Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 10:18:49
2019-08-17 09:49:58
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 7./kuce/trafienie w normę czasu
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 07:51:02
2019-08-16 19:18:16
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 07:51:00
2019-08-16 18:54:35
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 07:50:44
2019-08-16 18:26:12
Julia Cichal WHITE QUEEN
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 07:50:41
2019-08-16 18:17:54
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
  • 1x 11./L/zwykły
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:43:37
2019-08-16 16:43:37
Aleksandra Modzelewska GORDON
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:42:15
2019-08-16 16:42:15
Lukasz Skowronski COLADO
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:41:31
2019-08-16 16:41:31
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:31:56
2019-08-16 16:31:56
Aleksandra Modzelewska GO SILVER
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:30:05
2019-08-16 16:30:05
Klaudia Reinert HANA
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:24:15
2019-08-16 16:24:15
Martyna Głuszek BOKAS
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:21:27
2019-08-16 16:21:27
Maria Chabowska ANONIM
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:20:17
2019-08-16 16:19:56
Marlena Dawidowska HARY
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:18:06
2019-08-16 16:18:06
Amelia Kużel MADLENE
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:16:47
2019-08-16 16:16:47
Zuzanna Drechnowicz CZEKAN
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:17:04
2019-08-16 16:14:21
Izabella Littwin ŁESKA
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:12:36
2019-08-16 16:12:36
Karolina Gosz GEJSZA
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:10:45
2019-08-16 16:10:45
Paulina Wiśniewska GORDON
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:08:13
2019-08-16 16:08:13
Martyna Jarosiewicz GO SILVER
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:05:57
2019-08-16 16:05:57
Oliwia Glembin GEJSZA
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:04:20
2019-08-16 16:04:20
Karolina Gosz MADLENE
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:00:59
2019-08-16 16:00:59
Julia Gonciarz GO SILVER
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 16:00:22
2019-08-16 16:00:05
Julia Gonciarz GORDON
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:55:14
2019-08-16 13:40:13
Agata Wójcik PAY BACK SIMONI
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 13:23:14
2019-08-16 13:14:35
Anna Rozkosz GODECJA
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 11:02:25
2019-08-16 10:33:17
Klaudia Barcikowska WALIA
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:06:51
2019-08-15 22:06:10
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 9./LL/trafienie w normę czasu
  • 1x 11./L/zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 20:51:05
2019-08-15 22:03:20
Danuta Dąbrowska KALA
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:11:17
2019-08-15 21:37:39
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 2x 11./L/zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:07:03
2019-08-15 17:28:51
Agnieszka Damps FALCON
  • 2x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:07:29
2019-08-15 13:50:29
Dariusz Rudowicz BEST EDEN
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:07:29
2019-08-14 22:00:32
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 13./N/dwufazowy
  • 1x 14./C/dwufazowy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:44:10
2019-08-14 17:03:34
Zuzanna Pyzdrowska MARIANO
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:44:06
2019-08-14 16:20:41
Zuzanna Knigawka DEMON
  • 1x 6./pierwszego kroku/
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:44:03
2019-08-14 16:11:48
Katarzyna Sroka EGON
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:43:59
2019-08-14 16:08:37
Marcel Hiller CZARTER
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6./pierwszego kroku/
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 15:42:03
2019-08-14 08:57:07
Pola Cichla DOX
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:48
2019-08-13 21:54:25
Marta Sulewska GAMON
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:43
2019-08-13 21:11:57
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:40
2019-08-13 21:11:26
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
84 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-14 12:39:13
2019-08-13 20:57:33
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 9./LL/trafienie w normę czasu
  • 1x 11./L/zwykły
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:31
2019-08-13 19:00:29
Jacek Grzywacz DESMIN
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:24
2019-08-13 16:38:33
Antonina Kotowska GALILEO SEMPER INVICTA
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7./kuce/trafienie w normę czasu
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:27
2019-08-13 16:29:33
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7./kuce/trafienie w normę czasu
  • 2x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:08
2019-08-13 16:22:58
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 16:00:07
2019-08-13 14:52:22
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 14:29:02
2019-08-13 13:54:27
Karolina Staroniewicz - Potrykus FIGARO - KG
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 14:29:00
2019-08-13 13:53:56
Karolina Staroniewicz - Potrykus CHALLENGE
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:33:42
2019-08-12 22:45:38
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 13./N/dwufazowy
  • 1x 14./C/dwufazowy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:33:41
2019-08-12 22:45:05
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 13./N/dwufazowy
  • 1x 14./C/dwufazowy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:33:36
2019-08-12 22:44:29
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:33:28
2019-08-12 18:50:12
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-08-13 09:33:25
2019-08-12 17:40:22
Nicole Zablocki SIMBA
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9./LL/trafienie w normę czasu
  • 1x 11./L/zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:26:03
2019-08-12 16:08:54
Marcin Orłowski FIGA
  • 2x 11./L/zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:57
2019-08-12 16:08:24
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:53
2019-08-12 15:56:47
Marta Orłowska CLAVEL
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:50
2019-08-12 15:56:14
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:41
2019-08-12 15:41:52
Julia Lezner KRAKEN
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
  • 1x 11./L/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:32
2019-08-12 13:47:31
Lilla Jasińska FANTAZJA
  • 2x 10./L/licencyjny
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:27
2019-08-12 13:39:24
Henryk Kozłowski FANTAZJA
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 17:25:23
2019-08-12 12:09:56
Agnieszka Kokot TANGO
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:13:42
2019-08-11 22:57:24
Maria Malko HEYA
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:12:43
2019-08-11 21:32:44
Dominika Bach CANION
  • 1x 13./N/dwufazowy
  • 1x 14./C/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:12:38
2019-08-11 21:26:41
Anna Krupska SAURON
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:12:30
2019-08-11 21:25:59
Edyta Ludwig WEKTOR
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:12:23
2019-08-11 21:24:17
Kamil Polejowski WENTA
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9./LL/trafienie w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:12:17
2019-08-11 21:04:33
Oliwer Suwik HEBRA
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:12:07
2019-08-11 20:14:29
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:11:25
2019-08-11 20:05:56
Kinga Kyrcz EL DORADO
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
  • 1x 9./LL/trafienie w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:11:16
2019-08-11 17:13:20
Paulina Kiempa BERESTECZKO
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:11:07
2019-08-11 15:01:02
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:10:49
2019-08-11 15:00:27
Paulina Kiempa ICEGIRL D
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:10:45
2019-08-11 14:48:15
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:10:40
2019-08-11 13:17:31
Aleksandra Nowicka MORITZ
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:10:30
2019-08-11 11:37:09
Irina Titova COSIDA
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:10:23
2019-08-11 10:44:45
Maura Reszuta BRANDO GRAND
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:09:42
2019-08-11 10:42:59
Lena Klimczyk DACYT
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:08:49
2019-08-11 10:42:40
Olga Wasilewska GAMBLE
  • 2x 10./L/licencyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:34
2019-08-11 10:42:15
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 10./L/licencyjny
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:15
2019-08-11 07:39:56
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:07:08
2019-08-10 23:07:32
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:06:58
2019-08-10 22:44:44
Kinga Miękina FINEZJA
  • 1x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:06:52
2019-08-10 22:44:25
Iga Miękina FINEZJA
  • 2x 1./gry i zabawy/drążki i krzyżaki - dokładności bez normy czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:06:48
2019-08-10 22:40:08
Nina Michalska CESARZ
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:06:44
2019-08-10 22:39:25
Oliwia Michalska CESARZ
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:31:17
2019-08-10 18:34:23
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:31:08
2019-08-10 18:33:01
Henryk Kozłowski VINO 26
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:31:01
2019-08-10 18:32:14
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:30:53
2019-08-10 16:15:15
Maja Styn RAMZES
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:30:45
2019-08-10 15:45:16
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 14./C/dwufazowy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:30:41
2019-08-10 15:09:02
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:30:23
2019-08-10 15:08:30
Adam Nicpoń BERGAMO
  • 2x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 10:26:39
2019-08-10 15:07:50
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:30:12
2019-08-10 14:19:28
Maria Służewska-Gębka ROMANTIC PRINCESS
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:29:18
2019-08-10 11:36:00
Agata Piastowska DANTE S
  • 2x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 22:29:02
2019-08-10 11:35:15
Agata Piastowska LEONARDO
  • 2x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:47:04
2019-08-10 10:53:59
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 09:47:06
2019-08-09 18:49:47
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 2x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
25 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-10 09:47:40
2019-08-09 18:48:57
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:07:07
2019-08-09 17:19:22
Ludwika Osińska ROXY
  • 1x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 09:47:33
2019-08-09 13:52:29
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:58:03
2019-08-09 11:31:17
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:57:36
2019-08-09 10:19:19
Marta Swoboda CANTUCCI
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:57:34
2019-08-09 09:16:57
Nadia Treczyńska HETMAN
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:58:07
2019-08-09 08:14:50
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:57:48
2019-08-08 21:02:53
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:57:59
2019-08-08 20:03:26
Katarzyna Łajewska LOUDWIG C
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:57:53
2019-08-08 19:13:12
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 18:58:01
2019-08-08 18:55:38
Małgorzata Keister LEXUS
  • 2x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 2x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 18:57:50
2019-08-08 18:36:39
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 18:57:44
2019-08-08 18:27:49
Adrianna Rychert BOLIVAR
  • 1x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 15:55:19
2019-08-08 17:57:29
Aleksandra Mazerewicz CETO
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 23:15:15
2019-08-08 17:35:34
Julia Nowosielska CEQ-AS
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 18:57:26
2019-08-08 16:38:24
Kornelia Bertrand AKCJA
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:56
2019-08-08 15:11:34
Marta Lizakowska DOMINICA
  • 2x 3./LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9./LL/trafienie w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:52
2019-08-08 14:36:09
Edyta Ellwart TOBI
  • 2x 2./mini LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8./mini LL/trafienie w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:49
2019-08-08 13:33:27
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:45
2019-08-08 12:20:33
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:20
2019-08-08 11:25:28
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
  • 1x 13./N/dwufazowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:31
2019-08-08 11:24:48
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 4./L/dokładności z natychmiastową rozgrywką
  • 1x 5./L1/dokładności z rozgrywką
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 15:24:30
2019-08-08 11:23:44
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 11./L/zwykły
  • 1x 12./P/o Puchar Lexus Trójmiasto, zwykły z rozgywką
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
2. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
3. Barcikowska Klaudia Stadnina koni Zajączkowo
2004 (JM.)
brak
4. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
5. Bertrand Kornelia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2004 (JM.)
32952/18
6. Chabowska Maria Stajnia Karlikowo
2006 (JM.)
brak
7. Cichal Julia BPK
2004 (JM.)
brak
8. Cichla Pola bpk
2009 (Mł.)
brak
9. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
O024992
10. Dąbrowska Danuta bpk
S
brak
11. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (MJ.)
O025773
12. Dawidowska Marlena bpk
2001 (J.)
nn
13. Drechnowicz Zuzanna Stajnia Karlikowo
2008 (Mł.)
Brak
14. Ellwart Edyta Niezrzeszona
S
XXX
15. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
16. Glembin Oliwia nn
2001 (J.)
nn
17. Głuszek Martyna KJ POLONEZ Damnica
2001 (J.)
O039038
18. Głuszek Martyna Stajnia Modrzewie
2000 (MJ.)
brak
19. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
20. Gonciarz Julia bpk
2001 (J.)
nn
21. Gosz Karolina bpk
2001 (J.)
nn
22. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
23. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
24. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
25. Hiller Marcel BPK
2006 (JM.)
Brak
26. Jarosiewicz Martyna bpk
2001 (J.)
nn
27. Jasińska Lilla KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
Brak
28. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
29. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
30. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
31. Klimczyk Lena Klub Jeździecki La Scalla
2004 (JM.)
O043404
32. Knigawka Zuzanna BPK
2007 (JM.)
brak
33. Kokot Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
O006616
34. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
35. Kotowska Antonina KJ AS Dream
2007 (JM.)
Brak
36. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
37. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
38. Krupska Anna Jks Neksico Kędzierzyn
0003240
39. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
Brak
40. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
brak
41. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
42. Lemke Dominika Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O034630
43. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
44. Littwin Izabella Brak
2002 (J.)
Brak
45. Lizakowska Marta KJ Rakowiec Kwidzyn
2003 (J.)
brak
46. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
47. Ludwig Edyta Klub Jeździecki Polonez Damnica
S
Brak
48. Łajewska Katarzyna KJ Turze
S
O029281
49. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
50. Malko Maria Klub Jeździecki Arpav
S
O009642
51. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
52. Mazerewicz Aleksandra X
2006 (JM.)
Brak
X
53. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
54. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
55. Michalska Nina BPK
2009 (Mł.)
Brak
56. Michalska Oliwia BPK
2003 (J.)
Brak
57. Miękina Iga BPK
2014 (Mł.)
Brak
58. Miękina Kinga BPK
2017 (Mł.)
Brak
59. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (MJ.)
O026670
60. Modzelewska Aleksandra bpk
2001 (J.)
NN
61. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
62. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
63. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
64. Nowicka Aleksandra bez przynależności klubowej
2003 (J.)
brak
65. Nowosielska Julia Stajnia Pomerania
2002 (J.)
Brak
66. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
67. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
68. Osińska Ludwika Bpk
2000 (MJ.)
Brak
69. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
70. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
71. Pawlik Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O022286
72. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
73. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
74. Polejowski Kamil Bez Przynależności Klubowej
S
25708/16
75. Pyzdrowska Zuzanna KJ Pegaz Reda
2010 (Mł.)
Brak
76. Reinert Klaudia Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O028505
77. Reszuta Maura KJ La Scalla
S
O023148
78. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven w Rumii
2001 (J.)
O042667
79. Rudowicz Dariusz JKS SENNY NOWĘCIN
S
brak
80. Rychert Adrianna BPK
2004 (JM.)
brak
81. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
82. Smolarek Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O027200
83. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
84. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
85. Sroka Katarzyna BPK
S
brak
86. Staroniewicz - Potrykus Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
0035529
87. Styn Maja GTH Gdynia
2003 (J.)
O037988
88. Sulewska Marta KJ Black Horse Team Gdańsk
S
Brak
89. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
90. Suwik Oliwer brak
2003 (J.)
brak
91. Swoboda Marta Brak przynależności do klubu
2003 (J.)
brak
92. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
93. Treczyńska Nadia KJ Polonez Damnica
2005 (JM.)
brak
94. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
O012417
95. Wasilewska Olga Klub Jeździecki La Scalla
2002 (J.)
O038115
96. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
97. Wieżel Michalina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
98. Wiśniewska Paulina bpk
2001 (J.)
nn
99. Wójcik Agata HKS lotna
2004 (JM.)
None
100. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
101. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
102. Zablocki Nicole Bez Przynależności Klubowej
S
O023711
103. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

118

Agostino J F:
M:
O:
B:
2.

44

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
K018810 616 007 53 02486 10
3.

20

AKCJA SP POL 14.07.2009 Klacz gniada/175 F: Piko
M: Alma
O: Kornelia Bertrand
B: Kornelia Bertrand
Brak 616009610206409
4.

122

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
5.

90

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
6.

109

ANONIM Małopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Mariot
M: Alwina
O: Michał Chabowski
B: Brak
Brak POL 006 52 00772 08
7.

89

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
8.

117

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 Wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
O: Jadwiga Makowska-Lemke
B: Robert Brandt
K024379
9.

61

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
10.

59

BERESTECZKO Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/kuc:145cm F: Corvallo
M: baccara
O: artur kiempa
B: artur kiempa
brak 616009530124415
11.

38

BERGAMO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/172 F: Marino
M: Bazia
O: Katarzyna Wachowicz
B: SO Starogard Gdański
brak brak
12.

95

BEST EDEN SP POL 2009 Wałach skarogniada/178 F: Etos
M: Bahama
O: Dariusz Rudowicz
B: Ewa Tobolska
brak 616009520048905
13.

110

BOKAS SP POL nn Wałach gniada/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn nn
14.

22

BOLIVAR SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/X F: Le Mistral
M: Bolivia
O: A. Rychert
B: ...
brak
15.

53

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
16.

96

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
17.

65

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
18.

25

CANTUCCI Hanowerska POL 2009 Wałach siwa/173 F: Chalet
M: Ratina
O: Magdalena Lewandowska
B: x
brak x
19.

21

CEQ-AS SP POL 2009 Wałach kara/168 F: Corofini
M: Chełbia
O: Dorota Nowosielska
B: Kalinowska Barbara
Brak 616009680114809
20.

46

CESARZ Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/mk:156 F: Orbis
M: Czajka
O: Marta Rykaczewska
B: Mielnik Piotr
Brak POL 007600159105
21.

103

CETO Czeski Koń Gorącokrwisty POL 24.04.2009 Wałach siwa/168 F: Carinus
M: Donata
O: Maria Żabik
B: ZP Hvezdlice
Brak 203 009 226137209 X
22.

79

CHALLENGE Trakeńska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Impuls
M: Chimera
O: Adam Potrykus
B: Emilia Ciechacka
K024759
23.

5

CHANCE 33 HANN GER 2013 Klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
O: Adam Nicpoń
B: Reitsportanlage Weissenfelde
K028080 DE431319800313
24.

71

CLAVEL HOL POL 2012 Wałach siwa/166 F: Xxx
M: Xxx
O: X
B: X
Xxx Xxx
25.

54

COSIDA Holsteiner POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
O: Elżbieta Mallert
B: Lorzenzen ZG
K026908
26.

40

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
27.

28

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
28.

99

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
29.

91

CZARTER NN POL 2000 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Sroka
B: NN
brak brak
30.

108

CZEKAN 0 Wałach F:
M: /
O:
B:
31.

52

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
K023991
32.

75

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
33.

36

DANTE S Deutsche Sportpferd POL 2010 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Georgina Plus-S / Louis
O: Agata Piastowska
B: A. Górny
LKPZJ/4939/19 DE455879005010
34.

32

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
35.

93

DEMON Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:156,5 F: NN
M: NN
O: Marcin Nełka
B: NN
brak brak
36.

48

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258 DE433330638110
37.

85

DESMIN Małopolska POL 2010 Wałach gniada/170 F: Jasny Poranek
M: Delia
O: Nela Sarosiek
B: Maria Bienko
Brak 616006630058310
38.

30

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
O: -
B: -
K024779 616009600163213
39.

19

DOMINICA Niem. Sport. GER 2013 Klacz gniada/168 F: Dominos /
M: Diadem L /
O: Zbigniew Lizakowski
B: Karin und Armin Löwe
brak -
40.

116

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
41.

6

DOX KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:135 F: KYDROS
M: DISKRA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Rafał Paszyński
brak 616013520078713
42.

76

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
K026964 X
43.

34

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
K025233
44.

92

EGON Małopolska POL 2006 Wałach siwa/168 F: Krym
M: Elmadina
O: Katarzyna Sroka
B: Marek Kołcon
K011853 POL006580095806
45.

60

EL DORADO SP POL 2012 Wałach kara/166 F: Evento
M: Errata
O: Kinga Kyrcz
B: Pomorski Związek Hodowców Koni
brak 616007610009112
46.

12

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
47.

84

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
48.

98

FALCON NN POL 2014 Wałach gniada/Nn F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Nn
49.

121

Fantazja F:
M:
O:
B:
50.

68

FANTAZJA SP. POL 2006 Klacz kasztanowata/178 F: ARAVEL II
M: FAZETA
O: Henryk Kozłowski
B: Roman Barlik
KO18464 12515 POL 009 61 01632 06
51.

73

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
K026847 Xxxx
52.

80

FIGARO - KG SP POL 2012 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: FIONA
O: Adam Potrykus
B: Machowski Edward
K021732
53.

47

FINEZJA Kuc Szetlandzki POL 2009 Klacz siwa/kuc:100 F: Sak
M: Frytka
O: Marta Rykaczewska
B: NN
Brak 616 999 53 01313 09
54.

83

GALILEO SEMPER INVICTA KUC POL 2003 Wałach inna/kuc:140 F: .
M: .
O: Anna Kotowska
B: .
Brak Brak
55.

17

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
56.

51

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
K021041
57.

88

GAMON Westfalska POL 18.03.2012 Wałach gniada/175cm F: Dionizos
M: Gama
O: Marta Sulewska
B: Marek Romanowski
brak DE 441411456712
58.

106

GEJSZA Andaluzyjska POL 2006 Klacz siwa/160 F: Gironimo
M: Lady Betka
O: Karolina Pająk
B: Brak danych
Brak 616 999 66 15128 06
59.

120

GIBON KUC POL 2013 Wałach inna/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
B: Brak
Brak 0000000
60.

104

GO SILVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Kozłowski Henryk
B: Włodarczyk Dorota
KO24233 616 009 52 01351 10
61.

112

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: SILVER DREAM
M: GOSTA
O: Kozłowski Henryk
B: Włodarczyk Dorota
K024233 616 009 52 01351 10
62.

101

GODECJA PKSP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Corleolord L
M: Gibara
O: Anna Rozkosz
B: Stadnina Koni Rzeczna
K026420 616 009 60 01192 14
63.

107

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
64.

7

GORDON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/174 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Kozłowski Henryk
B: Stadnina Koni RACOT
K016472 616 009 61 01368 05 104WZ93
65.

49

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
66.

77

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
67.

111

HANA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emaks
M: Habibi
O: Szostak Stefan
B: Waga Adam
brak
68.

9

HARY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bankiet
M: Hita
O: Marta Wylęga
B: Józef parzonka
Brak
69.

62

HEBRA Małopolska POL 2011 Klacz gniada/174 cm F: Bartnik
M: Hazardzistka
O: Magdalena Suwik
B: Walczuk Eugeniusz
brak 616006510325311
70.

10

HETMAN Szlachetna Półkrew POL 1999 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Humoreska
O: Artur Kiempa/Kinga Treczyńska
B: Roman Jackiewicz
brak POL009530040199
71.

66

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
72.

57

ICEGIRL D Holenderski Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/175cm F: Iceberg St
M: Idorette P
O: Grzegorz Majewski
B: Holandia
brak 528008120097812
73.

97

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
74.

42

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
O: Marek Głuszek
B: Karol Zychowicz
K024386 616 066 55 00334 08
75.

56

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
76.

123

KARLSSON HOL. GER 2004 Wałach gniada F: Dolany
M: Kiara III
O: Jerzy Milewski
B: Muehlich Harald
K008809 DE421000285004
77.

69

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
78.

4

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00589 15
79.

35

LEONARDO WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor / Acord II
M: Lady Black / Karbon
O: Agata Piastowska
B: SK Rzeczna
K027157 POL
80.

81

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
81.

24

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
82.

16

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
83.

87

LORESCA J HOL POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Kwiron Juszczak
K020941 .
84.

29

LOUDWIG C HAN GER 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Louriez Crusador /
M: Warena / Weltmeyer
O: Katarzyna Łajewska
B: Katarzyna Łajewska
K023048 DE413318802110
85.

23

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
86.

8

ŁESKA SP POL nn Klacz gniada/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn nn
87.

105

MADLENE SP POL nn Klacz gniada/165 F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn nn
88.

70

MARCO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
89.

94

MARIANO KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Monika Pyzdrowska Wejherowo
B: Irena Matysiak
Brak 616999530243114
90.

55

MORITZ Małopolska POL 2011 Wałach gniada/- F: NN
M: NN
O: Monika Skowrońska
B: -
brak -
91.

78

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
O: Alicj Kalinka-Kozłowska
B: SO Starogard Gdański
K024599 616009600175011
92.

72

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada/nw F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K022852 616009520026612
93.

33

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
94.

58

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Tykarska Aleksandra
B: Nowielice
K022549
95.

15

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
96.

13

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
97.

102

PAY BACK SIMONI Kłusak Francuski DEN 2007 Klacz gniada/mk: F: S J’S photo
M: Salut Frokjaer
O: .
B: .
None
98.

41

RAMZES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza / Patryk
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
K021461 616099530229012
99.

31

ROKSANA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 POL999640122604
100.

37

ROMANTIC PRINCESS SP POL 2009 Klacz kasztanowata/171 F: Denetor
M: Romantyka
O: Alicja Hołownia
B: Łukasz Lesner
K016421 616 009 53 02847 09
101.

3

ROXY Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Colombo V
M: Rewia
O: Ludwika Osińska
B: ...
Brak
102.

64

SAURON SP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Van gogh
M: Sara
O: Anna krupska
B: Nn
Brak Brak
103.

74

SIMBA Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Mikron
M: Sisi
O: Zabłocki Marek
B: Zielińska Marta
Brak
104.

67

TANGO SP POL 2002 Wałach F: Biskwit
M: Traviata
O: Ewa Stachowiak
B: Roman Stodolny
K007601
105.

82

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
106.

18

TOBI NN POL NN Wałach siwa/mk:160 F: NN
M: NN
O: Edyta Ellwart
B: NN
Brak 616999610329407
107.

43

VINO 26 Hannoveraner GER 2008 Wałach kasztanowata/186 F: Valentino
M: Freya
O: Henryk Kozłowski
B: Bierstedt Jun
K024096 DE 43131201408
108.

100

WALIA Koń Wielkopolski POL 2014 Klacz gniada/163 F: Absurd
M: Wierna
O: Klaudia Barcikowska
B: Mieczysław Zajenkowski
brak
109.

45

WEKTOR Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata/175 F: Absurd
M: Wesna
O: Edyta Ludwig
B: Zajenkowski Mieczyslaw
Brak 616009530259510
110.

63

WENTA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz gniada/166 F: NN
M: NN
O: Ewa Szczypior
B: Jach Jan
Brak 616999610319106
111.

115

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
K018633
112.

27

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
113.

86

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
114.

39

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa/170 F: Zacharov / Clinton
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: -
K023451 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (17)
2019-08-18
2019-08-18
Bach Dominika
Sopocki KJ
CANION (65)
2019-08-18
2019-08-18
Barcikowska Klaudia
Stadnina koni Zajączkowo
WALIA (100)
2019-08-17
36
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (12)
2019-08-18
25
2019-08-18
37
Bertrand Kornelia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
AKCJA (20)
2019-08-17
18
2019-08-17
19
2019-08-18
8
2019-08-18
1
Chabowska Maria
Stajnia Karlikowo
ANONIM (109)
2019-08-17
29
2019-08-17
14
Cichal Julia
BPK
2019-08-17
27
2019-08-17
5
Cichla Pola
bpk
DOX (6)
2019-08-17
1
2019-08-17
15
2019-08-17
9
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (27)
2019-08-18
2019-08-18
Dąbrowska Danuta
bpk
KALA (97)
2019-08-18
10
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (49)
2019-08-18
2019-08-18
FALCON (98)
2019-08-18
14
2019-08-18
1
Dawidowska Marlena
bpk
HARY (9)
2019-08-17
28
2019-08-17
2019-08-17
20
Drechnowicz Zuzanna
Stajnia Karlikowo
CZEKAN (108)
2019-08-17
20
2019-08-17
25
2019-08-17
6
Ellwart Edyta
Niezrzeszona
TOBI (18)
2019-08-17
16
2019-08-17
23
2019-08-18
4
2019-08-18
3
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (28)
2019-08-17
8
2019-08-18
2019-08-18
Glembin Oliwia
nn
GEJSZA (106)
2019-08-17
1
2019-08-17
10
Głuszek Martyna
KJ POLONEZ Damnica
2019-08-17
14
2019-08-17
3
2019-08-18
2019-08-18
BOKAS (110)
2019-08-17
12
2019-08-17
28
2019-08-18
Głuszek Martyna
Stajnia Modrzewie
BOKAS (110)
2019-08-18
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (31)
2019-08-18
2019-08-18
Gonciarz Julia
bpk
2019-08-17
1
Gosz Karolina
bpk
MADLENE (105)
2019-08-17
1
GEJSZA (106)
2019-08-17
19
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-08-18
2019-08-18
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2019-08-17
2019-08-17
14
2019-08-18
27
2019-08-18
20
2019-08-17
4
2019-08-17
2
2019-08-18
7
2019-08-18
3
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
DESMIN (85)
2019-08-17
15
2019-08-18
Hiller Marcel
BPK
CZARTER (91)
2019-08-17
1
2019-08-17
13
2019-08-18
1
2019-08-18
8
Jarosiewicz Martyna
bpk
GO SILVER (104)
2019-08-17
12
2019-08-17
23
Jasińska Lilla
KJ Polonez Damnica
Fantazja (121)
2019-08-17
7
2019-08-17
9
2019-08-17
4
2019-08-18
2019-08-18
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2019-08-18
2019-08-18
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (24)
2019-08-17
8
2019-08-17
2019-08-17
9
2019-08-18
2019-08-18
11
2019-08-18
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (56)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
4
2019-08-18
2019-08-17
17
2019-08-17
42
2019-08-17
Klimczyk Lena
Klub Jeździecki La Scalla
DACYT (52)
2019-08-18
2019-08-18
Knigawka Zuzanna
BPK
DEMON (93)
2019-08-18
2
2019-08-18
13
Kokot Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
TANGO (67)
2019-08-18
2019-08-18
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2019-08-17
2019-08-18
Kotowska Antonina
KJ AS Dream
2019-08-17
22
2019-08-17
27
2019-08-18
4
2019-08-18
4
2019-08-18
11
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2019-08-17
13
2019-08-17
5
GRAFFA (77)
2019-08-18
2019-08-18
NABAB (78)
2019-08-18
2019-08-18
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (43)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Krupska Anna
Jks Neksico Kędzierzyn
SAURON (64)
2019-08-18
16
2019-08-18
28
Kużel Amelia
Pegaz Reda
MADLENE (105)
2019-08-17
5
2019-08-17
41
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
2019-08-17
2019-08-18
12
2019-08-18
15
2019-08-17
26
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2019-08-17
3
2019-08-17
5
2019-08-18
3
2019-08-18
Lemke Dominika
Pomorska Liga Jeździecka
ASTERIX (117)
2019-08-17
14
2019-08-17
2
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (69)
2019-08-17
13
2019-08-17
24
2019-08-17
14
2019-08-18
2
2019-08-18
23
2019-08-18
14
Littwin Izabella
Brak
ŁESKA (8)
2019-08-17
6
2019-08-17
3
2019-08-17
37
Lizakowska Marta
KJ Rakowiec Kwidzyn
2019-08-17
10
2019-08-17
15
2019-08-18
26
2019-08-18
22
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (75)
2019-08-18
1
2019-08-18
Ludwig Edyta
Klub Jeździecki Polonez Damnica
WEKTOR (45)
2019-08-17
21
2019-08-17
33
2019-08-17
39
2019-08-18
2
2019-08-18
2019-08-18
40
Łajewska Katarzyna
KJ Turze
2019-08-18
2019-08-18
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (15)
2019-08-17
14
2019-08-17
9
2019-08-18
2019-08-18
Malko Maria
Klub Jeździecki Arpav
HEYA (66)
2019-08-18
2019-08-18
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (33)
2019-08-17
2
2019-08-17
1
2019-08-18
2019-08-18
Mazerewicz Aleksandra
X
CETO (103)
2019-08-17
17
2019-08-17
3
2019-08-18
35
2019-08-18
13
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-08-17
25
2019-08-17
2019-08-18
8
2019-08-18
2019-08-17
16
2019-08-17
34
2019-08-18
29
2019-08-18
19
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (30)
2019-08-18
2019-08-18
Michalska Nina
BPK
CESARZ (46)
2019-08-17
1
Michalska Oliwia
BPK
CESARZ (46)
2019-08-17
10
2019-08-17
7
Miękina Iga
BPK
FINEZJA (47)
2019-08-17
1
2019-08-17
1
Miękina Kinga
BPK
FINEZJA (47)
2019-08-17
1
Milewska Julia
Sopocki KJ
KARLSSON (123)
2019-08-18
2019-08-18
Modzelewska Aleksandra
bpk
GORDON (7)
2019-08-17
24
GO SILVER (112)
2019-08-17
10
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LAKMUS (4)
2019-08-17
22
2019-08-17
2019-08-18
30
2019-08-18
36
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
2019-08-17
5
2019-08-18
2019-08-18
BERGAMO (38)
2019-08-17
14
2019-08-18
17
2019-08-18
18
ZORA (39)
2019-08-18
2019-08-18
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (122)
2019-08-18
1
2019-08-18
1
2019-08-18
7
Nowicka Aleksandra
bez przynależności klubowej
MORITZ (55)
2019-08-17
32
2019-08-17
7
2019-08-18
39
2019-08-18
17
Nowosielska Julia
Stajnia Pomerania
CEQ-AS (21)
2019-08-17
2019-08-17
2019-08-18
Orłowska Marta
Sopocki KJ
MARCO (70)
2019-08-18
2019-08-18
CLAVEL (71)
2019-08-18
9
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
FIGA (73)
2019-08-18
7
2019-08-18
Osińska Ludwika
Bpk
ROXY (3)
2019-08-17
43
2019-08-17
2019-08-17
29
2019-08-18
33
2019-08-18
21
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (97)
2019-08-18
5
2019-08-18
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2019-08-18
2019-08-18
Pawlik Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-08-17
1
2019-08-17
9
2019-08-18
2019-08-18
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2019-08-17
11
2019-08-17
2019-08-18
12
2019-08-18
DANTE S (36)
2019-08-17
2019-08-17
6
2019-08-18
2019-08-18
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (40)
2019-08-18
2019-08-18
Polejowski Kamil
Bez Przynależności Klubowej
WENTA (63)
2019-08-17
9
2019-08-17
30
2019-08-18
31
Pyzdrowska Zuzanna
KJ Pegaz Reda
MARIANO (94)
2019-08-17
1
2019-08-17
2019-08-17
Reinert Klaudia
Pomorska Liga Jeździecka
HANA (111)
2019-08-17
38
2019-08-17
2019-08-17
14
Reszuta Maura
KJ La Scalla
2019-08-18
2019-08-18
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven w Rumii
GODECJA (101)
2019-08-17
4
2019-08-17
9
Rudowicz Dariusz
JKS SENNY NOWĘCIN
2019-08-17
21
2019-08-17
Rychert Adrianna
BPK
BOLIVAR (22)
2019-08-17
24
2019-08-17
34
2019-08-17
26
2019-08-18
24
2019-08-18
9
Służewska-Gębka Maria
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-08-18
2019-08-18
Smolarek Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
BAJOU (61)
2019-08-18
2019-08-18
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
CEQ-AS (21)
2019-08-18
14
2019-08-18
32
2019-08-18
2019-08-18
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-08-17
8
2019-08-17
14
2019-08-17
2019-08-18
1
2019-08-18
6
2019-08-18
9
Sroka Katarzyna
BPK
EGON (92)
2019-08-17
4
Staroniewicz - Potrykus Karolina
Klub Jeździecki Arpav
2019-08-17
25
2019-08-17
9
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-17
14
2019-08-17
18
2019-08-18
13
2019-08-18
15
Styn Maja
GTH Gdynia
RAMZES (41)
2019-08-17
14
2019-08-17
9
2019-08-18
10
2019-08-18
Sulewska Marta
KJ Black Horse Team Gdańsk
GAMON (88)
2019-08-18
4
2019-08-18
6
Suszek Hanna
ukj neksico karlino
ARNIKA (89)
2019-08-18
10
2019-08-18
5
Suwik Oliwer
brak
HEBRA (62)
2019-08-17
2
2019-08-17
18
2019-08-17
31
2019-08-18
5
2019-08-18
15
2019-08-18
38
Swoboda Marta
Brak przynależności do klubu
2019-08-17
1
2019-08-17
8
2019-08-18
34
2019-08-18
18
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
COSIDA (54)
2019-08-17
12
2019-08-17
16
2019-08-18
2019-08-18
Treczyńska Nadia
KJ Polonez Damnica
HETMAN (10)
2019-08-17
5
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-18
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
NATALA (58)
2019-08-18
2019-08-18
Wasilewska Olga
Klub Jeździecki La Scalla
GAMBLE (51)
2019-08-18
1
2019-08-18
6
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (96)
2019-08-18
2019-08-18
Wieżel Michalina
JKS Barłomino
GIBON (120)
2019-08-17
1
Wiśniewska Paulina
bpk
GORDON (107)
2019-08-17
25
2019-08-17
11
Wójcik Agata
HKS lotna
2019-08-17
28
2019-08-17
40
2019-08-17
14
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-08-18
2
2019-08-18
Wolańska Alicja
KJ POLONEZ Damnica
2019-08-17
25
2019-08-17
17
2019-08-18
2019-08-18
Zablocki Nicole
Bez Przynależności Klubowej
SIMBA (74)
2019-08-18
12
2019-08-18
11
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (99)
2019-08-18
16
2019-08-18

Number of Riders: 103

Number of Horses: 114

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl