Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 19-20.03.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ACCEPTED 2022-03-18 09:38:27
2022-03-17 22:25:48
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 2x 7/L/Zwykły
103 ACCEPTED 2022-03-18 09:38:25
2022-03-17 22:24:58
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 7/L/Zwykły
102 ACCEPTED 2022-03-17 21:20:09
2022-03-17 19:39:08
Ida Twerdochlib LATIN LOVER Z
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
101 ACCEPTED 2022-03-18 11:09:04
2022-03-17 16:59:44
Zosia Pisarczyk TUNDRA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
100 ACCEPTED 2022-03-18 11:09:40
2022-03-17 09:32:09
Katarzyna Grott MENUETT
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
99 ACCEPTED 2022-03-17 08:56:31
2022-03-16 21:59:09
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
98 ACCEPTED 2022-03-17 12:34:24
2022-03-16 21:34:23
Marta Zielińska HERON
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
97 ACCEPTED 2022-03-17 08:56:37
2022-03-16 21:25:57
Edyta Ludwig DESIGN
  • 2x 16/L/dwufazowy
96 ACCEPTED 2022-03-17 08:56:39
2022-03-16 20:49:55
Aleksandra Tykarska CHLOE
  • 2x 16/L/dwufazowy
95 ACCEPTED 2022-03-18 11:08:20
2022-03-16 17:31:55
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
94 ACCEPTED 2022-03-17 08:56:46
2022-03-16 13:01:12
Oliwia Stec KARMEL
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Zabawowy Towarzyski
  • 2x 11/Kuce/Dokładności
93 ACCEPTED 2022-03-18 11:44:12
2022-03-16 12:54:11
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
92 ACCEPTED 2022-03-16 16:24:39
2022-03-16 12:21:51
Pola Gryglewicz LA NOS
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
91 ACCEPTED 2022-03-17 12:28:22
2022-03-16 10:28:53
Aleksander Groński LOTHAR
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-03-16 16:24:32
2022-03-16 09:48:46
Aniela Wesołowska INEZ W
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 9/N/Dwufazowy
89 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:00
2022-03-16 08:28:00
Weronika Arciszewska MAŁA STOKROTKA
  • 1x 11/Kuce/Dokładności
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
88 ACCEPTED 2022-03-17 12:34:07
2022-03-16 08:08:31
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
87 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:59
2022-03-16 08:07:49
Adrianna Marszałek PERKUN
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
86 ACCEPTED 2022-03-16 16:21:50
2022-03-16 07:33:32
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
85 ACCEPTED 2022-03-16 16:21:46
2022-03-15 23:09:37
Martyna Nicpoń CORTINA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 16/L/dwufazowy
84 ACCEPTED 2022-03-16 19:13:45
2022-03-15 21:59:44
Elisa Claudot MELISA
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
83 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:15
2022-03-15 18:41:56
Matylda Jephcott BOSTWANA
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
82 ACCEPTED 2022-03-16 16:21:29
2022-03-15 17:24:39
Marcel Hiller KARRERAS
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/dwufazowy
81 ACCEPTED 2022-03-15 10:31:26
2022-03-15 09:41:07
Zuzanna Wabik BURSZTYN
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-03-15 10:31:29
2022-03-15 09:02:28
Nadia Hinc BURSZTYN
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:25
2022-03-14 22:08:34
Julianna Miłosz ALENTOR
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
78 ACCEPTED 2022-03-17 12:29:34
2022-03-14 22:07:58
Natalia Gussmann ALENTOR
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
77 ACCEPTED 2022-03-16 16:21:26
2022-03-14 20:02:22
Julia Bobkowska DŻIN
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
76 ACCEPTED 2022-03-15 04:23:25
2022-03-14 19:20:49
Maja Żarłok MARAVELLA
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
75 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:18
2022-03-14 19:20:21
Julia Rutkiewicz KATRINA
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/dwufazowy
74 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:22
2022-03-14 19:19:47
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
73 ACCEPTED 2022-03-15 04:23:15
2022-03-14 15:37:30
Agnieszka Damps POETKA SO
  • 2x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
72 ACCEPTED 2022-03-15 04:23:11
2022-03-14 13:41:35
Nikola Wilke WIKTORIO
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-03-15 04:23:07
2022-03-14 13:41:10
Paulina Pontus JASMINA
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:30
2022-03-14 10:39:37
Paulina Statkiewicz JULIA FLY
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-03-15 04:22:51
2022-03-14 10:15:07
Julia Lezner WETO LIBERUM
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/dwufazowy
68 ACCEPTED 2022-03-15 04:22:44
2022-03-14 08:26:01
Zuzanna Leman NIVA
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:54
2022-03-13 21:05:43
Agata Piastowska ANKA LAZAR
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
66 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:58
2022-03-13 21:05:26
Agata Piastowska LILA LANI
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
65 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:27
2022-03-13 21:04:56
Paweł Czerniewicz WODEHOUSE BACCHUS
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/dwufazowy
64 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:35
2022-03-13 20:49:54
Katarzyna Mucha WIZJA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
63 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:22
2022-03-13 20:17:20
Aleksandra Cymuta SWEETY
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
62 ACCEPTED 2022-03-15 04:22:33
2022-03-13 19:09:03
Patrycja Haase TRISTAN
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:39
2022-03-13 18:26:03
Martyna Klaman COLOMBO
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-03-15 04:22:20
2022-03-13 17:19:14
Marysia Szymoniak QUIDAMO
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-03-15 04:22:17
2022-03-13 17:12:25
Marta Borkowska JAGUŚ
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
58 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:16
2022-03-13 16:00:00
Janina Marta Koszałka DOLORES
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:07
2022-03-13 15:28:17
Maria Chabowska DAMESA
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-03-17 12:46:27
2022-03-13 15:24:38
Anna Grzybowska-Skrodzka KARALIUS
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/dwufazowy
55 ACCEPTED 2022-03-15 04:21:56
2022-03-13 14:37:16
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:08
2022-03-13 10:44:12
Natalia Jensen HEROS PK
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/Kuce/Dokładności
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
53 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:07
2022-03-13 10:43:21
Natalia Jensen GABA ZAGORKA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/Kuce/Dokładności
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
52 ACCEPTED 2022-03-19 16:27:40
2022-03-12 23:01:17
Adam Nicpoń C-JANIS
  • 2x 7/L/Zwykły
51 ACCEPTED 2022-03-13 08:23:06
2022-03-12 22:54:36
Adam Nicpoń FOR FLIX
  • 1x 8/P/Dwufazowy
50 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:31
2022-03-12 22:22:49
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
49 ACCEPTED 2022-03-13 08:23:14
2022-03-12 22:07:53
Martyna Nicpoń ZORINO
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
48 ACCEPTED 2022-03-17 12:29:42
2022-03-12 17:08:32
Helena Jakubowska CAVALIER
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-03-17 18:01:09
2022-03-12 11:38:12
Natasza Tworek POKUSA
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/dwufazowy
46 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:28
2022-03-11 18:18:14
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 9/N/Dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
45 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:48
2022-03-11 14:25:31
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:44
2022-03-11 14:19:47
Barbara Tomasik CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-03-11 16:08:52
2022-03-11 12:42:49
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
42 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:36
2022-03-11 07:19:24
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
41 ACCEPTED 2022-03-11 16:08:57
2022-03-11 07:05:22
Aleksandra Swiontek- Brzezińska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
40 ACCEPTED 2022-03-11 16:08:59
2022-03-11 07:05:02
Lena Leśniewicz GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
39 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:56
2022-03-10 23:01:06
Martyna Gdaniec OLLI
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Dokładności
38 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:26
2022-03-10 19:44:40
Laila Siekaj RAWANA
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/Kuce/Dokładności
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
37 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:55
2022-03-10 10:47:24
Lena Lieder OLLI
  • 1x 2/Kuce/Kuce towarzyski
  • 1x 11/Kuce/Dokładności
36 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:26
2022-03-10 10:15:29
Oliwia Kula NEAPOLITANO FANNI
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
35 ACCEPTED 2022-03-17 12:29:48
2022-03-10 10:14:40
Julia Jaskułke DAMOS
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
34 ACCEPTED 2022-03-17 12:28:09
2022-03-10 10:13:41
Weronika Goyke DAMOS
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
33 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:14
2022-03-10 08:33:35
Leon Półrola HARRY
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
32 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:44
2022-03-10 08:33:07
Tomasz Olszewski JENTONE
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/dwufazowy
31 ACCEPTED 2022-03-10 21:26:54
2022-03-10 08:32:14
Barbara Tomasik GISELLE
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:54
2022-03-10 08:29:34
Justyna Kopko G'FLY DE MANCY
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:06
2022-03-10 08:29:04
Justyna Kopko JUBALIA
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
28 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:09
2022-03-10 08:28:35
Justyna Kopko CASPER
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 1x 16/L/dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
27 ACCEPTED 2022-03-10 21:27:12
2022-03-09 20:41:05
Ida Twerdochlib CALL ME LUCK Z
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-03-10 21:27:17
2022-03-09 19:32:47
Iryna Lishchynska GRADIANKA
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
25 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:37
2022-03-09 19:32:17
Klaudia Derych GRADIANKA
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
24 ACCEPTED 2022-03-17 12:28:16
2022-03-09 15:10:35
Aleksandra Grabania TRISTAN
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
23 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:28
2022-03-09 09:29:25
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
22 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:23
2022-03-08 22:39:28
Zuzanna Jurkowska DONNA PRIMERA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:40
2022-03-08 20:26:52
Julia Olszewska KALYARR
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/dwufazowy
20 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:51
2022-03-08 05:15:45
Marta Pałucka - Boczek LORD PHOENIX K
  • 1x 9/N/Dwufazowy
  • 1x 18/N/Zwykły
19 ACCEPTED 2022-03-17 12:30:36
2022-03-07 16:04:10
Monika Kasprzyk MALAGA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:02
2022-03-06 19:36:43
Lena Piekarczyk PIPI
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
17 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:39
2022-03-06 13:15:17
Maria Szymańska LUKRECJA
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Zabawowy Towarzyski
  • 2x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
16 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:58
2022-03-06 10:13:27
Zuzanna Treder NIVA
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Zabawowy Towarzyski
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
15 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:49
2022-03-06 10:12:37
Zuzanna Leman GRAVALLO
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/dwufazowy
14 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:36
2022-03-05 15:40:04
Zofia Suwała CALIDA
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
13 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:21
2022-03-05 15:38:00
Anna Krupska SAURON
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 9/N/Dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
12 ACCEPTED 2022-03-05 08:47:33
2022-03-03 07:50:56
Karolina Staroniewicz - Potrykus TANZANIA
  • 2x 7/L/Zwykły
11 ACCEPTED 2022-03-17 12:31:40
2022-03-02 15:59:27
Kinga Kyrcz CHIRON
  • 2x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
10 ACCEPTED 2022-03-02 23:28:08
2022-03-02 15:24:01
Maggie Misztal M
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
9 ACCEPTED 2022-03-17 12:27:33
2022-02-28 15:24:25
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 9/N/Dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
8 ACCEPTED 2022-03-17 12:32:31
2022-02-27 21:42:51
Aleksandra Możdżyńska DUNAY GREAT
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
7 ACCEPTED 2022-03-02 07:24:13
2022-02-27 18:39:21
Victoria Lange DIANA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-02-26 07:34:41
2022-02-24 00:56:01
Adam Nicpoń CLINT
  • 1x 9/N/Dwufazowy
5 ACCEPTED 2022-02-23 16:49:17
2022-02-23 09:53:33
Marta Pundzis IKE
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-03-17 12:34:20
2022-02-17 22:22:31
Aniela Wojczuk CODI
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Zabawowy Towarzyski
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-03-17 12:34:13
2022-02-16 23:57:54
Michalina Tyrańska ENERGETYK
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Zabawowy Towarzyski
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-03-11 16:49:14
2022-02-16 08:54:17
Magdalena Klepner BUENA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-03-17 12:33:54
2022-02-14 21:30:55
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Dwufazowy
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arciszewska Weronika Brak
2008 (JM.)
Brak
2. Blandzi Antonina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060990
3. Bobkowska Julia brak
2003 (MJ.)
brak
4. Borkowska Marta Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (MJ.)
O060901
5. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O053708
6. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
7. Claudot Elisa KJ Zajączkowo
2006 (J.)
brak
8. Cymuta Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
None
9. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
10. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
11. Damps Agnieszka SCSJ Coval Pogórze
S
O025773
12. Derych Klaudia BK
S
Brak
13. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
14. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
15. Gdaniec Martyna brak
2011 (Mł.)
brak
16. Goyke Weronika brak
2005 (J.)
brak
17. Grabania Aleksandra brak
2004 (J.)
brak
18. Groński Aleksander BPK
2004 (J.)
brak
19. Grott Katarzyna Brak
S
Brak
20. Gryglewicz Pola Klub Jeździecki Arpav
2006 (J.)
O055669
21. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Arpav
S
O037297
22. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
23. Haase Patrycja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
O058154
24. Hiller Marcel Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O058374
25. Hinc Nadia Klub jeździecki Pomerania
2009 (JM.)
LZRWZJ/1708/22
26. Jakubowska Helena Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
27. Jaskułke Julia brak
2010 (JM.)
brak
28. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
29. Jephcott Matylda niezrzeszony
2008 (JM.)
brak
30. Jurkowska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O046938
31. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
32. Kasprzyk Monika Reimann team Karlino
S
O039035
33. Klaman Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2005 (J.)
O062203
34. Klepner Magdalena Pomorska Liga Jeździecka
S
Brak
35. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
36. Koszałka Janina Marta Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O038826
37. Krawczyk Julia Sopocki KJ
S
O024984
10113471
38. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
39. Kula Oliwia brak
2007 (JM.)
brak
40. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
O052198
41. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
42. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
43. Lange Victoria Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
44. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
45. Leśniewicz Lena Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
46. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (J.)
O036302
47. Lieder Lena brak
2009 (JM.)
brak
48. Lishchynska Iryna BK
S
Brak
49. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
O045763
50. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
51. Marszałek Adrianna Brak
2006 (J.)
Brak
52. Matynia Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
53. Miłosz Julianna Stajnia Lawenda
2007 (JM.)
Brak
Brak
54. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O035341
55. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
56. Możdżyńska Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O046421
57. Mucha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O057197
58. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
59. Olszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O064886
60. Olszewski Tomasz JKS Olsza
S
O005398
61. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
62. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
63. Piekarczyk Lena FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2010 (JM.)
brak
64. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
65. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
66. Pisarczyk Zosia FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
2007 (JM.)
brak
brak
67. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O051893
68. Półrola Leon Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
O068050
69. Pontus Paulina Niezrzeszony
S
Brak
70. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
Brak
71. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
72. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
73. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
74. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
75. Statkiewicz Paulina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O022595
76. Stec Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2011 (Mł.)
brak
77. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
78. Swiontek- Brzezińska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
79. Szymańska Maria SKJ
2013 (Mł.)
brak
80. Szymoniak Marysia Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2003 (MJ.)
Brak
81. Tarnowska Kalina JKS Olsza
82. Tomasik Barbara JKS OLSZA
2003 (MJ.)
O050307
83. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
2003 (MJ.)
O031778
84. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (J.)
O054613
85. Treder Zuzanna brak
2011 (Mł.)
brak
86. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
87. Tworek Natasza BPK
2009 (JM.)
Brak
88. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
89. Tymiński Igor Brak
2005 (J.)
Brak
90. Tyrańska Michalina BPK
2010 (JM.)
brak
91. Wabik Zuzanna Klub Jeździecki Pomerania
2009 (JM.)
0057992
92. Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O043883
93. Wilke Nikola Brak
2003 (MJ.)
Brak
94. Wojczuk Aniela Brak
2009 (JM.)
Brak
95. Żarłok Maja Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2010 (JM.)
O060297
96. Zielińska Marta BKP
2005 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

79

ALENTOR SP POL 2015 wałach gniada/174 F: Lenon L
M: Aralia
Brak 616009670038415
2.

83

ANKA LAZAR HOL GER 2011 wałach siwa/168 F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
K020205 DE421000227711
3.

54

ARQUERA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: Xx
M: Xxc
Brak 439384474373
4.

58

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
5.

51

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
6.

100

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
7.

88

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
8.

3

BUENA SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Pupil
M: B-Karina
Brak 616009510214718
9.

78

BURSZTYN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/163 F: Tin Tin
M: Bajadera
brak 006 58 04861 06
10.

59

C-JANIS SP POL 2017 klacz kara/163 F: Johnson
M: Cortina
*** ***
11.

32

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
12.

48

CALL ME LUCK Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Catacombe Van't Heike
brak 056015Z55852017
13.

110

Carla F:
M:
14.

109

CARTAGENE SP POL 2013 Klacz siwa/161 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
brak 616009640075013
15.

47

CASPER KWPN GBR 2007 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet
M: Isabella
brak 528003000711108
16.

57

CAVALIER OLD ESP 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: Centaur Z
M: Deirdre
Brak DE 433331582906
17.

95

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
18.

28

CHIRON TRAKEN POL 2008 wałach gniada/170 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
19.

102

CHLOE SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Coupie
M: Catania 84
K031930 616009530025317
20.

24

CLINT OLDEBURG POL 2016 wałach kara/170 F: Clinissmo
M: Laviva
K029772 DE418180075716
21.

5

CODI Czysta Krew Arabska POL 2017 wałach siwa/156 F: Larando
M: Cyrilla
Brak 616POL17011830A
22.

70

COLOMBO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach siwa/163 F: Tjungske
M: Colombina
K032701 A0011668S
23.

92

CORTINA SP POL 2001 klacz kara/174 F: Etos
M: ***
*** ***
24.

17

CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER WELSH PONY IRL 2015 wałach kasztanowata/kuc:133 F: ROYALVIEW CASSANOVA
M: ROSE QUEEN
K033349 826046040014007
25.

66

DAMESA TRAKEŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Emis
M: Delicja
K030774 616003010095216
26.

41

DAMOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach ciemnogniada/167 F: szuan
M: damona
brak pol 009590036003
27.

14

DESIGN KOŃ SPORTOWY POL 2008 ogier gniada/173 F: Granili S
M: Dora
K013856 POL009610079508
28.

27

DIANA SP POL 2006 klacz gniada/170 F: Ariel
M: Dolores
Brak POL009530215506
29.

67

DOLORES Polski Koń Szlachetny POL 2017 klacz kasztanowata/173 F: Czarczaf
M: Daria L
K033753 A0008968S
30.

52

DONNA PRIMERA OLDENBURG POL 2012 klacz gniada/165 F: Gavi
M: Donna-Pila
K031808 DE418180126812
31.

64

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
32.

26

DUNAY GREAT Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach skarogniada/162 F: Tempelwächter
M: Demeter
K032741 616POL14008329T
33.

108

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
K031458 616098200143488
34.

20

DŻIN SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Mustang N.M.K.
M: Dzitwa
brak 616098100007700
35.

4

ENERGETYK MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/157 F: Wareg
M: Etiopia
brak 616006580298215
36.

104

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
37.

81

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
38.

60

FOR FLIX WESTFALE GER 2010 wałach jasnokasztanowata/172 F: For Contest
M: Roxana264
K031139 DE441410841210
39.

45

G'FLY DE MANCY SELLE FRANCAIS FRA 2016 klacz gniada/168 F: Radieux / Heartbreaker
M: Trofly De Mancy
brak 25000116400438L
40.

62

GABA ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz myszata/kuc:123 F: Haszysz
M: Gucja
K032942 616013660866010
41.

44

GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:148 F: Chico
M: Gazelle
brak 372003000362260
42.

49

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
43.

11

GRAVALLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/164 F: Corvallo
M: Gracja
616009530188317 616098200109190
44.

42

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
K033332 48329393848448
45.

101

HERON MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/165 F: Haracz
M: Heroina
brak 616006590310207
46.

63

HEROS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Ed
M: Hanna H Montana / Wildzang's Silvano
K031096 616013640076915
47.

23

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
Brak 616013520089214
48.

97

INEZ W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 klacz siwa/175 F: Czumen K
M: Inger
K021249 616009610069410
49.

68

JAGUŚ KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:148 F: Wasyl
M: Jagna
brak 616098100094200
50.

74

JASMINA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 klacz gniada/162 F: Concord
M: Jagoda
Brak 616009530050615
51.

106

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
52.

43

JENTONE KWPN NED 2014 klacz kasztanowata/166 F: Zavall VDL / Casall
M: Dusty
brak 528003201400678
53.

46

JUBALIA KWPN NED 2014 klacz siwa/162 F: Whitesnake
M: Lubalia
brak 528003201407013
54.

82

JULIA FLY SP POL 2013 klacz gniada/166 F: Chacco-Fly
M: Julia Mariner
K031510 616098100075700
55.

53

KALYARR Angielska Pelna Krew POL 2014 wałach gniada/165 F: Aramus
M: Karawela
K033827 252/2015
56.

65

KARALIUS TRAK LTU 2014 wałach kasztanowata/172 F: Gluosnis/Gerodot
M: Karuna/Elektronas
K024660 030620
57.

22

KARMEL KUC POL 2018 wałach skarogniada/mk:125 F: Mefistor
M: Korida
BRAK 6160135201075
58.

87

KARRERAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach skarogniada/162 F: Negr/Ajbek
M: Kamira/Cedrus
K030095 616003010092615
59.

80

KATRINA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
K033248 616999530232214
60.

25

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
61.

93

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
62.

56

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
63.

2

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
64.

99

LA NOS KUC POL 2018 wałach srokata/kuc:143 F: Mefistor
M: La Costa
brak 616 013 52 00057 18
65.

105

LATIN LOVER Z ZANGRSHEIDE NED 2011 wałach gniada/170 F: L'arc De Triomphe
M: Special Girl Siena
056015Z55676911 056015Z55676911
66.

84

LILA LANI OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Lezard/ Landadel
M: Loomia/ Lonely Boy
Brak De 456560531517
67.

37

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
K018527 DE418180175011
68.

98

LOTHAR TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach ciemnogniada/163 F: NN
M: NN
brak 616999530344610
69.

34

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
70.

29

M KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/174 F: I'M SPECIAL DE MUZE
M: --
K031567 528003201710364
71.

36

MALAGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz kasztanowata/162 F: Wolf's Panter
M: Malwina
Brak 6160096810067
72.

96

MAŁA STOKROTKA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 klacz tarantowata/mk:140 F: NN
M: NN
Brak 616999661706609
73.

77

MARAVELLA Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/165 F: Aravel Waro
M: Magia
K024665 POL009520042207
74.

91

MELISA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Grand Master
M: Meduza
brak 616009610093413
75.

103

MENUETT WĘGIERSKA HUN 2002 klacz gniada/162 F: Graf Werther
M: Isgalmas
Brak Hunkmf020950000
76.

40

NEAPOLITANO FANNI LIPICAN POL 2010 klacz siwa/160 F: 4125 neapolitano dalias
M: maestos szarcsa
brak HUN K L 103830000
77.

33

NIVA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kasztanowata/175 F: Noe D'Isle
M: Nebraska
616007530022214 616007530022214
78.

39

OLLI KUC SZETLANDZKI POL 2006 wałach kara/kuc:109 F: kronprinz v.d. Niederlanden
M: babsi
brak de 487-0002266-06
79.

55

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
80.

94

PERKUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach srokata/160 F: Nepal
M: Princessa
Brak 616009530210313
81.

107

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
K016003 POL007530137106 104OY33
82.

35

PIPI ARAB POL 2013 klacz siwa/kuc:140 F: NN
M: NN
. .
83.

76

POETKA SO KONIK POLSKI POL 2016 klacz myszata/kuc:140 F: Nigr
M: Poezja
Brak 616098200189406
84.

19

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
85.

69

QUIDAMO WESTFALSKA POL 2003 ogier gniada/165 F: Quidam’s Rubin
M: Lambada
K028661 DE441412044003
86.

38

RAWANA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: DEMANTUR VOM DRAMMETAL
M: ROBIN
K019032 PLO013530226605
87.

31

SAURON SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 616007610082814
88.

111

SHADOW F:
M:
89.

72

SWEETY KUC POL 2002 mare chestnut/kuc:136 F: Nn
M: Nn
None 616999611268402
90.

21

SZMULA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Telco
M: Samira
K024178 616009640050413
91.

30

TANZANIA SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Tjungske
M: Temke
K033665 616009600060616
92.

50

TRISTAN KOŃ MAŁY POL 2006 wałach kasztanowata/mk:158 F: rovigo
M: toska II
brak pol 013640030106
93.

71

TRISTAN KON MAŁY POL 2006 wałach kasztanowata/158 F: rovigo
M: Toska II
brak pol 013640030106
94.

9

TUNDRA KONIK POLSKI POL 2013 klacz myszata/kuc:140 F: NN
M: NN
brak .
95.

61

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
96.

73

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
97.

75

WIKTORIO WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Palatyn
M: Wolta
Brak
98.

86

WIZJA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Likwor
M: Wena
K032798 616007530181816
99.

85

WODEHOUSE BACCHUS AES POL 2008 wałach gniada/165 F: Vrielink Vans Gravenstafel
M: Regina
K033125 826002008019
100.

6

ZORINO SP POL 2017 ogier siwa/170 F: Magnum vd bisschop
M: Zorka
Brak 616009610032817
Rider Club
Competition
Prize
Chełchowska Helena Sopocki KJ
170
SUM:
170.00
Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
50
SUM:
50.00
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
200
100
80
SUM:
380.00
Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
50
SUM:
50.00
Kopko Justyna JKS Olsza
25
50
140
SUM:
215.00
Kużel Amelia Pegaz Reda
25
SUM:
25.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
100
SUM:
100.00
Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
80
SUM:
80.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
60
150
SUM:
210.00
Matynia Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
50
SUM:
50.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
200
80
250
SUM:
530.00
Olszewski Tomasz JKS Olsza
150
SUM:
150.00
Pałucka Marta Sopocki KJ
175
SUM:
175.00
Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
150
250
SUM:
400.00
Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
80
SUM:
80.00
Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
100
SUM:
100.00
Wesołowska Aniela St. Warszawski KJ
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arciszewska Weronika
Brak
2022-03-20
1
2022-03-20
4
Bączek Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
DEXTER (15)
2022-03-19
1
2022-03-19
2022-03-20
3
2022-03-20
4
Blandzi Antonina
Bez Przynależności Klubowej
DRATIGA (64)
2022-03-19
13
2022-03-19
1
Bobkowska Julia
brak
DŻIN (20)
2022-03-20
Borkowska Marta
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
JAGUŚ (68)
2022-03-20
22
2022-03-20
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DAMESA (66)
2022-03-19
14
2022-03-19
2022-03-20
12
2022-03-20
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
2022-03-20
1
170
2022-03-20
6
Claudot Elisa
KJ Zajączkowo
MELISA (91)
2022-03-20
3
2022-03-20
2
Cymuta Aleksandra
Klub Jeździecki Pegaz Reda
SWEETY (72)
2022-03-19
9
2022-03-19
2022-03-20
7
2022-03-20
Czerniewicz Paweł
CSJ Coval Pogórze
2022-03-19
4
50
2022-03-19
2022-03-20
15
2022-03-20
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2022-03-19
1
200
2022-03-19
3
100
2022-03-20
3
80
2022-03-20
5
Damps Agnieszka
SCSJ Coval Pogórze
2022-03-20
2022-03-20
Derych Klaudia
BK
2022-03-19
7
2022-03-20
13
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOSTWANA (100)
2022-03-19
15
2022-03-19
Filipczyk Livia
JKS Niestępowo
ERLETTA (104)
2022-03-19
17
2022-03-19
7
2022-03-20
7
2022-03-20
5
Gdaniec Martyna
brak
OLLI (39)
2022-03-19
2022-03-20
Goyke Weronika
brak
DAMOS (41)
2022-03-19
1
2022-03-20
9
Grabania Aleksandra
brak
TRISTAN (50)
2022-03-20
2022-03-20
14
2022-03-20
8
Groński Aleksander
BPK
LOTHAR (98)
2022-03-19
2022-03-19
Grott Katarzyna
Brak
MENUETT (103)
2022-03-20
6
2022-03-20
Gryglewicz Pola
Klub Jeździecki Arpav
LA NOS (99)
2022-03-19
2022-03-19
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Arpav
2022-03-19
18
2022-03-19
2022-03-20
19
2022-03-20
Gussmann Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ALENTOR (79)
2022-03-19
22
2022-03-20
12
2022-03-20
18
Haase Patrycja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TRISTAN (71)
2022-03-19
9
2022-03-19
17
2022-03-19
Hiller Marcel
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-03-20
9
2022-03-20
12
Hinc Nadia
Klub jeździecki Pomerania
2022-03-19
4
Jakubowska Helena
Bez Przynależności Klubowej
2022-03-19
15
2022-03-19
6
Jaskułke Julia
brak
DAMOS (41)
2022-03-19
12
2022-03-20
3
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-03-19
1
2022-03-19
7
2022-03-20
10
2022-03-20
8
2022-03-19
1
2022-03-19
10
2022-03-20
11
2022-03-20
11
Jephcott Matylda
niezrzeszony
2022-03-20
2
2022-03-20
6
Jurkowska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2022-03-19
21
2022-03-19
2022-03-20
23
2022-03-20
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (51)
2022-03-19
5
50
2022-03-19
13
Kasprzyk Monika
Reimann team Karlino
MALAGA (36)
2022-03-19
2022-03-19
19
2022-03-19
19
2022-03-20
7
2022-03-20
Klaman Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
COLOMBO (70)
2022-03-19
1
2022-03-19
2022-03-20
4
2022-03-20
2
Klepner Magdalena
Pomorska Liga Jeździecka
BUENA (3)
2022-03-19
3
2022-03-19
16
Kopko Justyna
JKS Olsza
2022-03-19
16
2022-03-19
2022-03-20
6
25
JUBALIA (46)
2022-03-19
16
2022-03-19
2022-03-20
8
2022-03-20
4
50
CASPER (47)
2022-03-19
6
2022-03-20
2
140
2022-03-19
10
2022-03-20
7
Koszałka Janina Marta
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
DOLORES (67)
2022-03-19
4
2022-03-19
2022-03-20
1
2022-03-20
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
JASPERIEN (106)
2022-03-19
8
2022-03-19
PERSJA D (107)
2022-03-19
12
2022-03-19
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (31)
2022-03-19
2022-03-19
Kula Oliwia
brak
2022-03-19
8
2022-03-19
10
2022-03-20
2
2022-03-20
18
2022-03-20
Kużel Amelia
Pegaz Reda
2022-03-19
11
2022-03-19
6
2022-03-20
5
25
2022-03-20
10
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (56)
2022-03-20
2
100
2022-03-20
8
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
CHIRON (28)
2022-03-19
2
2022-03-19
13
2022-03-20
11
2022-03-20
Lange Victoria
Bez Przynależności Klubowej
DIANA (27)
2022-03-19
5
2022-03-19
2
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-03-19
7
2022-03-20
13
2022-03-20
Leśniewicz Lena
Bez Przynależności Klubowej
2022-03-19
6
2022-03-20
8
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2022-03-19
3
80
2022-03-19
Lieder Lena
brak
OLLI (39)
2022-03-19
2022-03-20
1
2022-03-20
Lishchynska Iryna
BK
2022-03-20
17
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (55)
2022-03-19
14
2022-03-19
4
60
2022-03-20
1
150
2022-03-20
13
Marszałek Adrianna
Brak
PERKUN (94)
2022-03-20
13
2022-03-20
4
Matynia Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
CARTAGENE (109)
2022-03-20
4
50
2022-03-20
9
Miłosz Julianna
Stajnia Lawenda
ALENTOR (79)
2022-03-19
16
2022-03-19
23
2022-03-20
16
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
M (29)
2022-03-19
18
2022-03-19
2022-03-20
12
2022-03-20
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
2022-03-19
11
2022-03-19
6
2022-03-20
12
2022-03-20
8
Możdżyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
2022-03-19
15
2022-03-19
2022-03-20
3
2022-03-20
1
Mucha Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
WIZJA (86)
2022-03-19
2
2022-03-19
15
2022-03-20
1
2022-03-20
15
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
CLINT (24)
2022-03-19
2
200
2022-03-19
3
80
2022-03-19
1
250
Carla (110)
2022-03-19
8
2022-03-19
2022-03-20
4
2022-03-20
Olszewska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KALYARR (53)
2022-03-19
5
2022-03-19
19
2022-03-20
16
2022-03-20
Olszewski Tomasz
JKS Olsza
SZMULA (21)
2022-03-19
1
150
2022-03-19
8
2022-03-20
7
2022-03-20
4
JENTONE (43)
2022-03-19
10
2022-03-19
7
2022-03-20
14
2022-03-20
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2022-03-19
5
2022-03-20
2
175
Piastowska Agata
CSJ Coval Pogórze
2022-03-19
2
150
2022-03-20
15
2022-03-20
1
250
2022-03-19
3
2022-03-19
2022-03-20
21
2022-03-20
Piekarczyk Lena
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
PIPI (35)
2022-03-19
2022-03-19
2022-03-20
1
2022-03-20
1
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2022-03-19
11
Pietroń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORINO (6)
2022-03-19
13
2022-03-19
2022-03-20
13
2022-03-20
11
CORTINA (92)
2022-03-19
20
2022-03-20
17
2022-03-19
2022-03-20
14
Pisarczyk Zosia
FARMA MODRZEWIEJEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY
TUNDRA (9)
2022-03-19
2022-03-20
2022-03-20
Połaniecka Laura
KJ Black Horse Team Gdańsk
DUNKA (108)
2022-03-20
3
2022-03-20
Półrola Leon
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (42)
2022-03-19
5
2022-03-20
20
2022-03-20
Pontus Paulina
Niezrzeszony
JASMINA (74)
2022-03-19
12
2022-03-19
18
Pundzis Marta
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
IKE (23)
2022-03-19
9
2022-03-19
2022-03-20
5
2022-03-20
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
KATRINA (80)
2022-03-19
9
2022-03-19
2022-03-20
2022-03-20
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (81)
2022-03-19
10
2022-03-19
12
2022-03-20
3
80
2022-03-20
11
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
RAWANA (38)
2022-03-19
1
2022-03-19
11
2022-03-20
14
2022-03-20
10
Statkiewicz Paulina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-03-19
12
2022-03-20
10
2022-03-20
Stec Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
KARMEL (22)
2022-03-19
1
2022-03-19
1
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (32)
2022-03-19
2
2022-03-19
1
2022-03-20
9
2022-03-20
5
Swiontek- Brzezińska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2022-03-19
4
Szymańska Maria
SKJ
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-19
1
2022-03-20
7
2022-03-20
2022-03-20
1
Szymoniak Marysia
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
QUIDAMO (69)
2022-03-20
14
2022-03-20
Tarnowska Kalina
JKS Olsza
SHADOW (111)
2022-03-20
9
2022-03-20
Tomasik Barbara
JKS OLSZA
2022-03-19
13
GISELLE (44)
2022-03-19
14
2022-03-19
2022-03-20
19
2022-03-20
16
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
2022-03-19
2
100
2022-03-19
9
2022-03-20
6
2022-03-20
9
Treder Zuzanna
brak
NIVA (33)
2022-03-19
1
2022-03-20
5
2022-03-20
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2022-03-19
20
2022-03-19
2022-03-20
17
2022-03-20
Tworek Natasza
BPK
POKUSA (19)
2022-03-19
11
2022-03-19
3
2022-03-20
15
2022-03-20
10
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
CHLOE (102)
2022-03-20
18
2022-03-20
Tymiński Igor
Brak
2022-03-20
15
2022-03-20
5
Tyrańska Michalina
BPK
2022-03-19
1
2022-03-19
1
Wabik Zuzanna
Klub Jeździecki Pomerania
2022-03-19
17
Wesołowska Aniela
St. Warszawski KJ
INEZ W (97)
2022-03-19
5
2022-03-19
4
2022-03-20
3
100
Wilke Nikola
Brak
2022-03-19
8
2022-03-19
6
Wojczuk Aniela
Brak
CODI (5)
2022-03-19
1
2022-03-19
14
2022-03-19
1
Żarłok Maja
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2022-03-20
1
2022-03-20
Zielińska Marta
BKP
HERON (101)
2022-03-19
2022-03-19
20

Number of Riders: 96

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 2 865.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl