Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 09-10.09.2017 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
123 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:22:44
2017-09-06 21:38:05
Zofia Nawrot PASJA D
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:23:05
2017-09-06 19:38:45
Przemysław Olech BELLA
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
121 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:24:15
2017-09-06 19:38:00
Natalia Sochaj BELLA
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
120 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:24:40
2017-09-06 19:22:12
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 07:25:12
2017-09-06 19:20:01
Marta Łazorczyk DERKA
  • 1x 8/LL/towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:56:58
2017-09-06 18:50:21
Julia Formela DERKA
  • 2x 7/LL mini/towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:57:16
2017-09-06 17:58:55
Natalia Klóskowska PROTON
  • 2x 7/LL mini/towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:57:33
2017-09-06 17:58:09
Natalia Klóskowska DEDAL
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:57:53
2017-09-06 15:43:55
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
114 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:58:12
2017-09-06 15:16:54
Kinga Majchrzak EXPANDER J
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:58:29
2017-09-06 15:14:36
Dominika Piekarska EXPANDER J
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 1x 2/LL/towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 18:58:55
2017-09-06 14:51:12
Anna Zagórowska ASTERIX
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:00:21
2017-09-06 12:42:50
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11/L1/regionalny
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:00:38
2017-09-06 11:19:55
Przemysław Pająk MNISZEK
  • 2x 1/LL mini/towarzyski
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 2x 7/LL mini/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:00:54
2017-09-06 11:17:51
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:01:09
2017-09-06 11:04:03
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:01:34
2017-09-06 11:02:46
Sylwia Barbarska GO SILVER
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:01:53
2017-09-06 11:01:22
Maja Barczyk LAGUNA
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:02:10
2017-09-06 11:00:35
Katrzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:02:31
2017-09-06 10:59:44
Katrzyna Frydel CENAR
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:03:35
2017-09-06 10:58:37
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 8/LL/towarzyski
  • 1x 11/L1/regionalny
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:04:01
2017-09-06 07:23:12
Martyna Woźniak AUSTRALIA
  • 1x 8/LL/towarzyski
  • 2x 9/L/regionalny
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:11:53
2017-09-06 07:22:24
Sonia Kwiatkowska FERRA
  • 2x 8/LL/towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:06:16
2017-09-06 07:20:29
Aleksandra Gorlikowska TEQUILA
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 2x 2/LL/towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:06:33
2017-09-05 22:09:06
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:06:51
2017-09-05 21:54:29
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 2x 3/L/regionalny
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:07:12
2017-09-05 21:54:10
Katarzyna Jachlewska JUPITER
  • 2x 8/LL/towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:07:32
2017-09-05 21:52:04
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 13/N1/regionalny
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:07:53
2017-09-05 21:39:04
Wiktoria Went BARIA
  • 1x 9/L/regionalny
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:08:10
2017-09-05 21:32:50
Anna Rott LEGAT
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:08:26
2017-09-05 18:48:40
Liwia Tazbir BREMIO
  • 2x 7/LL mini/towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:08:44
2017-09-05 18:11:20
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:08:59
2017-09-04 21:43:33
Piotr Zielonka DACCOR
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:09:29
2017-09-04 21:26:11
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:10:07
2017-09-04 20:15:00
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:10:27
2017-09-04 18:54:26
Marta Ledzion BABETTE
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:12:11
2017-09-04 18:50:53
Agnieszka Mordako BENITOL
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:25:47
2017-09-04 12:55:24
Agata Przybysz CORMITELLO
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:35:24
2017-09-04 09:46:26
Katarzyna Dulian GYPSY
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:35:38
2017-09-04 09:45:41
Michał Gospodarczyk HAPPY BOY
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:35:55
2017-09-04 08:46:45
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P1/regionalny
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:36:06
2017-09-03 21:18:32
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:36:25
2017-09-03 20:42:02
Patryca Szmit KASZMIR
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:36:35
2017-09-03 20:09:53
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:36:52
2017-09-03 20:06:12
Ada Rychert BOLIVAR
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:37:05
2017-09-03 19:18:09
Julia Milewska NIKIFOR
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:37:21
2017-09-03 18:50:46
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x //
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:37:41
2017-09-03 18:27:15
Adam Szopa HIDDEN DREAM
  • 2x 8/LL/towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:37:59
2017-09-03 18:26:05
Zofia Szopa HIDDEN DREAM
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:38:18
2017-09-03 18:08:11
Zuzanna Leman NADIA
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:25:30
2017-09-03 17:23:26
Agata Kurek CHACCO MARTII
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:38:56
2017-09-03 16:52:42
Julka Sokołowska HUGO
  • 1x 1/LL mini/towarzyski
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 14:45:44
2017-09-03 14:44:29
Karolina Głowacka CELINA J
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 14:45:18
2017-09-03 14:34:24
Izabella Littwin DAFNE
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 2x 3/L/regionalny
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:12:39
2017-09-03 14:25:52
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:12:56
2017-09-03 12:56:26
Weronika Fryska GABURA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 2x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 14:48:24
2017-09-03 11:36:21
Monika Mrozińska CADY
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 2x 11/L1/regionalny
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:39:06
2017-09-03 11:07:59
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:39:24
2017-09-03 06:46:16
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:39:38
2017-09-03 06:39:16
Weronika Czarnecka WALTRA
  • 2x 2/LL/towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:39:55
2017-09-02 22:07:01
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:40:05
2017-09-02 21:39:43
Klaudia Reinert GAPPE LOUP
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 9/L/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 14:47:23
2017-09-02 21:36:50
Lesław Gerlaczyński HAMAN
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:40:24
2017-09-02 18:53:24
Anna Krupska CALIDA
  • 2x 4/P/regionalny
  • 2x 5/N/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:40:36
2017-09-02 18:32:55
Joanna Tejchman-Konarzewska CELESTO
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11/L1/regionalny
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:40:55
2017-09-02 17:11:51
Agnieszka Eliks GALILEO
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:13:16
2017-09-02 17:04:25
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 8/LL/towarzyski
  • 1x 9/L/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:41:22
2017-09-02 14:23:23
Maja Stolarska MONTEZUMA
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:41:37
2017-09-02 12:29:06
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:44:15
2017-09-02 11:45:31
Iga Biegalska KIAVOJ
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P1/regionalny
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:44:41
2017-09-02 11:43:50
Iga Biegalska IKAR
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 10/L/na styl jeźdźca
  • 1x 12/P1/regionalny
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:44:56
2017-09-02 07:40:16
Mateusz Kiempa DUCHESS OF CAMBRIDGE
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:45:11
2017-09-02 07:38:28
Mateusz Kiempa AL PACINO J
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 7/LL mini/towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:45:21
2017-09-02 07:38:04
Mateusz Kiempa ABIGAIL
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:45:39
2017-09-01 22:59:07
Alicja Olszewska DEBIUT
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:45:58
2017-09-01 22:54:48
Marcin Olszewski DEPUTY 8
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:46:13
2017-09-01 21:54:55
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 12/P1/regionalny
  • 1x 13/N1/regionalny
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:46:43
2017-09-01 21:54:13
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 9/L/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:46:58
2017-09-01 21:39:55
Agnieszka Racka CHALLENGER
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:47:14
2017-09-01 10:59:18
Mikołaj Żygowski QULUMBUS
  • 2x 3/L/regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:47:25
2017-09-01 08:45:29
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 8/LL/towarzyski
  • 1x 9/L/regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:13:41
2017-09-01 08:44:29
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:14:00
2017-08-31 20:23:45
Katarzyna Ostapiuk DRACENA
  • 2x 2/LL/towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:14:24
2017-08-31 20:22:34
Katarzyna Ostapiuk PASTORAŁKA
  • 1x 2/LL/towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 11:48:30
2017-08-31 15:50:26
Sylwia Wójcik MAJORKA
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:45:11
2017-08-31 12:47:41
Małgorzata Barbarska FRIDA
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 8/LL/towarzyski
  • 1x 9/L/regionalny
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:45:23
2017-08-31 12:44:21
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:45:39
2017-08-31 12:07:10
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:45:51
2017-08-31 11:57:44
Katarzyna Skrzyńska HARRIET
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:46:05
2017-08-31 11:55:35
Katarzyna Skrzyńska UNIQUE LADY
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:14:40
2017-08-31 11:49:08
Anna Grzybowska - Skrodzka WIZARD M
  • 2x 2/LL/towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:14:58
2017-08-31 11:45:58
Agata Piastowska NIKITA
  • 2x 2/LL/towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:47:11
2017-08-31 10:47:18
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 5/N/regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:47:25
2017-08-31 10:46:48
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 4/P/regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:47:36
2017-08-31 08:43:41
Dominika Bach RAY OF HOPE
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:47:48
2017-08-31 07:58:15
Michał Andreskowski WEXSUS
  • 2x 1/LL mini/towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:48:04
2017-08-31 07:57:22
Zofia Szczepańska HOVER
  • 1x 2/LL/towarzyski
  • 1x 3/L/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:48:29
2017-08-30 20:36:48
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:48:40
2017-08-30 19:01:57
Emilia Ramczyk JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF
  • 2x 2/LL/towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:49:24
2017-08-30 18:42:13
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:49:36
2017-08-30 16:06:13
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:53:18
2017-08-30 14:04:02
Joanna Matuszak DRAGON
  • 1x 3/L/regionalny
  • 2x //
  • 1x 9/L/regionalny
  • 2x 11/L1/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:45:00
2017-08-30 10:31:39
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:26:53
2017-08-29 21:14:08
Angelika Stromska GRAND PRIX
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 14:49:47
2017-08-29 21:12:38
Aldona Zakrzewska FIKA
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:27:23
2017-08-29 19:50:07
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 12/P1/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:27:36
2017-08-29 19:22:15
Anna Porożyńska REWIA GWIAZD
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 1x 8/LL/towarzyski
  • 1x 9/L/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:39:51
2017-08-28 13:39:18
Ida Twerdochlib LUPINO 17
  • 1x 5/N/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 13/N1/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:25:00
2017-08-28 11:29:35
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
  • 2x 10/L/na styl jeźdźca
  • 1x 11/L1/regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:40:18
2017-08-27 23:12:21
Julia Antoniuk SPEED OF SOUND
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x //
  • 1x 9/L/regionalny
  • 2x 10/L/na styl jeźdźca
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:15:14
2017-08-27 17:30:31
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:40:56
2017-08-27 14:43:56
Zuzanna Joszczak PASCAL D
  • 1x //
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:41:27
2017-08-27 13:38:15
Aleksandra Pobłocka BAKALIA
  • 2x 2/LL/towarzyski
  • 2x 8/LL/towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 16:24:48
2017-08-27 13:37:28
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 6/P/Sześciu Barier art. 264.2 przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 11/L1/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:15:35
2017-08-27 13:36:53
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 3/L/regionalny
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 9/L/regionalny
  • 2x 11/L1/regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 10:27:59
2017-08-27 13:34:46
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 4/P/regionalny
  • 1x 12/P1/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 19:15:57
2017-08-27 13:34:16
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 2x 3/L/regionalny
  • 2x 9/L/regionalny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
2. Andreskowski Michał Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
S
brak
3. Antoniak Julia Werago
Brak
4. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
5. Banaszek Natalia JKS Barłomino
2006 (Mł.)
6. Barbarska Małgorzata JKS Senny Nowęcin
1998 (MJ.)
O019420
7. Barbarska Sylwia BPK
S
O025047
8. Barczyk Maja JKS SENNY Nowęcin
1996 (MJ.)
O020395
9. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (Mł.)
10. Biegalska Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (Mł.)
O036672
11. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
12. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
13. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
14. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (J.)
O025773
15. Dawidowska Marlena Stajnia Grażyny Mikorowo
16. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
17. Eliks Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006607
18. Felkner Zuzanna JKS Barłomino
19. Formela Julia Stajnia Zahir
2003 (JM.)
brak
20. Frydel Katrzyna JKS SENNY Nowęcin
S
O014378
21. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
22. Gawkowska Nina Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
O036675
23. Gerlaczyński Lesław Neksico Karlino
S
O002528
nie pamiętam
24. Glazer Katarzyna Park Jeździecki Dworek Zielenin
25. Głowacka Karolina HKS Lotna Słupsk-Redzikowo
1998 (MJ.)
brak
26. Głuszek Martyna Stajnia Modrzewie
2000 (J.)
brak
27. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
28. Gorlikowska Aleksandra brak
S
brak
29. Grzybowska - Skrodzka Anna JKS SENNY
S
O037297
30. Iskierko Iwona Sopocki Klub Jeździecki
O000365
31. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
32. Joszczak Zuzanna Klub Jeździecki Turze
S
O025126
33. Kiempa Mateusz CSJ Coval
S
O007043
34. Klóskowska Natalia Stajnia Morina
2001 (J.)
Brak
35. Kowalczyk Jolanta Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O042669
36. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (J.)
O031702
37. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
38. Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024984
10113471
39. Krupska Anna JKS NEKSICO KARLINO
S
O003240
40. Kurek Agata Bpk
1999 (J.)
brak
41. Kwiatkowska Sonia bpk
S
brak
42. Ledzion Marta SKJ SOPOT
S
brak
43. Lemke Dominika brak
2001 (J.)
brak
44. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
45. Littwin Izabella Brak
2002 (JM.)
Brak
46. Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O005279
47. Łatosz Marek Stajnia Modrzewie
S
brak
48. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
49. Mańska Klaudia BPK
2006 (Mł.)
50. Matuszak Joanna AKJ Trójmiasto
S
brak
51. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (J.)
O026670
52. Mordako Agnieszka KJ Pegaz Reda
1996 (MJ.)
O025226
53. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
54. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
55. Nawrot Zofia Pomorska Liga Jezdziecka
1999 (J.)
O020258
56. Nowak Agata Park Jeździecki Dworek Zielenin
57. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
o025506
58. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
59. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
60. Orpel Aleksandra Stajnia Grażyny Mikorowo
61. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (JM.)
O037295
62. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
63. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
64. Piekarska Dominika brak
2001 (J.)
brak
65. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
66. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O037005
67. Pobłocka Aleksandra Kj Stado ogierów Starogard Gdański
2004 (JM.)
brak
68. Przybysz Agata BPK
S
xxxx
69. Racka Agnieszka sopocki klub jezdziecki
S
O001012
70. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (JM.)
O037293
71. Reinert Klaudia PLJ
1999 (J.)
O028505
72. Reszuta Dominika la scalla
1999 (J.)
O023149
73. Rott Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O020261
74. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
75. Rychert Ada BPK
2004 (JM.)
Brak
76. Skrzyńska Katarzyna KJ Arpav
O022800
77. Sochaj Natalia SARBSK POD DĘBAMI
2000 (J.)
O026143
78. Sokołowska Julka Pegaz Reda
2001 (J.)
2832/17
79. Stolarska Maja PLJ
2001 (J.)
O039626
80. Stromska Angelika Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
S
brak
81. Szczepańska Zofia Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2000 (J.)
brak
82. Szmit Patryca bz przynaleznosci klubowej
S
brak
83. Szopa Adam BPK
S
brak
84. Szopa Zofia BPK
2003 (JM.)
Brak
85. Tazbir Liwia bpk
2004 (JM.)
brak
86. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
87. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
88. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
89. Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
S
O037684
90. Wasiołek Daria PLJ
S
O001990
91. Went Wiktoria Sarbsk Pod Dębami
2000 (J.)
O030763
92. Włodarczyk Marta Park Jeździecki Dworek Zielenin
93. Wójcik Sylwia BPK
S
Brak
94. Wolańska Alicja JKS SENNY Nowęcin
2003 (JM.)
O037303
95. Woźniak Izabela UKJ Neksico Karlino
S
O013999
96. Woźniak Martyna Pomorska Liga Jeździecka
1996 (MJ.)
O030663
97. Zagórowska Anna brak
2008 (Mł.)
brak
98. Zakrzewska Aldona Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
S
brak
99. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
100. Żygowski Mikołaj Klub Jeździecki Arpav
2002 (JM.)
O034183
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

ABIGAIL SP POL 2013 Klacz kara F: Eposstein
M: Ambrozja
O: Paula Mańczak
B: Paula Mańczak
1
2.

52

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
brak
3.

112

AGOSTINO J WLKP POL 2010 Wałach siwa/168 F: Osjan
M: Ambrozja
O: Alicja Wolańska
B: Joanna Czarnecka
K018810 616007530248610
4.

37

AL PACINO J WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Olivier
M: Agnew
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
J
5.

88

Ara Truhan wałach gniada F:
M:
O:
B:
6.

104

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Ogier kasztanowata F: Impuls
M: Artedora
O: Jadwiga Makowska-Lemke
B: Robert Brandt
brak
7.

113

AUSTRALIA TRK. POL 2009 Klacz kara F: Ajbek
M: Alpeja
O: xxx
B: xxx
K023800 POL732010055209
8.

115

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
9.

126

BABETTE Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz kara F: Kilian 38
M: Bijou
O: Anna
B: ......
brak
10.

80

BAKALIA . POL 2003 Klacz kasztanowata F: Humel
M: Bona
O: Piotr Pobłocki
B: .
.
11.

85

BAMBINA klacz F:
M:
O:
B:
12.

119

BARIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata/mk: F: Vittorio
M: Bystra
O: Agnieszka Sochaj
B: Czesław Kabaja
K019573
13.

96

BELLA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: ABSURD
M: BYSTRA
O: AGNIESZKA SOCHAJ
B: KOPERKIEWICZ ANNA
K024313
14.

127

BENITOL SP POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Harwest
M: Benita/ Antokol
O: Marek Lesner
B: Hubert Wojciechowski
K017555
15.

11

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Bolivia
O: Anna Rychert
B: Brak
Brak
16.

121

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
O: Niemiera Sonia
B: -
brak
17.

21

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
18.

30

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
19.

31

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Stadnina koni Nowielice
Brak
20.

17

CELINA J Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada F: Nard
M: Czarina
O: Jerzy Głowacki
B: Joskowski
brak
21.

111

CENAR S.P. POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: LANDO
M: CELIKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731 12619
22.

3

CHACCO MARTII SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Cybina
O: Marta Grabowska
B: Sk Rzeczna
-
23.

43

CHALLENGER HUN POL 2012 Wałach siwa/168 F: agropoint cassiloc
M: lady
O: agnieszka racka
B: szabo gergely
K022322 348001122420110
24.

97

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
O: Marta Łazorczyk
B: Katarzyna Pawłowska
K015453 616009530201908
25.

125

CON CANTONIUS ZL Niemiecki Koń Sportowy GER 2010 Wałach siwa F: Cancoon
M: Chantal HL
O: Daria Wasiołek
B: Zuchtgemeinschaft Linnenbrink GbR
K020569
26.

2

CORMITELLO Holsztyn GER 2013 Ogier kara F: xxxx
M: xxxx
O: xxxx
B: xxxx
xxxx
27.

83

CZUCARLOS Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Czukota
O: .
B: .
.
28.

18

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
29.

78

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
30.

124

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
31.

39

DEBIUT SP POL 2010 Wałach siwa F: Fred
M: Dyplomacja
O: Karolina Siatkowska
B: polska
K024257
32.

101

DEDAL KUC POL 01.01.2005 Wałach siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Monika drossel
B: Nn
Brak
33.

40

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: Dekooning
M: Lord Liberty
O: Karolina Siatkowska
B: niemcy
K024258
34.

98

DERKA Konik Polski POL 2010 Klacz inna/kuc:140 F: Tyniec
M: Drzewica
O: Marta Łazorczyk
B: Piotr Górecki
brak 616011530123610
35.

47

DRACENA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: SARATOW
M: DORETTA Z
O: Zdzisława Jaworska
B: Darlecki Andrzej
K018010 616009530082110
36.

69

DRAGON SP POL 2004 Wałach inna F: Prometeusz
M: Donna
O: Anna Sidz
B: Stanisław Tyka
brak
37.

36

DUCHESS OF CAMBRIDGE SP POL 2013 Klacz gniada F: Cassilio
M: Definicja
O: Paula Mańczak
B: Paula Mańczak
12
38.

82

EMPAT RATOES RIBOE KWPN POL 2009 Wałach siwa F: Corald
M: Versace
O: Tomasz Szostak
B: .
K024095
39.

87

Enzo małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
40.

103

EXPANDER J Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Brak
M: Brak
O: Cezary Zawadzki
B: Brak
brak
41.

99

FERRA HOL. GER 2011 Klacz gniada F: For Ever Jump
M: Ulla
O: xxx
B: xxx
K020589
42.

63

FIKA SP POL 2006 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Aldona Zakrzewska
B: brak danych
brak
43.

72

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
44.

35

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
45.

50

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa F: Esaul
M: Frejka
O: Kaczmarczyk Sławomir
B: Kaczmarczyk Sławomir
brak 007600220708
46.

25

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
47.

20

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
48.

32

GALILEO SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro
M: Guernica
O: Agnieszka Eliks
B: Leszek Szymański
Brak
49.

131

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
50.

28

GAPPE LOUP KWPN POL 2011 Wałach kasztanowata F: Opan
M: Linda
O: Klaudia Reinert
B: Magddalena Szablewska
K022880
51.

59

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
52.

108

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Wiśniewska Marta
B: Włodarczyk Dorota
K024233 616 009 52 01351 10
53.

70

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
54.

107

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
55.

7

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
56.

71

GRAND PRIX Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Dżahil
M: Gordonka
O: Tomasz Sujkowski
B: Aleksandra Pudlis
brak
57.

5

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
O: Katarzyna Dulian
B: Zenon Brzozowski
K014444 POL 009 53 01771 06
58.

29

HAMAN SP POL 2000 Wałach gniada F: Halicz
M: N/N
O: Krzysztof Kazimierkiewicz
B: Trzęsacz
K009932
59.

53

HARRIET SP POL 2011 Klacz gniada F: Feniks
M: Holly Song
O: Hathor Artur Skrzynski
B: Filip Falkiewicz
Brak
60.

84

HARRY wałach F:
M:
O:
B:
61.

81

HERMUS PP KWPN POL 2012 Wałach gniada F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
M: WADERMIE
O: MARCIN PIENIASZEK
B: Netherlands
K022396
62.

14

HIDDEN DREAM Wielkopolska POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Holan
M: Herpa
O: Adam Szopa
B: Racka Agnieszka
K014889 616 007 53 01918 09
63.

130

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
64.

62

HOVER SP POL 2006 Wałach gniada F: VERMONT
M: HOSTESSA
O: Mirosław Szczepański
B: Janusz Ottke
brak
65.

16

HUGO Szlachetna Półkrew POL 28.08.2011 Wałach ciemnogniada F: Hingis
M: Helwetka-A
O: Sylwia Sokołowska
B: Adrianowska Agata
Brak
66.

110

HURYSSA S.P. POL 2008 Klacz gniada/165 F: LANDO
M: HUMORESKA
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581 12618
67.

24

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Artur Biegalski
B: .
K016484 12419
68.

22

JAK CHEF M POL 2005 Wałach F: chef supreme
M: Juka
O: Paula Mańczak
B: Polska
K009464
69.

66

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood van de Arenberg
M: Matrichta
O: Wiktoria Marcinska
B: Remate de meerleer-Brondeel
K019090
70.

46

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Drop
M: Kalipso
O: Maja Polikowska-Gajewska
B: Karol Zychowicz
brak 616006550033408
71.

13

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
72.

9

KASZMIR Szlachetna Polkrew POL 2013 Wałach srokata/162 F: CZOS po Ogar
M: KAMELIA
O: Patrycja Szmit
B: Gorski Szczepan Tomasz
brak 616009640007813
73.

23

KIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Convoi
M: Kiara
O: Artur Biegalski
B: .
K016282 POL 009 53 01758 08
74.

109

LAGUNA SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: SEX
M: LUNA
O: Jan Jurkiewicz
B: Tomasz Lepper
brak 616009530166511
75.

120

LEGAT SP POL 2007 Wałach inna/170 F: LOTNIK
M: LIVIA
O: ANNA ROTT
B: ANNA ROTT
K017368 POL 009 53 02148 07
76.

65

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
77.

57

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
78.

76

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
K013534 DE433330685105 103WT85
79.

49

MAJORKA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Frazes
M: Madera Shagya
O: Sylwia Wójcik
B: SK Walewice
Brak
80.

58

MARCO SP POL 2008 Wałach F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
81.

4

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
82.

34

MONTEZUMA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz gniada F: Roulette (GB)
M: Mythical Spree
O: Arkadiusz Stolarski
B: Arkadiusz Stolarski
K020582 416/2011
83.

42

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
84.

12

NIKIFOR Trakeńska POL 2009 Wałach gniada F: Aztec
M: Nikita
O: Jerzy Milewski
B: Andrzej Marciński
K018345
85.

56

NIKITA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Festiwal
M: Nemezis
O: Agata Piastowska
B: Agata Piastowska
brak
86.

94

NOWITA F:
M:
O:
B:
87.

41

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563 POL 009640033003
88.

132

ORION F:
M:
O:
B:
89.

67

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
90.

79

PASCAL D NL POL 2009 Wałach kasztanowata/172 F: Pierrot
M: Roos D
O: Zuzanna Joszczak
B: Zuzanna Joszczak
K017202 528008100117809
91.

95

PASJA D SP POL 2004 Klacz kara F: Sheridan
M: Perta
O: Marek Nawrot
B: Dariusz Badaszko
K019847
92.

48

PASTORAŁKA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: Helanis
M: Pika
O: Lazarewicz Edmund
B: Stadnina Koni Plękiety
K012233 616007600150706 104QU84
93.

74

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
O: Jarosław Krawczyk
B: Dariusz Badaszko
K016003 POL007530137106 104OY33
94.

116

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
brak
95.

89

POKER F:
M:
O:
B:
96.

100

PROTON KUC POL 01.01.2005 Wałach siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Monika drossel
B: Nn
Brak
97.

90

Quanta F:
M:
O:
B:
98.

91

Question F:
M:
O:
B:
99.

44

QULUMBUS Westfalski POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar
M: Arkana
O: Sławomir Żygowski
B: .
K010066 DE441411821703 103HD09
100.

122

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
101.

60

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio
M: R
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
Brak
102.

86

Red Lynn Kuc walijski klacz gniada F:
M:
O:
B:
103.

45

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa F: Fred / Colorado
M: Roma / Meteor
O: Marek Łatosz
B: Jerzy Jezior
K022858 009670037104
104.

27

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
105.

77

SPEED OF SOUND SP POL 2008 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
O: Weronika czarnecka
B: Mieczyslaw chomiak
Brak
106.

114

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak danych
brak
107.

33

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
108.

54

UNIQUE LADY Holsztynska POL 2004 Klacz gniada F: Carpaccio
M: Nightingale
O: Hathor Artur Skrzynski
B: Kosiccy
K008693
109.

128

WALOR Małopolska POL 2013 Ogier kasztanowata F: Rashim
M: Wena
O: Stanisław Iskierko
B: Leonard Konkol
brak
110.

26

WALTRA Holsztyńska POL 2011 Klacz gniada F: caraoki
M: wortuna
O: Weronika czarnecka
B: ra
Brak
111.

8

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
112.

55

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Agata Piastowska
B: Stelmaszyk
K013815
113.

102

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
114.

1

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (35)
2017-09-10
5
2017-09-10
10
Andreskowski Michał
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
FIKA (63)
2017-09-09
7
Antoniak Julia
Werago
2017-09-09
8
2017-09-09
2017-09-10
14
2017-09-10
1
Bach Dominika
Sopocki KJ
2017-09-09
Banaszek Natalia
JKS Barłomino
2017-09-09
10
2017-09-09
2017-09-09
26
2017-09-10
4
2017-09-10
2017-09-10
13
Barbarska Małgorzata
JKS Senny Nowęcin
FRIDA (50)
2017-09-09
25
2017-09-09
21
2017-09-10
3
2017-09-10
15
Barbarska Sylwia
BPK
GO SILVER (108)
2017-09-09
16
2017-09-09
2017-09-10
10
2017-09-10
2017-09-10
12
Barczyk Maja
JKS SENNY Nowęcin
LAGUNA (109)
2017-09-09
10
2017-09-09
22
2017-09-10
24
2017-09-10
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
Enzo (87)
2017-09-09
8
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-10
2
2017-09-10
2017-09-10
19
Biegalska Iga
Sopocki Klub Jeździecki
KIAVOJ (23)
2017-09-09
34
2017-09-09
20
2017-09-10
22
2017-09-10
2
IKAR (24)
2017-09-09
6
2017-09-09
19
2017-09-10
14
2017-09-10
1
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (70)
2017-09-09
2
2017-09-09
18
2017-09-10
2017-09-10
2
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-09
9
2017-09-09
8
2017-09-10
12
2017-09-10
5
WALTRA (26)
2017-09-09
2
2017-09-09
2017-09-10
6
2017-09-10
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
2017-09-09
11
2017-09-09
31
2017-09-10
2
2017-09-10
15
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (7)
2017-09-09
1
2017-09-09
5
Dawidowska Marlena
Stajnia Grażyny Mikorowo
HARRY (84)
2017-09-09
3
2017-09-09
2017-09-09
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (5)
2017-09-09
13
2017-09-09
17
Eliks Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (32)
2017-09-09
10
2017-09-09
2017-09-10
9
2017-09-10
Felkner Zuzanna
JKS Barłomino
2017-09-10
Formela Julia
Stajnia Zahir
DERKA (98)
2017-09-10
2017-09-10
Frydel Katrzyna
JKS SENNY Nowęcin
HURYSSA (110)
2017-09-09
22
2017-09-09
9
2017-09-10
10
2017-09-10
2
CENAR (111)
2017-09-09
3
2017-09-09
1
2017-09-10
9
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (20)
2017-09-09
12
2017-09-09
33
2017-09-10
11
2017-09-10
Gawkowska Nina
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-09
21
2017-09-09
3
2017-09-10
5
2017-09-10
3
Gerlaczyński Lesław
Neksico Karlino
HAMAN (29)
2017-09-09
22
2017-09-09
7
2017-09-10
16
Glazer Katarzyna
Park Jeździecki Dworek Zielenin
Quanta (90)
2017-09-09
24
2017-09-09
Głowacka Karolina
HKS Lotna Słupsk-Redzikowo
2017-09-09
Głuszek Martyna
Stajnia Modrzewie
2017-09-09
5
2017-09-09
17
2017-09-10
1
2017-09-10
15
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (27)
2017-09-09
22
2017-09-09
2017-09-10
6
Gorlikowska Aleksandra
brak
TEQUILA (114)
2017-09-09
5
2017-09-09
23
2017-09-09
Grzybowska - Skrodzka Anna
JKS SENNY
2017-09-09
2017-09-09
Iskierko Iwona
Sopocki Klub Jeździecki
WALOR (128)
2017-09-09
18
2017-09-09
2017-09-09
35
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-09-09
36
2017-09-09
Joszczak Zuzanna
Klub Jeździecki Turze
2017-09-09
4
2017-09-09
4
2017-09-10
17
2017-09-10
15
Kiempa Mateusz
CSJ Coval
2017-09-09
21
2017-09-09
4
2017-09-09
29
2017-09-09
2017-09-09
1
2017-09-09
ABIGAIL (38)
2017-09-09
17
Klóskowska Natalia
Stajnia Morina
PROTON (100)
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
DEDAL (101)
2017-09-10
2017-09-10
2017-09-10
Kowalczyk Jolanta
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-09
2017-09-10
4
2017-09-10
7
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (52)
2017-09-09
8
2017-09-09
7
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (107)
2017-09-09
14
2017-09-09
8
2017-09-10
23
2017-09-10
15
Krawczyk Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2017-09-09
12
2017-09-10
18
Krupska Anna
JKS NEKSICO KARLINO
CALIDA (30)
2017-09-09
5
2017-09-09
2017-09-10
3
Kurek Agata
Bpk
2017-09-09
7
2017-09-09
2017-09-10
5
2017-09-10
Kwiatkowska Sonia
bpk
FERRA (99)
2017-09-10
3
2017-09-10
Ledzion Marta
SKJ SOPOT
BABETTE (126)
2017-09-09
2
2017-09-09
20
2017-09-10
12
2017-09-10
Lemke Dominika
brak
ASTERIX (104)
2017-09-09
9
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2017-09-09
22
2017-09-09
2
2017-09-10
20
2017-09-10
15
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (18)
2017-09-09
28
2017-09-09
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Stado Ogierów Starogard Gdański
DANJAZZ (78)
2017-09-09
1
2017-09-09
13
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Łatosz Marek
Stajnia Modrzewie
RIVERA (45)
2017-09-09
4
2017-09-09
26
2017-09-10
7
2017-09-10
2
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-09
33
2017-09-09
31
DERKA (98)
2017-09-10
11
ORION (132)
2017-09-10
6
2017-09-10
Mańska Klaudia
BPK
NOWITA (94)
2017-09-10
20
2017-09-10
Matuszak Joanna
AKJ Trójmiasto
DRAGON (69)
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-10
2
2017-09-10
Milewska Julia
Sopocki KJ
NIKIFOR (12)
2017-09-09
23
2017-09-09
2017-09-09
22
2017-09-09
5
Mordako Agnieszka
KJ Pegaz Reda
BENITOL (127)
2017-09-10
21
2017-09-10
15
Mrozińska Monika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
CADY (21)
2017-09-09
5
2017-09-09
15
2017-09-10
24
2017-09-10
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-09-09
22
2017-09-09
1
2017-09-10
4
2017-09-10
1
Nawrot Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
PASJA D (95)
2017-09-09
29
2017-09-09
22
Nowak Agata
Park Jeździecki Dworek Zielenin
POKER (89)
2017-09-09
13
2017-09-09
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
DEBIUT (39)
2017-09-09
18
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-09
31
2017-09-09
Orłowska Marta
Sopocki KJ
MARCO (58)
2017-09-09
10
2017-09-09
3
2017-09-09
14
Orpel Aleksandra
Stajnia Grażyny Mikorowo
BAMBINA (85)
2017-09-09
4
2017-09-09
30
2017-09-09
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
DRACENA (47)
2017-09-09
2
2017-09-09
2017-09-10
17
2017-09-10
11
2017-09-09
31
2017-09-09
2017-09-10
16
2017-09-10
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2017-09-09
22
2017-09-09
2017-09-10
9
2017-09-10
12
Piastowska Agata
PLJ
NIKITA (56)
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-09
Piekarska Dominika
brak
2017-09-09
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-09-09
22
2017-09-09
6
2017-09-10
19
Pieniaszek Dominik
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-09-09
10
2017-09-09
4
2017-09-10
7
2017-09-09
16
2017-09-09
2017-09-09
7
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-09
30
2017-09-09
2017-09-10
6
Pobłocka Aleksandra
Kj Stado ogierów Starogard Gdański
BAKALIA (80)
2017-09-09
2017-09-09
2017-09-10
15
2017-09-10
Przybysz Agata
BPK
2017-09-09
2017-09-09
13
Racka Agnieszka
sopocki klub jezdziecki
2017-09-09
25
2017-09-10
11
2017-09-10
9
Ramczyk Emilia
JKS Senny
2017-09-09
2017-09-09
Reinert Klaudia
PLJ
2017-09-09
Reszuta Dominika
la scalla
2017-09-10
15
2017-09-10
8
GAMBLE (131)
2017-09-10
8
2017-09-10
4
Rott Anna
Pomorska Liga Jeździecka
LEGAT (120)
2017-09-09
32
2017-09-09
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (122)
2017-09-10
2017-09-10
3
Rychert Ada
BPK
BOLIVAR (11)
2017-09-09
9
2017-09-09
22
2017-09-09
2017-09-10
8
2017-09-10
Skrzyńska Katarzyna
KJ Arpav
HARRIET (53)
2017-09-09
12
2017-09-09
2017-09-10
7
2017-09-10
2017-09-09
15
2017-09-09
16
2017-09-10
2017-09-10
13
Sochaj Natalia
SARBSK POD DĘBAMI
BELLA (96)
2017-09-10
2017-09-10
Sokołowska Julka
Pegaz Reda
HUGO (16)
2017-09-09
2017-09-09
Stolarska Maja
PLJ
2017-09-09
6
2017-09-10
14
Stromska Angelika
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
2017-09-09
15
2017-09-09
2017-09-10
1
2017-09-10
Szczepańska Zofia
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
HOVER (62)
2017-09-09
19
2017-09-09
Szmit Patryca
bz przynaleznosci klubowej
2017-09-09
6
2017-09-10
3
Szopa Adam
BPK
2017-09-09
2017-09-09
6
Szopa Zofia
BPK
2017-09-10
4
2017-09-10
Tazbir Liwia
bpk
BREMIO (121)
2017-09-10
1
2017-09-10
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (65)
2017-09-09
27
2017-09-09
2
2017-09-10
13
2017-09-10
15
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
CELESTO (31)
2017-09-09
24
2017-09-09
2017-09-09
11
2017-09-10
3
Twerdochlib Ida
Sopocki KJ
2017-09-09
6
2017-09-09
1
2017-09-10
6
Wasilewska Katarzyna
UKJ Neksico Karlino
NAGATO (42)
2017-09-09
9
2017-09-09
2017-09-10
5
Wasiołek Daria
PLJ
2017-09-09
19
2017-09-09
7
Went Wiktoria
Sarbsk Pod Dębami
BARIA (119)
2017-09-10
2017-09-10
Włodarczyk Marta
Park Jeździecki Dworek Zielenin
2017-09-09
32
2017-09-09
Wójcik Sylwia
BPK
MAJORKA (49)
2017-09-09
11
2017-09-10
21
2017-09-10
Wolańska Alicja
JKS SENNY Nowęcin
2017-09-09
2017-09-09
20
2017-09-09
2017-09-10
8
2017-09-10
5
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Karlino
ORBITAL (41)
2017-09-09
11
2017-09-09
3
2017-09-10
4
Woźniak Martyna
Pomorska Liga Jeździecka
AUSTRALIA (113)
2017-09-10
22
2017-09-10
4
Zagórowska Anna
brak
ASTERIX (104)
2017-09-09
1
Zakrzewska Aldona
Stajnia z pasją Zamek Rzucewo
FIKA (63)
2017-09-09
27
2017-09-09
2017-09-10
18
2017-09-10
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
AVANKA (115)
2017-09-10
2
2017-09-10
3
Żygowski Mikołaj
Klub Jeździecki Arpav
2017-09-09
28
2017-09-09
2017-09-10
10
2017-09-10
15

Number of Riders: 100

Number of Horses: 114

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl