Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
198 ACCEPTED 2022-07-29 10:58:45
2022-07-29 10:57:58
Julia Karolak ADAGIO MOON
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
197 ACCEPTED 2022-07-29 07:52:25
2022-07-28 20:19:57
Filip Falkiewicz ATIFA
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
196 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:43
2022-07-28 17:15:00
Karolina Terlecka LIMERYK
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
195 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:48
2022-07-28 17:14:20
Łucja Marks LORENTINA
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
194 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:45
2022-07-28 17:02:55
Wiktoria Grzegowska LANCOME
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
193 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:50
2022-07-28 16:52:22
Anna Rozkosz FRUGO
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
192 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:52
2022-07-28 16:52:07
Dorota Dudek SWEET SUPRISE
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
191 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:54
2022-07-28 16:49:09
Anna Rozkosz BLOOM
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
190 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:56
2022-07-28 16:44:31
Piotr Lange K-BELLA
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
189 ACCEPTED 2022-07-28 17:32:59
2022-07-28 15:05:37
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 2x 7/L/Zwykły
188 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:42
2022-07-28 14:09:02
Katarzyna Grabowska KING OF MARMALADE
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
187 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:43
2022-07-28 14:07:34
Matylda Majchrzak JIMMY
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
186 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:46
2022-07-28 14:05:42
Pola Ziembicka GALA
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 2x 12/Kuce/Dokładności
185 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:49
2022-07-28 14:05:11
Maria Chylińska SAMANTA
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
184 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:50
2022-07-28 14:01:12
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
183 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:53
2022-07-28 14:00:21
Oliwia Łojek DANIA ZK
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
182 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:55
2022-07-28 13:58:50
Hanna Płuska DECIDELA
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
181 ACCEPTED 2022-07-28 14:21:57
2022-07-28 13:58:06
Maria Płuska BERGS 10-09
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
180 ACCEPTED 2022-07-28 14:22:02
2022-07-28 13:56:56
Jaromir Płuska SKARBOSZ
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
179 ACCEPTED 2022-07-28 14:22:05
2022-07-28 13:55:59
Gabriela Beczak CRISTAL B
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
178 ACCEPTED 2022-07-29 07:52:28
2022-07-28 12:04:57
Aurelia Drywa IWAN
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
177 ACCEPTED 2022-07-28 11:33:38
2022-07-28 11:31:54
Filip Falkiewicz CORINO
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
176 ACCEPTED 2022-07-28 11:12:45
2022-07-28 11:02:30
Klaudia Pipka ANELKA
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
175 ACCEPTED 2022-07-28 11:12:48
2022-07-28 11:01:24
Oliwia Noculak ANELKA
  • 1x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
174 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:17
2022-07-27 23:55:24
Michał Pol V-STAR D'IVE Z
111
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
173 ACCEPTED 2022-07-28 16:22:30
2022-07-27 23:47:04
Daria Twardowska ALUR
110
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
172 ACCEPTED 2022-07-28 07:07:44
2022-07-27 23:23:49
Nadia Zielińska WONDERFUL SON OF PSIK
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
171 ACCEPTED 2022-07-28 07:07:47
2022-07-27 21:52:18
Viola Czaja CHERY-J
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
170 ACCEPTED 2022-07-27 21:50:31
2022-07-27 21:49:03
Julia Klonowska HIDALGO
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
169 ACCEPTED 2022-07-27 21:50:46
2022-07-27 21:48:32
Helena Jakubowska CAVALIER
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
168 ACCEPTED 2022-07-27 21:50:55
2022-07-27 21:47:43
Viola Czaja BAJKA
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
167 ACCEPTED 2022-07-28 16:23:26
2022-07-27 21:38:10
Ewa Wintoch BALOU BOY
63
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
166 ACCEPTED 2022-07-27 21:51:20
2022-07-27 20:51:31
Adam Nicpoń DENYS
  • 2x 7/L/Zwykły
165 ACCEPTED 2022-07-27 21:50:21
2022-07-27 20:50:55
Adam Nicpoń RAY BAN L3B
  • 2x 7/L/Zwykły
164 ACCEPTED 2022-07-28 16:24:24
2022-07-27 19:09:31
Zuzanna Zielony Sokalska SUMMER DREAM
64
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
163 ACCEPTED 2022-07-28 16:25:23
2022-07-27 17:15:20
Adam Miarka INDISSIMO
65
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
162 ACCEPTED 2022-07-28 16:25:46
2022-07-27 17:15:03
Adam Miarka AVALANO
66
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
161 ACCEPTED 2022-07-27 17:04:25
2022-07-27 15:39:09
Aleksandra Obrzud MONTCALM
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
160 ACCEPTED 2022-07-27 12:12:56
2022-07-27 12:09:24
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
159 ACCEPTED 2022-07-27 12:12:59
2022-07-27 12:02:53
Kamil Polejowski ALTANA
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
158 ACCEPTED 2022-07-28 15:43:27
2022-07-27 09:57:34
Aleksandra Gorecka CON CONTADOR
107
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
157 ACCEPTED 2022-07-27 13:02:19
2022-07-27 08:51:19
Jacek Zagor NANELLI
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 16/L/Dwufazowy
156 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:03
2022-07-26 20:20:05
Irmina Kaproń PICO
96
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
155 ACCEPTED 2022-07-28 11:32:39
2022-07-26 15:58:58
Daria Wasiołek CARYCA G
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
154 ACCEPTED 2022-07-26 21:49:07
2022-07-26 15:55:36
Layla Sopuszynska DIANA
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
153 ACCEPTED 2022-07-27 12:13:04
2022-07-26 14:17:00
Julia Lewińska SAMANTA
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
152 ACCEPTED 2022-07-27 12:13:08
2022-07-26 14:16:34
Wiktoria Gaffke SAMANTA
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
151 ACCEPTED 2022-07-27 12:13:10
2022-07-26 14:13:39
Julia Lewińska ZAHER AL KALEDIAH
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
150 ACCEPTED 2022-07-27 12:13:12
2022-07-26 14:01:25
Kinga Lejk SAMANTA
  • 1x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
149 ACCEPTED 2022-07-27 12:13:16
2022-07-26 14:00:30
Weronika Pipka-Lange ANELKA
  • 1x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
148 ACCEPTED 2022-07-26 21:49:40
2022-07-26 13:38:27
Marcin Orłowski DEJA VU 7
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
147 ACCEPTED 2022-07-26 21:49:46
2022-07-26 13:37:45
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
146 ACCEPTED 2022-07-26 21:50:04
2022-07-26 13:34:04
Dorota Matynia CARTAGENE
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
145 ACCEPTED 2022-07-28 15:48:03
2022-07-26 11:10:59
Oliwia Misiura KSIĘŻNA
97
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
144 ACCEPTED 2022-07-28 15:48:09
2022-07-26 09:54:28
Agnieszka Mordako CONQUISTADOR
98
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
143 ACCEPTED 2022-07-26 21:50:10
2022-07-26 09:40:24
Nadia Machnicka TANIA
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
142 ACCEPTED 2022-07-25 23:56:59
2022-07-25 23:02:44
Julia Dopke ALAN
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
141 ACCEPTED 2022-07-28 16:20:36
2022-07-25 21:07:56
Piotr Tauba CARERRA
76
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
140 ACCEPTED 2022-07-28 15:43:23
2022-07-25 20:08:42
Robert Filipczak QUEBEC
108
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
139 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:43
2022-07-25 17:59:24
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
106
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
138 ACCEPTED 2022-07-25 23:51:17
2022-07-25 17:32:48
Łukasz Oracz HERUBIN
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
137 ACCEPTED 2022-07-25 23:51:12
2022-07-25 17:28:15
Barbara Biedrzycka GOOD LUCK
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
136 ACCEPTED 2022-07-25 23:51:05
2022-07-25 17:27:30
Hanna Mysińska HOKUS
  • 2x 6/L/Licencyjny
135 ACCEPTED 2022-07-25 23:51:01
2022-07-25 17:27:24
Maja Kołacz CON AMORE
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
134 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:54
2022-07-25 17:26:20
Kamil Dzięgielewski PLOTER
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
133 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:50
2022-07-25 17:25:47
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
132 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:44
2022-07-25 17:24:56
Amelia Przeplasko FIGA
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
131 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:41
2022-07-25 17:23:41
Wiktoria Sadowska FERRERO
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
130 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:37
2022-07-25 17:21:55
Veronica Lomankiewicz GOOD LUCK
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
129 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:24
2022-07-25 17:21:16
Małgorzata Mazurek QUITE CLAY
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
128 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:17
2022-07-25 14:30:02
Marta Liszkiewicz CATALAYA
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
127 ACCEPTED 2022-07-25 23:50:10
2022-07-25 14:11:26
Kacper Wójcik FENIKS
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Dokładności
126 ACCEPTED 2022-07-26 21:50:15
2022-07-25 13:51:03
Paulina Wojciechowska MONTOJA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
125 ACCEPTED 2022-07-29 11:54:14
2022-07-25 13:37:11
Julia Wójcik KARIKA
9
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 2x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
124 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:20
2022-07-25 13:29:17
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik NICE GUY
12
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
123 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:10
2022-07-25 13:28:52
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik NAKI NETTE
10
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
122 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:15
2022-07-25 13:28:24
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CASALLO Z
11
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
121 ACCEPTED 2022-07-28 15:47:13
2022-07-25 12:26:15
Lisa Merkel LIBRA
72
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
120 ACCEPTED 2022-07-28 15:41:49
2022-07-25 11:50:36
Magdalena Block PORTOS
73
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
119 ACCEPTED 2022-07-27 12:19:50
2022-07-25 11:44:05
Nikola Borchmann HUSARIA
  • 1x 11/Pierwszego Kroku/Towarzyski
  • 1x 12/Kuce/Dokładności
118 ACCEPTED 2022-07-29 11:10:38
2022-07-25 06:55:32
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
117 ACCEPTED 2022-07-29 11:10:47
2022-07-25 06:55:00
Adrianna Marszałek PERKUN
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
116 ACCEPTED 2022-07-24 21:41:41
2022-07-24 21:09:09
Elisa Claudot MELISA
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
115 ACCEPTED 2022-07-24 21:41:04
2022-07-24 21:08:47
Aleksandra Kamińska EXPANDER J
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
114 ACCEPTED 2022-07-24 21:40:59
2022-07-24 19:57:06
Dorota Lost KARRERAS
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
113 ACCEPTED 2022-07-24 21:40:48
2022-07-24 19:55:23
Marcel Hiller KARRERAS
  • 1x 16/L/Dwufazowy
112 ACCEPTED 2022-07-24 21:40:37
2022-07-24 19:53:57
Marcel Hiller EGON
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
111 ACCEPTED 2022-07-24 21:40:34
2022-07-24 19:53:42
Marcel Hiller DALEMIR
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
110 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:48
2022-07-24 17:45:15
Paulina Pierzyńska OKUDŻAWA
87
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
109 ACCEPTED 2022-07-29 11:10:23
2022-07-24 17:42:02
Weronika Czarnecka JALANDAHAR
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
108 ACCEPTED 2022-07-24 21:40:23
2022-07-24 17:09:39
Natalia Lesner CEZANNE
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
107 ACCEPTED 2022-07-24 14:08:43
2022-07-24 11:18:56
Roksana Gawron JEGER
  • 2x 6/L/Licencyjny
106 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:48
2022-07-23 23:14:10
Maja Styn RAMZES
74
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
105 ACCEPTED 2022-07-28 15:41:44
2022-07-23 22:49:58
Paweł Biełuś CORRLANDO LAND
81
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
104 ACCEPTED 2022-07-29 10:55:33
2022-07-23 22:49:21
Pola Lewandowska LANCELOTTA K
109
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
103 ACCEPTED 2022-07-24 14:09:08
2022-07-23 18:08:24
Andżelika Rychter BROKAT
  • 2x 6/L/Licencyjny
102 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:04
2022-07-23 16:25:27
Nina Parusińska WARIUS
75
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
101 ACCEPTED 2022-07-28 16:17:45
2022-07-23 09:31:41
Sara Paliga JOHNNY WALKER
88
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
100 ACCEPTED 2022-07-23 17:48:19
2022-07-23 08:08:47
Jacek Zagor AZYL
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 2x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
99 ACCEPTED 2022-07-23 17:48:25
2022-07-23 07:52:24
Maja Borowiecka KALA
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2022-07-25 11:35:51
2022-07-22 23:52:19
Patryk Winiarski KARINO
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
97 ACCEPTED 2022-07-23 17:48:40
2022-07-22 23:25:55
Maja Hartwig KOSTKA RUBIKA
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
96 ACCEPTED 2022-07-28 17:33:01
2022-07-22 22:25:04
Andrei Akulich FABOLOUS
  • 2x 7/L/Zwykły
95 ACCEPTED 2022-07-23 17:48:49
2022-07-22 20:20:37
Milena Markiewicz JANTAR
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
94 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:54
2022-07-22 18:15:24
Julia Surma LAMBORGHINI
94
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
93 ACCEPTED 2022-07-23 17:49:03
2022-07-22 15:54:41
Liwia Lipińska DŻENTELMEN
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
92 ACCEPTED 2022-07-29 11:02:14
2022-07-22 09:51:11
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
91 ACCEPTED 2022-07-22 13:55:05
2022-07-21 21:19:31
Andrei Akulich CALIDA
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
90 ACCEPTED 2022-07-28 16:24:55
2022-07-21 17:50:46
Zuzanna Łuczak KARMEN
80
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
89 ACCEPTED 2022-07-28 16:24:36
2022-07-21 17:27:00
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
95
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
88 ACCEPTED 2022-07-28 15:46:59
2022-07-21 17:15:08
Julia Mattsson CARMEN S
84
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
87 ACCEPTED 2022-07-21 17:42:31
2022-07-21 15:24:18
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
86 ACCEPTED 2022-07-21 11:40:35
2022-07-21 11:36:00
Kornelia Bertrand MAJKA
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-07-21 10:25:25
2022-07-21 08:57:23
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
84 ACCEPTED 2022-07-20 22:45:41
2022-07-20 22:23:56
Patrycja Szulc GORDON
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
83 ACCEPTED 2022-07-20 22:45:38
2022-07-20 21:26:06
Maksymilian Mateja MATSON V
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
82 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:13
2022-07-20 21:20:47
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
81 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:17
2022-07-20 21:20:18
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 19/C/Zwykły
80 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:21
2022-07-20 21:19:49
Dariusz Reszuta ABBAGIO
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
79 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:26
2022-07-20 21:19:17
Dariusz Reszuta KANON MD
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
78 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:30
2022-07-20 21:17:58
Dominika Reszuta ARKADIUS R Z
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
77 ACCEPTED 2022-07-26 21:50:21
2022-07-20 17:58:54
Paulina Kwiecień-Poborska R-MEFISTO
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
76 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:03
2022-07-20 15:03:53
Zuzanna Górska FANATYK
91
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 16/L/Dwufazowy
75 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:52
2022-07-20 14:09:09
Natalia Gryz NORKA T
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
74 ACCEPTED 2022-07-20 22:44:57
2022-07-20 14:07:47
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
73 ACCEPTED 2022-07-28 15:48:19
2022-07-20 12:58:14
Julia Myszk LA SILVA
67
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
72 ACCEPTED 2022-07-20 22:45:15
2022-07-20 12:36:52
Amelia Apanasewicz WIZARD-M
  • 2x 16/L/Dwufazowy
71 ACCEPTED 2022-07-28 15:41:32
2022-07-20 12:35:29
Zofia Apanasewicz WIZARD-M
89
  • 2x 7/L/Zwykły
70 ACCEPTED 2022-07-28 15:47:18
2022-07-19 19:22:15
Karolina Małgorzewicz MR GOLD PRINCE
78
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
69 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:31
2022-07-19 11:58:30
Anna Rinc TALIAN
105
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
68 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:31
2022-07-19 00:23:30
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
92
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
67 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:36
2022-07-19 00:23:12
Aleksandra Kozłowska NABAB
93
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
66 ACCEPTED 2022-07-27 13:02:25
2022-07-18 10:40:49
Jacek Zagor COLESLA
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
65 ACCEPTED 2022-07-27 13:02:27
2022-07-18 10:40:10
Jacek Zagor CORNETA C
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
64 ACCEPTED 2022-07-27 13:02:29
2022-07-18 10:39:39
Jacek Zagor JENTONE
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
63 ACCEPTED 2022-07-28 16:15:52
2022-07-18 10:15:33
Julia Neubert WITALIA
77
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
62 ACCEPTED 2022-07-28 16:23:42
2022-07-17 22:42:21
Oliwia Wąsiewska WANDEROS
104
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
61 ACCEPTED 2022-07-18 17:30:31
2022-07-17 18:04:05
Adam Nicpoń LATINLOVER Z
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
60 ACCEPTED 2022-07-18 17:31:05
2022-07-17 17:59:26
Adam Nicpoń CIQUENTO
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
59 ACCEPTED 2022-07-27 21:51:58
2022-07-17 17:30:57
Martyna Nicpoń OLAF
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 16/L/Dwufazowy
58 ACCEPTED 2022-07-27 21:51:28
2022-07-17 17:22:16
Martyna Nicpoń ILARIMA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 16/L/Dwufazowy
57 ACCEPTED 2022-07-28 16:20:26
2022-07-17 12:33:39
Adam Szopa BILLE CONGO
45
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
56 ACCEPTED 2022-07-28 13:15:37
2022-07-16 17:19:10
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
55 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:18
2022-07-16 17:00:07
Magdalena Leżucha DISCOVERY
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 6/L/Licencyjny
54 ACCEPTED 2022-07-28 15:43:51
2022-07-16 11:59:58
Jacek Grzywacz IKAR
68
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
53 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:43
2022-07-15 18:10:29
Maja Kwiatkowska DOMENA
7
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
52 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:41
2022-07-15 18:09:55
Maja Kwiatkowska CELESTIA
8
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
51 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:36
2022-07-15 12:22:54
Dominik Pieniaszek CORIN O
61
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
50 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:01
2022-07-15 12:19:57
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
60
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
49 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:57
2022-07-15 12:19:29
Aleksandra Pobłocka FELLOW
57
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
48 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:40
2022-07-15 11:53:56
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
51
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
47 ACCEPTED 2022-07-19 13:58:24
2022-07-14 16:43:08
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
46 ACCEPTED 2022-07-28 15:47:09
2022-07-14 00:01:46
Karolina Matusiak GALLANT
99
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
45 ACCEPTED 2022-07-28 16:23:48
2022-07-13 22:49:59
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
62
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
44 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:33
2022-07-13 19:57:09
Julia Pawłowska AMAZING SUCCESS WM
100
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
43 ACCEPTED 2022-07-28 16:20:44
2022-07-13 16:42:55
Julia Trochowska FIORANO
85
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
42 ACCEPTED 2022-07-28 16:17:58
2022-07-13 11:35:10
Marta Pałucka - Boczek LORD PHOENIX K
82
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
41 ACCEPTED 2022-07-28 16:24:31
2022-07-13 09:52:51
Nina Żala KING DANCER
1
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/Kuce/Dokładności
  • 2x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2022-07-28 16:24:49
2022-07-13 09:52:24
Alicja Łepek WEXUS
3
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
39 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:35
2022-07-13 09:51:49
Liliana Rudna BELAWITA
5
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
38 ACCEPTED 2022-07-27 12:01:46
2022-07-13 09:00:30
Anna Czapiewska DUMKA
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
37 ACCEPTED 2022-07-19 14:01:38
2022-07-13 08:48:31
Weronika Fryska GABURA
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
36 ACCEPTED 2022-07-21 08:38:23
2022-07-12 16:06:21
Laila Siekaj SARA
  • 2x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
35 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:20
2022-07-12 12:05:06
Kornelia Parzniewska DOMENA
13
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
34 ACCEPTED 2022-07-27 21:51:36
2022-07-12 08:14:11
Adam Nicpoń ZORINO
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
33 ACCEPTED 2022-07-27 21:51:43
2022-07-12 08:12:26
Adam Nicpoń KRAVIZ
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
32 ACCEPTED 2022-07-18 17:32:19
2022-07-12 08:11:28
Adam Nicpoń CLINT
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
31 ACCEPTED 2022-07-28 16:17:41
2022-07-11 21:41:21
Arleta Okoń ADISA LUX
16
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
30 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:20
2022-07-11 17:56:46
Natalia Klebba NOLAN
20
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
29 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:17
2022-07-11 17:56:03
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
21
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
28 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:31
2022-07-10 12:45:20
Martyna Jarosz ROSA
6
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
27 ACCEPTED 2022-07-28 15:43:44
2022-07-10 00:55:29
Julia Gruchała ARNAT
69
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
26 ACCEPTED 2022-07-28 15:46:06
2022-07-09 14:46:28
Emilia Laskowska LEONARDO
83
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 10/C/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
  • 1x 19/C/Zwykły
25 ACCEPTED 2022-07-28 16:24:16
2022-07-09 11:25:26
Magdalena Zawieska CZEKAN
14
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
24 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:26
2022-07-09 10:57:29
Zofia Kosecka ANTONIUS
15
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 6/L/Licencyjny
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
23 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:44
2022-07-08 21:46:31
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
22
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
22 ACCEPTED 2022-07-28 16:19:26
2022-07-08 18:10:21
Nikola Pszczólińska SABOR
55
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
21 ACCEPTED 2022-07-28 15:49:11
2022-07-08 15:10:43
Julianna Miłosz ALENTOR
46
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
20 ACCEPTED 2022-07-28 15:43:55
2022-07-08 14:41:18
Natalia Gussmann BERESTECZKO
47
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
19 ACCEPTED 2022-07-28 15:46:14
2022-07-08 13:44:27
Zofia Lubocka MISSISIPI
79
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 1x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
18 ACCEPTED 2022-07-28 16:15:43
2022-07-07 15:56:43
Julia Myszk KAMPIOEN FW
90
  • 2x 6/L/Licencyjny
  • 2x 16/L/Dwufazowy
17 ACCEPTED 2022-07-28 16:23:54
2022-07-07 15:31:55
Sandra Wronka LUSZYN
56
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
16 ACCEPTED 2022-07-28 15:41:54
2022-07-07 07:03:53
Lena Budynek PROBUS
19
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
15 ACCEPTED 2022-07-27 13:14:21
2022-07-06 22:20:06
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 16/L/Dwufazowy
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
14 ACCEPTED 2022-07-28 16:15:50
2022-07-06 17:49:14
Pola Narloch EASY D'ANNAY
54
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
13 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:08
2022-07-06 14:18:26
Małgorzata Karnia CALIFIX
102
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
12 ACCEPTED 2022-07-28 15:42:51
2022-07-06 00:12:31
Zuzanna Drechnowicz DARE DE LUX
18
  • 2x 4/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
11 ACCEPTED 2022-07-28 15:42:39
2022-07-06 00:02:06
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
17
  • 2x 5/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
10 ACCEPTED 2022-07-25 11:25:00
2022-07-04 10:10:39
Maggie Misztal M
  • 2x 7/L/Dwufazowy specjalny
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/Dwufazowy
9 ACCEPTED 2022-07-28 16:22:59
2022-07-03 23:38:22
Zuzanna Twardowska CIANTI
52
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 9/N/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 18/N/Grand Prix Barłomina - zwykły
8 ACCEPTED 2022-07-28 16:23:06
2022-07-03 23:37:54
Zuzanna Twardowska TREE OF CORVUS
53
  • 1x 7/L/Dwufazowy specjalny
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
7 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:54
2022-07-03 14:27:23
Zuzanna Piotrowska ROMEO
103
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
6 ACCEPTED 2022-07-28 15:41:39
2022-07-01 18:11:07
Sylwia Babińska TOSSUP
86
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy Specjalny
  • 1x 17/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
5 ACCEPTED 2022-07-27 21:51:51
2022-06-20 18:47:19
Oliwia Chudzik MESSI
  • 2x 7/L/Zwykły
4 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:54
2022-06-18 14:30:34
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
70
  • 2x 3/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-07-28 15:44:51
2022-06-18 14:28:14
Natalia Jensen GABA ZAGORKA
71
  • 1x 2/Kuce/Dokładności
  • 2x 4/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 50/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-07-28 15:45:00
2022-06-07 15:35:56
Micheline Kantowska POKUSA
4
  • 2x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 2x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
1 ACCEPTED 2022-07-28 16:18:24
2022-06-05 12:31:48
Blanka Parzyszek NARNIA
101
  • 1x 5/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 15/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 16/L/Dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akulich Andrei Pomorska Liga Jeździecka
S
O049003
2. Apanasewicz Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O057977
3. Apanasewicz Zofia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O058596
4. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
5. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O041372
6. Beczak Gabriela Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
O041372
7. Beczak Katarzyna SSSK Koczargi Nowe
2009 (JM.)
O050799
8. Beczak Katarzyna SSSK Koczargi Nowe
2009 (JM.)
O050799
9. Bertrand Kornelia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
10. Biedrzycka Barbara SSSK Koczargi Nowe
S
O011455
11. Biedrzycka Barbara SSSK Koczargi Nowe
S
O011455
12. Biełuś Paweł KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
S
O065526
13. Block Magdalena GTH Gdynia
S
Brak
14. Block Magdalena GTH Gdynia
S
Brak
15. Borchmann Nikola Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
Brak
16. Borchmann Nikola Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
Brak
17. Borowiecka Maja brak przynależności klubowej
2013 (Mł.)
brak
18. Budynek Lena Klub Jeździecki J.J. Darboven
2008 (JM.)
O061872
19. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
20. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
O049341
21. Chudzik Oliwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2003 (MJ.)
O051740
22. Chylińska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2009 (JM.)
brak
23. Chylińska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2009 (JM.)
brak
24. Claudot Elisa KJ Zajączkowo
2006 (J.)
brak
25. Claudot Elisa KJ Zajączkowo
2006 (J.)
brak
26. Czaja Viola Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
27. Czaja Viola Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
28. Czapiewska Anna -
S
O051741
29. Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
S
O009824
30. Dopke Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O028513
31. Dopke Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O028513
32. Drechnowicz Zuzanna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
O056640
33. Drywa Aurelia KJ Koko Brzeźniki
S
O022289
34. Drywa Aurelia KJ Koko Brzeźniki
S
O022289
35. Dudek Dorota Ośrodek Jeździecki Redzikowo
2006 (J.)
Brak
36. Dudek Dorota Ośrodek Jeździecki Redzikowo
2006 (J.)
Brak
37. Dzięgielewski Kamil SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O056801
38. Dzięgielewski Kamil SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O056801
39. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
40. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
41. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O007117
42. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
43. Filipczak Robert Sopocki Klub Jeździecki
2001 (MJ.)
O050337
44. Frydel Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O014378
45. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (MJ.)
O035968
10156120
46. Gaffke Wiktoria Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
47. Gaffke Wiktoria Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
48. Gawron Roksana Łebski Klub Jeździecki
2005 (J.)
O038218
49. Gorecka Aleksandra Pomorski Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061687
50. Gorecka Aleksandra Pomorski Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061687
51. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
52. Grabowska Katarzyna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
Brak
53. Grabowska Katarzyna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
Brak
54. Gruchała Julia JKS Barłomino
2006 (J.)
O062078
55. Gryz Natalia Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (J.)
O062206
56. Grzegowska Wiktoria JKS W Siodle
S
-
57. Grzegowska Wiktoria JKS W Siodle
S
-
58. Grzywacz Jacek JJ Darboven
S
O001013
59. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
60. Hartwig Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066331
61. Hiller Marcel Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O058374
62. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
63. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
64. Jakubowska Helena Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
65. Jakubowska Helena Stajnia Barnowo
2010 (JM.)
Brak
66. Jarosz Martyna stajnia Pegaz Reda
2006 (J.)
brak
67. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
68. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (J.)
O046664
69. Kamińska Aleksandra KJ Zajączkowo
2005 (J.)
brak
70. Kamińska Aleksandra KJ Zajączkowo
2005 (J.)
brak
71. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
72. Kantowska Micheline Klub Jeździecki Pegaz Reda
2008 (JM.)
O061075
73. Kaproń Irmina Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O031213
74. Kaproń Irmina Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O031213
75. Karnia Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O057627
76. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
77. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
78. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
79. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
80. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
81. Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
S
O013052
82. Klonowska Julia Stajnia Barnowo
S
Brak
83. Klonowska Julia Stajnia Barnowo
S
Brak
84. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (MJ.)
O047536
85. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
86. Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
O040144
87. Kosecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O058593
88. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
89. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
90. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (J.)
O047537
91. Kwiecień-Poborska Paulina Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (JM.)
O064400
92. Lange Piotr Stajnia Sabat
2009 (JM.)
brak
93. Lange Piotr Stajnia Sabat
2009 (JM.)
brak
94. Laskowska Emilia Sopocki Klub Jeździecki
S
O024995
95. Lejk Kinga Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
96. Lejk Kinga Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
97. Lesner Natalia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O065348
98. Lewandowska Pola Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O061674
99. Lewińska Julia Stajnia Sabat
S
brak
100. Lewińska Julia Stajnia Sabat
S
brak
101. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
O067049
102. Lipińska Liwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (MJ.)
O058595
103. Liszkiewicz Marta SCSJ Coval Pogórze
S
0
104. Liszkiewicz Marta SCSJ Coval Pogórze
S
0
105. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
106. Lomankiewicz Veronica Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053360
107. Lost Dorota Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O024663
108. Lubocka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
Brak
109. Łepek Alicja KJ Pegaz Reda
S
Brak
110. Łojek Oliwia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2008 (JM.)
Brak
111. Łojek Oliwia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2008 (JM.)
Brak
112. Łuczak Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
036722
113. Machnicka Nadia brak
2007 (JM.)
O065674
114. Machnicka Nadia brak
2007 (JM.)
O065674
115. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
116. Majchrzak Matylda Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
Brak
117. Majchrzak Matylda Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
Brak
118. Małgorzewicz Karolina Pomorska Liga Jeździecka
2005 (J.)
O054675
119. Markiewicz Milena brak
2009 (JM.)
O056783
120. Marks Łucja JKS W Siodle
2006 (J.)
-
121. Marks Łucja JKS W Siodle
2006 (J.)
-
122. Marszałek Adrianna Brak
2006 (J.)
Brak
123. Mateja Maksymilian bpk
2003 (MJ.)
O055412
124. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
125. Matusiak Karolina Bpz
S
Brak
126. Matynia Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
127. Matynia Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
128. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
129. Mazurek Małgorzata SSSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
brak
130. Mazurek Małgorzata SSSK Koczargi Nowe
2003 (MJ.)
brak
131. Merkel Lisa GTH Gdynia
2006 (J.)
O051474
132. Merkel Lisa GTH Gdynia
2006 (J.)
O051474
133. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
134. Miarka Adam ULKJ Stajnia Mann
S
O003754
135. Miłosz Julianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057196
Brak
136. Misiura Oliwia BPK - pomorskie
2010 (JM.)
brak
137. Misiura Oliwia BPK - pomorskie
2010 (JM.)
brak
138. Misztal Maggie Sopocki KJ
2006 (J.)
O035341
139. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
140. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
S
O025226
141. Mysińska Hanna brak
2010 (JM.)
O065999
142. Mysińska Hanna brak
2010 (JM.)
O065999
143. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2001 (MJ.)
O029201
144. Myszk Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2007 (JM.)
O071430
145. Narloch Pola SCSJ Coval
2003 (MJ.)
O040283
146. Neubert Julia Brak
2005 (J.)
Brak
147. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
148. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
149. Noculak Oliwia Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
150. Noculak Oliwia Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
151. Obrzud Aleksandra Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
2003 (MJ.)
O046663
152. Obrzud Aleksandra Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
2003 (MJ.)
O046663
153. Okoń Arleta brak
S
brak
154. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
brak
155. Oracz Łukasz Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2006 (J.)
brak
156. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
157. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
158. Paliga Sara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
S
O035528
159. Pałucka - Boczek Marta Sopocki KJ
S
O010189
160. Parusińska Nina Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O 019 334
161. Parzniewska Kornelia Brak
2006 (J.)
Brak
162. Parzyszek Blanka Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2009 (JM.)
O053811
163. Pawłowska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O057161
164. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
165. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
166. Piotrowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
167. Pipka Klaudia Stajnia Sabat
2007 (JM.)
brak
168. Pipka Klaudia Stajnia Sabat
2007 (JM.)
brak
169. Pipka-Lange Weronika Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
170. Pipka-Lange Weronika Stajnia Sabat
2008 (JM.)
brak
171. Płuska Hanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
172. Płuska Hanna Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2010 (JM.)
O062317
173. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
174. Płuska Jaromir St. Szkoła Sportów Konnych
2007 (JM.)
O062318
175. Płuska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
O062316
176. Płuska Maria Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
O062316
177. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
178. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
LZPZJ/4290/22: B(II)
179. Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
LZPZJ/4290/22: B(II)
180. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
O041869
181. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
O041869
182. Przeplasko Amelia Stow. SSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O062861
183. Przeplasko Amelia Stow. SSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O062861
184. Pszczólińska Nikola Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2005 (J.)
O065345
185. Reinert Klaudia KJ Polonez
S
O028505
186. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
187. Reszuta Dominika KJ La Scalla
S
O023149
188. Rinc Anna Rywal Grudziądz
S
Brak
189. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
190. Rozkosz Anna CSJ Coval Pogórze
2001 (MJ.)
O042667
191. Rudna Liliana Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
Brak
192. Rychter Andżelika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O067511
193. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
194. Sadowska Wiktoria Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053359
195. Sadowska Wiktoria Stow. SSK Koczargi Nowe
2006 (J.)
O053359
196. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
197. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
O040179
198. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
S
O040179
199. Sopuszynska Layla -
2008 (JM.)
-
200. Sopuszynska Layla -
2008 (JM.)
-
201. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
202. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
203. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (MJ.)
O037988
204. Surma Julia Bpk
S
O031451
205. Szopa Adam Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O 034986
206. Szulc Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
brak
207. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
208. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
209. Terlecka Karolina Jeździecki Klub Sportowy " W Siodle "
2007 (JM.)
Brak
210. Terlecka Karolina Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2007 (JM.)
Brak
211. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
brak
212. Twardowska Daria Horses-pol
2010 (JM.)
Brak
213. Twardowska Daria Horses-pol
2010 (JM.)
Brak
214. Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O013978
215. Tymiński Igor Brak
2005 (J.)
Brak
216. Wąsiewska Oliwia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2007 (JM.)
O058058
217. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
218. Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki
S
O001990
219. Winiarski Patryk Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O070787
220. Wintoch Ewa ULKJ Stajnia Mann
2008 (JM.)
O057302
221. Wintoch Ewa ULKJ Stajnia Mann
2008 (JM.)
O057302
222. Wojciechowska Paulina Brak
S
O064555
223. Wojciechowska Paulina Brak
S
O064555
224. Wójcik Julia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2015 (Mł.)
Brak
225. Wójcik Kacper Klub Jeździecki Jackiewiczów
2013 (Mł.)
Brak
226. Wójcik Kacper Klub Jeździecki Jackiewiczów
2013 (Mł.)
Brak
227. Wołodkowicz Olimpia KJ Sport Zamysłowo
S
O013447
228. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
229. Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O000712
230. Żala Nina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
Brak
231. Zawieska Magdalena Bpk pom
2012 (Mł.)
Brak
232. Zielińska Nadia Brak
2009 (JM.)
O068130
233. Zielińska Nadia Brak
2009 (JM.)
O068130
234. Zielony Sokalska Zuzanna Ukj Petrico pony karlino
2009 (JM.)
O059904
235. Zielony Sokalska Zuzanna Ukj Petrico pony karlino
2009 (JM.)
O059904
236. Ziembicka Pola Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
Brak
237. Ziembicka Pola Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2011 (Mł.)
Brak
238. Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
2002 (MJ.)
O034183
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

135

ABBAGIO PKS POL 2018 wałach gniada/165 F: Colestus
M: A prodigy angel phine
Brak B0147065S
2.

228

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
3.

41

ADISA LUX SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Hermes De Lux
M: Afera
K032766 616009530058514
4.

174

ALAN HAFLINGER POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Adonis MB
M: Adina
brak 616013610185811
5.

21

ALENTOR SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Lenon L
M: Aralia
K033947 616009670038415
6.

184

ALTANA Deutsches Sportpferd POL 2014 klacz gniada/165 F: Accuse
M: Andora
Brak 276020000259628
7.

203

ALUR KUC WALIJSKI POL 2018 klacz siwa/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak Uzup
8.

59

AMAZING SUCCESS WM Deutsches Sportpferd POL 2018 wałach gniada/164 F: -
M: -
Brak DE55558760018
9.

144

ANDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 klacz gniada/163 F: Punkt
M: Arabeska
K020379 POL009530099502
10.

186

ANELKA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/164 F: Anjaal
M: Life Rely
brak 372IRE45279262T
11.

35

ANTONIUS WIELKOPOLSKA POL 2016 gelding bay/166 F: Corvallo
M: Ambrozja
K032177 616007530197016
12.

137

ARKADIUS R Z Z POL 2018 wałach siwa/164 F: Baldini II
M: Arkadia
Brak 056015Z55634118
13.

32

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
K018792 616007610061110
14.

222

ATIFA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: If Du Reverdy/Le Tot de Semilly
M: Atlantyda/Stalypso/Stakkato
K029056 616009590167716
15.

129

AVALANO / POL / wałach kasztanowata// F: /
M: /
K030351 /
16.

145

AZYL WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Almanzor L
M: Jamajka
K032238 DE441411199116
17.

16

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
18.

195

BAJKA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/165 F: Wizon
M: Bystra
Brak 616007530242905
19.

127

BALOU BOY / POL 2006 wałach kasztanowata// F: /
M: /
K014391 4818100037106
20.

53

BELAWITA SP POL 2008 klacz gniada/165 F: Wito
M: Bakelba
Brak 616999530028918
21.

22

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
K030657 616009530124415
22.

212

BERGS 10-09 KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033067 528009121194710
23.

70

BILLE CONGO SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Ekwador/Elvis
M: Bounty/Hetman
K028461 616 009 53 01755 15
24.

209

BLACK BEAUTY XX POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold / Java Gold
K030812 616POL14008362T
25.

220

BLOOM KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:kuc F: nn
M: nn
brak 616999640085515
26.

142

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
27.

151

BROKAT ANGLOARAB POL 2008 wałach gniada/162 F: El Batal
M: Barda
K034157 006510396708
28.

143

CALIDA WESTFSLE POL 2012 klacz siwa/170 F: calido
M: casandra L
brak DE441411079912
29.

14

CALIFIX Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach kasztanowata/180 F: Califax
M: Gina Ginelli
K034733 DE 455-6700654-11
30.

123

CARERRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Rytm
M: Czoska
K024365 5253537383
31.

101

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
32.

181

CARTAGENE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz siwa/163 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
K028810 616009640075013
33.

200

CARYCA G HOLSZTYŃSKI POL 2017 klacz gniada/168 F: Cascadello 1
M: T-Capuera
K034924 DE421000700917
34.

116

CASALLO Z ZANG FRA 2017 wałach kasztanowata/178 F: Casall /
M: Lorada / Corrado
K031280 25000117533572T
35.

164

CATALAYA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Meerrose RS / Argentinus
K015549 DE431310559609 104WJ09
36.

194

CAVALIER OLD ESP 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: Centaur Z
M: Deirdre
Brak DE 433331582906
37.

61

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
38.

152

CEZANNE OO POL 2008 ogier gniada/mk:147 F: Pentamer
M: Corina-Corina
K034525 POL080000004144
39.

199

CHERY-J Polski Koń Szlachetny POL 2009 wałach gniada/mk:160 F: Nard
M: Czantoria
Brak 616009530181109
40.

162

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
41.

58

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
42.

10

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Castilio
M: Konfetti
K026415 616999680066412
43.

132

CIQUENTO HOLSTEINER POL 2012 wałach siwa/178 F: Colman
M: Lavitta
K025069 DE421000126312
44.

40

CLINT OLD GER 2016 wałach kara/170 F: Clintissimo / Clinton I
M: Laviva / Quality
K029772 DE418180075716
45.

66

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
46.

75

COLESLA WESTF GER 2018 klacz kasztanowata/168 F: Colestus /
M: Clasa / Classe
K034671 DE441411344818
47.

171

CON AMORE KWPN NED 2007 wałach kara F: Indoctro
M: Sylvinia
K021892 528003000703162
48.

204

CON CONTADOR KWPN POL 2007 wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
K012738 103SI28
49.

188

CONQUISTADOR SP POL 2016 Wałach kasztanowata/169 F: Benitol
M: Chacona
K030273 616009530069616
50.

62

CORIN O . POL 2018 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
51.

201

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
K032279 276020000545726
52.

76

CORNETA C WESTF GER 2015 klacz siwa/172 F: Cornet Obolensky /
M: Collina / Collin L
K033836 DE441411122615
53.

110

CORRLANDO LAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Caretino K
M: Chwała
K033440 616 009 61 01161 13
54.

214

CRISTAL B SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z
M: Zandorella KZ / Zandor Z
K025098 616999680051713
55.

34

CZEKAN FOLBLUT POL 2003 wałach kasztanowata/160 F: Altwar
M: Czata
Brak 030000002229
56.

153

DALEMIR WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach gniada/170 F: König Sobieski
M: Drama
Brak 616007530316104
57.

210

DANIA ZK H POL 2015 klacz siwa/170 F: G
M: G
Brak 457
58.

15

DARE DE LUX SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Hermes De Lux
M: Darola
brak 616 009 53 00462 13
59.

18

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
60.

211

DECIDELA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz gniada/160 F: October
M: Durova
K034132 616POL17010005T
61.

177

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
62.

85

DENYS OLDEBURD GER 2014 klacz gniada/174 F: Thagoras
M: Desteney
K033457 DE433330189914
63.

176

DIANA SP POL 2007 klacz siwa/170 F: -
M: -
brak -
64.

68

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
65.

226

Dolar MAŁY KOŃ 2018 F: NN
M: NN
66.

60

DOMENA Szlachetna Półkrew POL 2017 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Doliwia
K030495 616098200271774
67.

44

DOMENA Polski Koń Szlachetny POL 05.01.2007 klacz ciemnogniada/168 F: Karbon
M: Dorada
Brak POL 009 60 00015 07
68.

139

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
69.

54

DUMKA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Debatte
brak
70.

105

DŻENTELMEN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Santiego
M: Daglezja
brak A0020494S
71.

88

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Emerald Van't Ruytershof
M: Krisja De L'esperance
K026964 056015Z55692214
72.

19

EASY D'ANNAY SELLE FRANCAIS FRA 2014 klacz kasztanowata/165 F: Marlou Des Etisses
M: Seventies D'Annay
K033492 25000114475552D
73.

154

EGON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/170 F: Krym
M: Elmadina
K011853 006580095806
74.

156

EXPANDER J WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/173 cm F: Czarczaf
M: Erotyka
brak 616 007 53 00657 08
75.

103

FABOLOUS OLDENBURG POL 2018 wałach skarogniada/170 F: Feinrich
M: Feine Elfe
brak DE433330026218
76.

95

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
77.

65

FELLOW KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Gentle’s
M: Cornelia
K023210 528003201012131
78.

163

FENIKS KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak 616999600301113
79.

167

FERRERO WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K016048 POL007610179508
80.

178

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
81.

168

FIGA MŁP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Dam-Dam / Dandys
M: Finka / Fiskor
K022598 616006570247509
82.

48

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
83.

218

FRUGO WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/160 F: nn
M: nn
brak POL 0075301955
84.

6

GABA ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz myszata/kuc:123 F: Haszysz
M: Gucja
K032942 616013660866010
85.

55

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
K021514 616009600215411
86.

207

GALA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz izabelowata/kuc:134 F: Gepard
M: Groza
brak
87.

57

GALLANT SP POL 2008 Wałach siwa/174 F: Dżahil
M: Gracja
K019402
88.

43

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
89.

166

GOOD LUCK SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Galia / Erebus
K032366 616009680010116
90.

91

GORDON WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Cugnot
M: Gondola
K031443 616007661288813
91.

36

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
92.

225

HARY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bankiet
M: Hita
Brak
93.

173

HERUBIN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Hordenina
brak
94.

193

HIDALGO SP POL 2008 wałach jasnokasztanowata/180 F: Romario
M: Heroika
Brak POL 009640081908
95.

134

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857
96.

172

HOKUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach gniada/168 F: Argon Ex Arden
M: Hossa
K009484 POL0095300407
97.

67

HURYSSA SP POL 2008 klacz gniada/167 F: Lando
M: Humoreska
K016581 POL009530086508
98.

114

HUSARIA TYP PRYMITYWNY POL 2015 klacz myszata/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak A0009338S
99.

121

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
. 056-002-W00271798
100.

69

IKAR OS POL 2017 wałach gniada/170 F: Stakkato Gold
M: Indigo Girl / Sandro Song
K034827 DE418180327417
101.

86

ILARIMA HOL POL 2016 klacz gniada/166 F: Clarimo
M: Espada
*** DE 421000708816
102.

128

INDISSIMO SP POL 2012 wałach siwa// F: Ekwador
M: Imberly
K023166 /
103.

130

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific /
M: Probe / Prince Thatch
K025171 528003201309099
104.

160

JALANDAHAR SP POL 2007 klacz gniada/182 F: Karandasj (Kastor)
M: JUKA
K010891 11327
105.

148

JANTAR MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/mk:147 F: Hindus
M: Jej łaskawość
brak 616006590231909
106.

149

JEGER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Jeżówka
K031186 616006550096115
107.

77

JENTONE KWPN POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Zavall VDL
M: Dusty
K034184 528003201400678
108.

206

JIMMY SP POL 55 wałach gniada/140 F: C
M: C
Brak Dd
109.

107

JOHNNY WALKER SP POL 2011 Wałach siwa/180 F: Browar
M: Jonika
K020237 616009610076711
110.

125

K-BELLA KUC POL 2016 klacz srokata/kuc:130 F: ROKSET
M: KRYSIA
- 616013580361016
111.

146

KALA NN POL 2010 klacz srokata/kuc:100cm F: Tuptuś
M: Keli
brak 6169999530031710
112.

27

KAMPIOEN FW KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonigue Trichta FW
K029047 528003201503371
113.

136

KANON MD OLDENBURSKA POL 2017 wałach gniada/169 F: Koh-I-noor
M: Alia res
Brak 276433330794417
114.

223

KARIKA MALY KON POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
115.

119

KARIKA KUC POL 2014 klacz srokata/126 F: NN
M: NN
Brak 616999530241114
116.

159

KARINO Polski Koń Sportowy POL 2000 wałach gniada/175 F: Leandro
M: Katalonia
K013981 Pol009630001600
117.

104

KARMEN WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/165 F: Cugnot
M: Kabała
034895 616007600465507
118.

155

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
K030095 616003010092615
119.

205

KING Pełna Krew Angielska POL 2010 wałach gniada/165 F: D
M:
Brak D
120.

51

KING DANCER KUC POL 2007 ogier kara/kuc:122 F: Anapon Moonlight Dancer
M: Katia
Brak 616013530026817
121.

147

KOSTKA RUBIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: rubin
M: Kasaweltha
brak 009520112006
122.

56

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
123.

39

KRAVIZ OLD GER 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova Della Pomme /
M: nn /
brak -
124.

189

KSIĘŻNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Madison KWPN
M: Karelia sp
K022783
125.

96

LA SILVA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/160 F: Argon ex Arden
M: La Krima
K034930 POL006530195106
126.

108

LAMBORGHINI MAŁY KOŃ POL 2015 wałach jasnokasztanowata/mk:160 F: Alek
M: Lazania
brak 616098200106584
127.

150

LANCELOTTA K HOLSZTYŃSKA POL 2017 klacz gniada/162 F: Lancer II
M: Zoe XIII
brak DE421000093617
128.

216

LANCOME SP POL 2018 wałach siwa/171 F: Tjungske
M: Lisbona
Brak 616009592028818
129.

131

LATINLOVER Z ZANGERSHIDE POL 2011 wałach gniada/173 F: L'arc de triomphe
M: Special girl sinea
K034282 Brak
130.

33

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
131.

115

LIBRA TYP POGRUBIANY POL 2014 klacz gniada/166 F: Admirał
M: Loteria
Brak 616999530004614
132.

215

LIMERYK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Maaik
M: Lubnia
K027145 616007610046312
133.

50

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
134.

217

LORENTINA SP POL 2012 klacz gniada/164 F: Comandor
M: Losanna/Cruseiro L
Brak 616009610079612
135.

221

LUBOMIR WLKP POL 2008 wałach skarogniada/- F: Agar / Mangan
M: Liryka / Bergamo
K013948 POL007530240408
136.

28

LUSZYN SP POL 2012 wałach siwa/170 F: Etos
M: Linijka
K028928 616009600053512
137.

9

M KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/174 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: DE433330236404 / Armitage
K031567 528003201710364
138.

224

MADLENE SP POL nn Klacz gniada/165 F: nn
M: nn
nn nn
139.

141

MAJKA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2016 klacz siwa/165 F: Tjungske
M: Miętówka
Brak 616 009 60 02419 16
140.

92

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Ation Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
K022985 056002W00301736
141.

5

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2012 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
142.

157

MELISA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Grand Master
M: Meduza
brak 616009610093413
143.

7

MESSI SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Romario/Caletto Son
M: Morwa
K028504 616009610124315
144.

23

MISSISIPI TYP KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
K033229 616999630166417
145.

169

MISTER TS POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K023513 616999640069913
146.

64

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
147.

191

MONTCALM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach siwa/162 F: Montmartre
M: Esteraza
K033090 250259600549937
148.

120

MONTOJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Literat
M: Montana
K028093 616009681003214
149.

90

MR GOLD PRINCE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
K029771 616009640032616
150.

89

NABAB SP POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Markies V
M: Nirwana
K024599 616009600175011
151.

117

NAKI NETTE KWPN NED 2018 klacz gniada/170 F: Carrera VDL /
M: Go Nette / Hamlet
K033861 528003201808402
152.

187

NANELLI KWPN POL 2018 klacz gniada/170 F: Irvington VDL
M: Zazelli VDL
brak 528003201803623
153.

3

NARNIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: For Leo/ For Feeling / For Pleasure
M: Naliba
K019332 616013520062710
154.

118

NICE GUY KWPN NED 2018 wałach kasztanowata/165 F: Glasgow-WvH Merelsnest /
M: Zodiera / Tadmus
K033860 528003201803704
155.

42

NOLAN KWPN NED 2018 wałach gniada/169 F: Quasimodo Z
M: Jazavanta VTH
K034279 528003201803886
156.

138

NORKA T KONIK POLSKI POL 2007 klacz inna/kuc:135 F: Orkisz
M: Nora
K030986 POL011600291007
157.

158

OKUDŻAWA SP POL 2014 wałach skarogniada/180 F: Kilian 38
M: Osama po Marino
brak 616 009 60 01133 14
158.

83

OLAF SP POL 2013 wałach gniada/166 F: Chacco-Fly
M: Olanda
*** 616009640005013
159.

133

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
160.

161

PERKUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach srokata/160 F: Nepal
M: Princessa
Brak 616009530210313
161.

190

PICO MAŁOPOLSKI POL 2006 wałach gniada/162 F: Pikador
M: Iskra
K023676 Pol999520119906
162.

140

PJOTTER BWB BEL 2015 wałach ciemnogniada/- F: Corydon Van T&L /
M: Ellbasi / Cum Laude Z
K028996 056002W00309640
163.

170

PLOTER SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
K023801 616009670043112
164.

1

POKUSA WLKP POL 2015 klacz siwa/166 F: Benitol sp
M: Pasja wlkp
K028616 616007530065815
165.

111

PORTOS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/173 F: Benitol
M: Pasja
Brak 616007530109216
166.

17

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: OSET
M: PATRYCJA
KO25586 616POL12008869A
167.

122

QUEBEC HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach gniada/167 F: Quintero/ Quantum
M: Toscana XIV/ Cassini II
K030663 DE421000750812
168.

165

QUITE CLAY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/. F: .
M: .
brak .
169.

100

QULUMBUS WESTF POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Arkana / Amaretto D I
K010066 DE441411821703 103HD09
170.

94

R-MEFISTO TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K024860 616999661410813
171.

109

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 wałach ciemnogniada/170 cm F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K034905 616099530229012
172.

192

RAY BAN L3B Belgisch Warmbloedpaard POL 2017 wałach gniada/177 F: L' ARC DE TRIOMPHE
M: SOFORDAME
*** 056-002-W00315235
173.

4

ROMEO TYP KUC POL 2015 wałach kasztanowata/mk:155 cm F: NN
M: NN
brak 616999520114215
174.

31

ROSA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: Bujak
M: Rola
brak POL 007610030609
175.

227

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
K016426 616009530341409
176.

20

SABOR WIELKOPOLSKA POL 2001 wałach kara/180 F: PIAST
M: SOBIBA
BRAK POL 007600071901
177.

208

SAMANTA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada F: Lancetnik
M: Suszi
Brak
178.

175

SAMANTA SP POL 2012 klacz siwa/168 F: BAK
M: SARA
- 616009590209812
179.

47

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030808 POL999611052404
180.

213

SKARBOSZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/0 F: Don Carlos
M: Sylistra
K021364 616006661705210
181.

126

SUMMER DREAM / POL / wałach gniada// F: /
M: /
/ /
182.

219

SWEET SUPRISE - POL - klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak DE 431318326308
183.

87

TALIAN Polski Koń Szlachetnej Polkrwi POL 2016 wałach kara/mk:160 F: Nikiel
M: Talia
Brak 616009640058916
184.

182

TANIA TYP MAŁY KOŃ POL 2013 klacz bułana/mk:137 F: NN
M: NN
brak 616 999 53 02497 13
185.

13

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
186.

11

TREE OF CORVUS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Corvus Z
M: Tre-Ratina Z
K030711 616009530069416
187.

202

V-STAR D'IVE Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Vigo D'Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D'Ive / Quick Star
K025756 056015Z55651114
188.

80

WANDEROS SP POL 2013 wałach gniada/172 F: nn
M: nn
K031566 616999530226813
189.

106

WARIUS OO POL 2011 gelding grey/kuc:145 F: Barbarossa
M: Wajmira/Poganin
K 034 898 131/2014
190.

52

WEXUS HOLSZTYŃSKA POL 2003 Wałach gniada/168 F: Eden
M: Wenecja
Brak POL 999530164103
191.

78

WITALIA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Caliro
M: Walia
Brak 616009530047508
192.

98

WIZARD-M SP POL 2006 wałach gniada/159 F: Kastello
M: Westa
K013815 POL 009 53 00539 06
193.

198

WONDERFUL SON OF PSIK MAŁY KOŃ POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
K020738
194.

185

ZAHER AL KALEDIAH Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach kasztanowata/mk:160 F: ZT Maghossny
M: SW Zaabra
- 616POL11008458A
195.

183

ZET BLUE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach ciemnogniada/180 F: Chacco-Blue
M: Zeta z
K018976 616009610138310
196.

38

ZORINO SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Magnum VD Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Zorka / Zurich
K033455 616009610032817
Rider Club
Competition
Prize
Apanasewicz Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
100
SUM:
100.00
Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
80
300
SUM:
380.00
Czarnecka Weronika SCSJ Coval Pogórze
80
SUM:
80.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
150
SUM:
150.00
Gruchała Julia JKS Barłomino
230
SUM:
230.00
Grzywacz Jacek JJ Darboven
50
SUM:
50.00
Hiller Marcel Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
120
SUM:
120.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
400
SUM:
400.00
Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Klebba Natalia KJ Arpav
50
25
SUM:
75.00
Klimaszewska Zofia Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
250
SUM:
250.00
Kołacz Maja Stow. SSK Koczargi Nowe
50
SUM:
50.00
Kosecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
130
SUM:
130.00
Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
850
SUM:
850.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
250
SUM:
250.00
Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
180
50
SUM:
230.00
Laskowska Emilia Sopocki Klub Jeździecki
150
250
SUM:
400.00
Liszkiewicz Marta SCSJ Coval Pogórze
150
SUM:
150.00
Mateja Maksymilian bpk
100
SUM:
100.00
Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Mazur Agata SKJ Sopot
200
50
SUM:
250.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
100
40
600
200
200
SUM:
1140.00
Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
130
SUM:
130.00
Parzyszek Blanka Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
70
SUM:
70.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
30
SUM:
30.00
Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
50
SUM:
50.00
Pol Michał Klub Jeździecki J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Reszuta Dariusz La scalla
250
400
SUM:
650.00
Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
100
200
300
230
SUM:
830.00
Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
250
150
SUM:
400.00
Wołodkowicz Olimpia KJ Sport Zamysłowo
200
200
SUM:
400.00
Zagor Jacek LKS Nadwiślanin Kwidzyn
350
250
SUM:
600.00
Zielony Sokalska Zuzanna Ukj Petrico pony karlino
160
50
SUM:
210.00
Żygowski Mikołaj KJ Arpav Gdańsk
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrei
Pomorska Liga Jeździecka
FABOLOUS (103)
2022-07-30
38
2022-07-30
Apanasewicz Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-07-31
9
100
2022-07-31
Apanasewicz Zofia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-07-30
39
2022-07-30
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (13)
2022-07-30
12
2022-07-31
4
80
2022-07-30
1
300
Beczak Gabriela
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
CRISTAL B (214)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-31
Beczak Katarzyna
SSSK Koczargi Nowe
MISTER (169)
2022-07-30
16
2022-07-30
22
2022-07-31
9
2022-07-31
13
Bertrand Kornelia
Bez Przynależności Klubowej
MAJKA (141)
2022-07-30
12
2022-07-30
Biedrzycka Barbara
SSSK Koczargi Nowe
GOOD LUCK (166)
2022-07-30
21
Biełuś Paweł
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2022-07-30
2022-07-30
Block Magdalena
GTH Gdynia
PORTOS (111)
2022-07-30
11
2022-07-31
19
2022-07-31
39
2022-07-30
Borchmann Nikola
Klub Jeździecki Pegaz Reda
HUSARIA (114)
2022-07-31
1
2022-07-31
1
Borowiecka Maja
brak przynależności klubowej
KALA (146)
2022-07-30
4
2022-07-30
6
Budynek Lena
Klub Jeździecki J.J. Darboven
PROBUS (17)
2022-07-30
12
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-31
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
Dolar (226)
2022-07-31
18
2022-07-31
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DAMESA (29)
2022-07-30
8
2022-07-31
31
2022-07-31
2022-07-30
1
Chudzik Oliwia
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
MESSI (7)
2022-07-30
37
2022-07-30
Chylińska Maria
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
SAMANTA (208)
2022-07-30
1
Claudot Elisa
KJ Zajączkowo
MELISA (157)
2022-07-31
29
2022-07-31
Czaja Viola
Stajnia Barnowo
BAJKA (195)
2022-07-30
2022-07-30
Czapiewska Anna
-
DUMKA (54)
2022-07-31
28
2022-07-31
Czarnecka Weronika
SCSJ Coval Pogórze
2022-07-30
5
80
Dopke Julia
Bez Przynależności Klubowej
ALAN (174)
2022-07-31
11
2022-07-31
Drechnowicz Zuzanna
Stajnia Karlikowo
2022-07-30
3
2022-07-30
32
2022-07-31
5
2022-07-31
2022-07-30
31
2022-07-30
31
2022-07-31
39
2022-07-31
Dudek Dorota
Ośrodek Jeździecki Redzikowo
2022-07-31
21
2022-07-31
Dzięgielewski Kamil
SSSK Koczargi Nowe
PLOTER (170)
2022-07-30
12
2022-07-30
2022-07-31
24
2022-07-31
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
CORINO (201)
2022-07-31
6
150
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
ATIFA (222)
2022-07-31
34
2022-07-31
16
Filipczak Robert
Sopocki Klub Jeździecki
QUEBEC (122)
2022-07-30
13
2022-07-30
41
2022-07-31
44
Frydel Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Senny
HURYSSA (67)
2022-07-30
7
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (55)
2022-07-31
3
2022-07-31
Gaffke Wiktoria
Stajnia Sabat
SAMANTA (175)
2022-07-31
12
Gawron Roksana
Łebski Klub Jeździecki
JEGER (149)
2022-07-30
2022-07-30
11
Gorecka Aleksandra
Pomorski Liga Jeździecka
2022-07-30
2
2022-07-30
2022-07-30
4
2022-07-31
6
2022-07-31
15
2022-07-31
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
FANATYK (95)
2022-07-30
24
2022-07-30
2022-07-31
15
2022-07-31
Grabowska Katarzyna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
KING (205)
2022-07-30
10
2022-07-30
29
2022-07-31
30
Gruchała Julia
JKS Barłomino
ARNAT (32)
2022-07-30
3
230
2022-07-30
17
2022-07-31
38
2022-07-31
10
Gryz Natalia
Klub Jeździecki u Rychertów
NORKA T (138)
2022-07-31
4
2022-07-31
14
Grzegowska Wiktoria
JKS W Siodle
LANCOME (216)
2022-07-31
20
2022-07-31
9
Grzywacz Jacek
JJ Darboven
IKAR (69)
2022-07-30
34
2022-07-30
11
50
2022-07-31
19
2022-07-31
23
Gussmann Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-07-30
1
2022-07-30
26
2022-07-31
31
2022-07-31
28
Hartwig Maja
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-30
7
2022-07-30
11
2022-07-31
7
2022-07-31
Hiller Marcel
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DALEMIR (153)
2022-07-30
28
2022-07-30
16
EGON (154)
2022-07-30
18
2022-07-30
KARRERAS (155)
2022-07-31
11
50
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
KJ Jackiewiczów
CASALLO Z (116)
2022-07-30
15
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-31
41
2022-07-30
14
2022-07-30
2022-07-31
8
120
2022-07-31
NICE GUY (118)
2022-07-30
25
2022-07-30
2022-07-31
26
2022-07-31
Jakubowska Helena
Stajnia Barnowo
CAVALIER (194)
2022-07-30
40
2022-07-30
Jarosz Martyna
stajnia Pegaz Reda
ROSA (31)
2022-07-30
7
2022-07-30
Jasińska Agata
Brak
HARY (225)
2022-07-30
2022-07-30
4
2022-07-30
35
2022-07-31
10
2022-07-31
2022-07-31
27
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-07-30
9
2022-07-30
2022-07-30
19
2022-07-31
31
2022-07-30
1
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-31
2022-07-31
1
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
DOMISIA (139)
2022-07-31
1
400
2022-07-31
15
Kamińska Aleksandra
KJ Zajączkowo
2022-07-31
2022-07-31
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (142)
2022-07-30
19
2022-07-30
24
Kaproń Irmina
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
PICO (190)
2022-07-30
17
2022-07-30
1
Karnia Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
CALIFIX (14)
2022-07-30
7
2022-07-30
2022-07-31
8
2022-07-31
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-07-31
6
50
2022-07-31
13
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2022-07-30
16
2022-07-31
10
Klebba Natalia
KJ Arpav
NOLAN (42)
2022-07-30
35
2022-07-30
2022-07-31
48
2022-07-31
2022-07-30
12
50
2022-07-30
8
2022-07-31
14
25
2022-07-31
14
Klimaszewska Zofia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-07-30
25
2022-07-30
2
250
DANIA ZK (210)
2022-07-31
7
Klonowska Julia
Stajnia Barnowo
HIDALGO (193)
2022-07-30
2022-07-30
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
KARIKA (223)
2022-07-30
1
2022-07-31
1
Kołacz Maja
Stow. SSK Koczargi Nowe
CON AMORE (171)
2022-07-30
10
50
2022-07-30
9
2022-07-31
43
Kosecka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-07-30
11
2022-07-30
1
2022-07-31
4
2022-07-31
7
130
Kozłowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-07-30
14
2022-07-31
6
2022-07-30
23
2022-07-31
7
NABAB (89)
2022-07-30
12
2022-07-31
1
850
2022-07-31
3
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (56)
2022-07-31
3
250
2022-07-31
8
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
DOMENA (60)
2022-07-30
27
2022-07-30
20
2022-07-31
5
180
2022-07-30
9
50
2022-07-30
2022-07-31
27
2022-07-31
Kwiecień-Poborska Paulina
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-07-30
1
2022-07-30
2
Lange Piotr
Stajnia Sabat
K-BELLA (125)
2022-07-31
16
2022-07-31
40
2022-07-31
15
Laskowska Emilia
Sopocki Klub Jeździecki
2022-07-30
3
150
2022-07-30
1
250
2022-07-31
11
2022-07-31
4
Lejk Kinga
Stajnia Sabat
SAMANTA (175)
2022-07-31
1
Lesner Natalia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CEZANNE (152)
2022-07-31
13
2022-07-31
Lewandowska Pola
Pomorska Liga Jeździecka
2022-07-30
39
2022-07-30
2022-07-31
34
2022-07-31
16
Lewińska Julia
Stajnia Sabat
SAMANTA (175)
2022-07-31
8
2022-07-31
14
2022-07-31
38
2022-07-31
Leżucha Magdalena
KJ VENA Rogoźnik
2022-07-30
2022-07-30
Lipińska Liwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-07-31
23
2022-07-31
Liszkiewicz Marta
SCSJ Coval Pogórze
CATALAYA (164)
2022-07-30
3
150
Lomankiewicz Veronica
Stow. SSK Koczargi Nowe
GOOD LUCK (166)
2022-07-30
23
2022-07-31
25
2022-07-31
27
Lost Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KARRERAS (155)
2022-07-31
21
Lubocka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-07-30
2022-07-30
18
2022-07-31
15
2022-07-31
8
Łepek Alicja
KJ Pegaz Reda
WEXUS (52)
2022-07-30
32
2022-07-30
29
2022-07-31
19
2022-07-31
Łojek Oliwia
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
DANIA ZK (210)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-31
20
Łuczak Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
KARMEN (104)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-31
18
2022-07-31
33
Machnicka Nadia
brak
TANIA (182)
2022-07-31
8
2022-07-31
Maciejczyk Aleksandra
Sopocki KJ
PJOTTER (140)
2022-07-30
18
Majchrzak Matylda
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
JIMMY (206)
2022-07-30
14
2022-07-30
2022-07-31
3
2022-07-31
Małgorzewicz Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
2022-07-30
31
2022-07-30
2022-07-31
5
2022-07-31
Markiewicz Milena
brak
JANTAR (148)
2022-07-30
41
2022-07-30
Marks Łucja
JKS W Siodle
LORENTINA (217)
2022-07-30
22
2022-07-30
27
Marszałek Adrianna
Brak
PERKUN (161)
2022-07-31
12
2022-07-31
Mateja Maksymilian
bpk
2022-07-30
4
100
2022-07-30
8
2022-07-31
11
2022-07-31
Mattsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
CARMEN S (101)
2022-07-30
26
2022-07-30
4
100
2022-07-31
Matusiak Karolina
Bpz
GALLANT (57)
2022-07-30
34
2022-07-31
34
2022-07-30
2022-07-31
Matynia Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
CARTAGENE (181)
2022-07-30
11
2022-07-30
7
Mazur Agata
SKJ Sopot
2022-07-30
3
200
2022-07-30
20
2022-07-31
12
50
2022-07-31
12
Mazurek Małgorzata
SSSK Koczargi Nowe
2022-07-30
21
2022-07-30
2022-07-31
13
2022-07-31
37
Merkel Lisa
GTH Gdynia
LIBRA (115)
2022-07-30
15
2022-07-30
26
2022-07-31
17
2022-07-31
41
Miarka Adam
ULKJ Stajnia Mann
INDISSIMO (128)
2022-07-30
17
2022-07-30
7
AVALANO (129)
2022-07-30
13
2022-07-30
6
Miłosz Julianna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ALENTOR (21)
2022-07-30
15
2022-07-30
33
2022-07-31
17
2022-07-31
23
Misiura Oliwia
BPK - pomorskie
KSIĘŻNA (189)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-31
9
2022-07-31
Misztal Maggie
Sopocki KJ
M (9)
2022-07-30
26
2022-07-30
2022-07-31
40
2022-07-31
Mordako Agnieszka
KJ Pegaz Reda
2022-07-30
37
2022-07-30
23
2022-07-31
37
2022-07-31
Mysińska Hanna
brak
HOKUS (172)
2022-07-30
9
2022-07-30
1
Myszk Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-07-30
6
2022-07-30
1
2022-07-31
35
2022-07-31
Myszk Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-07-30
30
2022-07-30
2022-07-31
16
2022-07-31
Narloch Pola
SCSJ Coval
2022-07-30
4
2022-07-30
36
2022-07-31
29
2022-07-31
Neubert Julia
Brak
WITALIA (78)
2022-07-30
14
2022-07-30
2022-07-31
12
2022-07-31
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORINO (38)
2022-07-30
13
2022-07-31
9
KRAVIZ (39)
2022-07-30
14
2022-07-31
3
100
CLINT (40)
2022-07-30
6
40
2022-07-31
2
600
DENYS (85)
2022-07-30
34
2022-07-30
2022-07-31
42
2022-07-31
2022-07-30
2
200
2022-07-30
4
2022-07-31
6
CIQUENTO (132)
2022-07-30
10
2022-07-31
5
2022-07-30
33
2022-07-30
2022-07-31
4
200
2022-07-31
Nicpoń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
OLAF (83)
2022-07-30
35
2022-07-31
30
2022-07-30
2022-07-31
ILARIMA (86)
2022-07-30
32
2022-07-31
24
2022-07-30
2022-07-31
Noculak Oliwia
Stajnia Sabat
ANELKA (186)
2022-07-31
1
Obłoza Zuzanna
KJ Pegaz Reda
BENTOS (26)
2022-07-30
19
2022-07-31
14
2022-07-31
36
2022-07-30
6
130
Obrzud Aleksandra
Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
MONTCALM (191)
2022-07-31
20
2022-07-31
Okoń Arleta
brak
2022-07-30
13
2022-07-30
13
2022-07-31
2
2022-07-31
25
Oracz Łukasz
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
HERUBIN (173)
2022-07-30
17
2022-07-30
2022-07-31
1
2022-07-31
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2022-07-30
10
ASIANDI (180)
2022-07-30
20
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
DEJA VU 7 (177)
2022-07-31
36
2022-07-31
47
FIGA (178)
2022-07-31
25
2022-07-31
19
Paliga Sara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2022-07-30
2022-07-31
46
2022-07-30
2022-07-31
Pałucka - Boczek Marta
Sopocki KJ
2022-07-30
19
Parusińska Nina
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
WARIUS (106)
2022-07-30
8
2022-07-30
2022-07-31
21
2022-07-31
Parzniewska Kornelia
Brak
DOMENA (44)
2022-07-30
23
2022-07-30
5
2022-07-31
2
2022-07-31
35
Parzyszek Blanka
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
NARNIA (3)
2022-07-30
2022-07-31
26
2022-07-31
10
70
2022-07-30
Pawłowska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2022-07-30
20
2022-07-30
2022-07-31
28
2022-07-31
31
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
CORIN O (62)
2022-07-30
15
2022-07-30
2022-07-31
18
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2022-07-30
6
30
2022-07-30
23
2022-07-31
9
OKUDŻAWA (158)
2022-07-30
20
2022-07-30
2022-07-31
21
2022-07-31
Piotrowska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
ROMEO (4)
2022-07-30
27
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-31
Pipka Klaudia
Stajnia Sabat
ANELKA (186)
2022-07-31
7
Pipka-Lange Weronika
Stajnia Sabat
ANELKA (186)
2022-07-31
1
Płuska Hanna
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
DECIDELA (211)
2022-07-30
5
2022-07-30
2022-07-31
26
2022-07-31
Płuska Jaromir
St. Szkoła Sportów Konnych
SKARBOSZ (213)
2022-07-30
18
2022-07-30
36
2022-07-31
4
2022-07-31
33
Płuska Maria
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
2022-07-30
25
2022-07-30
2022-07-31
24
2022-07-31
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o.
2022-07-30
5
50
2022-07-30
21
2022-07-31
20
FELLOW (65)
2022-07-30
18
2022-07-31
8
Pol Michał
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-07-30
22
2022-07-31
5
50
2022-07-31
12
Polejowski Kamil
JKS senny Nowęcin
ALTANA (184)
2022-07-30
10
2022-07-30
33
Przeplasko Amelia
Stow. SSK Koczargi Nowe
FIGA (168)
2022-07-30
28
2022-07-30
2022-07-31
21
2022-07-31
Pszczólińska Nikola
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
SABOR (20)
2022-07-30
30
2022-07-30
2022-07-31
32
2022-07-31
Reszuta Dariusz
La scalla
2022-07-30
15
2022-07-30
3
2022-07-31
1
250
2022-07-31
3
400
ABBAGIO (135)
2022-07-30
2022-07-30
3
2022-07-31
2
2022-07-31
KANON MD (136)
2022-07-30
2022-07-30
28
Reszuta Dominika
KJ La Scalla
2022-07-31
10
2022-07-31
Rinc Anna
Rywal Grudziądz
TALIAN (87)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-31
32
2022-07-31
Rozkosz Anna
CSJ Coval Pogórze
FRUGO (218)
2022-07-31
18
2022-07-31
6
BLOOM (220)
2022-07-31
35
2022-07-31
Rudna Liliana
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-07-30
5
2022-07-30
6
2022-07-30
2022-07-31
30
2022-07-31
Rychter Andżelika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BROKAT (151)
2022-07-30
6
2022-07-30
9
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2022-07-30
7
100
2022-07-30
2
200
2022-07-31
2
300
2022-07-31
1
230
Sadowska Wiktoria
Stow. SSK Koczargi Nowe
FERRERO (167)
2022-07-30
42
2022-07-30
2022-07-31
22
2022-07-31
Skrzypek Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
LUBOMIR (221)
2022-07-30
29
2022-07-30
Sopuszynska Layla
-
DIANA (176)
2022-07-31
11
2022-07-31
Stasiak Natasza
Sopocki KJ
2022-07-30
6
2022-07-30
21
2022-07-31
1
2022-07-31
16
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (109)
2022-07-30
17
2022-07-30
15
2022-07-31
33
2022-07-31
22
Szulc Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
GORDON (91)
2022-07-31
10
2022-07-31
Szymańska Maja
Brak
MADLENE (224)
2022-07-30
16
2022-07-30
2022-07-30
24
2022-07-31
6
2022-07-31
2022-07-31
22
Tauba Piotr
Jks Barłomino
CARERRA (123)
2022-07-30
10
2022-07-30
22
2022-07-31
45
2022-07-31
Terlecka Karolina
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
LIMERYK (215)
2022-07-30
8
2022-07-30
1
Trochowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FIORANO (48)
2022-07-30
8
2022-07-30
2022-07-31
22
2022-07-31
Twardowska Daria
Horses-pol
ALUR (203)
2022-07-30
1
2022-07-30
1
2022-07-31
7
2022-07-31
1
Twardowska Zuzanna
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
CIANTI (10)
2022-07-30
1
250
2022-07-30
22
2022-07-31
7
2022-07-31
2
150
2022-07-30
13
2022-07-30
21
2022-07-31
18
2022-07-31
49
Tymiński Igor
Brak
CHEWBACCA (162)
2022-07-31
37
2022-07-31
Wąsiewska Oliwia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2022-07-30
38
2022-07-30
2022-07-31
11
2022-07-31
Wasiołek Daria
Sopocki Klub Jeżdziecki
CARYCA G (200)
2022-07-30
14
2022-07-30
Winiarski Patryk
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KARINO (159)
2022-07-31
2022-07-31
36
2022-07-31
17
Wintoch Ewa
ULKJ Stajnia Mann
BALOU BOY (127)
2022-07-30
19
2022-07-31
20
Wojciechowska Paulina
Brak
MONTOJA (120)
2022-07-30
9
2022-07-30
Wójcik Julia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
KARIKA (119)
2022-07-30
1
2022-07-30
1
2022-07-31
1
2022-07-31
1
FENIKS (163)
2022-07-30
1
2022-07-30
1
2022-07-31
1
2022-07-31
1
Wołodkowicz Olimpia
KJ Sport Zamysłowo
2022-07-30
9
2022-07-30
2
200
2022-07-31
2
200
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (28)
2022-07-30
2
2022-07-30
24
2022-07-31
50
2022-07-31
Zagor Jacek
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
COLESLA (75)
2022-07-30
2022-07-30
30
2022-07-31
28
2022-07-31
2022-07-30
11
2022-07-30
5
2022-07-31
2022-07-31
5
JENTONE (77)
2022-07-30
18
2022-07-30
1
350
2022-07-31
4
250
AZYL (145)
2022-07-30
16
2022-07-30
25
2022-07-31
17
2022-07-31
17
NANELLI (187)
2022-07-31
2022-07-31
19
2022-07-30
2022-07-30
40
Żala Nina
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2022-07-30
3
2022-07-30
17
2022-07-30
2022-07-31
1
2022-07-31
5
2022-07-31
Zawieska Magdalena
Bpk pom
CZEKAN (34)
2022-07-30
3
2022-07-30
9
2022-07-31
1
2022-07-31
3
Zielińska Nadia
Brak
2022-07-31
2022-07-31
Zielony Sokalska Zuzanna
Ukj Petrico pony karlino
2022-07-30
5
160
2022-07-30
16
2022-07-31
13
50
2022-07-31
13
Ziembicka Pola
Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
GALA (207)
2022-07-30
1
2022-07-30
5
2022-07-31
6
2022-07-31
1
Żygowski Mikołaj
KJ Arpav Gdańsk
QULUMBUS (100)
2022-07-30
8
80
2022-07-30
2022-07-31
2022-07-31

Number of Riders: 238

Number of Horses: 196

The sum of prizes: 9 085.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl