Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 17:03:53
2019-11-09 17:03:53
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 17:03:08
2019-11-09 17:03:08
Kinga Treczyńska POKUSA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 17:01:59
2019-11-09 17:01:59
Laura Sommerfeld BABA JAGA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:18
2019-11-08 10:12:47
Julia Dobrowolska CHRIS
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:54
2019-11-07 20:38:36
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:23
2019-11-07 20:30:11
Adam Nicpoń CYRENAJKA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:26
2019-11-07 18:25:46
Alicja Mrozek MIGOTKA
  • 1x 10./kuce/dokładności
  • 2x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:56
2019-11-07 18:22:50
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:52
2019-11-07 09:17:03
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 6./L/zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:52
2019-11-07 09:16:07
Jurand Goszczyński BOLIWIA
  • 1x 6./L/zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:50
2019-11-07 09:15:31
Maja Kwiatkowska BOLIWIA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:49
2019-11-07 08:30:27
Konrad Mański MADDOX
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14./L/dwufazowa
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:48
2019-11-07 08:29:37
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14./L/dwufazowa
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:41
2019-11-07 00:30:26
Patrycja Dzienisz ABIGAIL
  • 2x 9./pierwszego kroku/krzyżaczki
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:39
2019-11-06 21:29:31
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:38
2019-11-06 21:28:25
Martyna Pietroń CHANCE 33
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 17:07:58
2019-11-06 21:27:43
Martyna Pietron ZERO Z
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:34
2019-11-06 18:58:58
Katarzyna Mucha OJ TAM
  • 2x 2./kuce/dokładności
  • 1x 10./kuce/dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:32
2019-11-06 18:55:32
Natalia Gussmann OJ TAM
  • 1x 2./kuce/dokładności
  • 2x 10./kuce/dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:29
2019-11-06 18:51:58
Zuzanna Kozikowska JESI
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/dwufazowa
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:26
2019-11-06 15:52:44
Weronika Wiczling CALHEDRON
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:21
2019-11-06 13:47:33
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:19
2019-11-06 13:47:09
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:08:36
2019-11-05 23:03:57
Nadia Romaniecka NEGRO AVHARRO
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:08:33
2019-11-05 21:04:17
Jakub Jarecki CRIMSON D’YSENBEECK (E.T.)
  • 2x 6./L/zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:08:29
2019-11-05 20:56:29
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:08:25
2019-11-05 20:53:58
Estera Stosik FLAMENCO 55
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/dwufazowa
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:08:17
2019-11-05 20:45:37
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 15./P/zwykły
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:08:11
2019-11-05 19:46:05
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:16
2019-11-05 16:49:47
Livia Filipczyk PETUNIE II
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:33:02
2019-11-05 13:26:57
Adrianna Kosiróg DAKA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:33:12
2019-11-05 13:16:56
Radosław Kozłowski BENITOL
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:33:23
2019-11-05 12:20:18
Jagoda Mekin FIGA SARA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:33:21
2019-11-05 09:43:21
Nina Sikora FOKUS
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6./L/zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:33:16
2019-11-04 23:05:47
Hanna Kwiecińska NIEZAPOMINAJKA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:59
2019-11-04 19:39:53
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:48
2019-11-04 17:58:32
Marcin Burakowski BLUEGREY
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:36:44
2019-11-04 15:47:12
Łukasz Skowroński ORINOKO
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:58
2019-11-04 13:06:59
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:35:27
2019-11-04 12:17:25
Joanna Patan HAJFA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 21:35:24
2019-11-04 12:14:04
Dagmara Czabrowska WAAIKA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:15:21
2019-11-04 09:52:43
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 2x 14./L/dwufazowa
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:15:21
2019-11-04 09:52:25
Karolina Staroniewicz - Potrykus KASZMIR
  • 2x 14./L/dwufazowa
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:25:34
2019-11-04 08:28:09
Amalie Jensen FRIDA
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:09:06
2019-11-03 21:59:50
Justyna Kasicka GENTLEMAN
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/dwufazowa
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:09:11
2019-11-03 21:58:22
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/dwufazowa
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:32:34
2019-11-03 21:15:04
Zuzanna Drechnowicz CZEKAN
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:06
2019-11-03 20:13:51
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:09
2019-11-03 18:25:14
Paulina Szulman MAK
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:12
2019-11-03 18:24:39
Wiktoria Szczesna NADIA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 16:15:59
2019-11-03 18:13:11
Julia Stormowska ANGEL
  • 2x 1./pierwszego kroku/krzyżaczki
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:24
2019-11-02 21:18:22
Martyna Dubieniecka KAMELOT
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:29
2019-11-02 18:42:59
Zuzanna Żemojtel ORIONKA
  • 1x 10./kuce/dokładności
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:36
2019-11-02 18:42:40
Nikola Woźniak ORIONKA
  • 1x 10./kuce/dokładności
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:47
2019-11-02 18:41:28
Martyna Klaman ORIONKA
  • 1x 2./kuce/dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:53
2019-11-02 18:40:26
Zuzanna Żemojtel LOWENA DF
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:34:59
2019-11-02 18:40:06
Amelia Bejer LOWENA DF
  • 1x 9./pierwszego kroku/krzyżaczki
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:03
2019-11-02 18:39:44
Martyna Klaman BAHARA
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:09
2019-11-02 18:39:29
Nikola Woźniak BAHARA
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:15
2019-11-02 18:39:06
Martyna Kwasek BAHARA
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:20
2019-11-02 17:53:38
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:26
2019-11-02 17:20:14
Amelia Bejer KARINA
  • 1x 10./kuce/dokładności
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:35:45
2019-11-02 17:19:30
Zuzanna Żemojtel KARINA
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:36:01
2019-11-02 17:18:41
Martyna Kwasek KARINA
  • 1x 10./kuce/dokładności
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:36:08
2019-11-02 16:51:44
Nikola Woźniak KOTILLA
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:36:15
2019-11-02 16:45:01
Martyna Klaman KOTILLA
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:36:21
2019-11-02 16:39:40
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 13:48:54
2019-11-02 09:53:36
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 13:48:56
2019-11-02 09:53:04
Oliwia Karpińska KASTRO-P
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 13:48:43
2019-11-02 09:06:06
Klaudia Rogozińska MANTA-J
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 13:48:33
2019-11-01 22:30:21
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 13:48:21
2019-11-01 22:30:01
Klaudia Koss ELITA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./P/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 13:48:16
2019-11-01 22:29:30
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 15./P/zwykły
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:00:12
2019-11-01 21:01:56
Julia Lewińska ABIGAIL
  • 2x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:37
2019-11-01 20:52:34
Aleksandra Modzelewska GO SILVER
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5./L/egzamin licencyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:08:43
2019-11-01 20:36:42
Martyna Głuszek GORDON
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/dwufazowa
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:54:34
2019-11-01 20:33:25
Julia Antoniak GO SILVER
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 11:09:16
2019-11-01 20:31:05
Henryk Kozłowski CHRISTINA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:53:14
2019-11-01 19:13:39
Sylwia Barbarska CAMELIA
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:54:41
2019-11-01 18:12:51
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:54:45
2019-11-01 14:17:21
Aleksandra Jeszka VALONIA
  • 2x 14./L/dwufazowa
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:54:49
2019-11-01 14:16:55
Aleksandra Jeszka DOMISIA
  • 2x 14./L/dwufazowa
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:52:53
2019-11-01 14:16:30
Zuzanna Okroy WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 9./pierwszego kroku/krzyżaczki
  • 1x 10./kuce/dokładności
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:52:47
2019-11-01 11:54:33
Maja Pilska LUSZYN
  • 2x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:52:40
2019-10-31 23:28:59
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:52:33
2019-10-31 23:28:21
Karolina Gołek BORYS
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 20:54:55
2019-10-31 22:02:24
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:18:32
2019-10-31 07:42:19
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:18:42
2019-10-30 19:48:44
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./L/egzamin licencyjny
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 10:53:59
2019-10-30 13:57:12
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 12:26:28
2019-10-30 11:01:13
Wiesław Jędrzejewski CHAZAR
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/dwufazowa
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:22:47
2019-10-29 18:20:54
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 15:06:02
2019-10-29 15:06:02
Jakub Jarecki EDEN STAR
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 12:33:11
2019-10-29 10:33:58
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 15./P/zwykły
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 12:33:17
2019-10-29 09:44:48
Zofia Specjalska MERANO
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 12:33:05
2019-10-29 09:36:22
Natalia Grela REWIA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 12:33:03
2019-10-28 19:53:09
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 2x 6./L/zwykły
  • 2x 14./L/dwufazowa
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 12:33:01
2019-10-28 13:12:08
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:48
2019-10-27 15:22:40
Zuzanna Obłoza NENA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:44
2019-10-27 12:23:09
Karolina Małgorzewicz NEW DAY
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:40
2019-10-27 11:56:30
Liwia Banach GALILEO SEMPER INVICTA
  • 2x 2./kuce/dokładności
  • 2x 10./kuce/dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:34
2019-10-27 11:54:48
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:30
2019-10-27 11:54:05
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:26
2019-10-27 11:52:57
Michalina Pazik BISQUIT R
  • 2x 6./L/zwykły
  • 2x 14./L/dwufazowa
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 06:59:20
2019-10-27 11:51:49
Antonina Kotowska NARKOS
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 19:12:37
2019-10-26 19:58:58
Amelia Chłąd CALHEDRON
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 12:43:39
2019-10-25 19:28:14
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 6./L/zwykły
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 12:43:42
2019-10-25 16:50:29
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 12:43:46
2019-10-25 16:50:07
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 1x 6./L/zwykły
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 14./L/dwufazowa
  • 1x 15./P/zwykły
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 12:43:25
2019-10-25 14:18:03
Martyna Pietroń HEKSA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 17:08:19
2019-10-25 14:17:34
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 7./P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./P/zwykły
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-07 09:59:32
2019-10-25 14:17:08
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./N/Grand Prix Barłomina art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 22:18:17
2019-10-22 16:27:29
Łucja Bertrand HONEY
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:20:27
2019-10-22 12:10:50
Zuzanna Felkner JODŁOWIEC
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:20:26
2019-10-22 11:42:28
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
2. Antoniak Julia KJ . POLONEZ DAMNICA
2001 (J.)
O042665
3. Banach Liwia Klub Jeździecki AS Dream
2004 (JM.)
.
4. Barbarska Sylwia JKS FARMA MODRZEWIE
S
O025047
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
7. Bejer Amelia KJu Rychertów Kiełpino
2004 (JM.)
Brak
8. Bertrand Łucja brak
2004 (JM.)
brak
9. Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007804
10. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
11. Chebotar Valeriia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O039773
12. Chłąd Amelia JKS Niestępowo
2006 (JM.)
brak
13. Czabrowska Dagmara OSK Lipce
S
Brak
14. Dobrowolska Julia Brak
1999 (MJ.)
Brak
15. Drechnowicz Zuzanna Stajnia Karlikowo
2008 (Mł.)
Brak
16. Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O040241
17. Dzienisz Patrycja Stajnia Sabat
2002 (J.)
brak
18. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
19. Filipczyk Livia Stajnia Dragon
2007 (JM.)
Brak
20. Głuszek Martyna KJ . POLONEZ Damnica
2001 (J.)
O039038
21. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
22. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
23. Grela Natalia K&M stajnia sportowa
2005 (JM.)
Brak
24. Gussmann Natalia Karlikowo
2008 (Mł.)
Brak
25. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
26. Jędrzejewski Wiesław JKS SENNY NOWĘCIN
S
O034020
27. Jensen Amalie JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
brak
28. Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
2004 (JM.)
O046664
29. Karpińska Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
30. Kasicka Justyna Klub Jeżdziecki Polonez Damnica
S
brak
31. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2006 (JM.)
O037859
32. Kierznikiewicz Patrycja KJ Polonez Damnica
1998 (MJ.)
O022248
33. Klaman Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
34. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
35. Kosiróg Adrianna Bpk
S
brak
36. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
37. Kotowska Antonina KJ AS Dream
2007 (JM.)
Brak
38. Kozikowska Zuzanna Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049900
39. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
40. Kozłowski Radosław Klub Jeździecki Pegaz Reda
2003 (J.)
O048756
41. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
42. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (JM.)
O050827
43. Kwiatkowska Maja KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
44. Kwiecińska Hanna Bpk
2004 (JM.)
Brak
45. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
46. Leman Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (JM.)
O044131
47. Lewińska Julia Stajnia Sabat
1999 (MJ.)
brak
48. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
49. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
50. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (J.)
Brak
51. MAJEWSKA MAGDALENA JKS FARMA MODRZEWIE
52. Małgorzewicz Karolina Brak
2005 (JM.)
brak
53. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
54. Mekin Jagoda Niezrzeszony
S
O044521
55. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
56. Modzelewska Aleksandra KJ. POLONEZ Damnica
1998 (MJ.)
brak
57. Moroz Emilia brak
2004 (JM.)
brak
58. Mrozek Alicja Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
Brak
59. Mucha Katarzyna Karlikowo
2008 (Mł.)
Brak
60. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
61. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
10200212
62. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
63. Obłoza Zuzanna Bpk
2007 (JM.)
Brak
64. Okroy Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2010 (Mł.)
brak
65. Patalan Dominika bpk
S
O033904
66. Patan Joanna OSK Lipce
S
brak
67. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
68. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
69. Pietron Martyna POL
S
10190983
70. Pilska Maja Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
none
71. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
72. Romaniecka Nadia Brak
2003 (J.)
Brak
73. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
74. Sikora Nina KJ Rakowiec- Kwidzyn
S
O038516
75. Sommerfeld Laura BPK
S
BRAK
76. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
77. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
78. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
79. Stormowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
brak
80. Stosik Estera Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
brak
81. Suwik Oliwer GTH Gdynia
2003 (J.)
brak
82. Szczesna Wiktoria Niezrzeszony
2002 (J.)
Brak
83. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
84. Szulman Paulina Niezrzeszony
2005 (JM.)
Brak
85. Treczyńska Kinga Lotna Redzikowo
S
Brak
86. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
87. Wiczling Weronika JKS Niestępowo
2002 (J.)
O051182
88. Włodarczyk Kamila Stajnia Cantharis
S
brak
89. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
90. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
10145765
91. Woźniak Nikola KJu Rychertów Kiełpino
2005 (JM.)
Brak
92. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
O039493
93. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
94. Żemojtel Zuzanna Klub Jeździecki u Rychertów
2006 (JM.)
O055069
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

ABIGAIL Typ Gorącokrwisty POL 2004 Klacz siwa/mk:155 F: nn
M: nn
O: Julia Lewińska
B: Piotr Tonderski
brak POL 999 51 02136 04
2.

18

ANGEL PONY POL 2013 Klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
O: Iwona Hareniuk
B: Nn
brak 528013013010019
3.

8

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
4.

63

ASSERTIVE Trakeńska POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
O: Kamila Milkamanowicz
B: S. K. Plękity
brak POL 732 01 00806 15
5.

108

BABA JAGA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: nn
M: nn
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
616 009 53 00760
6.

70

BAHARA Śląska POL 2005 Klacz tarantowata/mk:149 F: Harcap
M: Bajka
O: Dariusz Rychert
B: Grancewicz Małgorzata
brak POL008680051805
7.

30

BELLA BELLISIMA Holsztyńska GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
O: Piotr Wutkowski
B: BOERNER HANS JACOB
K020255 DE421000168609
8.

83

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/169 F: Harwest
M: Benita
O: Marek Lesner
B: Brak
K017555 POL009670002999
9.

33

BISQUIT R SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Hetman
M: Boliwia
O: .
B: .
K015436 POL009530067208
10.

80

BLUEGREY Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Calido I
M: Kyra XXII
O: Marcin Burakowski
B: Rohde Wolfgang
K015272
11.

101

BOLIWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/173 F: A
M: B
O: Kwiatkowska Maja
B: Polska
Brak
12.

50

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/177 F: Biskwit
M: Batalia
O: Anna Krupska
B: Anna Krupska
brak
13.

31

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Likwidor
M: Cypis
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
14.

94

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/167 F: Likwor
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
15.

55

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
16.

54

CAMELIA SP POL 2015 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Małgorzata Barbarska
B: Mańczak Paula
brak 616999530214515
17.

20

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
18.

29

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
O: PIOTR WUTKOWSKI
B: KRZYSZTOF SLABY
K020255 DE456570217309
19.

65

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
O: Dorota Nowosielska
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680114809
20.

46

CHAZAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: COLOX CUP
M: Charyzma
O: Jan Jurkiewicz
B: -
K024633
21.

104

CHRIS Trakeńska POL 2001 Wałach gniada/172 F: Ignam
M: Chiazma
O: Monika Forreiter
B: Romanowski
Brak POL 007 53 01206 01
22.

103

CHRISTINA WESTF GER 2009 Klacz gniada/172 F: CHRISTIANO
M: CALOTTA EUGENIA
O: Henryk Kozłowski
B: Christian Oskamp
KO22426 DE 441410785309
23.

112

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
24.

90

CRIMSON D’YSENBEECK (E.T.) SF POL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Jah’s Diamant
M: Magic Night’s Semilly
O: PL
B: FR
K024002 VELN05600700
25.

98

CYCERA OLD GER 2013 Klacz gniada/175 F: Cador / Catoki
M: Laviva / Quality
O: KJ Barłomino
B: Horst Schlusselburg
K023449 DE4181800248713
26.

111

CYRENAJKA OLD 2006 KL F:
M:
O:
B:
27.

17

CZEKAN Folblut POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Alywar
M: Czata
O: Arleta Drechnowicz
B: SO Łąck sp z o.o.
Brak POL030000002229
28.

82

DAKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz gniada/165 F: Alfaro
M: Darola
O: Piotr Okoń
B: Krzysztof Mielewczyk
brak POL 009530078003
29.

47

DIABLO GRAN Oldenburska POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
O: KJ Złoty Rubin
B: Paweł Kruszyk
K023372 DE433334047413
30.

57

DOMISIA NN POL 2011 Klacz siwa/155 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
K027741 616999530280911
31.

61

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
32.

99

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
33.

28

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
34.

34

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
35.

86

FIGA SARA Kuc Feliński POL 2005 Klacz inna/mk:130 F: Kowalczyk
M: Figa
O: Jagoda Mekin
B: Andrzej Derlecki
Brak 616013530231005
36.

88

FLAMENCO 55 Hanowerska POL 2010 Wałach kasztanowata/brak F: First boy
M: Romina
O: Karolina Stosik
B: brak
brak
37.

85

FOKUS SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Dżahil
M: Fauna
O: Nina Sikora
B: Nina Sikora
K023853
38.

74

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: SŁAWOMIR KACZMARCZYK
K024387 007600220708
39.

36

GALILEO SEMPER INVICTA KUC POL 2003 Wałach inna/kuc:140 F: .
M: .
O: Anna Kotowska
B: .
Brak Brak
40.

7

GENTLEMAN KWPN POL 2011 Wałach kara/172 F: Fabricius
M: Glivia
O: Justyna Kasicka
B: 31700KVan Til
Brak 528003201100187
41.

12

GO SILVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Kozłowski Henryk
B: Włodarczyk Dorota
KO24233 616 009 52 01351 10
42.

45

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
43.

40

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Zenzi HBC / Cantos
O: Anna Chebotar
B: Agnieszka Kwiatkowska
K020933 528003201109703
44.

13

GORDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/174 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Kozłowski Henryk
B: Stadnina Koni RACOT
K016472 616 009 61 01368 05 104WZ93
45.

78

HAJFA TRAK POL 2002 Klacz gniada F: Rabiatoz
M: Hajda
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
brak
46.

81

HEBRA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
O: Magdalena Suwik
B: Walczuk Eugeniusz
brak 616006510325311
47.

27

HEKSA SP POL 2011 Klacz skarogniada/174 F: corofino A
M: hopsa
O: adam nicpoń
B: burek józef
brak brak
48.

26

HONEY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach siwa/178 F: Kingsten
M: Hellana
O: Weronika Bertrand
B: Romanowski Marek
brak brak
49.

95

JESI SP POL 2010 Klacz gniada F: Winston
M: Jacuzetta
O: Kozikowska
B: Kozikowska
K021207
50.

25

JODŁOWIEC Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
O: Krempeć Karolina
B: Dąbrowski Bogusław
- -
51.

9

KAMELOT SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: Campari M /Caprilli
M: Katoda / Kartacz
O: Marcin Dubieniecki
B: -
K009026 POL009540043504
52.

110

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
53.

72

KARINA Typ Prymitywny POL 2004 Klacz skarogniada/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Dariusz Rychert
B: NN
Brak POL999530464004
54.

35

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
O: Marta Łuczak
B: .
brak
55.

113

KASKADA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Denetor
M: Kasantiega
O: Włodarczyk Kamila
B: brak
brak 616009530001510
56.

64

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
O: Gajda Paulina
B: Bogdan Parkitny
Brak
57.

75

KASZMIR SP POL 2004 Wałach gniada F: LORD STAR
M: KALLIOPE
O: Adam Potrykus
B: Monika Gudalewska
K019532
58.

48

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
59.

87

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
60.

69

LOWENA DF SP POL 2008 Klacz gniada/160 F: Trefl
M: Laskala
O: Dariusz Rychert
B: Zalewski Andrzej
brak 616009530344308
61.

24

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
O: Sandra Wronka
B: Warmińsko-Mazurski Związek Hodowców koni
brak 616009600053512
62.

52

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
O: Sandra Wronka
B: Warmińsko Mazurski Związek Hodowli koni
Brak 616009600053512
63.

100

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
O: Anna Mańska
B: Candy Fieroh
K026523
64.

66

MAK Konik Polski POL 2006 Wałach inna/kuc:145 F: Tyniec
M: Malezja
O: Iwona Hareniuk
B: Kożyczkowski Wiesław
Brak
65.

62

MANTA-J SP POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
O: Klaudia Rogozińska
B: Juszczak Kwiron
Brak 616 009 61 00853 14
66.

42

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
67.

43

MERANO Małopolska POL 2008 Wałach gniada/160 F: Abou Zouz
M: Malia
O: Jan Jurkiewicz
B: Marcin Kaszubowski
brak
68.

105

MIGOTKA KUC POL Brak Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
O: Łukasz Lesner
B: Brak
Brak 000000
69.

92

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
70.

1

NADIA Konik Polski POL 2013 Klacz inna/mk:139 F: Hans
M: Nokia
O: Zuzanna Leman
B: Dorota Skrzypkowska
Brak
71.

67

NADIA Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/165 F: Dunaj
M: Newada
O: Anna Dawluszewicz
B: ANR Oddział Terenowy w Olsztynie Gosp. Skarbu Państwa w Elblągu
Brak
72.

32

NARKOS WLKP POL 2005 Wałach kara/162 F: Grikos
M: ..
O: Anna Kotowska
B: Marek Lesner
Brak
73.

107

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Aleksandra Tykarska
B: Stadnina Koni Nowielice
K022549
74.

91

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
75.

38

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
O: Grzegorz Obloza
B: NN
NN NN
76.

37

NEW DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: New World
M: Wiagra
O: Akademia Jeździecka J.J.Darboven
B: Bogusz Justyna
brak 616009530282009
77.

84

NIEZAPOMINAJKA Trakeńska POL 2011 Klacz skarogniada/170 F: Emis
M: Nagietka
O: Michalina Maleszewska
B: Krzysztof Zielińaki
Brak POL 732 01 00678 11
78.

96

OJ TAM Huculska POL 2014 Wałach kara/Ok 130 F: Słowik hc
M: Opinia hc
O: Piotr Okoń
B: Polska
Brak 616 012 60 02351 14
79.

71

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/172 F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 009640033003
80.

68

ORIONKA Konik Polski POL 2008 Klacz inna/kuc:134 F: Orion
M: Opalka
O: Dariusz Rychert
B: Stenka Leszek
brak 616011530177308
81.

93

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
K015455
82.

22

PETUNIE II Traken POL 13.04.2002 Klacz gniada/168 F: Elite H. Maizauber
M: Hauptstutbuch Pamela Go
O: Angelina Kupidura
B: OstpreuBischen Warmblutpferds Trakhener Abstammung e.V
brak DE 409090145002
83.

109

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
O: Kinga Treczyńska
B: Stanisław Stelmaszyk
brak
84.

41

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
85.

51

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
86.

2

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
O: KJ Barłomino
B: Heinrich Tibke
K023448 DE431318758812
87.

39

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
O: Adam Szopa
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
88.

58

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
89.

89

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
O: Jolanta Jarecka
B: PL
K022228 616009530152912
90.

106

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
91.

60

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
O: -
B: -
K026678
92.

56

VALONIA Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/163 F: Stato King
M: Valeria
O: Dariusz Rychert
B: A. Derengowska
K027743 POL050000003629
93.

77

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
O: Alicja Iglikowska
B: Romanowski
K017111 009600085903
94.

6

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
O: Edyta Ludwig
B: Zajenkowski Mieczyslaw
Brak 616009530259510
95.

53

WINDHOEK'S JANTAR Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefien
O: Kamil Rychert
B: Łoś Konrad
brak 616013640081011
96.

23

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813
97.

3

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: -
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
150
SUM:
150.00
Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
200
850
SUM:
1050.00
Dubieniecka Martyna Pomorska Liga Jeździecka
250
300
250
300
SUM:
1100.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
200
SUM:
200.00
Jeszka Aleksandra Klub Jeździecki u Rychertów
150
SUM:
150.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
300
200
250
250
350
SUM:
1350.00
Patalan Dominika bpk
150
100
SUM:
250.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
200
SUM:
200.00
Pietron Martyna POL
150
550
SUM:
700.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
150
700
SUM:
850.00
Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
150
SUM:
150.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
100
200
100
SUM:
400.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
SUM:
100.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
250
SUM:
250.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
50
200
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkiewicz Kinga
Bpk
2019-11-10
23
2019-11-10
38
Antoniak Julia
KJ . POLONEZ DAMNICA
2019-11-11
23
2019-11-11
Banach Liwia
Klub Jeździecki AS Dream
2019-11-10
1
2019-11-10
1
2019-11-11
1
2019-11-11
1
2019-11-11
18
Barbarska Sylwia
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (54)
2019-11-11
40
2019-11-11
35
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (28)
2019-11-10
15
2019-11-11
2019-11-11
2019-11-11
21
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-11-10
20
2019-11-10
9
2019-11-11
9
2019-11-11
6
ELITA (61)
2019-11-10
8
2019-11-11
5
150
Bejer Amelia
KJu Rychertów Kiełpino
2019-11-11
1
2019-11-11
KARINA (72)
2019-11-11
1
Bertrand Łucja
brak
HONEY (26)
2019-11-10
21
2019-11-10
1
2019-11-11
56
2019-11-11
52
Burakowski Marcin
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2019-11-10
4
200
2019-11-11
1
850
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
ANONIM (8)
2019-11-10
24
2019-11-10
37
2019-11-10
27
2019-11-11
11
2019-11-11
30
2019-11-11
1
Chebotar Valeriia
Sopocki KJ
2019-11-10
8
2019-11-10
2019-11-11
6
2019-11-11
Chłąd Amelia
JKS Niestępowo
2019-11-10
55
2019-11-11
3
2019-11-11
27
Czabrowska Dagmara
OSK Lipce
WAAIKA (77)
2019-11-10
25
2019-11-10
26
Dobrowolska Julia
Brak
CHRIS (104)
2019-11-11
22
2019-11-11
28
Drechnowicz Zuzanna
Stajnia Karlikowo
CZEKAN (17)
2019-11-10
5
2019-11-10
33
2019-11-10
16
2019-11-11
20
2019-11-11
4
2019-11-11
2
Dubieniecka Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-11-10
1
250
2019-11-10
1
300
2019-11-11
1
250
2019-11-11
1
300
Dzienisz Patrycja
Stajnia Sabat
ABIGAIL (16)
2019-11-11
1
2019-11-11
1
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-11-10
22
2019-11-10
2019-11-11
16
2019-11-11
17
Filipczyk Livia
Stajnia Dragon
2019-11-10
11
2019-11-10
12
2019-11-10
40
Głuszek Martyna
KJ . POLONEZ Damnica
GORDON (13)
2019-11-11
14
2019-11-11
2019-11-11
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
BORYS (50)
2019-11-10
25
2019-11-10
ROKSANA (51)
2019-11-10
3
200
2019-11-10
11
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
BOLIWIA (101)
2019-11-10
17
Grela Natalia
K&M stajnia sportowa
REWIA (41)
2019-11-10
13
2019-11-10
42
2019-11-11
2019-11-11
44
Gussmann Natalia
Karlikowo
OJ TAM (96)
2019-11-10
2019-11-11
10
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-11-10
9
2019-11-10
17
2019-11-10
14
2019-11-10
Jędrzejewski Wiesław
JKS SENNY NOWĘCIN
CHAZAR (46)
2019-11-11
42
2019-11-11
34
Jensen Amalie
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (74)
2019-11-11
18
2019-11-11
16
Jeszka Aleksandra
Klub Jeździecki u Rychertów
VALONIA (56)
2019-11-11
18
2019-11-11
DOMISIA (57)
2019-11-11
2019-11-11
3
150
Karpińska Oliwia
Brak
2019-11-11
25
2019-11-11
15
Kasicka Justyna
Klub Jeżdziecki Polonez Damnica
2019-11-10
54
2019-11-11
23
2019-11-10
43
2019-11-11
36
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
KARIKA (110)
2019-11-10
8
2019-11-10
10
Kierznikiewicz Patrycja
KJ Polonez Damnica
2019-11-10
12
2019-11-10
15
2019-11-11
Klaman Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
ORIONKA (68)
2019-11-11
8
BAHARA (70)
2019-11-11
10
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
2019-11-10
24
2019-11-10
17
Kosiróg Adrianna
Bpk
DAKA (82)
2019-11-10
14
2019-11-10
51
2019-11-10
2
2019-11-11
4
2019-11-11
33
2019-11-11
20
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ELITA (61)
2019-11-10
13
2019-11-11
7
Kotowska Antonina
KJ AS Dream
NARKOS (32)
2019-11-10
10
2019-11-10
8
2019-11-10
19
2019-11-11
9
2019-11-11
17
2019-11-11
6
Kozikowska Zuzanna
Pegaz Reda
JESI (95)
2019-11-10
1
2019-11-10
5
2019-11-11
7
2019-11-11
16
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
CHRISTINA (103)
2019-11-10
11
2019-11-10
46
Kozłowski Radosław
Klub Jeździecki Pegaz Reda
BENITOL (83)
2019-11-10
16
2019-11-10
14
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (55)
2019-11-10
6
2019-11-10
9
Kwasek Martyna
KJu Rychertów Kiełpino
BAHARA (70)
2019-11-11
22
KARINA (72)
2019-11-11
1
Kwiatkowska Maja
KJ Pegaz Reda
BOLIWIA (101)
2019-11-10
30
2019-11-10
12
Kwiecińska Hanna
Bpk
2019-11-10
19
2019-11-10
18
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-11-10
12
2019-11-10
6
2019-11-11
12
2019-11-11
8
Leman Zuzanna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
NADIA (1)
2019-11-10
7
2019-11-10
22
Lewińska Julia
Stajnia Sabat
ABIGAIL (16)
2019-11-11
21
2019-11-11
19
2019-11-11
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (48)
2019-11-10
28
2019-11-10
2019-11-10
2019-11-11
48
2019-11-11
15
2019-11-11
39
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
WEKTOR (6)
2019-11-10
50
2019-11-11
8
2019-11-10
49
2019-11-11
24
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (35)
2019-11-10
6
2019-11-10
45
2019-11-10
44
2019-11-11
5
2019-11-11
54
2019-11-11
55
MAJEWSKA MAGDALENA
JKS FARMA MODRZEWIE
CAMELIA (54)
2019-11-11
45
Małgorzewicz Karolina
Brak
NEW DAY (37)
2019-11-10
20
2019-11-10
23
Mański Konrad
JKS EWRO
EŁZA (99)
2019-11-11
29
2019-11-11
17
2019-11-11
MADDOX (100)
2019-11-11
9
2019-11-11
2019-11-11
19
Mekin Jagoda
Niezrzeszony
2019-11-10
4
2019-11-10
16
2019-11-10
53
2019-11-10
32
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-10
5
50
2019-11-10
18
Modzelewska Aleksandra
KJ. POLONEZ Damnica
2019-11-10
29
2019-11-10
20
Moroz Emilia
brak
2019-11-11
46
2019-11-11
31
Mrozek Alicja
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
MIGOTKA (105)
2019-11-11
1
2019-11-11
2019-11-11
13
Mucha Katarzyna
Karlikowo
OJ TAM (96)
2019-11-10
3
2019-11-10
2019-11-11
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ROSI (2)
2019-11-10
2
300
2019-11-11
4
200
ZORA (3)
2019-11-10
2
250
2019-11-11
2
250
CYCERA (98)
2019-11-10
1
350
2019-11-11
7
CYRENAJKA (111)
2019-11-10
6
2019-11-10
4
2019-11-11
37
2019-11-11
12
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (42)
2019-11-10
16
2019-11-10
7
2019-11-11
8
2019-11-11
9
Nowosielska Julia
Stajnia Pomerania
CEQ-AS (65)
2019-11-11
2019-11-11
47
Obłoza Zuzanna
Bpk
NENA (38)
2019-11-10
9
2019-11-10
35
2019-11-10
36
2019-11-11
1
2019-11-11
10
2019-11-11
11
Okroy Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
2019-11-11
1
2019-11-11
1
2019-11-11
6
Patalan Dominika
bpk
2019-11-10
11
2019-11-10
4
150
2019-11-11
4
100
2019-11-11
6
Patan Joanna
OSK Lipce
HAJFA (78)
2019-11-10
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2019-11-10
2019-11-10
2
200
2019-11-11
7
2019-11-11
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
ZERO Z (23)
2019-11-10
11
Pietron Martyna
POL
ZERO Z (23)
2019-11-10
5
150
2019-11-11
3
550
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
HEKSA (27)
2019-11-10
47
2019-11-10
31
2019-11-11
26
2019-11-11
53
COUNTER (112)
2019-11-11
4
150
2019-11-11
2
700
Pilska Maja
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (52)
2019-11-11
15
2019-11-11
8
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
MANTA-J (62)
2019-11-10
15
2019-11-10
17
2019-11-11
14
2019-11-11
49
Romaniecka Nadia
Brak
2019-11-10
13
2019-11-10
10
2019-11-11
41
2019-11-11
19
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (45)
2019-11-10
3
150
2019-11-10
2019-11-11
22
2019-11-11
Sikora Nina
KJ Rakowiec- Kwidzyn
FOKUS (85)
2019-11-10
52
2019-11-10
2019-11-10
13
Sommerfeld Laura
BPK
BABA JAGA (108)
2019-11-10
3
2019-11-10
56
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
MERANO (43)
2019-11-11
32
2019-11-11
21
2019-11-11
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-11-10
2
2019-11-10
39
2019-11-10
15
2019-11-11
7
2019-11-11
2019-11-11
3
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
KASZMIR (75)
2019-11-11
20
2019-11-11
Stormowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
ANGEL (18)
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Stosik Estera
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-11-10
2019-11-11
51
2019-11-10
2019-11-11
38
Suwik Oliwer
GTH Gdynia
HEBRA (81)
2019-11-10
18
2019-11-10
21
Szczesna Wiktoria
Niezrzeszony
NADIA (67)
2019-11-10
14
2019-11-10
8
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-11-10
4
100
2019-11-11
2
200
2019-11-11
11
2019-11-10
5
100
Szulman Paulina
Niezrzeszony
MAK (66)
2019-11-10
2019-11-10
Treczyńska Kinga
Lotna Redzikowo
POKUSA (109)
2019-11-10
7
2019-11-10
9
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NATALA (107)
2019-11-10
19
2019-11-10
12
Wiczling Weronika
JKS Niestępowo
2019-11-10
3
2019-11-10
34
2019-11-11
13
Włodarczyk Kamila
Stajnia Cantharis
KASKADA (113)
2019-11-11
2
2019-11-11
43
2019-11-11
50
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-11-11
14
2019-11-11
5
100
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (71)
2019-11-10
6
2019-11-10
3
250
Woźniak Nikola
KJu Rychertów Kiełpino
ORIONKA (68)
2019-11-11
1
BAHARA (70)
2019-11-11
23
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (24)
2019-11-10
48
2019-11-10
40
2019-11-11
5
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2019-11-10
10
2019-11-10
10
2019-11-11
5
50
2019-11-11
10
2019-11-10
7
2019-11-10
7
2019-11-11
3
200
Żemojtel Zuzanna
Klub Jeździecki u Rychertów
ORIONKA (68)
2019-11-11
9
2019-11-11
12
KARINA (72)
2019-11-11

Number of Riders: 94

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 7 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl