Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
165 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:15:59
2018-07-05 23:19:26
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
164 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:16:13
2018-07-05 23:17:47
Zofia Łosińska WEZUWIUSZ
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
163 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:16:42
2018-07-05 23:14:53
Paulina Pellowska KLIPER
  • 2x 2/LL mini/
162 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:16:57
2018-07-05 23:13:28
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
161 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:17:11
2018-07-05 22:56:37
Martyna Kowalska BIG BEN
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
160 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 13:53:29
2018-07-05 21:32:44
Maggie Misztal DAKOTA TEXASS
  • 2x 12/LL/
  • 1x 14/L/
159 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 21:57:45
2018-07-05 20:41:24
Jacek Grzywacz CLOONEY 11
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
158 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 21:58:41
2018-07-05 20:01:57
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 2/LL mini/
  • 2x 3/LL/
157 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 19:07:31
2018-07-05 19:01:07
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
156 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:06:01
2018-07-05 15:53:43
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 2/LL mini/
155 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:06:20
2018-07-05 15:53:18
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
154 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:06:40
2018-07-05 15:52:39
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:06:59
2018-07-05 15:51:50
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
152 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:07:22
2018-07-05 15:09:35
Aleksandra Pietrzak BRANCO
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
151 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:27:20
2018-07-05 14:20:36
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
150 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 14:19:25
2018-07-05 14:17:17
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
149 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 13:17:37
2018-07-05 13:08:59
Karolina Osiczko-Aszyk CEL
  • 1x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
148 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:17:29
2018-07-05 10:34:50
Julia Drozdowska JUKAR
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 12/LL/
147 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:17:52
2018-07-05 10:33:54
Oliwia Bielak ISTARIA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 12/LL/
146 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:11:41
2018-07-05 08:36:13
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
145 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:11:09
2018-07-04 21:31:37
Maria Chabowska GALA
  • 2x 10/Krzyżaczki/dokładności bez normy czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 20:07:33
2018-07-04 18:44:24
Kornelia Kozlik CASKADA
  • 2x 11/LL mini/
143 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 20:07:52
2018-07-04 17:47:37
Ewa Obiała NIKO
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
142 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:54:54
2018-07-04 09:42:57
Julia Tołłoczko MOLIN
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
141 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:55:29
2018-07-04 09:42:03
Nadia Stachura PASCAL JAN-PON
  • 2x 11/LL mini/
140 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:56:07
2018-07-04 09:41:22
Julia Brzozowska SANTIAGO
  • 2x 11/LL mini/
139 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:13:13
2018-07-03 23:03:00
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
138 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:13:49
2018-07-03 23:02:30
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
137 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:14:18
2018-07-03 22:17:18
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
136 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:14:35
2018-07-03 22:16:50
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
135 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 21:44:12
2018-07-03 21:43:00
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
134 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 21:45:24
2018-07-03 21:41:19
Hanna Padalak FORTUNA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
133 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 21:46:10
2018-07-03 21:24:26
Katarzyna Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
132 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 21:46:40
2018-07-03 21:23:07
Katarzyna Falkiewicz SCHOCO
  • 2x 3/LL/
  • 2x 12/LL/
131 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 21:48:06
2018-07-03 17:09:07
Maggie Misztal INFINITI
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
130 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 16:09:53
2018-07-03 15:42:37
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 3/LL/
129 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 16:10:44
2018-07-03 14:55:03
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
128 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 14:26:03
2018-07-03 12:40:20
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
127 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 14:28:10
2018-07-03 12:18:36
Vivien Kaźmierczak WIKTOR
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
126 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:41:27
2018-07-03 10:24:07
Oliwia Pestilenz KING OF THE BONGO
  • 2x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
125 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:42:50
2018-07-03 10:23:22
Irena Matysiak KING OF THE BONGO
  • 2x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
124 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 13:53:43
2018-07-03 10:18:13
Irena Matysiak ALCZENTO
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
122 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 12:04:36
2018-07-02 23:07:04
Pola Gajzler DUMKA
  • 2x 1/Krzyżaczki/dokładności bez normy czasu
  • 2x 10/Krzyżaczki/dokładności bez normy czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 12:04:49
2018-07-02 23:02:35
Pola Gajzler SAN REMO
  • 2x 1/Krzyżaczki/dokładności bez normy czasu
  • 2x 10/Krzyżaczki/dokładności bez normy czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 14:29:53
2018-07-02 22:19:14
Pola Gajzler CALHEDRON
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 14/L/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:44:50
2018-07-02 22:14:04
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 16/N/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:45:02
2018-07-02 22:13:43
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 16/N/
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:45:14
2018-07-02 22:13:15
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 16/N/
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:32:14
2018-07-02 21:32:18
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:50:24
2018-07-02 21:31:03
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:51:35
2018-07-02 19:30:03
Małgorzata Naryniecka Reszuta SPARTAN L
  • 2x 12/LL/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 12:37:01
2018-07-02 19:27:40
Wiktoria Konkol WEST
  • 2x 14/L/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:52:35
2018-07-02 19:26:43
Lena Klimczyk DACYT
  • 2x 12/LL/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:52:12
2018-07-02 19:25:50
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 12/LL/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:42:11
2018-07-02 18:06:26
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:41:57
2018-07-02 15:56:59
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:41:43
2018-07-02 15:56:25
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7/N/
  • 1x 8/C/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:27:35
2018-07-02 12:25:05
Adam Potrykus KASZMIR
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 14/L/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 12:54:31
2018-07-02 11:41:36
Beata Pawłowska BRIONI
  • 2x 3/LL/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:16:21
2018-07-01 21:35:48
Karolina Staroniewicz FIGARO - KG
  • 2x 2/LL mini/
  • 2x 11/LL mini/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 08:52:06
2018-07-01 19:12:08
Anna Górska COLLARIO
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 08:51:51
2018-07-01 17:59:55
Adrianna Trzcińska MELISSA C
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 08:51:03
2018-07-01 17:36:55
Zofia Polanek ALONSO
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 11:52:37
2018-07-01 11:14:51
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 17/C/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 11:51:56
2018-06-30 21:57:30
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 11:51:38
2018-06-30 21:56:07
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 18:24:47
2018-06-30 21:53:44
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 20:25:02
2018-06-30 18:26:24
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
  • 2x 13/L/licencyjny, na styl jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 15:57:50
2018-06-30 15:23:08
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 2x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 15:58:53
2018-06-30 13:48:56
Maja Styn ANCYMON
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 14/L/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 11:18:20
2018-06-30 11:03:01
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 08:48:32
2018-06-29 22:21:12
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-30 08:48:59
2018-06-29 17:41:14
Maja Wolny SONATA N
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:38:15
2018-06-29 15:08:41
Amelia Kużel RAWANA
  • 1x 1/Krzyżaczki/dokładności bez normy czasu
  • 1x 2/LL mini/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:38:30
2018-06-29 14:06:18
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:38:42
2018-06-29 10:49:12
Maja Wolny WEZYR
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:38:53
2018-06-29 08:44:14
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:39:03
2018-06-29 00:46:58
Adam Nicpoń LAKE TAHOU
  • 1x 3/LL/
  • 1x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:39:14
2018-06-29 00:18:04
Martyna Pietroń RAPSODIA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:39:25
2018-06-29 00:17:08
Martyna Pietroń ELEANOR RUGBY
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 16/N/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:39:47
2018-06-29 00:15:58
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 16/N/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:39:57
2018-06-29 00:14:18
Adam Nicpoń LARIOS HERO
  • 1x 3/LL/
  • 1x 4/L/licencyjny, na styl jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:40:21
2018-06-29 00:10:33
Adam Nicpoń COUNTER
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 14:31:12
2018-06-28 19:05:51
Alicja Rotter WENDHETTA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:40:51
2018-06-28 18:10:51
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:41:13
2018-06-28 18:10:06
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 17:13:39
2018-06-28 16:02:48
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 12:32:55
2018-06-27 12:12:33
Daria Symonowicz BREMIO
  • 2x 2/LL mini/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 12:33:27
2018-06-27 12:04:17
Sara Paliga LAPONIA
  • 1x 3/LL/
  • 1x 12/LL/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 12:34:12
2018-06-27 12:03:42
Jacek Grzywacz LAPONIA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 14/L/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:56:49
2018-06-27 11:55:19
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:57:13
2018-06-27 11:54:23
Jacek Polikowski CASSANO
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:57:36
2018-06-27 11:53:47
Jacek Polikowski SAVINA
  • 1x 6/P/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:57:58
2018-06-27 11:53:31
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:58:34
2018-06-27 11:53:11
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:59:01
2018-06-27 11:52:27
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 2x 3/LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:13:24
2018-06-27 11:12:42
Kamil Rajnert POESIA DEL CASTEGNO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:11:14
2018-06-27 11:10:31
Kamil Rajnert DIARADO'S DREAM
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:10:12
2018-06-27 11:08:19
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:10:42
2018-06-27 11:06:11
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:15:33
2018-06-26 21:17:57
Maja Barczyk KARTEL
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 09:15:11
2018-06-26 21:16:58
Maja Barczyk LAGUNA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:12:49
2018-06-26 20:14:44
Zuzanna Niziołek CONAN 1
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:13:53
2018-06-26 19:16:35
Mateusz Kiempa ATALANTA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:14:26
2018-06-26 19:10:29
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
  • 1x 8/C/
  • 1x 9/P/BINGO art. 262.4.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:14:58
2018-06-26 19:09:37
Mateusz Kiempa DUCHESS OF CAMBRIDGE
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:16:00
2018-06-26 19:09:02
Mateusz Kiempa AL PACINO J
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:16:37
2018-06-26 18:19:59
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 16:23:56
2018-06-25 21:15:24
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 12/LL/
  • 2x 14/L/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:17:12
2018-06-25 10:44:39
Dominika Skowronska COLADO
  • 1x 12/LL/
  • 2x 13/L/licencyjny, na styl jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:22:59
2018-06-24 19:17:25
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:38:51
2018-06-24 09:57:31
Ilona Kurz ROMEO
  • 1x 3/LL/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:32:45
2018-06-23 21:03:45
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 13:44:51
2018-06-23 21:02:25
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 2x 11/LL mini/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:41:37
2018-06-23 19:31:23
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 10:33:02
2018-06-23 12:26:17
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 13:46:17
2018-06-23 12:25:45
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 20:43:09
2018-06-22 19:27:00
Natalia Smarzyńska WILIA II
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 17:51:27
2018-06-22 11:28:12
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 14/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:13:29
2018-06-21 17:28:30
Natalia Kędzierska FOREVER
  • 2x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:38:14
2018-06-20 22:25:45
Julia Faron PESTKA
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:38:41
2018-06-20 22:24:41
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:39:04
2018-06-20 19:33:22
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:39:30
2018-06-20 19:32:45
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 7/N/
  • 1x 9/P/BINGO art. 262.4.2
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:40:10
2018-06-20 19:32:16
Paweł Czerniewicz ALBATROS
  • 2x 3/LL/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 07:40:36
2018-06-19 15:35:55
Zuzanna Grot NEW DAY
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:19:10
2018-06-18 20:30:40
Julia Wapińska BIKSONA
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 21:59:42
2018-06-18 13:06:27
Julia Lieske CARERRA
  • 2x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 14/L/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:18:18
2018-06-18 12:25:28
Martyna Dubieniecka DRZEWIEC
  • 2x 11/LL mini/
  • 2x 12/LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:23:35
2018-06-18 08:51:29
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik HOT SCHERRY LADY
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 12/LL/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 12:59:21
2018-06-18 08:11:23
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 12/LL/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:10:46
2018-06-18 08:04:47
Monika Jackiewicz - Rąbca HIGH QUALITY
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:24:38
2018-06-18 08:04:28
Monika Jackiewicz - Rąbca CAPRIOLE
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 16/N/
  • 1x 17/C/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 14:25:03
2018-06-17 17:48:14
Dominika Januszewska HENDIA
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 1x 11/LL mini/
  • 1x 12/LL/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 15:41:32
2018-06-16 16:09:55
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 12/LL/
  • 2x 14/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 09:29:08
2018-06-16 16:09:18
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE EX DINETTE
  • 2x 12/LL/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 12:55:29
2018-06-16 14:42:36
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 16:44:01
2018-06-14 16:41:19
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:22:10
2018-06-13 20:05:38
Salma Piszczek CHALLENGE
  • 1x 2/LL mini/
  • 1x 3/LL/
  • 2x 12/LL/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:22:44
2018-06-13 16:39:02
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 17:51:47
2018-06-13 10:10:51
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 14/L/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:23:01
2018-06-13 08:16:35
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-01 14:29:25
2018-06-13 07:32:23
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 2x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 2x 14/L/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:23:19
2018-06-13 05:43:28
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 6/P/
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:23:28
2018-06-13 00:50:19
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 14/L/
  • 1x 15/P/art.269
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:23:50
2018-06-12 23:27:10
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 3/LL/
  • 1x 5/L/zwykły z natychmiastową rozgrywką art.238.2.2
  • 1x 12/LL/
  • 1x 14/L/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 13:23:59
2018-06-12 23:25:36
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 6/P/
  • 1x 7/N/
  • 1x 15/P/art.269
  • 1x 16/N/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
2. Banaszek Natalia JKS Barłomino
2006 (JM.)
3. Barczyk Maja JKS Senny Nowęcin
S
O020395
4. Barowicz Martyna Brak
2000 (J.)
O028615
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
6. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
10171305
7. Bielak Oliwia bpk
2000 (J.)
brak
8. Brzozowska Julia UKJ Karmen Niekłonice
2008 (Mł.)
brak
9. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
10. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
11. Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Chojnacka Nadia BPK
2003 (JM.)
brak
13. Chrzan Monika KJ Nad Stropną
S
O008452
14. Czako Zoe PZJ
2005 (JM.)
none
15. Czarnecka Joanna
16. Czech Natalia
17. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
18. Drozdowska Julia bpk
2013 (Mł.)
brak
19. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (Mł.)
O040241
20. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
21. Faron Julia Bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
Brak
22. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
23. Figas Dariusz JKS Barłomino
24. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
25. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
26. Gajzler Pola Akademicki Klub Jeździecki Trójmiasto
2005 (JM.)
none
27. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (JM.)
brak
28. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
29. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
30. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
31. Grot Zuzanna Klub Jeździecki J.J Darboven
2001 (J.)
Brak
32. Grzywacz Jacek KJ J.J Darboven
S
brak
33. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
34. Gussmann Natalia JKS Barłomino
2008 (Mł.)
35. Gużkowski Maciej Klub Jeździecki Bonin
S
36. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
37. Jackiewicz - Wójcik Kasia Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
brak
38. Jagniewska Maja
39. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O040928
40. Jaworowska-Brzus Mirella AKJ
2008 (Mł.)
41. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
42. Kędzierska Natalia J.J. Darboven
S
brak
43. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
44. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2006 (JM.)
brak
45. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
46. Klasa Marcela bpk
2005 (JM.)
brak
47. Klimczyk Lena Bpk
2004 (JM.)
Xxxxx
48. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
brak
49. Konkol Wiktoria Klub Jeździecki La Scalla
1997 (MJ.)
O007130
50. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
51. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
52. Kowalska Martyna Brak
2005 (JM.)
Brak
53. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (Mł.)
Brak
54. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
55. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
56. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (J.)
O024984
10113471
57. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
58. Kurz Ilona Klub jezdziecki Jackiewiczow
S
brak
59. Kużel Amelia Stajnia Karlikowo
2007 (Mł.)
brak
60. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
61. Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
S
Brak
62. Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O014039
63. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
64. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
65. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
66. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O005279
67. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
68. Łosińska Zofia Rancho Banderoza
2002 (J.)
brak
69. Marzec Matea
70. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
71. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015207
72. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
73. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
74. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
75. Niziołek Zuzanna Bez przynależności klubowej
2007 (Mł.)
Brak
76. Ochrymowicz Alicja JKS Barłomino
2005 (JM.)
77. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
78. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
79. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
80. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
81. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
82. Patalan Dominika bpk
S
O033904
83. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
84. Pawłowska Beata JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
brak
85. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
86. Pelowska Paulina Bpk
2008 (Mł.)
Brak
87. Pestilenz Oliwia Brak
2002 (J.)
Brak
88. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
89. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
90. Pietrzak Aleksandra brak
2000 (J.)
O045182
91. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
92. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
93. Potrykus Adam Klub jeździecki Arpav
S
brak
94. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
95. Reszuta Małgorzata kj La Scalla
S
Brak
96. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
97. Romaniecka Nadia Cavallo
2003 (JM.)
98. Rotter Alicja AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O020468
99. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
100. Rudziks Zuzanna
101. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
102. Skowronska Dominika JKS Senny - Nowęcin
2002 (J.)
O037294
103. Smarzyńska Natalia Niezrzeszona
2001 (J.)
Brak
104. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
brak
105. Stachura Nadia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
106. Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jezdziecki
S
0035529
107. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
108. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (JM.)
O037988
109. Symonowicz Daria bpk
2001 (J.)
brak
110. Szukalska Maja AKJ
2008 (Mł.)
111. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
112. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
113. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
114. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
115. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
116. Ustjak Nicoll brak
S
brak
117. Wapińska Julia SKJ SOPOT
S
brak
118. Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
S
O037684
119. Wieżel Michalina
2008 (Mł.)
120. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
121. Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
2003 (JM.)
O037303
122. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
123. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
124. Zientkiewicz Kornelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

AGOSTINO J WLKP POL 2010 Wałach siwa/168 F: Osjan
M: Ambrozja
O: Alicja Wolańska
B: Joanna Czarnecka
K018810 616007530248610
2.

62

AL PACINO J WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Olivier
M: Agnew
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
K025201
3.

49

ALBATROS SP POL 2008 Wałach kara F: NN
M: NN
O: ...
B: ....
brak
4.

167

ALCZENTO SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Cento Sohn/Cento
M: Aloza/Marcus
O: Irena Matysiak
B: Romuald Surmacz
K013742
5.

95

ANCYMON Małopolska POL 1994 Wałach gniada F: Wieczór
M: Arka
O: Orłowski Marcin
B: Obolewicz Lucyna
K011522 616006530035394
6.

147

Arbat młp Polska 2006 siwy F: Berlin Bej
M: Aruba
O: G. Ćwierz/K.Ćmiel
B: A. Bestry
7.

124

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
8.

176

ASARI F:
M:
O:
B:
9.

65

ATALANTA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: CHEF SUPREME
M: ARBA
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B: SK RACOT
K011862
10.

131

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
11.

52

BABETTE SP POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna Martnowicz
B: ...
Brak
12.

61

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
13.

133

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
K013478
14.

171

BIG BEN Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada F: New World
M: Barka
O: Mirosław Kaźmierczak
B: Mirosław Kaźmierczak
Brak
15.

67

BIKSONA Małopolska POL 2014 Klacz gniada F: Armani
M: Bisbona
O: Agnieszka Racka
B: Aaa
Brak
16.

158

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K009100 POL009640036804
17.

79

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
O: Niemiera Sonia
B: -
brak
18.

106

BRIONI Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Burberry
M: Ceason Z
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
DE 433330706810
19.

51

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
20.

118

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada F: Likwor
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Kokocha
none
21.

90

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
22.

110

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
23.

45

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568 616009690171209
24.

3

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 DE418184084910
25.

164

CARRERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
brak
26.

139

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
27.

76

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo /
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
28.

73

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
29.

180

Chalcedon trakeńska 2012 F:
M:
O:
B:
30.

178

Chantle kuc walijski 2012 F:
M:
O:
B:
31.

185

CHASSOT F:
M:
O:
B:
32.

74

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
33.

72

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
O: GR Sławomir Polikowski
B: Ernst Otto
K025069 421000126312
34.

169

CLOONEY 11 Holsztynska GER 2010 Ogier siwa/170 F: CASSINI 1
M: LANDGRAEFIN
O: PRZEMYSLAW SUMCZYNSKI
B: KOSICKI ANDREAS DR,
BRAK DE 421000408010
35.

22

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
36.

104

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
37.

66

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
38.

115

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
39.

149

CORTINA A-Z WLKP 2006 kl kara F: Etos
M: Corrida
O: Magdalena Krempeć
B: Andrzej Ździebło
40.

81

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: CACHAS
M: RAVENNA
O: ADAM NICPON
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
K023540 DE 421000693111
41.

97

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
BRAK
42.

151

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
43.

111

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
Brak
44.

170

DAKOTA TEXASS Mały Koń POL 1997 Wałach gniada/mk:156 F: Nando
M: Dębina
O: Monika Nowicka
B: Texass ranch company sp. z o.o
Brak pol 013660201097
45.

84

DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diamant De Semilly / Le Tot de Semilly
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513 105XQ15
46.

36

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
47.

109

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
48.

163

DARK PEARL REN GER 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol / Capitol I
M: Riverdance / Rupie Star
O: Paula Myszka
B: Josef Hüpen
K010599 DE443434023504 102YT21
49.

184

DEMETER F:
M:
O:
B:
50.

70

DIARADO'S DREAM Oldenburger Spring-Pferde DEU 2013 Ogier gniada/172 F: Diarado's Boy
M: Stakkara old(OS)/Stakkatol(OS)
O: Marzena Falarz
B: Gestut Lewitz
K024644 DE418185040313
51.

10

DRZEWIEC Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Corde Star
M: Dąbianka
O: Marcin Dubieniecki
B: Marek Romanowski
K016398
52.

63

DUCHESS OF CAMBRIDGE SP POL 2013 Klacz gniada F: Cassilio
M: Definicja
O: Paula Mańczak
B: Paula Mańczak
K025200
53.

177

ENZO małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
54.

162

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
55.

175

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
56.

30

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
brak
57.

54

FOREVER SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Labrador
M: Flora
O: Dorota Formella
B: Renata Marocka
brak
58.

129

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
59.

18

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
60.

140

GALA Huculska POL 2011 Klacz srokata/kuc: F: Prut
M: Gaja
O: Michał Chabowski
B: brak
brak
61.

38

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
62.

116

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: DE PRINS B.V.B.A
K025777
63.

98

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
64.

32

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
65.

16

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
66.

161

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
67.

44

HENDIA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cento Sohn
M: Hano I
O: Wojciech Januszewski
B: SK Nowielice
K025167 616009640053911
68.

156

HERBATNIK kuc 2012 mysz/kuc F:
M:
O:
B:
69.

46

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
O: Monika Jackiewicz
B: Monika Jackiewicz
K020708 616009530226911
70.

69

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/173 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
K022130 616006590203012
71.

47

HOT CHERRY LADY SP POL 2014 Klacz gniada F: Chery Cordial
M: Hurysa
O: Kasia Jackiewicz - Wójcik
B: Kasia Jackiewicz - Wójcik
K024632 616009530075014
72.

157

Huracan andaluzyjska Hiszpania 2012 wałach siwa F:
M:
O: Magdalena Krempeć
B:
73.

126

INFINITI Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Monika Nowicka
B: Brak
Brak 616999530286011
74.

142

ISTARIA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: nn
M: nn
O: Joanna Grosicka
B: Gralak Miroslaw
brak 616999640083012
75.

64

JALANDAHAR SP POL 2007 Klacz gniada F: Karandasj / Fedor
M: Juka / Kingsten
O: Paula Mańczak
B: Anna Mańczak
K010891 POL009530055007 105AZ41
76.

1

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
O: Julia Krawczyk
B:
K025518 528003201402918
77.

117

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
78.

143

JUKAR Koń Polski POL 2013 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Binaś Katarzyna
brak
79.

168

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
80.

172

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
81.

146

KARIKA Mały Koń POL 2005 Klacz gniada F: dobry
M: karina
O: artur kiempa
B: artur kiempa
brak
82.

25

KARTEL MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Kalina
O: Jan Jurkiewicz
B: SO Bogusławice
brak
83.

31

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
O: Adam Potrykus
B: Monika Gudalewska
brak
84.

4

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
85.

121

KING OF THE BONGO KUC POL 2014 Wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Irena Matysiak
B: NN
Brak
86.

173

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/kuc:119 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K024146
87.

155

Knieja wlkp Polska 2006 klacz gn F: Cyrak
M:
O:
B:
88.

99

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
89.

60

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
90.

26

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
K024671
91.

87

LAKE TAHUO HOL POL 2014 Wałach kasztanowata F: LEOVISTO
M: GIPSY LADY II H
O: HORIZONTALSP.Z O.O.
B: SK Ciekocinko
NNN
92.

150

LANTANI sp 2006 kl siw F: Helanis
M: Luisa 14
O: Magdalena Krempeć
B: Zbigniew Lademann
93.

78

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
94.

83

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa F: CHALTAIRE Z
M: LAGUNA
O: ADAM NICPON
B: BUREK JÓZEF
NNN
95.

39

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
96.

107

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
97.

50

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
98.

80

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
99.

134

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
100.

103

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471
101.

137

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
102.

125

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
103.

141

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
104.

15

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
105.

96

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
106.

145

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
107.

48

NEW DAY SP POL 2009 Wałach gniada F: New World
M: Wiagra
O: Akademia Jeździecka J.J Darboven
B: Bogusz Justyna
Brak
108.

17

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
109.

183

NIKITA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Festiwal
M: Nemezis
O: Agata Piastowska
B: Agata Piastowska
brak
110.

181

Nikita F:
M:
O:
B:
111.

88

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit
M: Nicole / Luron
O: Agnieszka Godzwon
B: PL
K024278 616009520095609
112.

101

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
113.

123

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
114.

132

ORLANA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Winston
M: Oleina
O: Robert Nagórski
B: Robert Nagórski
K022681
115.

59

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
116.

35

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
117.

136

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
118.

108

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
119.

53

PESTKA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Dixan
M: Płataria
O: Agnieszka Racka
B: Jan Kowalski
Brak
120.

68

PITAGORAS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa/172 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Kuśpiel Krzysztof
K022903 616 009 60 02 540 10
121.

128

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
122.

71

POESIA DEL CASTEGNO S.i. Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Acodetto
M: Carezza Del Castegno
O: Marzena Falarz
B: Boglioni Guerino
.
123.

100

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
124.

154

PROUD OF CARRY sp kl gn F:
M:
O:
B:
125.

93

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461
126.

86

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil /
M: Rani /
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
K020634
127.

91

RAWANA Koń Mały POL 2005 Klacz kasztanowata/mk: F: DEMANTUR VOM DRAMMETAL
M: ROBIN
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K019032 013 53 02266 05
128.

148

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada/kuc F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
129.

114

RIRONDINE SP POL 2011 Klacz gniada F: Arezzo VDL
M: Rebelia/Animo
O: Zoe Czako
B: xxx
K024528
130.

182

Roksana F:
M:
O:
B:
131.

58

ROMEO Irish Sport Horse IRL 2005 Wałach gniada F: COURAGE II
M: PARK VISTA
O: Ilona Kurz
B: northern ireland horse board co-op society ltd
brak 372414004452031
132.

153

Rosi hanowerska 2012 klacz kara F:
M:
O:
B:
133.

135

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
6160136401160
134.

8

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
135.

127

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
Brak
136.

159

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421 104QD58
137.

112

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
138.

94

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz kara F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
139.

130

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
140.

77

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013 POL009670071505
141.

28

WENDHETTA TRK POL 2008 Klacz gniada F: Malmo / Pigmalion
M: Werona / Baldram
O: Magdalena Rotter
B: Agnieszka Rąbca
K013957 POL007530219308
142.

165

WEST SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: winston
M: wenecja
O: leonard konkol
B: leonard konkol
K025743
143.

174

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
144.

160

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
145.

122

WIKTOR SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etos
M: Wanilia/Dionizos
O: V. K.
B: Xxx
Brak
146.

56

WILIA II SP POL 2003 Klacz gniada/mk: F: Revel
M: Wenus
O: Piotr Smarzyński
B: Wiesław Stopa
Brak
147.

42

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
148.

57

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
149.

152

Zora oldenburg 2013 klacz siwa F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Maja JKS Senny Nowęcin
300
SUM:
300.00
Chebotar Valeriia KJ AS Dream
200
SUM:
200.00
Chełchowska Helena Sopocki Klub Jeździecki
100
SUM:
100.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
150
SUM:
150.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Gussmann Natalia JKS Barłomino
Rzeczowa
Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
70
SUM:
70.00
Jackiewicz - Wójcik Kasia Klub Jeździecki Jackiewiczów
20
SUM:
20.00
Kiempa Mateusz CSJ Coval
100
70
SUM:
170.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
1000
SUM:
1000.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
350
SUM:
350.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
20
150
SUM:
170.00
Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
30
SUM:
30.00
Kużel Amelia Stajnia Karlikowo
Rzeczowa
Ledzion Marta Sopocki klub jezdziecki
80
SUM:
80.00
Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
20
SUM:
20.00
Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
20
SUM:
20.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
90
SUM:
90.00
Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
50
SUM:
50.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
300
300
SUM:
600.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
50
40
300
100
SUM:
490.00
Ochrymowicz Alicja JKS Barłomino
Rzeczowa
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
250
SUM:
250.00
Pelowska Paulina Bpk
Rzeczowa
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
60
SUM:
60.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
30
50
70
30
SUM:
180.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
250
20
SUM:
270.00
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
40
SUM:
40.00
Szukalska Maja AKJ
Rzeczowa
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (38)
2018-07-08
28
2018-07-08
Banaszek Natalia
JKS Barłomino
RED LYNN (148)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
21
LANTANI (150)
2018-07-07
25
2018-07-07
Barczyk Maja
JKS Senny Nowęcin
KARTEL (25)
2018-07-07
10
2018-07-07
38
2018-07-08
2
2018-07-08
LAGUNA (26)
2018-07-07
2
300
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (141)
2018-07-08
31
2018-07-08
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (177)
2018-07-07
2018-07-07
29
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
11
2018-07-08
5
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (3)
2018-07-08
10
2018-07-08
3
KIAVOJ (4)
2018-07-08
6
2018-07-08
Bielak Oliwia
bpk
ISTARIA (142)
2018-07-07
2018-07-07
27
2018-07-07
Brzozowska Julia
UKJ Karmen Niekłonice
SANTIAGO (135)
2018-07-08
23
2018-07-08
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
GALA (140)
2018-07-08
1
2018-07-08
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (159)
2018-07-07
3
200
2018-07-07
18
Chełchowska Helena
Sopocki Klub Jeździecki
GODECJA (98)
2018-07-07
23
2018-07-07
4
100
2018-07-08
19
2018-07-08
8
Chojnacka Nadia
BPK
2018-07-08
4
2018-07-08
Chrzan Monika
KJ Nad Stropną
2018-07-07
32
2018-07-07
Czako Zoe
PZJ
RIRONDINE (114)
2018-07-07
26
2018-07-07
Czarnecka Joanna
DEMETER (184)
2018-07-08
27
2018-07-08
35
Czech Natalia
Nikita (181)
2018-07-08
7
Czerniewicz Paweł
brak
2018-07-07
2
2018-07-07
2018-07-08
6
Drozdowska Julia
bpk
JUKAR (143)
2018-07-07
2018-07-07
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2018-07-08
17
2018-07-08
24
2018-07-07
2018-07-07
13
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
SCHOCO (127)
2018-07-07
32
2018-07-07
PŁENTA (128)
2018-07-07
2018-07-07
Faron Julia
Bez przynależności klubowej
PESTKA (53)
2018-07-07
2018-07-07
24
2018-07-08
8
2018-07-08
23
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
HERBATNIK (156)
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
2018-07-08
2018-07-08
21
Figas Dariusz
JKS Barłomino
Rosi (153)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
33
2018-07-08
2018-07-07
Knieja (155)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
10
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-07-07
3
150
2018-07-07
2
2018-07-08
3
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (97)
2018-07-07
1
2018-07-08
21
2018-07-08
Gajzler Pola
Akademicki Klub Jeździecki Trójmiasto
CALHEDRON (118)
2018-07-07
27
2018-07-07
2018-07-08
26
2018-07-08
2018-07-07
28
2018-07-08
4
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (175)
2018-07-08
18
2018-07-08
14
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-07-07
7
2018-07-07
2018-07-08
15
2018-07-08
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
Roksana (182)
2018-07-08
1
2018-07-08
2
Górska Anna
KJ Black Horse Team
COLLARIO (104)
2018-07-08
31
2018-07-08
24
Grot Zuzanna
Klub Jeździecki J.J Darboven
NEW DAY (48)
2018-07-08
7
Grzywacz Jacek
KJ J.J Darboven
LAPONIA (78)
2018-07-07
28
2018-07-07
2018-07-08
22
2018-07-08
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
2018-07-07
28
2018-07-07
7
50
2018-07-08
24
2018-07-08
1
Gussmann Natalia
JKS Barłomino
Huracan (157)
2018-07-07
4
Rzeczowa
Gużkowski Maciej
Klub Jeździecki Bonin
2018-07-07
18
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-07-07
5
70
2018-07-07
12
2018-07-08
1
2018-07-08
6
2018-07-07
15
2018-07-07
11
2018-07-08
16
2018-07-08
13
Jackiewicz - Wójcik Kasia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-07-07
16
20
2018-07-07
2018-07-08
13
2018-07-08
Jagniewska Maja
Arbat (147)
2018-07-08
Januszewska Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
HENDIA (44)
2018-07-07
2018-07-07
14
2018-07-08
5
2018-07-08
12
Jaworowska-Brzus Mirella
AKJ
Chantle (178)
2018-07-07
15
2018-07-07
2018-07-08
6
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
WIKTOR (122)
2018-07-07
43
2018-07-07
Kędzierska Natalia
J.J. Darboven
FOREVER (54)
2018-07-08
15
2018-07-08
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
2018-07-07
5
100
2018-07-07
2018-07-07
8
70
2018-07-07
2018-07-07
3
2018-07-07
2
2018-07-07
31
2018-07-07
27
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
KARIKA (146)
2018-07-08
2
2018-07-08
12
2018-07-07
1
1000
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
CHASSOT (185)
2018-07-08
10
2018-07-08
4
Klasa Marcela
bpk
CAMELOT (110)
2018-07-08
30
2018-07-08
Klimczyk Lena
Bpk
DACYT (111)
2018-07-08
1
2018-07-08
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-07-07
1
2018-07-07
2
2018-07-08
14
2018-07-08
Konkol Wiktoria
Klub Jeździecki La Scalla
WEST (165)
2018-07-08
2018-07-08
33
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
WIKING PP (160)
2018-07-07
1
350
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (57)
2018-07-07
19
2018-07-07
14
Kowalska Martyna
Brak
BIG BEN (171)
2018-07-08
16
2018-07-08
22
Kozlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (139)
2018-07-08
20
2018-07-08
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
NABAB (15)
2018-07-07
15
20
GRAFFA (16)
2018-07-07
4
150
2018-07-07
25
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (32)
2018-07-07
10
30
2018-07-07
2018-07-08
32
2018-07-08
4
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
2018-07-07
19
2018-07-07
2018-07-08
24
2018-07-08
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (90)
2018-07-08
2018-07-08
Kurz Ilona
Klub jezdziecki Jackiewiczow
ROMEO (58)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
20
2018-07-08
Kużel Amelia
Stajnia Karlikowo
RAWANA (91)
2018-07-07
3
Rzeczowa
2018-07-07
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (107)
2018-07-07
22
2018-07-07
4
2018-07-08
PAVAROTTI (108)
2018-07-07
2018-07-07
17
2018-07-08
15
Ledzion Marta
Sopocki klub jezdziecki
BABETTE (52)
2018-07-07
7
80
2018-07-07
29
2018-07-08
5
2018-07-08
11
Lewandowska Ewa
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
RAMZES (93)
2018-07-07
17
20
2018-07-07
23
2018-07-08
20
2018-07-08
25
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-07-08
6
2018-07-08
22
2018-07-08
4
2018-07-08
4
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (60)
2018-07-07
31
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
2018-07-08
28
2018-07-08
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARRERA (164)
2018-07-07
18
2018-07-07
2018-07-07
14
20
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
DANJAZZ (36)
2018-07-07
22
2018-07-07
2018-07-08
3
2018-07-08
10
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (123)
2018-07-07
6
90
2018-07-07
31
2018-07-08
17
2018-07-08
31
Łosińska Zofia
Rancho Banderoza
WEZUWIUSZ (174)
2018-07-08
2018-07-08
2018-07-08
Marzec Matea
NIKITA (183)
2018-07-08
13
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
33
ALCZENTO (167)
2018-07-07
10
50
2018-07-07
11
2018-07-08
9
2018-07-08
5
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-07-07
12
2018-07-07
42
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
INFINITI (126)
2018-07-08
25
2018-07-08
28
2018-07-08
14
2018-07-08
16
2018-07-08
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2018-07-07
1
300
2018-07-07
1
300
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
COUNTER (81)
2018-07-07
6
50
2018-07-07
24
2018-07-08
5
2018-07-08
5
2018-07-07
11
40
2018-07-08
16
2018-07-08
22
2018-07-07
2
300
2018-07-07
4
100
2018-07-08
16
2018-07-08
2
2018-07-07
35
2018-07-08
8
2018-07-08
Niziołek Zuzanna
Bez przynależności klubowej
CONAN 1 (66)
2018-07-07
2018-07-07
11
2018-07-08
24
2018-07-08
11
Ochrymowicz Alicja
JKS Barłomino
Huracan (157)
2018-07-07
2
Rzeczowa
2018-07-08
6
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-07-07
3
2018-07-07
33
2018-07-08
10
2018-07-08
27
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (129)
2018-07-07
13
2018-07-07
10
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (130)
2018-07-07
4
2018-07-07
2018-07-07
3
250
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (168)
2018-07-07
2018-07-07
15
Parolczyk Agata
BPK
G'MEDYK (18)
2018-07-08
12
2018-07-08
21
Patalan Dominika
bpk
2018-07-07
30
2018-07-08
32
2018-07-08
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-07-07
9
2018-07-07
37
2018-07-08
30
2018-07-08
Pawłowska Beata
JKS Agro-Pol Trzebiatów
BRIONI (106)
2018-07-07
6
2018-07-07
2018-07-08
32
2018-07-08
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-07-07
2018-07-07
29
Pelowska Paulina
Bpk
KLIPER (173)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-07
1
Rzeczowa
2018-07-08
1
2018-07-08
2018-07-08
22
Pestilenz Oliwia
Brak
2018-07-08
2018-07-08
2018-07-08
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-07-07
9
2018-07-07
3
2018-07-08
23
2018-07-07
9
60
2018-07-07
2018-07-08
25
2018-07-08
26
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
2018-07-07
17
2018-07-07
19
2018-07-08
19
2018-07-08
29
Pietrzak Aleksandra
brak
BRANCO (158)
2018-07-07
25
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-07-07
12
2018-07-07
2018-07-08
15
2018-07-08
2018-07-07
22
2018-07-07
15
2018-07-08
18
CHMARA (74)
2018-07-07
14
2018-07-07
21
2018-07-08
12
CASSANO (76)
2018-07-07
20
2018-07-07
2018-07-08
23
ASARI (176)
2018-07-07
23
2018-07-07
2018-07-08
3
2018-07-08
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (77)
2018-07-07
20
2018-07-07
8
2018-07-08
8
2018-07-08
15
Potrykus Adam
Klub jeździecki Arpav
KASZMIR (31)
2018-07-07
23
2018-07-07
2018-07-08
9
2018-07-08
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-07-07
8
30
2018-07-07
6
50
2018-07-08
13
2018-07-08
11
HORATA (69)
2018-07-07
24
2018-07-08
21
2018-07-07
26
2018-07-07
5
70
2018-07-08
18
2018-07-08
17
2018-07-07
9
30
2018-07-07
20
2018-07-08
27
2018-07-08
9
Reszuta Małgorzata
kj La Scalla
SPARTAN L (112)
2018-07-08
13
2018-07-08
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-07-07
16
2018-07-07
2
250
2018-07-08
7
2018-07-08
14
2018-07-07
13
20
2018-07-07
21
2018-07-08
11
2018-07-08
6
Romaniecka Nadia
Cavallo
Arbat (147)
2018-07-07
22
2018-07-07
2018-07-08
Rotter Alicja
AKJ Trójmiasto
2018-07-07
2018-07-08
29
2018-07-08
2018-07-07
18
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (61)
2018-07-07
36
2018-07-07
20
Rudziks Zuzanna
Nikita (181)
2018-07-08
1
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KALI (172)
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
9
2018-07-08
18
Skowronska Dominika
JKS Senny - Nowęcin
COLADO (22)
2018-07-08
34
2018-07-08
2018-07-08
1
Smarzyńska Natalia
Niezrzeszona
2018-07-07
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2018-07-07
2018-07-07
Stachura Nadia
Ukj Karmen Nieklonice
2018-07-08
2
2018-07-08
Staroniewicz Karolina
Sopocki Klub Jezdziecki
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
19
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (124)
2018-07-07
21
2018-07-07
7
40
2018-07-08
1
2018-07-08
20
Styn Maja
GTH Gdynia
ANCYMON (95)
2018-07-07
5
2018-07-07
41
2018-07-08
34
2018-07-08
Symonowicz Daria
bpk
BREMIO (79)
2018-07-07
2018-07-07
Szukalska Maja
AKJ
Chantle (178)
2018-07-07
5
Rzeczowa
2018-07-08
1
Tauba Piotr
Jks Barłomino
2018-07-07
2018-07-07
2018-07-08
17
2018-07-08
2018-07-08
CYCERA (151)
2018-07-07
30
2018-07-07
16
2018-07-08
9
Zora (152)
2018-07-07
8
2018-07-07
34
2018-07-08
8
2018-07-08
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (39)
2018-07-07
1
400
2018-07-07
13
2018-07-08
3
2018-07-08
21
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
MOLIN (137)
2018-07-08
1
2018-07-08
25
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
MELISSA C (103)
2018-07-07
2018-07-07
40
2018-07-08
19
2018-07-08
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (145)
2018-07-08
12
2018-07-08
17
Ustjak Nicoll
brak
MOONCANTA (125)
2018-07-07
26
2018-07-07
Wapińska Julia
SKJ SOPOT
BIKSONA (67)
2018-07-07
2018-07-07
30
2018-07-08
3
2018-07-08
26
Wasilewska Katarzyna
UKJ Neksico Karlino
NAGATO (96)
2018-07-08
23
2018-07-08
Wieżel Michalina
Huracan (157)
2018-07-08
1
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
BEAUTY C (133)
2018-07-07
24
2018-07-07
32
2018-07-08
18
2018-07-08
30
Wolańska Alicja
JKS SENNY Nowęcin
2018-07-07
16
2018-07-07
39
2018-07-08
29
2018-07-08
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (101)
2018-07-08
2018-07-08
20
Zielonka Piotr
JKS EWRO
AVANKA (131)
2018-07-08
7
2018-07-08
2
ORLANA (132)
2018-07-08
7
2018-07-08
14
Zientkiewicz Kornelia
Bpk
Chalcedon (180)
2018-07-07
2018-07-07
17
2018-07-07
2018-07-08
19
2018-07-08
7
2018-07-08

Number of Riders: 124

Number of Horses: 149

The sum of prizes: 5 160.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl