Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:48:56
2018-06-01 11:42:52
Wiesław Jędrzejewski CHAZAR
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:49:08
2018-06-01 11:35:36
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 11:49:20
2018-06-01 11:35:18
Katarzyna Frydel ELITA
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 22:32:56
2018-05-31 22:08:41
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:59:19
2018-05-31 19:58:42
Dominika Reszuta PORTOS
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 19:58:43
2018-05-31 19:54:51
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:00:11
2018-05-31 19:54:46
Julia Jakubek HELIOS
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:00:43
2018-05-31 19:54:22
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:01:30
2018-05-31 19:53:43
Małgorzata Reszuta SPARTAN L
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:23:34
2018-05-31 13:04:24
Denisa Brandt SYMFONIA
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:59:16
2018-05-31 09:27:05
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 20:59:56
2018-05-31 09:26:26
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE EX DINETTE
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:52:30
2018-05-30 21:11:43
Iwona Tomaszewska FABIEN SANTANA
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 18:43:23
2018-05-30 20:40:29
Daria Grzybowska PARMA
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 2x 11/L/licencyjny, na styl jeźdżca
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 18:18:09
2018-05-30 17:14:33
Jacek Grzywacz WIARADO
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 18:08:59
2018-05-30 16:23:51
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 18:09:43
2018-05-30 11:16:05
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 18:10:22
2018-05-30 11:15:16
Aleksandra Furgo ERA
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 18:11:08
2018-05-30 11:13:41
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:24:35
2018-05-30 10:26:06
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 01:03:36
2018-05-30 09:04:00
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 01:04:24
2018-05-30 08:42:54
Marcin Olszewski JASHIRA MK
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:00:40
2018-05-30 07:07:20
Adrianna Falkiewicz EKWADOR
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 22:33:26
2018-05-29 20:39:21
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:43:35
2018-05-29 19:00:29
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 18:43:12
2018-05-29 16:12:30
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 18:43:28
2018-05-29 16:12:00
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 18:43:48
2018-05-29 12:56:27
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 10:23:53
2018-05-29 10:22:49
Kacper Gurski AVALON
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 10:18:40
2018-05-29 10:06:57
Julia Lieske CARRERA
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 2x 11/L/licencyjny, na styl jeźdżca
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:11:25
2018-05-29 00:27:04
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:11:58
2018-05-28 23:06:35
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:13:03
2018-05-28 19:39:44
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:13:43
2018-05-28 19:39:22
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:39:48
2018-05-28 18:00:58
Maja Styn ANCYMON
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:01:46
2018-05-28 08:45:29
Julia Okoniewska SZAŁWIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:53:52
2018-05-27 20:21:16
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 08:15:45
2018-05-27 19:51:06
Zuzanna Biernat GALILEO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 08:16:33
2018-05-27 18:50:33
Wiesław Narloch OLD SCHOOL LADY
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 08:17:55
2018-05-27 18:49:20
Wiesław Narloch FIONA
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:09:37
2018-05-26 23:16:32
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:11:00
2018-05-26 23:10:54
Sylwia Barbarska GO SILVER
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 15:02:19
2018-05-26 21:14:49
Oliwer Suwik FLANKIER
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:40:32
2018-05-26 21:13:45
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:12:11
2018-05-26 21:12:40
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1.
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:12:34
2018-05-26 14:55:16
Kornelia Bertrand DOLAR
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:13:24
2018-05-25 21:14:16
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:13:56
2018-05-25 20:12:33
Monika Waldach RAY OF HOPE
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 09:15:28
2018-05-25 19:49:20
Kasia Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:16:52
2018-05-25 11:03:27
Ewa Kaminska MELODIA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:17:06
2018-05-24 18:27:06
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:17:34
2018-05-24 11:52:18
Sławomir Polikowski KANCLERZ
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:17:47
2018-05-24 11:51:55
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:17:56
2018-05-24 11:51:18
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:18:13
2018-05-24 11:50:57
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:18:23
2018-05-24 11:50:34
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:18:35
2018-05-24 11:50:02
Jacek Polikowski CASSANO
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:25:11
2018-05-24 10:15:25
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 20:45:39
2018-05-23 16:54:20
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 20:46:30
2018-05-23 16:53:42
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:24:19
2018-05-23 11:49:02
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:24:57
2018-05-23 09:25:33
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:43:59
2018-05-23 00:13:06
Milena Sikorska FOTIK
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:26:06
2018-05-22 23:02:22
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 1x 11/L/licencyjny, na styl jeźdżca
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:27:32
2018-05-22 21:11:17
Anna Luszcz STAMFORD
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:28:39
2018-05-22 21:10:14
Karolina Sloczynska CARAT
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:29:21
2018-05-22 21:08:18
Sandra Kawała DALEMIR
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:55:22
2018-05-22 19:38:39
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:56:07
2018-05-22 19:38:11
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:56:46
2018-05-22 19:37:30
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:57:23
2018-05-22 19:36:54
Maja Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 20:57:58
2018-05-22 19:06:09
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 18:22:15
2018-05-22 17:45:04
Monika Rytlewska YUCA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 09:44:22
2018-05-22 15:57:28
Laura Mular NOSTRADAMUS
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:01:21
2018-05-22 10:58:57
Maja Iskierko HOOK
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:25:44
2018-05-21 20:16:03
Natalia Potrykus FABIEN SANTANA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 10:55:33
2018-05-21 20:15:10
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:30:42
2018-05-21 19:49:18
Aleksandra Obrzud GAUDI B
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 18:41:41
2018-05-21 19:14:52
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:32:20
2018-05-21 17:00:28
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 21:02:37
2018-05-21 15:49:51
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:34:25
2018-05-21 15:40:15
Bartłomiej Siwiec GENEWA
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 15:26:01
2018-05-21 12:30:28
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 18:44:03
2018-05-21 11:53:28
Martyna Sochacka SCADA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 18:44:19
2018-05-21 11:52:35
Marta Pałucka EL SANTO
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 18:45:03
2018-05-21 11:51:51
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:01:33
2018-05-21 11:30:53
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 2x 11/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:54:55
2018-05-21 10:53:54
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 18:19:39
2018-05-21 10:32:47
Olga Szumigaj FANTAZJA QUIRINA
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 10:35:00
2018-05-21 10:27:03
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 2x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:35:13
2018-05-21 10:24:00
Justyna Badaszko GRAY AS B
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:29:54
2018-05-21 10:21:58
Karolina Osiczko-Aszyk CEL
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 10:37:00
2018-05-21 10:21:53
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1.
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 07:54:21
2018-05-21 10:21:16
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 5/P/ O wzrastajacym stopniu trudnosci z JOKEREM art.269
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2.
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 07:14:24
2018-05-21 10:19:46
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 10:41:47
2018-05-21 10:16:43
Agnieszka Gradomska BATA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 10:42:39
2018-05-21 10:13:35
Emilia Moroz KALINA
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w normę czasu art. S1 /towarzyski/
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 09:36:35
2018-05-21 09:26:09
Klaudia Reinert GAPPE LOUP
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 07:29:13
2018-05-21 09:25:17
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 3/L/Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 8/P1/z ustalonym czasem art.267
  • 1x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:42:37
2018-05-21 08:46:51
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 4/L/licencyjny, na styl jeźdżca
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 - /towarzyski/
  • 2x 12/L/dwufazowy art.574.5.6
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
2. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
3. Banaszek Natalia JKS Barłomino
2006 (JM.)
4. Barbarska Sylwia JKS FARMA Modrzewie
S
O025047
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
6. Bertrand Kornelia Dąbr?wka
2004 (JM.)
brak
7. Biernat Zuzanna Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2000 (J.)
O041627
8. Bogalecka Julia
9. Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
S
O013784
10. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
11. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
12. Falkiewicz Adrianna Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2001 (J.)
O034461
13. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (Mł.)
-
14. Falkiewicz Maja Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
brak
15. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
16. Figas Dariusz JKS Barłomino
17. Frydel Katarzyna JKS Senny
18. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
19. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
20. Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
1999 (MJ.)
O036675
21. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
22. Gradomska Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka
S
O037127
23. Grzybowska Daria JKS Barłomino
S
0005054
24. Grzybowska-Skrodzka Anna JKS Senny Nowęcin
S
O037297
25. Grzywacz Jacek POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
S
0001013
26. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
27. Gurski Kacper Bpk
1999 (MJ.)
Brak
28. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
29. Jackiewicz - Wójcik Kasia Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
brak
30. Jakubek Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042312
31. Jędrzejewski Wiesław JKS Senny Nowęcin
32. Kaminska Ewa bez przynaleznosci klubowej
2005 (JM.)
brak
33. Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
O044754
34. Kawała Sandra PLJ
1998 (MJ.)
O035507
35. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
36. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
37. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
38. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (MJ.)
O031702
39. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
40. Kubicka Patrycja
41. Laskowska Emilia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
42. Lewandowska Ewa Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O014039
43. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
44. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
45. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O005279
46. Luszcz Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
47. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
48. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
49. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
50. Moroz Emilia brak
2004 (JM.)
brak
51. Mular Laura Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
Brak
52. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
53. Narloch Wiesław Pomorska Liga Jeżdziecka
S
brak
54. Narloch Wiktoria PLJ
S
O021043
55. Obrzud Aleksandra niezrzeszony
2003 (JM.)
brak
56. Okoniewska Julia brak
1998 (MJ.)
brak
57. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
S
O011251
58. Osiczko-Aszyk Karolina BPK
S
brak
59. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
60. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
61. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
62. Potrykus Natalia Stajnia Bolszewo Dominika Bach
2004 (JM.)
brak
63. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (J.)
O037293
64. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (J.)
O034383
65. Reinert Klaudia JKS EWRO MAŁOSZYCE
1999 (MJ.)
O028505
66. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
67. Reszuta Małgorzata kj La Scalla
S
Brak
68. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
69. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
70. Rytlewska Monika Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O043401
71. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
S
O034626
72. Sloczynska Karolina Bpk
2000 (J.)
Brak
73. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
74. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
Brak
75. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
76. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (JM.)
O037988
77. Suwik Oliwer brak
2003 (JM.)
brak
78. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
79. Szumigaj Olga Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O039476
80. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
81. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
82. Waldach Monika J.J.Darboven
2003 (JM.)
O043406
83. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
84. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

79

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
K010130
2.

131

ALBATROS SP POL 2008 Wałach kara F: NN
M: NN
O: ...
B: ....
brak
3.

117

AMBASSADOR sp 2006 gn F: Helanis
M: Luisa 14
O: Magdalena Krempeć
B:
4.

87

ANCYMON Małopolska POL 1994 Wałach gniada F: Wieczór
M: Arka
O: Orłowski Marcin
B: Obolewicz Lucyna
K011522 616006530035394
5.

2

ANDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Ireneusz Gębski
K020379
6.

91

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
7.

94

AVALON Wielkopolska POL 2009 Wałach srokata F: Eldorado
M: Alfa
O: Agnieszka Rudnicka
B: Bojkowski Grzegorz
Brak
8.

45

BATA Półkrew CHN 2007 Wałach kasztanowata/163 F: Super Conqueror xx
M: Natalie don
O: Agnieszka Gradomska
B: Meadowbrook Equestrian & Rural Activity Center
K024591 S5274
9.

40

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada F: Hetman
M: Boliwia
O: Ewa Dyduła & Anna Chrzanowska
B: Artur Kiempa
K015436 POL009530067208
10.

120

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Bolivia
O: Anna Rychert
B: Brak
Brak
11.

41

C-DINETTE EX DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
12.

62

CARAT Wielkopolska POL 29.12.2003 Wałach siwa F: Cedrus
M: Campana
O: Katarzyna Sroka
B: Aneta Szwarc
Brak POL 007530025103
13.

48

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
14.

93

CARRERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
brak
15.

1

CASINO Oldenburska DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450 DE433331777410
16.

88

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
17.

69

CASSANO Holsztyńska GER 2011 Wałach gniada/170 F: CEFALO
M: WYANETA
O: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070
18.

72

CATINA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen I
O: Sławomir Polikowski
B: Brak
Brak
19.

5

CEL SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Le Voltair
M: Czereśnia
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: -
brak
20.

70

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado
M: Narina
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
brak
21.

77

CENTO BOY Oldemburska POL 2011 Wałach siwa F: Centadel
M: Windoria
O: Paweł Wójcik
B: Gestuet Lewitz
K024634 DE418184043511
22.

127

CHAZAR F:
M:
O:
B:
23.

96

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
O: Marta Łazorczyk
B: Katarzyna Pawłowska
K015453 616009530201908
24.

71

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Chmura
O: Sławomir Polikowski
B: SK RACOT
K023755
25.

68

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
26.

46

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
27.

118

CORTINA A-Z WLKP 2116 gn F: Etos
M: Corrida
O: Magdalena Krempeć
B: Andrzej Ździebło
28.

36

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
29.

123

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
30.

61

DALEMIR Wielkopolska POL 19.10.2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
O: Izabela Kawała
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K013778 61600753036104
31.

51

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
32.

92

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
33.

113

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
34.

47

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
35.

80

DOLAR Typ Pogrubiony POL 08.11.2012 Wałach gniada/157 F: Wilco Van De Boekende Kamp
M: Alabama
O: Kornelia Bertrand
B: Kornelia Bertrand
Brak 616 999 53 02695 12
36.

65

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
37.

37

EKWADOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach gniada F: Grawello Z
M: Elza
O: Anna Szelągowska
B: Tulisow Jolanta
K022240
38.

12

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Boczek
B: brak
brak
39.

129

Elita F:
M:
O:
B:
40.

119

Enzo małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
41.

100

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Zahros R
M: Eligranta
O: Aleksandra Furgo
B: Bartosz Goszczyński
K024597 616009610202713
42.

64

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
43.

20

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: SIR NEEL
M: FASCYNACJA LOUISA
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
brak
44.

104

FABIEN SANTANA SP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Neel
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
Brak
45.

7

FANTAZJA QUIRINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Fortuna
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K009713
46.

84

FIONA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/166 F: Cedrus
M: Folli
O: Dariusz Seroka
B: Dariusz Seroka
brak
47.

28

FLANKIER Wielkopolski POL 2003 Wałach kasztanowata/166 F: Dżamir
M: Falanga
O: Magda Kozińska
B: Henryk Święcicki
brak 09627
48.

22

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
49.

10

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
50.

67

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
51.

86

GALILEO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada F: Jakobin
M: Godzina
O: Renata Andrzejewska
B: Marian Szlaga
K020856
52.

4

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
53.

43

GAPPE LOUP KWPN POL 2011 Wałach kasztanowata F: Opan
M: Linda
O: Klaudia Reinert
B: Magddalena Szablewska
K022880
54.

54

GAUDI B SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair
M: Garonna
O: Piotr Krzyżanowski
B: Piotr Krzyżanowski
brak
55.

82

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Kozłowski Henryk
B: Włodarczyk Dorota
K024233 616 009 52 01351 10
56.

83

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
57.

6

GRAY AS B Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Weltino/ Weltmeyer
M: Genewa/ Grand As
O: Anna Badaszko
B: Brog Media Biznesu sp. zo.o
K024593
58.

109

HELIOS SP POL 15.02.2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Hawana
O: Weronika Kąkol
B: Tomasz Burzyński
K024045
59.

114

HERBATNIK kuc 2012 mysz/kuc F:
M:
O:
B:
60.

110

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
61.

55

HOOK SP POL 2011 Wałach gniada F: Hingis
M: Hocza
O: Maja Iskierko
B: Marek Romanowski
K022159
62.

128

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
63.

130

Intro de Muze F:
M:
O:
B:
64.

38

JASHIRA MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Rasch/Ramirado
M: Juta/Silvio
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
Nie wiem
65.

126

JUKA F:
M:
O:
B:
66.

44

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
67.

74

KANCLERZ SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Eskudo / Dido
M: Kalifornia / Louis
O: Sławomir Polikowski
B: Wacław Maciuszonek
K005956 POL009681018100 104AP17
68.

66

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
69.

33

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
70.

75

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
71.

116

LANTANI sp 2006 kl siw F: Helanis
M: Luisa 14
O: Magdalena Krempeć
B: Zbigniew Lademann
72.

81

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
73.

11

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
74.

102

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
75.

101

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
76.

58

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
77.

76

MELODIA Polska Szlachetna Polkrew POL 2005 Klacz gniada/mk:160cm F: Makker
M: Azja
O: Romuald Kaminski
B: Kroplewska Malgorzata
brak
78.

23

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L
M: Mazepa
O: Wiktoria Narloch
B: Rzeczna
Brak 616009600117814
79.

21

NOSTRADAMUS WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Asyż
M: Nemezja
O: Michał Mular
B: Katarzyna Sotek
brak
80.

53

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
81.

3

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
82.

85

OLD SCHOOL LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/169 F: New World
M: Obstawa
O: Dariusz Seroka
B: Justyna Bogusz
brak
83.

17

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis
O: ---
B: ---
K021345
84.

97

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
85.

89

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
86.

105

PARMA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Lansjer
M: Plama
O: Daria Grzybowska
B: Ewa Benedykcińska
K025895 POL007520142908
87.

125

Pauro F:
M:
O:
B:
88.

27

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
89.

108

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
k015455
90.

111

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
O: Dariusz Reszuta
B: Dariusz Reszuta
Brak
91.

121

PRAUD OF CARRY sp kl gn F:
M:
O:
B:
92.

57

PRETTY WOMAN SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Night Carry
M: Princess P
O: Maja Falkiewicz
B: Jzabela Bartoszewicz
brak
93.

95

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461
94.

78

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio
M: R
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
K024013
95.

115

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada/kuc F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
96.

122

Rosi hanowerska 2012 klacz kara F:
M:
O:
B:
97.

13

SCADA Oldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: -
K018556 DE418181125211
98.

107

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
99.

63

STAMFORD Pelna Krew Angielska POL 20.01.2010 Wałach ciemnogniada/mk: F: Who Knows
M: Sachmet
O: Slawomir Luszcz
B: Tomaszewski
Brak 616POL10006873T
100.

34

SZAŁWIA Wielkopolska POL 1994 Klacz kasztanowata F: Anonim
M: Szansa
O: Piotr Chustak
B: Kensik Michał
brak
101.

99

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
102.

19

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
103.

73

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier F: O'KEY
M: URODA
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013
104.

103

WIARADO SP POL 2014 Ogier kara/169 F: Clavius
M: Witara
O: Pellowski Janusz
B: Grabowski mariusz
brak 616009640053814
105.

56

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
106.

49

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
107.

124

Zora oldenburg 2013 klacz siwa F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
300
70
SUM:
370.00
Badaszko Justyna SKJ Sopot
350
500
SUM:
850.00
Banaszek Natalia JKS Barłomino
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Becker Zuzanna JKS Barłomino
Rzeczowe
Chrzanowska Anna VitaSport Brachlewo
70
SUM:
70.00
Felkner Zuzanna JKS Barłomino
Rzeczowe
Figas Dariusz JKS Barłomino
Rzeczowe
Rzeczowe
Frydel Katarzyna JKS Senny
350
500
100
SUM:
950.00
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
200
SUM:
200.00
Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
100
SUM:
100.00
Kaminska Ewa bez przynaleznosci klubowej
Rzeczowe
Rzeczowe
Kaszubowska Oliwia Sopocki Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Klebba Natalia KJ Arpav
150
100
SUM:
250.00
Kowalczyk Piotr KJ Arpav
70
SUM:
70.00
Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
70
SUM:
70.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
200
350
SUM:
550.00
Milewska Julia Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Moroz Emilia brak
Rzeczowe
Rzeczowe
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
700
350
300
SUM:
1350.00
Obrzud Aleksandra niezrzeszony
Rzeczowe
Okoniewska Julia brak
Rzeczowe
Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
Rzeczowe
Osiczko-Aszyk Karolina BPK
Rzeczowe
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
250
SUM:
250.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
150
SUM:
150.00
Ramczyk Emilia JKS Senny
100
SUM:
100.00
Reszuta Dominika la scalla
300
450
100
150
SUM:
1000.00
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
450
300
250
SUM:
1000.00
Rytlewska Monika Sopocki Klub Jeździecki
Rzeczowe
Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
Rzeczowe
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
250
200
SUM:
450.00
Tauba Piotr Jks Barłomino
Rzeczowe
Wintoch Maria KJ Black Horse Team
300
SUM:
300.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (4)
2018-06-02
2
300
2018-06-02
5
2018-06-03
5
70
2018-06-03
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-06-02
19
2018-06-02
2018-06-02
2
350
2018-06-02
1
500
2018-06-03
13
2018-06-03
2
Banaszek Natalia
JKS Barłomino
RED LYNN (115)
2018-06-02
1
Rzeczowe
2018-06-02
5
Rzeczowe
2018-06-03
2018-06-03
LANTANI (116)
2018-06-02
2
Rzeczowe
2018-06-02
10
2018-06-03
5
Rzeczowe
2018-06-03
17
2018-06-02
4
Rzeczowe
2018-06-02
9
2018-06-03
16
2018-06-03
Barbarska Sylwia
JKS FARMA Modrzewie
2018-06-02
28
2018-06-02
12
2018-06-03
10
2018-06-03
24
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
Enzo (119)
2018-06-02
12
2018-06-02
28
2018-06-03
2
Rzeczowe
2018-06-03
11
Bertrand Kornelia
Dąbr?wka
DOLAR (80)
2018-06-03
Biernat Zuzanna
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
GALILEO (86)
2018-06-02
29
2018-06-02
Bogalecka Julia
2018-06-03
Chrzanowska Anna
VitaSport Brachlewo
2018-06-03
5
70
2018-06-03
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (56)
2018-06-02
29
2018-06-02
11
2018-06-03
19
2018-06-03
15
Czerniewicz Paweł
brak
ALBATROS (131)
2018-06-03
7
2018-06-03
Falkiewicz Adrianna
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
EKWADOR (37)
2018-06-02
21
2018-06-02
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
MELODIA (58)
2018-06-02
17
2018-06-02
Falkiewicz Maja
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
2018-06-02
26
2018-06-02
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
HERBATNIK (114)
2018-06-02
6
2018-06-02
2018-06-03
4
Rzeczowe
2018-06-03
Figas Dariusz
JKS Barłomino
2018-06-02
3
Rzeczowe
2018-06-02
8
2018-06-03
2018-06-03
Rosi (122)
2018-06-02
12
2018-06-02
30
2018-06-03
Zora (124)
2018-06-02
31
2018-06-02
2018-06-03
1
Rzeczowe
Frydel Katarzyna
JKS Senny
HURYSSA (128)
2018-06-03
2
350
2018-06-03
1
500
Elita (129)
2018-06-03
9
2018-06-03
5
100
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (67)
2018-06-02
6
2018-06-02
2018-06-02
12
2018-06-02
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
ERA (100)
2018-06-02
13
2018-06-03
25
2018-06-03
7
2018-06-02
8
2018-06-02
3
200
Gawkowska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-06-02
4
100
2018-06-02
2018-06-03
26
2018-06-03
26
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2018-06-02
14
2018-06-02
9
Gradomska Agnieszka
Pomorska Liga Jeździecka
BATA (45)
2018-06-02
27
2018-06-02
Grzybowska Daria
JKS Barłomino
PARMA (105)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
14
Grzybowska-Skrodzka Anna
JKS Senny Nowęcin
2018-06-03
2018-06-03
Grzywacz Jacek
POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
WIARADO (103)
2018-06-02
21
2018-06-02
2018-06-03
21
2018-06-03
Gurazda Monika
KJ Pegaz Reda
O'KEY (53)
2018-06-02
24
2018-06-02
2018-06-03
29
2018-06-03
Gurski Kacper
Bpk
AVALON (94)
2018-06-02
7
2018-06-02
20
2018-06-02
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
HOOK (55)
2018-06-03
8
2018-06-03
11
Jackiewicz - Wójcik Kasia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2018-06-03
22
2018-06-03
8
Jakubek Julia
Pomorska Liga Jeździecka
HELIOS (109)
2018-06-03
10
2018-06-03
31
Jędrzejewski Wiesław
JKS Senny Nowęcin
CHAZAR (127)
2018-06-03
30
2018-06-03
Kaminska Ewa
bez przynaleznosci klubowej
MELODIA (76)
2018-06-02
1
Rzeczowe
2018-06-02
2018-06-03
4
Rzeczowe
Kaszubowska Oliwia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-06-02
16
2018-06-02
2018-06-03
3
150
2018-06-03
Kawała Sandra
PLJ
DALEMIR (61)
2018-06-03
32
2018-06-03
27
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
2018-06-02
7
2018-06-02
8
2018-06-03
6
2018-06-03
25
Klebba Natalia
KJ Arpav
OKTAWA (3)
2018-06-02
3
150
2018-06-03
4
100
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (49)
2018-06-02
16
2018-06-02
7
2018-06-03
21
2018-06-03
17
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (79)
2018-06-02
5
70
2018-06-02
17
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (83)
2018-06-02
5
70
2018-06-02
2018-06-03
20
2018-06-03
7
Kubicka Patrycja
Pauro (125)
2018-06-02
19
2018-06-02
2
Laskowska Emilia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2018-06-02
2018-06-03
13
2018-06-02
7
2018-06-03
14
2018-06-03
4
Lewandowska Ewa
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
RAMZES (95)
2018-06-02
11
2018-06-02
2018-06-02
3
2018-06-03
22
2018-06-03
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (75)
2018-06-02
13
2018-06-02
2018-06-03
15
2018-06-03
2018-06-03
18
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARRERA (93)
2018-06-03
8
2018-06-03
2018-06-03
2
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
DANJAZZ (51)
2018-06-02
11
2018-06-02
15
2018-06-03
17
2018-06-03
19
Luszcz Anna
Bpk
2018-06-03
2018-06-03
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2018-06-02
2
200
2018-06-02
1
350
ORION (97)
2018-06-03
2018-06-03
18
Mazur Agata
SKJ Sopot
2018-06-02
18
2018-06-02
26
2018-06-02
2018-06-03
12
2018-06-03
3
2018-06-03
1
Milewska Julia
Sopocki KJ
2018-06-02
4
100
2018-06-02
2018-06-03
8
2018-06-03
16
Moroz Emilia
brak
KALINA (44)
2018-06-02
2018-06-02
5
Rzeczowe
2018-06-03
3
Rzeczowe
2018-06-03
Mular Laura
Otomiński KJ Tabun
2018-06-02
23
2018-06-02
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2018-06-02
18
2018-06-02
1
700
2018-06-03
1
350
2018-06-03
3
300
Narloch Wiesław
Pomorska Liga Jeżdziecka
FIONA (84)
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
24
2018-06-03
2018-06-02
31
2018-06-02
2018-06-03
28
2018-06-03
Narloch Wiktoria
PLJ
MORWA (23)
2018-06-02
32
2018-06-02
Obrzud Aleksandra
niezrzeszony
GAUDI B (54)
2018-06-02
8
2018-06-02
4
Rzeczowe
2018-06-02
2018-06-03
20
2018-06-03
Okoniewska Julia
brak
2018-06-02
3
Rzeczowe
2018-06-02
18
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin
2018-06-02
6
2018-06-02
2018-06-03
2
Rzeczowe
Osiczko-Aszyk Karolina
BPK
CEL (5)
2018-06-02
9
2018-06-02
2018-06-02
24
2018-06-03
1
Rzeczowe
2018-06-03
19
2018-06-03
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2018-06-02
6
2018-06-02
4
2018-06-03
15
2018-06-02
23
2018-06-02
13
2018-06-03
23
2018-06-03
16
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CASSANO (69)
2018-06-02
25
2018-06-02
2018-06-03
16
2018-06-03
2018-06-02
6
2018-06-02
10
2018-06-03
10
2018-06-03
10
CHMARA (71)
2018-06-02
3
250
2018-06-02
9
2018-06-03
12
2018-06-03
11
CATINA (72)
2018-06-02
2
2018-06-03
3
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
URUGWAJ (73)
2018-06-02
19
2018-06-02
4
150
2018-06-03
17
2018-06-03
9
2018-06-02
2018-06-03
14
Potrykus Natalia
Stajnia Bolszewo Dominika Bach
2018-06-03
21
Ramczyk Emilia
JKS Senny
DONHUAN (65)
2018-06-02
14
2018-06-02
5
100
2018-06-03
6
2018-06-03
12
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
2018-06-02
3
PANCHO (89)
2018-06-02
Reinert Klaudia
JKS EWRO MAŁOSZYCE
ANDORA (2)
2018-06-02
22
2018-06-02
22
2018-06-02
27
Reszuta Dominika
la scalla
2018-06-03
2
300
2018-06-03
1
450
2018-06-03
4
100
2018-06-03
4
150
PORTOS (111)
2018-06-03
13
2018-06-03
Reszuta Małgorzata
kj La Scalla
SPARTAN L (107)
2018-06-03
6
2018-06-03
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (1)
2018-06-02
30
2018-06-02
2018-06-02
2018-06-03
22
2018-06-03
2018-06-03
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-06-02
1
450
2018-06-02
2
300
2018-06-03
3
250
2018-06-03
6
Rytlewska Monika
Sopocki Klub Jeździecki
JUKA (126)
2018-06-02
2018-06-02
2
Rzeczowe
2018-06-03
18
2018-06-03
Sikorska Milena
KJ Pegaz Reda
FOTIK (22)
2018-06-02
15
2018-06-02
9
2018-06-03
27
2018-06-03
Sloczynska Karolina
Bpk
CARAT (62)
2018-06-03
2018-06-03
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (10)
2018-06-02
7
2018-06-02
4
2018-06-03
11
Sochacka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (13)
2018-06-02
7
2018-06-02
2018-06-03
3
Rzeczowe
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (91)
2018-06-02
1
250
2018-06-02
2018-06-03
2
200
2018-06-03
Styn Maja
GTH Gdynia
ANCYMON (87)
2018-06-02
1
2018-06-03
15
2018-06-03
Suwik Oliwer
brak
2018-06-02
10
2018-06-02
2018-06-02
32
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
OLSTAR (17)
2018-06-02
15
2018-06-02
10
2018-06-03
9
2018-06-03
23
Szumigaj Olga
Sopocki Klub Jeździecki
2018-06-02
8
2018-06-02
2018-06-03
7
2018-06-03
Tauba Piotr
Jks Barłomino
2018-06-02
14
2018-06-02
10
2018-06-03
14
BOLIVAR (120)
2018-06-02
11
2018-06-02
25
2018-06-03
5
Rzeczowe
2018-06-03
CYCERA (123)
2018-06-02
20
2018-06-02
8
2018-06-03
20
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
2018-06-02
17
2018-06-02
2018-06-03
12
2018-06-03
13
Waldach Monika
J.J.Darboven
2018-06-02
16
2018-06-02
2018-06-03
9
2018-06-03
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-06-02
3
300
2018-06-02
6
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-06-03
1
250
2018-06-03

Number of Riders: 84

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 8 580.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl