Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
149 ACCEPTED 2021-05-12 18:23:56
2021-05-12 15:57:43
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 33/85/Finał A2
148 ACCEPTED 2021-05-12 13:32:27
2021-05-12 12:52:05
Alex Szymonik FARMA
  • 1x 32a/Regionalna/Regionalna Mini LL
  • 2x 33a/Regionalna/Regionalna LL
147 ACCEPTED 2021-05-12 13:32:35
2021-05-12 12:51:11
Kamil Polejowski DAYLIGHT
  • 2x 33a/Regionalna/Regionalna LL
146 ACCEPTED 2021-05-12 08:41:25
2021-05-12 08:28:50
Lena Falkiewicz BALLINACLOUGH ISLAND GIRL
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 40/50/60/70/Pocieszenia 50/60/70 kuce
145 ACCEPTED 2021-05-12 08:41:29
2021-05-12 08:27:39
Lena Falkiewicz FIGA
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 41/80/90/100/110/Pocieszenia 80/90/100/110 kuce
144 ACCEPTED 2021-05-12 06:54:10
2021-05-11 23:05:48
Marta Trochowska TEDDINGTON
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
143 ACCEPTED 2021-05-12 06:54:15
2021-05-11 22:13:24
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
142 ACCEPTED 2021-05-13 00:17:29
2021-05-11 21:42:47
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
141 ACCEPTED 2021-05-11 22:04:04
2021-05-11 21:42:44
Jacek Grzywacz FENIX
  • 2x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
140 ACCEPTED 2021-05-11 22:04:07
2021-05-11 21:28:01
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 1x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
139 ACCEPTED 2021-05-11 22:04:09
2021-05-11 21:26:54
Jacek Grzywacz CLINT
  • 1x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
138 ACCEPTED 2021-05-11 18:30:37
2021-05-11 18:22:42
Antonina Rogulska GALEA
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
137 ACCEPTED 2021-05-11 18:30:29
2021-05-11 16:46:26
Martyna Pietroń L-JAGGER
  • 2x 4a/Regionalna/Regionalna mini LL 70
  • 2x 24a/Regionalna/Regionalna mini LL 70
136 ACCEPTED 2021-05-11 16:41:31
2021-05-11 16:09:53
Maja Witkowska R-ŁOBUZ
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 2x 32/70/Finał A1
135 ACCEPTED 2021-05-13 00:07:39
2021-05-11 16:08:56
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 2x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
134 ACCEPTED 2021-05-13 00:15:52
2021-05-11 14:15:22
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
133 ACCEPTED 2021-05-11 14:17:05
2021-05-11 14:13:41
Martyna Pietroń NAGANO
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
132 ACCEPTED 2021-05-13 01:29:57
2021-05-11 14:11:02
Zuzanna Zwolak JODŁOWIEC
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 2x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
131 ACCEPTED 2021-05-11 14:17:07
2021-05-11 12:05:09
Laura Połaniecka DUNKA
  • 2x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 2x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
130 ACCEPTED 2021-05-11 14:17:09
2021-05-11 11:39:15
Irena Goszczyńska KAMPIOEN FW
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
129 ACCEPTED 2021-05-11 09:37:24
2021-05-11 09:32:04
Kornelia Naumiuk JAWA
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 34/95/Finał C
128 ACCEPTED 2021-05-11 09:37:29
2021-05-11 09:30:37
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
127 ACCEPTED 2021-05-11 07:00:54
2021-05-10 23:02:44
Zofia Teper EMIR
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 19/C/Dwufazowy 130
  • 1x 39/130/135/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
126 ACCEPTED 2021-05-11 07:01:00
2021-05-10 23:01:21
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
125 ACCEPTED 2021-05-10 21:32:06
2021-05-10 20:57:45
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
124 ACCEPTED 2021-05-10 21:32:13
2021-05-10 20:57:22
Nel Skotarczak ORCHID`S THARINA
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 2x 33/85/Finał A2
123 ACCEPTED 2021-05-10 21:32:30
2021-05-10 17:19:25
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 40/50/60/70/Pocieszenia 50/60/70 kuce
122 ACCEPTED 2021-05-10 17:09:30
2021-05-10 16:31:53
Blanka Szymańska BELLA CATANA
  • 2x 33a/Regionalna/Regionalna LL
121 ACCEPTED 2021-05-10 17:09:38
2021-05-10 15:56:36
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 33/85/Finał A2
120 ACCEPTED 2021-05-12 18:24:00
2021-05-10 15:15:08
Elżbieta Łaga CONTIKI
  • 2x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
119 ACCEPTED 2021-05-10 21:32:39
2021-05-10 15:04:01
Kaja Męczyńska FORDROS
  • 2x 2a/Regionalna/Regionalna mini LL 50
  • 1x 22a/Regionalna/Regionalna mini LL 50
  • 1x 24a/Regionalna/Regionalna mini LL 70
  • 2x 32a/Regionalna/Regionalna Mini LL
118 ACCEPTED 2021-05-10 21:32:41
2021-05-10 15:02:19
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 9a/Regionalna/Regionalna N dwufazowy
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
  • 1x 18a/Regionalna/Regionalna N zwykły
117 ACCEPTED 2021-05-12 13:32:38
2021-05-10 13:00:55
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 9a/Regionalna/Regionalna N dwufazowy
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
  • 1x 18a/Regionalna/Regionalna N zwykły
  • 1x 36a/Regionalna/Regionalna P1
  • 1x 38a/Regionalna/Regionalna N1
116 ACCEPTED 2021-05-13 00:14:38
2021-05-10 11:56:37
Marek Pawluczuk ALBALUNA
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
115 ACCEPTED 2021-05-13 00:15:28
2021-05-10 11:55:50
Kamila Pleskacz CYJANID
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
114 ACCEPTED 2021-05-10 21:33:12
2021-05-10 10:06:04
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
113 ACCEPTED 2021-05-10 20:35:15
2021-05-10 08:52:27
Natalie Buzar ROMANY RIVER HEAVENLY SECRET
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 35/105/Finał D bis
112 ACCEPTED 2021-05-09 22:45:03
2021-05-09 22:42:32
Sonia Dźwigalska AILLE CLOONEY
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
111 ACCEPTED 2021-05-09 22:45:06
2021-05-09 22:41:29
Sonia Dźwigalska FARAON
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
110 ACCEPTED 2021-05-09 21:37:38
2021-05-09 21:30:38
Hanna Kuczkowiak SZEFOWA FOREST
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 34/95/Finał C
109 ACCEPTED 2021-05-10 21:33:20
2021-05-09 19:10:01
Aleksander Kraśko PIEROT
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 32/70/Finał A1
108 ACCEPTED 2021-05-10 21:33:29
2021-05-09 19:09:07
Aleksander Kraśko LITTLE EAR
  • 2x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
107 ACCEPTED 2021-05-09 19:29:45
2021-05-09 17:57:41
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
106 ACCEPTED 2021-05-09 19:29:48
2021-05-09 17:56:57
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
105 ACCEPTED 2021-05-09 16:17:28
2021-05-09 14:23:16
Julia Banasik N'LUSI
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
104 ACCEPTED 2021-05-09 09:46:05
2021-05-09 09:24:02
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
103 ACCEPTED 2021-05-09 09:46:10
2021-05-09 09:23:34
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 8/110/Dwufazowy 110
  • 1x 9/120/Dwufazowy 120
102 ACCEPTED 2021-05-09 09:46:14
2021-05-09 09:23:07
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 8/110/Dwufazowy 110
  • 1x 9/120/Dwufazowy 120
101 ACCEPTED 2021-05-13 01:32:49
2021-05-08 15:46:43
Agata Peterson ROMINA
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 18a/Regionalna/Regionalna N zwykły
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
100 ACCEPTED 2021-05-13 01:35:08
2021-05-08 14:48:35
Oliwia Kaszubowska TOUCH ME IF YOU CAN
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 42/90/100/110/120/Pocieszenia 90/100/110/120 Duże Konie
99 ACCEPTED 2021-05-10 20:35:01
2021-05-08 14:45:41
Liwia Banach NESTO
  • 1x 4a/Regionalna/Regionalna mini LL 70
  • 1x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 26a/Regionalna/Regionalna LL
  • 1x 33a/Regionalna/Regionalna LL
98 ACCEPTED 2021-05-12 13:32:44
2021-05-08 13:20:28
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 9a/Regionalna/Regionalna N dwufazowy
97 ACCEPTED 2021-05-12 13:32:47
2021-05-08 13:19:55
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 9a/Regionalna/Regionalna N dwufazowy
96 ACCEPTED 2021-05-13 01:38:21
2021-05-08 13:19:24
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
95 ACCEPTED 2021-05-10 20:34:40
2021-05-08 12:55:13
Lena Nowińska NEMEZJA H
  • 1x 2a/Regionalna/Regionalna mini LL 50
  • 1x 4a/Regionalna/Regionalna mini LL 70
  • 1x 22a/Regionalna/Regionalna mini LL 50
  • 1x 24a/Regionalna/Regionalna mini LL 70
  • 1x 32a/Regionalna/Regionalna Mini LL
94 ACCEPTED 2021-05-10 20:34:17
2021-05-08 11:18:29
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
  • 2x 35a/Regionalna/Regionalna L1
93 ACCEPTED 2021-05-12 19:58:13
2021-05-08 10:31:00
Maja Nogaj NEGRO AVHARRO
  • 2x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 2x 26a/Regionalna/Regionalna LL
  • 2x 33a/Regionalna/Regionalna LL
92 ACCEPTED 2021-05-08 10:26:21
2021-05-08 07:35:53
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 3/60/Dokładności 60
91 ACCEPTED 2021-05-08 10:26:42
2021-05-08 07:35:08
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 1x 3/60/Dokładności 60
90 ACCEPTED 2021-05-08 10:26:59
2021-05-08 07:34:21
Nela Dampc DURANTO Z
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
89 ACCEPTED 2021-05-08 10:27:13
2021-05-08 01:56:24
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
88 ACCEPTED 2021-05-07 19:40:55
2021-05-07 16:53:17
Zofia Tocha CASPAR MS
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
87 ACCEPTED 2021-05-07 14:53:42
2021-05-07 13:13:33
Zofia Suwała NUTA
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 34/95/Finał C
86 ACCEPTED 2021-05-07 14:53:44
2021-05-07 10:37:53
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
85 ACCEPTED 2021-05-07 14:53:47
2021-05-07 10:37:13
Urszula Piontek BEAUTY
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
84 ACCEPTED 2021-05-07 14:54:51
2021-05-07 10:08:41
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
83 ACCEPTED 2021-05-11 16:41:34
2021-05-06 22:03:23
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
  • 1x 36a/Regionalna/Regionalna P1
82 ACCEPTED 2021-05-06 20:21:40
2021-05-06 19:36:23
Maria Wierucka SANTA
  • 2x 2/50/Dokładności 50
  • 2x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 31/50/Finał A0
81 ACCEPTED 2021-05-06 20:21:47
2021-05-06 19:36:03
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 2/50/Dokładności 50
  • 2x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 31/50/Finał A0
80 ACCEPTED 2021-05-06 20:24:25
2021-05-06 19:35:41
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
79 ACCEPTED 2021-05-06 20:22:12
2021-05-06 15:45:19
Nadia Buczkowska CHANTAL
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
78 ACCEPTED 2021-05-13 01:27:12
2021-05-06 10:54:45
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 14/C/Z oceną stylu jeźdźca 130
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 19/C/Dwufazowy 130
  • 1x 39/130/135/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
77 ACCEPTED 2021-05-06 20:22:40
2021-05-05 23:09:54
Julia Rutkiewicz TURCZYNKA
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 40/50/60/70/Pocieszenia 50/60/70 kuce
76 ACCEPTED 2021-05-13 11:34:18
2021-05-05 23:08:38
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 2x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 2x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
75 ACCEPTED 2021-05-12 11:27:32
2021-05-05 20:35:48
Paulina Kiempa QUIDAMO
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 2x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
74 ACCEPTED 2021-05-12 11:25:13
2021-05-05 18:15:35
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 8a/Regionalna/Regionalna P dwufazowy
  • 1x 17a/Regionalna/Regionalna P zwykły
  • 1x 36a/Regionalna/Regionalna P1
73 ACCEPTED 2021-05-06 20:23:08
2021-05-05 17:54:47
Ksenia Olejniczak MIGOTKA
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
72 ACCEPTED 2021-05-06 20:23:15
2021-05-05 17:53:45
Lena Olejniczak FIGARO
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 32/70/Finał A1
71 ACCEPTED 2021-05-06 20:24:31
2021-05-05 17:53:01
Lena Kamińska NATAN
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 32/70/Finał A1
70 ACCEPTED 2021-05-06 20:23:24
2021-05-05 16:56:37
Zofia Pakur POLAR
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
69 ACCEPTED 2021-05-06 20:23:31
2021-05-05 16:56:07
Antonina Pakur LEMINUS
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 35/105/Finał D bis
68 ACCEPTED 2021-05-06 20:23:38
2021-05-05 12:55:04
Lena Kobylska HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
67 ACCEPTED 2021-05-06 20:23:44
2021-05-05 12:54:22
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 14/C/Z oceną stylu jeźdźca 130
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 19/C/Dwufazowy 130
  • 1x 39/130/135/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej
66 ACCEPTED 2021-05-09 19:29:51
2021-05-05 12:51:32
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 38/125/GP dzieci
65 ACCEPTED 2021-05-13 01:22:39
2021-05-05 11:34:39
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 2x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 2x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 42/90/100/110/120/Pocieszenia 90/100/110/120 Duże Konie
64 ACCEPTED 2021-05-12 08:41:35
2021-05-05 11:15:39
Blanka Sawa STUREVALLENS VA VA VOOM
  • 2x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
63 ACCEPTED 2021-05-05 11:34:36
2021-05-05 07:03:28
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 34/95/Finał C
62 ACCEPTED 2021-05-04 21:54:43
2021-05-04 21:22:33
Nina Musiał SHUGARKA
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
61 ACCEPTED 2021-05-04 21:54:47
2021-05-04 21:14:57
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 34/95/Finał C
60 ACCEPTED 2021-05-04 21:11:19
2021-05-04 20:53:47
Halszka Krupińska BENITO
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
59 ACCEPTED 2021-05-04 21:11:23
2021-05-04 19:40:05
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
58 ACCEPTED 2021-05-12 06:54:21
2021-05-04 19:17:05
Małgorzata Dylak HEROS PK
  • 2x 2/50/Dokładności 50
  • 2x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 40/50/60/70/Pocieszenia 50/60/70 kuce
57 ACCEPTED 2021-05-12 22:19:13
2021-05-04 19:05:09
Zuzanna Hana BARBÓRKA
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 2x 17/P/Dwufazowy 110
  • 2x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
56 ACCEPTED 2021-05-12 20:42:02
2021-05-04 17:44:21
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 2x 16/L/Dokładności 100
55 ACCEPTED 2021-05-13 01:25:53
2021-05-03 23:10:43
Wiktoria Strzeszewska CORJANA P
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
54 ACCEPTED 2021-05-04 12:58:30
2021-05-03 23:09:39
Liwia Strzeszewska EGZORCYSTA
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 33/85/Finał A2
53 ACCEPTED 2021-05-04 12:59:36
2021-05-03 22:38:51
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 2x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
52 ACCEPTED 2021-05-04 12:59:41
2021-05-03 22:38:17
Marcel Wiśniewski BATOR
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
51 ACCEPTED 2021-05-03 22:09:01
2021-05-03 21:00:49
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 34/95/Finał C
50 ACCEPTED 2021-05-03 22:09:11
2021-05-03 21:00:02
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 2x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 2x 16/L/Dokładności 100
49 ACCEPTED 2021-05-03 22:09:14
2021-05-03 20:28:43
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
48 ACCEPTED 2021-05-03 22:09:22
2021-05-03 20:28:07
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
47 ACCEPTED 2021-05-12 23:43:59
2021-05-03 20:27:25
Maria Pacyńska TOSKANIA
  • 2x 1/zab/Zabawowy
46 ACCEPTED 2021-05-13 01:21:34
2021-05-03 18:29:32
Leticia Lachowicz CAMELIA
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 42/90/100/110/120/Pocieszenia 90/100/110/120 Duże Konie
45 ACCEPTED 2021-05-10 20:34:06
2021-05-03 18:27:56
Anna Kołek PERŁA
  • 2x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 2x 26a/Regionalna/Regionalna LL
  • 1x 33a/Regionalna/Regionalna LL
44 ACCEPTED 2021-05-13 01:37:22
2021-05-03 18:26:54
Klara Górajska URINA -K
  • 1x 6a/Regionalna/Regionalna LL 90
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 26a/Regionalna/Regionalna LL
  • 1x 33a/Regionalna/Regionalna LL
43 ACCEPTED 2021-05-03 13:27:19
2021-05-03 11:06:22
Wiktoria Kujawa LOGAN
  • 2x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 41/80/90/100/110/Pocieszenia 80/90/100/110 kuce
42 ACCEPTED 2021-05-03 13:27:22
2021-05-03 11:03:23
Elżbieta Kret SNOWBALL
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 41/80/90/100/110/Pocieszenia 80/90/100/110 kuce
41 ACCEPTED 2021-05-13 00:20:41
2021-05-03 11:01:16
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 40/50/60/70/Pocieszenia 50/60/70 kuce
40 ACCEPTED 2021-05-03 13:27:35
2021-05-03 11:00:06
Zosia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 40/50/60/70/Pocieszenia 50/60/70 kuce
39 ACCEPTED 2021-05-06 20:24:04
2021-05-02 18:34:05
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
38 ACCEPTED 2021-05-06 20:24:10
2021-05-02 18:33:29
Stanisław Woźniak THREE-B-TWEET
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
37 ACCEPTED 2021-05-06 20:24:18
2021-05-02 18:32:44
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 33/85/Finał A2
36 ACCEPTED 2021-05-07 14:54:54
2021-05-02 13:44:40
Martyna Balicka RAWANA
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 32/70/Finał A1
35 ACCEPTED 2021-05-02 22:02:45
2021-05-02 11:49:42
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
34 ACCEPTED 2021-05-13 01:34:09
2021-05-02 10:09:02
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
33 ACCEPTED 2021-05-11 11:23:14
2021-05-01 20:18:28
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
32 ACCEPTED 2021-05-13 01:30:53
2021-05-01 19:09:19
Wiktoria Aszyk KALEV RED WINE
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 42/90/100/110/120/Pocieszenia 90/100/110/120 Duże Konie
31 ACCEPTED 2021-05-10 20:33:58
2021-05-01 13:13:50
Victoria Ferjan BISQUIT R
  • 2x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
30 ACCEPTED 2021-05-01 17:11:58
2021-05-01 13:12:56
Victoria Ferjan CONTINIA
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
29 ACCEPTED 2021-05-01 17:12:01
2021-05-01 08:02:01
Zofia Gendera DIANDRO RED WINE
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
28 ACCEPTED 2021-05-01 17:12:06
2021-05-01 07:59:46
Helena Gola MERNIE
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 35/105/Finał D bis
27 ACCEPTED 2021-05-01 17:12:09
2021-05-01 07:59:20
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
26 ACCEPTED 2021-05-01 17:12:12
2021-05-01 07:58:40
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
25 ACCEPTED 2021-05-12 18:24:17
2021-05-01 07:58:15
Lila Kulesza BESSEL
  • 2x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
24 ACCEPTED 2021-05-01 17:12:17
2021-05-01 07:57:52
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
23 ACCEPTED 2021-05-10 22:07:02
2021-04-30 20:27:41
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 7b/Regionalna/Regionalna L dwufazowy
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 16a/Regionalna/Regionalna L zwykły
  • 1x 42/90/100/110/120/Pocieszenia 90/100/110/120 Duże Konie
22 ACCEPTED 2021-05-10 22:06:52
2021-04-30 20:25:43
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
21 ACCEPTED 2021-04-30 05:41:37
2021-04-30 00:11:29
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 35/105/Finał D bis
20 ACCEPTED 2021-05-07 23:33:35
2021-04-29 22:51:56
Maria Rybska CHAMBERTINA
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
19 ACCEPTED 2021-04-30 05:41:54
2021-04-29 21:43:12
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 1x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
18 ACCEPTED 2021-04-29 19:50:56
2021-04-29 19:34:43
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
17 ACCEPTED 2021-04-29 19:51:02
2021-04-29 19:34:19
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 14/C/Z oceną stylu jeźdźca 130
16 ACCEPTED 2021-05-11 07:01:05
2021-04-29 15:45:58
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 33/85/Finał A2
15 ACCEPTED 2021-04-29 17:36:56
2021-04-29 15:31:50
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 2x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 2x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 2x 16/L/Dokładności 100
  • 2x 17/P/Dwufazowy 110
  • 2x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
14 ACCEPTED 2021-05-10 20:33:51
2021-04-29 15:05:21
Michalina Łącka MAURIK'S LIU. JO
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 33/85/Finał A2
13 ACCEPTED 2021-05-10 20:33:44
2021-04-29 15:04:56
Michalina Łącka TETI
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 33/85/Finał A2
12 ACCEPTED 2021-04-29 10:34:15
2021-04-28 23:20:06
Amelia Rojek BUCEFAL
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
11 ACCEPTED 2021-04-29 10:34:17
2021-04-28 23:19:02
Zosia Reimann RICARDA
  • 1x 2/50/Dokładności 50
  • 1x 3/60/Dokładności 60
  • 1x 22/50/Z ocena stylu jeźdzźca 50
  • 1x 23/60/Z ocena stylu jeźdzźca 60
  • 1x 31/50/Finał A0
10 ACCEPTED 2021-04-29 10:34:20
2021-04-28 23:17:57
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 26/90/Z ocena stylu jeźdzźca 90
  • 1x 34/95/Finał C
9 ACCEPTED 2021-04-28 22:22:14
2021-04-28 22:10:26
Lena Gabriel BRAVOUR PP
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 35/105/Finał D bis
8 ACCEPTED 2021-04-28 22:22:28
2021-04-28 21:00:14
Maggie Misztal DIABLO LAZAR
  • 1x 8/110/Dwufazowy 110
  • 1x 9/120/Dwufazowy 120
  • 1x 28/110/Z ocena stylu jeźdzźca 110
  • 1x 29/120/Z ocena stylu jeźdzźca 120
  • 1x 37/120/GP gr D i E
7 ACCEPTED 2021-04-28 17:28:02
2021-04-28 14:05:10
Lena Żakowska A' LEYLA LOU
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
6 ACCEPTED 2021-05-13 01:25:04
2021-04-27 16:17:51
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 12/P/Z oceną stylu jeźdźca 110
  • 1x 13/N/Z oceną stylu jeźdźca 120
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 18/N/Dwufazowy 120
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
5 ACCEPTED 2021-04-27 15:10:47
2021-04-27 14:35:37
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 35/105/Finał D bis
4 ACCEPTED 2021-04-27 15:10:52
2021-04-27 13:07:57
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 2x 11/L/Z oceną stylu jeźdźca 100
  • 1x 16/L/Dokładności 100
  • 1x 17/P/Dwufazowy 110
  • 1x 36/110/115/Finał Młodzik DK i JM
3 ACCEPTED 2021-04-27 15:10:54
2021-04-27 13:06:48
Marianna Pupiałło POLLY
  • 1x 7/100/Dwufazowy 100
  • 2x 27/100/Z ocena stylu jeźdzźca 100
  • 1x 35/105/Finał D bis
2 ACCEPTED 2021-04-27 12:41:42
2021-04-27 12:31:31
Tola Wawrzkiewicz HALNY
  • 1x 4/70/Dokładności 70
  • 2x 24/70/Z ocena stylu jeźdzźca 70
  • 1x 32/70/Finał A1
1 ACCEPTED 2021-05-10 10:21:09
2021-04-27 12:30:41
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 5/80/Dwyfazowy 80
  • 1x 6/90/Dwufazowy 90
  • 2x 25/80/Z ocena stylu jeźdzźca 80
  • 1x 33/85/Finał A2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Klub Jeździecki J.J. Darboven
2000 (MJ.)
O032628
2. Balicka Martyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062075
3. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
4. Banasik Julia St. J. Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
O057374
5. Basińska Olga Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O056249
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
O049344
7. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
8. Bernat Kaja UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2009 (JM.)
O063661
9. Buczkowska Nadia JKS Niestępowo
2009 (JM.)
O058495
10. Buzar Natalie Klub Jeździecki Pegaz Reda
2005 (J.)
O061078
11. Chełchowska Helena Sopocki KJ
S
O026685
10135918
12. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
13. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
14. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (JM.)
O044914
15. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
16. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O029091
17. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
18. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
19. Dylak Małgorzata Klub Jeździecki Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
20. Dźwigalska Sonia St. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O057372
21. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (JM.)
O053528
22. Ferjan Victoria JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2008 (JM.)
O050021
23. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
24. Gabriel Lena LKS Nadwiślanin
2007 (JM.)
O046541
25. Gawęda Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O047345
26. Gendera Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059842
27. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
28. Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
O057412
29. Górajska Klara Farma Modrzewie JKS
2007 (JM.)
O057257
30. Goszczyńska Irena Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O003434
31. Grzywacz Jacek JKS Bar
S
O001013
32. Grzywacz Jacek JKS Barłomino
S
O001013
33. Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2007 (JM.)
O051855
34. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
35. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
36. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
37. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
38. Kamińska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056684
39. Kamińska Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O050334
40. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
41. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
42. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
43. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
S
O022248
44. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
45. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
46. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
47. Kołek Anna Farma Modrzewie JKS
2005 (J.)
O052317
48. Koperska-Pacyńska Maria JKS u Robsonów
2011 (Mł.)
brak
49. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
50. Kraśko Aleksander LKJ w Gałkowie
2009 (JM.)
O055762
51. Kret Elżbieta UKJ PETRICO PONY KARLINO
2006 (JM.)
O060346
52. Krupińska Halszka KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O059336
53. Kuczkowiak Hanna KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O046461
54. Kujawa Wiktoria UKJ Petrico Pony Karlino
2005 (J.)
O042947
55. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
56. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
57. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
58. Lachowicz Leticia Farma Modrzewie JKS
2006 (JM.)
O043664
59. Laskowska Emilia JKS Barłomino
S
O024995
60. Laskowska Lena BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057203
61. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
62. Lewczyk Pola KJ Zbyszko
2010 (Mł.)
O053843
63. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
64. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (JM.)
O052681
65. Łaga Elżbieta KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
O048754
66. Męczyńska Kaja Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
O047168
67. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
68. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O060490
69. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O054784
70. Naumiuk Kornelia KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
2009 (JM.)
O047930
71. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
72. Nazarewicz Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
73. Nogaj Maja JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O061685
74. Nowińska Lena Sportowy Klub Jeździecki Niestępowo
2010 (Mł.)
O063035
75. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
O062196
76. Olejniczak Ksenia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056646
77. Olejniczak Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O061070
78. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
79. Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O049347
80. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
81. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
O051351
82. Pawluczuk Marek SKJ Lipnik Kadyny
S
O000482
83. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
84. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O049996
85. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
86. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
87. Pleskacz Kamila SKJ Lipnik Kadyny
S
O006319
88. Polejowski Kamil JKS SENNY NOWĘCIN
S
O041869
89. Połaniecka Laura KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
O051893
90. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
91. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2010 (Mł.)
O056636
92. Reimann Zosia UKJ PETRICO PONY KARLINO
2013 (Mł.)
O060358
93. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
94. Rogulska Antonina JKS u Robsonów
2007 (JM.)
O051958
95. Rojek Amelia Petrico Pony Karlino
2009 (JM.)
O060529
96. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
97. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
98. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
99. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O054377
100. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
101. Strzeszewska Liwia SKJ Bajardo Augustówek
2010 (Mł.)
O059240
102. Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo Augustówek
2008 (JM.)
O046567
103. Suwała Zofia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
104. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
105. Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
2003 (J.)
O038931
106. Szczupakowska Amelia KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2006 (JM.)
O035615
107. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
108. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
109. Szymonik Alex JKS SENNY NOWĘCIN
2006 (JM.)
O059480
110. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
111. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
112. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (J.)
O045407
113. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (J.)
O054613
114. Wawrzkiewicz Tola Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O052266
115. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
116. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
117. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
118. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2007 (JM.)
O052924
119. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
120. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
121. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
brak
122. Woźniak Piotr *
2010 (Mł.)
O062371
123. Woźniak Stanisław ŁKJ
2011 (Mł.)
O058369
124. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
125. Zwolak Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043531
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

A' LEYLA LOU DRP POL 2013 klacz gniada/149 F: Aramis N / Antares N
M: Zoe Tuam / Mouka-Tuam
D K025628 DE427270047913
2.

135

AILLE CLOONEY KUC IRL 2015 wałach siwa/144 F: NN
M: NN
D K030735 372003006844433
3.

139

ALBALUNA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/171 F: Jurand
M: Alchemia
K030581 PL616006580606711
4.

6

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
K018792 616007610061110
5.

171

BALLINACLOUGH ISLAND GIRL CONEMARA POL 2011 klacz ciemnogniada/146 F: Crosskeys Rebel
M: Oranisland Star
D K031236 M33720040000271
6.

75

BARBÓRKA WLKP POL 2014 klacz gniada/_ F: Maaik kwpn/ Equador
M: Bagazja wlkp / Gin Tonic Star SF
K026651 616007610062414
7.

71

BATOR KUC HUN 2004 wałach kara/127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
A1 K022347 0136115850
8.

89

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/140 F: Rob Roy
M: Babet
C K021565 616013640053209
9.

110

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/115 F: Weston Attraction / Cwmhendy Buster
M: Anouska / Joiners Kilkenny
A0 K030235 528019020004175
10.

81

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
11.

94

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
12.

72

BENITO KUC POL 2007 wałach siwa/138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
C K021450 POL013670142807
13.

127

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
14.

43

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/129 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K029825 528027070012382
15.

36

BISQUIT R SP POL 2008 klacz gniada/166 F: Hetman / Cantanis
M: Boliwia / Hejnał
K015436 POL009530067208
16.

27

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/148 F: x
M: x
D K026677 826073007355911
17.

170

BOLIVAR SP POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
18.

13

BRAVOUR PP DRP POL 2012 Wałach kasztanowata/146 F: Baccarat
M: Niina PP
D K022593 DE434340709312
19.

15

BUCEFAL KUC POL 2014 wałach gniada/128 F: -
M: -
A1 K026766 61699961021781
20.

154

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
A1 K019726 616013520142809
21.

57

CAMELIA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: nn / nn
M: nn / nn
K030052 616999530214515
22.

156

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
K014311 616009530276006
23.

112

CASPAR MS HOL POL 2004 wałach gniada/172 F: Carpaccio
M: Paloma R
K009367 DE421000289204
24.

10

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto
M: Centuria
K008883 POL009530044604
25.

65

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
26.

31

CHAMBERTINA OLD POL 2011 klacz gniada/165 F: Chamberland
M: Santa
K026858 DE433331708111
27.

141

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
28.

93

CHANTAL KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/131 F: NN
M: NN
A1 K030403 528015120120320
29.

104

CHARLIE OLDENBURSKA POL 2013 wałach siwa/171 F: Cellestian
M: Lolypop
K028615 DE 433331017513
30.

22

CHERIE DE BEAUFOUR Francuski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly
M: Mancy Van Leut
K030234 12 243 223 Y
31.

107

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
32.

168

CLINT OLDENBURSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: CLINTISSIMO
M: LAVIVA
K029772 DE 418180075716
33.

1

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
34.

25

COLA CAO WESTFALSKA POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
35.

137

CONTIKI SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: Dilajda
K030494 616009640000516
36.

64

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
37.

37

CONTINIA MECKL GER 2008 klacz ciemnogniada/168 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
K012128 DE427270058108
38.

126

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
39.

67

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro / Claudio
M: Calippa / Landos
K018636 POL009610010408
40.

52

CORMINTTA HOL GER 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
41.

82

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
42.

140

CYJANID WEST. POL 2010 wałach ciemnogniada F: Etos / Santiego
M: Cherry / Helanis
K018459
43.

105

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
44.

32

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
45.

174

DAYLIGHT Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz gniada/172 F: Boreas Rush
M: Duena
K031472 616POL15008741T
46.

35

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: VERONA'S BO-GI
M: VITA NOVA'S CELESTO
K020943 528017201100673
47.

14

DIABLO LAZAR OLDENBURSKA POL 2013 wałach kara/157 F: Diarado
M: Jeddah P.
E K023372 DE433334047413
48.

111

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/118 F: Asior
M: Delama
A0 K030188 616013660744815
49.

38

DIANDRO RED WINE OS. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
50.

161

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
K031458 616098200143488
51.

115

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/144 F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
D K031581 DE 427270089609
52.

68

EGZORCYSTA KUC POL 2003 wałach siwa/141 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza
C K012364 POL013611069903
53.

118

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
54.

155

EMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kasztanowata/173 F: D'CIN CIN PG
M: ERIS
K018116 616009520111910
55.

69

EUZEBIO LP SP POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Corfini/Corfino
M: Eunice/Lardüc
K012969 ***
56.

136

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/137 F: NN
M: NN
C K026749 616999510352415
57.

173

FARMA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Felini
M: Firma
K031471 616007610079409
58.

166

FENIX OLDENBURG POL 2015 wałach skarogniada/169 F: Farrell
M: Karona
K031436 DE433332149015
59.

172

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/146 F: Zefir
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K030054 616 013 61 01426 15
60.

99

FIGARO KUC POL 2001 wałach siwa/120 F: Candy Man
M: Frania
A1 K016171 Pol 013640051001
61.

96

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
62.

153

FORDROS SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Rafaello
M: Fontia
K018133 616999520161910
63.

56

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 wałach ciemnokasztanowata/131 F: Den Bramel's Baye
M: Ayubowans Suan
A1 K030515 DE410101018904
64.

79

G'MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
C K020548 616013661480610
65.

165

GALEA SP POL 2007 Klacz siwa/167 F: Bajou Du Rouet /
M: Gitane De Furnes / Plein D'Espoire IV
K017518 POL009640083807
66.

50

GALLIANO TYP KOŃ MAŁY POL 2014 Wałach gniada/149 F: Numero Uno
M: Gainer-W
D K030067 616999550088814
67.

18

GENIUS KWPN NED 2011 gelding grey/173 F: Zandor Z / Zeus
M: Bonita / Bal Pare
K030142 528003201109782
68.

128

GEORGIA KWPN NED 2011 klacz siwa/-- F: Ustinov
M: Natasja
-- 528003201100127
69.

61

GLORY KUC POL 2006 klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
C K011908 POL013610169106
70.

167

GOLD PRINCE MR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
K029771 616009640032616
71.

8

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
A1 K021205 616013610071212
72.

76

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
73.

102

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/140 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
C K028789 528017021200773
74.

74

HEROS PK KUC POL 2015 wałach siwa/130 F:
M:
A1 K031096 616013640076915
75.

91

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/115 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K007301 POL999611032300
76.

7

ISGAAR DRP NED 2005 klacz bułana/149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
D K016211 DE422220048005
77.

83

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
78.

157

JAWA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz gniada/140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K027304 POL013670043605
79.

142

JODŁOWIEC SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Ekoton
M: Jedlinka
K030491 616006550000614
80.

109

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
D K030365 056011020090147
81.

44

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K011731 POL013670007906
82.

92

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/138 F: Nowator
M: Kolizja
C K024848 POL 013 58 08307 07
83.

47

KALEV RED WINE OLD POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Kannan /
M: D-Luna /
K030275 DE418182531515
84.

162

KAMPIOEN FW KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonique trichta FW
K029047 528003201503371
85.

121

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
86.

138

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
87.

33

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
88.

97

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
89.

164

L-JAGGER SP POL 2017 wałach siwa/162 F: JOHNSON
M: LANTANI
Brak 616098200210843
90.

176

LA COCO 3 HOLSTYŃSKA POL 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo
M: Rassala
K030809 De421000138608
91.

114

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/123 F: Harley
M: Lawa
A1 K024100 616013530209412
92.

101

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
93.

146

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
94.

131

LITTLE EAR WELSHPONNY POL 2002 ogier siwa/127 F: Kulltorps yrpol
M: Kohls nana
A1 K030145 35026675
95.

53

LOGAN SP POL 2006 Wałach inna F: Liguster
M: Tangana
K028385 013840015206
96.

175

MAKUBA 21 DRP DE 2009 wałacz gniada/147 F: Machno Carwyn/ Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid/ Losander
D K020711 DE435350017509
97.

151

MARIANO KUC POL 2014 wałach gniada/120 F: NN
M: NN
A0 K028478 616999530243114
98.

23

MAURIK'S LIU. JO WELSH NED 2012 klacz skarogniada/145 F: K030920
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
D K030920 528017201200770
99.

40

MERNIE KUC POL 2006 klacz kasztanowata/147 F: Juravel / Kapral
M: Bianca / Branco
D K028557 528008060065306
100.

98

MIGOTKA KUC POL 2003 Klacz dereszowata/126 F: -
M: -
A1 K020567 POL999530185503
101.

19

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
102.

129

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/127 F: Tija Vlijt's Victor
M: Nelly
A1 K026694 616013600252912
103.

160

NAGANO SP POL 2012 wałach gniada/171 F: ...
M: ...
K023025 ...
104.

125

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
105.

106

NATAN MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/126 F: Kanion
M: Nutella
A0 K031741 616013530188112
106.

86

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Likwor
M: Nowia
K017458 616007530184910
107.

120

NEMEZJA H TRAKEŃSKA POL 2016 mare dark bay/mk:mk:154 F: Eloquent
M: Niezapominajka
K030649 616003010093316
108.

103

NEOVISTO 3 HANOWERSKA GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Saiquiri / Singulord Joter
K023590 DE431316876012
109.

122

NESTO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: LISSARO
M: NIWA
K029092 616007520058215
110.

108

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/142 F: NN
M: NN
D K029861 616999640086411
111.

17

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/141 F: brak
M: brak
C K030414 528000110082311
112.

149

ORCHID`S THARINA KUC NEW FOREST BEL 2014 klacz gniada/149 F: Kantje's Carlando / Kantje's Ronaldo
M: Orchid's Casita / Brandy XIII
D K030255 528008140014814
113.

39

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:149 F: Poppings Macho / Meonbury Peter Rabbit
M: Jasmijn Elma / Priory Prickle
D K030257 528018020081485
114.

48

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/145 F: NN
M: NN
D K031544 752001000118303
115.

133

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
116.

58

PERŁA SP POL 2007 klacz siwa/165 F: Kreol
M: Poza / Huan
K022610 007600342707
117.

130

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/131 F: Mona II / Lascadell
M: Petra / Razin
A1 K026509 POL013600141899
118.

100

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 ogier kara/139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula / Suseł
C K018231 013530067806
119.

11

POLLY KUC POL 2012 klacz kara/149 F: Etos
M: Pipi / Jantar
D K022904 616013600096912
120.

143

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent
M: Pilotka
K031615 616007600138917
121.

9

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/148 F: NN
M: NN
D K028298 372414020041055
122.

63

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka
K020845 POL009530160006
123.

123

QUIDAMO WESTFALSKA GER 2003 ogier gniada/169cm F: Quidam's Rubin
M: Lambada
K028661 DE441412044003
124.

163

R-ŁOBUZ KUC WALIJSKI POL 2016 ogier gniada/127 F: Galant /
M: Różyczka /
A1 K029597 616013590150616
125.

132

RAKIJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Efez
M: Rafia
K030647 009640061306
126.

77

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
127.

51

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
A1 K019032 POL 013 53 0226605
128.

16

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2003 klacz kasztanowatodereszowata/120 F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
A0 K029876 427270090002
129.

88

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 ogier siwa/140 F: Martell
M: Rita
C K017920 POL013540072804
130.

148

ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET British Riding Pony GBR 2011 gelding dark bay/143 F: Jackets pipe dream
M: Heavenly surprise
D K031828 826037011087561
131.

124

ROMINA SP POL 2009 klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
132.

177

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
133.

152

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/126 F: NN
M: Chantal
A1 K030651 616999530188417
134.

119

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
135.

41

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
136.

90

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/117 F: Prezes /
M: Sindi /
A0 K024725 616013610038911
137.

78

SHUGARKA LTUWB LTU 2012 klacz kasztanowata/165 F: Shandor 34 / Singular Joter
M: Palet-P / Le Mans
K030583 LTU005170128112
138.

55

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/140 F: brak
M: brak
C K031486 616009681038414
139.

28

SMALL BOY DRP POL 2010 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka / Farah-Kajus
C K030795 616013640006610 Brak
140.

116

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/136 F: Szaman
M: Sonia
C K023357 013 61 01054 08
141.

54

SNOWBALL KUC POL 2009 wałach biała/129 F: X
M: X
A1 K028384 O1234
142.

62

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
C K014194 POL013640083408
143.

46

SONATA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/165 F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
K021065 616009630203510
144.

158

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
145.

87

STUREVALLENS VA VA VOOM NEW FOREST POL 2012 klacz gniada/141 F: Sturevallens Gentelmen
M: Juliette
C K030406 752034123465
146.

73

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
K020911 616009690079211
147.

30

SZEFOWA FOREST DRP POL 2007 klacz ciemnogniada/141 F: Figaro drp/ Bolero
M: Szampanka drp
C K030794 616013640004108
148.

42

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
C K016587 POL013640020904
149.

45

T.GOLD QUIDAME Z ZANG POL 2013 klacz gniada/165 F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
K018902 056015Z55850113
150.

113

TANGO KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/124 F: Timo
M: Shira
A1 K030537 POL013610199407
151.

169

TEDDINGTON SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Cassilio
M: Terra Quick
K022228 616009530152912
152.

24

TETI KUC POL 2006 klacz siwa/147 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
D K014499 12093
153.

49

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/135 F: Camillo
M: Three-Star’s Orchid
C K022625 POL 013 53 00531 06
154.

29

TITANIA FOREVER FOREST DRP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Figaro/Bolero
M: Titania /Navajo drp
D Brak
155.

60

TOPAZ MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: EFEKT
M: TAMARIA
K010029 POL 006 58 02339 05
156.

66

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/122 F: TWIX
M: GASKONIA
A1 K014651 POL013640024405
157.

70

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
158.

84

TOUCH ME IF YOU CAN HOLSZTYŃSKI POL 2015 wałach gniada/160 F: Quizu Dream
M: Toscana XIV
K031438 DE421000750915
159.

95

TURCZYNKA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/130 F: DON MATEO
M: TERCJA
A1 K030425 616013530208516
160.

21

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/141 F: Platon / Gasparone
M: Tanzania / Wersal
C K023137 616013580385409
161.

59

URINA -K SP POL 2014 klacz gniada/172 F: vulkan L
M: ULENA-K
K026789 616009610018314
162.

85

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678 616009540179209
163.

20

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
A2 K024184 826082001201313
164.

26

VERONA OS POL 2013 klacz gniada/168 F: Valeron
M: Fiorini van de Nethe
K025852 DE418182570913
165.

134

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
166.

150

WIKING PP KUC POL 2006 wałach gniada/141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
167.

34

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
A1 K030563 616013640081011
168.

117

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/178 F: Chacco-Blue
M: Zeta Z
K018976 616009610138310
169.

147

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/141 F: Malbrom/ Luron
M: Lhs’s Zanadiqua/ Krimh
C K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
bon 200 zł
Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
bon 200 zł
Czub Zuzanna JKS Niestępowo
60
150
SUM:
210.00
Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
bon 150 zł
bon 200 zł
Gola Helena KJ Podkowa Gruszczyn
rzeczowa 150
Grzywacz Jacek JKS Barłomino
100
SUM:
100.00
Hana Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
bon 150 zł
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
180
250
SUM:
430.00
Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
rzeczowa 50
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
rzeczowa 50
rzeczowa 100
rzeczowa 100
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
300
SUM:
300.00
Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
50
SUM:
50.00
Laskowska Emilia JKS Barłomino
150
120
SUM:
270.00
Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 150 zł
Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
rzeczowa 150
rzeczowa 50
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
rzeczowa 50
rzeczowa 150
Pakur Antonina Sopocki Klub Jeździecki
rzeczowa 150
Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
rzeczowa 100
rzeczowa 100
Pellowska Paulina JKS Barłomino
rzeczowa 100
rzeczowa 150
bon 200 zł
Pietroń Martyna JKS Barłomino
150
200
90
SUM:
440.00
Rogulska Antonina JKS u Robsonów
bon 100 zł
Rybska Maria KS Forrest Pony Club
bon 150 zł
Strzeszewska Wiktoria SKJ Bajardo Augustówek
120
SUM:
120.00
Synoradzka Zofia Klub Jeździecki Arpav
bon 100 zł
bon 150 zł
Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
70
SUM:
70.00
Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
rzeczowa 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021-05-14
8
2021-05-14
17
2021-05-15
1
2021-05-15
18
Balicka Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
RAWANA (51)
2021-05-14
1
2021-05-14
2021-05-15
2
2021-05-16
2021-05-15
Banach Liwia
JKS Niestępowo
NESTO (122)
2021-05-14
1
2021-05-14
5
2021-05-15
1
2021-05-16
2021-05-15
6
Banasik Julia
St. J. Stajnia Podolszyn
N'LUSI (129)
2021-05-14
19
2021-05-15
6
2021-05-15
17
2021-05-16
2021-05-14
1
Basińska Olga
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2021-05-14
23
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-05-14
1
2021-05-15
1
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-05-14
4
2021-05-14
2
2021-05-15
11
2021-05-15
1
bon 200 zł
2021-05-16
2021-05-14
13
2021-05-14
4
2021-05-15
5
2021-05-15
5
Bernat Kaja
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI PETRICO PONY KARLINO
2021-05-14
1
2021-05-16
2021-05-15
16
2021-05-15
13
Buczkowska Nadia
JKS Niestępowo
CHANTAL (93)
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
7
2021-05-15
21
2021-05-16
Buzar Natalie
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-05-14
8
2021-05-14
4
2021-05-15
2021-05-16
Chełchowska Helena
Sopocki KJ
2021-05-14
5
2021-05-14
3
2021-05-15
6
2021-05-15
2
2021-05-16
2021-05-16
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-05-14
7
2021-05-14
7
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
10
2021-05-15
5
2021-05-16
SZOGUN (42)
2021-05-14
11
2021-05-14
11
2021-05-15
4
2021-05-15
10
2021-05-16
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2021-05-14
4
2021-05-14
2
2021-05-15
1
bon 200 zł
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-05-14
1
2021-05-14
4
60
2021-05-15
1
150
2021-05-15
8
2021-05-16
2021-05-16
Dąbrowska Magdalena
KS AZS UWM Olsztyn
2021-05-14
2021-05-15
2
bon 150 zł
VERONA (26)
2021-05-14
1
2021-05-15
1
bon 200 zł
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-05-14
1
2021-05-15
14
2021-05-15
12
DURANTO Z (115)
2021-05-14
1
2021-05-15
4
2021-05-15
7
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-14
19
2021-05-14
9
2021-05-15
6
2021-05-15
8
2021-05-16
Dylak Małgorzata
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-05-14
2021-05-14
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Dźwigalska Sonia
St. J. Stajnia Podolszyn
2021-05-14
19
2021-05-15
14
2021-05-15
17
2021-05-16
FARAON (136)
2021-05-14
9
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-05-14
16
2021-05-14
28
2021-05-15
29
2021-05-15
30
2021-05-16
FIGA (172)
2021-05-14
26
2021-05-14
25
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Ferjan Victoria
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2021-05-14
25
2021-05-14
16
2021-05-16
2021-05-15
1
2021-05-15
17
2021-05-14
4
2021-05-14
19
2021-05-15
8
2021-05-16
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
ROMINA (177)
2021-05-15
4
2021-05-15
3
Gabriel Lena
LKS Nadwiślanin
2021-05-14
6
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Gawęda Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2021-05-16
2021-05-16
2021-05-14
15
2021-05-14
4
2021-05-15
10
Gendera Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-14
18
2021-05-14
8
2021-05-15
13
2021-05-15
13
2021-05-16
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (170)
2021-05-14
5
2021-05-14
2021-05-15
2021-05-15
1
Gola Helena
KJ Podkowa Gruszczyn
MERNIE (40)
2021-05-14
1
rzeczowa 150
2021-05-14
8
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Górajska Klara
Farma Modrzewie JKS
2021-05-14
16
2021-05-14
8
2021-05-16
2021-05-15
13
2021-05-15
1
Goszczyńska Irena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-05-14
10
2021-05-14
Grzywacz Jacek
JKS Bar
FENIX (166)
2021-05-15
5
2021-05-15
Grzywacz Jacek
JKS Barłomino
2021-05-15
9
2021-05-15
9
CLINT (168)
2021-05-15
2
100
2021-05-15
7
Hana Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
2021-05-14
7
2021-05-14
9
2021-05-15
2
bon 150 zł
2021-05-15
7
2021-05-16
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-05-14
17
2021-05-14
4
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
TURIA (21)
2021-05-14
19
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-05-14
7
2021-05-14
2
2021-05-15
1
180
2021-05-15
1
250
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (88)
2021-05-14
5
2021-05-14
3
rzeczowa 50
2021-05-16
2021-05-15
2021-05-15
Kamińska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
NATAN (106)
2021-05-14
2021-05-15
6
2021-05-15
17
2021-05-16
Kamińska Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
2021-05-14
2
2021-05-14
12
2021-05-15
1
2021-05-15
1
Karolak Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-05-14
2021-05-14
7
2021-05-15
14
2021-05-15
10
2021-05-16
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (63)
2021-05-14
20
2021-05-14
8
2021-05-15
1
2021-05-15
13
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
QUIDAMO (123)
2021-05-14
13
2021-05-14
7
2021-05-16
2021-05-16
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
CARMEN LG (156)
2021-05-15
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CORBINIAN (126)
2021-05-14
4
2021-05-14
3
rzeczowa 50
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-14
2
rzeczowa 100
2021-05-14
2
rzeczowa 100
2021-05-15
2021-05-15
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2021-05-14
15
2021-05-14
15
2021-05-15
2021-05-15
Kobylska Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2021-05-14
1
2021-05-14
24
2021-05-15
24
2021-05-15
21
2021-05-16
Kołek Anna
Farma Modrzewie JKS
PERŁA (58)
2021-05-14
3
2021-05-14
2021-05-15
2021-05-15
4
2021-05-16
Koperska-Pacyńska Maria
JKS u Robsonów
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
2021-05-15
5
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (118)
2021-05-14
3
2021-05-14
1
300
Kraśko Aleksander
LKJ w Gałkowie
PIEROT (130)
2021-05-14
19
2021-05-14
19
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
2021-05-14
10
2021-05-15
4
2021-05-15
7
2021-05-16
Kret Elżbieta
UKJ PETRICO PONY KARLINO
2021-05-14
1
2021-05-14
22
2021-05-16
2021-05-15
2021-05-15
Krupińska Halszka
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (72)
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
2021-05-15
21
Kuczkowiak Hanna
KS Forest Pony Club
2021-05-14
23
2021-05-14
8
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Kujawa Wiktoria
UKJ Petrico Pony Karlino
LOGAN (53)
2021-05-14
23
2021-05-14
13
2021-05-15
13
2021-05-15
1
2021-05-16
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
BESSEL (43)
2021-05-14
18
2021-05-14
1
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
JOWISZ (44)
2021-05-14
2021-05-14
4
2021-05-15
17
2021-05-15
3
2021-05-16
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
KOTILLA (33)
2021-05-14
7
2021-05-14
2
2021-05-15
13
2021-05-15
3
50
2021-05-16
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (62)
2021-05-14
22
2021-05-14
5
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Lachowicz Leticia
Farma Modrzewie JKS
CAMELIA (57)
2021-05-16
2021-05-14
24
2021-05-14
21
2021-05-15
1
2021-05-15
1
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
LEONARDO (146)
2021-05-14
2
150
2021-05-15
2
120
2021-05-16
Laskowska Lena
BPK - MAZ
C.SIOUX (154)
2021-05-14
1
2021-05-15
26
2021-05-15
17
2021-05-16
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2021-05-14
1
2021-05-14
19
2021-05-15
17
2021-05-15
10
2021-05-16
Lewczyk Pola
KJ Zbyszko
2021-05-14
16
2021-05-14
13
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-14
2021-05-14
2021-05-15
21
2021-05-15
11
2021-05-14
11
2021-05-14
2
2021-05-15
5
2021-05-15
3
bon 150 zł
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2021-05-14
1
rzeczowa 150
2021-05-14
18
2021-05-16
2021-05-15
10
2021-05-15
TETI (24)
2021-05-14
14
2021-05-14
3
rzeczowa 50
2021-05-16
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-14
13
2021-05-15
4
2021-05-16
2021-05-14
4
2021-05-15
4
Łaga Elżbieta
KJ Pegaz Reda
CONTIKI (137)
2021-05-15
7
2021-05-15
3
Męczyńska Kaja
Klub Jeździecki Arpav
FORDROS (153)
2021-05-14
3
2021-05-14
2
2021-05-15
2
2021-05-15
1
2021-05-16
2021-05-16
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2021-05-14
3
rzeczowa 50
2021-05-14
1
rzeczowa 150
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-14
9
2021-05-14
11
2021-05-15
12
2021-05-16
2021-05-15
9
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-05-14
19
2021-05-14
1
2021-05-15
2
2021-05-15
6
2021-05-16
2021-05-14
1
2021-05-15
6
2021-05-15
10
2021-05-16
Naumiuk Kornelia
KJ ''Kucykowa Zagroda'' Cyganka
JAWA (157)
2021-05-14
27
2021-05-14
12
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
STARLIGHT (158)
2021-05-14
2
2021-05-14
2
2021-05-15
2021-05-16
2021-05-15
5
Nazarewicz Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
TANGO (113)
2021-05-14
1
2021-05-15
1
2021-05-15
5
Nogaj Maja
JKS Niestępowo
2021-05-14
4
2021-05-14
2021-05-15
2
2021-05-15
5
2021-05-16
2021-05-16
Nowińska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Niestępowo
NEMEZJA H (120)
2021-05-14
1
2021-05-15
1
2021-05-15
2
2021-05-16
2021-05-14
4
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-05-14
1
2021-05-14
19
2021-05-15
5
2021-05-15
10
2021-05-16
Olejniczak Ksenia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
MIGOTKA (98)
2021-05-14
1
2021-05-14
2021-05-15
2021-05-16
2021-05-15
Olejniczak Lena
Klub Jeździecki Pegaz Reda
FIGARO (99)
2021-05-14
2021-05-16
2021-05-14
2021-05-15
2021-05-15
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (92)
2021-05-14
18
2021-05-14
20
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Pakur Antonina
Sopocki Klub Jeździecki
LEMINUS (101)
2021-05-14
21
2021-05-14
1
rzeczowa 150
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Pakur Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
POLAR (100)
2021-05-14
2
rzeczowa 100
2021-05-14
2
rzeczowa 100
2021-05-15
1
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
2021-05-14
17
2021-05-14
16
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Pawluczuk Marek
SKJ Lipnik Kadyny
ALBALUNA (139)
2021-05-14
12
2021-05-14
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
MAKUBA 21 (175)
2021-05-14
2
rzeczowa 100
2021-05-14
1
rzeczowa 150
2021-05-15
LA COCO 3 (176)
2021-05-14
21
2021-05-14
16
2021-05-15
9
2021-05-15
1
bon 200 zł
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (124)
2021-05-14
2021-05-14
2021-05-16
2021-05-16
Pietroń Martyna
JKS Barłomino
CHANCE 33 (141)
2021-05-14
1
150
2021-05-14
1
200
NAGANO (160)
2021-05-14
2021-05-14
3
90
L-JAGGER (164)
2021-05-14
2
2021-05-14
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
2021-05-14
2021-05-14
27
2021-05-14
2021-05-14
2021-05-15
2021-05-15
BEAUTY (110)
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-14
2021-05-14
2021-05-15
25
2021-05-15
30
Pleskacz Kamila
SKJ Lipnik Kadyny
CYJANID (140)
2021-05-14
6
2021-05-14
Polejowski Kamil
JKS SENNY NOWĘCIN
ZET BLUE (117)
2021-05-14
8
2021-05-14
4
DAYLIGHT (174)
2021-05-16
2021-05-16
Połaniecka Laura
KJ Black Horse Team Gdańsk
DUNKA (161)
2021-05-14
6
2021-05-14
2021-05-15
4
2021-05-15
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
CENTAUR (10)
2021-05-14
18
2021-05-14
22
2021-05-15
13
2021-05-16
2021-05-15
13
POLLY (11)
2021-05-14
7
2021-05-16
2021-05-15
2021-05-15
Pyzdrowska Zuzanna
KJ Pegaz Reda
MARIANO (151)
2021-05-16
Reimann Zosia
UKJ PETRICO PONY KARLINO
RICARDA (16)
2021-05-14
1
2021-05-14
16
2021-05-15
4
2021-05-15
10
2021-05-16
2021-05-14
9
2021-05-14
1
2021-05-15
2
2021-05-16
2021-05-15
2
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (116)
2021-05-14
6
2021-05-14
6
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Rogulska Antonina
JKS u Robsonów
GALEA (165)
2021-05-14
11
2021-05-14
2021-05-15
23
2021-05-15
3
bon 100 zł
Rojek Amelia
Petrico Pony Karlino
BUCEFAL (15)
2021-05-14
1
2021-05-15
2021-05-15
20
2021-05-16
2021-05-14
10
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-05-14
1
2021-05-14
19
2021-05-15
10
2021-05-15
26
2021-05-16
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (96)
2021-05-14
13
2021-05-14
4
2021-05-16
2021-05-15
12
2021-05-15
13
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
2021-05-14
2
2021-05-14
5
2021-05-15
7
2021-05-16
2021-05-15
2
bon 150 zł
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2021-05-14
29
2021-05-14
24
2021-05-15
2021-05-15
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-14
13
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
2021-05-16
2021-05-14
1
WIKING PP (150)
2021-05-15
2021-05-15
Strzeszewska Liwia
SKJ Bajardo Augustówek
2021-05-14
5
2021-05-16
Strzeszewska Wiktoria
SKJ Bajardo Augustówek
2021-05-16
2021-05-14
2
120
Suwała Zofia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (108)
2021-05-14
1
2021-05-14
25
2021-05-15
2021-05-15
2021-05-16
Sylwester Nadia
Sopocki KJ
CHARLIE (104)
2021-05-14
26
2021-05-14
18
2021-05-15
22
2021-05-15
1
2021-05-16
Synoradzka Zofia
Klub Jeździecki Arpav
2021-05-14
9
2021-05-14
3
2021-05-15
3
bon 100 zł
2021-05-16
2021-05-15
2
bon 150 zł
Szczupakowska Amelia
KS Nad Wigrami Sp. z.o.o
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
16
2021-05-15
6
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (79)
2021-05-14
14
2021-05-16
2021-05-15
2021-05-15
Szymańska Blanka
Pomorska Liga Jeździecka
2021-05-16
2021-05-16
Szymonik Alex
JKS SENNY NOWĘCIN
FARMA (173)
2021-05-16
2021-05-16
2021-05-16
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (152)
2021-05-16
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
10
2021-05-15
14
Teper Zofia
Ciechociński KJ Bonanza
EMIR (155)
2021-05-15
12
2021-05-15
4
2021-05-16
Tocha Zofia
J.J.Darboven
CASPAR MS (112)
2021-05-14
5
2021-05-14
11
2021-05-15
14
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
2021-05-14
4
2021-05-15
3
70
2021-05-16
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki KJ
ISGAAR (7)
2021-05-14
20
2021-05-15
8
2021-05-15
1
2021-05-16
HALNY (8)
2021-05-14
1
2021-05-15
1
2021-05-15
4
2021-05-16
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
CHIRON (107)
2021-05-14
8
2021-05-14
6
2021-05-15
2021-05-16
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
SANTA (90)
2021-05-14
10
2021-05-14
1
2021-05-15
3
2021-05-16
2021-05-15
7
IKONA (91)
2021-05-14
1
2021-05-14
1
2021-05-15
1
2021-05-15
1
2021-05-16
2021-05-14
2021-05-14
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (105)
2021-05-14
1
2021-05-14
19
2021-05-15
10
2021-05-15
6
2021-05-16
2021-05-14
2021-05-14
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
DANTE (32)
2021-05-14
4
2021-05-14
2021-05-15
13
2021-05-15
15
2021-05-16
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream Łódź
TOUAREG (70)
2021-05-14
3
rzeczowa 50
2021-05-15
4
2021-05-15
8
2021-05-16
BATOR (71)
2021-05-14
1
2021-05-15
10
2021-05-15
21
2021-05-16
Witkowska Maja
KS Marel Team
R-ŁOBUZ (163)
2021-05-14
1
2021-05-14
19
2021-05-15
28
2021-05-15
17
2021-05-16
2021-05-16
Witkowska-Marel Elżbieta
KS Marel Team
PRESTIGE (143)
2021-05-14
11
2021-05-14
2021-05-15
8
2021-05-15
Woźniak Piotr
*
OSTEN (48)
2021-05-14
1
2021-05-14
28
2021-05-15
10
2021-05-15
17
2021-05-16
Woźniak Stanisław
ŁKJ
2021-05-14
2021-05-14
21
2021-05-15
14
2021-05-15
2021-05-16
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2021-05-14
12
2021-05-14
9
2021-05-15
10
2021-05-15
14
2021-05-16
Zwolak Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-05-14
2021-05-14
9

Number of Riders: 125

Number of Horses: 169

The sum of prizes: 1 990.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl