Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 20-21.02.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
88 ACCEPTED 2021-02-18 18:25:55
2021-02-18 17:12:08
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
87 ACCEPTED 2021-02-18 16:50:59
2021-02-18 12:46:55
Jacek Grzywacz GOLD PRINCE MR
  • 2x 5/L/Zwykły
86 ACCEPTED 2021-02-18 16:51:04
2021-02-18 12:45:07
Jacek Grzywacz CLINT
  • 2x 5/L/Zwykły
85 ACCEPTED 2021-02-18 11:24:36
2021-02-18 10:49:44
Dominika Dudzik BOSTWANA
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
84 ACCEPTED 2021-02-18 11:24:40
2021-02-18 10:49:25
Lena Ziendara BOSTWANA
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
83 ACCEPTED 2021-02-18 11:24:49
2021-02-18 10:48:37
Natalia Wersocka BOSTWANA
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-02-18 08:21:53
2021-02-18 01:38:19
Julia Gruchała ARNAT
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
81 ACCEPTED 2021-02-18 08:21:57
2021-02-17 22:57:51
Amelia Kużel WALENTINO
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
80 ACCEPTED 2021-02-18 08:22:00
2021-02-17 15:17:02
Antonina Blandzi DRATIGA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
79 ACCEPTED 2021-02-17 13:46:20
2021-02-17 12:34:31
Dorota Matynia CARTAGENE
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
78 ACCEPTED 2021-02-17 08:40:55
2021-02-17 07:11:35
Zofia Talaga RÓŻA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 1A/Mini LL 50/
  • 1x 8/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 8A/Mini LL 50/
77 ACCEPTED 2021-02-16 21:13:48
2021-02-16 19:42:50
Zofia Suwała NUTA
  • 2x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
76 ACCEPTED 2021-02-16 21:13:53
2021-02-16 19:40:18
Zofia Specjalska RUSŁAN
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 7/N/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
75 ACCEPTED 2021-02-16 21:13:58
2021-02-16 19:39:47
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 7/N/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
74 ACCEPTED 2021-02-16 21:14:02
2021-02-16 19:38:59
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
73 ACCEPTED 2021-02-16 21:14:05
2021-02-16 19:38:21
Marta Bednarz CORTINELLA
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 7/N/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
72 ACCEPTED 2021-02-16 18:15:38
2021-02-16 16:52:19
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 7/N/Zwykły
71 ACCEPTED 2021-02-16 16:06:27
2021-02-16 15:45:17
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
70 ACCEPTED 2021-02-16 15:14:49
2021-02-16 12:11:25
Natalia Czech NEW GEORGIA
  • 1x 8A/Mini LL 50/
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
69 ACCEPTED 2021-02-16 15:14:54
2021-02-16 10:54:23
Krystyna Kuźmicz PANTEON
  • 1x 8A/Mini LL 50/
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
68 ACCEPTED 2021-02-16 10:15:29
2021-02-15 23:33:06
Zuzanna Zwolak MARS
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
67 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:42
2021-02-15 23:22:52
Zuzanna Zwolak JODŁOWIEC
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
66 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:38
2021-02-15 22:58:33
Martyna Pietroń ETER
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
65 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:34
2021-02-15 22:50:14
Martyna Pietroń QUILOTTO RED WINE
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
64 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:30
2021-02-15 22:48:42
Martyna Pietroń MOJRA FAVO
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
63 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:26
2021-02-15 22:47:06
Martyna Pietroń L-JAGGER
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
62 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:21
2021-02-15 22:45:59
Martyna Pietroń KING DIAMOND
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
61 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:17
2021-02-15 22:45:11
Martyna Pietroń CLAPTON
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
60 ACCEPTED 2021-02-15 23:26:11
2021-02-15 22:32:19
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 5/L/Zwykły
59 ACCEPTED 2021-02-16 10:15:33
2021-02-15 22:24:15
Julia Szamp GREEN DAY
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 5/L/Zwykły
58 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:16
2021-02-15 16:31:44
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/N/Zwykły
57 ACCEPTED 2021-02-18 14:39:38
2021-02-15 14:20:52
Antonia Romowicz ARIZONA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:28
2021-02-15 14:19:23
Daria Pilipiec WONTON
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:32
2021-02-15 14:17:56
Pola Dombrowska JUSTA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
54 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:36
2021-02-15 14:16:57
Hanna Dynowska ETNA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
53 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:41
2021-02-15 11:50:24
Laila Siekaj SARA
  • 2x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 2x 8/Kuce/Kuce dokładności
52 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:45
2021-02-15 11:31:24
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 8/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 8A/Mini LL 50/
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
51 ACCEPTED 2021-02-15 10:21:34
2021-02-15 09:29:23
Irena Goszczyńska KARONA
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
50 ACCEPTED 2021-02-15 10:21:37
2021-02-15 09:15:52
Dagmara Kisiel RADOŚĆ Z
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
49 ACCEPTED 2021-02-19 09:31:07
2021-02-14 23:43:35
Martyna Balicka RAWANA
  • 2x 8/Kuce/Kuce dokładności
48 ACCEPTED 2021-02-19 09:32:20
2021-02-14 23:42:41
Natalia Gussmann BERESTECZKO
  • 2x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
47 ACCEPTED 2021-02-15 07:00:25
2021-02-14 22:41:02
Anna Trzaska CALHEDRON
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
46 ACCEPTED 2021-02-15 07:00:30
2021-02-14 21:25:58
Nadia Głębocka BOLIVAR
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
45 ACCEPTED 2021-02-15 07:00:34
2021-02-14 19:55:11
Łucja Wasilewska CALHEDRON
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
44 ACCEPTED 2021-02-15 07:00:39
2021-02-14 19:49:21
Zuzanna Litwin MYSTIC STORY
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-02-18 15:26:04
2021-02-14 17:43:03
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 5/L/Zwykły
42 ACCEPTED 2021-02-14 17:45:34
2021-02-14 17:15:01
Kamil Polejowski ZET BLUE
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
41 ACCEPTED 2021-02-14 17:45:38
2021-02-14 16:25:10
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 2x 11/L/Licencyjny
40 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:49
2021-02-14 12:12:29
Maria Chabowska DAMESA
  • 1x 8A/Mini LL 50/
  • 2x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
39 ACCEPTED 2021-02-13 22:29:22
2021-02-13 17:45:16
Blanka Szymańska BELLA CATANA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
38 ACCEPTED 2021-02-12 18:14:36
2021-02-12 17:42:05
Liwia Banach ARROW
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-02-14 14:48:06
2021-02-12 17:34:40
Lena Budynek PROBUS
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
36 ACCEPTED 2021-02-12 18:14:43
2021-02-12 17:31:10
Klementyna Kowalczyk LOVELY JK SR
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
35 ACCEPTED 2021-02-12 18:14:46
2021-02-12 17:23:23
Joanna Niedrowska CHOCOLATE FUDGECAKE
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-02-12 18:14:49
2021-02-12 15:15:29
Nadia Kaiser ETNA
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
33 ACCEPTED 2021-02-12 18:14:53
2021-02-12 14:18:09
Neli Szczepanek FÜRST GRANDIOS 2
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
32 ACCEPTED 2021-02-12 18:14:56
2021-02-12 14:15:22
Natalia Bacia FORTUNA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
31 ACCEPTED 2021-02-15 18:20:54
2021-02-12 12:38:11
Weronika Wiczling NEMEZJA H
  • 1x 1A/Mini LL 50/
  • 1x 8A/Mini LL 50/
30 ACCEPTED 2021-02-18 21:35:37
2021-02-12 12:24:13
Lena Nowińska NEMEZJA H
  • 1x 1A/Mini LL 50/
  • 1x 8A/Mini LL 50/
29 ACCEPTED 2021-02-12 11:07:15
2021-02-10 10:56:27
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 7/N/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
28 ACCEPTED 2021-02-09 17:59:34
2021-02-09 15:57:35
Paulina Kiempa QUIDAMO
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
27 ACCEPTED 2021-02-09 17:59:39
2021-02-09 15:38:41
Karol Zielinski MORGAN
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/L/zwykły
26 ACCEPTED 2021-02-09 17:59:44
2021-02-09 15:38:16
Sara Zielinska LARY
  • 2x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 2x 8/Kuce/Kuce dokładności
25 ACCEPTED 2021-02-18 11:24:51
2021-02-09 13:57:38
Kinga Went LEONARDO
  • 1x 1A/Mini LL 50/
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
24 ACCEPTED 2021-02-09 07:24:57
2021-02-08 20:18:40
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
23 ACCEPTED 2021-02-09 07:24:59
2021-02-08 19:43:50
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
22 ACCEPTED 2021-02-09 07:25:02
2021-02-08 18:29:42
Helena Chełchowska TEKILA
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/L/zwykły
21 ACCEPTED 2021-02-09 07:25:04
2021-02-08 18:29:07
Helena Chełchowska KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 7/N/Zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
  • 1x 14/N/zwykły
20 ACCEPTED 2021-02-09 07:25:07
2021-02-08 14:04:20
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
19 ACCEPTED 2021-02-09 07:25:12
2021-02-08 08:50:41
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
18 ACCEPTED 2021-02-15 23:25:09
2021-02-07 20:41:58
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 1A/Mini LL 50/
17 ACCEPTED 2021-02-15 23:25:02
2021-02-07 20:30:11
Nela Dampc LA'MARCELL
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 1A/Mini LL 50/
16 ACCEPTED 2021-02-14 12:11:46
2021-02-07 17:06:23
Zuzanna Kopicka WINCI
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
15 ACCEPTED 2021-02-07 15:30:42
2021-02-07 11:58:59
Lena Procińska EGIDA
  • 1x 1/kuce/Kuce dokładności
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 8/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
14 ACCEPTED 2021-02-07 11:30:40
2021-02-07 11:23:49
Kaja Męczyńska FORDROS
  • 2x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
13 ACCEPTED 2021-02-07 07:58:18
2021-02-06 16:13:37
Julia Kancerz POKUSA
  • 2x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
12 ACCEPTED 2021-02-17 07:14:55
2021-02-05 15:08:52
Michalina Maleszewska NIEZAPOMINAJKA
  • 1x 2/mini LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
11 ACCEPTED 2021-02-05 09:48:04
2021-02-04 22:02:31
Nadia Treczyńska KUFONIA L
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
  • 1x 12/L/zwykły
  • 1x 13/P/zwykły
10 ACCEPTED 2021-02-05 09:47:58
2021-02-04 20:48:53
Weronika Białkowska CHIRON
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
9 ACCEPTED 2021-02-03 23:01:04
2021-02-03 16:54:33
Weronika Wiczling CHIRON
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 6/P/Zwykły
8 ACCEPTED 2021-02-07 22:33:54
2021-02-03 16:24:26
Julia Rutkiewicz TURCZYNKA
  • 1x 8/Kuce/Kuce dokładności
  • 1x 9/mini LL/z trafieniem w norme czasu
7 ACCEPTED 2021-02-12 11:07:20
2021-02-03 16:23:21
Magdalena Rutkiewicz FOCUS
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 11/L/Licencyjny
6 ACCEPTED 2021-02-03 12:38:32
2021-02-01 10:32:32
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER L
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
  • 1x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
  • 1x 12/L/zwykły
5 ACCEPTED 2021-02-03 12:38:27
2021-01-31 11:24:08
Ewelina Sokołowska WINCI
  • 1x 3/LL/Trafienia w normę czasu
  • 1x 5/L/Zwykły
4 ACCEPTED 2021-02-19 17:15:24
2021-01-30 15:52:31
Grażyna Suchecka HEWELIUSZ
  • 2x 10/LL/z trafieniem w norme czasu
3 ACCEPTED 2021-02-09 13:56:02
2021-01-28 10:42:08
Julia Golicka BAJDER
  • 2x 5/L/Zwykły
2 ACCEPTED 2021-02-03 12:38:17
2021-01-28 10:25:42
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 2x 5/L/Zwykły
1 ACCEPTED 2021-02-09 07:25:15
2021-01-28 10:23:40
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 2x 4/L/Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bacia Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
2. Balicka Martyna Stajnia Karlikowo
2011 (Mł.)
Brak
3. Banach Liwia JKS Olsza
2008 (JM.)
-
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
5. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
6. Białkowska Weronika JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O058501
7. Blandzi Antonina Szkoła Jazdy Konnej BartTeam
2007 (JM.)
O060990
8. Budynek Lena JKS Olsza
2008 (JM.)
O061872
9. Chabowska Maria Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (JM.)
O053708
10. Czech Natalia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O052440
11. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (JM.)
O049370
12. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
13. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
14. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
O052210
15. Dudzik Dominika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O041629
16. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (J.)
O045902
17. Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O015045
18. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2017 (Mł.)
brak
19. Golicka Julia Klub Jeździecki Arpav
S
O054998
20. Goszczyńska Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
21. Gruchała Julia JKS Barłomino
2006 (JM.)
brak
22. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
23. Gussman Natalia Stajnia Karlikowo
2009 (JM.)
Brak
24. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
25. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
26. Kancerz Julia JKS Senny Nowęcin
2006 (JM.)
O056852
27. Kisiel Dagmara -
2005 (J.)
0056710
28. Kopicka Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2003 (J.)
O059282
29. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
30. Kowalczyk Klementyna JKS Olsza
2007 (JM.)
O062202
31. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
32. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O035523
33. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
34. Kuźmicz Krystyna brak
2006 (JM.)
brak
35. Maleszewska Michalina JKS Niestępowo
S
O028317
36. Męczyńska Kaja Klub Jeździecki Arpav
2006 (JM.)
K013738
37. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
38. Nazarewicz Julia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062418
39. Niedrowska Joanna Jks Olsza
2006 (JM.)
Brak
40. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (MJ.)
O028061
41. Nowińska Lena Sportowy Klub Jeździecki Niestępowo
2010 (Mł.)
Brak
42. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
43. Pająk Przemysław JKS Barłomino
2009 (JM.)
O048301
44. Pietroń Martyna JKS Barłomino
S
O012067
45. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (J.)
O049451
46. Polejowski Kamil JKS senny Nowęcin
S
25708/16
47. Procińska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O061541
48. Romowicz Antonia Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O054478
49. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
50. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
51. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
52. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
53. Sokołowska Ewelina Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O051891
54. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
55. Stachowska Agata JKS Olsza
S
brak
56. Suchecka Grażyna Niezrzeszona
S
Brak
57. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (JM.)
O054398
58. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O048302
59. Szczepanek Neli Bpk
2007 (JM.)
Brak
60. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
61. Talaga Zofia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O057626
62. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (J.)
O054613
63. Trzaska Anna JKS Niestępowo
S
O000660
64. Wasilewska Łucja JKS Niestępowo
2004 (J.)
O048758
65. Wersocka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O046393
66. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (MJ.)
O051182
67. Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2000 (MJ.)
O028652
68. Zielinska Sara Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2010 (Mł.)
brak
69. Zielinski Karol Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O060551
70. Ziendara Lena Klub Jeździecki Cavallo
2007 (JM.)
brak
71. Zwolak Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2001 (MJ.)
O043531
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

73

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:123 F: nn
M: nn
K024696 616999530305610
2.

3

ARNAT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Turbud Quirinus
M: Arabeska
brak 616007610061110
3.

48

ARROW SP POL 2001 wałach siwa/161 F: Rubin
M: Akita
brak pol009660005401
4.

42

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/174 F: Rakoczy
M: Al Arsa
brak POL 732 01 00806 15
5.

7

BAJDER SP POL 2012 wałach gniada/164 F: Dilmar
M: Bejra
K021751 616009520122312
6.

32

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
7.

55

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
KO29448 DE421000230609
8.

63

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
Brak 616009530124415
9.

65

BOLIVAR GNIADA POL 2011 wałach skarogniada/166 F: Le Mistral
M: Bolivia Comandor
K028624 616009610193511
10.

100

BOSTWANA SP POL 2011 klacz gniada/172 F: Barbur
M: Birża
brak 616009610048211
11.

64

CALHEDRON TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
K017459 POL732010051910
12.

66

CALHEDRON TRAKEŃSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
K017459 POL732010051910
13.

98

CARTAGENE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz siwa/163 F: Larron ex. Limerick Boy
M: Cardina
K028810 616009640075013
14.

47

CASEY HUNTER IRL - wałach jasnokasztanowata/170 F: -
M: -
brak -
15.

24

CHEWBACCA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz siwa/163 F: Christian
M: Fernanda
Brak DE456560484215
16.

16

CHIRON TRAKEŃSKA POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: Malmo
M: Cypia
K012816 732010035408
17.

49

CHOCOLATE FUDGECAKE TINKER POL 2008 klacz siwa/148 F: Nn
M: Nn
Brak 826069000197550
18.

80

CLAPTON OLD GER 2014 wałach kasztanowata/177 F: Cador /
M: Laviva / Quality
K028783 DE418180062614
19.

102

CLINT OLDENBURSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: CLINTISSIMO
M: LAVIVA
BRAK DE 418180075716
20.

6

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/mk:mk:157 F: Orlando
M: Cocaina
K030334 826002160878411
21.

96

CORTINELLA SP POL 2008 klacz gniada/162 F: Aravel II
M: Callie Z
K020807 009610219208
22.

57

DAMESA TRAKEŃSKA POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Emis
M: Delicja
K030774 616003010095216
23.

72

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
24.

56

DOMISIA NN POL 2011 klacz siwa/155 F: NN
M: NN
K027741 616999530280911
25.

8

DON SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Dan / Luron
M: Dosia / Marino
K019185 616009600195711
26.

69

DRATIGA PRYMITYWNY POL 2014 klacz kara/kuc:148cm F: Bahar Tiger
M: Draga
brak 616098100079236
27.

4

DUNKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/173 F: Czarczaf
M: Doktryna
brak 616098200143488
28.

91

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
K026964 X
29.

28

EGIDA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:kuc:14 F: Equin
M: Esencja
616013661752810 616098100063575
30.

94

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
31.

37

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko
M: Eroica
brak 616009510021515
32.

85

ETER SP POL 2016 wałach gniada/172 F: NUMERUS
M: Enigma
Brak Brak
33.

50

ETNA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/172 F: Pupil
M: Epara
K008600 007 53 01711 03
34.

76

ETNA SP POL 2010 Klacz gniada/162 F: nimroy b
M: efendi
K024695 616009530159510
35.

12

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
K021732
36.

18

FOCUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/168 F: WIWAT
M: FARGOLA
K025412 616006580484712
37.

27

FORDROS SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Rafaello
M: Fontia
- 616999520161910
38.

52

FORTUNA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: Vandamme
M: Fiona
Brak 616009610044910
39.

51

FÜRST GRANDIOS 2 HANOWERSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Fürstenhof
M: Donata
Brak DE 431313311915
40.

5

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro
M: Guernica
K023100 POL009530232208
41.

53

GALILEO Polski Koń Szlachetny POL 2012 wałach gniada/160 F: Jakobin
M: Godzina
Brak 616009530253212
42.

19

GAMBLER KWPN POL 2011 Wałach gniada/165 F: Arizona
M: Ovita Van Barke
K028446
43.

101

GOLD PRINCE MR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier gniada/167 F: CANTERO
M: GRACE
BRAK 616009640032616
44.

68

GREEN DAY Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboch
M: Gwen
K026824 455878558215
45.

70

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
K026810 Brak
46.

14

HAZELBERG'S KANJER Anglo European Sporthorse POL 2015 wałach dereszowata/169 F: Juweel
M: Erina
K028679 K028679
47.

9

HEWELIUSZ MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: Huzar
M: Heroina
Brak 616006580457812
48.

33

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
49.

90

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
K020958
50.

79

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
K021207
51.

86

JODŁOWIEC SP POL 2014 wałach gniada/174 F: Ekoton
M: Jedlinka
K030491 ....
52.

75

JUSTA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
K024694 POL007530270007
53.

36

KALA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:134 F: Nowator
M: Kolizja
K024848 POL 013 58 08307 07
54.

11

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
K019532
55.

43

KICKS DAY S SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: Day Dream II S
M: Koralia
K014725 POL009530021909
56.

81

KING DIAMOND AES POL 2016 wałach jasnokasztanowata/176 F: Kafka gdzie Heffinck
M: Fatima
Brak 826002160879334
57.

13

KING HEARTBREAKER L KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
58.

35

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Chery Cordial
M: Kariera
K023432 616009530082613
59.

104

KORONA Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2006 Klacz siwa/mk: F: Brak
M: Księżniczka
Brak
60.

23

KUFONIA L KWPN POL 2015 klacz siwa/163 F: Corland
M: Ufonia
K026962 528003201508259
61.

82

L-JAGGER SP POL 2017 wałach siwa/162 F: JOHNSON
M: LANTANI
Brak 616098200210843
62.

30

LA'MARCELL KUC POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:kuc F: Harley
M: Lawa
K024100 616013530209412
63.

41

LARY KOŃ MAŁY POL 2012 wałach gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616999680065112
64.

38

LEONARDO WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach jasnokasztanowata/175 F: Almanzor L
M: Lady Black
K027157 616098200122267
65.

59

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
66.

22

LOVELY JK SR KWPN NED 2016 wałach gniada/165 F: L’Arc De Triomphe / Landor S
M: Anarchie / Fergar Mail
K029638 528003201609060
67.

87

MARS SP POL 2007 wałach gniada/168 F: ***
M: ***
*** ***
68.

83

MOJRA FAVO TRAKEŃSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Favoritas
M: Malaruna
. POL 732010064713
69.

40

MORGAN SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Czandor
M: Magia
none POL 009 64 00335 08
70.

67

MYSTIC STORY Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz gniada/167 F: Boreas Rush
M: Mystic Secret
K030570 616POL15008740T
71.

103

NABAB SP POL 2011 wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
K024599 616009600175011
72.

45

NEMEZJA H TRAKEŃSKA POL 2016 mare dark bay/mk:154 F: Eloquent
M: Niezapominajka
K030649 616003010093316
73.

46

NEMEZJA H TRAKEŃSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/mk:mk:154 F: Eloquent
M: Niezapominajka
K030649 616003010093316
74.

88

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
K024742 616013640055613
75.

25

NIEZAPOMINAJKA TRAKEŃSKA POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
Brak POL 732 01 00678 11
76.

15

NOTABENE SP POL 2017 klacz bułana/kuc:140 F: VACARID
M: New Georgia
Brak 616 999 52 00335 17
77.

92

NUTA KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K029861 BRAK
78.

89

PANTEON MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa F: AUDYTOR
M: PROMOCJA
brak 616006580309012
79.

26

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317 POL009611192202
80.

58

PROBUS OO POL 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Oset
M: Patrycja
K025586 616Pol12008369A
81.

39

QUIDAMO WESTFALSKA GER 2003 ogier gniada/169cm F: Quidam's Rubin
M: Lambada
brak DE441412044003
82.

84

QUILOTTO RED WINE Oldenburger Springpferd POL 2017 ogier kasztanowata/172 F: Quickly de Kreisker
M: Ilona de Muze
Brak DE 418180374217
83.

71

RADOŚĆ Z Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
K026762 616108000037856
84.

62

RAWANA MAŁY KOŃ POL 2005 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Demantur vom Drammetal
M: Robin
Ko19032 POL 013 53 0226605
85.

97

RÓŻA TYP KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:126 F: nn
M: Chantal
K030651 616999530188417
86.

93

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
87.

77

SARA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz siwa/kuc:124 F: NN
M: NN
K030808 POL999611052404
88.

61

SUNSHINE M SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Landino
M: Soleil M
KO20911 616009690079211
89.

29

TANGO KUC POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:kuc F: Timo
M: Shira
K030537 POL013610199407
90.

34

TEKILA SP POL 2009 mare bay/165 F: Xx
M: Xx
Xxx Xxx
91.

1

TULUZA SP POL 2007 klacz gniada/165 F: Viscount
M: Tonia
K012144 POL 009530223507
92.

17

TURCZYNKA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz siwa/kuc:135 F: DON MATEO
M: TERCJA
K030425 616013530208516
93.

95

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
94.

99

WALENTINO SP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Rytm
M: Warena/Wanderkonig
K013740 616009530044309
95.

54

WANDEROS TYP SZLACHETNY POL 2013, klacz gniada/172 F: NN
M: NN
brak 616999530226813
96.

44

WETO LIBERUM Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2016 wałach gniada/165 F: Lissaro
M: Wena
K030140 A0000168S
97.

10

WINCI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: WINSTON
M: WIAGRA
K024808 616098200110451
98.

31

WINCI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach gniada/170 F: Winston
M: Wiagra
K024808 616009530285911
99.

78

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:127 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
brak 616013640081011
100.

21

WINTER LAKE SP POL 2011 wałach gniada F: HBC Lake Bid / Lansing
M: Witara / Cavallo
K019448 616009640043611
101.

74

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
K024693 POL009600157106
102.

60

ZET BLUE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach ciemnogniada/180 F: Chacco-Blue
M: Zeta z
Brak 616009610138310
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
120
SUM:
120.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
100
60
140
SUM:
300.00
Formella Dorota Klub Jeździecki J.J.Darboven
35
SUM:
35.00
Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
80
180
100
SUM:
360.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
80
SUM:
80.00
Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
80
100
SUM:
180.00
Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
70
60
40
SUM:
170.00
Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
150
100
100
180
SUM:
530.00
Wiczling Weronika JKS Niestępowo
150
SUM:
150.00
Zduńczyk Sara KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
80
SUM:
80.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bacia Natalia
Bpk
FORTUNA (52)
2021-02-20
13
2021-02-20
15
2021-02-21
13
2021-02-21
Balicka Martyna
Stajnia Karlikowo
RAWANA (62)
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Banach Liwia
JKS Olsza
ARROW (48)
2021-02-21
11
2021-02-21
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
2021-02-21
1
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2021-02-21
5
2021-02-21
6
2021-02-20
11
2021-02-20
1
120
Białkowska Weronika
JKS Niestępowo
CHIRON (16)
2021-02-21
7
2021-02-21
4
Blandzi Antonina
Szkoła Jazdy Konnej BartTeam
DRATIGA (69)
2021-02-20
6
2021-02-20
Budynek Lena
JKS Olsza
PROBUS (58)
2021-02-21
6
2021-02-21
Chabowska Maria
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
DAMESA (57)
2021-02-21
1
2021-02-21
17
Czech Natalia
Sopocki KJ
2021-02-21
11
2021-02-21
3
Czub Zuzanna
JKS Niestępowo
2021-02-20
13
2021-02-20
9
2021-02-21
11
2021-02-21
6
Dampc Nela
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-02-20
7
2021-02-20
1
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-02-20
2
100
2021-02-20
4
60
2021-02-21
1
140
2021-02-21
6
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
JUSTA (75)
2021-02-20
6
2021-02-20
20
Dudzik Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOSTWANA (100)
2021-02-21
13
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ETNA (76)
2021-02-20
4
2021-02-20
1
Formella Dorota
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2021-02-20
5
35
2021-02-20
5
Głębocka Nadia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (65)
2021-02-20
24
2021-02-20
2021-02-21
6
2021-02-21
Golicka Julia
Klub Jeździecki Arpav
BAJDER (7)
2021-02-20
14
2021-02-20
2021-02-21
5
2021-02-21
Goszczyńska Irena
KJ Pegaz Reda
KORONA (104)
2021-02-20
6
2021-02-20
12
Gruchała Julia
JKS Barłomino
ARNAT (3)
2021-02-20
12
2021-02-20
14
2021-02-21
12
2021-02-21
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2021-02-20
8
2021-02-20
Gussman Natalia
Stajnia Karlikowo
2021-02-21
5
2021-02-21
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-02-20
8
2021-02-21
10
Kaiser Nadia
Pomorska Liga Jeździecka
ETNA (50)
2021-02-20
14
2021-02-20
2021-02-21
12
2021-02-21
Kancerz Julia
JKS Senny Nowęcin
POKUSA (26)
2021-02-20
9
2021-02-20
12
2021-02-21
8
2021-02-21
Kisiel Dagmara
-
2021-02-20
6
2021-02-20
2021-02-21
9
2021-02-21
Kopicka Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
WINCI (31)
2021-02-21
15
2021-02-21
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (94)
2021-02-20
3
80
2021-02-20
4
2021-02-21
1
180
2021-02-21
2
100
Kowalczyk Klementyna
JKS Olsza
2021-02-21
15
2021-02-21
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (79)
2021-02-20
7
2021-02-20
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2021-02-20
NABAB (103)
2021-02-21
3
80
2021-02-21
3
Kużel Amelia
Pegaz Reda
2021-02-20
5
2021-02-20
2021-02-21
3
2021-02-21
7
Kuźmicz Krystyna
brak
PANTEON (89)
2021-02-21
1
2021-02-21
8
Maleszewska Michalina
JKS Niestępowo
2021-02-20
3
2021-02-20
11
2021-02-21
2
2021-02-21
5
Męczyńska Kaja
Klub Jeździecki Arpav
FORDROS (27)
2021-02-21
19
2021-02-21
2021-02-20
1
2021-02-20
1
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (72)
2021-02-20
3
Nazarewicz Julia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
TANGO (29)
2021-02-20
1
2021-02-20
1
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Niedrowska Joanna
Jks Olsza
2021-02-21
9
2021-02-21
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (90)
2021-02-21
7
2021-02-21
5
Nowińska Lena
Sportowy Klub Jeździecki Niestępowo
2021-02-20
1
2021-02-21
1
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Pająk Przemysław
JKS Barłomino
KALA (36)
2021-02-20
2
2021-02-20
19
2021-02-21
1
2021-02-21
1
Pietroń Martyna
JKS Barłomino
CLAPTON (80)
2021-02-20
10
2021-02-20
7
2021-02-20
8
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-20
2021-02-20
10
ETER (85)
2021-02-20
3
2021-02-20
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
WONTON (74)
2021-02-20
5
2021-02-20
23
Polejowski Kamil
JKS senny Nowęcin
2021-02-20
9
2021-02-21
9
Procińska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
EGIDA (28)
2021-02-20
1
2021-02-20
11
2021-02-21
16
2021-02-21
2
Romowicz Antonia
Sopocki Klub Jeździecki
ARIZONA (73)
2021-02-20
1
2021-02-20
2
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2021-02-21
1
2021-02-21
10
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FOCUS (18)
2021-02-21
7
2021-02-21
2
Siekaj Laila
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
SARA (77)
2021-02-20
5
2021-02-20
4
2021-02-21
2021-02-21
Smoliński Andrzej
Pomorska Liga Jeździecka
2021-02-20
1
2021-02-20
3
80
2021-02-21
2
100
2021-02-21
Sokołowska Ewelina
Klub Jeździecki J.J. Darboven
WINCI (10)
2021-02-20
12
2021-02-20
13
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (93)
2021-02-20
6
2021-02-20
2021-02-21
4
2021-02-21
Stachowska Agata
JKS Olsza
CASEY (47)
2021-02-21
14
2021-02-21
14
Suchecka Grażyna
Niezrzeszona
2021-02-21
16
2021-02-21
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
NUTA (92)
2021-02-21
2021-02-21
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2021-02-20
2021-02-21
3
70
2021-02-21
2021-02-20
4
2021-02-20
4
60
2021-02-21
4
40
2021-02-21
Szczepanek Neli
Bpk
2021-02-20
7
2021-02-20
10
2021-02-21
2021-02-21
Szymańska Blanka
Pomorska Liga Jeździecka
2021-02-20
7
2021-02-21
4
Talaga Zofia
JKS Niestępowo
RÓŻA (97)
2021-02-20
1
2021-02-20
1
2021-02-21
1
2021-02-21
18
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
2021-02-20
1
150
2021-02-20
2
100
2021-02-21
2
100
2021-02-21
1
180
Trzaska Anna
JKS Niestępowo
2021-02-20
16
2021-02-21
Wasilewska Łucja
JKS Niestępowo
2021-02-20
21
2021-02-21
8
Wersocka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOSTWANA (100)
2021-02-20
18
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
CHIRON (16)
2021-02-20
11
2021-02-20
1
150
2021-02-20
1
2021-02-21
1
Zduńczyk Sara
KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski
2021-02-20
10
2021-02-20
2
80
2021-02-21
8
2021-02-21
4
Zielinska Sara
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
LARY (41)
2021-02-20
2021-02-21
Zielinski Karol
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
MORGAN (40)
2021-02-20
17
2021-02-20
15
2021-02-21
10
2021-02-21
9
Ziendara Lena
Klub Jeździecki Cavallo
BOSTWANA (100)
2021-02-20
16
Zwolak Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2021-02-20
7
2021-02-20
MARS (87)
2021-02-20
22
2021-02-20
9

Number of Riders: 71

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 2 005.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl