Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w Skokach
Barłomino, 11-12.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
121 ACCEPTED 2021-09-09 21:13:10
2021-09-09 20:58:08
Oliwia Chmielewska LETIKA
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
120 ACCEPTED 2021-09-09 21:13:17
2021-09-09 20:57:47
Nina Chmielewska LETIKA
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
119 ACCEPTED 2021-09-09 20:27:18
2021-09-09 20:09:46
Łucja Bertrand BEAUTY GIRL KZ
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 13/L/Dwufazowy
118 ACCEPTED 2021-09-09 20:27:20
2021-09-09 20:08:04
Łucja Bertrand HONEY
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
117 ACCEPTED 2021-09-09 16:33:57
2021-09-09 15:36:45
Marta Włodarczyk FALLANDA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
116 ACCEPTED 2021-09-09 16:34:00
2021-09-09 15:33:23
Magdalena Nazarewicz FENIX
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
115 ACCEPTED 2021-09-09 10:29:33
2021-09-09 09:21:38
Hanna Brac ANAPON GRAF 96914
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
114 ACCEPTED 2021-09-09 10:29:35
2021-09-09 09:18:41
Marika Skrobisz AKTIWIA
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
113 ACCEPTED 2021-09-09 10:29:37
2021-09-09 09:11:32
Laura Mulawa CERTINA
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
112 ACCEPTED 2021-09-09 10:29:38
2021-09-09 08:39:29
Helena Koczorowska SAHARA
  • 2x 2/Kuce/dokładności
111 ACCEPTED 2021-09-09 10:29:39
2021-09-09 08:30:39
Kinga Zawada SENTO-M
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
110 ACCEPTED 2021-09-09 10:29:41
2021-09-09 08:29:48
Malena Kostrubiec MILAGROS
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
109 ACCEPTED 2021-09-08 22:24:06
2021-09-08 22:10:39
Aleksandra Obrzud MONTCALM
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
108 ACCEPTED 2021-09-08 22:24:12
2021-09-08 22:04:25
Klaudia Kaczorowska GLORA
  • 2x 13/L/Dwufazowy
107 ACCEPTED 2021-09-08 22:24:16
2021-09-08 21:16:05
Filip Falkiewicz GEPPETTO
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
106 ACCEPTED 2021-09-08 22:24:20
2021-09-08 21:15:31
Lena Falkiewicz VELVET
  • 2x 5/L/Zwykły
105 ACCEPTED 2021-09-08 22:24:23
2021-09-08 21:14:28
Lena Falkiewicz FIGA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
104 ACCEPTED 2021-09-08 20:52:03
2021-09-08 20:22:17
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13a/Licencyjny/Licencyjny
103 ACCEPTED 2021-09-08 20:16:29
2021-09-08 20:06:06
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
102 ACCEPTED 2021-09-08 20:16:32
2021-09-08 20:05:23
Jacek Grzywacz CLINT
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
101 ACCEPTED 2021-09-09 18:19:32
2021-09-08 20:00:20
Wiktoria Cieślikiewicz DIGŁA
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
  • 2x 9/mini LL 50/Dokładności
100 ACCEPTED 2021-09-08 18:32:22
2021-09-08 17:23:12
Julia Rutkiewicz KATRINA
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
99 ACCEPTED 2021-09-08 22:24:27
2021-09-08 15:43:47
Weronika Olesińska ELISKA
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
98 ACCEPTED 2021-09-08 15:24:41
2021-09-08 13:43:38
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 5/L/Zwykły
97 ACCEPTED 2021-09-08 15:24:44
2021-09-08 13:40:07
Kamila Pleskacz KAWAVANTOS VTH
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
96 ACCEPTED 2021-09-08 15:24:47
2021-09-08 13:38:49
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
95 ACCEPTED 2021-09-08 15:24:50
2021-09-08 13:38:45
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
94 ACCEPTED 2021-09-09 13:36:46
2021-09-07 23:31:40
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
93 ACCEPTED 2021-09-09 13:55:21
2021-09-07 22:40:22
Julia Kancerz BOLIWIA
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
92 ACCEPTED 2021-09-08 03:10:26
2021-09-07 21:24:23
Oliwia Chmielewska NEO
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
91 ACCEPTED 2021-09-08 03:10:29
2021-09-07 21:13:04
Nina Chmielewska NEO
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
90 ACCEPTED 2021-09-07 20:40:13
2021-09-07 19:04:14
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
89 ACCEPTED 2021-09-10 09:00:05
2021-09-07 17:07:42
Weronika Ziółkowska POMMELINE VAN T WELTHOF D 20
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
88 ACCEPTED 2021-09-07 20:40:23
2021-09-07 17:07:12
Weronika Ziółkowska KRÓL KIER
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
87 ACCEPTED 2021-09-07 12:53:06
2021-09-07 11:57:31
Aleksandra Tykarska CHLOE
  • 2x 13/L/Dwufazowy
86 ACCEPTED 2021-09-07 12:53:08
2021-09-07 11:05:36
Przemysław Pająk KALA
  • 2x 5a/Licencyjny/Licencyjny
85 ACCEPTED 2021-09-10 09:01:21
2021-09-07 10:15:27
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
84 ACCEPTED 2021-09-10 09:17:48
2021-09-07 07:28:17
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 2x 5/L/Zwykły
83 ACCEPTED 2021-09-10 09:30:08
2021-09-06 18:53:19
Irena Goszczyńska EVEREST VDL
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
82 ACCEPTED 2021-09-07 08:46:07
2021-09-06 17:25:10
Nina Kortas NECTUS
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
81 ACCEPTED 2021-09-09 13:39:09
2021-09-06 15:29:21
Agata Jasińska OJ TAM
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 2/Kuce/dokładności
  • 1x 9/mini LL 50/Dokładności
  • 1x 10/Kuce/Dokładności
80 ACCEPTED 2021-09-09 12:43:15
2021-09-06 15:01:32
Grzegorz Psiuk RODRIGESSA
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
79 ACCEPTED 2021-09-06 16:14:42
2021-09-06 14:22:38
Patrycja Żyrek MONTANA KING
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
78 ACCEPTED 2021-09-10 09:08:20
2021-09-06 12:24:38
Zuzanna Górska GULIA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
77 ACCEPTED 2021-09-10 09:06:45
2021-09-05 21:49:52
Natalia Schiller DIGŁA
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
76 ACCEPTED 2021-09-06 00:11:49
2021-09-05 21:18:25
Zofia Kosecka ANTONIUS
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
75 ACCEPTED 2021-09-10 09:05:20
2021-09-05 14:25:18
Nina Parusińska WARIUS
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
  • 2x 9/mini LL 50/Dokładności
74 ACCEPTED 2021-09-05 16:35:45
2021-09-05 14:24:37
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
73 ACCEPTED 2021-09-05 16:35:49
2021-09-05 14:24:09
Marta Orłowska DEJA VU 7
  • 2x 13/L/Dwufazowy
72 ACCEPTED 2021-09-05 16:35:53
2021-09-05 14:23:37
Marta Orłowska ASIANDI
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
71 ACCEPTED 2021-09-10 09:02:39
2021-09-05 11:03:14
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/L/Dwufazowy
70 ACCEPTED 2021-09-09 12:39:17
2021-09-05 07:47:04
Julia Rutkiewicz TOSKANIA
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
69 ACCEPTED 2021-09-09 12:38:50
2021-09-05 07:46:14
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
68 ACCEPTED 2021-09-10 09:02:32
2021-09-04 22:41:25
Maja Kwiatkowska CELESTIA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
67 ACCEPTED 2021-09-04 19:33:07
2021-09-04 18:18:36
Iwona Tomaszewska CANALETTO
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
66 ACCEPTED 2021-09-04 01:40:54
2021-09-03 15:16:44
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 2x 2/Kuce/dokładności
  • 2x 10/Kuce/Dokładności
65 ACCEPTED 2021-09-09 21:13:20
2021-09-03 08:46:57
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 5/L/Zwykły
64 ACCEPTED 2021-09-09 20:06:52
2021-09-02 21:52:21
Zofia Specjalska FARMA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/L/Dwufazowy
63 ACCEPTED 2021-09-09 20:07:42
2021-09-02 21:51:50
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
62 ACCEPTED 2021-09-09 13:54:49
2021-09-02 21:51:26
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
61 ACCEPTED 2021-09-10 09:01:27
2021-09-02 21:50:58
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
60 ACCEPTED 2021-09-10 09:07:55
2021-09-02 21:23:14
Milena Markiewicz JANTAR
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
59 ACCEPTED 2021-09-03 06:30:30
2021-09-02 21:11:50
Amelia Apanasewicz GALIRO
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 13/L/Dwufazowy
58 ACCEPTED 2021-09-10 08:56:56
2021-09-02 20:36:47
Paulina Wojciechowska MONTOJA
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
57 ACCEPTED 2021-09-10 09:06:08
2021-09-02 19:17:42
Agnieszka Rudnicka AVALON
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
56 ACCEPTED 2021-09-10 09:04:42
2021-09-02 15:03:03
Maja Styn RAMZES
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
55 ACCEPTED 2021-09-02 10:38:57
2021-09-02 09:23:43
Katarzyna Krupka MARCO POLO
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
54 ACCEPTED 2021-09-02 10:38:59
2021-09-02 09:23:21
Weronika Brzezińska FOOLS GOLD
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
53 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:00
2021-09-02 09:19:52
Joanna Niedrowska CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
52 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:07
2021-09-02 09:13:30
Natasza Alicja Tomaszewicz KLASYKA
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
51 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:09
2021-09-02 09:12:57
Klementyna Kowalczyk LADY ALEXA
  • 2x 2/Kuce/dokładności
  • 2x 10/Kuce/Dokładności
50 ACCEPTED 2021-09-02 10:39:10
2021-09-02 09:11:08
Klementyna Kowalczyk HARRY
  • 2x 2/Kuce/dokładności
49 ACCEPTED 2021-09-09 12:42:48
2021-09-02 05:48:39
Grzegorz Psiuk DILAYLA
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
48 ACCEPTED 2021-09-10 09:01:24
2021-09-01 21:19:24
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14/P/Dwufazowy
47 ACCEPTED 2021-09-10 08:55:51
2021-09-01 14:54:30
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 8/C/Dwufazowy
46 ACCEPTED 2021-09-01 16:09:55
2021-09-01 14:12:22
Agata Borhardt GRADIANKA
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
45 ACCEPTED 2021-09-01 16:09:59
2021-09-01 14:11:52
Zuzanna Leszega GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
44 ACCEPTED 2021-09-10 09:06:31
2021-09-01 14:10:27
Zuzanna Skwierawska GRADIANKA
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
43 ACCEPTED 2021-09-10 09:07:33
2021-09-01 11:29:37
Aleksandra Możdżyńska DUNAY GREAT
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
42 ACCEPTED 2021-09-01 10:18:57
2021-09-01 08:38:28
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
41 ACCEPTED 2021-09-01 10:18:59
2021-09-01 08:37:48
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14/P/Dwufazowy
40 ACCEPTED 2021-09-01 10:19:01
2021-09-01 08:36:33
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
39 ACCEPTED 2021-09-01 10:19:03
2021-09-01 08:36:04
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
38 ACCEPTED 2021-09-10 09:01:31
2021-08-31 23:45:33
Zofia Apanasewicz WIZARD-M
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 1x 13/L/Dwufazowy
37 ACCEPTED 2021-09-10 09:01:42
2021-08-31 19:14:51
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
36 ACCEPTED 2021-09-10 09:08:06
2021-08-31 18:45:03
Michalina Kulczewska ROMA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/L/Dwufazowy
35 ACCEPTED 2021-09-10 09:00:43
2021-08-31 18:44:34
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 8/C/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
34 ACCEPTED 2021-09-10 09:09:55
2021-08-31 14:01:11
Matylda Iglikowska - Cichosz WERDO
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
33 ACCEPTED 2021-09-10 09:07:43
2021-08-30 20:29:39
Aleksandra Mazerewicz CLAVEL
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
32 ACCEPTED 2021-09-07 20:40:33
2021-08-30 17:37:43
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
31 ACCEPTED 2021-09-10 09:07:06
2021-08-29 23:13:15
Wiktoria Ośmiałowska BUTTERFLY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14/P/Dwufazowy
30 ACCEPTED 2021-09-10 09:07:25
2021-08-29 22:51:07
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
29 ACCEPTED 2021-08-29 20:59:16
2021-08-29 20:11:50
Natalia Hermann CYNTIA
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 5/L/Zwykły
28 ACCEPTED 2021-08-29 20:59:19
2021-08-29 18:25:32
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/L/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
27 ACCEPTED 2021-09-10 08:55:29
2021-08-29 18:03:33
Adrianna Marszałek PERKUN
  • 1x 9/mini LL 50/Dokładności
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
26 ACCEPTED 2021-09-10 08:56:32
2021-08-29 17:59:19
Igor Tymiński CHEWBACCA
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
25 ACCEPTED 2021-08-29 20:59:30
2021-08-29 17:58:23
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/L/Dwufazowy
24 ACCEPTED 2021-08-29 20:59:32
2021-08-29 16:20:08
Joanna Niedrowska GORDON
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
23 ACCEPTED 2021-09-10 09:03:00
2021-08-28 13:28:56
Kalina Merecka MEFISTO
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 9/mini LL 50/Dokładności
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
22 ACCEPTED 2021-09-09 16:34:03
2021-08-28 09:56:30
Daria Pilipiec DEJZI
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
21 ACCEPTED 2021-09-09 16:34:12
2021-08-28 09:54:20
Hanna Dynowska BATALIA
  • 2x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 2x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
20 ACCEPTED 2021-09-09 12:40:02
2021-08-27 08:36:14
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
19 ACCEPTED 2021-09-09 12:40:10
2021-08-27 08:35:45
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/L/Dwufazowy
18 ACCEPTED 2021-09-09 13:36:29
2021-08-26 20:47:04
Marta Pundzis IKE
  • 2x 1/mini LL 50/dokładności
  • 2x 9/mini LL 50/Dokładności
17 ACCEPTED 2021-09-09 12:43:08
2021-08-26 20:27:03
Grzegorz Psiuk NO PROBLEM
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
16 ACCEPTED 2021-09-10 08:59:28
2021-08-26 20:21:44
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
15 ACCEPTED 2021-09-10 09:17:05
2021-08-26 20:21:16
Renata Wójcik SIR DIARADO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 14/P/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
14 ACCEPTED 2021-09-09 12:42:58
2021-08-26 20:20:38
Grzegorz Psiuk FERGIE S
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
13 ACCEPTED 2021-09-09 13:45:00
2021-08-26 17:10:03
Laila Siekaj SARA
  • 1x 1/mini LL 50/dokładności
  • 1x 2/Kuce/dokładności
  • 1x 9/mini LL 50/Dokładności
  • 1x 10/Kuce/Dokładności
12 ACCEPTED 2021-09-09 13:36:27
2021-08-26 10:59:11
Aleksandra Pundzis KARLA
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
11 ACCEPTED 2021-09-10 09:08:52
2021-08-26 00:55:50
Małgorzata Karnia CALIFIX
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
10 ACCEPTED 2021-09-09 13:36:41
2021-08-25 22:00:23
Dominika Długosz TARTAN
  • 1x 2/Kuce/dokładności
  • 1x 3/mini LL 70/trafienia w norme czasu
  • 1x 10/Kuce/Dokładności
  • 1x 11/mini LL 70/Z trafieniem w norme czasu
9 ACCEPTED 2021-09-10 09:01:49
2021-08-25 13:26:07
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
8 ACCEPTED 2021-09-09 12:35:36
2021-08-25 11:36:24
Diego Pieniaszek LEO LEWINSKI
  • 2x 5/L/Zwykły
  • 2x 13/L/Dwufazowy
7 ACCEPTED 2021-09-09 12:35:49
2021-08-25 11:36:07
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 15/N/Zwykły
  • 1x 16/C/zwykły
6 ACCEPTED 2021-09-09 12:36:48
2021-08-25 11:35:48
Aleksandra Pobłocka CZUCARLOS
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14/P/Dwufazowy
5 ACCEPTED 2021-09-09 12:36:54
2021-08-25 11:35:32
Aleksandra Pobłocka MISTERIO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14/P/Dwufazowy
4 ACCEPTED 2021-09-09 12:36:13
2021-08-25 11:35:12
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 7/N/Dwufazowy
  • 1x 8/C/Dwufazowy
  • 1x 16/C/zwykły
3 ACCEPTED 2021-09-09 12:36:05
2021-08-25 11:34:58
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 8/C/Dwufazowy
  • 1x 16/C/zwykły
2 ACCEPTED 2021-09-10 09:07:15
2021-08-25 11:29:07
Julia Olszewska KALYARR
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
1 ACCEPTED 2021-09-10 09:00:29
2021-08-25 11:05:29
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 4/LL/trafienia w norme czasu
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w norme czasu
  • 1x 13/L/Dwufazowy
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
O050322
2. Apanasewicz Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O057977
3. Apanasewicz Zofia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2005 (J.)
O058596
4. Aszyk Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
2000 (MJ.)
O032628
5. Barowicz Martyna Brak
2000 (MJ.)
O028615
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
7. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
8. Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
brak
9. Blandzi Antonina Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O060990
10. Borhardt Agata Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O056683
11. Brac Hanna Stajnia Sento
2009 (JM.)
Brak
12. Brzezińska Weronika JKS OLSZA
O043913
13. Chmielewska Nina Brak
2012 (Mł.)
Brak
14. Chmielewska Oliwia Brak
2010 (Mł.)
Brak
15. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
16. Chylińska Antonia brak
2009 (JM.)
O058736
17. Cieślikiewicz Wiktoria Brak
2007 (JM.)
Brak
18. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
19. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
20. Długosz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O066521
21. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (J.)
O045902
22. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
23. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
24. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
25. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O 065 860
26. Goszczyńska Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
27. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
28. Grzywacz Jacek Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O001013
29. Hermann Natalia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
O064241
30. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
31. Jasińska Agata Brak
2008 (JM.)
Brak
32. Kaczorowska Klaudia KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O058077
33. Kancerz Julia JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
O056852
34. Karnia Małgorzata brak
2009 (JM.)
brak
35. Kazimierska Alicja SKJ Lipnik Kadyny
2003 (J.)
O043251
36. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
37. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (J.)
O043404
38. Koczorowska Helena Stajnia Sento
2012 (Mł.)
Brak
39. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
40. Kosecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O058593
41. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
42. Kostrubiec Malena Stajnia Sento
2007 (JM.)
Brak
43. Kowalczyk Klementyna Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2003 (J.)
O062202
44. Krupka Katarzyna JKS OLSZA
2009 (JM.)
O057987
45. Kulczewska Michalina JKS BALOTADE
S
O025542
46. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O047537
47. Laskowska Emilia JKS Barłomino
S
O024995
48. Leszega Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O061882
49. Lieske Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
50. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
51. Markiewicz Milena brak
2009 (JM.)
O056783
52. Marszałek Adrianna Brak
2006 (JM.)
Brak
53. Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O053350
X
54. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
55. Merecka Kalina KJ Pegaz reda
2008 (JM.)
O065916
56. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
57. Możdżyńska Aleksandra Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O046421
58. Mulawa Laura Stajnia Sento
2008 (JM.)
Brak
59. Nazarewicz Magdalena JK Barłomino
S
O062417
60. Niedrowska Joanna Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2006 (JM.)
O062654
61. Niedrowska Joanna JKS OLSZA
2006 (JM.)
O062654
62. Nowosielska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
None
63. Obrzud Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O046663
64. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (MJ.)
O046536
65. Olesińska Weronika Klub Jeździecki Arpav
S
O054920
66. Olszewska Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
brak
67. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
68. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
69. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
70. Parusińska Nina Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
None
71. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
72. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
73. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (J.)
O049451
74. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
75. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
76. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
77. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
78. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
79. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
0001094
80. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
81. Pundzis Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O051858
82. Pundzis Marta Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
83. Rudnicka Agnieszka Brak
S
Brak
84. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
85. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
86. Schiller Natalia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
87. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
88. Skrobisz Marika Stajnia Sento
2009 (JM.)
Brak
89. Skwierawska Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O061062
90. Sobótka Maciej JKS BALOTADE
S
O025060
91. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
92. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
93. Tazbir Liwia Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2004 (J.)
O051475
94. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
2003 (J.)
O031778
95. Tomaszewska Iwona GTH Gdynia
S
O018978
96. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
97. Tymiński Igor Brak
2005 (J.)
Brak
98. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (MJ.)
O038115
99. Włodarczyk Marta Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
Brak
100. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
Brak
101. Wojciechowska Paulina Brak
S
O064555
102. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
103. Zawada Kinga Stajnia Sento
2008 (JM.)
Brak
104. Ziółkowska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
105. Żyrek Patrycja Brak
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

132

AKTIWIA SP POL 2008 klacz siwa/164 F: Caliro
M: Atena
Brak POL 007530045508
2.

111

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
3.

133

ANAPON GRAF 96914 WELSH COB D POL 2013 wałach gniada/160 F: Davids Temptation 84147 GBR
M: Coednewydd Milion Dollar GBR
Brak 826046010096914
4.

22

ANDROMEDA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada F: Contendro
M: Aida
K024622 616009670098611
5.

95

ANTONIUS WIELKOPOLSKA POL 2016 gelding bay/166 F: Corvallo
M: Ambrozja
K032177 616007530197016
6.

93

ASIANDI HOL GER 2015 wałach gniada/170 F: Adagio de Talm
M: Zolarina
K031599 DE421000010215
7.

106

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
8.

7

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Acorda / Acordplus
K021513 DE427275511611 105RH89
9.

143

AVALON WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach srokata F: Eldorado
M: Alfa
Brak
10.

77

AVALON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach srokata/164 F: Eldorado
M: Alfa
Brak POL007640038709
11.

44

BASTION WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
K024206
12.

34

BATALIA Polski Koń Szlachetny POL 2017 klacz skarogniada/170 F: Colox Cup
M: Bianka
K032864 6160095301588
13.

140

BEAUTY GIRL KZ ZANGERSHEIDE BEL 2013 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Big Star JR K Z
M: Cover Girl Z
K027029 056015Z55822813
14.

83

BLANKA TYP SZLACHETNY POL BRAK klacz siwa/165 F: NN
M: NN
BRAK 999600237804
15.

119

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
16.

115

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/175 F: Figlarz
M: Bruna
K028477 616006530094514
17.

10

BREMIO XX POL 2006 wałach gniada/166 F: Cumbrales
M: Bremen Rose
K031860 POL060000004480
18.

43

BUTTERFLY SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/165 F: Ekwador
M: Batafia
K028462 616009530175815
19.

15

CALIFIX Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 wałach kasztanowata/189 F: Califax
M: Gina Ginelli
brak DE 455-6700654-11
20.

82

CANALETTO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Eldorado van de Zeshoek
M: Canossa
K030684 616009510151416
21.

85

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
K024365
22.

84

CELESTIA SP POL 2017 klacz kasztanowata/164 F: Alczento
M: Casi
K032432 6019394990400000000017
23.

45

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
Brak 616009680114809
24.

134

CERTINA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/160 F: Libretto
M: Celika
Brak 616009530087713
25.

39

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA GER 2015 klacz siwa/165 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
26.

109

CHLOE SP POL 2017 klacz siwa/162 F: Coupie
M: Catania 84
K031930 616009530025317
27.

64

CHOCOLATE FUDGECAKE TINKER GBR 2013 klacz kara/kuc:148 F: Harison
M: Chocolate
brak 826069000197550
28.

46

CLAVEL HOLSZTYŃSKA GER 2012 wałach siwa/170 F: Colbert GTI
M: P-Chenet
K022404 DE421000241712
29.

125

CLINT OLDENBURSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: CLINTISSIMO
M: LAVIVA
K029772 DE 418180075716
30.

1

COGITA SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Candor
M: Cambiosa
K029564 616009660893809
31.

73

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
32.

122

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459 DE441411624110
33.

36

CYNTIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/163 F: Asyż
M: Cypia
K032758 007530014605
34.

4

CZUCARLOS WLKP POL 2013 wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Czukotka / Barbur
K024602 616007610109113
35.

51

DACYT SP POL 2013 wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
K023991 616009600163913
36.

25

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
37.

92

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
38.

33

DEJZI TRAKEŃSKA POL 2017 klacz skarogniada/163 F: Artemor
M: Duma
K032890 616003010096717
39.

56

DIABLO LAZAR OLD. POL 2013 wałach kara/mk:?? F: Diarado / Diamant de Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
K023372 DE433334047413
40.

105

DIGŁA TYP POGRUBIONY POL 2011 klacz gniada/165 F: Daf
M: Garda
Brak 616999520095611
41.

94

DIGŁA TYP POGRUBIONY POL 2011 klacz gniada/170 F: Daf
M: Garda
brak 616999520095611
42.

68

DILAYLA OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/164 F: Diamond Hit
M: Weltina/Weltmeyer
K028613 DE43333089615
43.

59

DOLMAN SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
44.

35

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
45.

69

DONCERTA S Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 klacz ciemnogniada/163 F: Concert
M: Donna Rossa S
K024091 Pol 009 52 00503 08
46.

20

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:kuc:ku F: Bahar Tiger
M: Draga
K030939 616098100079236
47.

58

DUNAY GREAT Pełna Krew Angielska POL 2014 wałach skarogniada/162 F: Tempelwächter
M: Demeter
K032741 616POL14008329T
48.

26

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233 DE433331013411
49.

104

ELISKA Słowacka Gorącokrwista POL 2007 klacz gniada/161 F: br.d.
M: Elzika / Quido
K031867 703001486106207
50.

72

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
51.

107

EVEREST VDL KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada/175 F: Indoctro
M: Zolivia VDL
K026276 528003200906836
52.

138

FALLANDA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz gniada/168 F: Kingsten
M: Finlandia
Brak 616009610220810
53.

70

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
54.

139

FENIX OLDENBURG POL 2015 wałach skarogniada/169 F: Farrell
M: Karona
K031436 DE433332149015
55.

30

FERGIE S SP POL 2017 klacz gniada/. F: George Z /
M: Federica S / Concert
K030676 616009520048417
56.

131

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616 013 61 01426 15
57.

91

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
58.

28

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
59.

89

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
60.

63

FOOLS GOLD KWPN GBR 2010 klacz gniada/170 F: ssss
M: ssss
K031442 3292929292
61.

6

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump / For Pleasure
M: Fagina / Athlet Z
K021969 DE421000092912
62.

79

GABA ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz myszata/kuc:123 F: Haszysz
M: Gucja
K 032 942 616013660866010
63.

61

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K016772 POL009530234207
64.

75

GALIRO SP POL 2007 wałach siwa/170 F: Caliro/Calato
M: Guernica/Lexus
K016772 POL009530234207
65.

53

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
K021041
66.

121

GENTLEMAN KWPN NED 2011 Wałach gniada/171 F: MANNO
M: WHONY
K021088 528003201100187
67.

129

GEPPETTO SP POL 2017 wałach kasztanowata/176 F: Uccello
M: Gaja
K031426 616009520049417
68.

128

GLORA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/173 F: Bolschoi / Favoritas
M: Glorietta / Le Voltaire
K026868 616009610088413
69.

124

GOLD PRINCE MR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
K029771 616009640032616
70.

41

GORDON WIELKOPOLAK POL 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Cugnot
M: Gondola
K031443 616007661288813
71.

60

GRADIANKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/157cm F: pokrat
M: gordonka
K032742 009530045605
72.

21

GULIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/161 F: -
M: -
K 032 531 616009520081516
73.

67

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:130 F: Jack
M: Henrietta
brak 48329393848448
74.

141

HONEY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach siwa/178 F: Kingsten
M: Hellana
K026367 brak
75.

87

IDYLLA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Clavius
M: Isabell
K029375 616020530175615
76.

24

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
Brak 616013520089214
77.

74

JANTAR MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/mk:147 F: Hindus
M: Jej łaskawość
brak 616006590231909
78.

110

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Nowator / Pepton
M: Kolizja / Grosz
K024848 POL 013 58 08307 07
79.

8

KALYARR Angielska Pelna Krew POL 2014 wałach gniada/161 F: Aramus
M: Karawela
brak 252/2015
80.

23

KARLA SP POL 2012 klacz skarogniada/175 F: OTILL
M: KASANDRA
K031771 616009530174712
81.

9

KATRIBA XX POL 2008 klacz kara/162 F: Tribal Instinct
M: Kafu
K031334 203CZE000060080
82.

123

KATRINA TYP SZLACHETNY POL BRAK klacz kasztanowata/162 F: NN
M: NN
BRAK 616999530232214
83.

120

KAWAVANTOS VTH KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/179 F: Marius Claudius
M: Wavanta VTH
K028505 528003201506065
84.

65

KLASYKA SP POL 2009 Klacz gniada/164 F: Rubin
M: Kwinta
K017773 616028237343909
85.

113

KRÓL KIER KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:154 F: Piktogram
M: Kimberly
brak 616 013 52 00435 16
86.

66

LADY ALEXA IRISH COB IRL 2015 klacz srokata/kuc:136 F: Jimmy
M: Lady
Brak 329348494495959559
87.

11

LAPONIA SP POL 2004 klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
K018612 POL009510253104
88.

118

LARIDOR HOL POL 2012 wałach gniada/175 F: larimar
M: julischka
K023129 DE421000042312
89.

2

LEO LEWINSKI SP POL 2016 Wałach siwa/170 F: .
M: .
K029276 .
90.

112

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
91.

142

LETIKA KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:123 F: Lordek
M: Baśka
Brak 616013520061416
92.

114

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
93.

86

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/158 F: Contender Son
M: Marina S
Brak 616009600212617
94.

62

MARCO POLO SP POL 2012 wałach siwa/171 F: Liberado
M: Dolmet Miranda
K031431 616009540103112
95.

32

MEFISTO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 1999 wałach gniada/164 F: Berberys
M: Muszka
K032812 009530014399
96.

3

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
97.

137

MILAGROS SP POL 2014 klacz gniada/158 F: Paco
M: Meduza
Brak POL 616007610091514
98.

5

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
K015290 POL009610102105
99.

54

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
100.

98

MONTANA KING SP POL 2006 wałach siwa/165 F: Biwak
M: Monalisa
Brak 616009530281706
101.

127

MONTCALM Pełna Krew Angielska POL 2016 wałach siwa/162 F: Montmartre
M: Esteraza
brak 250259600549937
102.

76

MONTOJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz gniada/158 F: Literat
M: Montana
brak 616009681003214
103.

40

MURZA TYP KUC POL 2000 wałach myszata/kuc:148 F: NN
M: NN
K017948 POL 999 53 01302 00
104.

50

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
K024017 616009520016912
105.

108

NECTUS WLKP. POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717 616007520098015
106.

116

NEO Pełna Krew Angielska POL 2013 wałach gniada/162 F: Eccose
M: Nowa Nadzieja
Brak 616pol13008077t
107.

117

NINO VD WATERTOREN BWP GER 2013 Wałach gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Ivoir Vd watertoren
K024739 056002w00304277
108.

27

NO PROBLEM OLD GER 2017 klacz siwa/. F: Numero Uno
M: Esme
K030674 DE418180235517
109.

80

NOBIS COLORADO SP POL 2009 wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
110.

96

OJ TAM HUCULSKA POL 2014 Wałach kara/Ok 130 F: Słowik hc
M: Opinia hc
Brak 616 012 60 02351 14
111.

37

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
112.

52

PEARL NIGHT SP POL 2009 klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
K015455 616009530093609
113.

38

PERKUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach srokata/160 F: Nepal
M: Princessa
Brak 616009530210313
114.

103

POMMELINE VAN T WELTHOF D 20 Belgian Warmblood POL 2015 klacz jasnokasztanowata/165 F: EMERALD VAN T RUYTERSHOF
M: INE POMME VAN T WELTHOF
brak UELN 056002W00311951
115.

126

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
K025827 616009600235011
116.

78

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 wałach ciemnogniada/170 cm F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K021461 616099530229012
117.

97

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
118.

49

ROMA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Rytm
M: Radża
K025063 616009520083313
119.

71

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
120.

135

SAHARA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616999530258611
121.

31

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030808 POL999611052404
122.

136

SENTO-M SP POL 2008 wałach gniada/162 F: Cento Sohn
M: Sena
Brak 616009530266608
123.

12

SERAFINA Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Pira
K030652 DE 456370035812
124.

29

SIR DIARADO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sharisma / Charisma 115
K028761 616009600064116
125.

13

SUBARU SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Poker
M: Samanta
K032530 616007610104515
126.

47

TANZANIA SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Tjungske
M: Temke
brak 7858768746857
127.

16

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
128.

81

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Rosenhof Massino
M: Thalia Von Uda/ Tabor
LKRWZJ/64/21 POL013530189108
129.

88

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:135 F: DON MATEO
M: TOSKA
BRAK 616013530208616
130.

14

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
131.

130

VELVET KOŃ MAŁY POL 2016 wałach kasztanowata/mk:160 F: GUINNESS RH
M: VATRA
K029400 616 013 53 02051 16
132.

42

VINO 26 HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach kasztanowata/180 F: Valentino
M: Now Or Never
K024096 DE 43131201408
133.

90

WARIUS Purebred Arabian POL 2011 gelding grey/149 F: Barbarossa
M: Wajmira/Poganin
616POL11008373A 131/2014
134.

48

WERDO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/160 F: Concord
M: Wadżima
K030683 75595655454332
135.

55

WIZARD-M SP POL 2006 wałach gniada/159 F: Kastello
M: Westa
K013815 POL 009 53 00539 06
136.

57

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Real Chessnut / Goodtimes
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Apanasewicz Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
50
SUM:
50.00
Aszyk Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
300
SUM:
300.00
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
150
SUM:
150.00
Bertrand Łucja Klub Jeździecki J.J. Darboven
50
100
SUM:
150.00
Chylińska Antonia brak
60
SUM:
60.00
Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
80
SUM:
80.00
Goszczyńska Irena KJ Pegaz Reda
20
SUM:
20.00
Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
150
120
SUM:
270.00
Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
100
SUM:
100.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Mazerewicz Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
150
200
SUM:
350.00
Mazur Agata SKJ Sopot
80
SUM:
80.00
Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
400
200
150
SUM:
750.00
Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
250
180
180
250
100
150
SUM:
1110.00
Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
90
50
SUM:
140.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
80
SUM:
80.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
SUM:
300.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
300
200
SUM:
500.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
80
SUM:
80.00
Sobótka Maciej JKS BALOTADE
150
100
SUM:
250.00
Styn Maja GTH Gdynia
200
100
250
SUM:
550.00
Tomaszewicz Natasza Alicja JKS OLSZA
350
SUM:
350.00
Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
30
SUM:
30.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkiewicz Kinga
Bpk
2021-09-11
16
2021-09-11
2
2021-09-12
2
2021-09-12
5
Apanasewicz Amelia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
GALIRO (75)
2021-09-11
7
50
2021-09-12
14
Apanasewicz Zofia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-09-11
18
2021-09-11
2021-09-12
23
2021-09-12
Aszyk Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
GALIRO (61)
2021-09-11
20
2021-09-12
1
300
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (40)
2021-09-12
18
2021-09-12
1
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-09-11
8
2021-09-11
6
2021-09-12
5
2021-09-12
3
150
Bemong Maria
KJ Galiny
ALMAR (111)
2021-09-11
15
2021-09-11
13
2021-09-12
20
2021-09-12
22
Bertrand Łucja
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-09-11
8
2021-09-12
8
50
2021-09-12
2021-09-11
5
100
HONEY (141)
2021-09-11
22
2021-09-11
32
Blandzi Antonina
Bez Przynależności Klubowej
DRATIGA (20)
2021-09-11
18
2021-09-11
2021-09-12
13
2021-09-12
Borhardt Agata
Pomorska Liga Jeździecka
2021-09-12
9
2021-09-12
Brac Hanna
Stajnia Sento
2021-09-11
7
2021-09-11
27
Brzezińska Weronika
JKS OLSZA
2021-09-11
15
2021-09-11
2021-09-12
13
2021-09-12
Chmielewska Nina
Brak
LETIKA (142)
2021-09-11
2021-09-11
Chmielewska Oliwia
Brak
NEO (116)
2021-09-11
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2021-09-11
2021-09-11
Chylińska Antonia
brak
ASTERIX (106)
2021-09-11
20
2021-09-11
2021-09-12
7
60
2021-09-12
Cieślikiewicz Wiktoria
Brak
DIGŁA (105)
2021-09-11
9
2021-09-11
7
Dardzińska Julia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-09-11
14
2021-09-11
24
2021-09-12
29
2021-09-12
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (16)
2021-09-11
1
2021-09-11
4
2021-09-12
1
2021-09-12
Długosz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
2021-09-11
21
2021-09-11
2021-09-12
2
2021-09-12
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
BATALIA (34)
2021-09-11
13
2021-09-11
2021-09-12
7
2021-09-12
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
GEPPETTO (129)
2021-09-11
11
2021-09-11
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
VELVET (130)
2021-09-11
29
2021-09-11
17
FIGA (131)
2021-09-11
19
2021-09-11
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (119)
2021-09-11
6
80
2021-09-11
Górska Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
GULIA (21)
2021-09-11
2021-09-11
1
2021-09-12
3
2021-09-12
Goszczyńska Irena
KJ Pegaz Reda
2021-09-11
9
20
2021-09-11
14
2021-09-12
10
2021-09-12
24
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
2021-09-11
21
CLINT (125)
2021-09-11
23
2021-09-11
11
Grzywacz Jacek
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
FENIX (139)
2021-09-11
2
Hermann Natalia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CYNTIA (36)
2021-09-11
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
WERDO (48)
2021-09-11
19
2021-09-11
15
Jasińska Agata
Brak
OJ TAM (96)
2021-09-11
1
2021-09-11
8
2021-09-12
1
2021-09-12
5
Kaczorowska Klaudia
KJ Black Horse Team Gdańsk
GLORA (128)
2021-09-12
22
2021-09-12
Kancerz Julia
JKS SENNY NOWĘCIN
BOLIWIA (115)
2021-09-11
31
2021-09-11
19
Karnia Małgorzata
brak
CALIFIX (15)
2021-09-11
20
2021-09-11
2021-09-12
6
2021-09-12
Kazimierska Alicja
SKJ Lipnik Kadyny
PUENTA (126)
2021-09-12
4
2021-09-12
1
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2021-09-12
20
2021-09-12
4
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (51)
2021-09-11
3
150
2021-09-11
8
2021-09-12
4
120
2021-09-12
7
Koczorowska Helena
Stajnia Sento
SAHARA (135)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (108)
2021-09-12
5
100
2021-09-12
19
Kosecka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-09-12
6
2021-09-12
16
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (72)
2021-09-11
22
2021-09-11
5
2021-09-12
10
2021-09-12
8
Kostrubiec Malena
Stajnia Sento
CERTINA (134)
2021-09-11
11
MILAGROS (137)
2021-09-11
2021-09-11
Kowalczyk Klementyna
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
HARRY (67)
2021-09-11
1
Krupka Katarzyna
JKS OLSZA
2021-09-11
2021-09-12
12
Kulczewska Michalina
JKS BALOTADE
ROMA (49)
2021-09-11
18
2021-09-11
2021-09-12
12
2021-09-12
27
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
2021-09-11
6
2021-09-11
2021-09-12
5
2021-09-12
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (112)
2021-09-11
7
2021-09-11
10
Leszega Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2021-09-11
2
Lieske Julia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
CARERRA (85)
2021-09-11
7
2021-09-12
15
2021-09-12
19
2021-09-11
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (37)
2021-09-11
12
2021-09-11
12
2021-09-12
9
2021-09-12
5
100
Markiewicz Milena
brak
JANTAR (74)
2021-09-12
2021-09-12
2021-09-11
17
2021-09-11
2021-09-12
7
Marszałek Adrianna
Brak
PERKUN (38)
2021-09-12
1
2021-09-12
4
Mazerewicz Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
CLAVEL (46)
2021-09-11
4
150
2021-09-11
9
2021-09-12
25
2021-09-12
2
200
Mazur Agata
SKJ Sopot
2021-09-11
6
80
2021-09-11
9
2021-09-12
12
2021-09-12
9
2021-09-11
5
2021-09-11
16
2021-09-12
1
2021-09-12
21
Merecka Kalina
KJ Pegaz reda
MEFISTO (32)
2021-09-11
1
2021-09-11
20
2021-09-12
1
2021-09-12
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (59)
2021-09-11
7
2021-09-11
2
2021-09-12
6
2021-09-12
3
Możdżyńska Aleksandra
Klub Jeździecki Arpav
2021-09-11
12
2021-09-11
25
2021-09-12
2021-09-12
Mulawa Laura
Stajnia Sento
CERTINA (134)
2021-09-11
1
2021-09-11
10
Nazarewicz Magdalena
JK Barłomino
FENIX (139)
2021-09-11
23
Niedrowska Joanna
Jeździecki Klub Sportowy Olsza
GORDON (41)
2021-09-11
13
2021-09-11
2021-09-12
3
2021-09-12
6
Niedrowska Joanna
JKS OLSZA
2021-09-11
17
2021-09-11
2021-09-12
8
Nowosielska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
CEQ-AS (45)
2021-09-11
10
2021-09-11
Obrzud Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
MONTCALM (127)
2021-09-11
15
2021-09-11
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (44)
2021-09-11
1
400
2021-09-11
2
200
2021-09-12
4
150
2021-09-12
11
Olesińska Weronika
Klub Jeździecki Arpav
ELISKA (104)
2021-09-11
3
2021-09-11
Olszewska Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-09-11
24
2021-09-11
2021-09-12
10
2021-09-12
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2021-09-12
24
2021-09-12
ASIANDI (93)
2021-09-12
9
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (91)
2021-09-12
13
2021-09-12
18
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (110)
2021-09-11
1
2021-09-11
Parusińska Nina
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
WARIUS (90)
2021-09-11
8
2021-09-11
12
2021-09-12
1
2021-09-12
5
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
2021-09-11
28
2021-09-11
2021-09-12
26
2021-09-12
Pieniaszek Dominik
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-09-11
1
250
2021-09-11
1
180
2021-09-12
1
180
2021-09-12
1
250
2021-09-11
3
100
2021-09-12
2
150
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
DEJZI (33)
2021-09-11
9
2021-09-11
2021-09-12
9
2021-09-12
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
2021-09-12
18
2021-09-12
16
CYJANID (122)
2021-09-12
17
2021-09-12
14
Pobłocka Aleksandra
KJ Grek Sp. z o.o.
2021-09-11
5
90
2021-09-12
7
50
2021-09-12
10
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-11
30
2021-09-11
2021-09-12
17
2021-09-12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-09-11
21
2021-09-11
2021-09-12
6
80
2021-09-12
2021-09-11
26
2021-09-11
2021-09-12
15
2021-09-12
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
DILAYLA (68)
2021-09-11
10
2021-09-11
1
300
2021-09-12
23
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-09-11
2
300
2021-09-11
2021-09-12
3
200
2021-09-12
21
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
2021-09-11
6
2021-09-11
17
2021-09-12
2
2021-09-12
6
80
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
AVALON (143)
2021-09-12
5
2021-09-12
Pundzis Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
KARLA (23)
2021-09-11
4
2021-09-11
2021-09-12
4
2021-09-12
Pundzis Marta
Bez Przynależności Klubowej
IKE (24)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
2
2021-09-12
Rudnicka Agnieszka
Brak
AVALON (77)
2021-09-11
2021-09-11
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-09-11
1
2021-09-12
8
2021-09-12
KATRINA (123)
2021-09-11
3
2021-09-11
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (89)
2021-09-11
14
2021-09-11
16
2021-09-12
12
2021-09-12
Schiller Natalia
Bez Przynależności Klubowej
DIGŁA (94)
2021-09-11
2021-09-12
2021-09-12
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SARA (31)
2021-09-11
11
2021-09-11
1
2021-09-12
1
Skrobisz Marika
Stajnia Sento
AKTIWIA (132)
2021-09-11
19
2021-09-11
13
Skwierawska Zuzanna
Pomorska Liga Jeździecka
2021-09-11
14
2021-09-12
10
Sobótka Maciej
JKS BALOTADE
2021-09-11
2
150
2021-09-11
3
2021-09-12
3
100
2021-09-12
2
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
FARMA (70)
2021-09-11
25
2021-09-11
2021-09-12
19
2021-09-12
RUSŁAN (71)
2021-09-11
27
2021-09-12
28
2021-09-11
2021-09-12
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (78)
2021-09-11
3
200
2021-09-11
4
100
2021-09-12
2
250
2021-09-12
17
Tazbir Liwia
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
BREMIO (10)
2021-09-11
12
2021-09-11
2021-09-12
14
2021-09-12
Tomaszewicz Natasza Alicja
JKS OLSZA
KLASYKA (65)
2021-09-11
11
2021-09-11
2021-09-12
1
350
2021-09-12
13
Tomaszewska Iwona
GTH Gdynia
2021-09-11
22
2021-09-11
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
CHLOE (109)
2021-09-12
16
2021-09-12
Tymiński Igor
Brak
2021-09-12
2021-09-12
2021-09-12
Wasilewska Olga
Klub Jeździecki La Scalla
GAMBLE (53)
2021-09-11
8
30
2021-09-11
10
2021-09-12
11
2021-09-12
15
Włodarczyk Marta
Bez Przynależności Klubowej
FALLANDA (138)
2021-09-11
2021-09-11
Wnuczko Sara
KJ Black Horse Team Gdańsk
TOPAZ (81)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Wojciechowska Paulina
Brak
MONTOJA (76)
2021-09-11
10
2021-09-11
5
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-09-11
18
2021-09-11
4
2021-09-12
8
Zawada Kinga
Stajnia Sento
SENTO-M (136)
2021-09-11
1
2021-09-11
8
2021-09-11
26
Ziółkowska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-11
2021-09-11
2021-09-11
9
2021-09-12
11
2021-09-12
11
Żyrek Patrycja
Brak
2021-09-11
16
2021-09-11

Number of Riders: 105

Number of Horses: 136

The sum of prizes: 5 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl