19 21:54:47
Angelika Grądzka DAKOTA TEXASS
  • 1x 3/LL/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:57:10
2018-07-19 21:44:40
Aleksandra Kosidło BOLEK
  • 1x 1/Krzyżaczki/
  • 2x 2/LL mini/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:04:42
2018-07-19 21:38:09
Maggie Misztal DAKOTA TEXASS
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 07:55:15
2018-07-19 21:23:40
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 11:12:42
2018-07-19 10:56:28
Kornelia Bertrand DOLAR
  • 2x 12/LL/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:09:58
2018-07-18 22:42:55
Martyna Lenczewska WHITE QUEEN
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 2x 12/LL/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:52:33
2018-07-18 22:14:39
Paulina Pellowska CZARNA
  • 2x 1/Krzyżaczki/
  • 1x 2/LL mini/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:52:46
2018-07-18 22:13:47
Paulina Pellowska KLIPER
  • 2x 2/LL mini/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:53:03
2018-07-18 22:12:55
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:53:14
2018-07-18 22:12:29
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:53:28
2018-07-18 21:17:40
Dominika Skowronska COLADO
  • 2x 14/L/
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:53:55
2018-07-18 20:47:38
Dorota Spyra BELZEBUB
  • 1x 12/LL/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:08:17
2018-07-18 20:40:31
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:08:42
2018-07-18 20:10:09
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 10:07:52
2018-07-18 20:09:25
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:54:08
2018-07-18 17:30:34
Adrianna Falkiewicz EKWADOR
  • 1x 3/LL/
  • 1x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:54:20
2018-07-18 17:20:09
Estera Banasiak FORTUNA
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:54:33
2018-07-18 16:19:01
Małgorzata Kubach PIANISA
  • 2x 3/LL/
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:55:10
2018-07-18 16:18:17
Robert Filipczak BAJADERA
  • 2x 3/LL/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 09:15:09
2018-07-18 09:14:27
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 8/C/
  • 1x 17/C/
  • 1x 18/CC/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 09:08:49
2018-07-17 23:09:03
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 22:57:27
2018-07-17 22:17:00
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 22:57:54
2018-07-17 21:40:59
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:05:21
2018-07-17 21:00:30
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 19:49:11
2018-07-17 19:40:59
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 19:49:22
2018-07-17 18:34:49
Maria Chabowska GALA
  • 2x 10/Krzyżaczki/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 15:42:36
2018-07-17 14:16:22
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:46:05
2018-07-17 13:28:19
Julia Faron PESTKA
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:46:23
2018-07-17 12:30:52
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 8/C/
  • 1x 9/N1/Barłomino Nocą
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:46:38
2018-07-17 12:29:02
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 12:49:27
2018-07-17 11:31:48
Agnieszka Gradomska BATA
  • 2x 12/LL/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 10:12:33
2018-07-17 10:07:22
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/LL/
  • 1x 14/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:47:00
2018-07-17 09:11:33
Justyna Motyl ORA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:47:20
2018-07-16 23:59:36
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 08:15:52
2018-07-16 22:07:49
Marta Wysocka ERYK
  • 2x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 19:49:35
2018-07-16 19:45:08
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:05:27
2018-07-16 18:51:23
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 3/LL/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:06:01
2018-07-16 18:50:27
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:06:47
2018-07-16 18:49:53
Julianna Gawęda ERA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:07:33
2018-07-16 18:49:10
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/LL/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:08:07
2018-07-16 18:47:47
Julianna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 3/LL/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 19:08:37
2018-07-16 18:45:42
Julia Wapińska BIKSONA
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 16:06:48
2018-07-16 15:18:47
Marcin Olszewski LIBERT
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:45:16
2018-07-16 15:18:26
Agata Piastowska WISTERIA LANE
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:45:50
2018-07-16 15:17:55
Paweł Czerniewicz WIQUIRRA
  • 2x 3/LL/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 16:07:53
2018-07-16 14:53:43
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 11/LL mini/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 16:08:46
2018-07-16 09:02:22
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:48:07
2018-07-16 07:00:15
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 1x 6/P/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:48:50
2018-07-16 06:59:46
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:49:27
2018-07-16 06:58:48
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 7/N/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:49:53
2018-07-16 06:58:10
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 16:10:11
2018-07-15 19:35:01
Izabella Littwin DAMONA
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 19:05:33
2018-07-15 18:46:53
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:50:44
2018-07-15 14:29:04
Marika Szablewska ZAHIRA
  • 2x 1/Krzyżaczki/
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 10/Krzyżaczki/
  • 1x 11/LL mini/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 19:06:45
2018-07-15 14:11:23
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:55:26
2018-07-14 22:10:53
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:51:22
2018-07-14 17:59:00
Agata Nowak CELESTO
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
  • 2x 14/L/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 18:10:10
2018-07-14 15:40:01
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 18:10:33
2018-07-14 15:36:40
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 18:11:20
2018-07-14 15:02:24
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 8/C/
  • 1x 9/N1/Barłomino Nocą
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 18:12:41
2018-07-14 15:01:38
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 18:12:58
2018-07-14 15:00:55
Piotr Zielonka ARAK
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 09:11:10
2018-07-14 11:37:19
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 7/N/
  • 1x 9/N1/Barłomino Nocą
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:52:03
2018-07-13 22:14:58
Wiktoria Marcińska FABIEN SANTANA
  • 2x 3/LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 21:44:25
2018-07-13 18:45:09
Natalia Kędzierska FOREVER
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:52:36
2018-07-13 17:42:13
Julianna Wojtal CANTANA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 21:45:32
2018-07-13 16:48:48
Wiktoria Rezmer SILVAN
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 21:45:49
2018-07-13 16:34:20
Zuzanna Grot NEW DAY
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 15:57:49
2018-07-13 15:05:48
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:53:13
2018-07-13 14:47:45
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 19:49:50
2018-07-13 12:29:15
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:14:54
2018-07-13 11:46:22
Dorota Lost EGON
  • 2x 12/LL/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:53:54
2018-07-13 08:45:22
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:54:32
2018-07-13 08:44:52
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:55:02
2018-07-13 08:44:19
Katarzyna Frydel ELITA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:55:41
2018-07-12 21:45:37
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:57:22
2018-07-12 21:39:51
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:57:51
2018-07-12 21:28:12
Zuzanna Niziołek CONAN 1
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:00:08
2018-07-12 19:49:51
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:50:02
2018-07-12 12:21:46
Klaudia Reinert GAPPE LOUP
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:50:30
2018-07-12 12:17:28
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:08:56
2018-07-12 11:49:41
Natalia Kwiatkowska EROTICA
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:58:51
2018-07-12 09:22:37
Olga Szumigaj FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 14:59:25
2018-07-12 07:47:54
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/
  • 2x 14/L/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 09:12:15
2018-07-11 21:36:22
Dominika Bach CANION
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:00:49
2018-07-11 21:28:31
Kornelia Polańska HARFA
  • 1x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/L/licencyjny, na styl jeźdźca
  • 1x 14/L/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 19:08:49
2018-07-11 21:24:46
Oliwia Chudzik PUMER FOR PLEASURE
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:01:17
2018-07-11 18:55:03
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:02:00
2018-07-11 13:40:14
Weronika Kaczor NEBASCO
  • 1x 3/LL/
  • 1x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
  • 1x 12/LL/
  • 1x 13/L/licencyjny, na styl jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:02:26
2018-07-11 13:37:51
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:02:47
2018-07-11 13:36:53
Maja Miętek SORBONA
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:03:45
2018-07-11 13:35:39
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:04:24
2018-07-11 13:34:57
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:04:55
2018-07-11 08:22:41
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 08:52:13
2018-07-11 08:07:01
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:05:32
2018-07-11 08:06:13
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art. 269
  • 1x 16/N/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:06:04
2018-07-11 08:05:51
Monika Jackiewicz - Rąbca CAPRIOLE
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:25:10
2018-07-10 23:53:30
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 8/C/
  • 1x 9/N1/Barłomino Nocą
  • 1x 17/C/
  • 1x 18/CC/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:06:31
2018-07-10 21:00:09
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 19:50:11
2018-07-10 20:57:30
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 15:08:05
2018-07-10 16:53:58
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:17:03
2018-07-10 16:31:35
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 5/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art. 238.1.2 i 245.3
  • 1x 6/P/
  • 2x 14/L/
  • 1x 15/P/art. 269
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
2. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
3. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
4. Banasiak Estera BPK
S
brak
5. Banaszek Natalia JKS Barłomino
2006 (JM.)
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
7. Bertrand Kornelia Dąbr?wka
2004 (JM.)
brak
8. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
9. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
10. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
11. Chudzik Oliwia GTH Gdynia
2003 (JM.)
brak
12. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
13. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
14. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
15. Falkiewicz Adrianna Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2001 (J.)
O034461
16. Faron Julia Bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
17. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
18. Filipczak Robert Stajnia W Siodle Banino
2001 (J.)
brak
19. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
20. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
21. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
22. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
23. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
24. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
25. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
26. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (J.)
O040239
27. Gradomska Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O037127
28. Grądzka Angelika Stajnia Swarzewo
2003 (JM.)
brak
29. Grot Zuzanna Klub Jeździecki J.J Darboven
2001 (J.)
Brak
30. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
31. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
32. Jackiewicz - Rąbca Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
33. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
34. Kaczor Weronika UKJ Bukowiec Świdwin
2002 (J.)
O040904
35. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
36. Karasińska Olga
37. Kędzierska Natalia J.J. Darboven
S
brak
38. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
brak
39. Kosidło Aleksandra Szkółka Jeździecka Pasja
2004 (JM.)
brak
40. Kostrzewska Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
41. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
42. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (MJ.)
O031702
43. Kozakiewicz Tadeusz
44. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
45. Kubach Małgorzata Stajnia W Siodle Banino
2006 (JM.)
Brak
46. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
47. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
48. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
49. Lenczewska Martyna Bpk
2005 (JM.)
-
50. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
51. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
52. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O005279
53. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
54. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
55. Marcińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O035207
56. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
57. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
58. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
59. Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O030561
60. Niziołek Zuzanna Bez przynależności klubowej
2007 (Mł.)
Brak
61. Nowak Agata Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035526
62. Nowicka Monika Stajnia Swarzewo
S
brak
63. Ochrymowicz Alicja JKS Barłomino
2005 (JM.)
64. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
o025506
65. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
66. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
67. Pelowska Paulina Bpk
2008 (Mł.)
Brak
68. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
69. Polańska Kornelia UKJ Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
O040906
70. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
71. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
72. Reinert Klaudia JKS EWRO MAŁOSZYCE
1999 (MJ.)
O028505
73. Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
S
O022797
74. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
75. Skowronska Dominika JKS Senny - Nowęcin
2002 (J.)
O037294
76. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
77. Spyra Dorota bpk
S
brak
78. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
79. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
80. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
81. Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O039476
82. Tauba Piotr JKS Barłomino
S
O012981
83. Tazbir Liwia bpk
2004 (JM.)
brak
84. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
85. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
86. Wapińska Julia SKJ SOPOT
S
brak
87. Wieżel Michalina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
88. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
89. Wójcik Agata
90. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
91. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
92. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
93. Wysocka Marta Equester
S
brak
94. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
K010130
2.

74

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
3.

9

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

37

ANDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Ireneusz Gębski
K020379
5.

82

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
6.

124

ARABELLA F:
M:
O:
B:
7.

54

ARAK SP POL nnnn Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K021246
8.

88

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
9.

47

BABETTE SP POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna Martnowicz
B: ...
Brak
10.

93

BAJADERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
11.

81

BATA Półkrew CHN 2007 Wałach kasztanowata/163 F: Super Conqueror xx
M: Natalie don
O: Agnieszka Gradomska
B: Meadowbrook Equestrian & Rural Activity Center
K024591 S5274
12.

78

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
13.

90

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
K013478
14.

30

BELLISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
brak
15.

100

BELZEBUB Pelna Krew Angielska POL 1998 Wałach ciemnogniada/165 F: demon club
M: bazylissa
O: katarzyna sroka
B: sk rzeczna
brak pol 980000004727
16.

72

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
17.

110

BOLEK Małopolska POL 2013 Wałach gniada/mk: F: Araratas
M: Bueno Black Lady
O: Zbigniew Pająk
B: L.M
brak
18.

68

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
O: Niemiera Sonia
B: -
brak
19.

56

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
O: Henryk Eron
B:
K015537 616009530290607
20.

34

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
21.

50

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: cantaris
M: coco chanel
O: PPHU KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
22.

25

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
23.

67

CARRERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
brak
24.

125

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
25.

65

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
26.

59

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato Kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Stadnina Koni Nowielice
K018551
27.

43

CENAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lando
M: Celika
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731
28.

83

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
29.

101

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
30.

17

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
31.

4

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
32.

55

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air / Contender
M: Verona M / Voltaire
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738 528003000712412
33.

40

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
34.

92

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
35.

120

CORTINA A-Z WLKP 2006 kl kara F: Etos
M: Corrida
O: Magdalena Krempeć
B: Andrzej Ździebło
36.

113

CORVETA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
37.

63

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
38.

117

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
39.

111

CYNTIA SP POL 2008 Klacz kara F: Rytm
M: Chestia
O: Monika Nowicka
B: Anna Rott
brak POL 009530035108
40.

109

DAKOTA TEXASS Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk:156 F: Nando
M: Dębina
O: Monika Nowicka
B: Texass ranch company sp. z o.o
Brak pol 013660201097
41.

23

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
42.

14

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
43.

91

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
44.

107

DOLAR Typ Pogrubiony POL 08.11.2012 Wałach gniada/157 F: Wilco Van De Boekende Kamp
M: Alabama
O: Kornelia Bertrand
B: Kornelia Bertrand
Brak 616 999 53 02695 12
45.

61

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
46.

45

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: KRYM
M: ELMADINA
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kolcon
Brak POL 006580095806
47.

96

EKWADOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach gniada F: Grawello Z
M: Elza
O: Anna Szelągowska
B: Tulisow Jolanta
K022240
48.

42

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
49.

122

ENZO małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
50.

76

ERA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Zahros R
M: Eligranta
O: Tatiana Gawęda
B: Goszczyński Bartosz
K024597 616009610202713
51.

36

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
52.

102

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
53.

77

ERYK SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Marta Wysocka
B: brak
POL 999530052203
54.

66

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
55.

52

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Fascynacja Louisa / Louis
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009712 POL009530469904
56.

35

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009713
57.

51

FOREVER SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Labrador
M: Flora
O: Dorota Formella
B: Renata Marocka
brak
58.

95

FORTUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Fantazja
O: Estera Banasiak
B: Eugeniusz Pawłyna
brak
59.

3

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
60.

123

GABA ZAGORKA F:
M:
O:
B:
61.

86

GALA Huculska POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Prut
M: Gaja
O: Michał Chabowski
B: brak
brak
62.

38

GAPPE LOUP KWPN POL 2011 Wałach kasztanowata F: Opan
M: Linda
O: Klaudia Reinert
B: Magddalena Szablewska
K022880
63.

53

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
64.

33

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
K015415 POL999640014199
65.

41

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
66.

115

HERBATNIK kuc 2012 mysz/kuc F:
M:
O:
B:
67.

26

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
O: Monika Jackiewicz
B: Monika Jackiewicz
K020708 616009530226911
68.

28

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338 POL007640034306
69.

29

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
70.

114

Huracan andaluzyjska Hiszpania 2012 wałach siwa F:
M:
O: Magdalena Krempeć
B:
71.

44

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
72.

97

JESI SP POL 2010 Klacz F: Winston
M: Jakuzetta
O: Jurand Goszczyński
B: Dominik Dąbrowski
K021207
73.

108

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
74.

103

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
75.

75

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
76.

104

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
77.

80

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
78.

121

LANTANI sp 2006 kl siw F: Helanis
M: Luisa 14
O: Magdalena Krempeć
B: Zbigniew Lademann
79.

71

LIBERT SP POL 2011 Ogier gniada F: Guffi
M: Lisa Sue
O: ...
B: ...
K020787
80.

112

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
81.

46

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
82.

89

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
83.

31

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
84.

48

NEW DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: New World
M: Wiagra
O: Akademia Jeździecka J.J Darboven
B: Bogusz Justyna
Brak
85.

73

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
86.

21

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
87.

22

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
88.

99

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Xx
M: Zx
O: Iwona berg potrzebowska
B: Xx
Zzj
89.

27

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis
O: ---
B: ---
K021345
90.

79

ORA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Sorbie Tower
M: Oaza
O: Wojciech Motyl
B: SK Nowielice
K021538
91.

87

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
92.

85

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
93.

126

PAY BACK SIMONI F:
M:
O:
B:
94.

84

PESTKA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Dixan
M: Płataria
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
Brak
95.

94

PIANISA Koń Westfalski POL 2004 Klacz gniada F: -
M: -
O: Małasiewicz Andrzej
B: -
Brak
96.

8

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara/169 F: Ever for Pleasure
M: Pumara
O: Dagmara Skalska
B: Ewa Gotowska
brak
97.

119

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada/kuc F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
98.

58

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
99.

6

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
100.

49

SILVAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Sillena / Helanis
O: Jarosław Psiuk
B:
K020762 616009600202311
101.

7

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
102.

18

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
K025150
103.

106

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
616009530219109
104.

39

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
105.

69

WIQUIRRA Małopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Wiquerra
O: Agata Piastowska
B: Stadnina Koni Prudnik
K024857
106.

70

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Etos
M: Winona
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632
107.

62

ZAHIRA Typ Kuc POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: nieznany Holandia
brak
108.

118

ZORA oldenburg 2013 klacz siwa F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
300
350
SUM:
650.00
Badaszko Justyna SKJ Sopot
150
200
400
500
SUM:
1250.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Chrzan Monika KJ Nad Stropną
50
50
SUM:
100.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
100
100
200
300
200
SUM:
900.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
60
SUM:
60.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
250
300
SUM:
550.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
60
SUM:
60.00
Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
80
SUM:
80.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
40
SUM:
40.00
Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
100
SUM:
100.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
300
300
SUM:
600.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
60
SUM:
60.00
Motyl Justyna Pomorska Liga Jeździecka
70
SUM:
70.00
Nowak Agata Sopocki Klub Jeździecki
80
SUM:
80.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
90
SUM:
90.00
Reinert Klaudia JKS EWRO MAŁOSZYCE
40
200
SUM:
240.00
Rezmer Wiktoria Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
250
70
200
SUM:
520.00
Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
90
30
SUM:
120.00
Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
70
100
SUM:
170.00
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
70
40
SUM:
110.00
Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
50
30
SUM:
80.00
Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
SUM:
150.00
Zielonka Piotr JKS EWRO
150
200
100
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-07-22
25
2018-07-22
21
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (34)
2018-07-21
12
2018-07-21
1
300
2018-07-22
1
350
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-07-21
2
150
2018-07-22
2
200
2018-07-22
1
400
2018-07-21
1
500
Banasiak Estera
BPK
FORTUNA (95)
2018-07-21
2018-07-21
16
2018-07-21
31
Banaszek Natalia
JKS Barłomino
RED LYNN (119)
2018-07-21
14
2018-07-21
2018-07-22
1
2018-07-22
2018-07-21
28
2018-07-21
2018-07-22
7
2018-07-22
LANTANI (121)
2018-07-21
30
2018-07-21
36
2018-07-22
32
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (122)
2018-07-21
1
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-22
10
2018-07-22
15
2018-07-22
Bertrand Kornelia
Dąbr?wka
DOLAR (107)
2018-07-22
2018-07-22
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
GALA (86)
2018-07-22
6
2018-07-22
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (53)
2018-07-21
1
300
2018-07-22
15
2018-07-22
7
2018-07-21
10
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-07-21
9
50
2018-07-21
2018-07-22
9
50
2018-07-22
Chudzik Oliwia
GTH Gdynia
2018-07-21
6
2018-07-21
29
2018-07-21
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2018-07-21
17
2018-07-21
13
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (39)
2018-07-21
33
2018-07-21
14
2018-07-22
28
2018-07-22
11
Czerniewicz Paweł
brak
2018-07-21
2
2018-07-21
2018-07-22
20
2018-07-22
Falkiewicz Adrianna
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
EKWADOR (96)
2018-07-21
14
2018-07-21
4
Faron Julia
Bez przynależności klubowej
PESTKA (84)
2018-07-21
9
2018-07-21
27
2018-07-22
14
2018-07-22
11
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
HERBATNIK (115)
2018-07-21
3
2018-07-21
2018-07-22
4
2018-07-22
16
Filipczak Robert
Stajnia W Siodle Banino
2018-07-21
5
2018-07-21
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
ELITA (42)
2018-07-21
3
100
2018-07-21
8
2018-07-22
3
100
2018-07-22
5
CENAR (43)
2018-07-21
2
200
2018-07-21
2018-07-22
HURYSSA (44)
2018-07-21
2018-07-21
2
300
2018-07-22
2
200
2018-07-22
4
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (63)
2018-07-22
8
50
2018-07-22
18
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
2018-07-21
18
KAMAEL (75)
2018-07-21
5
60
2018-07-21
10
ERA (76)
2018-07-21
20
2018-07-21
18
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-07-21
6
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (102)
2018-07-21
8
2018-07-21
13
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (58)
2018-07-21
9
2018-07-21
7
2018-07-22
1
250
2018-07-22
1
300
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-07-21
12
2018-07-21
22
2018-07-22
7
60
2018-07-22
20
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (14)
2018-07-21
17
2018-07-21
Gradomska Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
BATA (81)
2018-07-22
17
2018-07-22
Grądzka Angelika
Stajnia Swarzewo
2018-07-21
Grot Zuzanna
Klub Jeździecki J.J Darboven
NEW DAY (48)
2018-07-21
12
2018-07-21
12
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (22)
2018-07-21
2018-07-21
18
2018-07-22
2018-07-22
33
Ignaczak Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
MOLIN (112)
2018-07-22
7
2018-07-22
2018-07-22
18
Jackiewicz - Rąbca Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-07-21
5
2018-07-21
5
2018-07-22
4
2018-07-21
18
2018-07-21
9
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (41)
2018-07-21
23
2018-07-21
18
2018-07-22
3
2018-07-22
10
Kaczor Weronika
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (31)
2018-07-21
16
2018-07-21
3
2018-07-22
8
2018-07-22
4
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
CORVETA (113)
2018-07-22
5
2018-07-22
Karasińska Olga
CASKADA (125)
2018-07-22
2018-07-22
3
2018-07-22
13
Kędzierska Natalia
J.J. Darboven
FOREVER (51)
2018-07-21
2
2018-07-21
4
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-07-21
6
80
2018-07-21
2018-07-22
12
2018-07-22
Kosidło Aleksandra
Szkółka Jeździecka Pasja
BOLEK (110)
2018-07-21
2
2018-07-21
7
2018-07-21
Kostrzewska Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-07-21
25
2018-07-21
16
2018-07-22
10
2018-07-22
10
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-07-21
27
2018-07-21
7
40
2018-07-22
9
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (57)
2018-07-21
28
2018-07-21
21
Kozakiewicz Tadeusz
ARABELLA (124)
2018-07-22
30
2018-07-22
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (97)
2018-07-21
2018-07-21
4
2018-07-21
25
2018-07-22
1
2018-07-22
11
2018-07-22
Kubach Małgorzata
Stajnia W Siodle Banino
PIANISA (94)
2018-07-21
1
2018-07-21
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (36)
2018-07-22
6
2018-07-22
5
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2018-07-21
8
2018-07-21
14
2018-07-22
2018-07-22
6
Ledzion Marta
Sopocki klub jezdziecki
BABETTE (47)
2018-07-21
4
100
2018-07-21
13
2018-07-22
18
2018-07-22
Lenczewska Martyna
Bpk
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
33
2018-07-22
19
2018-07-22
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (80)
2018-07-21
10
2018-07-21
2018-07-21
28
2018-07-22
9
2018-07-22
2018-07-22
24
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARRERA (67)
2018-07-21
19
2018-07-21
18
2018-07-21
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
DANJAZZ (23)
2018-07-21
1
300
2018-07-21
1
300
2018-07-22
14
2018-07-22
16
Lost Dorota
PLJ
EGON (45)
2018-07-22
2
2018-07-22
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (74)
2018-07-21
2018-07-21
Marcińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2018-07-21
24
2018-07-21
2018-07-22
12
2018-07-22
11
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (46)
2018-07-21
21
2018-07-21
8
60
2018-07-22
5
2018-07-22
1
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-07-21
18
2018-07-21
2018-07-22
31
2018-07-22
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-07-21
22
2018-07-21
18
2018-07-21
2018-07-22
14
2018-07-22
21
2018-07-21
32
2018-07-21
Motyl Justyna
Pomorska Liga Jeździecka
ORA (79)
2018-07-21
11
2018-07-21
11
2018-07-22
6
70
2018-07-22
13
Niziołek Zuzanna
Bez przynależności klubowej
CONAN 1 (40)
2018-07-21
10
2018-07-21
26
2018-07-22
2
2018-07-22
6
Nowak Agata
Sopocki Klub Jeździecki
CELESTO (59)
2018-07-21
2
2018-07-22
5
80
Nowicka Monika
Stajnia Swarzewo
CYNTIA (111)
2018-07-21
11
2018-07-21
Ochrymowicz Alicja
JKS Barłomino
Huracan (114)
2018-07-21
1
2018-07-21
2018-07-22
9
2018-07-22
4
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (87)
2018-07-21
28
2018-07-21
20
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
LIBERT (71)
2018-07-21
33
2018-07-21
2018-07-22
34
2018-07-22
14
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (108)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-22
10
2018-07-22
Pelowska Paulina
Bpk
KLIPER (104)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-07-21
5
90
2018-07-22
22
2018-07-22
12
Polańska Kornelia
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (33)
2018-07-21
1
2018-07-21
17
2018-07-22
13
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (99)
2018-07-21
18
2018-07-21
2018-07-22
27
2018-07-22
Ramczyk Emilia
JKS Senny
DONHUAN (61)
2018-07-21
19
2018-07-21
6
Reinert Klaudia
JKS EWRO MAŁOSZYCE
ANDORA (37)
2018-07-21
10
40
2018-07-22
1
200
2018-07-21
9
2018-07-21
35
2018-07-22
13
Rezmer Wiktoria
Sopocki KJ
SILVAN (49)
2018-07-21
3
150
2018-07-21
3
2018-07-22
6
2018-07-22
2
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (103)
2018-07-21
13
2018-07-21
8
Skowronska Dominika
JKS Senny - Nowęcin
COLADO (101)
2018-07-22
29
2018-07-22
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-07-21
2018-07-21
15
2018-07-22
8
2018-07-22
Spyra Dorota
bpk
BELZEBUB (100)
2018-07-22
22
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (88)
2018-07-21
2
250
2018-07-21
4
70
2018-07-22
15
2018-07-22
2
200
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
OLSTAR (27)
2018-07-21
18
2018-07-21
23
2018-07-22
4
90
2018-07-22
7
30
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
ZAHIRA (62)
2018-07-21
3
2018-07-21
11
2018-07-22
2
2018-07-22
15
Szumigaj Olga
Sopocki Klub Jeździecki
2018-07-21
7
70
2018-07-21
2018-07-22
2
2018-07-22
3
100
Tauba Piotr
JKS Barłomino
CYCERA (117)
2018-07-21
14
ZORA (118)
2018-07-21
3
2018-07-21
18
2018-07-22
4
2018-07-22
19
Tazbir Liwia
bpk
BREMIO (68)
2018-07-22
12
2018-07-22
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-07-21
4
70
2018-07-21
5
2018-07-21
16
2018-07-22
5
40
2018-07-21
7
2018-07-21
16
2018-07-22
23
2018-07-22
2018-07-21
15
2018-07-21
2018-07-22
26
2018-07-22
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (89)
2018-07-22
17
2018-07-22
17
Wapińska Julia
SKJ SOPOT
BIKSONA (72)
2018-07-21
5
2018-07-21
14
2018-07-22
5
2018-07-22
21
Wieżel Michalina
JKS Barłomino
Huracan (114)
2018-07-22
1
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-07-21
13
2018-07-21
15
2018-07-22
16
2018-07-22
4
50
Wójcik Agata
2018-07-22
2018-07-22
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (50)
2018-07-21
28
2018-07-21
2018-07-22
3
2018-07-22
20
Wołodkowicz Olimpia
bpk
ANTARES (82)
2018-07-21
6
50
2018-07-21
11
2018-07-22
6
30
2018-07-22
8
2018-07-21
4
2018-07-21
3
2018-07-22
5
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-21
3
150
2018-07-21
12
Wysocka Marta
Equester
ERYK (77)
2018-07-22
2018-07-22
3
Zielonka Piotr
JKS EWRO
ARAK (54)
2018-07-21
28
2018-07-21
24
2018-07-22
2
150
2018-07-22
8
2018-07-21
2
200
2018-07-21
15
2018-07-22
19
2018-07-22
9
CADORO (56)
2018-07-21
6
2018-07-21
4
2018-07-22
3
100
2018-07-22
3

Number of Riders: 94

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 7 080.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl