Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
84 ACCEPTED 2022-01-07 17:00:43
2022-01-07 17:00:43
Blanka Pellowska NADIA
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
83 ACCEPTED 2022-01-07 09:54:44
2022-01-06 21:43:36
Milena Rąbca LITTLE BEAUTY
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
82 ACCEPTED 2022-01-06 19:38:28
2022-01-06 17:04:08
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-01-06 19:38:31
2022-01-06 15:18:34
Anna Krupska SAURON
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
80 ACCEPTED 2022-01-07 09:43:56
2022-01-06 15:17:37
Zofia Suwała CALIDA
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
79 ACCEPTED 2022-01-06 19:38:38
2022-01-06 12:06:38
Marta Bednarz AKROPOL
  • 1x 16/L/zwykły
78 ACCEPTED 2022-01-05 21:40:10
2022-01-05 20:53:53
Helena Jakubowska CAVALIER
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
77 ACCEPTED 2022-01-05 21:40:14
2022-01-05 19:18:23
Iryna Lishchynska GRADIANKA
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
76 ACCEPTED 2022-01-05 21:40:18
2022-01-05 19:18:05
Klaudia Derych GRADIANKA
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
75 ACCEPTED 2022-01-05 21:40:22
2022-01-05 17:34:02
Adam Nicpoń JILLIZ
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
74 ACCEPTED 2022-01-05 21:40:30
2022-01-05 17:27:08
Adam Nicpoń C-JANICE
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/zwykły
73 ACCEPTED 2022-01-05 21:40:39
2022-01-05 16:45:31
Sara Wnuczko DANDY
  • 1x 2/Kuce/Kuce
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/Kuce/
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
72 ACCEPTED 2022-01-07 09:54:51
2022-01-05 16:01:23
Karol Zielinski MORGAN
  • 1x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
  • 1x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
71 ACCEPTED 2022-01-05 13:58:58
2022-01-05 09:42:21
Przemysław Pająk EKSPLOZJA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-01-05 13:59:01
2022-01-04 21:05:36
Weronika Brzezińska FOOLS GOLD
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/zwykły
69 ACCEPTED 2022-01-05 14:31:21
2022-01-04 19:10:56
Kamila Zielińska RÓŻA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
68 ACCEPTED 2022-01-07 09:43:20
2022-01-04 18:27:41
Weronika Herman SEKWOJA
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
67 ACCEPTED 2022-01-05 14:52:22
2022-01-04 11:29:52
Zuzanna Rogińska NICKY BOY
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
66 ACCEPTED 2022-01-04 17:02:20
2022-01-04 10:36:25
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
65 ACCEPTED 2022-01-05 14:51:38
2022-01-04 08:49:50
Julian Chrzanowski GOPLANA
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
64 ACCEPTED 2022-01-05 14:51:55
2022-01-04 08:49:21
Julian Chrzanowski CZADRA
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
63 ACCEPTED 2022-01-05 14:32:35
2022-01-03 19:30:51
Krystyna Kuźmicz BAWARIA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
62 ACCEPTED 2022-01-05 14:32:48
2022-01-03 19:30:08
Alicja Wawrzyńska DOX
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Kuce/Kuce
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 11/Kuce/
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
61 ACCEPTED 2022-01-05 14:33:03
2022-01-03 19:29:12
Apolonia Gac PANTEON
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-01-05 14:30:54
2022-01-03 19:27:45
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/zwykły
59 ACCEPTED 2022-01-05 14:50:26
2022-01-03 19:06:42
Kornelia Parzniewska DOMENA
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-01-05 14:50:34
2022-01-03 19:04:53
Marta Rogowska DOMENA
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-01-05 14:56:19
2022-01-03 18:27:38
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-01-05 14:53:28
2022-01-03 17:27:58
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-01-05 14:55:51
2022-01-03 12:04:24
Leon Półrola HARRY
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
54 ACCEPTED 2022-01-03 15:04:42
2022-01-03 12:03:44
Klementyna Kowalczyk MONEYGLEN MARTA
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-01-03 15:04:44
2022-01-03 09:40:54
Zofia Ustimiuk MISZA
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-01-05 14:50:59
2022-01-03 09:00:04
Zofia Kosecka ANTONIUS
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-01-05 14:28:37
2022-01-02 22:38:45
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/zwykły
50 ACCEPTED 2022-01-03 07:32:46
2022-01-02 20:28:04
Angelika Szewczyk KOKO
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
49 ACCEPTED 2022-01-05 22:38:47
2022-01-02 19:24:56
Jagoda Kamoń OLZA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
48 ACCEPTED 2022-01-03 07:32:51
2022-01-02 17:56:07
Nadia Kaiser ELGON
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-01-05 14:34:16
2022-01-02 16:36:09
Edyta Ludwig DESIGN
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
46 ACCEPTED 2022-01-05 14:36:00
2022-01-02 15:58:30
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
45 ACCEPTED 2022-01-02 11:22:43
2022-01-01 21:22:31
Pola Greźlikowska HERTI
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-01-05 16:00:23
2022-01-01 13:06:06
Julia Brand DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-01-05 13:59:10
2021-12-31 10:41:38
Julia Rutkiewicz KATRINA
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
42 ACCEPTED 2021-12-31 11:28:37
2021-12-31 10:30:46
Maja Żarłok MARAVELLA
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
41 ACCEPTED 2022-01-03 22:19:18
2021-12-30 23:00:36
Maggie Misztal CHESTER
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
40 ACCEPTED 2021-12-31 11:28:42
2021-12-30 22:43:02
Adam Nicpoń BIG BEN
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
39 ACCEPTED 2021-12-31 11:28:45
2021-12-30 22:27:31
Adam Nicpoń KRAVIZ
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/zwykły
38 ACCEPTED 2021-12-31 11:28:47
2021-12-30 22:26:41
Adam Nicpoń CLINT
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
37 ACCEPTED 2022-01-05 14:26:52
2021-12-30 16:11:51
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
36 ACCEPTED 2022-01-05 14:28:00
2021-12-30 10:33:39
Natalia Jensen HEROS PK
  • 1x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 2x 2/Kuce/Kuce
  • 2x 11/Kuce/
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
35 ACCEPTED 2022-01-05 14:29:31
2021-12-29 22:35:32
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 2x 7/L/Zwykły
  • 2x 16/L/zwykły
34 ACCEPTED 2022-01-05 14:25:38
2021-12-29 18:31:03
Agata Jasińska OJ TAM
  • 2x 2/Kuce/Kuce
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/Kuce/
  • 2x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
33 ACCEPTED 2022-01-05 14:27:30
2021-12-29 18:27:47
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
32 ACCEPTED 2022-01-05 14:50:10
2021-12-29 06:11:24
Maria Chabowska DAMESA
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
31 ACCEPTED 2021-12-29 19:23:35
2021-12-28 21:36:45
Maja Hartwig KOSTA RUBIKA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
30 ACCEPTED 2022-01-05 14:31:43
2021-12-28 20:05:33
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
29 ACCEPTED 2022-01-05 14:36:50
2021-12-28 16:35:56
Agata Bojarowicz BLACK ROSE GS
  • 2x 1/Pierwszego Kroku/Dokładności
  • 1x 2/Kuce/Kuce
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
28 ACCEPTED 2022-01-05 14:33:51
2021-12-28 12:39:49
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
27 ACCEPTED 2022-01-05 14:37:03
2021-12-28 10:04:36
Julia Berndt GROTA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-01-05 14:26:26
2021-12-27 18:37:57
Laila Siekaj SARA
  • 2x 2/Kuce/Kuce
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 2x 11/Kuce/
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
25 ACCEPTED 2022-01-05 14:52:53
2021-12-26 12:55:03
Kinga Kyrcz DON
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
24 ACCEPTED 2021-12-26 09:26:25
2021-12-25 21:20:15
Marta Pundzis IKE
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-01-05 14:25:02
2021-12-25 15:01:03
Marcin Olszewski VHS CASCATO DU ROUET
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Zwykły
22 ACCEPTED 2022-01-05 14:24:27
2021-12-25 15:00:42
Aleksandra Babiarz KETLING
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-01-05 14:49:54
2021-12-25 14:18:37
Katarzyna Mucha WIZJA
  • 1x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/mini LL 50/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
20 ACCEPTED 2022-01-05 14:37:20
2021-12-25 14:17:44
Natalia Gussmann BERESTECZKO
  • 1x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-01-05 14:33:17
2021-12-25 12:11:47
Róża Wójcikiewicz ABDULA DEL COLLE
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-01-05 14:33:38
2021-12-25 12:10:57
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
17 ACCEPTED 2022-01-05 14:51:19
2021-12-23 19:00:16
Jagoda Roeske PIANISIMA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-01-05 14:32:10
2021-12-23 14:53:05
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
15 ACCEPTED 2022-01-05 14:29:11
2021-12-22 14:16:30
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
14 ACCEPTED 2022-01-05 14:54:28
2021-12-21 09:33:45
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Zwykły
13 ACCEPTED 2022-01-05 14:36:32
2021-12-20 12:22:00
Amelia Depta CORTINA
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 14/LL/Trafienia w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-01-05 14:34:45
2021-12-18 15:57:10
Zuzanna Dawczak LEGOLAS AA
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
11 ACCEPTED 2022-01-05 14:34:32
2021-12-18 15:29:32
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 5/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 14/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 16/L/zwykły
10 ACCEPTED 2022-01-05 14:32:22
2021-12-16 20:44:47
Liwia Banach NESTO
  • 2x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
9 ACCEPTED 2021-12-17 13:07:18
2021-12-15 23:23:28
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
8 ACCEPTED 2021-12-17 13:07:20
2021-12-15 23:23:06
Justyna Kopko BALLET MORE FOR U
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 9/N/Zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
  • 1x 18/N/Zwykły
7 ACCEPTED 2021-12-17 13:07:22
2021-12-15 22:23:40
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 16/L/zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
6 ACCEPTED 2022-01-05 16:28:03
2021-12-15 19:24:46
Julia Neubert WITALIA
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/LL/Trafienia w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-01-05 14:35:00
2021-12-12 15:20:52
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 16/L/zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
4 ACCEPTED 2022-01-05 14:53:09
2021-12-11 20:35:43
Zofia Miąskowska DIOR
  • 2x 3/mini LL 50/Trafienia w normę czasu
  • 2x 13/mini LL 70/z trafieniem w norme czasu
3 ACCEPTED 2022-01-05 14:35:44
2021-12-09 22:27:17
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 7/L/Zwykły
  • 1x 8/P/Zwykły
  • 1x 16/L/zwykły
  • 1x 17/P/zwykły
2 ACCEPTED 2021-12-21 08:49:02
2021-12-09 13:12:28
Katarzyna Becker ENZO
  • 2x 4/mini LL 70/Trafienia w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-01-05 14:56:05
2021-12-08 10:35:00
Katarzyna Bziukiewicz HORN „W”
  • 2x 6/Licencyjny/Na Styl Jeźdzca
  • 2x 15/Licencyjny/Na styl jeźdzca
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O053777
2. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
3. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
4. Becker Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
Brak
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
6. Berndt Julia BBK
2004 (J.)
brak
7. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O066434
8. Blandzi Antonina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060990
9. Bojarowicz Agata bpk
S
O031875
10. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
11. Brzezińska Weronika JKS OLSZA
2021 (Mł.)
O043913
12. Bziukiewicz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O055870
13. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O053708
14. Chełchowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O064448
15. Chrzanowski Julian Weklice
2008 (JM.)
Brak
16. Chrzanowski Julian Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056097
17. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
18. Dawczak Zuzanna KJ Arpav
2005 (J.)
O067110
19. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
20. Derych Klaudia BK
S
Brak
21. Drechnowicz Zuzanna Stajnia Karlikowo
2008 (JM.)
O056640
22. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
23. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
24. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
25. Greźlikowska Pola BPK pom
2011 (Mł.)
///////
26. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
27. Hartwig Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066331
28. Herman Weronika KJ Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
Brak
29. Jakubowska Helena Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
30. Jasińska Agata Brak
2008 (JM.)
Brak
31. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O 066 457
32. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
33. Kamoń Jagdoa Klub Jeździecki Turze
2010 (JM.)
brak
34. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (J.)
O056852
35. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
36. Kosecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O058593
37. Kowalczyk Klementyna Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2003 (MJ.)
O062202
38. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
39. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
O052198
40. Kuźmicz Krystyna SKJ
2006 (J.)
O052450
41. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (J.)
O054961
42. Lishchynska Iryna BK
S
Brak
43. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
O045763
44. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
45. Majewska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
S
O008291
46. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O033657
47. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O035341
48. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
49. Mucha Katarzyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O057197
50. Narloch Wiktoria Bpk
S
O021043
51. Neubert Julia Brak
2005 (J.)
Brak
52. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
53. Olszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
brak
54. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
55. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
56. Parzniewska Kornelia brak
2006 (J.)
brak
57. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
58. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
59. Półrola Leon Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
brak
60. Pundzis Marta Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
61. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
62. Roeske Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
Brak
63. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
64. Rogowska Marta brak
2006 (J.)
brak
65. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (MJ.)
O034994
66. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
67. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
68. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
69. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
70. Tymiński Igor Brak
2005 (J.)
Brak
71. Ustimiuk Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2013 (Mł.)
O063639
72. Wawrzyńska Alicja SKJ
2010 (JM.)
brak
73. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
10259339
74. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
Brak
75. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
76. Żarłok Maja Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2010 (JM.)
O060297
77. Zielińska Kamila Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2008 (JM.)
Brak
78. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

11

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulcan L
M: A Nuria
K033156 616009610121613
2.

41

ABDULA DEL COLLE Cheval De Selle Francais POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Cabdula du Tillard
M: Werwein Dc
K033196 25000110398491R
3.

90

AKROPOL SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Qulester
M: Armenia
K020800 616009590011312
4.

6

ANTONIUS WIELKOPOLSKA POL 2016 gelding bay/166 F: Corvallo
M: Ambrozja
K032177 616007530197016
5.

22

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
6.

52

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
7.

25

BALLET MORE FOR U SWB SWE 2010 klacz kasztanowata/174 F: Baltimore 1178 / Balou Du Rouet
M: Madeliefje
K033168 SWB 752004041001512
8.

69

BAWARIA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Gram
M: Brytania
K032212 616007610059512
9.

61

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
10.

40

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
K030657 616009530124415
11.

56

BIG BEN DRS GER 2014 wałach gniada/173 F: Big Star Jr BK Z
M: Lilie III B
XXX XXX
12.

49

BLACK ROSE GS KUC POL 2015 klacz kara/kuc:130cm F: nn
M: nn
Brak 616 999 60 02614 15
13.

32

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
14.

87

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
15.

84

C-JANICE SP POL 2017 klacz kara/163 F: Jonson
M: Cortina
*** ***
16.

89

CALIDA HANNOVER GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
K019373 De 431316772110 Brak
17.

81

CAVALIER OLD POL 2006 wałach jasnokasztanowata/170 F: Centaur Z
M: Deirdre
Brak DE 433331582906
18.

15

CHESTER - POL 2018 wałach jasnokasztanowata/168 F: Benitol
M: Chacona
Brak 616 009 53 01271 18
19.

73

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
20.

48

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
21.

58

CLINT OLDEBURG POL 2016 wałach kara/170 F: Clinissmo
M: Laviva
K029772 DE418180075716
22.

30

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/1,60 F: Hipoidas
M: Conti
brak 616009600220417
23.

75

CZADRA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Dżahil
M: Czereśnia
K030692 616009600047708
24.

46

DAMESA TRAKEŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Emis
M: Delicja
K030774 616003010095216
25.

85

DANDY KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Szaman
M: Dazy
Brak 616 013 61 00919 13
26.

50

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
27.

16

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Atlantic Sparkey
M: Sheupshedownshe
brak 372414006039716
28.

42

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
29.

65

DESIGN KOŃ SPORTOWY POL 2008 ogier gniada/173 F: Granili S
M: Dora
K013856 POL009610079508
30.

19

DIOR SP POL 2015 wałach siwa/Xxx F: Landino
M: Dezira
Brak 616009590005015
31.

1

DOMENA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Karbon
M: Dorada
brak POL009600001507
32.

43

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
33.

70

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: KYDROS
M: DISKRA
K028653 616013520078713
34.

77

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
35.

78

EKSPLOZJA SP POL 2007 klacz gniada/158 F: So In Love
M: Evita
brak POL 009 67 00292 07
36.

64

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
37.

4

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
38.

72

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
39.

24

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
40.

79

FOOLS GOLD KWPN GBR 2010 klacz gniada/170 F: ssss
M: ssss
K031442 3292929292
41.

74

GOPLANA TYP POGRUBIONY POL 2009 klacz gniada/169 F: Kołczan
M: Gala
K022919 6169996000
42.

82

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
43.

51

GROTA SP POL 2017-03-12 mare bay/167 F: Barnaba
M: Gracja
Brak 616009510096017
44.

31

GUNS N' ROSES SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
45.

18

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
brak 48329393848448
46.

53

HEROS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:130 F: Ed
M: Hanna H Montana / Wildzang's Silvano
BRAK 616013640076915
47.

59

HERTI KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: Split
M: Hortyna
K030248 616013610111107
48.

21

HORN „W” SP POL 2004 wałach gniada/167 F: Turnus Elwis I
M: Harfa
K010845 616009680078204
49.

35

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
Brak 616013520089214
50.

20

INKADENS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 616033010090915
51.

60

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
52.

83

JILLIZ KWPN NED 2014 Klacz gniada/mk:157 F: X
M: X
Brak Brak
53.

29

KALYARR Angielska Pelna Krew POL 2014 wałach gniada/161 F: Aramus
M: Karawela
brak 252/2015
54.

14

KATRINA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
K033248 616999530232214
55.

38

KETLING SP POL 2018 ogier gniada/170 F: Morricone
M: Kostaryka / Sofix
Brak 616009520069918
56.

34

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
57.

62

KOKO OLDENBURSKA GER 2017 klacz gniada/xxxx F: xxxx
M: xxxx
xxxxx xxxx
58.

47

KOSTA RUBIKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz kasztanowata/169 F: Rubin
M: Kasaweltha
brak 009520112006
59.

57

KRAVIZ OLDENBURG POL 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova della pomme
M: -------
*** ***
60.

28

LEGOLAS AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/162 F: Minaret
M: Laurie
K033065 616006570068616
61.

91

LITTLE BEAUTY NRPW POL 1999 wałach kara/118 F: Nn
M: Nn
K032789 372414002988627
62.

55

MARAVELLA Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/165 F: Aravel Waro
M: Magia
K024665 POL009520042207
63.

67

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
- -
64.

66

MONEYGLEN MARTA IRISH COB IRL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: Moneyglenn Betty
M: Hugo
brak 439220004040003030
65.

86

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
K024240 POL 009 64 00335 08
66.

92

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
67.

23

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
68.

76

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
69.

44

OJ TAM HUCULSKA POL 2014 Wałach kara/Ok 130 F: Słowik hc
M: Opinia hc
Brak 616 012 60 02351 14
70.

63

OLZA Polski Koń Sportowoy POL 2009 klacz gniada/160 F: NN
M: Olimpia
Brak 616009610054609
71.

26

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
72.

71

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
73.

33

PIANISIMA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/179 F: Benitol
M: Pasja
Brak 616007530152917
74.

80

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
75.

12

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030808 POL999611052404
76.

88

SAURON SP POL 2014 klacz gniada/166 F: Van Gogh -Numero Uno
M: Sonata
K028610 616007610082814
77.

17

SEKWOJA SP POL 2009 klacz gniada/168 F: O
M: O
O 009530037109
78.

54

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
79.

37

VHS CASCATO DU ROUET WESTF POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou Du Rouet /
M: VHS Castella /
brak DE441411473316
80.

45

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
81.

27

WITALIA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Caliro
M: Walia
Brak 616009530047508
82.

39

WIZJA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Likwor
M: Wena
K032798 616007530181816
Rider Club
Competition
Prize
Chrzanowski Julian Weklice
130
SUM:
130.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
80
150
150
SUM:
380.00
Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
80
SUM:
80.00
Kopko Justyna JKS Olsza
50
100
100
SUM:
250.00
Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
150
SUM:
150.00
Kużel Amelia Pegaz Reda
50
SUM:
50.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
150
SUM:
150.00
Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
100
100
SUM:
200.00
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
30
50
200
SUM:
280.00
Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
100
SUM:
100.00
Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KETLING (38)
2022-01-08
15
2022-01-08
2022-01-09
15
2022-01-09
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (23)
2022-01-08
2022-01-08
5
2022-01-09
19
2022-01-09
Becker Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
ENZO (4)
2022-01-08
19
2022-01-08
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
AKROPOL (90)
2022-01-09
10
Berndt Julia
BBK
GROTA (51)
2022-01-08
4
2022-01-08
5
2022-01-09
6
2022-01-09
13
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2022-01-08
2022-01-08
Blandzi Antonina
Bez Przynależności Klubowej
DRATIGA (77)
2022-01-08
11
2022-01-08
21
Bojarowicz Agata
bpk
2022-01-08
1
2022-01-08
9
2022-01-09
3
2022-01-09
13
2022-01-08
1
2022-01-09
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-01-08
10
2022-01-08
19
Brzezińska Weronika
JKS OLSZA
2022-01-08
1
2022-01-09
9
2022-01-09
2022-01-08
4
Bziukiewicz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-01-08
2022-01-08
2022-01-09
2022-01-09
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DAMESA (46)
2022-01-08
2
2022-01-08
2022-01-09
2022-01-09
Chełchowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
2022-01-08
24
2022-01-09
18
2022-01-08
10
2022-01-08
2022-01-09
Chrzanowski Julian
Weklice
GOPLANA (74)
2022-01-08
9
2022-01-08
1
130
2022-01-09
5
2022-01-09
4
Chrzanowski Julian
Bez Przynależności Klubowej
CZADRA (75)
2022-01-08
11
2022-01-08
11
2022-01-09
4
2022-01-09
8
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
CORTINA (30)
2022-01-08
14
2022-01-09
9
2022-01-08
5
2022-01-09
2
80
2022-01-08
1
150
2022-01-08
1
150
2022-01-09
7
2022-01-09
6
Derych Klaudia
BK
2022-01-09
8
2022-01-09
2022-01-09
Drechnowicz Zuzanna
Stajnia Karlikowo
2022-01-08
3
2022-01-08
8
2022-01-09
2
2022-01-09
6
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-01-08
4
2022-01-08
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (71)
2022-01-08
16
2022-01-08
2022-01-09
9
2022-01-09
14
Greźlikowska Pola
BPK pom
HERTI (59)
2022-01-08
8
2022-01-08
2022-01-08
13
Gussmann Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-01-08
20
2022-01-09
12
2022-01-08
2022-01-09
Hartwig Maja
Bez Przynależności Klubowej
2022-01-08
1
2022-01-08
22
2022-01-09
14
2022-01-09
5
Herman Weronika
KJ Stajnia Jarużyn
SEKWOJA (17)
2022-01-08
8
2022-01-08
3
2022-01-09
1
Jakubowska Helena
Bez Przynależności Klubowej
2022-01-08
4
Jasińska Agata
Brak
OJ TAM (44)
2022-01-08
1
2022-01-08
1
2022-01-08
6
2022-01-09
1
2022-01-09
7
2022-01-09
Jensen Natalia
JKS Barłomino
2022-01-08
1
2022-01-08
1
2022-01-08
1
2022-01-09
1
2022-01-09
4
2022-01-09
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ELGON (64)
2022-01-09
10
2022-01-09
17
Kamoń Jagdoa
Klub Jeździecki Turze
OLZA (63)
2022-01-08
3
2022-01-08
17
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (32)
2022-01-08
2
80
2022-01-08
8
Kopko Justyna
JKS Olsza
FEVER 5 (24)
2022-01-09
3
50
2022-01-09
3
100
2022-01-09
2
100
2022-01-09
4
Kosecka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-01-08
2
2022-01-08
12
2022-01-09
1
2022-01-09
Kowalczyk Klementyna
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2022-01-08
12
2022-01-08
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
SAURON (88)
2022-01-09
6
2022-01-09
2
150
Kużel Amelia
Pegaz Reda
2022-01-08
1
2022-01-08
3
50
2022-01-09
2022-01-09
Kuźmicz Krystyna
SKJ
BAWARIA (69)
2022-01-08
8
2022-01-08
18
2022-01-09
2022-01-09
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (43)
2022-01-08
2022-01-09
8
2022-01-09
Lishchynska Iryna
BK
2022-01-09
5
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
DESIGN (65)
2022-01-09
7
2022-01-09
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (26)
2022-01-08
6
2022-01-08
4
2022-01-09
5
2022-01-09
1
150
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
DIOR (19)
2022-01-08
2022-01-08
2022-01-09
2022-01-09
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
CHESTER (15)
2022-01-08
17
2022-01-08
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
2022-01-08
7
2022-01-08
6
2022-01-09
11
2022-01-09
9
Mucha Katarzyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
WIZJA (39)
2022-01-08
13
2022-01-08
18
2022-01-09
10
2022-01-09
Narloch Wiktoria
Bpk
DANTE (50)
2022-01-09
2022-01-09
3
Neubert Julia
Brak
WITALIA (27)
2022-01-08
2022-01-08
6
2022-01-08
16
Olszewska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KALYARR (29)
2022-01-08
20
2022-01-08
2022-01-09
12
2022-01-09
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-01-08
12
2022-01-08
7
2022-01-09
7
2022-01-09
10
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
2022-01-08
2022-01-08
23
2022-01-09
16
2022-01-09
2022-01-09
16
Parzniewska Kornelia
brak
DOMENA (1)
2022-01-08
1
2022-01-08
6
Pellowska Blanka
JKS Barłomino
NADIA (92)
2022-01-08
1
2022-01-08
1
2022-01-08
2022-01-08
Pierzyńska Paulina
KJ J.J. Darboven
2022-01-08
2
100
2022-01-08
2
100
2022-01-09
5
2022-01-09
5
Półrola Leon
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (18)
2022-01-08
10
2022-01-08
2022-01-09
1
2022-01-09
1
Pundzis Marta
Bez Przynależności Klubowej
IKE (35)
2022-01-08
5
2022-01-08
2022-01-09
1
Rąbca Milena
JKS Niestępowo
2022-01-08
2
2022-01-08
9
2022-01-09
2
2022-01-09
15
Roeske Jagoda
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2022-01-08
12
2022-01-08
2022-01-09
8
2022-01-09
10
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2022-01-08
4
30
2022-01-08
3
50
2022-01-09
4
2022-01-09
1
200
Rogowska Marta
brak
DOMENA (1)
2022-01-09
11
2022-01-09
2022-01-09
Rosicka Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2022-01-08
9
2022-01-08
5
2022-01-09
1
100
2022-01-09
8
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
KATRINA (14)
2022-01-09
11
2022-01-09
3
2022-01-09
1
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SARA (12)
2022-01-08
8
2022-01-08
1
2022-01-08
7
2022-01-09
5
2022-01-09
6
2022-01-09
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (89)
2022-01-09
6
2022-01-09
3
50
Szewczyk Angelika
J. J. Darboven
KOKO (62)
2022-01-08
13
2022-01-08
10
Tymiński Igor
Brak
2022-01-08
2022-01-08
2022-01-09
2022-01-09
Ustimiuk Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
MISZA (67)
2022-01-08
2022-01-08
Wawrzyńska Alicja
SKJ
DOX (70)
2022-01-08
1
2022-01-08
1
2022-01-08
3
2022-01-09
9
2022-01-09
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
DANDY (85)
2022-01-08
9
2022-01-08
11
2022-01-09
4
2022-01-09
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2022-01-08
7
2022-01-08
2
2022-01-08
14
2022-01-08
6
2022-01-09
2
2022-01-09
Żarłok Maja
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2022-01-09
7
2022-01-09
Zielińska Kamila
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
RÓŻA (80)
2022-01-08
5
2022-01-08
15
2022-01-09
1
2022-01-09
3
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (86)
2022-01-08
2022-01-08
2022-01-09
2022-01-09

Number of Riders: 78

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 1 820.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl