Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
52 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:15
2022-06-02 13:47:38
Iga Szostak GREGORY S
7
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
51 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:10
2022-06-02 13:47:13
Iga Szostak FIGGARO B
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
50 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:01
2022-06-01 21:40:04
Marta Musiała LEVISTA
6
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
49 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:05
2022-06-01 21:08:32
Sylwia Rychlik FLORENTINA
M
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
48 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:20
2022-06-01 08:53:38
Kira Schnippe APOLLO 1062
D
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
47 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:24
2022-05-31 22:04:36
Marta Łazorczyk ORION
7
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
46 ACCEPTED 2022-06-07 20:22:54
2022-05-31 20:58:31
Stanislau Yavenka DŻAGAS
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
45 ACCEPTED 2022-06-07 20:22:50
2022-05-31 20:58:09
Stanislau Yavenka BOTOX-S
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
44 ACCEPTED 2022-06-07 20:22:49
2022-05-31 20:57:30
Stanislau Yavenka ARAGORN
6
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
43 ACCEPTED 2022-06-10 12:54:02
2022-05-31 20:56:53
Paweł Spisak SAFRAN
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
42 ACCEPTED 2022-06-10 12:53:58
2022-05-31 20:56:32
Paweł Spisak DŻOKER
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
41 ACCEPTED 2022-06-07 20:22:56
2022-05-31 20:23:28
Aleksandra Kunert FILER
6
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
40 ACCEPTED 2022-06-07 20:22:55
2022-05-31 20:10:57
Aleksandra Kunert DELICJA
6
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
39 ACCEPTED 2022-06-10 12:54:13
2022-05-30 22:22:13
Zofia Polanek NESTOR S
M
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
38 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:16
2022-05-30 19:18:54
Anna Podpora ECCO
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
37 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:20
2022-05-30 19:18:30
Anita Trzepizur MAJKA
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
36 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:14
2022-05-30 19:18:00
Paulina Jakubiec PARYS
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
35 ACCEPTED 2022-06-07 20:26:08
2022-05-30 19:17:33
Paulina Jakubiec JUST CENTO
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
34 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:15
2022-05-30 19:16:56
Ilona Oelrich KORYNTIA
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
33 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:34
2022-05-30 13:34:52
Christiane Schröder GERONIMO
D
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
32 ACCEPTED 2022-06-07 20:01:05
2022-05-30 11:40:02
Aurelia Drywa IWAN
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
31 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:09
2022-05-30 10:23:53
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
M
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
30 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:12
2022-05-30 10:23:37
Mateusz Kiempa ALLADINO
M
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
29 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:26
2022-05-28 16:19:15
Jerzy Krukowski TORRENT
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
28 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:25
2022-05-28 16:18:55
Jerzy Krukowski TAMER
7
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
27 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:20
2022-05-28 16:18:30
Jerzy Krukowski DILONG M
7
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
26 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:23
2022-05-28 16:18:08
Jerzy Krukowski ISLEEN M
7
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
25 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:26
2022-05-26 20:46:07
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
7
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
24 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:57
2022-05-25 19:35:06
Diego Pieniaszek MENCZESTER
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
23 ACCEPTED 2022-06-07 20:01:52
2022-05-25 19:34:22
Zuzanna Zwolak JODŁOWIEC
6
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
22 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:53
2022-05-25 19:33:14
Diego Pieniaszek LEO LEWINSKI
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
21 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:07
2022-05-25 13:55:10
Oliwia Pleban CYRANKA
6
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
20 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:49
2022-05-24 20:24:05
Marcin Orłowski DEJA VU 7
M
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
19 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:52
2022-05-24 20:23:43
Marcin Orłowski FIGA
M
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
18 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:45
2022-05-24 20:22:39
Marta Orłowska ASIANDI
M
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
17 ACCEPTED 2022-06-07 20:27:47
2022-05-24 20:22:19
Marta Orłowska CAPTAIN MORGAN
M
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
16 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:05
2022-05-24 17:45:36
Nadia Niebieszczańska HICORA
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
15 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:10
2022-05-24 17:45:10
Nadia Niebieszczańska NIKE
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
14 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:59
2022-05-23 23:14:54
Oliwia Sobczak SOLANDRIA
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
13 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:14
2022-05-23 23:14:05
Róża Klein VIEDŹMIN
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
12 ACCEPTED 2022-06-07 20:26:06
2022-05-23 23:08:02
Nadia Stachura ELTIO
6
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
11 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:03
2022-05-23 23:07:14
Emilia Tousty NAGATO
6
  • 1x 3/CNC1*/CNC 1* - ujeżdżenie
10 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:36
2022-05-23 23:05:36
Wiktoria Klimczak DON FUEGO CORRIENTE
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
9 ACCEPTED 2022-06-07 20:29:50
2022-05-23 21:55:02
Michał Zakrzewski ZELT
6
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
8 ACCEPTED 2022-06-07 20:01:46
2022-05-23 10:01:12
Natalia Klebba NOLAN
6
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
7 ACCEPTED 2022-06-07 20:01:38
2022-05-23 10:00:35
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
6 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:51
2022-05-23 07:54:52
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
5 ACCEPTED 2022-06-07 20:24:28
2022-05-23 07:44:32
Weronika Wiśniewska STRONA II
6
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
4 ACCEPTED 2022-06-07 20:25:33
2022-05-20 23:26:53
Krzysztof Zaręba HIT
M
  • 1x 1/80/Krajowe 80 - Ujeżdżenie
3 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:07
2022-05-20 13:19:09
Sylwia Rychlik UDINE
M
  • 1x 4/CNC2*/CNC 2*
2 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:03
2022-05-20 13:18:52
Sylwia Rychlik FIONA CASTELLA
M
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
1 ACCEPTED 2022-06-07 20:28:02
2022-05-19 15:35:14
Grzegorz Rychlik VAN PERSIE DH Z
M
  • 1x 2/100/Krajowe 100 - ujeżdżenie
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Drywa Aurelia KJ Koko Brzeźniki
S
O022289
2. Jakubiec Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O021342
3. Kasprzyk Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
4. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
5. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
6. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
7. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (J.)
O042380
8. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
9. Kunert Aleksandra Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2005 (J.)
O060334
10. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
11. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
12. Musiała Marta Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O051588
13. Niebieszczańska Nadia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2007 (JM.)
O059208
14. Oelrich Ilona Pomorska Liga Jeździecka
S
O065517
15. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
16. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
17. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
18. Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O039628
19. Pleban Oliwia KJ Koko Brzeźniki
S
O035050
20. Podpora Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024236
21. Polanek Zofia St.CSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
22. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
23. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
24. Schnippe Kira Greifswalder Akademischer RV e. V
S
1424983
25. Schröder Christiane RV Dersekow
S
1192384
26. Sobczak Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2002 (MJ.)
O046410
27. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
28. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
29. Szostak Iga KJ Polonez Damnica
2003 (MJ.)
O029098
30. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (J.)
O047456
31. Trzepizur Anita Pomorska Liga Jeździecka
2002 (MJ.)
O059189
32. Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
2006 (J.)
O051812
33. Yavenka Stanislau BLR
S
brak
34. Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
S
O013655
35. Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
S
O003917
36. Zwolak Zuzanna JKS Barłomino Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043531
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Asago
M: Alana / Agar
K031770 616003010085917
2.

ALLADINO WIELKOPOLSKA POL 2018 ogier kasztanowata/165 F: Quantum of Solace
M: Ambrozja
K034121 616007530051718
3.

APOLLO 1062 KWPN NED 2005 gelding piebald/skewbald/mk:165cm F: Samber
M: Pauwline
NLD0032000500272 1
4.

ARAGORN SP POL 2017 wałach ciemnogniada/174 F: Rascin
M: Anchois
xxx 616009600114517
5.

ASIANDI HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: Adagio de Talm
M: Zolarina
K031599 DE421000010215
6.

BOTOX-S AA POL 2018 ogier gniada/167 F: Hebron
M: Bawaria
brak 616006580188718
7.

CAPTAIN MORGAN Deutsches Sportpferd GER 2015 wałach gniada/175 F: Caleon
M: First Lady
K032521 DE473730026515
8.

CYRANKA SP POL 2008 klacz gniada/mk:mk:157 F: Bolero De Ravel
M: Cyklamena
K022933 616009640102108
9.

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
10.

DELICJA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/165 F: Sorbie Tower
M: Drobnostka
K021380 12796
11.

DILONG M XX POL 2015 wałach kara/165 F: Golden Tirol
M: Dawtony / Greinton
K032051 POL 009520011600
12.

DON FUEGO CORRIENTE HANN POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/173 F: Don Sandrino
M: Elvita
K029822 DE431436951116
13.

DŻAGAS MŁP POL 2012 ogier gniada/166 F: Szkrab
M: Dżaga
K021405 616006690016612
14.

DŻOKER SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Dżinger / Grand Presidium
K029064 616009510153016
15.

ECCO TRAKEŃSKA POL 2018 wałach gniada/158 F: Aktyw
M: Ekspansja
K033387 616007600139218
16.

ELTIO X CZE 2007 wałach ciemnogniada/168 F: Elias
M: Tiara
K034145 203 010 237365706
17.

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
18.

56

FIGGARO B AES POL 2018 wałach kasztanowata/161 F: Farezzo B
M: Bardula
brak 826002180885088
19.

FILER Szlachetna Półkrew POL 2002 wałach gniada/165 F: Contender Son
M: Fila
K007073 POL009611102002 09045
20.

FIONA CASTELLA HANOWERSKI GER 2015 klacz gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 DE 431314610715
21.

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
K019539 POL007610179708
22.

GERONIMO Königliches Vereinigtes Warmbl NED 2011 Gelding grey/185cm F: Xx
M: Xx
NLD003201101201 Passport Netherlands
23.

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
24.

57

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
25.

HICORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/162 F: Contendor
M: Herbia
K025303 616009680038210
26.

HIT SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: CANTERO
M: HESTJA
K028054 616009530038715
27.

ISLEEN M XX POL 2016 klacz kara/166 F: Exciting Life / Titus Livius
M: Implikacja / Royal Court
K032052 POL 009520011601
28.

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
29.

JODŁOWIEC MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/172 F: Ekoton
M: Jedlinka
K030491 616006550000614
30.

JUST CENTO SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Alczento
M: Jesi
K030496 616009530129017
31.

KORYNTIA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/167 F: Rytm
M: Korsyka
K024432 POL007530226408
32.

LEO LEWINSKI SP POL 2016 wałach siwa/180 F: Tjunske
M: Lunda
K029276 616009600075116
33.

LEVISTA Koń Oldenburski POL 2011 klacz siwa/- F: Levisonn
M: Rocca Gracia
K022515 DE 433330704011
34.

MAJKA KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz srokata/kuc:kuc:13 F: Norylsk
M: Mrzawka
K029316 616013610134214
35.

MENCZESTER WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/173 F: Bakalar
M: Magia
K021512 616007610218710
36.

59

Mila Fly F:
M:
37.

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
38.

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
39.

NESTOR S SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Nistria S / Grand de la Cour
K025580 616009520042114
40.

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
41.

NIKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
42.

NOLAN KWPN NED 2018 wałach gniada/169 F: Quasimodo Z
M: Jazavanta VTH
brak 528003201803886
43.

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
44.

PARYS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Łyk Szampana
M: Primiera
K029609 616006580180016
45.

58

Płatek F:
M:
46.

SAFRAN SP POL 2016 wałach jasnokasztanowata/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Semantyka / Alywar
K031165 A0005991S
47.

SOLANDRIA SP POL 2003 mare grey/xx F: Insider
M: Sodoma
K012818 POL009670024704
48.

STRONA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kasztanowata/169 F: Cajero/ Caretino
M: Strzała/ Saphir
K011747 009610217107
49.

TAMER Angielska Pełna Krew POL 2017 wałach gniada/164 F: Star Poker
M: Tormenta
Brak 616pol17009084T
50.

TORRENT Angielska Pełna Krew POL 2016 wałach gniada/164 F: Star Poker
M: Tormenta
brak 616pol16008829T
51.

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K026776 616009610161913
52.

VAN PERSIE DH Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/169 F: Va-Vite / Heartbreaker
M: Annabelle V.D. Rampaarden / Darco
K022055 056015255751910
53.

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
54.

ZELT SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Lasko hol.
M: Zmyłka sp / Dounba xx
K027515 616009520009115
Rider Club
Competition
Prize
Drywa Aurelia KJ Koko Brzeźniki
500
SUM:
500.00
Kasprzyk Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
RZECZOWA
Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
500
SUM:
500.00
Klebba Natalia KJ Arpav
RZECZOWA
Kunert Aleksandra Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
600
350
SUM:
950.00
Niebieszczańska Nadia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
rzeczowa
rzeczowa
Rzeczowa
Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
rzeczowa
Rychlik Sylwia St. J Baborówko
750
SUM:
750.00
Schnippe Kira Greifswalder Akademischer RV e. V
RZECZOWA
Schröder Christiane RV Dersekow
rzeczowa
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
900
SUM:
900.00
Szostak Iga KJ Polonez Damnica
250
SUM:
250.00
Trzepizur Anita Pomorska Liga Jeździecka
rzeczowa
Wiśniewska Weronika JKS Dako Galant Skibno
rzeczowa
Yavenka Stanislau BLR
150
400
SUM:
550.00
Zakrzewski Michał Derby Budzistowo
200
SUM:
200.00
Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
RZECZOWA
Zwolak Zuzanna JKS Barłomino Sp. z o.o.
RZECZOWA
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Drywa Aurelia
KJ Koko Brzeźniki
IWAN ()
2022-06-12
3
500
Jakubiec Paulina
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-12
11
2022-06-12
12
Kasprzyk Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
Płatek (58)
2022-06-12
3
RZECZOWA
2022-06-12
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
2022-06-12
2
500
2022-06-12
13
Klebba Natalia
KJ Arpav
2022-06-12
5
RZECZOWA
2022-06-12
8
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2022-06-12
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2022-06-12
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2022-06-12
2022-06-12
7
2022-06-12
10
2022-06-12
6
Kunert Aleksandra
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2022-06-12
1
600
2022-06-12
3
350
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-12
6
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2022-06-12
Musiała Marta
Sopocki Klub Jeździecki
2022-06-12
Niebieszczańska Nadia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2022-06-12
2
rzeczowa
NIKE ()
2022-06-12
3
rzeczowa
2022-06-12
1
Rzeczowa
Oelrich Ilona
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-12
7
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2022-06-12
2022-06-12
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
2022-06-12
FIGA ()
2022-06-12
6
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2022-06-12
8
Pieniaszek Diego
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-06-12
5
rzeczowa
2022-06-12
Pleban Oliwia
KJ Koko Brzeźniki
2022-06-12
14
Podpora Anna
Pomorska Liga Jeździecka
ECCO ()
2022-06-12
9
Polanek Zofia
St.CSJ Coval Pogórze
2022-06-12
Rychlik Grzegorz
St. J Baborówko
2022-06-12
7
Rychlik Sylwia
St. J Baborówko
2022-06-12
2
750
2022-06-12
9
2022-06-12
Schnippe Kira
Greifswalder Akademischer RV e. V
2022-06-12
1
RZECZOWA
Schröder Christiane
RV Dersekow
2022-06-12
4
rzeczowa
Sobczak Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
2022-06-12
11
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
2022-06-12
2022-06-12
1
900
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2022-06-12
Szostak Iga
KJ Polonez Damnica
2022-06-12
8
2022-06-12
4
250
Trzepizur Anita
Pomorska Liga Jeździecka
2022-06-12
1
rzeczowa
Wiśniewska Weronika
JKS Dako Galant Skibno
2022-06-12
1
rzeczowa
Yavenka Stanislau
BLR
2022-06-12
5
150
2022-06-12
10
2022-06-12
4
400
Zakrzewski Michał
Derby Budzistowo
ZELT ()
2022-06-12
5
200
Zaręba Krzysztof
Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
HIT ()
2022-06-12
4
RZECZOWA
Zwolak Zuzanna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2022-06-12
2
RZECZOWA

Number of Riders: 36

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 4 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl