Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:46:48
2019-09-26 21:11:02
Jakub Jarecki TEDDINGTON
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:46:53
2019-09-26 21:08:01
Jakub Jarecki PENETOSA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:01
2019-09-26 21:07:18
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:06
2019-09-26 20:12:05
Sara Zimek JOCKER
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:11
2019-09-26 18:54:18
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:17
2019-09-26 18:20:31
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:23
2019-09-26 18:20:10
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:28
2019-09-26 17:59:46
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:34
2019-09-26 17:36:39
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:49
2019-09-26 14:29:19
Aleksandra Furgo NUGGETS
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:54
2019-09-26 14:09:55
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:47:59
2019-09-26 14:09:29
Konrad Mański MADDOX
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:55:06
2019-09-26 12:33:09
Adrianna Trzcińska ALBUMINA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:55:04
2019-09-26 11:46:45
Marcel Hiller CZARTER
  • 1x 1./pierwszego kroku/
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:48:52
2019-09-26 09:31:54
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:50:11
2019-09-26 09:30:30
Martyna Pietroń ZERO Z
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 09:50:04
2019-09-26 09:29:40
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 08:57:39
2019-09-26 01:26:35
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 2x 14./L/egzamin licencyjny
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:25
2019-09-25 23:14:17
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:32
2019-09-25 21:40:26
Martyna Więcek FEMINA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:52
2019-09-25 21:40:25
Julia Kosior FEMINA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:37:40
2019-09-25 21:17:00
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:40:45
2019-09-25 20:55:20
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:41:49
2019-09-25 20:32:54
Wioletta Śliwińska ABDULLAH L
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
80 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-25 23:42:34
2019-09-25 14:53:49
Laura Połaniecka MONTANA KING
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 22:48:06
2019-09-25 14:46:16
Agata Wierzchowska ESMERALDA
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:43:16
2019-09-25 14:44:38
Agata Peterson ROMINA
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:38:29
2019-09-25 14:43:57
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:28:28
2019-09-25 12:17:57
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:28:18
2019-09-25 11:04:03
Kinga Antkiewicz MON CHERIE
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 13:28:16
2019-09-25 10:57:10
Marcelina Klasa PORTOS
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 10:15:07
2019-09-25 08:31:04
Agnieszka Damps FALCON
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 10:15:01
2019-09-24 21:41:25
Weronika Szczypior WENTA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 10:14:28
2019-09-24 20:20:12
Zuzanna Felkner JODŁOWIEC
  • 2x 1./pierwszego kroku/
  • 2x 10./pierwszego kroku/
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:51:59
2019-09-24 14:09:52
Iga Szostak MILANO
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:51:57
2019-09-24 13:13:12
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 14./L/egzamin licencyjny
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:52:01
2019-09-24 13:08:12
Aleksandra Tykarska ICEGIRL D
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:51:35
2019-09-24 13:07:30
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:12
2019-09-24 01:33:14
Irena Matysiak CYRILL 7
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:08
2019-09-24 01:32:35
Jurand Goszczyński H.KARONA
  • 2x 5./L/egzamin licencyjny
  • 2x 14./L/egzamin licencyjny
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:23
2019-09-24 01:32:00
Irena Matysiak BREGO
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:29
2019-09-24 01:27:55
Irena Matysiak POKUSA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:35:39
2019-09-23 22:01:59
Bogusława Cimoszko CANDY
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:37:19
2019-09-23 18:37:14
Monika Chrzan NOBIS COLORADO
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:53
2019-09-23 17:04:37
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:49
2019-09-23 17:03:51
Piotr Sawicki ILFAST
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:43
2019-09-23 17:03:02
Piotr Sawicki ABZYNT
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:36:29
2019-09-23 14:50:58
Maja Styn RAMZES
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:43
2019-09-22 19:10:45
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:40
2019-09-22 17:12:00
Kornelia Bertrand AKCJA
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:37
2019-09-22 14:14:44
Zofia Specjalska MERANO
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:35
2019-09-22 14:06:17
Klaudia Koss ESSENCE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:32
2019-09-22 14:05:42
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 09:09:27
2019-09-22 14:05:18
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:34
2019-09-21 19:01:56
Nela Sarosiek DESMIN
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:48
2019-09-21 18:59:00
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:53
2019-09-21 18:58:00
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:53:58
2019-09-21 18:56:52
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:06
2019-09-21 18:54:36
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:49:21
2019-09-21 17:19:22
Aleksandra Furgo DREAM
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:26
2019-09-21 11:47:58
Błażej Gilla CASSIUS 76
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:31
2019-09-21 11:45:53
Błażej Gilla BOURBON
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:36
2019-09-21 11:45:08
Zuzanna Gilla FOCUS
  • 1x 2./kuce/dokładności - 60-65 cm
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 11./kuce/dokładności, 60-65 cm
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:47
2019-09-20 21:11:18
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:38:38
2019-09-20 10:24:46
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:32
2019-09-19 20:05:53
Klaudia Borowiecka LAPONIA
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:23
2019-09-19 18:01:05
Nadia Treczyńska POKUSA
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:13
2019-09-19 18:00:48
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 17:40:50
2019-09-19 14:34:46
Nina Jendza PERSHIM
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:56:01
2019-09-19 07:53:03
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:55:59
2019-09-18 21:18:38
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:37:54
2019-09-18 10:10:24
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:08:13
2019-09-18 06:59:48
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:08:17
2019-09-18 06:59:22
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:39:20
2019-09-17 20:03:17
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:39:43
2019-09-17 20:02:53
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz IZALCO
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:40:00
2019-09-17 20:02:26
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:40:03
2019-09-17 19:50:20
Paulina Groth CARLOS
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 22:54:59
2019-09-17 15:37:30
Nina Kortas NECTUS
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 08:52:57
2019-09-16 17:03:14
Julia Milewska KARLSSON
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 9./C/zwykły
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
  • 1x 18./C/zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:23
2019-09-16 11:57:28
Zofia Szopa SARDYNIA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:13:37
2019-09-15 21:15:59
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:47
2019-09-15 20:37:05
Julia Lewandowska CELIT
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:43
2019-09-15 20:28:54
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 22:37:28
2019-09-15 20:27:57
Henryk Kozłowski FANTAZJA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:21
2019-09-15 17:59:56
Helena Chełchowska GODECJA
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:12:10
2019-09-15 17:09:58
Anna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:14:02
2019-09-15 17:06:33
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 23:38:52
2019-09-15 11:15:34
Daria Symonowicz BREMIO
  • 2x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:34
2019-09-14 23:31:11
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 8./N/szybkości
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
14 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-15 10:09:25
2019-09-14 22:26:20
Natalia Schiller LUNARIS
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5./L/egzamin licencyjny
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/egzamin licencyjny
13 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-15 10:11:06
2019-09-14 22:25:33
Anna Iglikowska WAAIKA
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14./L/egzamin licencyjny
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:59
2019-09-14 13:22:36
Oliwia Lewicka KOPIA
  • 1x 1./pierwszego kroku/
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 10:25:07
2019-09-13 18:32:39
Julia Wutkowska CARMEN S
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 10:25:10
2019-09-13 18:30:51
Julia Wutkowska BELLA BELLISIMA
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:49
2019-09-13 11:19:18
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 09:13:46
2019-09-13 11:18:53
Oliwia Karpińska KASTRO-P
  • 2x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-21 09:13:04
2019-09-12 16:15:50
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
  • 1x 17./N/Grand Prix Barłomina - konkurs o nagrodę firmy Wikęd
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 13:13:08
2019-09-10 18:14:22
Ewa Kaminska MELODIA
  • 1x 3./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu 65-70 cm
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:06:16
2019-09-10 12:30:03
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:06:18
2019-09-10 10:29:34
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 20:35:29
2019-09-07 18:22:52
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 7./P/o nagrodę Optifeed, o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 1x 16./P/o nagrodę Optifeed, dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 09:26:49
2019-09-07 16:52:19
Wiktoria Narloch DANTE
  • 2x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
1 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-09 09:26:47
2019-09-07 16:51:29
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 1x 4./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
  • 2x 15./L/o nagrodę Optifeed, zwykły
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkiewicz Kinga Bpk
2003 (J.)
Brak
2. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
3. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
4. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
32952/18
5. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
6. Chrzan Monika KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O008452
7. Cimoszko Bogusława brak
S
brak
8. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
9. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (J.)
Brak
10. Furgo Aleksandra KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O000769
11. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
12. Gilla Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
13. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
14. Goszczyński Jurand KJ Pegaz Reda
S
O053771
15. Groth Paulina GTH Gdynia
S
O006609
16. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
17. Grzywacz Jacek KJ J.J Darboven
S
brak
18. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
19. Grzywacz Jacek POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
S
0001013
20. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
21. Iglikowska Anna OSK Lipce
S
brak
22. Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
S
O006299
23. Jendza Nina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O035310
24. Kaminska Ewa Pomorska Liga Jeździecka
2005 (JM.)
O038507
25. Karpińska Oliwia Brak
2005 (JM.)
Brak
26. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (JM.)
O046922
27. Kortas Nina Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O009719
28. Kosior Julia Stadnina koni Zajączkowo
2006 (JM.)
brak
29. Koss Klaudia JKS SENNY NOWĘCIN
S
O026684
30. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
31. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
32. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
33. Lewandowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
34. Lewicka Oliwia BPK
2005 (JM.)
brak
35. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
36. Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O029281
37. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
38. Mańska Klaudia KJ Arpav
2003 (J.)
O046717
39. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (JM.)
O049272
40. Matysiak Irena KJ Pegaz Reda
S
O003434
41. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
42. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O033657
43. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
44. Moroz Emilia brak
2004 (J.)
brak
45. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
46. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
47. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
48. Peterson Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (JM.)
Brak
49. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
50. Połaniecka Laura Brak
2006 (JM.)
Brak
51. Rogalewska Oliwia KJ Arpav
2000 (MJ.)
O036305
52. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
53. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (J.)
O037990
54. Rychert Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048032
55. Schiller Natalia OSK Lipce
2001 (MJ.)
brak
56. Specjalska Zofia JKS Senny Nowęcin
2003 (J.)
O051413
57. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
58. Symonowicz Daria bpk
2001 (MJ.)
brak
59. Szczypior Weronika Bez przynależności
2006 (JM.)
Brak
60. Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O034983
61. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
62. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
O054613
63. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
64. Twardowska Anna niezrzeszona
S
brak
65. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
66. Więcek Martyna Stadnina koni Zajączkowo
2004 (J.)
brak
67. Wierzchowska Agata KJ Black Horse Team Gdańsk
2005 (JM.)
Brak
68. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
69. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (MJ.)
O031144
70. Zimek Sara Barak
2019 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

108

ABDULLAH L KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/172 F: Tjungske
M: Radullah
K028232 52800305.12667
2.

88

ABZYNT SP POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
3.

80

AKCJA SP POL 14.07.2009 Klacz gniada/175 F: Piko
M: Alma
Brak 616009610206409
4.

114

ALBUMINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
Brak 616007600268911
5.

72

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
K018792 616007610061110
6.

42

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/169 F: Rakoczy
M: Al Pari
brak POL 732 01 00806 15
7.

31

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
K016408
8.

111

BALTAZAR WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
K022166 616007530012710
9.

48

BELLA BELLISIMA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz skarogniada/160 F: DIRARDO
M: REGINA I
K020255 DE421000168609
10.

81

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
11.

74

BOURBON Estońska Sportowa BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boy / Kannan
M: Statuetka / Erot
K017203 23300107184111
12.

83

BREGO KUC POL 2003 Wałach siwa/148 F: NN
M: NN
Brak Brak
13.

13

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
brak
14.

85

CANDY OLDENBURGER GER 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero
M: Illusion III
brak DE 418181104506
15.

62

CARLOS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada/167 F: Lord star
M: Kalina
K026634
16.

47

CARMEN S DS GER 2009 Klacz siwa/170 F: CANCOON
M: LUNA LLENA
K020255 DE456570217309
17.

73

CASSIUS 76 ZANG GER 2007 Wałach gniada/- F: POL013610169106
M: Ginella / Grannus
K011365 Z567106
18.

53

CELIT Czysta Krew Arabska POL 2001 Wałach siwa/mk:152 F: Pamir
M: Cytrea
Brak POL010000000788
19.

22

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
20.

122

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
K028041 616999530097497
21.

21

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
K023540 DE421000693111
22.

102

CRACK S OLDENBURSKI DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
K025636
23.

71

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: Black Jack /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
24.

82

CYRILL 7 WESTFALSKA GER 2013 Wałach siwa/170 F: Cornado NRW
M: IRIS/Libero H
K026811 DE 441411348513
25.

113

CZARTER NN POL 2000 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
brak brak
26.

33

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
K016613
27.

19

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
K027674 056015Z55612914
28.

68

DESMIN MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/170 F: Jasny Poranek
M: Delia
Brak 616006630058310
29.

23

DREAM HOLSTEINER POL 2015 Wałach gniada/174 F: Darco deRevel
M: The Best
K028879
30.

20

EAUVILLE UNIQUE OLDENBURG POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
K025233
31.

125

EŁZA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
K023948
32.

115

ENZO MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
brak
33.

28

ESMERALDA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/175 F: Landacord
M: Estyma
Brak 000
34.

78

ESSENCE Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Boreas Rush
M: Estancia
brak
35.

98

FALCON NN POL 2014 Wałach gniada/Nn F: Nn
M: Nn
Brak Nn
36.

121

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
K028039 POL 009530244607
37.

51

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
K018464 12515 POL 009 61 01632 06
38.

103

FEMINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/157 F: Pers
M: Finezja
brak 009530152504
39.

105

FEMINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz siwa/157 F: Pers
M: Finezja
brak 009530152504
40.

61

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach siwa/- F: Faldo / Purioso II
M: Volisa / Elmshorn
K016837 528003201005642
41.

75

FOCUS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:143cm F: Santara Danny's boy
M: Fryga
brak 265347654
42.

50

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
K012004
43.

104

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
K017245 616009530080010
44.

49

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
K023057 616009530316110
45.

86

H.KARONA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/170 F: Christ
M: K-Rubine
K026810 Brak
46.

66

HETMAN Szlachetna Półkrew POL 1999 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Humoreska
brak POL009530040199
47.

37

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
K025790 528003201305552
48.

95

ICEGIRL D Holenderski Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/175cm F: Iceberg St
M: Idorette P
brak 528008120097812
49.

89

ILFAST KWPN BEL 2014 Ogier siwa/...... F: Berlin
M: //////////
K027768
50.

60

IZALCO WLKP POL 2010 Ogier siwa/- F: Cantanis / Cantus
M: Izogona / Cisoń
K017114 616007610220209
51.

118

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
K026770 528003201400334
52.

119

JOCKER HUCUŁ POL 2014 Wałach srokata/mk:145 F: Jogurt
M: Jawa
Brak 616012530103714
53.

96

JODŁOWIEC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Jedlinka
- -
54.

92

KARIKA MALY KON POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
55.

57

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
K008809 DE421000285004
56.

41

KASTRO-P Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2012 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara- P
Brak
57.

63

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
K016671 616009530291107
58.

43

KOPIA KUC GRUPY B POL 2013 Klacz skarogniada/kuc:135 F: Brabus
M: Kopika
brak 616997520155613
59.

58

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
K022458 POL080000005644
60.

32

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
K028532 616 009 60 00589 15
61.

14

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
K018612
62.

90

LARIDOR HOL GER 2012 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Julischka / Nimmerdor
K023129 DE421000042312
63.

40

LEONARDO HOLSZTYŃSKA GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
K014433 DE421000261506
64.

120

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
K020941 .
65.

59

LOS ANGELES OLD GER 2012 Wałach siwa/- F: Lincoln 122 / Light On
M: Patrizia / Ludwigs As
K021913 DE418180199612
66.

55

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Lauries Crusador /
M: Werena / Weltmeyer
K023048 DE413318802110
67.

45

LUNARIS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Corde Star
M: Layla
K016285
68.

126

MADDOX Deutsches Reitpony GER 2006 Wałach kara F: Maestro
M: Vorbuch 2
K026523
69.

106

MAGNIFICO C SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Catoki
M: Manga
K022517 616009610244411
70.

39

MELODIA Polska Szlachetna Polkrew POL 2005 Klacz gniada/mk:155cm F: Makker
M: Azja
K017950
71.

79

MERANO MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach gniada/160 F: Abou Zouz
M: Malia
brak
72.

94

MILANO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
K023117 616006530000711
73.

100

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
K015456 616009530093809
74.

109

MONTANA KING SP POL 2006 Wałach siwa/161 F: Biwak
M: Monaliza
Brak 616009530281706
75.

44

NADIA KONIK POLSKI POL 2013 Klacz inna/mk:139 F: Hans
M: Nokia
Brak
76.

93

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
K022549
77.

16

NECTUS WLKP. POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Słowak
M: Newa po Banita
K028717
78.

91

NOBIS COLORADO SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Biskwit / Colorado
M: Nicole / Luron / Quidam
K024278 616009520095609
79.

124

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
Brak 616999530287211
80.

56

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/168 F: Quality Time /
M: O De Corp / Ol Metta
K027764 616009510254613
81.

38

ORION WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
K019713 616007530031411
82.

7

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
K020068
83.

117

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara/169 F: Etos
M: Penelopa/Poll
K019628 616007600298909
84.

65

PERSHIM Koń Małopolski POL 2011 Gleiding chestnut/mk:160 F: Rashim
M: Princessa
brak
85.

67

POKUSA Szlachetna Półkrwe POL 2002 Klacz gniada/172 F: Caretino K
M: Pomona
K027317
86.

84

POKUSA SP POL 2015 Klacz siwa/166 F: Benitol
M: Pasja
K028616 616007530065815
87.

99

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
Brak
88.

87

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
K021461 616099530229012
89.

101

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
K020900 POL999640122604
90.

110

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara/166 F: Landino
M: Rewelacja
K023397 616009590190809
91.

77

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Widam
M: Rupia
K020736
92.

54

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Chacco-Fly/Chacco-Blue
M: Santina/Lavendel
K024115 616 009 64 00047 13
93.

116

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cassilio
M: Tera Quick / Jasmin
K022228 616009530152912
94.

64

TEDDY BEAR TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
K024194 616999530285711
95.

76

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
K026678
96.

52

VINO 26 HANNOVERANER GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
K024096 DE 43131201408
97.

46

WAAIKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Maaik
M: Wiwien
K017111 009600085903
98.

97

WENTA SZLACHETNA POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610319106
99.

123

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
K013815
100.

112

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
K023212 056015Z55507813
101.

70

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
K018480 616009610138610
102.

69

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
K022161 616009610131111
103.

107

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
K024092 616009530245412
104.

17

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
60
SUM:
60.00
Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
250
SUM:
250.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
100
250
900
170
2200
180
200
SUM:
4000.00
Jarecki Jakub JKS Barłomino Sp. z o. o.
80
50
40
200
50
SUM:
420.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
80
SUM:
80.00
Łajewska Katarzyna Klub Jeździecki Black Horse Team
30
SUM:
30.00
Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
250
180
SUM:
430.00
Mańska Klaudia KJ Arpav
150
SUM:
150.00
Mazur Agata SKJ Sopot
50
SUM:
50.00
Milewska Julia Sopocki KJ
40
1120
100
SUM:
1260.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
250
SUM:
250.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Szopa Zofia Sopocki Klub Jeździecki
60
150
SUM:
210.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
70
50
120
SUM:
240.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
100
120
SUM:
220.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkiewicz Kinga
Bpk
2019-09-29
2
2019-09-29
13
2019-09-29
32
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (115)
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-29
1
2019-09-29
23
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-09-28
12
2019-09-28
9
2019-09-29
3
60
2019-09-29
9
RUSŁAN (77)
2019-09-28
14
2019-09-28
12
2019-09-29
6
2019-09-29
10
Bertrand Kornelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
AKCJA (80)
2019-09-28
33
2019-09-28
28
Borowiecka Klaudia
bpk
LAPONIA (14)
2019-09-29
13
2019-09-29
9
Chrzan Monika
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-09-28
2019-09-28
Cimoszko Bogusława
brak
CANDY (85)
2019-09-28
11
2019-09-28
12
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
FALCON (98)
2019-09-29
35
2019-09-29
22
GOTHA (104)
2019-09-29
7
2019-09-29
8
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-09-28
1
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Furgo Aleksandra
KJ Black Horse Team Gdańsk
DREAM (23)
2019-09-28
1
2019-09-28
34
NUGGETS (124)
2019-09-28
12
2019-09-28
17
2019-09-29
5
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (102)
2019-09-28
13
2019-09-28
13
Gilla Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
FOCUS (75)
2019-09-28
1
2019-09-28
3
2019-09-29
1
2019-09-29
10
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (101)
2019-09-28
19
2019-09-28
1
250
Goszczyński Jurand
KJ Pegaz Reda
2019-09-28
2
2019-09-28
Groth Paulina
GTH Gdynia
CARLOS (62)
2019-09-28
20
2019-09-28
19
2019-09-28
20
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
LORESCA J (120)
2019-09-28
5
2019-09-28
WIZARD M (123)
2019-09-28
Grzywacz Jacek
KJ J.J Darboven
DESMIN (68)
2019-09-28
18
2019-09-28
23
2019-09-29
10
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ZETINA (69)
2019-09-28
3
100
2019-09-28
1
250
2019-09-29
3
900
2019-09-29
2019-09-28
2
170
2019-09-29
1
2200
2019-09-29
CRUZ S (71)
2019-09-28
10
2019-09-28
8
2019-09-29
6
2019-09-29
9
ARNAT (72)
2019-09-28
2
180
2019-09-28
7
2019-09-29
1
200
2019-09-29
7
Grzywacz Jacek
POMORSKA LIGA JEŹDZIECKA
2019-09-28
14
Grzywacz Jacek
KJ J.J Darboven
2019-09-28
Hiller Marcel
BPK
CZARTER (113)
2019-09-28
1
2019-09-28
10
2019-09-28
16
Iglikowska Anna
OSK Lipce
WAAIKA (46)
2019-09-28
15
2019-09-29
24
2019-09-28
25
2019-09-29
11
Jarecki Jakub
JKS Barłomino Sp. z o. o.
2019-09-28
9
2019-09-28
2019-09-29
4
80
PENETOSA (117)
2019-09-28
5
50
2019-09-28
4
40
2019-09-29
12
JARSINA (118)
2019-09-28
2
200
2019-09-28
6
50
Jendza Nina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
PERSHIM (65)
2019-09-28
9
2019-09-28
18
Kaminska Ewa
Pomorska Liga Jeździecka
MELODIA (39)
2019-09-28
4
2019-09-28
3
2019-09-29
15
2019-09-29
Karpińska Oliwia
Brak
2019-09-28
6
2019-09-28
4
2019-09-29
29
2019-09-29
18
Klasa Marcelina
KJ La Scalla
PORTOS (99)
2019-09-29
3
2019-09-29
6
2019-09-29
5
Kortas Nina
Klub Jeździecki Black Horse Team
NECTUS (16)
2019-09-28
19
2019-09-28
16
2019-09-29
11
2019-09-29
33
Kosior Julia
Stadnina koni Zajączkowo
FEMINA (105)
2019-09-28
2019-09-28
Koss Klaudia
JKS SENNY NOWĘCIN
ESSENCE (78)
2019-09-28
14
2019-09-28
22
2019-09-29
26
2019-09-29
12
2019-09-29
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (107)
2019-09-28
4
80
2019-09-28
11
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
2019-09-28
8
2019-09-28
26
VINO 26 (52)
2019-09-28
15
2019-09-28
14
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-09-28
19
2019-09-29
11
2019-09-28
17
2019-09-29
7
Lewandowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
CELIT (53)
2019-09-28
13
2019-09-28
14
2019-09-29
2019-09-29
Lewicka Oliwia
BPK
KOPIA (43)
2019-09-28
1
2019-09-28
12
2019-09-28
2
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (58)
2019-09-28
11
2019-09-28
23
2019-09-28
15
2019-09-29
7
2019-09-29
4
2019-09-29
8
Łajewska Katarzyna
Klub Jeździecki Black Horse Team
2019-09-28
10
2019-09-28
15
2019-09-29
4
30
2019-09-29
11
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (38)
2019-09-28
1
250
2019-09-28
20
2019-09-29
1
180
2019-09-29
12
Mańska Klaudia
KJ Arpav
EŁZA (125)
2019-09-28
3
150
2019-09-28
22
Mański Konrad
KJ Arpav
MADDOX (126)
2019-09-28
10
2019-09-28
9
Matysiak Irena
KJ Pegaz Reda
2019-09-28
21
2019-09-28
25
BREGO (83)
2019-09-28
6
2019-09-28
8
POKUSA (84)
2019-09-28
26
2019-09-28
27
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-09-28
7
50
2019-09-28
7
2019-09-28
29
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (37)
2019-09-28
13
2019-09-28
2019-09-28
4
2019-09-29
2019-09-29
1
Milewska Julia
Sopocki KJ
2019-09-28
4
40
2019-09-28
2019-09-29
2
1120
2019-09-29
2
100
Moroz Emilia
brak
2019-09-28
17
2019-09-28
32
2019-09-28
31
2019-09-29
19
2019-09-29
14
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LAKMUS (32)
2019-09-29
2019-09-29
2019-09-29
30
DANTE (33)
2019-09-29
10
2019-09-29
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (17)
2019-09-28
16
2019-09-28
1
250
2019-09-29
6
2019-09-28
21
2019-09-28
8
2019-09-29
5
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-09-28
2019-09-28
24
2019-09-29
13
Peterson Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
ROMINA (110)
2019-09-28
3
2019-09-28
1
2019-09-29
1
2019-09-29
5
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (21)
2019-09-28
18
2019-09-28
6
2019-09-29
ZERO Z (112)
2019-09-28
8
2019-09-28
10
2019-09-29
4
100
Połaniecka Laura
Brak
2019-09-29
12
2019-09-29
31
Rogalewska Oliwia
KJ Arpav
2019-09-28
11
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
FANTASTA (121)
2019-09-29
9
2019-09-29
2019-09-29
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
CHMURKA (122)
2019-09-29
12
2019-09-29
20
2019-09-29
28
Rychert Adrianna
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
BOLIVAR (81)
2019-09-28
21
2019-09-28
1
2019-09-29
17
2019-09-29
25
Schiller Natalia
OSK Lipce
LUNARIS (45)
2019-09-28
30
2019-09-28
2019-09-29
2019-09-29
Specjalska Zofia
JKS Senny Nowęcin
MERANO (79)
2019-09-28
2019-09-28
8
2019-09-29
2
2019-09-29
8
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (87)
2019-09-28
11
2019-09-28
2019-09-29
9
2019-09-29
Symonowicz Daria
bpk
BREMIO (13)
2019-09-29
11
2019-09-29
1
Szczypior Weronika
Bez przynależności
WENTA (97)
2019-09-28
20
2019-09-28
15
Szopa Zofia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-09-28
6
60
2019-09-29
2
150
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (111)
2019-09-29
1
2019-09-29
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
HETMAN (66)
2019-09-28
POKUSA (67)
2019-09-28
2019-09-28
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
ALBUMINA (114)
2019-09-28
18
2019-09-28
5
2019-09-28
2
2019-09-29
3
2019-09-29
27
Twardowska Anna
niezrzeszona
2019-09-28
7
2019-09-28
5
2019-09-29
6
2019-09-29
5
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-09-28
17
2019-09-29
16
OLIMP (56)
2019-09-28
24
2019-09-28
16
2019-09-29
2019-09-29
34
Więcek Martyna
Stadnina koni Zajączkowo
FEMINA (103)
2019-09-28
21
Wierzchowska Agata
KJ Black Horse Team Gdańsk
2019-09-29
8
2019-09-29
21
2019-09-29
10
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-09-28
5
70
2019-09-28
7
50
2019-09-29
3
120
2019-09-29
8
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2019-09-28
13
2019-09-28
2019-09-28
4
100
2019-09-28
3
120
Zimek Sara
Barak
JOCKER (119)
2019-09-29
4
2019-09-29
7

Number of Riders: 70

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 7 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl