Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
179 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:27:13
2019-06-28 13:27:13
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 07:35:56
2019-06-28 07:35:56
Konrad Mański EŁZA
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 20:20:29
2019-06-27 20:20:29
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:52:05
2019-06-27 09:52:05
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:50:43
2019-06-27 09:50:43
Nadia Romaniecka NEGRO AVHARRO
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:48:20
2019-06-27 09:48:20
Marta Bednarz RUSŁAN
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:59:00
2019-06-26 15:59:00
Emilia Gradalska NIKITA
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:53:35
2019-06-26 15:53:35
Matea Marzec NIKITA
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:51:26
2019-06-26 15:51:26
Zuzanna Rudziks ARBAT
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:49:48
2019-06-26 15:49:48
Indiana Witkowska ARBAT
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:42:32
2019-06-26 15:42:32
Martyna Pietroń COUNTER
  • 1x 9/N/zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:25:58
2019-06-26 15:25:58
Adam Nicpoń ZERO Z
  • 1x 10/C/zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:25:02
2019-06-26 15:25:02
Adam Nicpoń CYCERA
  • 1x 10/C/zwykły
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:21:27
2019-06-26 15:21:27
Adam Nicpoń ROSI
  • 1x 9/N/zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 15:18:26
2019-06-26 15:18:26
Adam Nicpoń ZORA
  • 1x 9/N/zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 18:24:51
2019-06-25 18:24:51
Piotr Tauba RIBANA
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 7/L/zwykły
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 18:25:08
2019-06-25 18:23:43
Piotr Tauba CZARINA STAR
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 17:56:48
2019-06-25 17:56:48
Miszel Kantowska BREGO
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:40:22
2019-06-25 14:40:22
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:30:31
2019-06-25 14:22:10
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 7/L/zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:29:27
2019-06-25 14:21:10
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:07:01
2019-06-25 14:07:01
Magdalena Wilkowska COLADO
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 10:13:59
2019-06-24 10:13:59
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:59:46
2019-06-24 09:59:46
Aleksandra Orpel SARA-H
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:53:01
2019-06-24 09:53:01
Natalia Wilkowska IKAR
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:50:16
2019-06-24 09:50:16
Julia Lieske CARERRA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:47:03
2019-06-22 11:39:49
Filip Falkiewicz CASVELLE
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:46:46
2019-06-22 11:33:50
Filip Falkiewicz F-CLARISSA
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:46:29
2019-06-22 11:02:14
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:46:03
2019-06-21 23:17:01
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:45:32
2019-06-21 22:54:42
Kaja Męczyńska PARADA
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 07:35:09
2019-06-21 22:19:54
Klaudia Mańska EŁZA
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:43:22
2019-06-21 20:15:57
Natalia Klebba CASSI
  • 2x 7/L/zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:42:45
2019-06-21 18:03:22
Natalia Klóskowska SARATOW
  • 2x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:42:18
2019-06-21 18:02:30
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CENTO BOY
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:42:12
2019-06-21 18:00:56
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik IT'S A BIG BOY
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
139 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-24 09:42:06
2019-06-21 17:52:30
Katarzyna Falkiewicz PRETTY LITTLE CHERY
  • 2x 8/P/dwufazowy
  • 2x 9/N/zwykły
  • 2x 18/P/dwufazowy
  • 2x 19/N/zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:41:18
2019-06-21 16:57:53
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:41:13
2019-06-21 16:57:07
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 18/P/dwufazowy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:41:08
2019-06-21 12:40:29
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:41:03
2019-06-21 10:33:48
Zuzanna Obłoza NENA
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:40:53
2019-06-20 22:44:59
Maria Malko HEYA
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:40:23
2019-06-20 20:25:50
Amelia Chłąd CALHEDRON
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 09:14:28
2019-06-19 22:07:21
Monika Binerowska CHIRON
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:40:15
2019-06-19 20:44:05
Aleksandra Tykarska NUGGETS
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:38:50
2019-06-19 19:59:25
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 9/N/zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 19:56:54
2019-06-19 17:59:30
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:38:31
2019-06-19 15:46:35
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:38:11
2019-06-19 15:45:57
Piotr Zielonka GODECJA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
126 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-24 09:38:06
2019-06-19 15:45:21
Piotr Zielonka FORDROS
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:38:01
2019-06-19 15:44:26
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:37:54
2019-06-19 12:51:15
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
123 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-19 11:11:37
2019-06-18 21:54:43
Jakub Jarecki HANNIBAL DE REVEL SOYMAX
  • 2x 7/L/zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:12:19
2019-06-18 21:50:00
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:13:03
2019-06-18 21:48:42
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:13:18
2019-06-18 21:46:45
Jakub Jarecki JARSINA
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:13:33
2019-06-18 21:44:17
Jakub Jarecki NICE'N COOL D'IVE Z
  • 2x 7/L/zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:13:57
2019-06-18 21:43:29
Wiktoria Wąsowicz RAFA
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 11:14:13
2019-06-18 21:40:11
Jakub Jarecki CASABLANCA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 21:58:08
2019-06-18 14:08:15
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 2x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 2x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 2x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 2x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:39:29
2019-06-17 21:58:54
Zofia Tocha EGIDA
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:56:54
2019-06-17 13:48:52
Marta Kropidłowska DENVER
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:56:53
2019-06-17 13:46:59
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:56:43
2019-06-17 12:26:08
Dariusz Rudowicz BEST EDEN
  • 1x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 12:20:17
2019-06-17 12:25:04
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 12:20:24
2019-06-17 12:24:10
Marta Bednarz VALENTINA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 09:45:50
2019-06-16 23:09:13
Rafał Wojdyła GAMBLER
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:55:51
2019-06-16 20:39:05
Bartosz Gauza SORAYA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 18:59:37
2019-06-16 20:38:35
Bartosz Gauza ULIWI
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:55:47
2019-06-16 20:37:58
Bartosz Gauza ABIGAIL ASANTE
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 2x 17/L/zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:09
2019-06-16 20:22:04
Sabrina Tovarnak FIDORKA
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:14
2019-06-16 20:21:33
Sabrina Tovarnak DONALD
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:17
2019-06-16 20:20:52
Sabrina Tovarnak CARL
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:20
2019-06-16 20:20:13
Sabrina Tovarnak BERNESTINA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:23
2019-06-16 20:19:07
Sabrina Tovarnak AMBRA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 18/P/dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:26
2019-06-16 20:17:54
Joanna Karska SYLVESTER
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:54:01
2019-06-16 20:16:45
Joanna Karska CHOPPER
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:53:51
2019-06-15 17:06:08
Tomasz Olszewski BERGS 10-21
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:53:39
2019-06-15 17:05:14
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:53:08
2019-06-15 17:03:31
Kamila Gierszewska MISTER CANTERO
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 7/L/zwykły
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 17/L/zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:52:55
2019-06-15 09:02:17
Daria Kreft FABIEN SANTANA
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:52:36
2019-06-14 21:25:32
Natalia Potrykus ZORDON N
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:37:32
2019-06-14 18:35:53
Agata Piastowska C-DINETTE
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:36:36
2019-06-14 18:34:46
Agata Piastowska LEONARDO
  • 2x 7/L/zwykły
  • 2x 17/L/zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:55:49
2019-06-14 10:36:03
Paulina Piosik JUKA
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:55:38
2019-06-13 23:18:35
Jacek Grzywacz ZETINA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:55:37
2019-06-13 23:17:10
Jacek Grzywacz ZET-ŻĄDŁO
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:55:33
2019-06-13 23:14:55
Jacek Grzywacz CRUZ S
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:54:56
2019-06-13 23:13:14
Jacek Grzywacz ARNAT
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 11:54:43
2019-06-13 22:03:02
Oliwia Kaszubowska CHACCO OLYMPIC
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
81 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2019-06-13 19:40:21
2019-06-13 19:29:18
Klaudia Reinert GAPPE LOUP
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:40:35
2019-06-13 19:28:16
Bartłomiej Siwiec TURKMEN
  • 2x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:41:32
2019-06-13 19:27:02
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:42:20
2019-06-13 15:53:21
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 09:30:38
2019-06-13 15:52:30
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 19:51:45
2019-06-13 11:09:15
Filip Falkiewicz LANCELOT
  • 1x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:11:52
2019-06-12 23:24:37
Zofia Teper EMIR
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:11:23
2019-06-12 21:45:19
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 2x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 2x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 2x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 2x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 18:45:01
2019-06-12 18:27:31
Maria Padalak UPPSALA DU THEIL
  • 2x 7/L/zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:10:28
2019-06-12 16:30:30
Julia Kowalczuk-Fijałkowska KOSTKA RUBIKA
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:10:20
2019-06-12 16:28:07
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:49:37
2019-06-12 16:20:40
Paweł Szankin CORTINA A-Z
  • 1x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:49:34
2019-06-12 15:52:11
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:09:51
2019-06-12 13:56:56
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 7/L/zwykły
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:39:28
2019-06-12 10:23:55
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:39:48
2019-06-11 18:05:44
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:39:02
2019-06-11 17:26:47
Natalia Kasza ARIETA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:38:39
2019-06-11 11:00:12
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:57:28
2019-06-11 10:39:10
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:36:20
2019-06-11 09:48:51
Hanna Mikołajczyk PRINCESSA
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:36:33
2019-06-11 09:04:38
Julia Parda FIONA
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:36:56
2019-06-10 17:00:58
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:18:16
2019-06-10 11:13:11
Sandra Wronka LUSZYN
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:34:13
2019-06-10 08:03:07
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:33:42
2019-06-10 08:02:32
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 7/L/zwykły
  • 2x 17/L/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:33:20
2019-06-10 08:01:54
Maja Drobny GANGES
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:28:30
2019-06-10 08:01:17
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:19:07
2019-06-09 22:18:42
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 14:34:37
2019-06-09 21:11:25
Julia Bieganowska VERONA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 18/P/dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:14:10
2019-06-09 21:08:23
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:13:10
2019-06-09 21:05:37
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:13:22
2019-06-09 21:01:44
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:13:42
2019-06-09 20:59:45
Julia Bieganowska PRINCESSA I G
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-22 17:06:20
2019-06-09 18:19:46
Amelia Ostrowska FORTUNA
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 7/L/zwykły
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 17/L/zwykły
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:12:00
2019-06-09 16:49:18
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:10:42
2019-06-09 15:21:19
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:10:01
2019-06-09 14:33:46
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:37:21
2019-06-09 12:57:01
Magdalena Rutkiewicz POLINEZJA
  • 1x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:36:20
2019-06-09 12:53:42
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:08:36
2019-06-09 12:32:32
Irina Titova GEORGETTE
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:08:35
2019-06-09 12:31:19
Irina Titova COSIDA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 09:26:38
2019-06-09 09:26:38
Marta Swoboda CANTUCCI
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 09:21:59
2019-06-09 09:21:59
Aleksandra Mazerewicz SULTAN OF SWING
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:08:31
2019-06-09 08:08:27
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:07:25
2019-06-09 06:50:39
Agata Mazur DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z
  • 1x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 17/L/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:07:27
2019-06-09 06:47:53
Agata Mazur EAUVILLE UNIQUE
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 18:04:50
2019-06-08 19:21:55
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:07:07
2019-06-08 15:36:03
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 09:36:56
2019-06-08 15:35:26
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:04:24
2019-06-07 15:55:11
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:04:35
2019-06-07 09:58:49
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:01:20
2019-06-06 23:18:31
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:01:01
2019-06-06 23:17:48
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 10/C/zwykły
  • 1x 19/N/zwykły
  • 1x 20/C/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 10:00:16
2019-06-06 23:17:03
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 7/L/zwykły
  • 2x 17/L/zwykły
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:59:54
2019-06-06 22:52:07
Michalina Krzyżyńska CANNABIS DE LUX
  • 1x 7/L/zwykły
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:52:39
2019-06-06 22:51:09
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:20:36
2019-06-06 19:19:20
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:20:20
2019-06-06 16:26:49
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:13:16
2019-06-06 15:26:16
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 8/P/dwufazowy
  • 1x 9/N/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
  • 1x 19/N/zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:11:57
2019-06-06 15:23:33
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 17/L/zwykły
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:11:24
2019-06-06 14:23:40
Zuzanna Becker ENZO
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 09:11:16
2019-06-06 14:21:22
Maggie Misztal VEJOTTIE
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:09:45
2019-06-06 10:00:07
Daria Symonowicz BREMIO
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:09:50
2019-06-06 09:59:23
Klaudia Borowiecka LAPONIA
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:10:03
2019-06-06 08:40:26
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:10:34
2019-06-06 07:51:16
Weronika Haase TULUZA
  • 1x 17/L/zwykły
  • 1x 18/P/dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:11:05
2019-06-06 07:33:21
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 1/kuce/Kuce I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 3/kuce/Kuce II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 11/kuce/Kuce finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 12/kuce/Kuce finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:11:10
2019-06-06 07:15:40
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 13:11:14
2019-06-06 00:33:03
Zuzanna Felkner RED LYNN
  • 1x 5/mini LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 6/LL/dokładności ( z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 1x 15/mini LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
  • 2x 16/LL/dokładności (z trafieniem w normę czasu) - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 21:43:28
2019-06-05 19:13:22
Valeriia Chebotar GOLDENBOY GR
  • 1x 2/duże konie/Duże konie I półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 4/duże konie/Duże konie II półfinał - z oceną stylu jeźdźca, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 13/duże konie/Duże konie finał - dokładności - I nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
  • 1x 14/duże konie/Duże konie finał - dokładności - II nawrót, zgodnie z regulaminem rozgrywania OOM 2019
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O032628
4. Barowicz Martyna Brak
2000 (MJ.)
O028615
5. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (JM.)
32951/18
6. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (JM.)
O045760
7. Białkowska Weronika JKS Niestępowo
2007 (JM.)
8. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
9. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
10. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
11. Binerowska Monika JKS Niestępowo
2004 (JM.)
O047538
12. Borowiecka Klaudia bpk
1999 (MJ.)
brak
13. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
14. Chebotar Valeriia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039773
15. Chłąd Amelia JKS Niestępowo
2006 (JM.)
Brak
16. Chustak Piotr pomorska Liga Jeździecka
S
O007152
17. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
18. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
19. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
20. Falkiewicz Filip Otomiński Klub jeździecki Tabun
S
O007117
21. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
S
O007117
22. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
23. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
24. Felkner Zuzanna JKS BARŁOMINO
2004 (JM.)
Brak
25. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
26. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
27. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
28. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
29. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
30. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
31. Gradalska Emilia bpk
2004 (JM.)
brak
32. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
33. Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
S
O001013
34. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O002741
35. Jagniewska Maja Cavallo
2008 (Mł.)
36. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
37. Kantowska Miszel Klub jeździecki Barlomino
2008 (Mł.)
Brak
38. Kasza Natalia MKJ Nenia Pasłęk
2004 (JM.)
O046711
39. Kaszubowska Oliwia Sopocki KJ
2004 (JM.)
O044754
40. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
41. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
2006 (JM.)
O037859
42. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
43. Klóskowska Natalia Klub Jeździecki Jackiewiczów
2001 (J.)
O047536
44. Kowalczuk-Fijałkowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
1998 (MJ.)
Brak
45. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
46. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
O043739
47. Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
2002 (J.)
O035523
48. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
49. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
50. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
51. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
52. Lieske Julia KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041863
53. Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O005279
54. Ludwicka Karina LKJ GAŁKOWO
2006 (JM.)
O044637
55. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
56. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
57. Marzec Matea bpk
2008 (Mł.)
brak
58. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
59. Mazerewicz Aleksandra X
2006 (JM.)
Brak
X
60. Mazur Agata SKJ Sopot
S
O006773
61. Męczyńska Kaja JKS EWRO
2006 (JM.)
„brak”
62. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
63. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki Klub Jeździecki
S
O040934
64. Mikołajczyk Hanna Polish Pony Club
2006 (JM.)
O047758
65. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
66. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
67. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
68. Obłoza Zuzanna Stajnia Ferdynand
2007 (JM.)
Brak
69. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
S
O009837
70. Orpel Aleksandra JKS EWRO
2002 (J.)
Nn
71. Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
none
72. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
73. Padalak Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2006 (JM.)
O041037
74. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
75. Pająk Przemysław bez przynależności klubowej
2009 (Mł.)
O048301
76. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
77. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
78. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
79. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
80. Pietroń Martyna Sopocki KJ
S
O012067
81. Pietrzak Kaja M K J Nenia Pasłęk
2005 (JM.)
O034646
82. Piosik Paulina Stajnia Bolszewo
2003 (J.)
brak
83. Potrykus Natalia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O034988
84. Przyjemski Krzysztof BPK
2007 (JM.)
85. Romaniecka Nadia Brak
2003 (J.)
Brak
86. Rudowicz Dariusz JKS SENNY NOWĘCIN
S
brak
87. Rudziks Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
88. Rutkiewicz Julia Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2007 (JM.)
O043543
89. Rutkiewicz Magdalena Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2004 (JM.)
O037990
90. Siwiec Bartłomiej BPK
2007 (JM.)
Brak
91. Skibińska Natalia
2008 (Mł.)
92. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
10179301
93. Swoboda Marta Brak przynależności do klubu
2003 (J.)
brak
94. Symonowicz Daria bpk
2001 (J.)
brak
95. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
96. Szankin Paweł Bpk
2001 (J.)
Brak
97. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
98. Tauba Piotr JKS Barłomino
S
O012981
99. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (JM.)
O036686
100. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
101. Titova Irina bpk
S
O044985
10069183
102. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
103. Tulisow Nina Bertyn
2004 (JM.)
O035091
104. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
S
O012417
105. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
106. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
107. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
108. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O049266
109. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
110. Witkowska Indiana bpk
2004 (JM.)
brak
111. Wojdyła Rafał Stow. Gdyński Szwadron Krakusów
2003 (J.)
brak
112. Wojtal Julianna Klub Jeździecki Bertyn
2004 (JM.)
O038237
10185778
113. Wronka Sandra Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
114. Żabik Maria Pomorska Liga Jeździecka
S
O037490
115. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Ewro
S
O022288
116. Zwolak Zuzanna AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

121

ABIGAIL ASANTE SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Boliwar/Landor
M: Astoria
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
brak brak
2.

175

ARBAT Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Berlin Bej
M: Aruba
O: Gracjana Ćwierz
B: Agnieszka Bestry
Brak
3.

62

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
4.

84

ARIETA Trakenska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: PIGMALION
M: AJLALI
O: PIOTR KASZA
B: SK PLĘKITY
K024293 POL 73201078108
5.

100

ARNAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Arabeska / Czynel
O: Stanisław Malek
B: SK Racot
K018792 616007610061110 105EZ01
6.

138

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada/xxx F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
7.

112

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
8.

123

BEST EDEN SP POL 2009 Wałach skarogniada/178 F: Etos
M: Bahama
O: Dariusz Rudowicz
B: Ewa Tobolska
brak 616009520048905
9.

186

Bostwana SP POL 2011 Klacz Gniada F:
M:
O:
B:
10.

167

BREGO SP POL 2003 Wałach siwa/160 F: nn
M: nn
O: Patrycja Szmit
B: nn
brak brak
11.

37

BREMIO XX POL 2006 Wałach gniada F: Cumbrales
M: Bremen Rose
O: Niemiera Sonia
B: -
brak
12.

107

C-DINETTE KWPN POL 2008 Klacz gniada/167 F: Cantos
M: Arine
O: Agata Piastowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K016540
13.

180

CABALLO H Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
brak
14.

144

CALHEDRON Trakeńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Likwidor
M: Cypis
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017459 POL732010051910
15.

53

CANNABIS DE LUX WESTF GER 2013 Wałach siwa/165 F: Hermes De Lux / Hermes D'Authieux
M: Lasou / Larome
O: Monika Krzyżyńska
B:
K026721 DE441411369613
16.

51

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Cantanis
M: Coco Chanel
O: KONI Arkadiusz Wojtal
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229 616090600196410
17.

45

CANTUCCI Hanowerska POL 2009 Wałach siwa/173 F: Chalet
M: Ratina
O: Magdalena Lewandowska
B: x
brak x
18.

160

CARERRA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Rytm
M: Czoska
O: Piotr Lieske
B: Piotr Okoń
K024365
19.

133

CASABLANCA HOL POL 2011 Klacz gniada/167 F: Cassin
M: Mona II / Lascadell
O: Jolanta Jarecka
B: Niemcy
K019037 DE421000138811
20.

154

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
K027252 Brak
21.

159

CASVELLE HOL POL 2011 Klacz gniada/173 F: CASALL
M: KARETT I
O: KRZYSZTOF ZIELIŃSKI
B: KRZYSZTOF ZIELIŃSKI
ko19774 DE421000213711
22.

94

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
O: Agnieszka Kowalik
B:
K020313 616009540145210
23.

152

CENTO BOY Oldemburska POL 2011 Wałach siwa F: Centadel
M: Windoria
O: Paweł Wójcik
B: Gestuet Lewitz
K024634 DE418184043511
24.

2

CETO Czeski Koń Gorącokrwisty POL 24.04.2009 Wałach siwa/168 F: Carinus
M: Donata
O: Maria żabik
B: Zp Hvezdlice
K028102 203 009 226137209
25.

99

CHACCO OLYMPIC Oldenburg POL 2010 Wałach gniada/175 F: Chacco Blue
M: Olympic Dame
O: Andrzej Małasiewicz
B: Andrzej Małasiewicz
Brak Brak
26.

83

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
27.

95

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
O: Jerzy Mićko
B: Jerzy Mićko
K025055 616009600047411
28.

135

CHIRON Trakeńska POL 2008 Wałach gniada/170 F: Malmo
M: Cypia
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816 POL732010035408
29.

165

COLADO OLD POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Cola
M: Paola
O: Łukasz Skowroński
B: Łukasz Skowroński
KO20578
30.

97

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
31.

88

CORTINA A-Z WLKP POL 2006 Klacz kara/174 F: Etos
M: Corrida
O: Magdalena Krempeć
B: Polska
Brak 0000
32.

63

COSIDA Holsteiner POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
O: Elżbieta Mallert
B: Lorzenzen ZG
K026908
33.

174

COUNTER HOL POL 2011 Wałach gniada F: Cachas / Caretino
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
K023540 DE421000693111
34.

166

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
35.

52

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
36.

101

CRUZ S SP POL 2014 Wałach gniada/171 F: BLACK JACK
M: C.RAVENNA Z
O: STANISŁAW MALEK
B: STANISŁAW SZURIK
K027117 616009520042014
37.

172

CYCERA Oldenburger Springpferd POL 2016 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva
O: Magdalena Krempeć
B: Horst Schlusselburg
K023449
38.

35

CZARINA STAR SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: LORD STAR
M: Carrera /Rytm
O: PIOTR OKOŃ /Piotr Tauba
B: Piotr Okoń
K027278 616009530072513
39.

74

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman /
M: Dongai / Fourth Of June
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105 POL070000004984
40.

60

DAVIDOFF VH RUYTINXBOS Z Zangersheide POL 2014 Wałach gniada/172 F: Darco
M: Utopie
O: Agata Mazur
B: Tom Delvaux
K027674 056015Z55612914
41.

92

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepaniak
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
42.

125

DENVER SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Markies V
M: Debora
O: Piotr Kropidłowski
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00597 15
43.

6

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/172 F: De Kooning / Elite
M: Fackeja / Lord Liberty G
O: Małgorzata Kaszubowska
B: Helmut Osterkamp
K024258 DE433330638110
44.

184

DIVAH WLKP POL 2008 Klacz gniada/kuc:mk: F: Asyż/Hamlet Go
M: Dumka/Dłóżnik
O: Marzena Kot
B: Agnieszka Rąbca
K011683 007530007708
45.

128

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
K024779
46.

134

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O: Artur Biegalski
B: Roman Barlik
K014288 POL009610219108
47.

82

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
48.

54

EAGLE EH Z Zangersheide POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Emerald van’t Ruttershof
M: Krisja de l’esperance
O: Alicja Kalinka Kozłowska
B: Euro Horse Bvba
K026964 X
49.

61

EAUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa/- F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
K025233
50.

105

EGIDA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Equin
M: Esencja
O: Joanna Augustyniak
B: Saganowska Ewa
brak 616013661752810
51.

164

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
52.

17

ELZA - JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:131cm F: NN
M: NN
O: Jerzy Mićko
B: Holandia
K023955
53.

30

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
54.

98

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
55.

47

ENZO Małopolska POL 2010 Wałach skarogniada/mk:155 cm F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B: Maluga Zygmunt
brak
56.

39

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512 528003200908334
57.

77

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
O: Artur Wiśniewski
B:
K012969 POL007611510404
58.

158

F-CLARISSA HOL POL .2013 Klacz kasztanowata/170 F: CATOKI
M: ZABOU I
O: KRZSZTOF ZIELIŃSKI
B: KRZYSZTOF ZIELIŃSKI
K025344 DE1000031713
59.

8

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada/151 F: DARWIN
M: FANY
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
K028039 POL 009530244607
60.

70

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
61.

139

FORDROS SP POL 2011 Wałach gniada/xxx F: X
M: X
O: Magdalena Cieplińska
B: X
x
62.

68

FORTUNA Wielkopolska POL 2004 Mare seal brown/167 F: Gluckspilz
M: Falanga
O: Michał Ostrowski
B: Święcicki Henryk
K009439 10562
63.

147

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
64.

27

GAMBLER KWPN POL 2010 Wałach gniada/168 F: brak
M: brak
O: Anna Wojdyła
B: brak
brak brak
65.

76

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Jerzy Łukomski
K019951
66.

64

GEORGETTE Hannoveraner POL 2013 Klacz gniada/170 F: Grey Top
M: Starlet
O: Elżbieta Mallert
B: Salvatore Basile
brak DE431313310513 DE431313310513
67.

91

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K024294
68.

140

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/xxx F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
69.

169

GOLDENBOY GR KWPN POL 2011 Wałach gniada/170 F: ZIROCCO BLUE VDL
M: ZENZI HBC
O: CHEBOTAR ANNA
B: AGNIESZKA KWIATKOWSKA
K020933 K0200933 528003201109703
70.

58

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
71.

55

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram / Aram
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 POL007520060806
72.

127

HANNIBAL DE REVEL SOYMAX SP POL 2015 Ogier kasztanowata/176 F: Colox Cup
M: Hipnoza / Cantanis
O: Daniel Piechota
B: Daniel Piechota
K027092 brak
73.

182

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
K025790 528003201305552
74.

161

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: Siwek Roman
K016484 POL 009640029608
75.

151

IT'S A BIG BOY SP POL 2014 Wałach kara F: Black Jack
M: Isabell
O: Katarzyna Jackiewicz-Wójcik
B: Roman Jackiewicz
K026418
76.

130

JARSINA KWPN POL 2014 Klacz gniada/166 F: Numero Uno
M: Soraya / Damiro
O: Marcin Orłowski
B: Holandia
K026770 528003201400334
77.

104

JUKA SP POL 0000 Klacz kara/164 F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
K026392 0000
78.

156

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
K024848
79.

181

KARIKA Koń Mały POL 2005 Klacz ciemnogniada/mk: F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321
80.

124

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
81.

67

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
82.

85

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc:138 F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
83.

96

KOSTKA RUBIKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rubin
M: Kasaweltha
O: Julia Kowalczuk-Fijałkowska
B: Szczęsny Ryszard
brak
84.

72

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
85.

93

LANCELOT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Ares
M: Landy
O: Barbara Padalak
B: Krzysztof Sobiecki
K027650 616009530207815
86.

38

LAPONIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/169 F: Palegro
M: Lansada
O: Dorota mueller
B: Nie wiem
K018612
87.

5

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
88.

106

LEONARDO WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor / Acord II
M: Lady Black / Karbon
O: Agata Piastowska
B: SK Rzeczna
K027157 POL
89.

148

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
90.

137

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
91.

73

LUSZYN SP POL 2012 Wałach siwa/168 F: Etos
M: Linijka
O: Sandra Wronka
B: Warmińsko-Mazurski Związek Hodowców koni
brak 616009600053512
92.

42

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
O: J. Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
93.

157

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
94.

110

MISTER CANTERO Holsztyńska POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Cantero
M: Mirian
O: Grzegorz Gierszewski
B: brak
K011426 POL007610127907
95.

65

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
96.

111

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
97.

56

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: Markies V /
M: Nirwana / Revel
O: Alicj Kalinka-Kozłowska
B: SO Starogard Gdański
K024599 616009600175011
98.

57

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
99.

179

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
100.

146

NENA NN POL 2007 Klacz srokata/mk:152 F: NN
M: NN
O: Grzegorz Obloza
B: NN
NN NN
101.

131

NICE'N COOL D'IVE Z Z POL 2014 Ogier kara/173 F: Nabab de Reve
M: Radetsky / Chin Chin
O: Agnieszka Kwiatkowska
B: Eeckhout Van Isabelle
K026297 056015Z55650914
102.

66

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
103.

176

NIKITA KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: Carmanas Neptun
M: Nadia
O: Monika Romanowska
B: Marek Romanowski
Brak
104.

177

NIKITA Koń Mały POL 1999 Klacz kasztanowata/kuc: F: Hornmoor's Davey
M: NN
O: Piotr Krzyżanowski
B: Piotr Krzyżanowski
brak
105.

143

NUGGETS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/161 F: Sumowski
M: Kratka
O: Aleksandra Tykarska
B: Marcin Peski
Brak 616999530287211
106.

50

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
107.

155

PARADA NN POL 20.01.2008 Klacz izabelowata/152 F: Arkan
M: Peti
O: Robert Nagórski
B: nn
Brak NN
108.

149

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
109.

81

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
K024703 616999610072413
110.

87

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
K018231 013530067806
111.

136

POLINEZJA Trakeńska POL 2008 Klacz kasztanowata/161 F: Ajbek
M: Porta
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
K028040 POL732010042608
112.

150

PRETTY LITTLE CHERY SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/162 F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
113.

79

PRINCESSA Typ Kuc POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Hanna Mikołajczyk
B: nn
K026511 POL9995201845
114.

71

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
Brak
115.

185

Quentin F:
M:
O:
B:
116.

132

RAFA WLKP. POL 2004 Klacz gniada F: Endek
M: Henrysia
O: Jerzy Maćko
B: Grądek
K024820
117.

43

RED LYNN Kuc Walijski POL 2010 Klacz gniada/kuc:146 F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B: ---
Brak 5280170400521
118.

168

RIBANA SP POL 2014 Klacz skarogniada/167 F: It's me du Mesnil /Narcos II
M: Rewia/Lascadell
O: Piotr Tauba
B: Polska
K027276 616007640073214
119.

59

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
120.

171

ROSI Hanowerska DEU 2012 Klacz kara/168 cm F: Dressage Royal
M: Anuschka
O: Magdalena Krempeć
B: Heinrich Tibke
LKRWZJ/2822/17 DE 431316758812
121.

187

ROSI HAN GER 2012 Klacz gniada/170 F: Dressage Royal / Donnerhall
M: Anuschka / Amani
O: KJ Barłomino
B: Heinrich Tibke
K023448 DE431318758812
122.

178

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Maciej Gołąbek
K020736 POL007610228008
123.

78

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
O: Rafał Perlikowski
B: SK Dobrzyniewo
Brak Brak
124.

162

SARA-H N POL 2011 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Nn Nn
125.

153

SARATOW SP POL 2000 Wałach kasztanowata/173 F: Le Voltaire
M: Sangara
O: Monika Jackiewicz
B: SK Moszna
K005576 POL009530002800 POL40563
126.

122

SORAYA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
127.

44

SULTAN OF SWING Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach siwa/X F: Wieland
M: Samira
O: Marcin Mazerewicz
B: Agata Dylewska
Brak X
128.

18

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
K014499 POL013520048606
129.

48

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
130.

90

TURKMEN Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada/mk:156 F: Kilimandżaro
M: Tasmanka
O: Jarosław Siwiec
B: Franciszek Wołoszyn
Brak POL070000005431
131.

25

ULIWI WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urielle / Silvio I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K024790 616009610110412
132.

19

UPPSALA DU THEIL SF POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: JAGUAR MAIL
M: OROSTAR DU THEIL
O: Barbara Padalak
B: Francja
K025992 08057110W
133.

49

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
134.

24

VALENTINA SP POL 2009 Klacz siwa/165 F: Califax
M: Verna
O: -
B: -
K026678
135.

46

VEJOTTIE KWPN POL 2002 Klacz gniada/mk:162 F: Faldo
M: Pejottie
O: Anna Misztal
B: A.Zoer B.V.
K008757 02.01743
136.

36

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus /
M: Valencia / Compliment
O: Julia Bieganowska
B: Henryk Cieśla
K018832 616009640002608
137.

41

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
K013076
138.

32

WEZYR-A Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Hingis
M: Wisienka-A
O: Maria Żabik
B: Agata Adrjanowska
K024462 616 009 60 02218 11
139.

69

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
140.

129

WOTAN Małopolska POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks
M: Wiedza
O: Jerzy Mićko
B: Tadeusz Jedynak
K015896 POL006630149705
141.

173

ZERO Z ZANG BEL 2013 Ogier siwa/175 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cakilly V Z / Caritano Z
O: Adam Nicpoń
B: Veltmans J. TH
K023212 056015Z55507813 105WU35
142.

102

ZET-ŻĄDŁO SP POL 2010 Wałach gniada F: Emar / Maram
M: Zorza / Aravel II
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K018480 616009610138610
143.

103

ZETINA SP POL 2011 Klacz gniada/171 F: Vandamme / Guidam
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Stanisław Malek
B: Roman Barlik
K022161 616009610131111
144.

86

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
145.

170

ZORA Oldenburska GER 2013 Klacz siwa/168 cm F: Zacharov
M: Angie
O: Magdalena Krempeć
B: Ludger Arkenau
K023451
146.

108

ZORDON N Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: RATRAK
M: ZORKA
O: Joanna Potrykus
B: Jolanta Namysłowska
K026213 616 007 61 01842 09
147.

75

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B:
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
200
150
SUM:
350.00
Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
50
50
SUM:
100.00
Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
80
50
SUM:
130.00
Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
100
SUM:
100.00
Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
50
100
100
200
100
SUM:
550.00
Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
50
SUM:
50.00
Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
100
SUM:
100.00
Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
100
50
250
SUM:
400.00
Grzywacz Jacek KJ J.J. Darboven
200
50
300
SUM:
550.00
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna Klub Jeździecki Jackiewiczów
50
60
50
SUM:
160.00
Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
50
100
200
100
SUM:
450.00
Keister Małgorzata bpk
50
70
80
SUM:
200.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
70
SUM:
70.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki KJ
350
250
SUM:
600.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
80
SUM:
80.00
Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
300
130
SUM:
430.00
Laskowska Emilia JKS Barłomino
50
100
SUM:
150.00
Loose-Kulinkowska Katarzyna Sopocki KJ
300
SUM:
300.00
Mańska Klaudia JKS EWRO
50
SUM:
50.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki Klub Jeździecki
150
200
SUM:
350.00
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
200
50
SUM:
250.00
Ostrowska Amelia Sopocki Klub Jeździecki
50
100
SUM:
150.00
Padalak Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
50
SUM:
50.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
150
120
SUM:
270.00
Pietroń Martyna Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Titova Irina bpk
50
SUM:
50.00
Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
150
SUM:
150.00
Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
125
SUM:
125.00
Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
70
SUM:
70.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Ewro
50
50
150
200
100
100
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (75)
2019-06-29
17
2019-06-29
14
2019-06-30
1
2019-06-30
6
2019-06-30
7
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (81)
2019-06-29
5
2019-06-29
2
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (147)
2019-06-29
2
200
2019-06-29
2019-06-30
3
150
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (65)
2019-06-30
37
2019-06-30
17
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
ENZO (47)
2019-06-29
2019-06-29
40
2019-06-30
1
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
2019-06-29
2019-06-30
24
2019-06-30
11
50
ELITA (164)
2019-06-29
1
2019-06-29
2
2019-06-30
1
2019-06-30
6
2019-06-30
2
RUSŁAN (178)
2019-06-29
8
50
2019-06-29
17
2019-06-30
10
2019-06-30
11
Białkowska Weronika
JKS Niestępowo
DIVAH (184)
2019-06-29
18
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
Biegalska Iga
Sopocki KJ
DORAVELLA (134)
2019-06-29
13
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
5
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
VERONA (36)
2019-06-29
5
80
2019-06-30
9
50
WIARUS (69)
2019-06-29
18
2019-06-30
2019-06-29
22
2019-06-29
23
2019-06-29
26
2019-06-30
13
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (97)
2019-06-29
8
2019-06-29
7
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
1
Binerowska Monika
JKS Niestępowo
CHIRON (135)
2019-06-29
10
2019-06-29
20
2019-06-30
13
2019-06-30
2019-06-30
16
Borowiecka Klaudia
bpk
LAPONIA (38)
2019-06-30
4
2019-06-30
14
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-06-29
7
2019-06-29
5
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
3
Chebotar Valeriia
Sopocki Klub Jeździecki
2019-06-29
21
2019-06-29
19
2019-06-30
16
2019-06-30
16
2019-06-30
22
Chłąd Amelia
JKS Niestępowo
CALHEDRON (144)
2019-06-29
12
2019-06-29
13
2019-06-29
42
2019-06-30
5
2019-06-30
9
2019-06-30
Chustak Piotr
pomorska Liga Jeździecka
DENVER (125)
2019-06-29
36
2019-06-29
35
2019-06-30
32
2019-06-30
18
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (18)
2019-06-29
6
2019-06-29
10
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
7
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-06-29
4
100
2019-06-29
15
2019-06-30
23
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (76)
2019-06-29
9
2019-06-29
6
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
8
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub jeździecki Tabun
2019-06-29
2019-06-29
4
2019-06-29
9
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki “TABUN'”
2019-06-29
13
50
2019-06-29
29
2019-06-30
5
100
2019-06-30
6
100
CASVELLE (159)
2019-06-29
30
2019-06-29
14
2019-06-30
2
200
2019-06-30
4
100
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-06-29
9
50
2019-06-29
15
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
MELODIA (157)
2019-06-29
10
2019-06-29
5
2019-06-30
11
2019-06-30
Felkner Zuzanna
JKS BARŁOMINO
2019-06-29
3
2019-06-29
1
2019-06-29
38
2019-06-30
2019-06-30
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (41)
2019-06-29
10
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
11
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (166)
2019-06-29
14
2019-06-29
5
100
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
ULIWI (25)
2019-06-29
5
100
2019-06-29
34
2019-06-30
19
2019-06-30
20
2019-06-29
7
2019-06-29
32
2019-06-30
12
50
SORAYA (122)
2019-06-29
10
2019-06-29
19
2019-06-30
1
250
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2019-06-29
11
2019-06-29
1
2019-06-30
1
2019-06-30
8
2019-06-30
9
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (111)
2019-06-29
11
2019-06-29
16
2019-06-30
3
2019-06-30
2
2019-06-29
1
2019-06-29
6
2019-06-30
8
2019-06-30
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2019-06-30
6
2019-06-30
32
Gradalska Emilia
bpk
NIKITA (177)
2019-06-30
6
Grzybowski Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2019-06-29
18
2019-06-29
15
2019-06-30
11
2019-06-30
1
2019-06-30
8
Grzywacz Jacek
KJ J.J. Darboven
ARNAT (100)
2019-06-29
11
2019-06-29
9
2019-06-30
25
2019-06-30
16
CRUZ S (101)
2019-06-29
2
200
2019-06-29
13
2019-06-30
22
2019-06-30
27
2019-06-29
8
50
2019-06-29
4
2019-06-30
1
300
2019-06-30
4
ZETINA (103)
2019-06-29
10
2019-06-29
8
2019-06-30
2019-06-30
5
Jackiewicz - Wójcik Katarzyna
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2019-06-30
10
50
2019-06-30
12
CENTO BOY (152)
2019-06-30
7
60
2019-06-30
5
50
Jagniewska Maja
Cavallo
Bostwana (186)
2019-06-30
10
Jarecki Jakub
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2019-06-29
16
2019-06-29
2019-06-30
13
JARSINA (130)
2019-06-29
11
50
2019-06-29
25
2019-06-30
23
2019-06-30
18
2019-06-29
15
2019-06-29
2019-06-30
25
2019-06-30
2019-06-29
12
2019-06-29
2
100
2019-06-30
2
200
2019-06-30
2
100
Kantowska Miszel
Klub jeździecki Barlomino
BREGO (167)
2019-06-29
15
2019-06-29
9
2019-06-30
13
2019-06-30
18
Kasza Natalia
MKJ Nenia Pasłęk
ARIETA (84)
2019-06-29
24
2019-06-29
2019-06-30
24
Kaszubowska Oliwia
Sopocki KJ
2019-06-29
23
2019-06-29
21
2019-06-30
14
2019-06-29
19
2019-06-29
16
2019-06-30
17
2019-06-30
5
2019-06-30
13
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (137)
2019-06-29
6
50
2019-06-29
6
70
2019-06-30
6
80
2019-06-30
19
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
KARIKA (181)
2019-06-29
3
2019-06-29
21
2019-06-30
1
2019-06-30
6
2019-06-30
11
Klebba Natalia
KJ Arpav
CASSI (154)
2019-06-29
2019-06-29
17
2019-06-30
14
2019-06-30
15
Klóskowska Natalia
Klub Jeździecki Jackiewiczów
SARATOW (153)
2019-06-30
17
2019-06-30
Kowalczuk-Fijałkowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
2019-06-29
18
2019-06-29
33
2019-06-30
35
2019-06-30
36
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (86)
2019-06-29
7
50
2019-06-29
25
2019-06-30
32
2019-06-30
15
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (94)
2019-06-29
2019-06-29
19
2019-06-30
8
70
Kozłowska Aleksandra
Sopocki KJ
2019-06-29
14
2019-06-29
25
2019-06-30
2019-06-30
2019-06-29
GRAFFA (55)
2019-06-29
1
350
2019-06-29
7
2019-06-30
12
NABAB (56)
2019-06-29
11
2019-06-29
1
250
2019-06-30
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (124)
2019-06-29
7
50
2019-06-29
22
2019-06-30
22
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2019-06-29
7
2019-06-29
18
2019-06-30
1
2019-06-30
13
2019-06-30
12
2019-06-29
22
2019-06-29
19
2019-06-30
7
80
2019-06-30
33
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2019-06-29
1
300
2019-06-29
2019-06-30
4
130
2019-06-30
8
ROCCO (59)
2019-06-29
6
2019-06-29
5
2019-06-30
11
2019-06-30
6
2019-06-30
6
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
ENZO (47)
2019-06-30
26
LEONARDO (148)
2019-06-29
10
50
2019-06-29
31
2019-06-30
29
PAVAROTTI (149)
2019-06-29
6
100
2019-06-30
17
Lieske Julia
KJ Pegaz Reda
CARERRA (160)
2019-06-29
11
2019-06-29
12
2019-06-30
15
2019-06-30
2019-06-30
17
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Sopocki KJ
DANJAZZ (74)
2019-06-29
1
300
2019-06-29
17
2019-06-30
20
2019-06-30
28
Ludwicka Karina
LKJ GAŁKOWO
KORUND (85)
2019-06-29
2
2019-06-29
4
2019-06-30
1
2019-06-30
8
2019-06-30
4
Mańska Klaudia
JKS EWRO
EŁZA (30)
2019-06-29
9
50
2019-06-29
16
Mański Konrad
JKS EWRO
EŁZA (30)
2019-06-30
20
2019-06-30
21
Marzec Matea
bpk
NIKITA (176)
2019-06-30
7
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (57)
2019-06-29
4
2019-06-29
11
2019-06-30
15
2019-06-30
15
2019-06-30
15
Mazerewicz Aleksandra
X
2019-06-29
5
2019-06-29
10
2019-06-30
8
2019-06-30
1
Mazur Agata
SKJ Sopot
2019-06-29
17
2019-06-29
21
2019-06-30
15
2019-06-30
30
2019-06-29
25
2019-06-29
32
2019-06-30
46
2019-06-30
Męczyńska Kaja
JKS EWRO
PARADA (155)
2019-06-30
19
2019-06-30
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I-CAN (182)
2019-06-29
8
2019-06-29
18
2019-06-30
9
2019-06-30
27
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
DOLMAN (128)
2019-06-29
3
150
2019-06-29
24
2019-06-30
1
200
2019-06-30
26
Mikołajczyk Hanna
Polish Pony Club
2019-06-29
4
2019-06-29
8
2019-06-30
2019-06-30
10
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2019-06-29
16
2019-06-29
6
2019-06-30
8
50
2019-06-30
21
Nicpoń Adam
JKS Barłomino Sp. z o.o.
ZORA (170)
2019-06-29
24
2019-06-30
13
ROSI (171)
2019-06-29
3
200
2019-06-30
9
CYCERA (172)
2019-06-29
5
ZERO Z (173)
2019-06-29
6
ROSI (187)
2019-06-30
3
50
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (42)
2019-06-29
14
2019-06-29
17
2019-06-30
1
2019-06-30
6
2019-06-30
9
Obłoza Zuzanna
Stajnia Ferdynand
NENA (146)
2019-06-30
23
2019-06-30
22
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
2019-06-29
2019-06-29
Orpel Aleksandra
JKS EWRO
SARA-H (162)
2019-06-30
21
2019-06-30
45
Ostrowska Amelia
Sopocki Klub Jeździecki
FORTUNA (68)
2019-06-29
12
2019-06-29
8
50
2019-06-30
2019-06-30
4
100
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2019-06-29
32
2019-06-29
20
2019-06-30
27
2019-06-30
24
Padalak Maria
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2019-06-29
2019-06-29
14
50
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-06-29
3
2019-06-29
3
2019-06-30
9
2019-06-30
1
2019-06-30
5
Pająk Przemysław
bez przynależności klubowej
KALA (156)
2019-06-29
2019-06-30
41
2019-06-30
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (87)
2019-06-29
1
2019-06-29
7
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
2
Parda Julia
Polish Pony Club
2019-06-29
8
2019-06-29
9
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
6
2019-06-29
12
2019-06-29
9
2019-06-30
1
2019-06-30
12
2019-06-30
10
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (78)
2019-06-29
30
2019-06-30
26
2019-06-30
31
2019-06-29
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEONARDO (106)
2019-06-29
2019-06-29
31
2019-06-30
18
2019-06-30
C-DINETTE (107)
2019-06-29
3
150
2019-06-29
23
2019-06-30
5
120
2019-06-30
7
Pietroń Martyna
Sopocki KJ
COUNTER (174)
2019-06-29
2
250
Pietrzak Kaja
M K J Nenia Pasłęk
GOPLANA (58)
2019-06-29
20
2019-06-29
8
2019-06-30
2019-06-30
19
Piosik Paulina
Stajnia Bolszewo
JUKA (104)
2019-06-29
28
2019-06-29
26
2019-06-30
38
2019-06-30
39
Potrykus Natalia
Pomorska Liga Jeździecka
ZORDON N (108)
2019-06-29
3
2019-06-29
6
2019-06-30
2019-06-30
Przyjemski Krzysztof
BPK
Quentin (185)
2019-06-30
13
2019-06-30
31
Romaniecka Nadia
Brak
2019-06-29
7
2019-06-29
2019-06-29
24
2019-06-30
3
2019-06-29
16
2019-06-30
28
Rudowicz Dariusz
JKS SENNY NOWĘCIN
BEST EDEN (123)
2019-06-29
19
2019-06-29
39
2019-06-29
43
2019-06-30
14
2019-06-30
44
2019-06-30
34
Rudziks Zuzanna
bpk
ARBAT (175)
2019-06-30
12
Rutkiewicz Julia
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-06-29
2
2019-06-29
30
2019-06-29
31
2019-06-30
33
2019-06-30
30
Rutkiewicz Magdalena
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
POLINEZJA (136)
2019-06-29
8
2019-06-29
34
2019-06-29
23
2019-06-30
21
2019-06-30
2019-06-30
Siwiec Bartłomiej
BPK
TURKMEN (90)
2019-06-29
17
2019-06-29
14
2019-06-30
17
2019-06-30
15
Skibińska Natalia
Bostwana (186)
2019-06-30
16
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (62)
2019-06-29
2
2019-06-29
3
2019-06-30
1
2019-06-30
6
2019-06-30
4
Swoboda Marta
Brak przynależności do klubu
2019-06-29
41
2019-06-29
2
2019-06-30
1
2019-06-30
42
Symonowicz Daria
bpk
BREMIO (37)
2019-06-30
20
2019-06-30
40
Synoradzka Zofia
KJ Polonez Damnica
OLSTAR (50)
2019-06-29
12
2019-06-29
13
2019-06-30
11
2019-06-30
6
Szankin Paweł
Bpk
2019-06-29
4
2019-06-29
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2019-06-29
18
2019-06-29
16
2019-06-30
21
2019-06-30
10
Tauba Piotr
JKS Barłomino
2019-06-29
28
2019-06-29
33
2019-06-30
15
2019-06-30
RIBANA (168)
2019-06-29
27
2019-06-29
27
2019-06-29
2019-06-30
5
2019-06-30
24
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (39)
2019-06-29
5
2019-06-29
13
2019-06-30
1
2019-06-30
1
2019-06-30
3
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (98)
2019-06-29
15
2019-06-29
10
2019-06-30
13
2019-06-30
14
2019-06-30
14
Titova Irina
bpk
COSIDA (63)
2019-06-29
27
2019-06-29
26
2019-06-30
14
2019-06-29
12
50
2019-06-29
28
2019-06-30
34
Tocha Zofia
J.J.Darboven
EGIDA (105)
2019-06-29
2019-06-29
2019-06-30
12
Tulisow Nina
Bertyn
GIGI (91)
2019-06-29
23
2019-06-29
23
2019-06-30
2019-06-30
20
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
NUGGETS (143)
2019-06-30
43
2019-06-30
25
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (129)
2019-06-29
15
2019-06-29
13
2019-06-29
2019-06-30
29
2019-06-30
19
2019-06-30
2
150
RAFA (132)
2019-06-29
11
2019-06-29
20
2019-06-30
4
2019-06-30
11
2019-06-30
28
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-06-29
20
2019-06-29
21
2019-06-30
3
125
2019-06-30
30
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
COLADO (165)
2019-06-29
29
2019-06-29
2019-06-30
2019-06-30
29
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (161)
2019-06-29
22
2019-06-29
22
2019-06-30
31
2019-06-30
2019-06-30
23
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-06-29
24
2019-06-29
2019-06-30
9
70
2019-06-30
Witkowska Indiana
bpk
ARBAT (175)
2019-06-30
Wojdyła Rafał
Stow. Gdyński Szwadron Krakusów
GAMBLER (27)
2019-06-30
16
2019-06-30
10
Wojtal Julianna
Klub Jeździecki Bertyn
CANTANA (51)
2019-06-29
9
2019-06-29
4
2019-06-30
18
2019-06-30
2019-06-30
18
Wronka Sandra
Pomorska Liga Jeździecka
LUSZYN (73)
2019-06-29
22
2019-06-29
29
Żabik Maria
Pomorska Liga Jeździecka
CETO (2)
2019-06-29
2019-06-29
WEZYR-A (32)
2019-06-29
37
2019-06-29
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
AVANKA (138)
2019-06-29
7
50
2019-06-29
3
50
2019-06-30
3
150
2019-06-30
1
200
FORDROS (139)
2019-06-29
21
2019-06-29
19
2019-06-30
7
2019-06-30
12
GODECJA (140)
2019-06-29
4
100
2019-06-29
4
100
2019-06-30
17
2019-06-30
6
Zwolak Zuzanna
AKJ Trójmiasto
CABALLO H (180)
2019-06-29
26
2019-06-29
20
2019-06-30
2019-06-30

Number of Riders: 116

Number of Horses: 147

The sum of prizes: 7 335.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl