Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 27-28.11.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:07
2021-11-25 23:32:30
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
112 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:10
2021-11-25 22:56:16
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
111 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:13
2021-11-25 22:34:57
Martyna Kiereś KLIPER
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/
110 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:14
2021-11-25 22:29:51
Zofia Pakur ARNE
  • 2x 2/Mini LL 50/
109 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:16
2021-11-25 18:24:14
Emilia Ambrożewicz ARROW
  • 2x 2/Mini LL 50/
108 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:20
2021-11-25 18:18:27
Luiza Majewska CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 2x 1/kuce/Kuce dokładności
107 ACCEPTED 2021-11-26 10:35:26
2021-11-25 17:28:27
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SOFIA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
106 ACCEPTED 2021-11-25 10:46:14
2021-11-25 08:42:58
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
105 ACCEPTED 2021-11-25 10:46:16
2021-11-25 08:42:10
Sara Steller-Gil BOSTWANA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
104 ACCEPTED 2021-11-25 10:46:20
2021-11-24 15:10:52
Angelika Szewczyk BORYS ZK
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/L/Licencyjny
103 ACCEPTED 2021-11-25 13:42:10
2021-11-24 15:10:26
Angelika Szewczyk KOKO
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
102 ACCEPTED 2021-11-24 11:57:24
2021-11-24 11:33:27
Anna Witomska TULUZA
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
101 ACCEPTED 2021-11-24 11:57:27
2021-11-24 11:32:34
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 14/L/zwykły
100 ACCEPTED 2021-11-24 09:33:41
2021-11-24 00:43:19
Martyna Pietroń BIG MEL EH Z
  • 2x 6/L/Zwykły
99 ACCEPTED 2021-11-24 09:33:45
2021-11-24 00:30:50
Martyna Kwasek W-ANJA
  • 1x 9/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 10/Mini LL 50/
98 ACCEPTED 2021-11-23 22:22:39
2021-11-23 18:58:59
Filip Falkiewicz CORINO
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
97 ACCEPTED 2021-11-23 22:22:43
2021-11-23 18:45:46
Filip Falkiewicz HARD ROCK
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
96 ACCEPTED 2021-11-23 22:22:47
2021-11-23 18:44:39
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 14/L/zwykły
95 ACCEPTED 2021-11-25 13:27:42
2021-11-23 18:44:03
Filip Falkiewicz VELVET
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
94 ACCEPTED 2021-11-23 22:23:02
2021-11-23 16:42:02
Paulina Pellowska MAKUBA21
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
93 ACCEPTED 2021-11-23 22:23:08
2021-11-23 11:17:57
Marta Trofimow SESILA G
  • 2x 5/L/Licencyjny
92 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:18
2021-11-23 08:43:09
Izabela Stawarz MY LITTLE PONY
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
91 ACCEPTED 2021-11-25 13:15:48
2021-11-22 23:57:14
Klaudia Drewek HOP HOP SIMONI
  • 2x 5/L/Licencyjny
90 ACCEPTED 2021-11-23 10:12:24
2021-11-22 22:42:23
Pola Greźlikowska ENERGIA
  • 2x 1/kuce/Kuce dokładności
89 ACCEPTED 2021-11-25 13:26:09
2021-11-22 21:45:56
Kamil Polejowski DAYLIGHT
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
88 ACCEPTED 2021-11-25 13:26:28
2021-11-22 21:45:28
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 2x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
87 ACCEPTED 2021-11-25 13:25:53
2021-11-22 21:45:02
Klaudia Koss FARMA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
86 ACCEPTED 2021-11-25 13:32:28
2021-11-22 21:44:27
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
85 ACCEPTED 2021-11-22 21:26:29
2021-11-22 17:14:20
Amelia Klimaszewska DEMON
  • 1x 13/L/Licencyjny
  • 1x 14/L/zwykły
84 ACCEPTED 2021-11-25 13:13:33
2021-11-22 14:01:02
Julia Dobraniecka LUKRECJA
  • 2x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
83 ACCEPTED 2021-11-22 11:01:23
2021-11-22 01:33:45
Natalie Buzar ROSE OF NIGHT
  • 2x 5/L/Licencyjny
82 ACCEPTED 2021-11-22 11:01:26
2021-11-21 22:11:09
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
81 ACCEPTED 2021-11-22 11:01:28
2021-11-21 22:04:09
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
80 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:42
2021-11-21 19:05:40
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 13/L/Licencyjny
79 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:45
2021-11-21 18:28:02
Maja Hartwig KOSTKA RUBIKA
  • 2x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
78 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:48
2021-11-21 16:08:59
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:51
2021-11-21 16:08:45
Alicja Czatrowska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
76 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:55
2021-11-21 16:08:31
Natalia Brzoza GRADIANKA
  • 1x 2/Mini LL 50/
75 ACCEPTED 2021-11-21 19:32:57
2021-11-21 11:51:54
Zofia Ustimiuk MISZA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/
74 ACCEPTED 2021-11-25 13:16:10
2021-11-21 11:49:35
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
73 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:11
2021-11-20 19:20:09
Izabela Wicher BRYZA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
72 ACCEPTED 2021-11-25 13:30:39
2021-11-20 18:18:16
Natalia Gerke CANIZARES
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
71 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:21
2021-11-20 15:21:43
Zuzanna Żemojtel KARINA
  • 1x 10/Mini LL 50/
70 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:36
2021-11-20 15:19:21
Julia Kucharska KARINA
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
69 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:39
2021-11-20 15:18:37
Zuzanna Żemojtel BAHARA
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
68 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:42
2021-11-20 15:17:52
Julia Kucharska BAHARA
  • 1x 10/Mini LL 50/
67 ACCEPTED 2021-11-25 13:20:47
2021-11-20 13:42:30
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 13/L/Licencyjny
66 ACCEPTED 2021-11-25 13:27:27
2021-11-20 12:47:32
Wiktoria De Lubicz - Szeliska SHARM EL SHEIKH CH
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
65 ACCEPTED 2021-11-20 21:20:50
2021-11-20 09:32:52
Alicja Tobolska BARIA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:24
2021-11-19 14:21:39
Mateusz Kiempa ALANCAS
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
63 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:26
2021-11-19 14:16:39
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
  • 2x 6/L/Zwykły
62 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:29
2021-11-19 13:39:44
Julia Rutkiewicz TOSKANIA
  • 1x 9/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
61 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:31
2021-11-19 08:43:26
Lena Budynek PROBUS
  • 2x 2/Mini LL 50/
60 ACCEPTED 2021-11-19 18:03:35
2021-11-18 22:55:16
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
59 ACCEPTED 2021-11-25 13:26:46
2021-11-18 22:21:37
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
58 ACCEPTED 2021-11-25 13:17:08
2021-11-18 16:39:43
Bogna Stolarska TOFFI
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
57 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:08
2021-11-18 15:50:42
Monika Sonnberg TOFFI
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-11-18 09:17:51
2021-11-18 09:17:46
Lena Obłońska PERŁA
  • 2x 2/Mini LL 50/
55 ACCEPTED 2021-11-18 09:17:46
2021-11-18 09:12:44
Leon Półrola HARRY
  • 2x 2/Mini LL 50/
54 ACCEPTED 2021-11-20 09:02:46
2021-11-17 19:46:51
Paulina Szatanik H.VENUS
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:33
2021-11-17 19:21:55
Zuzanna Leman GRAVALLO
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
52 ACCEPTED 2021-11-25 13:14:01
2021-11-17 16:23:01
Apolonia Gac PANTEON
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
51 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:30
2021-11-17 14:23:34
Paulina Wojciechowska MONTOJA
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
50 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:06
2021-11-17 08:07:36
Hanna Dynowska BATALIA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
49 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:22
2021-11-17 08:07:14
Pola Dombrowska WONTON
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
48 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:47
2021-11-17 08:06:35
Daria Pilipiec DEJZI
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
47 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:33
2021-11-17 08:05:30
Helena Gossa ARIZONA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 9/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 10/Mini LL 50/
46 ACCEPTED 2021-11-25 13:20:03
2021-11-16 22:42:24
Blanka Szymańska BELLA CATANA
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 14/L/zwykły
45 ACCEPTED 2021-11-25 19:30:38
2021-11-16 21:16:33
Olga Czekień NIEZAPOMINAJKA
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
44 ACCEPTED 2021-11-25 13:19:15
2021-11-15 21:31:27
Karolina Kujawa KASTRO-P
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
43 ACCEPTED 2021-11-25 13:19:31
2021-11-15 21:30:53
Pola Lewandowska CEREMONIA
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
42 ACCEPTED 2021-11-21 08:50:17
2021-11-14 19:14:48
Nikola Woźniak LOWENA DF
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
41 ACCEPTED 2021-11-15 18:45:22
2021-11-14 19:14:11
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
40 ACCEPTED 2021-11-15 18:45:25
2021-11-14 18:36:43
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
39 ACCEPTED 2021-11-25 13:15:07
2021-11-14 09:57:29
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
38 ACCEPTED 2021-11-25 13:15:23
2021-11-14 09:57:04
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
37 ACCEPTED 2021-11-12 19:21:23
2021-11-12 15:36:01
Maja Żarłok MARAVELLA
  • 2x 10/Mini LL 50/
36 ACCEPTED 2021-11-12 11:27:15
2021-11-11 18:25:40
Marta Pundzis IKE
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
35 ACCEPTED 2021-11-25 13:19:50
2021-11-11 13:19:24
Karolina Rosicka INKADENS
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
34 ACCEPTED 2021-11-25 13:17:23
2021-11-11 11:27:34
Katarzyna Bziukiewicz HORN „W”
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
33 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:02
2021-11-11 09:03:06
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
  • 2x 5/L/Licencyjny
32 ACCEPTED 2021-11-11 13:45:20
2021-11-10 11:46:37
Helena Kolikow CORIDA
  • 2x 9/Kuce/Kuce dokładności
31 ACCEPTED 2021-11-11 13:45:25
2021-11-10 11:45:20
Julia Kaczorowska CARETINA
  • 2x 9/Kuce/Kuce dokładności
30 ACCEPTED 2021-11-25 13:27:59
2021-11-10 11:34:44
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
29 ACCEPTED 2021-11-25 13:32:04
2021-11-10 09:18:23
Sylwia Barbarska WHITNEY
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
28 ACCEPTED 2021-11-25 13:14:49
2021-11-10 09:12:00
Klara Kazimierczak PERŁA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
27 ACCEPTED 2021-11-25 13:21:49
2021-11-10 09:10:38
Martyna Hapka EUFORIA
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/L/zwykły
26 ACCEPTED 2021-11-25 13:22:09
2021-11-10 09:09:26
Hania Piotrowska SZLACHCIC
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
25 ACCEPTED 2021-11-25 13:18:35
2021-11-10 09:08:25
Karolina Krzysik NISZA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
24 ACCEPTED 2021-11-09 11:10:06
2021-11-09 10:55:19
Zofia Kosecka ANTONIUS
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
23 ACCEPTED 2021-11-24 11:57:32
2021-11-09 06:23:02
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 1x 7/P/Zwykły
22 ACCEPTED 2021-11-25 13:18:02
2021-11-08 20:58:41
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
21 ACCEPTED 2021-11-25 13:17:45
2021-11-08 20:31:21
Natalia Sobiecka CALVADA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
20 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:19
2021-11-08 17:36:34
Natalia Świetlikowska DERESY
  • 2x 5/L/Licencyjny
19 ACCEPTED 2021-11-25 13:16:26
2021-11-07 14:05:23
Anna Chełchowska A-DJANGO
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
18 ACCEPTED 2021-11-06 17:44:27
2021-11-05 22:46:38
Justyna Kopko QUERY DU BUISSON Z
  • 1x 16/N/zwykły
17 ACCEPTED 2021-11-06 17:44:31
2021-11-05 22:46:20
Justyna Kopko FEVER 5
  • 1x 8/N/Zwykły
16 ACCEPTED 2021-11-06 17:44:33
2021-11-05 22:46:05
Justyna Kopko BALLET MORE FOR U
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 8/N/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
  • 1x 16/N/zwykły
15 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:35
2021-11-04 23:43:46
Julia Rutkiewicz KATRINA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
14 ACCEPTED 2021-11-25 13:24:58
2021-11-04 23:43:04
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 6/L/Zwykły
  • 1x 14/L/zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
13 ACCEPTED 2021-11-25 13:18:22
2021-11-04 11:48:03
Natasza Tworek POKUSA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 14/L/zwykły
12 ACCEPTED 2021-11-02 22:07:01
2021-11-02 21:41:33
Marta Rogowska DOMENA
  • 2x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
11 ACCEPTED 2021-11-01 22:58:02
2021-11-01 22:43:17
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
10 ACCEPTED 2021-11-01 22:58:04
2021-11-01 22:42:50
Martyna Pietroń CYCERA
  • 1x 7/P/Zwykły
  • 1x 15/P/zwykły
9 ACCEPTED 2021-11-24 09:33:33
2021-11-01 22:42:16
Martyna Pietroń C-JANICE
  • 1x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
8 ACCEPTED 2021-11-25 13:30:55
2021-10-31 20:42:11
Michalina Pazik CORNET’S LUCKY PUNCH
  • 2x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
7 ACCEPTED 2021-11-25 13:31:52
2021-10-31 20:41:47
Maja Buczkowska NAZIR
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
6 ACCEPTED 2021-11-25 13:22:28
2021-10-31 13:12:48
Julia Konecko LUNA
  • 2x 4/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
5 ACCEPTED 2021-11-25 13:20:19
2021-10-30 18:20:29
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 5/L/Licencyjny
  • 1x 6/L/Zwykły
  • 2x 14/L/zwykły
4 ACCEPTED 2021-11-25 13:22:46
2021-10-18 08:03:41
Katarzyna Grott MENUETT
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
3 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:04
2021-10-18 08:03:17
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 10/Mini LL 50/
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
2 ACCEPTED 2021-11-25 13:23:19
2021-10-18 08:02:41
Adrianna Marszałek PERKUN
  • 1x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
1 ACCEPTED 2021-11-25 13:25:15
2021-10-11 19:24:36
Paulina Gilgacz LAST MOONLIGHT
  • 1x 2/Mini LL 50/
  • 1x 3/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 11/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/z trafieniem w norme czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambrożewicz Emilia Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2008 (JM.)
brak
2. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
3. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
4. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
5. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O066434
6. Brzoza Natalia Bk
2011 (Mł.)
Brak
7. Buczkowska Maja KJ AS Dream
2009 (JM.)
O066617
8. Budynek Lena Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O061872
9. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
10. Bziukiewicz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
11. Chełchowska Anna Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O064448
12. Czatrowska Alicja Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O061845
13. Czekień Olga Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2006 (JM.)
O066224
14. De Lubicz - Szeliska Wiktoria KJ Dolina Charlotty
2008 (JM.)
O057689
15. Dobraniecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O057798
16. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
O052210
17. Drewek Klaudia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062049
18. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
19. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (J.)
O045902
20. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
21. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
22. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
23. Gac Apolonia SKJ
2008 (JM.)
O064281
24. Gerke Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O021550
25. Gilgacz Paulina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
brak
26. Gossa Helena KJ ISKRA
2011 (Mł.)
brak
27. Greźlikowska Pola BPK pom
2011 (Mł.)
///////
28. Grott Katarzyna Brak
2000 (MJ.)
Brak
29. Haase Weronika Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O031932
30. Hapka Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
31. Hartwig Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O066331
32. Kaczorowska Julia BPK
2010 (Mł.)
O064877
33. Kazimierczak Klara bpk
2003 (J.)
brak
34. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
35. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
Brak
36. Klimaszewska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O050315
37. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
38. Konecko Julia brak
2007 (JM.)
O063387
39. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
40. Kosecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O058593
41. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
42. Krzysik Karolina Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
BRAK
43. Kucharska Julia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (J.)
O062199
44. Kujawa Karolina Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O052213
45. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
46. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
47. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O044131
48. Lewandowska Pola Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O061674
49. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
50. Majewska Luiza Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2014 (Mł.)
Brak
51. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
52. Marszałek Adrianna Brak
2006 (JM.)
Brak
53. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
54. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O033657
55. Obłońska Lena Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
brak
56. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
O062196
57. Olszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
brak
58. Ośmiałowska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O053709
59. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
60. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (MJ.)
O035883
61. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
62. Pietroń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
63. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (J.)
O049451
64. Piotrowska Hania brak
2008 (JM.)
brak
65. Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
S
O041869
66. Półrola Leon Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
brak
67. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
68. Pundzis Marta Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
69. Rogowska Marta Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
70. Rosicka Karolina Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O034994
71. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O042667
72. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
73. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
74. Ryciak Wiktoria Sopocki KJ
2008 (JM.)
O044241
75. Skwierawska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O061062
76. Sobiecka Natalia Brak
S
R003605
77. Sonnberg Monika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
78. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
79. Stawarz Izabela brak
2009 (JM.)
brak
80. Steller-Gil Sara Klub Jeździecki Cavallo
2008 (JM.)
brak
81. Stolarska Bogna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
82. Świetlikowska Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O056370
83. Szatanik Paulina brak
S
brak
84. Szewczyk Angelika J. J. Darboven
S
O028499
85. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
86. Tazbir Liwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2004 (J.)
O051475
87. Tobolska Alicja Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
88. Trofimow Marta J. J. Darboven
S
brak
89. Tworek Natasza BPK
2009 (JM.)
Brak
90. Tymiński Igor Brak
2005 (J.)
Brak
91. Ustimiuk Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2013 (Mł.)
O063639
92. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
93. Wicher Izabela Brak
2006 (JM.)
O 059667
94. Witomska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O060030
95. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
Brak
96. Wojciechowska Paulina Brak
S
O064555
97. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (J.)
O062201
98. Żarłok Maja Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2010 (Mł.)
brak
99. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

45

A-DJANGO SP POL 2013 wałach siwa/165 F: Vulcan L
M: A Nuria
K033156 616009610121613
2.

81

ALANCAS TRAKEŃSKA POL 2016 wałach kara/170 F: Casanova
M: Alana
1 1
3.

82

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Asago
M: Alana / Agar
K031770 616003010085917
4.

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
5.

48

ANTONIUS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Corvallo
M: Ambrozja
K032177 616007530197016
6.

72

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K024696 616999530305610
7.

ARNE WELSH POL 2016 ogier izabelowata/- F: Nn
M: Nn
K030716 528017201500336
8.

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin
M: Akita
brak pol009660005401
9.

91

BAHARA ŚLĄSKA POL 2005 klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
K030564 POL008680051805
10.

44

BALLET MORE FOR U SWB SWE 2010 klacz kasztanowata/174 F: Baltimore 1178 / Balou Du Rouet
M: Madeliefje
K033168 SWB 752004041001512
11.

93

BARIA SP POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: vittorio
M: bystra
brak POL009530111304
12.

69

BATALIA Polski Koń Szlachetny POL 2017 klacz skarogniada/170 F: Colox Cup
M: Bianka
K032864 6160095301588
13.

94

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
14.

73

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
15.

116

BIG MEL EH Z Z BEL 2014 wałach gniada/176 F: Bisquet Balov vd mispelaere
M: Kantara do magico
K024576 056015Z55768413
16.

120

BORYS ZK WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/170 F: Qulester
M: Balsamica ZK
xxxx xxxx
17.

119

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
K030935 616009610048211
18.

85

BREMIO XX POL 2006 wałach gniada/166 F: Cumbrales
M: Bremen Rose
K031860 POL060000004480
19.

88

BRYZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz inna/169 F: Agar
M: Bakalia
Brak 616007530329309
20.

98

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
21.

6

C-JANICE SP POL 2017 klacz kara/163 F: Jonson
M: Cortina
*** ***
22.

47

CALVADA WESTFALSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Cavtat PKZ
M: Capri
Brak DE441410229917
23.

86

CAMELIA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Acapulco
M: Chanel
K030052 616999530214515
24.

89

CANIZARES HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier gniada/174 F: Connor
M: Fella Fabiene
Brak De421000700117
25.

53

CARETINA KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Dante
M: Coco
brak nn
26.

67

CEREMONIA SP POL 2012 klacz srokata/163 F: Czaprak
M: Centra
K031393 616009680057012
27.

32

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
28.

37

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
29.

CHOCOLATE FUDGECAKE TINKER GBR 2013 klacz kara/148 F: Harison
M: Chocolate
brak 826069000197550
30.

52

CORIDA KUC POL 2007 klacz dereszowata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak nn
31.

112

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
Brak 276020000545726
32.

33

CORNET’S LUCKY PUNCH OLDEMBURSKA POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornet Du Lys west/ Cornet Obolensky BWP
M: Capella han/ Cento holst
. DE 418185050716
33.

111

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
34.

31

CYCERA OLD GER 2013 klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
K023449 DE4181800248713
35.

62

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
36.

25

DAYLIGHT Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz gniada/172 F: Boreas Rush
M: Duena
K031472 616POL15008741T
37.

71

DEJZI TRAKEŃSKA POL 2017 klacz skarogniada/163 F: Artemor
M: Duma
K032890 616003010096717
38.

104

DEMON NN POL 2004 wałach gniada/mk:156 F: NN
M: NN
K015823 POL013530101604
39.

9

DERESY SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz
M: Delta
K015448 POL009530147308
40.

39

DOMENA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Karbon
M: Dorada
brak POL009600001507
41.

63

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
42.

108

ENERGIA KUC FELINSKI POL 2017 klacz gniada/kuc://// F: ///
M: //////
Brak Pol
43.

92

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
K027750 616009510021515
44.

57

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
brak 009520097705
45.

110

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
46.

43

FEVER 5 HAN GER 2008 klacz kasztanowata/165 F: For Edition I / For Pleasure
M: Chicca / Contendro I
K029927 DE431313326708
47.

41

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
48.

GAMBLE KWPN POL 2011 wałach siwa/165 F: Cardento
M: Bakkertye
K021041 528003201107094
49.

101

GODECJA Polski Koń Sportowy POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
K026420 616 009 60 01192 14
50.

96

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
51.

80

GRAVALLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/164 F: Corvallo
M: Gracja
616009530188317 616098200109190
52.

79

H.VENUS WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz srokata/165 F: Rytm
M: Helda
brak 616007530344908
53.

113

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
54.

77

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
brak 48329393848448
55.

106

HOP HOP SIMONI DWB POL 2012 klacz siwa/168 F: Willemoes /
M: Nouba Du Blequin /FR/ / Unnering /FR/
K032350 DK2083332012048
56.

50

HORN „W” SP POL 2004 wałach gniada/167 F: Turnus Elwis I
M: Harfa
Brak 616009680078204
57.

46

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
K025790 528003201305552
58.

60

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
Brak 616013520089214
59.

49

INKADENS TRAKEŃSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Emis
M: I
K028916 616033010090915
60.

35

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38
M: Jemioła
K028189 616009600113114JP
61.

54

KALYARR Angielska Pelna Krew POL 2014 wałach gniada/161 F: Aramus
M: Karawela
brak 252/2015
62.

90

KARINA TYP PRYMITYWNY POL 2004 klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
K030991 POL999530464004
63.

66

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
Brak
64.

8

KATRINA TYP SZLACHETNY POL BRAK klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
BRAK 616999530232214
65.

KLIPER KUC POL 2003 Wałach gniada/119 F: Psik
M: Klausinka
K024146
66.

29

KOKO OLDENBURSKA GER 2017 klacz gniada/xxxx F: xxxx
M: xxxx
xxxxx xxxx
67.

95

KOSTKA RUBIKA Szlachetna Półkrew POL 2006 klacz kasztanowata/169 F: Rubin
M: Kasaweltha
brak 009520112006
68.

1

LAST MOONLIGHT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach kara/169 F: nn
M: nn
brak 616999640082315
69.

14

LOWENA DF SP POL 2008 klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
K030988 616009530344308
70.

102

LUKRECJA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: Lilly
K027232 616 999 53 02422 14
71.

2

LUNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/162 F: Dżihad
M: Laguna
K033169 616006590151215
72.

114

MAKUBA21 S POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Machno Carwyn
M: Schone Maid
K020711 DE435350017509
73.

61

MARAVELLA Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/165 F: Aravel Waro
M: Magia
K024666 POL009520042207
74.

36

MENUETT WĘGIERSKA HUN 2002 klacz gniada/162 F: Graf Werther
M: Isgalmas
Brak Hunkmf020950000
75.

97

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
- -
76.

68

MONTOJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Literat
M: Montana
brak 616009681003214
77.

105

MY LITTLE PONY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999661486012
78.

34

NAZIR SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Torado 2 kwpn/ It’s morado KWPN
M: Nebrasca wlkp/ Bajou du rouet hol
K027277 616007520040115
79.

51

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
80.

16

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
K030849 POL 732 01 00678 11
81.

59

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
BRAK 009610076405
82.

65

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
83.

76

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
K030997 616006580309012
84.

38

PERKUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach srokata/160 F: Nepal
M: Princessa
Brak 616009530210313
85.

56

PERŁA WLKP POL 2007 klacz siwa/160 F: Kreol /
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
86.

78

PERŁA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:142 F: nn
M: nn
brak 250259803626411
87.

40

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
88.

84

PROBUS Czysta Krew Arabska POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: OSET
M: PATRYCJA
KO25586 616POL12008869A
89.

42

QUERY DU BUISSON Z ZANG BEL 2010 wałach gniada/171 F: Quartz II Adelheid Z / Quality Touch
M: Valetta Du Buisson / Numero Uno
K030754 056015Z55760310
90.

99

ROSE OF NIGHT SP POL 2009 mare dark bay/168 F: Rytm
M: Rosa
K016426 616009530341409
91.

109

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
92.

115

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/168 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
93.

87

SHARM EL SHEIKH CH KOŃ MAŁY POL 2008 wałach siwa/mk:135 F: Dwie Plamy
M: Sorena
K031774 POL 013 53 01484 08
94.

SOFIA SP POL 2004 klacz gniada/158cm F: Sofix
M: Georgia
K031780 POL009530178204
95.

58

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
K024954
96.

19

TOFFI SP POL 2007 wałach gniada////// F: Protest
M: Tala
Brak POL009640006307
97.

100

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda/ Tabor
K025107 POL013530189108
98.

83

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:135 F: DON MATEO
M: TOSKA
BRAK 616013530208616
99.

118

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
100.

26

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
101.

10

VERONA SP POL 2008 klacz kasztanowata/- F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
102.

117

W-ANJA HUCULSKA POL 2012 klacz srokata/kuc:135 F: Junior
M: Wanta
Brak 616012530213812
103.

55

WHITNEY HANOWER POL 2016 klacz gniada/165 F: LIBERO
M: WILL VPNICE
BRAK 826002160876645
104.

64

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
K030563 616013640081011
105.

70

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
K024693 POL009600157106
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
WHITNEY (55)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Brzoza Natalia
Bk
2021-11-27
Buczkowska Maja
KJ AS Dream
NAZIR (34)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Budynek Lena
Bez Przynależności Klubowej
PROBUS (84)
2021-11-27
2021-11-27
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-11-27
2021-11-27
Bziukiewicz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Chełchowska Anna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Czatrowska Alicja
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
Czekień Olga
Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2021-11-28
2021-11-28
De Lubicz - Szeliska Wiktoria
KJ Dolina Charlotty
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Dobraniecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
LUKRECJA (102)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
Dobrowolska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
WONTON (70)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Drewek Klaudia
Sopocki KJ
2021-11-27
2021-11-27
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOSTWANA (119)
2021-11-27
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
BATALIA (69)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
VELVET (26)
2021-11-27
2021-11-27
CORINO (112)
2021-11-27
2021-11-27
HARD ROCK (113)
2021-11-27
2021-11-27
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (26)
2021-11-28
2021-11-28
Filipczyk Livia
JKS Niestępowo
ERLETTA (92)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Gac Apolonia
SKJ
PANTEON (76)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Gerke Natalia
JKS Rywal Grudziądz
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Gilgacz Paulina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
Gossa Helena
KJ ISKRA
ARIZONA (72)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Greźlikowska Pola
BPK pom
ENERGIA (108)
2021-11-27
2021-11-27
Grott Katarzyna
Brak
MENUETT (36)
2021-11-28
2021-11-28
Haase Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
TULUZA (118)
2021-11-28
Hapka Martyna
BRAK
EUFORIA (57)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Hartwig Maja
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
Kaczorowska Julia
BPK
2021-11-28
2021-11-28
Kasprzyk Monika
Bez Przynależności Klubowej
MALAGA (107)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
Kazimierczak Klara
bpk
PERŁA (56)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
ALANCAS (81)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
Klimaszewska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
DEMON (104)
2021-11-28
2021-11-28
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
CORIDA (52)
2021-11-28
2021-11-28
Konecko Julia
brak
LUNA (2)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Kopko Justyna
JKS Olsza
2021-11-28
FEVER 5 (43)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Kosecka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-11-27
2021-11-27
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
FARMA (110)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Krzysik Karolina
Bez Przynależności Klubowej
NISZA (59)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Kucharska Julia
KJu Rychertów Kiełpino
KARINA (90)
2021-11-28
BAHARA (91)
2021-11-28
Kujawa Karolina
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
W-ANJA (117)
2021-11-28
2021-11-28
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (86)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
Lewandowska Pola
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (65)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2021-11-27
2021-11-27
Marszałek Adrianna
Brak
PERKUN (38)
2021-11-28
2021-11-28
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (46)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Obłońska Lena
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
PERŁA (78)
2021-11-27
2021-11-27
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-11-28
2021-11-28
Olszewska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
KALYARR (54)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Ośmiałowska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
2021-11-28
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA21 (114)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Pietroń Martyna
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
CYCERA (31)
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-27
2021-11-27
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
DEJZI (71)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Piotrowska Hania
brak
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Polejowski Kamil
JKS SENNY NOWĘCIN
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
Półrola Leon
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (77)
2021-11-27
2021-11-27
Procińska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Pundzis Marta
Bez Przynależności Klubowej
IKE (60)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Rogowska Marta
Stajnia Karlikowo
DOMENA (39)
2021-11-27
2021-11-27
Rosicka Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
GODECJA (101)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (41)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Ryciak Wiktoria
Sopocki KJ
VERONA (10)
2021-11-27
2021-11-27
Skwierawska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
Sobiecka Natalia
Brak
CALVADA (47)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Sonnberg Monika
Bez Przynależności Klubowej
TOFFI (19)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (109)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Stawarz Izabela
brak
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Steller-Gil Sara
Klub Jeździecki Cavallo
BOSTWANA (119)
2021-11-27
Stolarska Bogna
Bez Przynależności Klubowej
TOFFI (19)
2021-11-28
2021-11-28
Świetlikowska Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
DERESY (9)
2021-11-27
2021-11-27
Szatanik Paulina
brak
H.VENUS (79)
2021-11-27
2021-11-27
Szewczyk Angelika
J. J. Darboven
KOKO (29)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
BORYS ZK (120)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
Szymańska Blanka
Pomorska Liga Jeździecka
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Szymańska Maria
SKJ
G'MEDYK (75)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Tazbir Liwia
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
BREMIO (85)
2021-11-28
2021-11-28
Tobolska Alicja
Bez Przynależności Klubowej
BARIA (93)
2021-11-27
2021-11-27
Trofimow Marta
J. J. Darboven
SESILA G (115)
2021-11-27
2021-11-27
Tworek Natasza
BPK
POKUSA (40)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Tymiński Igor
Brak
2021-11-28
2021-11-28
Ustimiuk Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
MISZA (97)
2021-11-27
2021-11-27
Wicher Izabela
Brak
BRYZA (88)
2021-11-27
2021-11-27
Witomska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TULUZA (118)
2021-11-28
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
TOPAZ (100)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
Wojciechowska Paulina
Brak
MONTOJA (68)
2021-11-27
2021-11-27
Woźniak Nikola
KJu Rychertów Kiełpino
2021-11-28
2021-11-28
Żarłok Maja
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-11-28
2021-11-28
Zawacki Louisa
bpk
FILIP (103)
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-27
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
2021-11-28
Żemojtel Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
KARINA (90)
2021-11-28
BAHARA (91)
2021-11-28

Number of Riders: 99

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl